Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1916 postów 2769 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Ruscy agenci są wśród nas.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Mają po dwadzieścia lat, Mają swój beztroski świat, Swoje ścieżki, które wiodą ich w nieznane”.

Byłoby naiwnością przypuszczać, żeby po półwieczu „radzieckiej okupacji” (jak zwał, tak zwał) nie było dziś w Polsce rosyjskiej agentury, zwłaszcza w kraju tak przezroczystym dla obcych służb jak nasz.

[W tej transparentności przerażający jest szczególnie brak osłony kontrwywiadowczej, co tylko potwierdza opinię red. Michalkiewicza, że nasze obecne służby to w dużym stopni kupa gie].

Nie ma żadnego problemu w pisaniu o tejże agenturze, wręcz przeciwnie, KAŻDĄ obcą agenturę nalezy ujawniać i neutralizować, czy rosyjską, czy amerykańską, niemiecką czy żydowską czy wreszcie ukraińską, ze szczególnym uwzględnieniem satanistyczno-banderowskiej. Problem pojawia się wtedy, kiedy tego samego słowa zaczynamy używać jako epitetu, wyzwiska, podobnie jak to od dawna dzieje się ze słowem „faszyzm”. Swego czasu Lenin napisał „Po co dyskutowac z towarzyszem Kautskim, jeśli wystarczy nazwać go faszystą”.

Tę leninowską tradycję podtrzymuje u nas na lewicy gazeta żydowska (GW): ktokolwiek próbowałby sformułowac i realizować polski interes narodoy, ten jest faszystą (troglodytą, rasistą, homofobem - nie wiem, co tam teraz u żydokomuny na Czerskiej w modzie).

Niestety, na tak zwanej prawicy (w tym przypadku z prawicą niemającej wiele wspólnego) tę samą leninowską tradycję podtrzymuje gazeta przekornie zwana „Gazetą Polską”: każdy, kto odbiega od linii politycznej PiS-u (w tym – o ironio – od doktryny Aleksandra Kwasniewskiego), ten jest pseudo-Polakiem, ruskim trollem itd.

I tak mamy kolejną, trwalszą od spiżu sentencję wiecznie żywego Lenina, w nowej, zmutowanej wersji:

„Po co dyskutowac z towarzyszem Kautskim, jeśli wystarczy go nazwac ruskim agentem”.

Jest to wymarzona sytuacja dla prawdziwych ruskich agentów: kiedy bowiem wszyscy z trwogą czytają „pro-putinowskie” wpisy na Neonie24, nikt nie patrzy prawdziwej agenturze na ręce.

A co robi prawdziwa agentura? A realizuje racje stanu Federacji Rosyjskiej w Polsce.

A jaka to jest ta racja stanu FR w Polsce jako w kraju jej wrogim?

A bardzo prosta i dwojaka:

- destabilizacja Polski (polityczna, etniczna i gospodarcza)

- izolacja polityczna Polski w UE

Prawdziwy ruski agent nie propaguje otwarcie eurazjanizmu i nie staje na czele partii  „Zmiana” (nie będacy z mojej bajki dr Mateusz Piskorski, pierwszy więzień polityczny „dobrej zmiany”, w odrożnieniu od zaszczutego na śmierc przez gazetę żydowską dr Dariusza Ratajczaka nie popełnił samobójstwa i nie poczekał az ciało zacznie się rozkładać, by zaparkowac auto na parkingu pod supermarketem i tylko odsiedział 3 lata, z czego dwa bez jakiegokolwiek aktu oskarżenia – a pomyślec, ze „neminem captivabimus” to rok 1425).

Prawdziwy ruski agent wspiera ruchy separatystyczne w Polsce (np. tak jak wcześniej PO, a teraz PSL-Kukiz bierze na listy wyborcze slązakowców) oraz separatyzm zachodnioukraiński (Rosja od dawna odgrażała się, ze jeśli NATO przekroczy wschodnią granice UE, to utworzy pozbawione bogactw naturalnych i jakiegokolwiek przemysłu poza święceniem wideł i siekier państwo zachodnioukraińskie, które zdestabilizuje Polskę na długie dziesięciolecia).

Prawdziwy ruski agent wspiera niekontrolowaną migrację z Ukrainy (bez rozróżniania etnicznych Rusinów, Ukraińców i Rosjan) i utrate etnicznej spójności naszego państwa.

Prawdziwy ruski agent dziala na rzecz izolacji Polski w UE, nawet w ramach V4 i działa na rzecz zastąpienia go np. Grupą Sławkowską bez udziału Polski.

Zawsze na Wszystkich Swiętych, kiedy wychodziliśmy z rodzicami z polskiego cmentarza, przechodzilismy przez przylegly do niego cmentarz poległych w 1944 roku żołnierzy radzieckich (w większości młodych chłopaków) i zawsze mama (Polka urodzona na Wileńszczyźnie) kazała mi zapalić świeczkę i zmówić za nich krótką modlitwę. Moja mama nigdy nie miała JAKICHKOLWIEK złudzeń co do sowietów, bolszewików czy komunizmu, podobie jak nigdy w PRL-u nie szła z „komuną” na jakiekolwiek kompromisy (w odróznieniu od dzisiejszych „kombatantów”, ktorzy wprawdzie palili, ale sie nie zaciagali). Ale nauczyła mnie odróżniać bolszewicki aktyw (w Polsce przykładem takiego bolszewickiego aktywisty był Jacek Kuroń) od żołnierza czyniącego swoją żołnierską powinność (czyż w Ewangelii nie czytamy, co Pan Jezus powiedział rzymskiemu żołnierzowi? „Wypełniaj swoje obowiązki i poprzestawaj na żołdzie”).

Na zdjęciu wprowadzającym zniszczone Mauzoleum Żołnierzy Armii Czerwonej w Trzciance – to nie przykład dekomunizacji Polski, ale przykład barbarzyństwa i osuwania się do poziomu banderowskiego satanizmu. Dekomunizacją byłoby powszechne uwłaszczenie, zaprzepaszczone przez mutującą żydokomune 25 lat temu.

I kto tu jest ruskim agentem? Ja czyli aktywista „proputinowskiego” portalu neon24 czy pani Agnieszka Romaszewska, której Biełsat jest jednym z narzędzi wpychania Białorusi coraz głębiej w łapy rosyjskiego niedźwiedzia?

