Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1916 postów 2769 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Co robić cz 2.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co robić, żeby i „z uma nie zejść” i w czarnej rozpaczy sie nie pogrążyć.

Putin kazał mi kontynuować, a jak pan każe, to sługa musi, zwłaszcza że pan srogi i samodzierżca Rusi.

Najpierw najpilniejsze:

Wiele osób ulega zapewne pokusie wewnętrznej emigracji, tzn. a dajcie wy mi wszyscy święty spokój  (ciekawe, że sporo hierarchów zmieniło już wiarę z katolickiej na paneuropejski kult świętego spokoju własnie), robię swoje, pracuję, wychowuję dzieci jak potrafię i nie zamierzam jeszcze teraz wchodzić do politycznej Wisły, szczególnie na odcinku między Warszawą a Gdańskiem.

[Rzekomo mieszkańcy królewskiego miasta Krakowa przestali się śmiać z dowcipów o zawracaniu Wisły kijem].

Nie winię za taka postawę, choć wskazać należy całkiem realne niebezpieczeństwo:

Mały przedsiębiorca może się polityką nie interesowac, ale pobożni socjaliści o nim nie zapomną, bardziej niż bezbożni i jak mu przychylą nieba, to gwiazdy zobaczy i będzie na podatki „skórkę z gówna ściągał”

Polski pracownik nie musi się interesowac polityką, ale jak straci pracę na rzecz ukraińskich czy islamskich rezunów i żeby utrzymać rodzinę będzie musiał tułać się na Zachodzie, to może być za późno.

„Wsi spokojnawsi wesoła! Który głos twej chwale zdoła? Kto twe wczasy, kto pożytki. Może wspomnieć zaraz wszytki?” – po co wtykac palec między drzwi, zwłaszcza, że moja chata z kraja. Twoja chata? A jak się okaże, że i ta w mieście i ta na wsi to bezdziedziczna własność żydowska, która dzięki 447 przejdzie na własność zawodowych handełesów holokaustem?  (a propos, nie tak dawno o czwartej nad ranem miliony polskich antysemitników smacznie spały, a na warszawskiej ulicy miał miejsce mały holokauścik, tzn. Ormianie z Holandii obili po ryjach izraelskich snajperów udających studentów – ajajaj, czy prezydent Duda juz się pokajał?). Dziś już oczywiście niewolników się nie zabija, wszak wystarczy ich oczynszowac i potem pożyczać im pieniądze na wysoki procent.

Największe dziś zagrozenie dla Polski ... to zależy dla kogo.

Dla pisowskiego aparatczyka widmo przejścia do opozycji oraz konkurencja ze strony starych kiejkutów (tańsza od rządowej oferta robienia ŁASKI Amerykanom)

Dla pozostałych partyj bandy czworga z „antysystemowym” ostatnio „peezelem” – widmo dalszego więdnięcia w opozycji

Dla dr Targalskiego i  coraz bardziej spasionego Tomasza Sakiewicza widmo odejscia Putina, bo wtedy stracą rację bytu (por. Putin potrzebny jak powietrze)

Dla dysfunkcyjnych intelektualenie czytelników „Gazety Polskiej” widmo manewru okrażającego (lubię angielskie określenie „pincer movement”) rosyjskich tanków ... z Krymu i przecinką na wysokości Gołdapi jednocześnie.

Dla normalnych Polaków największym na dziś zagrożeniem są konsekwencje amerykańskiej ustawy 447 i oddalenie tego niebezpieczeństwa powinno nas mobilizowac ponad jakimikolwiek podziałami.

Durnie oraz  agentura starają sie nas uspokajac, iż podnoszenie tego tematu jest ledwo biciem piany, bowiem rzecz jest sprzeczna z polskim prawem. Ba, co do tego nikt nie ma najmniejszej wątpliwości, sprzeczna nie tylko z polskim, ale i w ogóle z cywilizowanym, w opozycji to plemiennego. Rzecz w tym, iż żydowski wieprz Pompeo, kiedy ostatnim razem sam się zaprosił do Warszawiwu, nalegał wyraźnie na STWORZENIE prawodawstwa, które nadałoby żydowskiej grabieży pozory legalności.

