Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
2003 posty 3294 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Zdrada dyplomatyczna rządzących elit.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W chwili zagrożenia zewnętrznego, rolą rządzących elit jest mówić prawdę narodowi i wzmacniać czujność, a nie ją usypiać.

Będę się powtarzał, ale to jest uważam ważne: nie kieruję zarzutów do członków i sympatyków takiej czy innej partii, zresztą sam jestem przykładem, że można błądzić politycznie przez większość życia. Jako student  dałbym się pokroić za Lecha Wałęsę, biegłem o szóstej rano w kolejkę po pierwsze numery „Gazety Wyborczej”, przez lata byłem „pisiorem” głoszącym, że ocalenie Rzeczpospolitej (salus Rei Publicae) w głosowaniu na Prawo i Sprawiedliwość, grzmiałem na blogu przeciw rosyjskiej agresji na Gruzję a potem byłem przez jakiś czas przekonany, że to Putin osobiście zestrzelił polski samolot w Smoleńsku. Zawsze wszelako, mimo wszystkich tych żenujących przejawów naiwności, kierowałem się miłością do Ojczyzny – serce chciało dobrze i tylko rozum szwankował, najczęściej nie tyle w wyniku błędów w rozumowaniu, ile z racji fałszywych przesłanek (a także z intelektualnej inercji).

I jeśli dziś patrzę na patriotów wciąż popierających PiS to nie mam prawa do wywyższania się nad nich, albowiem sam tam byłem i tylko być może miałem o tyle więcej szczęścia, że nieco szybciej spadły mi łuski z oczu.

[Wczoraj przekonałem znajomą nauczycielkę do głosowania na Konfederację zamiast na PO – nie bardzo wiedziała, o co chodzi z tymi roszczeniami żydowskimi i trudno było jej uwierzyć, że moglibyśmy zostać ograbieni z wszelkiego majątku po raz kolejny. W końcu skonstatowała, że jeśli to się dzieje naprawdę, to jestemy w przededniu 1 września 1939 roku, bo przeciez głównym celem hitlerowskiej agresji nie była żadna zagłada Żydów (nikt jeszcze wtedy o tym nie myślał), ale przejęcie polskiego terytorium i jego zasobów, czyli dokładnie to, co jest prawdziwym celem żydowskich organizacji roszczeniowych wobec Polski obecnie].

Kiedy więc pisze o dyplomatycznej (co najmniej dyplomatycznej) zdradzie elit, to mam na myśli ścisłe polityczne kierownictwo obecnej partii rządzącej, a nie popierających ich w najlepszej wierze polskich patriotów z PiS-u (warto rozesłać apel  Grzegorz Braun przeszedł sam siebie! Polityk Konfederacji: „Szanowne, Drogie, Kochane Pisiory” [VIDEO])  czy wspaniałych społeczników z klubów „Gazety Polskiej”.

Poseł Waszczykowski mowił dziś w radiu:

Nie ma żadnych formalnych roszczeń ze strony Izraela, bo nie ma żadnych powodów. (…) Jest miękkie lobby, głównie ze strony diaspory żydowskiej - mówił w poranku rozgłośni katolickich „Siódma 9” Witold Waszczykowski, były szef MSZ, a obecnie poseł PiS i kandydat na eurodeputowanego.

 

Otóż poseł Waszczykowski, były szef MSZ, kłamie jak bura suka, bo Izrael już w 2011 powołał specjalną agendę rządową HEART (Holocaust Era Assets Restitution Taskforce) z  jednoznacznie nakreślonym celem:  wspierania przedsiębiorstwa holocaust w jego wysiłkach  o g r a b i e n i a  Polski z majątku.

O potrzebie stworzenia specjalnego prawa mjącego nadac rabunkowi Polski pozory legalności mówił na dzień dobry Mike Pompeo w Warszawie w lutym br.

Dlatego tez kłamie i prezydent belwederski i premier warszawski i naczelnik panstwa, kiedy zamiast wzmagac naszą czujność, robią wszystko, by ją uśpić, żeby można było nas przeczyścić, przenieść jak indian do rezerwatu, ale bez przerywania błogiego snu o 500+, flaszce plus, zakąsce plus itd.