Kiedy Tezeusz ślini się nad listą agentów ujawnionych przez Marcina Reya, delatora łączącego  "Gazete Polską z "Gazetą Wyborczą", prawdziwa ruska agentura śmieje sie w kułak.

 

  

KOMENTARZE

 • @ Grześ
  Brak wyraźnej rusofobi jest jaskrawym przykładem na agenturalność i onucowatość.
  Robienie loda żydom, jankesom i brytolom to objaw najwyższej cnoty i patriotyzmu. Oczywiście wg żydowskiej jaczejki.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:03:02
  Najgorsze jest to, ze ruska agentura naprawdę istnieje i ma obecnie (ze względu na naszą wrogość do Rosji) dwa cele:

  -destabilizacja wewnętrzna Polski
  - izolacja Polski w UE

  A tymczasem to właśnie domorośli łowcy ruskiej agentury od Tomusia Sakiewki robią im alibi

  nikt tyle nie zrobił dla KLUCZOWYCH interesów Rosji, co pani Romaszewska swoim kretyńskim Biełsatem za pieniądze podatnika

  pozdr
 • @MacGregor 15:10:15
  Oczywiście, że istnieje! Dziwnie byłoby gdyby nie istniała. Ale każdą trzeba zwalczać a tego od rządów PO-PiS raczej nie możemy oczekiwać. To co możemy to zwalczać ich agenturę choćby tu, na NEon 24
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:22:40
  Agenturę czyją GRU ? Kto zakochał się w Rosji kto może dupsko.Putinowi.Kto chce by Putin był jego góry no kto ? Powiedz przecież wiesz.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:22:40
  GRU ? Kto liże dupsko Putinowi. Kto kocha Rosję ? Kto chce by Rosja zawładnęła Polską. No.kto ? Wiesz przecież !
 • @Tezeusz 15:31:28
  A jeszcze nie tak dawno pisał Kolega, ze chamstwa nie znosi, bo tak Go nauczyli rodzice ...
 • @MacGregor 15:34:44
  Nie piszę nic personalnie ? Tylko ogólnie.
 • @Tezeusz 15:34:16
  No właśnie, kto?
  Ja wiem kto "liże dupsko" żydom i Jankesom.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:50:53
  Piszemy o Ruskich trolach
 • @Tezeusz 15:34:16
  Jak to kto? Nie słyszałeś określenie ''Russian reversal''. Ty nawet nie wiesz na kogo pracujesz.
 • @Tezeusz 15:53:58
  Konkretnie pytam - kto na NEon24 "liże dupsko" Putinowi i Rosji?
  Masz tyle odwagi cywilnej czy tylko będziesz mendził?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:57:53
  Kto lize dupsko Izraelowi i USA powiedz czy dalej będziesz przynudzał.
 • @Tezeusz 15:53:58 @Jarek Ruszkiewicz SL 15:50:53
  Panowie, odnieślibyście się do meritum mojego tekstu, a porady seksualne wymieniajcie może na PRIV?
 • przypomniało mi sie
  Прошла зима,
  настало лето.
  Спасибо партии
  за это!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:57:53
  Ja znam !!!
  I to co najmniej dwóch
  Talbot i ja
  Właśnie skończyłem ekspresowy kurs j.rosyjskiego i już po 3 minutach nauki znam alfabet rosyjski.....śpiewająco

  https://youtu.be/d4dOZus86WI
 • @Husky 16:27:28
  Husky, łobuzie nieznośny!

  - nie trolluj
  - akurat język wroga dobrze znać (język przyjaciół również)

  I nie kończ każdego (zazwyczaj nic niewnoszącego) komentarza jakimiś buźkami czy innymi, bo czasami myślę, że dopiero co skończyłeś gimnazjum
 • @MacGregor 16:32:24
  Nigdy nie kończyłem żadnego gimnazjum
  I tu jest problem
  O !!!!!!
  pzdr.
 • @MacGregor 16:15:03
  Sorki, ja tylko cytowałem.
 • Słuchaj no, R 84 na USraelskiej prowizji
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  dlaczego nie zatytułowałeś notki "Agenci Mosadu są wśród nas" ?

  Byłoby to uczciwsze, i bardziej poczytne, i prawdziwsze,

  a Ty tylko na tych nieudolnych ruskich, co to wypuścili europę wschodnią ze swych łap.

  A gdzie są polscy agenci? Dlaczego ich nie ma? Odpowiem, bo polaczki zakazali, szkoda im kasy na polskich agentów, a ci obcy, to przecież biorą obcą kasę, to niech sobie będą.

  Najlepszym polskim agentem był ruski generał, z nadania Cara prezydent Warszawy pod koniec 19 wieku. Ów generał sprawił, że polaczki zaczęli srać w kanalizację, a nie jak w Wersalu, pod siebie. Nauczył polską tłuszczę jakiejś kultury.

  Bardziej wybitnego Polaka z wyboru, sobie nie przypominam, z wyjątkiem pewnych moich przodków, ale przecież nie jestem samochwała.
 • @MacGregor 15:10:15
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  doprawdy ?

  a jakie cele ma
  angolska agentura,
  amerycka agentura,
  brzydacka agentura,
  szwabska agentura,
  żabojadzka agentura,
  czeczeńska agentura,
  banderowska agentura,
  itd.... ?????
 • @Tezeusz 15:34:16
  Tak, wiem, jak byliśmy pod ruskim zaborem, to nawet komórek nie było, a teraz, pod ameryckim zaborem, każdy komórkę może mieć, no chyba, że mu na haracz nie staje.

  To co wypisujesz w tej witrynie, to całkowity obciach. Szkoda, że administracja rozum straciła, to i witryna idzie na zatracenie. Będą tu same plwociny, kulturalne, rzecz jasna, jak obiecujesz.
 • @MacGregor 16:20:22
  абсолютная правда
 • @interesariusz z PL 17:17:02
  Jak to jakie cele mają w/w agentury??Ściągają kotki z drzew i przeprowadzają staruszki przez ulice!!
  Żeby zamulić rzeczywistość, potrzebne są tzw. przekierowania uwagi ludu,bezustanne jątrzenie, sączenie jadu... co ma miejsce cały czas /Zwłaszcza jeżeli chodzi o chore "uroszczenia" i resztę działań mających wydymać Polaków ZE wszystkiego i podporządkować całkowicie opcji pastuchowo-czosnkowej.Zaczęło się od sprowadzenia po wielu latach ,LOŻY do Polski, potem poszło ławą.


  https://forumemjot.wordpress.com/2014/02/19/hasbara-w-polskim-sejmie-ktora-agentura-rzadzi-polska-ta-z-wschodu-czy-ta-z-zachodu/
 • @interesariusz z PL 17:13:50
  "Słuchaj no, R 84 na USraelskiej prowizji"

  - tez witam serdecznie.

