Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1883 posty 2616 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Pani Jachira nie jest problemem.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nasi średnio inteligentni prawicowi („prawicowi”) publicyści (ze szczególnym uwzględnieniem portalu wWazelinie) najpierw wypromowali nikomu nieznaną wideo-blogerkę.

 (przyznam się, że sprawiała ona na mnie wrażenie osoby niedorozwiniętej i byłem oburzony wykorzystywaniem cudzego nieszczęścia w walce politycznej), a teraz pompuja ją dalej, że niby nie godzi się, by w Knesejmie zasiadała osoba, która wylansowała się na prymitywnym „hejcie”.

Nawet Janek Pietrzak dorzucił swoje, nazywając ją „płatną zdzirą”, za co być może dostanie „powiastkę” z sądu (ludzie są niekonsekwentni – zachowuje się jak płatna ździra, a potem, jak ktoś ją nazwie płatną ździrą, to do sądu!).

Kariera pani Jachiry ma póki co charakter rozwojowy – śpiewała, ściągała majtki w lesie, ale jeszcze nie pokazywała ani cycków ani kuciapki, więc wszystko przed nami.

Problemem nie jest rzekomy „hejt”, co po prostu brak wychowania i savoir-vivre’u, a przede wszystkim brak znajomości polskiego kodu kulturowego.  Co oferowała swoim wyborcom pani Jachira? Ano możliwość skanalizowania niechęci (jeśli nie nienawiści) do „kaczora” i jego ekipy. Przecież pani Jachira nie mówiła nic o przeroście administracji, o niedającym sie wytrzymać ucisku fiskalnym, o kolesiostwie, o wodzowskiej strukturze partii, o zagrożeniu przez 447 itd.

Cała jej kampania była sprowadzona do poziomu odruchów: wy nienawidzicie kaczora, więc zagłosujcie na mnie, bo ja go też nienawidzę – no i mamy teraz taką posłankę.

Ale to nie ona jest winna – ona po prostu ucieleśnia poziom swoich wyborców.

A co do nieznajomości polskiego kodu kulturowego – warto przypomnieć sobie brewerie palikociarni w 2010, krzyż z puszek po piwie z przyklejonym pluszakiem – a przecież Palikot alias „penis fractus” był człowiekiem Tuska do zadań specjalnych (m.in. do przykrywania swoimi breweriami niewygodnych spraw ówczesnego rządu).

Pani Jachira zdaje się nie znać polskiego kodu kulturowego, ale czy jego znajomość możnaby przypisać choćby panu Tuskowi czy zawodowemu pederaście Biedroniowi?

Co miała do zaoferowania Polakom pederalna „Wiosna” (wchodząca  w skład „Lewicy”) poza grzebaniem w cudzej dupie i poza niemieckim planem dla Polski (tzn. dalsze odprzemysławianie, likwidacja kopalń i zastąpienie węgla chrustem). Ciekawe, co tak naprawdę myśli stary, czarzasty komuch Czarzasty na temat sztandarowego punktu programu zjednoczonej Lewicy czyli o „edukacji seksualnej w domu i zagrodzie”.

Powie ktoś, że „prymitywny hejt” – a jakby ów „hejt” był wysublimowany, to byłoby lepiej?

Czy byłoby lepiej, gdyby zamiast pani Jachiry posłanką została nasza tegoroczna noblistka:

„Wymyśliliśmy historię Polski jako kraju tolerancyjnego, który nie splamił się niczym złym do swoich mniejszości. Tymczasem robiliśmy straszne rzeczy jako kolonizatorzy.” „Polacy to właściciele niewolników i mordercy żydów, którzy powinni napisać swoją historię od nowa”.

A nakręcony w oparciu o powieść pani Tokarczuk film „Pokot” – to dopiero prawdziwa barbaria, w dodatku finansowana (podobnie jak tłumaczenia ksiązek noblistki na angielski i ... szwedzki, patrzcie, jaki to przypadek!) z naszego budżetu.