[Kłamała też miła pani premier Szydło, kiedy na wcześniejszym etapie mieliśmy rozkaz podpisania TTIP, gdy drżącym glosikiem zapewniała, iz w umowie będą umieszczone mechanizmy zabezpieczające polski interes narodowy – na szczeście prezydent Trump zawiesił negocjacje w tej sprawie. Miła pani, matka-Polka, matka księdza, ale dziś nie mam watpliwości, że klamała wówczas jak bura suka, mając tego w dodatku pełną świadomość, bo o wstawieniu do tysiącstronicowego (sic!) traktatu mechanizmów zabezpieczających  i to w dodatku nie europejską, a polską gospodarkę nie mogło być mowy].

Pan Aleksander Ścios napisał wczoraj na twitterze:

Gdy politycy @pisorgpl składają żarliwe deklaracje w/s roszczeń żydowskich, można przypuszczać trzy rzeczy:

1. tak nakazuje "pragmatyka" wyborcza,

2. rośnie wiara w głupotę wyborców,

3. ustalono kalendarz i sposób zaspokojenia tych roszczeń.

 

W obliczu agresji hitlerowskich Niemiec ówczesne władze też uspokajały Polaków, że nie oddamy ani guzika, choć przynajmniej nikt nie wmawiał, ze Niemcy to nasz najbliższy przyjaciel i współgospodarz, a zbroją się ot tak,  z nudów i na pewno nas nie zaatakują, bo nie mają ku temu żadnego prawa.

Wobec coraz jaskrawiej bijącej w oczy zdrady fałszywych elit nie pozwólmy im nas uśpić i tym bardziej patrzmy im na ręce. Sprawmy, zeby po 26 maja głos polskich patriotów mówiących twarde NIE drugiej Palestynie nad Wisłą zagłuszył kłamstwa judaszy.

 

  

KOMENTARZE

 • Wmawiają
  Narodowi, że akt 447 nie dotyczy Polski, bo te zapisy prawne nie powstały w Polsce. Pakt Ribbentrop-Mołotow też nie powstał w Polsce, a jednak jej dotyczył. Nędzni zdrajcy i szabesgoje!!!! A że pani ,,smutną garsonka,, Szydło też kłamała? Nauczyli jej tego w tej całej jankeskiej szkole liderów, jak okłamywać tubylców.
 • @zbig71 12:19:01
  "Pakt Ribbentrop-Mołotow też nie powstał w Polsce, a jednak jej dotyczył" - trafiony-zatopiony!
 • jak wygra popisrael to znów będziemy śpiewąć zakazane piosenki
  jadą, jadą chłopcy chłopcy mosadowcy, kalksztajna pociotki ukraść nam majątki, jadą jadą chłopcy chłopcy mosadowcy wszyscy obrzezanni na cudze zachłanni a a a na przedzie icek icek jedzie chce nam ukraść 300 bo to jest artysta.
  Poleczko, poleczko cóżeś ty za Pani, że do Ciebie lecą chłopcy obrzezani, chłopcy obrzezani sa ami wybrani bo w Polsce jest ładnie jak bilionik wpadnie Polak brzemię nosi, icek kasę kosi, jak słonko przygrzewa icek piosnkę śpiewa "chałwa, nadgniła chałwa, nadgniła chałwa, nadgniła chał chał chał. A takiego wała jak Polska cała!
 • Witek Gadowski przechodzi na jasną stronę mocy?
  https://nczas.com/2019/05/17/gadowski-ostro-o-roszczeniach-zydowskich-jezeli-z-malej-szwajcarii-udalo-sie-wycisnac-miliard-to-ile-chca-wycisnac-z-polski-video/
 • Apeluje do Konfederacji !
  Kontaktować się w miastach z obywatelami !!!! na ulicach placach parkach czyli wszędzie gdzie sa obecni potencjalni wyborcy !!!! musicie przerwać zmowę milczenia żydowskich gadzinówek medialnych !!!