  Kolega czytał i jak widzę nie zrozumiał prawie niczego.

  Jest oczywiste, ze dziś największym zagrożeniem dla Polski jest 447, czyli Eskimosi z amerykańskim bandziorem z bejsbolem w ręku.
  Ale to akurat oczywiste.
  Nie zatytułowałem "Agenci Mosadu sa wsród nas" bo tekst jest o czym innym.
  ten tekst nie jest przeciw Rosji czy Rosjanom - jest polemiką z domorosłymi tropicielami "ruskiej agnetury"

  PS
  CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM PROSZĘ!!!
 • @interesariusz z PL 17:13:50
  ten generał to Józef Zajączek:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Zaj%C4%85czek

  pozdr
 • @interesariusz z PL 17:13:50
  No i generał Zajączek nie był ruskim generałem, tylko Polakiem i polskim generałem w służbie cara
 • @trojanka 17:39:56
  Mam nadzieję, ze chociaż Pani dobrze odczytała moje intencje, bo jak też nie, to chyba przyjdzie mi się pochlastać szarym mydłem marki Jeleń :)

  Musze chyba zacząć pisać dużymi literami czy jak ...
 • @MacGregor 17:51:28
  Staram się jak mogę Panie Grzesiu!!
  Wszakże, czasem zdumiewa mnie Pańska dobrotliwość i naiwność niewinnego dziewczęcia z mazowieckiej wsi!!Tylko pogratulować "łagodnego" życiorysu!!
  Oczywiście, wskazane jest zawsze zakładać u drugiego człowiek dobro, dobre intencje, i potem patrzeć CO z naszego zaufania wynika.
  Ja się pokuszę o autokomplement!!Zdarza mi się/ nie zawsze/, że siarkę czuję dość szybko/ to nie do Pana rzecz jasna/.Broń Boże nie chodzi o poglądy!!
  TYlko taki MYK, na który składa się kilka spraw.
  https://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/131467,lobby-zydowskie-w-polsce
 • @trojanka 18:03:57
  Podłamał mnie komentarz Kolegi Interesariusza, bo odebrał ten tekst jako chyba tak na Rosję i jej agenturę, a mój cel był zgoła inny - to była polemika z domorosłymi tropicielami ruskiej agentury własnie.

  Ile raz każdy z nas został nazwany ruskim agentem czy agentką, podczas gdy prawdziwy ruski agent ma zupelnie inne cele.
  Dla mnie klasyka jest przykład biednego dr Piskorskiego, kto przesiedzial 3 lata w sumie za nic, bez formalnego oskarzenia i przez durniów z gazPolskiej uwazanyjest za najwazniejszego ruskiego agenta w Polsce.

  A co do sytuacji dziś, to zgadzam się z michalkiewiczem - siekiera do pnie przyłożona,a szlachta jerozolimska już snuje plany

  pozdr
 • @MacGregor 18:14:05
  sorki za literówki
 • @MacGregor 17:47:08
  Zajączek zmarł w 1826 a @ interesariusz tu pisze
  o końcu XIX wieku , stąd musi to być jakaś
  inna osoba
 • Kim jest Rusofob ?
  W ostatnim czasie głównie na portalach internetowych można przeczytać potyczki słowne osób popierających politykę Rosji i jej przeciwników nazywanych przez pierwszych rusofobami. Czy zatem rusofob to wróg Polski czy patriota?

  KTO TO JEST RUSOFOB.

  Rusofobia to według dostępnej literatury oznacza nic innego jak „wrogość do Rosjan i Rosji i wszystkiego co rosyjskie”. W mediach można przeczytać określenie, że „Rusofobia to system wartości uznanej w Europie jako sprzeczny z rosyjskim systemem opartym na kłamstwie i fałszu”. Innymi słowy ktoś, kto deklaruje swoją niechęć do Rosjan i wszystkiego co rosyjskie wychodzi z założenia iż lepiej jako rusofob stracić niż rusofobem zyskać.

  Taka postawa Europejczyków głownie Polaków, Niemców, Holendrów oraz mieszkańców państw nadbałtyckich wchodzących w skład UE wynika jednak, jak podają media, z wielu uwarunkowań. Nie są to tylko uwarunkowania kulturowe czy historyczne aczkolwiek do 2014 r. czyli do zmiany polityki Rosji wobec swoich sąsiadów głównie Ukrainy takowe one głownie były.

  Obecnie gdy Rosja w sposób ewidentny zbrojnie najeżdża sąsiadujący kraj – Ukrainę tylko dlatego, że ta zdecydowała się pójść swoją drogą i stowarzyszyć się z UE a nie Rosją, gdy rosyjskie rakiety kierowane przez rosyjskich żołnierzy zabijają niewinne dzieci lecące na wakacje samolotem cywilnym, korytarzem powietrznym uznanym w protokołach międzynarodowych jako cywilne Malezyjskich Linii Lotniczych, gdy żołnierze Rosji kradną wyposażenie sprzęt i własność innego państwa w majestacie swojego prawa, to nie ma się co dziwić, że społeczność międzynarodowa staje się powoli rusofobami.

  Rusofob to osoba, która według zwolenników Rosji i władz Kremla, nie popiera rosyjskich aspiracji agresji, dokonywanych działań terrorystycznych, morderstw oraz działań zbrojnych skierowanych na inne kraje. Osoby takie są celowo piętnowane, ośmieszane i wyszydzane w ramach zaplanowanych działań wojny psychologicznej. Czynią to głównie w mediach oraz nie tylko w mediach opłacani agenci Kremla oraz zwolennicy działań ekspansywnych Rosji czyli tzw. V kolumna usytuowana w krajach Europejskich i USA.