Tak więc apelowałbym do portalu wWazelinie o niezajmowanie się popierdółkami/

 

KOMENTARZE

 • "Wymyśliliśmy historię Polski"
  "Wymyśliliśmy historię Polski jako kraju tolerancyjnego, który nie splamił się niczym złym do swoich mniejszości. "
  Trzeba nam prawdy, nie politycznych nobli – list otwarty Iwony L. Koniecznej do pani Olgi Tokarczuk:
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/10/trzeba-nam-prawdy-nie-politycznych-nobli-list-otwarty-iwony-l-koniecznej-do-pani-olgi-tokarczuk/
 • @Robik 17:06:10
  Rany, to teraz nowym Niesiołowskim będzie Jachira?
  A ona jest taka czerstwa.........
 • @MacGregor
  .

  5* już dałem, lecz byłbym wdzięczny o wytłumaczenie, czym dzisiaj jest prawica (nie zapytam się, bo to wiadomo "co autor miał na myśli" czym jest "średnio inteligentna prawica"), a czym jest lewica.

  To dzisiaj raczej są anachronizmy sprzed pół wieku.

  Zdrowia

  Ps. Natomiast lewactwo istnieje jak najbardziej.
 • @Janusz Kamiński 17:53:07
  Mało tego , od 30 lat rządzi banda czworga czyli , magdalenkowa hołota . Dajesz wiarę że , lud głupi wszystko to kupuje . Salut :)
 • @Janusz Kamiński 17:53:07
  brzydzę się używanie terminów lewica, prawica, lewactwo ....
 • @Repsol 18:03:27
  Kupuję wyłącznie to, co mi smakuje, albo się podoba. Zawsze trzeba przebierać, a nie brać na słowo.
 • @interesariusz z PL 18:04:10
  Lewica - OK
  Prawica - OK

  Lecz lewactwo to nowe pojęcie pod którym rozumiem libertynizm i marksizm kulturowy.
  Kiedyś to opiszę.
 • @interesariusz z PL 18:04:10
  Smurf Maruda, wygląda na to, że mało jest rzeczy, którymi się nie brzydzisz. Przecież terminy „lewica” i „prawica” istnieją od dawna i są to określenia neutralne, doprawdy nie ma się czym brzydzić.
 • @Janusz Kamiński 18:32:03
  Marksizm kulturowy to bzdura. I powinien wiedzieć to każdy, kto Marksa czytał. On stawiał byt nad świadomością. A to co teraz tak się nazywa to szkoła frankfurcka: Habermas, Adorno.
 • Cóż - trwa przerabianie
  na szatańskie odchody -sierot po Polsce w atrapie Polski przez dzieci Złego - więc to przerabianie należ przerabianym uatrakcyjnić - kiedyś Palikotem a teraz Jachirą. Nie ma na świecie lepszego instrumentu w rękach dzieci Złego jak właśnie ta tzw. demonkeratura - służąca im do bezproblemowej budowy Piekła na Ziemi - gdzie na jej fasadzie mamy już zalążki Sodomy i Gomory.
  Wniosek?
  Tzw. demonkraturę należy wypełnić treścią - ale taką treścią aby treść owa permanentnie skłócała tubylców. Nie byłoby w ogóle tzw. demonkratury bez nieprzerwanego skłócania tubylców przez okupanta.
 • @Wican 19:59:39
  Wyjeżdżaj jak Filip z konopii swą pseudo naukowym bełkotem, tworzonym przez takich jak ty dla ciebie. Szkoła francuska, szkoła wiedeńska ble, ble ble. To są własnie określenia lewackie odsuwające w popularnym przekazie fakt, że jest to czysty komunizm, właśnie ideologia Marksa, gdzie ekonomiczną walkę klas zastępuje się walką kulturową.
  Twoja "niby wiedza" bez właściwej i niezbędnej obróbki intelektualnej czyni z ciebie martwy katalog martwej treści, który wystarcza wyłącznie na wymądrzanie się, lecz już nie na przemyślaną dyskusję. Kwestia pracy kognitywnej i pewnej kreacji jest poza twoim zasięgiem.