  TYLKO ULOTKI I ROZMOWY UŚWIADAMIAJĄCE Z OBYWATELAMI BEZPOŚREDNIO to klucz do SUKCESU KONFEDERACJI !

  Apel do liderów Konfederacji ! nie chowajcie sie za ekranami TV i internetu wychodźcie do ludzi !! DO LUDZI !!!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @MacGregor 12:35:20
  Sprawa jest poważna, więc kół.Gadowski jako wierny przydupas PiS robi co może, aby uwiarygodnić formację Kaczelnika. Kiedyś chwalił się, że ma kumpli w ADL. Ostrożnie z tą jasną stroną mocy.
 • @nieżyt 12:35:02
  Padłem :)
  pozdrowił

  a notka *5
  Ten temat trzeba wałkowac do upadłego (ich upadłego).
 • WPS
  Konfederacja "Targowica Oszołomów 2019"

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1908&v=oHYTWFxjEVQ
 • @MacGregor 12:23:36
  Teraz trafionych i zatopionych może być więcej.
  Ale tym razem z naszej strony.
  TAJNY REFERAT Z OKAZJI ROCZNICY ZAKOŃCZENIA WOJNY.
  http://nke21.neon24.pl/post/148682,tajny-referat-z-okazji-rocznicy-zakonczenia-wojny
 • Drogi panie Mc Gregor..lubie pana...bardzo...
  ale latal pan rano po GW:-)))) I wierzyl Walesie…..:-)))

  Pan to nie krewny do Kazki z Dziolka???k/Muszyny???
  Ona tez bidula latala...latala podskakiwala ….wierzyla fascynowala sie, a to obietnicami nowych korolikow, a to obietnica malego fiata, a to ze ja wezma do Hameryki...I dziwila sie biedno….. ze jom syccy lonacom , a zodyn sie nie zyni:-))))_)
  Co siem tycy Konfederacyj….to panu powim- ze jak mi ktos kce wcisnoc cebrzyk ,a widze ze go zrobiol ze starych klepek...to powiadom mu elegancko po gorolsku….wez sie w...eb…:-))))
  Jakby Konfederacja mogla cosik zmienic- to by kuzden z nich dzisiok chalupe zastawiol na zastaw z kryminolu:-))))0
 • sorki, ze po obcemu, ale ad 3 Aleksandra Ściosa
  http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/263099

  The Polish government introduced draft legislation to address this issue over a year ago.[ !!!!!!!!!!!!] This issue is particularly important for Holocaust survivors, and their families, whose property was taken first by the German Nazis and then again by Communist Poland
 • @RomanKa 15:57:01
  No tak to było, akurat pracowałem jako świeżak po studiach w Gdańsku i Wyborcza była wówczas na wagę złota (z rysunkami bodaj p. Sawki)

  rzeczywiście jakos powoli dojrzewałem ;)

  powiem więcej, moim duszpasterzem akademickim we Wrzeszczu był ... ks. Franciszek Cybula (z ręką na sercu, żeby mógł być pedofilem trudno mi uwierzyć, sprawiał wrażenie porządnego księdza)

  pozdr
 • @RomanKa 15:57:01
  A jeszcze co się tyczy konfederatów - jak mówi red. Michalkiewicz - dajmy im szansę, jesli zdobęda 10% w wyborach do eurokołchozu, to przeca gorzej od tego już nie będzie ;)

  jak dostanie się tam Jojo Brudzinski, to będzie będzie to dla niego emerytura za 10 tys euro czyli ile miesięcznie, zaś nowa krew powinna dzięki temu lepiej przebic sie do mediów.