  RUSOFOB – PATRIOTA

  Gdy działania wojsk Rosyjskich w pasie przygranicznym ewidentnie już zagrażają Polsce w zakresie ich szkolenia i przygotowania do agresji na nasz kraj, o czym pisałem wcześniej w moich materiałach zamieszczonych na tym portalu o tym że : Rosja do swojej polityki ekspansji i dominacji potrzebuje wrogów, zdaniem mediów światowych takiego wroga obecnie Rosja sobie już znalazła, a jest nim Polska. A dlaczego, dowiecie się za chwilę.

  Według prasy światowej, to Polska w medialnej propagandzie Rosji stanowi kulturowo- cywilizacyjne zagrożenie. A gdy politycy z nad Wisły otrzymają w UE intratne stanowiska toatak medialny Rosji na Polskę będzie miał charakter zmasowany i długofalowy.

  Pierwsze przykłady takiego działania już istnieją, to przecież rosyjska prasa podległa pod Kreml pisze, że cytat: „Polska szkoli ukraińskie bojówki”, „Polski batalion walczy na Ukrainie”, „Polska pragnie odzyskać dawne ziemie na wschodzie leżące na Litwie i Ukrainie”itp.

  To Rosjanie, jak wiemy w dzień 4 listopada święto ustanowione przez Putina – obchodzą jako swoje święto narodowe i Dzień Jedności Narodowej. Przypomnę iż jest to data wypędzenia polskich panów z Rosji. Mimo iż jak wiemy z historii polskie rządy na Kremlu w XVII trwały bardzo krótko, to według polityki medialnej Putina były istotnym zagrożeniem dla istnienia tego państwa.

  Wiadomo z historii dziejów świata i państw, że wielkie potęgi i narody by istnieć i dominować muszą posiadać wroga. Wbrew faktom historycznym dla Rosji Putina wrogiem nie są Niemcy, na co wskazywać mogą historyczne fakty a Polska.

  DLACZEGO POLSKA STAŁA SIĘ MEDIALNYM WROGIEM ROSJI.

  Powodów według literatury przedmiotu takiego działania jest kilka, oto niektóre z nich.

  Po pierwsze– Polska wbrew pozorom i mitom nie odgrywa żadnego militarnego zagrożenia dla Rosji, ale stanowi zagrożenie kulturowe, cywilizacyjne. W Polsce jak powszechnie wiadomo żyje się obecnie lepiej niż w Rosji.

  Po drugie – Polska aktualnie znajduje się na wyższym niż Rosja poziomie cywilizacyjnym w zakresie wprowadzania reform gospodarczych i społecznych w tym sum pieniędzy ze środków unijnych przeznaczonych na te cele.

  Po trzecie– Polska jako członek UE i NATO korzysta z wielu przywilejów z tego wynikających np. dotyczących swobodnego przepływu towarów, usług i ludzi po całym terytorium UE. Prowadzi także ożywioną politykę uniezależniania się od dostaw surowców z Rosji.

  Po czwarte – Polska jest krajem z którym liczą się partnerzy na terytorium UE, jest także w strategicznym sojuszu z USA. Politycznie odgrywa znaczącą rolę na terytorium środkowej Europy.

  Po piąte – według samych Rosjan w Polsce istnieją największe tendencje tzw. „rusofobii” o czym wielokrotnie wspominał Putin w czasie swoich konferencji prasowych.

  Po szóste – to rosyjskie kreowanie wśród społeczeństwa Rosji tzw. „polonofobii” czyli niechęci do narodu polskiego. Media Rosji realizują tę politykę oddziaływania na swój naród od czasu zakończenia rewolucji bolszewickiej, gdzie komunistyczna propaganda traktowała Polaków jako wrogów klasowych i okupantów taki stan rzeczy trwał aż do zakończenia II wojny światowej. Przejawem tej polityki był np. mord Katyński. Po zakończeniu II wojny światowej aż do roku 1980, gdy Polska była częścią imperium sowieckiego propaganda ZSRR w stosunku do Polski kreowała ZSRR jako wyzwoliciela spod okupanta hitlerowskiego oraz panowania kapitalizmu.

  Dla Rosji wyjście Polski spod jej wpływów politycznych i gospodarczych stanowił cios dla polityki i strategii globalnej. Stąd diametralna zmiana polityki Rosji wobec Polski idąca w kierunku uzależniania gospodarczego oraz w zakresie wywierania presji politycznych i militarnych na Polskę np. poprzez koncentrację sił zbrojnych Rosji w Kaliningradzie itp.

  PROPAGANDA ROSJI I CO DALEJ ?

  Propaganda, jak wiemy z literatury przedmiotu, rządzi się pewną logiką działań i celów jednak w przypadku Rosji od dawna jest ona oderwana od istniejącej rzeczywistości. Przykład to ostatnie wydarzenia militarne i propagandowe na Ukrainie i pełne w nim zaangażowanie logistycznie oraz militarne Rosji i samego Putina. Rosja na swój użytek karmi swoich obywateli, „bzdurami wyssanymi z palca” jak twierdzą politycy amerykańscy, ale to po to by odwrócić ich uwagę od prawdziwego strategicznego działania militarnego jako agresora wywołującego konflikt wojny w Europie – aneksja Krymu iż zakusy na odzyskanie panowania w danym bloku wschodnim.

  Rosja obawia się rosnącej roli Polski na arenie międzynarodowej i zrobi wszystko, by się temu przeciwstawić metodami wojny psychologicznej, pozostawionej agentury oraz sporymi pieniędzmi. Na portalach internetowych, co pokazują media na świecie, a szczególnie w Polsce odzywają się „dziwni polskojęzyczni” pseudo obywatele Polski agentura Rosji popierają politykuję ekspansji Rosji – takie wypowiedzi oraz artykuły można przeczytać także i na tym portalu.

  Polska, według opinii wielu ekspertów jest silna tylko w sojuszu strategicznym z USA stanowiąc wspólną politykę Unii Europejskiej wobec Rosji. I tak już się dzieje i to bardzo dobrze.

