Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1916 postów 2769 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Popierdółki z ruskiej półki alias silva rerum.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Idzie Putin po drabinie, fiku miku już w przesmyku (suwalskim!)

Coraz słabiej schodzą mi ruskie onuce w moim internetowym sklepiku – jakbym wstawił zdjęcia gołych dupencji, to i wejść byłby zylion i dyskusja gorąca, ale ponieważ napracowałem się w mało istotnym temacie takim jak geopolityka polska na odcinku wschodnim, to kogo to tam (poza misiem Gogo, nie mylić z klubami go-go ... a propos – nigdy nie rozumiałem, co możebyć pociagającego w kurwach gibających się na rurach – tego typu kluby powinno się nazywac zgodnie z prawda i przeznaczeniem klubami dla zakompleksionych onanistów, a nie dla mężczyzn).

 

Małgorzata Gersdorf dostanie od Niemców nagrodę 5 tys euro

Nagroda stowarzyszenia „Internationale Demokratiepreis Bonn” będzie jej wręczona 8 listopada, i jak mówią Niemcy, Gersdorf otrzyma ją za niestrudzone zaangażowanie na rzecz „niezależnego wymiaru sprawiedliwości”, faktycznie zaś za blokadę reformy sądownictwa zapowiedzianą i wprowadzaną przez PiS.

– Aktywnie sprzeciwiając się kontrowersyjnej reformie sądownictwa w Polsce Gersdorf broni demokracji i państwa prawa w szóstym co do wielkości kraju Unii Europejskiej – mówi Ansgar Burghof, przewodniczący stowarzyszenia „Internationale Demokratiepreis Bonn”.

To nie pierwsze niemieckie pieniądze wspierające działania Małgorzaty Gersdorf, która nie dała się odwołać z funkcji prezesa Sądu Najwyższego, pomimo zmian w prawie uchwalonych przez Sejm. Obecnie nagroda jest przyznawana za budowanie pomostów między doświadczeniami RFN i społeczności międzynarodowej w dążeniu do demokracji.

Nie sa to juz takie pieniądze, jakimi Niemcy futrowali starego a pyszałkowatego durnia Bydłoszewskiego, ale w kryzysie nie ma widzimisię, po pięć tysięcy ojro schylibym się nawet podczas gejowskiej parady w dzień szabasu (no może raczej kucnąłbym). Dwa aproposy: Władysław Bydłoszewski był jednym z tytanów gieremkowskiego MSZ-tu (do zaorania i posypania solą), autorem doktryny zawartej wsłowach: „Polska to brzydka panna bez posagu, która nie powinna być zbytnio wybredna”. Stary dureń juz na łonie Abrahama (świeć Panie nad jego pazerną duszą, nie tyle on winny, co ci łajdacy, którzy go napompowywali pychą i jeszcze niczym małpie brzytwę dali mu kierownictwo MSZ-u), a jego doktryna nadal w mocy. Wprawdzie PiS nadyma się niczym sanacja tuż przed wrześniem 39 roku, ale wystarczy, że litwaczka Azari czy botoksowa Żydówka z amerykańskiej ambasady podniesie głos i zaraz ogon pod siebie (albowiem nie może być dobrze, jak sie nie odróżnia gówna od wedlowskiej czekolady ...). A propos, Mike Pence powiadomił podczas swojej wizyty w Warszawie polski rząd o tym, iż amerykańskie giganty informatyczne nie będa oblożone w Polsce żadnymi podatkami, w zamian za co zapłacimy Amerykanom za jeszcze więcej żołnierzy w Polsce. Jeszcze tylko w ramach ustawy 447 zafundujemy sobie szlachtę jerozolimską i będzie gites tenteges.

Drugie apropos:

Stara lampucera regularnie bierze jawnie kase od szwabów za próby osłabiania jesli nie obalania rządów PiS-u (rządy PiS-u wyjda nam bokiem szczegolnie jak po jesiennych wyborach przyjdzie czas na żydowskie uroszczenia pod amerykańskim batem, ale to nie znaczy, że hitlerowcy będą nam zmieniac rządy), a mimo to nikt nie stwierdza oczywistego faktu, że jest ona niemieckim agentem wpływu. A tymczasem to rzekomo ja śmierdzę ruskimi onucami na cały internet ... Kolego Husky, blogerze z Bożej łasky, wytłumaczyłbyś mi może ten fenomen, ale prosiłbym prostym językiem, bo ja człowiek prosty. Das ist nicht richtig, Schlamperei, cholera jasna ...