  No i te bezcenne miny eurokomuchów na jego każdorazowe "Szczęść Boże" tudzież "nie będą zboczeńcy wychowywac naszych dzieci" - za nasz epodatki chociaz taka rozrywka uważam nam się nalezy ;)
 • @MacGregor 16:15:48
  z tym "Szczęść Boże" miałem na myśli rzecz jasna G. Brauna
 • @RomanKa 15:57:01
  :))))
  Sama prawda.
  Cebrzyk ze starych klepek, ot co.
  Nie wiedziałam, że znasz gwarę góralską. (?)
 • @MacGregor 16:17:35
  Z tym „szczęść Boże” masz rację. Ciekawe, czy będzie to tłumaczył na angielski.
 • @Lotna 16:51:41
  ale wracając do tematu, eskimosi znów ich wysypali:

  "The Polish government introduced draft legislation to address this issue over a year ago"

  (za http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/263099)

  czyli jak pisze p. Ścios:
  3. ustalono kalendarz i sposób zaspokojenia tych roszczeń.

  PiS zatem kłamie jak bura suka (nie wiem, czemu czepiłem się porzadnego czworonoga)

  Co do G. Brauna to śledzę jego kampanie wyborcza na Podkarpaciu - normalnie tytan pracy, dwa albo 3 spotkania z ludźmi dziennie.
  Polecam świetne spotkanie w bodaj jarosłąwiu razem z dr Zapałowskim
 • Zaczyna się agitacja wyborcza na Neonie.
  Może i dobrze.
  A na pewno dobrze że w Neonie zdrajcy z PO i pokrewnych kanap ani pisną... to znaczy że ich już nie ma o ile wybory będą uczciwe.
  Nikt w Polsce poza ich działaczami i rodzinami na nich nie zagłosuje.

  PIS się wybroni a być może konfederacja zajmie miejsce PO.
  To byłby sukces częściowy... polegający na marginalizacji zdrajców z PO.
  Konfederacja straci swoje "kadry" w Polsce bo trafią one do Brukseli.
  Konfederacja ma krótką ławkę "twarzy" konfederacji.
  Konfederacja zostanie bez twarzy do wyborów parlamentarnych...
  a PO ma pełno "twarzy" na szczęście są to wszystko "twarze" znienawidzone przez Naród Polski.
  Podobnie różne Kukizy...

  W Brukseli potrzeba nowych twarzy krytycznie patrzących na tę twierdzę mafii żydowskiej. Zlezą się tam "krytycy" ze wszystkich krajów Europy.
  UE się zmieni pójdzie mocno w prawo w kierunku Narodowym i wyraźnie choć dyplomatycznie anty mafijnym.

  Po wyborach parlamentarnych wzmocni się PIS i inna opozycja kosztem PO i PSL.

  Za działaczami PO pójdą masowo listy gończe bo UE już ich bronić nie będzie bo będzie już inna UE, Narodowa.

  To dobry kierunek zmian.
 • Uważam za szkodliwe mniemanie - jakoby
  cokolwiek w atrapie Polski zależało od sierot po zamordowanej w ubiegłym wieku - Polsce. Aby cokolwiek zależało istotnego - od tego jak siroty po Polsce zagłosują w tzw. wyborach.
  Wniosek?
  Powyższe jest tak samo szkodliwe jak uważanie dzieci diabła za idiotów.
 • @Oscar 17:59:31
  Poniżej uzasadnienie..mojej wypowiedzi.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/2019051710411198-Sputnik-notre-dame-zamiast-katolickiej-iglicy-muzulmanski-minaret/

  Tego Francuzi już nie wytrzymają.
  LePen (córka) musi wygrać chyba że mafia oskarży ją o "molestowanie małych dziewczynek" bo oskarżenia o antysemityzm już działają jak reklama, gwarancja przyzwoitości oskarżonego.
 • @demonkracja 18:11:54
  Moim zdaniem są idiotami niestety na wysokich stołkach i to oni podejmują decyzje.
  Kiedyś na forach aktywna była hasbara która miała za zadanie odwracanie kota ogonem albo rozwalanie dyskusji. Już ich nie widać.
  Poziom który reprezentowali to poziom zawodówki, szeregowych mundurowych...
  Wyżej nie jest lepiej wystarczy popatrzeć na PO .. zero programu, zero argumentów kompromitacja goni kompromitację.