  Gdy polityka Rosji ewidentnie, w świetle ostatnich wydarzeń w Europie, zmierza do militarnej konfrontacji z NATO i UE na polu gospodarczym oraz militarnym, to patriota, a przypomnę iż patriota to postawa pełna szacunku, umiłowania i oddania własnej ojczyźnie swego życia i zdrowia w imię jej obrony w każdej chwili jest przeciwko takim wrogim działaniom Rosji wobec Polski. Patriota zatem to osoba, której postawa charakteryzuje się przedkładaniem celów ważnych dla ojczyzny nad osobiste. Patriotyzm oparty jest zatem na poczuciu więzi społecznej, wspólnoty kulturowej oraz solidarności z własnym narodem i społecznością.

  W przypadku gdy mówimy o Polsce i Polakach podkreślam słowo Polska i Polacy, a nie polskojęzyczni obywatele Rosji czy jej agenci zamieszkali na terytorium RP, to patriotyzm Polaka, w chwili gdy Rosja niewątpliwie sposobi się do wojny z Polską ( nie koniecznie militarnej ale propagandowej, gospodarczej itp), o czym wspomniał także i Prezydent RP., to także i postawa wchodząca w zakres tzw. rusofobii.

  Rosja od dawna wprowadziła całkowity zakaz handlu z Polską wszelkimi artykułami i to jeszcze przed nałożonym embargiem przez UE (przykłady blokowania towarów rolniczych w tym i mięsnych) w ostatnim okresie, jak wiemy z przekazów medialnych, zamknęła przed naszym transportem swoje drogi a sama co robi ? No właśnie oto przykłady :

  POLSKI RYNEK ZALEWANY JEST ROSYJSKIMI TOWARAMI.

  „Bojkotuj rosyjskie produkty” namawiają Polaków media, ma być to odzew za rosyjskie embargo na polską żywność.

  Nie kupujemy od dzisiaj paliwa na takich stacjach benzynowych jak Łukoil. Za każdy litr zapłaconego na tej stacji przez nas paliwa, to nasze pieniądze trafiają do rosyjskiej gospodarki i rosyjskich polityków, którzy nałożyli embargo na naszą żywność.

  Nie kupujemy pod żadnym pozorem takich alkoholi jak: Żubrówka, Soplica, Absolwent, Bols, Palace i Royal – zdziwieni! Tak to nie są polskie wódki, znalazły się one niestety w rękach Russian Standard największego producenta alkoholi w Rosji i to ten producent sprzedaje nam Polakom wymienione alkohole, a my kupujący myślimy, że to krajowe towary nic bardziej mylnego, a nasze pieniądze trafiają znowu do Putina.

  Nie kupujemy węgla opałowego typu groszek, który sprowadzono do Polski w ilościach milionów ton. Ten węgiel jest tańszy od naszego krajowego, ale mniej energetyczny w konsekwencji i tak na tym tracimy, a nasze pieniądze za ten węgiel trafiają być może także i do zakładów produkujących w Rosji rakiety wycelowane w Polskę. Kupujmy zatem węgiel oznaczony przez Izbę Gospodarczą sprzedawców Polskiego Węgla jako towar Polski.

  Nie kupujemy rosyjskich butów marki Kari i Centro produkowane one są w Polsce od 2012 r. Właścicielami są Rosjanie.

  Zapominamy o oprogramowaniu antywirusowym do komputerów marki Kaspersy Lab – to towar rosyjski należący do petersburskiej firmy Agnitum Ltd., oraz Dr. Web stworzony przez moskiewską firmę Doctor. To oprogramowanie może posiadać jak ostrzegają media wirusy szpiegowskie i nasze dane z komputerów znajdą się szybciutko w Rosji.

  Zapominamy od dzisiaj o oponach do naszych samochodów marki Nokian uznanej Fińskiej firmy – kontrolę nad nią niedawno przejęli Rosjanie. Uwaga Rosjanie kamuflują swoje produkty używając na opakowaniach nazw angielskich np. na herbacie Greenfild firmy Orimi Handel lidera na rosyjskim rynku herbaty.

  Oczywiście towarów pochodzenia rosyjskiego, które kupujemy, a nasze pieniądze trafiają do Rosji jest więcej wymienione to tylko nieliczne celem pokazania skali występującego problemu. A może już czas najwyższy popierać nasz krajowy rynek i kupować głównie rodzime dobre towary. Osobiście rozpocząłem bojkot towarów rosyjskich, kupuję nasze krajowe i państwa do tego zachęcam.

  ZAKOŃCZENIE

  Nie będzie nie jest rusofobem ten kto widzi wielki dorobek Rosyjskiego narodu w Europejską kulturę, i tutaj wszyscy są zgodni co do tego , że odegrała ona i odgrywa ogromną rolę postępu i scalania się postaw Europejczyków.

  W moim rozumieniu rusofob to osoba, która jest za ekspansywną i agresywną polityką wielkomocarstwowej Rosji zagrażającej Polsce i co do tego nie ma nikt żadnych wątpliwości, słowo „nikt” dotyczy oczywiście patriotów. Otrzymałem dziedzictwo patriotyzmu i miłości do ojczyzny od najlepszych synów tej ziemi od narodowych bohaterów :oficerów i dowódców – żołnierzy AK, NSZ, Żołnierzy Wyklętych którzy pamiętali jak 17.09.1939 r, Rosja Sowiecka napadała na Polskę , jak w katowniach sowieckich wymordowano kwiat inteligencji polskiego narodu i za te zbrodnie ludobójstwa kaci nie zostali do tej pory osądzeni ! Wiem czym był w Polsce komunizm i jakie przyniósł Polakom straty – to wie już każde niemal polskie dziecko. Ilu w tamtym okresie czasu patriotów zostało zdradziecko zamordowanych przez władze komunistyczne wspierane z Moskwy wspomnę tutaj choćby postać największego patrioty Żołnierza Wyklętego rotmistrza Witolda Pileckiego i wielu innych zamordowanych na polecenie z Moskwy za to iż mienili się być Polakami i patriotami. I o tym wiedzą młodzi patrioci tej ziemi wiedzą i kultywują dziedzictwo swoich bohaterów.