Zauważmy jednośc ponad podziałami w zamilczaniu tego niebezpieczeństwa przez polityków Bandy Czworga oraz tzw. cudowne nawrócenia (poseł Rzymkowski mógłby smiało służyć za egzemplum takowego w Muzeum w Sevres pod Paryżem, por. po przejściu do PiS zmienił zdanie w sprawie 447

zacytuję Wieszcza:

„Na patrona z trybunału,

Co milczkiem wypróżniał rondel,

Zadzwonił kieską pomału,

Z patrona robi się kondel”

ajajaj, jak nie Antisemitismus, to obrażanie konstytucyjnych organów płciowych panstwa)

[Żeby nie było, ze wśród sędziowskiej Sodomy i Gomory nie ma sprawiedliwych:

Sędzia Dudzicz o roszczeniach żydowskich: „Podły parszywy naród, nic im się nie należy”]

Przykład działania, które powinno nas łączyć ponad podziałami

#STOP447 złożone w Sejmie. Czekają na rejestracje. „Wspólnie obronimy Polskę przed grabieżą organizacji żydowskich”

C.D.N.

PS

na użytek naszych lokalnych polemik na n24:

Nie moge się powstrzymać, ale sięgnę po retorykę niektórych Blogerów: to nie walka z Kościołem i „wspakulturą”, to nie Wielka Lechia jeszcze większych „Sławian”, ale właśnie organiczna praca „koncesjonowanych brunetów, fałszywych narodowców i żydobrodatych monarchistów” buduje takimi akcjami jak STOP447 tamę, która daje niewielką, ale jednak nadzieję na powstrzymanie żydowskiej grabieży Polski, przejęcia naszego terytorium i obrócenia nas w niewolników w ramach planu Palestyna 2.0 

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  "Co robić?" to wiadomo, tylko nie wiadomo skąd na to - na budowanie politycznej świadomości - wziąć pieniądze?
  To dlatego żydowskie rządy robią wiele, żebyśmy byli coraz biedniejsi.
 • jestem przeciwnego zdania
  samo zauważanie ustawy 447 jest błędem, stanowi uznanie, iż w ogóle coś takiego może być prawdopodobne.

  Oczywiście, możliwości realizacji ustawy 447 trzeba się przeciwstawiać, ale nie tą drogą, że się ją zauważa.

  To, że Polacy przejęli dużo z nagannych żydowskich zwyczajów jest dla nich zgubne. Trzeba było 2 WŚ rozliczyć uczciwie. No, ale rozdrapywanie tego, co nam obca przemoc dała w postaci PRLu, trwa od 1945r.
 • @Rzeczpospolita 12:53:02
  To prawda.
  Napisze o tym w kolejnym odcinku, że bodaj największa zbrodnia na Polakach po 1989 była prywatyzacja bez-ekwiwalentna (Balcerowicz był tu słupem)
  Były propozycje, by zlikwidować nawis inflacyjny poprzez powszechną prywatyzację. Tylko ze wówczas powstałyby miliony drobnych posiadaczy i polska klasa średnia, a ta pilnowałaby już swoich pieniędzy i nie dała się nabierać na ochłapy i rozdawnictwo. No ale własnie tego żydokomuna obawiała się najbardziej

  pozdr
 • @interesariusz z PL 13:06:35
  https://www.radiomaryja.pl/informacje/polska-informacje/amerykanski-sekretarz-stanu-wprost-porusza-kwestie-zydowskich-roszczen-od-polski/