 

Fakt24.pl oburzony pokazywaniem polskim dzieciom niemieckiej agresji na Polskę?

Fakt24.pl cytuje rodzica oburzonego prezentacją, jaką obejrzeli uczniowie jednej z warszawskich szkół 2 września, podczas inauguracji roku szkolnego.Prezentacja dotyczyła niemieckiej agresji na Polskę. (…)

la najmłodszych dzieci to był szok. Rozumiem, że także one muszą się uczyć historii, ale materiały, które im wyemitowano, nie były dostosowane do ich możliwości percepcyjnych. W takim wieku nie powinny oglądać płonących budynków, samolotów zrzucających bomby na Warszawę czy martwych mieszkańców na ulicach stolicy. Poza tym w sali było głośno. Widziałam, jak dzieci zatykały sobie uszy i odwracały głowy. Nawet ktoś z rodziców ze swoją pociechą opuścił salę przed końcem projekcji

Moje pokolenie wyrosło na takich filmach, z których zresztą wynieśliśmy bardzo wczesnie podstawową znajomość języka nazistowskiego (używanego przez wyginięte dziś plemię nazistów) typu ‘sznela-sznela, wajta-wajta, curik, kom nach hauze kinder machen, nicht szisen” oraz odpowiednik naszego „serdecznie witamy” czyli ‘hende hoch’ (poprawną pisownię poznałem wiele lat później,w szkole średniej, ale tu zostawiam jak słyszałem, czyli tak jak pisze dzisiejsza gimbaza. No i do dziś zero traumy (co innego, jakbym bym Eskimosem, to i sam cierpiałbym i kolejnym pokoleniom przekazywał traumę holokaustyczną, na którą jak wiadomo nie ma innego lekarstwa jak zwrot kamienicy w Polsce na 150-letniego dziadka Srula z Argentyny).

No ale dzis dzieci są inne -prawda o wrześniu 1939 może im zaszkodzić, a siedzenie godzinami przed telewizorem pełnym seksu i przemocy już nie, o szwanc-paradach i zalecanej przez WHO masturbacji dla czterolatków nie wspominając.

A propos, po mojej, prawej stronie pokutuje szeeg mitów branych na słowo za dobra monetę, mimo, że to tak naprawdę zły szeląg jest.

Mit domowego nauczania – dziś, kiedy większość młodych rodziców to głupie buce i niedouki? Kiedy okazało się, że w starszej klasie podstawowej czy może w gimnazjum nauczyciel matematyki zamierza uczyc ... matematyki i wymagać, to rodzice napisali pismo do dyrektora o kogoś mniej wymagającego.

Kolejny mit to zastąpienie ubezpieczeń społecznych ... opieką nad starymi rodzicami przez liczne i dobrze wychowane dzieci. Przymus tych ubezpieczeń to jedna sprawa, ale opieka przez dzieci nie sprawdzała się jako zasada nigdy od stworzenia świata, z wyjątkiem felietonów Janusza Korwin-Mikkego i mistrza Stanisława Michalkiewicza (tego ostatniego akurat słucham namietnie jak to stary dziad dziada jeszcze starszego).

Zmarli masowo poparli kandydatów do parlamentu z list Skutecznych Liroya oraz Bezpartyjnych i Samorządowców

Według „parambuły” naszej pro Konstytucji z 1997 roku, Rzeczpospolita Ludowa Polska jest państwem wierzących i niewierzących, żywych i umarłych, więc niby czemu ci ostatni nie mieliby podpisywac list. Wszak nie tacy umarli odzyskiwali kamienice w Warszawiwie za czasów świetlanej prezydentury naszej Hajki Bufetowej, zwanej chytrą babą z ratusza. Dziś, kiedy za rządów jej zastępcy z całą mocą wybił do Wisły program wyborczy PO-KO i płynie Wisłą do Wolnego Miasta Gdańska, na naszych oczach sprawdza się opinia Lenina, że w komuniźmie rządzić mogłaby kucharka ... choc porownanie przecietnej kucharki z Rafałem Trzaskowskim (i jego wyborcami) musi byc dla tej pierwszej rażąco niesprawiedliwe.