  Zdaję sobie sprawę z tego iż istnieje w kraju grupa ludzi, którzy nie mogą pogodzić się z tym iż zmienił się ustrój i nastawienie do komunizmu a „Resortowi” tracą władzę i przywileje a na scenę polityczną powoli wkraczają młodzi patrioci to ci których kiedyś wyszydzano i okrzyknięto „kibolami|” a są nimi lekarze, prawnicy, inżynierowie, i robotnicy to dzięki nim narodowy patriotyzm rodził się i budził powoli ale skutecznie na stadionach. Z tych stadionów zalał kraj wypełniając dziedzictwo Żołnierzy Wyklętych i całe szczęście i zaręczam nikt tego procesu już nie odwróci – Chwała bohaterom ! Chwała młodym patriotom to do was należy przyszłość Polski.

  Każdy ma prawo do swoich postaw, odczuć czy wypowiedzi i to daje nam prawo demokracji o ile te wypowiedzi czy postawy nie zagrażają bezpieczeństwu Polski – takie jest moje zdanie. Materiał ten napisałem sprowokowany wieloma ujawniającymi się negatywnymi komentarzami tych dla których Moskwa widnieje jako cel najważniejszy. Czekam na te komentarze i tych komentujących którzy zechcą podyskutować z młodymi patriotami. Osobiście nie prowadzę polemiki z czytelnikami – taka zasada, zostawię to młodym patriotom czyli wam to w waszych rękach jest przyszłość Wielkiej Polski.
 • @Tezeusz 18:46:11
  Oprócz trollowania wziąłeś się jeszcze za spamowanie.
 • @interesariusz z PL 17:21:12
  https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/983117,kim-jest-rusofob
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:57:53
  https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/983117,kim-jest-rusofob
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:03:02
  https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/983117,kim-jest-rusofob
 • @Tezeusz 18:46:11
  PS.
  Kto jest autorem tego czegoś?
 • @Autor
  Ja Panu powiem co robi prawdziwy ruski agent.On najwięcej sobaczy na Rosję a każdy kto stanie w obronie Rosji zostanie wyzwany od sowietów,kacapów,ludzi Putina,agentami KGB.On działa w/g żydowskiego sposobu na złodzieja czyli on kradnie a jednocześnie najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja"
  Jestem tutaj na Neonie od początku i przez tyle lat nie spotkałem się z klasyczną rosyjską agenturą albo się doskonale ukrywają albo ich po prostu tutaj nie ma.Obstawiam to drugie gdyż zawodowi agenci nie bawią się w mordobicie na blogach.Czynią to użyteczni idioci i ludzie ze skrzywieniem psychicznym którzy wszędzie widzą ruską agenturę.
  Uważam,że tutaj zawsze dochodzi do wymiany poglądów czasami w ostrej formie ,ale co nie jest zakazane prawem jest dozwolone.I wszystko się jakoś kręci dopóki nie pojawi się tutaj jaki nawiedzony oszołom,który ubzdurał sobie wojenkę hybrydową i staje w pierwszym szeregu walki z tym czego nie ma czyli coś na miarę Don Kichota..
  Pracowałem w psychiatrykach jako budowlaniec i tam naoglądałem się takich nawiedzonych Tezeuszów na pęczki .
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:04:23
  https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/983117,kim-jest-rusofob
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:56:04
  https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/983117,kim-jest-rusofob
 • @Tezeusz 19:14:54
  A dzisiaj jesteś Napoleonem czy Cezarem?
 • @matterhorn 19:11:39
  Jako guru cytuje kolesiów z wiodącej "grupy patriotów"!Hartmana i Reya!!
  Jeszcze Jojnie, Samuel i Dawid!iwielcy polscy patrioci! i Słowianie!
  za wyszperane info:
  Z Gąsiorowskim
  http://www.ekspedyt.org/wp-content/uploads/2017/03/Z-G%C4%85siorowski-768x505.jpg
  za bibuła.pl
  https://www.ekspedyt.org/wp-content/uploads/2017/03/Z-Dawidem-Wildsteinem-300x227.jpg

  Na zdjęciu powyżej: Jonny Daniels i wiceprzewodniczący Knesetu Hilik Bar (po prawej). W środku Dawid Wildstein. Podpis z facebooka brzmi: ”z najbardziej znanym w Polsce, i wpływowym żydowskim dziennikarzem

  https://wrealu24.pl/hartman-o-polakach-ta-prostacka-polska-ktoregos-dnia-zniknie/


  Hartman o Polakach: “Ta prostacka Polska któregoś dnia zniknie”

  “Ty chamie, polski chamie!”, tak Hartman powiedział o Polakach. “Znowu jakiś bydlak z wiatrówką zabił mi psa. Na wsi, w woj. lubelskim”.

  “Jak ja to znam. Jak ja to znam. Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest” – stwierdził polityk KOD-u.

  To nie pierwsze tak podłe zachowanie Hartmana, ten osobnik wprost nienawidzi Polski i Polaków.

  Mieszka tu, żyje a w taki sposób zwraca się o swoim narodzie.


  Hartman wprost chce, by Polska zniknęła…I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest”

  Co sądzicie o słowach polityka?

  Czy to już faszyzm?

  wRealu24.pl
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:04:23
  A co na to ABW ? Kontroluje ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:31:17
  Uważaj na swoje antypolskie postawy nie jesteś anonimowy.
 • @MacGregor 17:44:50
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  ah (dla Ciebie wow), to ja czytam bez zrozumienia. Zdradzę Ci, że w ogóle nie czytam, twój tekst jest za długi, jak na mój rozumek i dostępny czas.

  Ponadto muszę Ci wytknąć, iż krytykowałem tytuł, który jest adekwatny do treści notki, w której jest w kółko o ruskich agentach, a jej początek sugeruje, że jest przeciwko agenturze w ogóle, a więc zgodnie z twoją deklarowaną w uwadze z 17:44:50 intencją, winien mieć inny tytuł.

  Może Ty przeczytaj swoją notkę ze zrozumieniem. To, że twoja notka jest przeciwko głupkom węszącym za ruską agenturą, takie głupki jak ja nie wyczują.

  Może też przeczytaj moją uwagę ze zrozumieniem. Porada dla Ciebie, że nieopatrznie błędnie zatytułowałeś notkę, to tylko jedno zdanie. Dalej wyśmiewam się z ruskiej agentury, tej prawdziwej, a nie malowanej, a jeszcze dalej z Polaków, którzy całkiem zidiocieli, i zamiast bić w okupantów, bez przerwy podkładają ogień pod piekielny kocioł, w którym siedzą.