  Dlatego przyjmij raz na zawsze, że ja nie chcę z takim śmiesznym bibliotecznym tworem rozmawiać. Idź do GPSa, to dla ciebie partner,
 • Nic dziwnego, że takie Jachiry są wybierane.
  W Polsce tępi się oświatę, zohydza i skrzywia kulturę.
  Minister Gliński twierdzi, że za mało jest noblistki w kanonie lektur szkolnych. Co pisze i po co ma być w tym kanonie? Czego mają uczyć dzieci antywartości promowane przez Tokarczuk?
  Najbardziej przygnębiające jest to, że o niejakiej Jachirze rozpisywały się rozmaite media od lewa do prawa (co było widoczne w nagłówkach tłustym drukiem), ja nie wiedziałam kto zacz i bardzo sobie cenię okiełzanie kobiecej ciekawości. Tj. ci tzw. prawicowcy zgodnie i bezmyślnie pędzą na łeb, na szyję z prądem propagandy lewicowej. No to mają swoją reprezentantkę w Sejmie-:)). O Konfederacji pisano przeważnie żle: przeciętny śmiertelnik w każdym z jej członków dostrzegł wadę, nie zasługującą na akceptację. Po wyborach, kiedy to mimo usilnych starań, Konfederacja w mini reprezentacji znalazła się w Sejmie, przerzucili się na wróżby i proroctwa co do jej przyszłości.
  A powinni zająć się Jachirą, która po to została wybrana, by mówić o niej a nie o poważniejszych sprawach. Gotowa ściągnąć majtki nawet w Sejmie, kiedy będzie o 447. Ciekawe czy przebije temat?
  A tu coś dla refleksji: https://www.youtube.com/watch?v=irtvqV5S910
 • @Robik 17:06:10
  Ten otwarty list jest potrzebny, ale też w niektórych punktach nierzetelny. Choćby stwierdzenie że po II wś wystąpienia antysemickie to robota komunistów i UB. Jest to prawda , ale ta Pani zapomniała napisać że ci komuniści i UB (oczywiście ci zarządzający) w Polsce byli w większości Żydami przybyłymi z Armią Czerwoną i wspierani przez swoich możnych pobratymców z ZSRR. Że 1968 to nie było wypędzenie Żydów z Polski tylko umożliwienie bezkarnego wyjazdu całych rodzin wielu stalinowskich oprawców i bandytów. Biorąc pod uwagę że wielu współpracowników Gomułki (z pół biura politycznego ), artystów, aktorów, lekarzy itd było z narodu wybranego i nikt ich do wyjazdu nie nakłaniał, można postawić tezę że ta chucpa była zainscenizowana. Ruch był dobry, bo nie musieli sądzić i się babrać we krwi stalinowskich oprawców (głównie krwi żydowskiej) i uniknęli ostrej reakcji społeczności międzynarodowej.
 • @Janusz Kamiński 22:54:17
  Ja w przeciwieństwie do ciebie, marska czytałem i chyba zrozumiałem. A ty? Za długi tekst dla Ciebie? Nie masz warsztatu, aby zrozumieć teksty ambitniejsze?.
  GPS to może dla mnie partner. kamiński to woreczek treningowy i notoryczny mitoman.
 • @Wican 13:39:18
  .

  Marsk - teksty ambitniejsze... 8-///////////

  Czy wican to nadal lektor KW? Prawdopodobnie. To się czuje.

  Ziemia jest płaska, szybki leniwiec.
  Zaraz usłyszę - To niemożliwe!
  Wracaj do szkoły! Potem wrzaśniecie...
  a ja wiem lepiej, jak jest na świecie.

  I jeszcze jedno - Dziewczęta, chłopcy,
  nauczyciele i naukowcy,
  wiem, że mam rację, każdy to powie,
  a Wam rozumu brakuje w głowie!

  Z dedykacją dla nierozpoznanego geniusza fletu prostego.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930