 

I na koniec wiadomość naprawde zasmucająca:

Rada Ministrów Białorusi przygotowała już program działań mających prowadzić do głębszej integracji z Rosją. Został on przekazny do rozpatrzenia prezydentowi Łukaszence.

- a wszystko to na własną, polską prośbę,  jako skutek tzw. polityki wschodniej, odpychania Białorusi, prób narzucania jej lib-demoralnego ustroju („kiedy gej-parady w Mińsku!!!!” ) i zwalczania Łukaszenki.

Naiwne dzieciaki, których nie brak i na naszym blogowisku nadal będą machac kijkiem Putinowi z Przesmyku Suwalskiego, nie zauważając, ze prawdziwym kluczem Rosji do Warszawy jest nic innego, jak Białoruś – nie Inflanty, nie Ukraina (z jej satanistami w ornatach Ukraińskiej Cerkwi Grekokatolickiej), ale nasza bratnia, spokojna i posiadająca identyczne z nami DNA ... „Dobro-Ruś” Białoruś.

  

KOMENTARZE

 • sytuacja z powolnym połykaniem Białorusi przez Rosję jest poważniejsza, niz nam się wydaje
  ale nikt z naszych 'pizdupowiczów' z MSZ na alarm nie bije i nadal płacimy na Biełsat, mimo, iz lepiej byłoby zwyczajnie te pieniądze przepić, a pani Roamszewskiej -Guzy płacić za nicnierobienie
 • Zrobię Ci trochę reklamy
  „nigdy nie rozumiałem, co możebyć pociagającego w kurwach gibających się na rurach – tego typu kluby powinno się nazywac zgodnie z prawda i przeznaczeniem klubami dla zakompleksionych onanistów, a nie dla mężczyzn).”

  Po pierwsze - niekoniecznie kurwy gibają się na rurach - je można najczęściej znaleźć w polityce;
  Po drugie - trzeba być umarlakiem, żeby nie widzieć w tym nic pociągającego ( co nie jest równoznaczne z masturbowaniem się):

  https://youtu.be/d8OI9FllKfg
 • @Lotna 15:40:06
  touché :)

  Mialem na myśli sceny jak je pokazują w amerykańskich filmach ;)
 • @Lotna 15:40:06
  :-))))))))))))))))))))))))):-))))))))) *5 dla Pani.

  To cheerleaderki ludziom się podobają a panienki na rurach już nie? Kamaaaaan.... panie @MacGregor no wiesz pan co!!! Przecież to art w całej okazałości.
 • @MacGregor 15:43:17
  :)
  Jeszcze jeden filmik w nagrodę
  https://youtu.be/Zn_7Y91gmSo
 • No i strolowaliśmy temat ,panu MC Gregorowi.
  No tez nie wiem czy mi się podoba facet na rurze, bo w rurkach stanowczo NIE!
  https://www.cda.pl/video/910387

  no chyba że tańczy w domu u siebie na rurze pod zlewem z kolankiem w zębach !!
  https://ec04.lcj1.cache.orange.pl/interia/v.iplsc.com/faceci-tez-tancza-na-rurze/0001ONZHXGH435FP-V1.mp4
  za:https://www.pomponik.pl/wideo/video,vId,697311
 • @trojanka 16:19:13
  A juści i prawda, strollowaliśmy ale nie było siły się powstrzymać. :-)
  Co do tematu to faktycznie jest bardzo ważnym dla Polski. Osobiście
  nie wyobrażam sobie co będzie z Białorusią gdy Baćka odejdzie. Od samego początku, będąc uległym Pentagonowi, PiS spieprzył nam sprawę Białorusi.
  Do tej pory Białorusini powinni mieć już zapewniony bezwizowy wjazd do Polski a przygraniczne strony integrować się ze strukturami i gospodarką naszego państwa... pozostając odrębne oczywiście.
 • Wszyscy Mili Goście
  No i dyskusja została spuszczona może nie tyle po brzytwie, co po rurze :)
 • @Stara Baba 16:28:29
  Ważne jest to ,czego chcą Białorusini.Na pewno żyć lepiej, jak każdy normalny człowiek.Czy im to zapewni integrowanie się ze strukturami i gospodarką naszego państwa? no nie wiem.Gospodarka naszego państwa jest raczej w rekach zachodnich i amerykańskich korpo, a większość z nas jest tanią siłą roboczą.
  Litwa, Łotwa, Estonia i Ukraina się wyludniają w szybkim tempie.Czy zamożność, dobrobyt Litwinów, Łotyszy i Ukraińców wzrosła tak jak tego oczekiwali??jeżeli tak, to Białorusini pójdą ta drogą!
  Na Białorusi nad planami wprowadzenia demokracji czuwa pani Romaszewska, sowicie opłacana z naszego budżetu.Już ona zadba o właściwe podejście Białorusinów.
  Poza tym coraz więcej Białorusinów już pracuje w Polsce.
  Na pewno plan zza oceanu przewiduje jej zdemokratyzowanie ,no ale raczej musza usunąć dyktatora Łukaszenkę.
  Białoruś ma świetne położenie strategiczne.