  – Doceniamy wagę rozwiązywania nierozstrzygniętych kwestii z przeszłości i namawiam moich polskich kolegów, aby poczynili postępy w zakresie kompleksowego ustawodawstwa [SIC!!!] dotyczącego restytucji mienia prywatnego dla osób, które utraciły nieruchomości w dobie Holocaustu – mówił amerykański sekretarz stanu.
 • Tak
  swoją drogą, to ciekawe co takiego studiowali żydowscy snajperzy ? A, że dali sobie obić pyski Ormianom? no tak, w końcu to nie były dzieci ze strefy Gazy, no i nie mieli przy sobie broni palnej. Podoba mi się reakcja ,,prasy światowej,, czyli, że Polacy ZNOWU bezczynnie się przyglądali. Jakby każdy miał obowiązek poświęcać się dla Żydów.
 • @MacGregor 13:08:14
  To chyba drogi Bronisław powiedział, że takiego elektoratu nie potrzebujemy. Wiedział co mówi.
 • @zbig71 13:17:53
  Drogi Bronisław, a za nim michnikowszczyny: polska klasa średnia równa się endecja u władzy, a jak endecja to i pogromy ;)
 • @zbig71 13:16:45
  co studiowali? pewnie kamienice do przejęcia
 • @MacGregor 13:34:15
  No jasne!!!!!! A tak to nasze ludzie z wielkich korporacji otworzą interesy i głupie goje będą pracować za 1/3stawki. i interes będzie sze krecił
 • @MacGregor 13:10:52
  Prosta sprawa, trzeba go poprosić o restytucję życia pomordowanych Polaków, przecież w części za amerykańskie pieniądze.


  https://jaka.neon24.pl/post/150466,podaj-dalej
 • @interesariusz z PL 13:06:35
  A nie może być tak, że 447 to balonik, który ma sprawdzić jak Polacy będą zachowywać się wokół tych uroszczeń, a jak już sprawdzą, że Naród ma to w de, to oni po cichu albo w razie W odwrotnym mostem przez CPL, mając już polskie paszporty, zasiedlą Naszą Ojczyznę "pełną antysemitów, gdzie nie idzie tu mieszkać i cokolwiek czynić" !
 • @MacGregor 13:34:15
  ...w 2015 roku lepszym wyjściem było głosowanie na PIS (choć nie był on doskonały, a jak dziś wiemy, okazał się dalece niedoskonały) - a dziś lepszym wyjściem jest głosowanie na Konfederację - choć i w jej przypadku jest w tle szereg wątpliwości.

  Ja na przykład nie puściłbym tak całkiem mimo uszu rozważań Leszka Bubla o przodkach Grzegorza Brauna - bo są one ciekawe i dajce do myślenia. Nie zmienia to jednak faktu, że lepiej dla nas będzie, jeżeli w sejmie znajdzie się ugrupowanie podnoszące sprawę 447 - niż jeżeli takiego ugrupowanie nie będzie.

  A jeżeli nas oszukają i ci? - zawsze zostanie nam świadomość, że coś - w ramach naszych możliwości - próbowaliśmy zrobić, nie czekaliśmy bezczynnie jak te barany na rzeź rytualną. No i zostanie nam wiedza o ludziach i metodach manipulacji, a tej stale nam brakuje, więc kiedyś może okazać się bezcenna.

  Co do studentów/snajperów - nurtuje mnie jedno pytanie: czy oni znaleźli się u nas po naukę - czy może już mają praktyki - rozpoznanie terenu i przeciwnika, techniki kamuflażu w obcym środowisku, a może jakieś bardziej szczegółowe zadania domowe o charakterze pracy dyplomowej.... różne pytania się pojawiają .... ochrona operacji Pegasus?...


  pozdrawiam
 • @Andrzej Tokarski 13:49:44
  "Ja na przykład nie puściłbym tak całkiem mimo uszu rozważań Leszka Bubla o przodkach Grzegorza Brauna"
  A co z przodkami Kaczyńskich?
  Nie przeszkadzało?
 • @Robik 13:57:26
  też dawało do myślenia - ale wg argumentacji jw.
 • @Andrzej Tokarski 13:49:44 @Robik
  Myślę, ze ani przodkowie Brauna (rzeczywiście do tej brody to mu tylko pejsów brakuje) ani Kaczyńskiego nie rzutują.
  Większe chyba znaczenie ma fakt, ze obydwaj bracia Kaczyńscy wychowywali się "na kolanach" u socjalisty i masona Jana Józefa Lipskiego
  (czytałem kiedys na studiach jego obrzydliwa w sumie broszurę "Dwa patriotyzmy")