  Te tematy winny być poruszane, te, które decydują o naszej przyszłości.

  Dalej zdradzasz, że nie wiesz o kogo chodzi. Oczywiście o Sokrata Iwanowicza Starynkiewicza, który uprzątnął gówno, w którym Warszawiacy się z lubością taplali. Mówią nawet, że za własną kasę. Sprzedał swój majątek w caracie, aby polaczkom zrobić dobrze.

  Który Polak by zrobił coś takiego ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  To może wreszcie zdradzisz, czemu tu są takie opóźnienia w pojawianiu się wpisywanych uwag?

  Czy cenzura akceptuje każdą przed jej pojawieniem się ?
 • @interesariusz z PL 20:53:15
  Dzięki za ciekawą informację o gen. Starynkiewiczu - nie miałem o tym pojęcia
 • @interesariusz z PL 20:55:12
  Sorry
  Al to jednak czysta bzdura
 • @Tezeusz 20:28:33
  Kontynuuj.
  Szybciej stąd znikniesz niż myślisz.
 • @interesariusz z PL 20:55:12
  Nie wiem o czym mówisz. Komentarze wchodzą na bieżąco, starczy odświeżyć stronę. Może to problem przeglądarki?
 • @interesariusz z PL 20:55:12
  Poza tym, gdyby było tak jak myślisz to nie ukazałby się co drugi komentarz tego "dziennikarza" albo Huskego :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:49:42
  i wielu innych
  8-))))
 • @ Autor
  //A jaka to jest ta racja stanu FR w Polsce jako w kraju jej wrogim?
  A bardzo prosta i dwojaka:
  - destabilizacja Polski (polityczna, etniczna i gospodarcza)
  - izolacja polityczna Polski w UE //
  To ciekawa koncepcja, ale co konkretnie Rosja zyskuje poprzez osłabienie / zniszczenie Polski? To, że Polskę wchłoną Niemcy? Gdzie tu jest rosyjski zysk? Tylko proszę nie bredzić o antypolskim sojuszu rosyjsko-niemieckim jako dostatecznym uzasadnieniu dla takich działań ...
  Polska ani z potencjałem jaki miała za czasów PRL, ani tym bardziej z tym, czym dysponuje obecnie nie ma absolutnie żadnych możliwości, żeby Rosji w czymkowiek realnie zagrozić. Nic nie wskazuje na to, by istniała szansa na zmianę tego stanu rzeczy.

  //Prawdziwy ruski agent wspiera ruchy separatystyczne w Polsce (np. tak jak wcześniej PO, a teraz PSL-Kukiz bierze na listy wyborcze slązakowców) oraz separatyzm zachodnioukraiński //
  Ponownie - co Rosja zyskuje na przyspieszeniu ponownego wchłonięcia Śląska przez Niemcy? Co Rosja zyska na rozszerzeniu Banderlandu po San czy tam po Kraków (zależnie od wersji ukraińskiego "patriotyzmu")?

  //(Rosja od dawna odgrażała się, ze jeśli NATO przekroczy wschodnią granice UE, to utworzy pozbawione bogactw naturalnych i jakiegokolwiek przemysłu poza święceniem wideł i siekier państwo zachodnioukraińskie, które zdestabilizuje Polskę na długie dziesięciolecia).//
  Pomijając zdolność Rosji do stworzenia takiego państwa (racja stanu Rosji to ponowne wchłonięcie CAŁEJ Ukrainy, a nie tworzenie Polakom na złość jakiegoś Banderlandu / "Zachodniej Ukrainy"), nie widzę w jaki sposób istnienie takiego kadłubowego państewka miałoby cokolwiek w Polsce zdestabilizować. Rosja nie była nawet w stanie obronić przyjaznego sobie prezydenta przed zamachem stanu ani wykorzystać zamieszania po zamachu stanu do wchłonięcia choćby części "Noworosji", więc opowieści o tworzeniu "Banderlandu" do destabilizacji Polski to brednie.

  //Prawdziwy ruski agent wspiera niekontrolowaną migrację z Ukrainy (bez rozróżniania etnicznych Rusinów, Ukraińców i Rosjan) i utrate etnicznej spójności naszego państwa.//
  Wychodzi na to, że praktycznie każdy polski pracodawca bazujący na NIEWYKWALIFIKOWANEJ sile roboczej jest "ruskim agentem", z Maciejem Wituckim, Hają Bochniarz i resztą swołoczy z "Konfederacji Lewiatan" ...

  //Prawdziwy ruski agent dziala na rzecz izolacji Polski w UE, nawet w ramach V4 i działa na rzecz zastąpienia go np. Grupą Sławkowską bez udziału Polski.//
  Nikt nie zrobił więcej dla izolowania Polski w UE niż ... proamerykańsko-proizraelski rząd PiS ( a wzasadzie sterujący PiS i rządami z "tylnego siedzenia"- zwykły poseł Jarosław Kaczyński). Pan chce mnie przekonać, że Jarosław Kaczyński jest "ruskim agentem" i realizuje "rosyjską rację stanu (wg McGregora i nikogo więcej ...)"?

  Pan nie ma nawet pojęcia, jaka Polska jest w interesie Rosji ani jakie działania agenturalne mogłyby służyć realizacji tych interesów. Proszę na początek przeanalizować, jakie formy polskiego państwa dotychczas Rosja utworzyła ... Dodatkowo - między Rosją a Polską nie ma żadnego konfliktu interesów. Konflikt występuje wyłącznie między etniczną mafią rządzącą Polską a rosyjską elitą nie uznającą zwierzchnictwa międzynarodowej mafii etnicznej.