  To co się dzieje w USA to przecież skrajnie alogiczny cyrk idiotów niestety posiadających w ręku władzę oraz potężną broń i wojskową i ekonomiczną.

  Moi zdaniem ta globalna mafia jest już w panice to już ruchy niekontrolowane...chcą dać w modę połowie świata a nie kogą nikomu... ruskie i chiny ich paraliżują.. na każdym kroku.
  My widzimy tylko czubek góry lodowej, prawdziwa walka rozgrywa się pod dywanem.
 • @Oscar 18:26:21
  "My widzimy tylko czubek góry lodowej, prawdziwa walka rozgrywa się pod dywanem."
  ----------------------
  Nie inaczej - jednak to nie idioci zaprzęgli idiotów - do demonkraturowego tańca. Ten taniec idiotów jest nadzorowany - a dowodem na to są przepływy pieniądza od - dzieci diabła - do stworzonych przez nich adresatów.
 • @demonkracja 18:51:44
  Starzeją się i nie mają zaplecza i tak jest na całym świecie.
  Jak na Polskę rzucili takiego Radka, bufetową, Schetynę, czy Kopacz...to mają krótką ławkę..

  Pewnie że gdzieś są jacyś mądrzejsi ale moim zdanie na samej górze rządzą paranoiczne żywe trupy tuż nad grobem...a rodzinka ..to przeciętniacy,...
  Tacy Bushe .. idioci ale rodowi czyli ustawieni... tka rodzina Królowej angielskiej ... celebryci idioci ale ustawieni... takie są całe "elyty" zachodu... tylko niestety mają władzę i pieniądze... jedyne co potrafią to "kupić" swoje racje czyli przekupić lub zastraszyć.

  Wszystkie imperia upadały z tego samego powodu.. starzenie się "elyt" a dziedziczenie pozycji "elyty" to gnicie systemu.
  Tak upadła też Polska rodowe "elyty" były kompletnie zdegenerowane.

  Dziedziczenie pozycji społecznej to droga na śmietnik historii .."Pan Bóg" rozdaje talenty i rozum losowo.
  Nowe gwiazdy zwykle pochodzą z dołów społecznych.
 • @MacGregor 17:08:06
  Co do mnie to nigdy nie czytałem Gazety Wyborczej, nigdy nie wierzyłem, że elektryk po zawodówce będzie dobrym dla Polski prezydentem.
  Nigdy nie wstąpiłem do Solidarności, ale zapytałem dwie znajome osoby czy do niej nie zamierzają wstąpić.
  Jedna odpowiedziała mi, że u niej w fabryce solidarność założył złodziej którego przyłapano na wywożeniu z fabryki rur, druga osoba która pracowała w tej samej co ja spółdzielni powiedziała mi, że zakłada solidarność facet dwukrotnie karany za kradzież i paserstwo szynek z zakładów mięsnych i na dodatek ktoś z kim miałem mocno na pieńku. Więc pomyślałem sobie, że cała solidarność może mieć takich właśnie liderów, złodziei, rozrabiaków, szumowiny.
  Nie jestem z tych, co są skłonni ufać żydom, jakby mądrze i gładko nie wstawiali swojej propagandy.
  Nie jestem z tych, co są skłonni ufać osobom do złudzenia do żydów podobnych.
  Nie jestem z tych co są skłonni ufać osobom podobnych z figury i facjaty a także z politycznych durnot do Don Kichotów.
  Więc sorry, na Konfederatów głosować nie będę, a warto też wiedzieć, że plasują się poniżej progu wyborczego, więc wygląda na to, że innym też do gustu nie przypadają.
  Garstka ich zwolenników na Neonie, to tylko garstka, kilka głosów.
 • @demonkracja 18:11:54
  ,,..w atrapie Polski ..."

  Proponuję, byś się kilka razy puknął w głowę, bo jak mi się wydaje, to jedyną atrapą w naszym kraju, w mojej ojczyźnie, jest komentator z Neonu podpisujący się Nickiem ,,demonkracja”
 • @Oscar 19:09:50
  "Nowe gwiazdy zwykle pochodzą z dołów społecznych."