  pozdr
 • @MacGregor 14:04:04
  Najlepiej by było gdyby udało się rozgonić całe to towarzystwo które przez ostatnie 30 lat niszczy Polskę.
  O przodkach Brauna nic nie wiem ale to, że Kaczyńscy tuż po wojnie w zniszczonej Warszawie dostali willę wyjaśnia wszystko.
  Również pozdrawiam
 • @zbig71 13:16:45
  A może to Żydzi byli prowokatorami? Jak ktoś wraca o 4 z jakiegoś klubu, to prawdopodobnie "dziabnięty". Dostali po ryjach i się chwalją na FB
 • @MacGregor 14:04:04
  ... " dotyczącego restytucji mienia prywatnego DLA OSÓB, które utraciły nieruchomości w dobie Holocaustu"... co tu jest niejasne? W "dobie Holokaustu" tracili w Polsce majątki nie tylko żydzi i ustawa w tej sprawie jest konieczna, a alternatywą będzie rozwiązanie warszawskie rozciągnięte na cały kraj... gdy postępowy świat wylosuje w końcu kogoś, kto odsunie miejscowe dekadenckie ciemne siły od władzy...
 • @kimur 14:39:39
  Oj, na główkę upadłeś. Wszak oni domagają się tzw. mienia bezspadkowego. Proponuję nie wypowiadać się na tematy, na których się nie znasz
 • @Wican 14:27:08
  Pewnie tak. Możliwe, że poszło o łaski. Oczywiście musieli się pochwalić, że Polacy ,, Znowu,, nic nie zrobili. Może ta akcja będzie przestrogą, i inne parchlątka tu nie będą przyjeżdżać.
 • @Robik 14:21:29
  Kaczyński ma odgrywać rolę patrioty, niepodległościowca. Taką rolę wyznaczył mu Kiszczak 30lat temu.
 • @Wican 14:56:39
  No właśnie. Przecież Pompeo chce, aby Polska zmieniła ustawodawstwo. Domagał się tego w Lutym, w czasie tej haniebnej konferencji antyirańskiej, oraz także antypolskiej jak się później okazało.
 • @Autor - takze 5*
  Po piewszej czesci Что делать? druga czesc swietna jak i komentarze.

  P. MacGregor ..lepiej bym nie ujal ! Kwintesencja "..Napisze o tym w kolejnym odcinku, że bodaj największa zbrodnia na Polakach po 1989 była prywatyzacja bez-ekwiwalentna (Balcerowicz był tu słupem)
  Były propozycje, by zlikwidować nawis inflacyjny poprzez powszechną prywatyzację. Tylko ze wówczas powstałyby miliony drobnych posiadaczy i polska klasa średnia, a ta pilnowałaby już swoich pieniędzy i nie dała się nabierać na ochłapy i rozdawnictwo. No ale własnie tego żydokomuna obawiała się najbardziej......"
 • @zbig71 15:03:32
  Suweren się objawił mieszkańcom Polin.
 • @Oracz 15:14:22
  I nikt z pisiorów nawet nie fiknął.
 • @Mazjan 15:09:58
  Bardzo dziękuje z dobre słowo - moje amatorskie pisanie jest po większej części odtwórcze i czerpię pełnymi garściami od innych, np.

  Kwestię bez-ekwiwalentnej likwidacji "nawisu" (czyli wydymania wszystkich Polaków bez znieczulenia) zapożyczyłem od red. Michalkiewicza, zaś obawy żydokomuny przed powstaniem klasy średniej wyłożył bodaj Rafał Ziemkiewicz w "Michnikowszczyźnie" - niby sprawy oczywiste, ale dobrze czasami je sobie w głowie uporządkowac

  pozdr
 • @MacGregor 14:04:04
  @Andrzej Tokarski 13:49:44
  "Ja na przykład nie puściłbym tak całkiem mimo uszu rozważań Leszka Bubla o przodkach Grzegorza Brauna"
  A co z przodkami Kaczyńskich?
  Nie przeszkadzało?
  Robik 12.09.2019 13:57:26

  @Robik 13:57:26
  też dawało do myślenia - ale wg argumentacji jw.
  Andrzej Tokarski 12.09.2019 14:02:01

  @Andrzej Tokarski 13:49:44 @Robik
  Myślę, ze ani przodkowie Brauna (rzeczywiście do tej brody to mu tylko pejsów brakuje) ani Kaczyńskiego nie rzutują.
  Większe chyba znaczenie ma fakt, ze obydwaj bracia Kaczyńscy wychowywali się "na kolanach" u socjalisty i masona Jana Józefa Lipskiego
  MacGregor

  No i KTO ma tutaj, jak się wyraziłeś, „uszy zamknięte na argumenty”?