  Pozostanie jeszcze demokratyzacja Kazachstanu i mamy demokrację całą mordą!
 • Łoj tam, łoj tam, Przesmyk już dawno zajęty, tych złóż nie odda nikt, tych złóż nie odda nikt....
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/04/25/nato-okupuje-najwieksze-swiatowe-zloza-tytanu-w-polsce-na-to-wyglada/
 • @Lotna 15:40:06
  "trzeba być umarlakiem, żeby nie widzieć w tym nic pociągającego" - mowa o tańcu na rurze.
  Kto jest tym zgorszony ręka w górę!:
  https://www.youtube.com/watch?v=rCRP-5om_3Y
 • @MacGregor 16:43:09
  Ja podzielam Pańskie zdanie i zniesmaczenie ,Panie MC Gregor
  "nigdy nie rozumiałem, co może być pociągąjącego w kurwach gibających się na rurach – tego typu kluby powinno się nazywać zgodnie z prawda i przeznaczeniem klubami dla zakompleksionych onanistów, a nie dla mężczyzn).

  Co innego dyscyplina sportowa. Chociaż odnoszę niejasne wrażenie, ze spora część męskiej widowni oglądająca taką "dyscyplinę" ma jednoznaczne myśli i skojarzenia!no ale może muszą inaczej się uduuszą i to jest jedyny sposób na "rozładowanie napięcia", bo z kobietami poza płatnymi....im nie wychodzi czy cuś.

  Sam tego chciałeś Grzegorzu .....wkładając kij w mrowisko.:)))

  A kijem, dyktatorowi Putinowi machają wyrobnicy fundacji Sorosa i płatne dzidzie od komunisty rebe Chdorkowskiego, beneficjenci stron porno i pedo/ zostały mocna ograniczone/.
  za natemat:
  https://natemat.pl/118079,faq-rosja-i-michail-chodorkowski
  Przed 1989 rokiem był komunistą – m.in. pełnił funkcję wiceszefa moskiewskiego oddziału Komsomołu, czyli organizacji młodzieży w ZSRR. W latach osiemdziesiąt studiował w instytucie zajmującym się badaniami zbrojeniowymi, a także, jak pisał „Der Spiegel”, współpracował z KGB.

  Tuż przed upadkiem ZSRR założył pierwszą firmę, która importowała komputery i alkohol. Przestał kochać komunizm, zaczął wielbić pieniądze. „Nasze światło przewodnie to profit, naszym panem są pieniądze” – pisał w książce wydanej na początku lat 90.. Wtedy był już szefem pierwszego prywatnego banku w Rosji - Manatep - który założył za pieniądze zarobione na handlu. W 1995 roku CIA przekonywała w swoim raporcie, że bank miał powiązania ze zorganizowaną przestępczością.
  Kiedy po upadku ZSRR w Rosji panowała bieda, a kraj przeżywał katastrofę ekonomiczną, on bogacił się na wyprzedaży państwowego majątku. Był częścią rodzącej się kasty oligarchów, którzy za bezcen i często w podejrzanych okolicznościach (morderstwa, porwania itp.) przejmowali rosyjski majątek.

  Chodorkowskiemu oddano firmę naftową Jukos. Zarządzany przez niego bank za 78 proc. udziałów paliwowego giganta zapłacił grosze, czyli 350 milionów dolarów. Ta sama firma dekadę później warta była 17 miliardów. Prywatyzacja, tak jak w innych przypadkach, polegała na tym, że przyszły oligarcha udzielał rządowi pożyczek pod zastaw akcji państwowego przedsiębiorstwa. Jako że państwo było niewypłacalne, firma trafiała w ręce prywatnego właściciela.