  I na zakończenie - rosyjska agentura w Polsce praktycznie NIE ISTNIEJE. Dowód przeprowadzić bardzo łatwo. Otóż Polska jest - jako KOLONIA pod ścisłym nadzorem kontrwywiadowczym CIA i Mossadu. Wystarczy przeanalizować, ilu po 1989 "ruskich agentów" zostało w Polsce schwytanych i osądzonych lub wymienionych / wydalonych. Tylko kompletni DEBILE mogą wierzyć w bajki Sakiewiczów i innych PiSowskich Goebbelsów o wszechobecnej i wszechwładnej RUSKIEJ agenturze i takiejż POSTKOMUNIE. Tymczasem w Polsce o dominację wojują Niemcy i USA+Izrael (czyli dwu-Izrael), a walka dotyczy wyłącznie nieistotnych z polskiego punktu widzenia DETALI (bo ani PO nie może za bardzo postawić się USA_Izraelowi, ani PiS - Niemcom), takich jak to, od kogo kupimy śmigłowce czy myśliwce.
 • @Światowid 22:22:23
  Witam,

  Ja jestem zwolennikiem normalizacji stosunków z Rosją i jedno jest pewne, że Rosja nie ma wobec nas żadnych roszczeń ani finansowych ani terytorialnych.
  Niestety, ponieważ idziemy na krótkim pasku żydowskim (i niemieckim i amerykańskim), więc nasze stosunki z Rosją są dzis bardzo złe z naszej winy. W takiej sytuacji Rosja skoro ma w nas wroga to niec ten wróg bedzie słaby i tyle, zadna filozofia.
  Ten moj tekst jest dośc przekornie skonstruowany i bynajminej nie sugeruje, ze to agentura rosyjska wPoslce jest najgroźniejsza - wiadomo, ze najgroźniejsza jest dzis agentura żydowska (USA sa tu starszym bratem z bejsbolem) oraz niemiecka - nie musi mnie Pan przekonywać.

  Generalnie martwi mnie to myślenie fakcyjne -że labo musze kochac Rosje a USrael nienawidzieć albo odwrotnie. Tymczasem wszyscy oni sa siebie warci.

  pisze Pan
  "Konflikt występuje wyłącznie między etniczną mafią rządzącą Polską a rosyjską elitą nie uznającą zwierzchnictwa międzynarodowej mafii etnicznej" - wiadomo, zę nie między mną a piękną Tatianą z nadwołza, tyle tylko,ze to te elity rządzą, a nie ja ani rzeczona Tatiana

  pozdrawiam
 • @MacGregor 22:55:57
  Salut .5*
 • @MacGregor 22:55:57
  //Niestety, ponieważ idziemy na krótkim pasku żydowskim (i niemieckim i amerykańskim), więc nasze stosunki z Rosją są dzis bardzo złe z naszej winy. W takiej sytuacji Rosja skoro ma w nas wroga to niec ten wróg bedzie słaby i tyle, zadna filozofia.//

  Nie do końca tak jest. Na globalnej szachownicy nie wolno osłabiać słabych wrogów, jeśli pożarcie ich przez silniejszych wrogów wzmocniłoby tych ostatnich. Niemcy są wrogiem Rosji, mimo funkcjonującego od pewnego czasu cichego taktycznego sojuszu przeciw USA. Wobec Polski Rosja ma tradycyjne geostrategiczne plany włączenia narodowego państwa polskiego do swojej strefy wpływów, a nie - rozszarpania na kawałki, żeby nakarmić Niemcy. Jak mawia red. Rękas - "trzeba myśleć" ...

  //wiadomo, ze najgroźniejsza jest dzis agentura żydowska (USA sa tu starszym bratem z bejsbolem) oraz niemiecka - nie musi mnie Pan przekonywać.//

  Ja próbuję Pana przekonać, że pisanie o tym, że w III RP funkcjonuje jakaś straszna "ruska agentura" to są opowieści o żelaznym wilku, wymyślone dla DEBILI, czyli twardogłowego elektoratu PiS wierzącego w opowieści różnych Targalskich.

  //Generalnie martwi mnie to myślenie fakcyjne -że labo musze kochac Rosje a USrael nienawidzieć albo odwrotnie. Tymczasem wszyscy oni sa siebie warci.//

  Rosja jest na ten moment jedynym sojusznikiem, który jest nas w stanie TRWALE obronić przed zakusami USA+Izraela (dwu-Izraela) i Niemiec. Szerzej o tym tu: http://swiatowid.neon24.pl/post/149944,jak-wyjsc-z-nato-tak-zeby-do-nas-samo-nie-wrocilo
  Rosja jest z punktu widzenia polskiego interesu narodowego (tu i teraz) - ostatnią deską ratunku przed ostatecznym rozwiązaniem kwestii polskiej przez dwu-Izrael i Niemcy. I jedynym krajem na świecie realnie zainteresowanym powstrzymaniem planów "gangu trojga" (USA, IL, DE) wobec narodu polskiego. Czyli -nie, nie można wrzucać Rosji do tego samego wora co dwu-Izrael (USA+Izrael).

  //"Konflikt występuje wyłącznie między etniczną mafią rządzącą Polską a rosyjską elitą nie uznającą zwierzchnictwa międzynarodowej mafii etnicznej" - wiadomo, zę nie między mną a piękną Tatianą z nadwołza, tyle tylko,ze to te elity rządzą, a nie ja ani rzeczona Tatiana//

  Pan myśli, że Rosjanie nie wiedzą, kto jest ich realnym wrogiem - i że ich interes leży nie - w WYMIANIE ELIT w Polsce, tylko w niszczeniu i osłabianiu narodu polskiego? No to Pan ZA MAŁO myśli ... No, ale Pan jest REGENEROWANYM PiS-owcem, który dopiero co spostrzegł się, że został wykorzystany (bez zabezpieczeń) przez gang etniczny naczelnika draństwa i jeszcze nie wszystko ma przemyślane po tym "szoku kulturowym" ...
 • @Światowid 00:25:10
  "Rosja jest na ten moment jedynym sojusznikiem, który jest nas w stanie TRWALE obronić przed zakusami USA+Izraela (dwu-Izraela) i Niemiec."
  W tym jednym zdaniu zawiera się esencja naszej sytuacji.
  Jeśli Polacy tego na czas nie zrozumieją to będzie po nas!
  To już Gierek wiele lat temu pisał, że jedynym gwarantem naszych zachodnich granic jest Rosja.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:47:46
  Jeśli uwagi nie są ręcznie akceptowane przed ukazaniem się, to na podstawie obajawów można powiedzieć, że "serwer" wpada raz po raz w krótkie drzemki.
 • Słuszne
  spostrzeżenia, to własnie ci ludzie którzy innych nazywają rosyjską agenturą sami zachowują się jak obca agentura: rosyjska, ukraińska, żydowska i czy amerykańska.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031