  "Dół społeczny" wczle nie wyklucza braku inteligencji.
  A co do "elyt" masz rację - jaki "reżym"... Tacy i "artysty" :)
 • @MacGregor 16:01:24
  sorki, ze po obcemu, ale ad 3 Aleksandra Ściosa
  http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/263099

  ,,The Polish government introduced draft legislation ................................by Communist Poland"

  W poprzednim komentarzu już zaznaczyłem, że żydom nie wierzę.
  Jeśli by PiS sprzeciwiał się żydowskim roszczeniom w temacie mienia bez spadkowego,

  a oficjalnie i publicznie dał temu kilka razy stanowczy wyraz,

  to taka informacja, jak pan podał w żydowskiej gazecie winna się jak najbardziej pokazać i powinna być powielana wielokrotnie ( w Izraelu, nie u nas) a to po to, by podważyć zaufanie Polaków do rządzącej obecnie partii, jednym słowem do PiS.
  To chyba logiczne, taka propagandowa dywersja.

  Taką samą dywersję zastosowały hitlerowskie Niemcy w stosunku do rosyjskiej generalicji w okresie przed II WŚ, co skutkowało czystkami w armii rosyjskiej z podejrzenia o szpiegostwo na rzecz Niemiec i brakiem doświadczonych frontowych dowódców w 1941 r w momencie agresji Niemiec na Rosję.

  Niszczyć Polskę można na wiele sposobów, miedzy innymi skłócaniem, wmawianiem, że Polski już nie ma, że to atrapa, albo Polin, że jesteśmy skazani na zapłacenie, że PiS jest zły i nie należy na niego głosować, że objawił się ktoś lepszy z nowym hasłem ,,Szczęść Boże” wieszczącym zbawienie i ratunek.
  Będziemy łykać fake newsy, damy się prowadzić po sznurku na manowce, zwątpimy, tym lepiej dla tych wszystkich co chcą nas ogłupić, okraść, podporządkować.
  Miejmy to na uwadze.
 • Konfederacja!!Tu jest Polska nie Polin!!
  https://youtu.be/u1uBg9gy7To
 • @trojanka 22:27:07
  Zapomniałaś jak Wałęsa obiecywał Polakom ,,druga Japonię” a w tym samym czasie szabrowano Polskę i polski majątek narodowy.
  Podany film to tylko propaganda pod wyborcę.
  Tylko i nic więcej.
 • @Oświat 22:35:59
  Powiem tak!jak to staram się ciebie zrozumieć.I nawet mi się udaje cię pojąć z lekka.
  Jak sam Pan piszesz w swoich wpisach:2 emerytury , po kilkunastu latach pracy w USA jako złotnik i szlifierz diamentów, ładny zawód, dolary /jak sam piszesz / w worku na strychu/dop mój/.Nawet zdaje się piętrowy warsztacik.
  Plus polska emerytura.2 samochody / jak sam piszesz/dochodowe gospodarstwo ogrodnicze żony i syna /jak sam piszesz/hobbystycznie rzeźbisz i sprzedajesz /jak sam piszesz/. Cały czas dokupujesz hektary ziemi.