  A wiesz na czyich kolanach Braun siedział i czego go w domu uczono? Sądzisz, że jakikolwiek pejsaty stanie po stronie polskiej i zdradzi swoje żydostwo? Oni się doszukują swoich przodków w czwartym pokoleniu, bez znaczenia w jakim państwie się urodzili, wychowali, żyją i mieszkają i jakiego języka się uczyli od kolebki.

  Mało jest Polaków w Polsce?

  Jedynym do przyjęcia argumentem za Konfederacją może być wyrażony przez pana Tokarskiego: „lepiej dla nas będzie, jeżeli w sejmie znajdzie się ugrupowanie podnoszące sprawę 447 - niż jeżeli takiego ugrupowanie nie będzie.”

  I to wszystko.
 • @Oracz 15:14:22
  Wyborcy Konfederacji ,jeżeli na co mam nadzieję, wejdzie do sejmu RP,powinni się domagać natychmiastowego wyjaśnienia, KTO jest właścicielem firmy WODY POLSKIE.Jeżeli to firma TAHAL z Izraela, o czym się w kuluarach trąbi to jakim prawem i KTO im sprzedał polska wodę i także jakim prawem naraził cały naród polski na bezustanne podnoszenie ceny ,sekowanie ograniczanie, ataki na studnie na własnych działkach itp.
  Może tak jak Palestyńczykom po 2 litry tygodniowo!!
  http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/czy-rzad-wprowadzi-akcyze-na-wode,2628908,4199
 • smutna prawda
  Aby coś zrobić, a to wbrew pozorom jest bardzo proste, trzeba najpierw chcieć. Rodacy zachłysnęli się swoim wyimaginowanym "wrodzonym" cwaniactwem i ala przebiegłością że myślą iż wszystkich wykiwają. Tak nie będzie. To Polaka okradną i puszczą z torbami a on wciąż będzie sądził że
  jest alfa i omega a po prawdzie wychodzi na to że jest zwykły dureń.
  Durni w dzisiejszym świecie się okrada i wykorzystuje.

  Już oficjalnie, Polska kupiła F-35 za ponad 200 milionów dolarów za sztukę, ponoć z "dodatkami". Najdroższa wersja tego samolotu szacowaną jest na mniej niż 130 milionów, także z "dodatkami" i przeznaczona jest tylko dla US. Średnio ten samolot sprzedawany jest za 90~100 milionów z "dodatkami". Sami mi powiedzcie, czy to normalne?

  PS: komentuje tu czasami bloger którego syn służy w US Air Force. Zapytajcie się jego!
 • Aktualny kandydat PIS do sejmu RP, nawet chętnie oddałby Przemyśl Ukrainie...???
  https://t.co/8bcbpSNVxG
  Wyobrażam sobie czarny scenariusz – jest niepodległa Ukraina, obroniona przed Moskwą. Mamy wyzwolony Ługańsk, Donieck i odebrany Krym. I ta Ukraina staje się – nazwijmy to – banderowska. Dochodzi tam [do władzy] czarna sotnia, która mówi: chcemy Przemyśla. Ja w ogóle nie wierzę w to, żeby była jasność. Ale mówię: tak, będą tam banderowcy rządzić. Zgłoszą się do Polski – oddajcie nam Przemyśl, połowę Chełmszczyzny i tak dalej. To ja mówię tak, proszę Państwa: to mimo wszystko, gdyby ta hipoteza miała się spełnić, to ja od dzisiaj, tak jak do tej pory, wspomagam Ukrainę. Nawet gdyby ta hipoteza miała się spełnić” – powiedział wówczas Borowski, cytowany przez portal Kresy.pl.
 • @trojanka 16:11:44
  100/100!!!?
 • @trojanka 16:28:50
  A jakie miała pomysły ta parchata przechrzta Naimski w sprawie rurociągów z Rosji ? Opłacany przez polskiego podatnika bardziej dbał o interesy banderowców niż Polaków!!!!!
 • @Wican 14:56:39
  Czy to jest twój sposób na dyskurs... próbujesz obrazić każdego kogo nie rozumiesz? Autor zacytował słowa z których nie wynika nic nadzwyczajnego... to że Żydzi czegoś chcą i wywierają presję jest normą, nawet jeżeli chcą rzeczy absurdalnych, ale akurat słowa sekretarza stanu nie mówią o tej opcji, a o zupełnie zgodnym z prawem domaganiu się zwrotu mienia osób poszkodowanych przez Niemców. Strat w Polsce nie poniosły osoby prawne jakimi są współczesne amerykańskie organizacje żydowskie, tylko osoby fizyczne.
 • Jakieś podziały wewnątrz mafii żydowskiej ?
  czy tylko pomyłka ?