  Dorobiwszy się 15 mld dolarów majątku, stał się "opozycjonistą".
 • PS. Zaczyna Pan swoim piórem doganiać Michalkiewicza,nomen omen dowcipnie i zarazem mądrze!!
  https://youtu.be/420ahXWFEdI

  Ile tam na Białorusi terenów do zabudowy, mogłyby powstać markety, galerie,puby Mc Donaldy, salony , parkingi od groma..
  I ta dziewczyna białoruska.Chodzi w długiej kiecce zamiast zatańczyć na rurze!!
  https://youtu.be/dR-qNzgZ5S0
 • @trojanka 17:21:55
  „Zaczyna Pan swoim piórem doganiać Michalkiewicza,nomen omen dowcipnie i zarazem mądrze!!”

  Miejmy nadzieję, że nie, bo Michalkiewicz ostatnio wulgarnie, kłamliwie i oszczerczo.
 • Białoruś nie jest zacofanym, ani biednym krajem.
  Koniec władzy Łukaszenki będzie początkiem kradzieży własności państwowej. Zapewne Łukaszenko już zrobił jakieś zabezpieczenie z Putinem, więc nie ma potrzeby się rozpędzać.
  John Bolton objechał postsowieckie republiki, zrobił wywiad. Najskuteczniej zadziałał na Ukrainie, bo zablokował sprzedaż zakładu Motor-Sicz Chińczykom i skasował pieniądze na pomoc wojskową. Na Białorusi nic nie wskórał.
  A jak wiadomo w Polsce wojskowe inwestycje też są skasowane.

  To co Polska może Białorusi zrobić, to przestać straszyć Białorusinów w Hajnówce pochodami z portretem Burego.
 • @trojanka 17:21:55
  Dziękuje bardzo, ale proszę nie przesadzać, bo jak mawiała moja babcia z Wileńszczyzny: przechwalić takiego to i wnet znarowi sień :)

  Reklamówka Białorusi przepiękna - jeszcze nie miałem tam okazji być, ale bardzo chciałbym.

  Myślę, ze nasz sąsiad zasługuje na kilka odrebnych artykułow, bo tu w jednym to zbyt wiele wątków namieszałem.
  jakby pani mogła napisac coś o Białorusi to byłoby wspaniale, bo ja niestety wiedzy nie posiadam, poza bardzo ogólnikową i historyczną.
  Tu wspomniałem o naszym sąsiedzie mając na myśli aspekt geopolityczny, tak, jak go wykłada dr Sykulski:

  Obszar rdzeniowy Rosji to Nadwołże i jego zagrożenie - poza jarzmem mongolskim - zawsze szło z Zachodu, a nie ze wschodu czy z południa.
  Dlatego też Rosja nie moze być imperium europejskim bez Białorusi i Ukrainy (satanistyczno-banderowską Hałyczynę bardzo chętnie nam odstąpią, zebyśmy sie albo nią udławili, ale zeby była źródłem destabilizacji od południowego wschodu - od dawna maja plany utworzenia tzw. Zachodniej Ukrainy włąsnie dla destabilizowania Polski).

  My zmarnowaliśmy wszystko, co mozna było - byl przyjazny Polsce prezydent Szuszkiewicz,nawet później mozna byo dogadywac się z rosją o choćby wspólnym inwestowaniu w Białorus i wspólnych tam wpływach kulturowych, handlu, wymianie osób itd - tymczasem nasz żydowksie mSZ robił wszystko, by Białorus wpychac w łąpy ruskiego niedźwiedzia, czego narzędziem jest przecież Biełsat

  pozdr
 • @MacGregor 17:45:40
  Trochę mnie Pan ,przecenia.Naprawdę niewiele wiem o tym pięknym kraju Białorusi i też niestety tam nie byłam.
  Po prostu, na potrzeby wpisu cos przeglądam w necie.Jak mo coś wpadnie w oko to wrzucę!
  Nasza neonowa blogerka Fretka /być może/ mogłaby coś ciekawego napisać.Halo Fretka zgłoś się!!!Też jestem ciekawa jak tam żyją w tym "reżimie".
  na szybko:
  https://youtu.be/hKjScRwL6DI


  https://youtu.be/moBuQ2MJtq0

  1 rubel białoruski to:1,86 zł
  https://pl.exchange-rates.org/Rate/BYN/PLN

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031