  I do tego obdarowano ciebie 888,88 zł i małżonkę 888,88 zł.
  Wnuk 500+ i 300+. No to chcesz wincyj, wincyj..tak to już jest.
  Owszem, twoje bogactwa to twoja zasługa i spryt, zgadza się.
  Ale NIE wypowiadają się i nie szczekaj na ludzi, którzy mają inne obserwacje i będą spłacali kredyt na to wzięty.
  Ja mam mnóstwo znajomych, którzy pracują jako wolontariusze/ sama kiedyś pracowałam w wolontariacie też/,i wiem co nieco na inne tematy.Nierówności i biedy.Ja sama nie narzekam , mam z czego żyć w miarę dostatnio, też się nie obijałam i nie obijam w życiu, pochodzę z bardzo pracowitej Rodziny.
  Ale bycie Polką czy Polakiem ,to nie tylko koniec własnej dupy,tylko spojrzenia na całość. KREDYTY w żydowskich bankach, które za "dotacje"dla super zamożnych ludzi, będą spłacały całe pokolenia młodych Polek i Polaków.I pozwalanie na całkowita pogardę do Polaków,wywożenie miliardów na Ukrainę,która w zamian pluje na nas.
  Ja mam trochę dumy narodowej , tak mnie wychowano.
  I życie w akceptowaniu pogardy do mojego narodu, za miskę ryżu dla Rodaka...mi nie pasi!!
  I oddawanie czegokolwiek, z zadłużonej po uszy Polski bo ktoś sobie wydumał a Oświat z braćmi usypia że to NIC ..tez mi nie pasi.
  Tak że Oświat głosuj na PIS,każdy MA PRAWO wybierać sobie kogo uważa za właściwego.Jeszcze!!Jak policzą głosy to już inna sprawa.

  Mam nadzieję, że realizację roszczeń /żądania z Israel coraz silniejsze, tak ze wasze "usypiające działanie wybuchnie szambem niebawem/zaczną od twoich aktywów i złota i diamentów.Oszlifowanych.

  Poza tym bardzo brzydko oplułeś społeczność neonu wyzwałeś od " uwaga "antysemitów" i innych itp / dotknęło??/potem szybko skasowałeś ten wpis.Syndrom sztokholmski??
  Widzę jak się rzucasz i deprecjonujesz Konfederację cały czas, wyśmiewasz, oskarżasz!Pracuj dalej, bo nuż widelec ci zabiorą profity!!takie dranie.

  Zresztą jak widać,jest wasze wspólne stanowisko oskarżające Konfederację.

  Wszyscy Eskimosi z państwa w okupowanej Palestynie i krajowi są jednego zdania z PISem... wyjątkowa współpraca....dwoją się i troją!
  Fuj jaka " b żydka"Konfederacja, antysemici homofoby oddawać nie chcą "pininedzy" ani Polski. fuj!

  https://www.israelhayom.com/opinions/stop-the-deterioration-in-ties/


  Sekujesz ludzi którzy mają inne poglądy np. na roszczenia coraz bezczelniejsze,i głośniejsze, czy upokarzanie i oskarżanie Polski i Polaków gdzie się da/
  Ja sama nie narzekam , mam z czego żyć.Ale wielu Polaków nie ma np. na leczenie, ale pieniądze na 'INNE" cele są.Np. na dotacje dla gazet, zachodnich firm,bez polskich uregulowań prawno skarbowych korporacji /UBER/.
  Ale ty masz dobrze.... , co oznacza że jest ogólnie cudownie i dobrze , gratulacje egocentryzmu, wielkiego jak Himalaje.Jak Oświat i jego koledzy mają to jest dobrze!!
  Twoja propaganda "oskarżająca "rodem z najlepszych hasbarskich agencji!
  EOT
 • @Oświat 21:29:47
  Ty się Oświat o Konfederację nie martw. Da sobie radę bez ciebie.
  W obecnej sytuacji na PO-PiS będą głosowali tylko idioci, skorumpowani przez "plusy", szabesgoje i inne mendy.
  Do której kategorii się zaliczasz?
 • @Oświat 21:54:24
  Nie pitol Oświat, ta "partia rządząca" to konglomerat żydów i szabesgoi. To nawet PO tak się nie stoczyła.
  Teraz robią wszystko, żeby dojechać do jesiennych wyborów i wygrać. Dlatego rzucają kasą na lewo i prawo a takie typki jak ty łykają jak czapla.
  Smacznego!
 • @Oscar 19:09:50
  "Wszystkie imperia upadały z tego samego powodu.. starzenie się "elyt" a dziedziczenie pozycji "elyty" to gnicie systemu."
  ----------------
  Upadek danej cywilizacji zależy od wpływu dzieci diabła w danym imperium na to imperium - i tak było kiedyś i tak jest dzisiaj - vide USA.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930