  Netanyahu’s Facebook page suspended over hate speech
  .https://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/benjamin-netanyahu-facebook-page-suspended-why-arabs-post-a9102541.html
 • @kimur 16:48:43
  A co obchodzi tą tłustą świnię jankeską Pompeo Polska reprywatyzacja? I Polskie sprawy? Czy Państwo Polskie wtrąca się w sprawy własnościowe USA?
 • @kimur 16:48:43
  Sprawa odszkodowań - i roszczeń dla osób fizycznych dawno została przez rząd polski zaspokojona, więc o czym tu mowa i co ma do gadania w Polsce Pompeo?
 • @Lotna 17:18:53
  Chyba niestety dużo. W końcu to przez telewizję pisowskie szabesgoje dowiedziały się o organizowanej konferencji blisko wschodniej. Nawet do nich nikt nie zadzwonił. Tak nami gardzą. O Dudzie to nawet nie ma co wspominać.
 • @Lotna 17:18:53
  Wsiądź w małego fiata i zajedź drogę tirowi... "Sprawa odszkodowań - i roszczeń dla osób fizycznych dawno została przez rząd polski zaspokojona..." w stosunku do obywateli USA i 11 innych państw... autor artu bardzo często postukuje grę w realizm polityczny... i ma rację... jeśli sam zgodzi się z faktem, że ta gra dostępna jest dla każdego.
 • Kolejne działania proludzkie i propolskie i prospołeczne..
  https://t.co/hyHy2EZdZW


  BEZ ZGODY ROLNIKA WETERYNARIA WYBIŁA ZDROWE ŚWINIE. WSZYSTKO DZIAŁO SIĘ W ASYŚCIE POLICJI/

  Niszczenie Polskiego rolnictwa trwa w najlepsze...
 • @trojanka 16:11:44
  Izraelitom to raczej by oddali z dopłatą.
 • @kimur 16:48:43
  Na głupi komentarz, głupio odpowiedziałem. Nie wtrącaj się skoro nie wiesz o czym mowa i czego się domagają. A chcą tzw. mienia bezspadkowego. Ty zaś o spadkowym. Albo nie rozumiesz tematu, albo jesteś mentalny usraelita.? A pewnie jedno i drugie.
 • @kimur 17:52:13
  A jaki to realizm oddać bandytom 300 miliardów? Wtedy staniemy się niewolnikami. Na razie jesteśmy jeszcze chyba pachołkami.
 • @Wican 18:53:42
  Szanowny komentatorze, masz elementarne problemy ze zrozumieniem tekstu.. poza innymi licznymi deficytami. Gdybyś mimo tego chciał coś napisać... to najpierw zrozum, to co przeczytałeś.
 • „Wsi spokojna, wsi wesoła!
  .
  Który głos twej chwale zdoła? Kto twe wczasy, kto po-żydki. Może wspomnieć zaraz wszytki?”

  Na przykładzie Ukrainy

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/texnc/#Geneza

  czyli na drodze do wielkiego celu, patrz "Cel globalny" w linku

  - http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/09/rzad-daje-rolnikom-pieniadze-za-likwidacje-gospodarstw/comment-page-1/


  GŁÓD I PRAGNIENIE SĄ NAJWAŻNIEJSZYMI ARGUMENTAMI POLITYCZNYMI.


  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/demokratyczny-podpis-sld-i-psl/#Bechtel
 • @kimur 21:42:40
  Odpowiadałem na twój komentarz, w którym nie zrozumiałeś chyba, że protest przeciw ustawie tyczy mienia bezspadkowego. A ty o spadkowym napisałeś.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031