Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1883 posty 2616 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Judaszyci w obronie Judasza.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ajajajaj! To nie przechodzi w żadna rubryka!

Na rynku w Pruchniku powieszono, obito kijami i spalono kukłę najbardziej znanego zdrajcy wszech czasów, że aż na rynku w Krakowie domy stanęły na głowie z oburzenia. W dodatku, jak każda palona w Polsce kukła, Judasz przypominał Żyda (zamiast Eskimosa lub Chińczyka czy choćby Jarosława Kaczyńskiego). Stąd wniosek na przyszłość – chcecie topić  marzannę, uzgodnijcie naprzód z rabinem, czy nie za bardzo do Esterki podobna. Podobnie jak z właściwym obchodzeniem Wielkanocy – wzorem TVP Info, zapytajcie rabina.

 

Zaś obijanie Judasza kijami w ogóle wybijta sobie z głowy! Jak to ujął przed laty na zakończenie pochodu pierwszomajowego Piotr Ikonowicz nawiązując do osmalenia klamki w warszawskiej synagodze: „to wy jesteście Polacy? wy katolicy? Co wam te drzwi od synagogi przeszkadzały???!!!” (mi akurat nic i dlatego do dziś idę w zaparte, jakobym miał z tamtym incydentem cokolwiek wspólnego). Ale pomyślcie sobie, co muszą czuć widząc bitego kijami Judasza nasi Umiłowani Przywódcy, negocjujący właśnie za naszymi plecami przeprowadzkę do indiańskiego rezerwatu? Owszem, mają wojska amerykańskie w Polsce, mają Mosad i inne policje tajne i dwupłciowe, mają ustawę o bratniej pomocy nr 1066 (Hastings!), ale obrazek bitego zdrajcy nie poprawia im nastroju. Jak mają się czuć widząc takie ponure obrazki z polskiej prowincji europosłowie Janusz Lewandowski (wybitny paser majątku narodowego, który swoich srebrników nie byłby w stanie udźwignąć), Michał Boni herbu Liść, pani Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hände-Hoch, komisarz Elżbieta Bieńskowska, o Donaldzie Oskarze Tusku nie wspominająć. To wy Polacy, wy katolicy, co wam ten Judasz złego zrobił? Że niby zdradził i wziął pieniądze? Jeśli który z Umiłowanych Przywódców jest bez winy, niech pierwszy rzuci weń kamieniem. A czyż nawet sam Pan Jezus nie nakazał był przebaczać? Coś tam wprawdzie powiedział, że „Byłoby lepiej dla tego człowieka, gdyby się nie narodził” (Mt 26, 24), ale miejmy nadzieję, że w nowej edycji BT, już  w wersji judeochrześcijańskiej i zatwierdzonej przez zakon ojców Świętego Spokoju, ten fragment zostanie z niej usunięty. To niby po to Gazeta Wyborcza stręczyła kilka lat temu głupim gojom „ewangelię Judasza”, to po to przyjęła go sobie za patrona, żeby teraz jakieś bachory okładały go kijami (bachor – z hebrajskiego „bachur”-młodzieniec).

Ale to nie koniec masakry: po 30 kijach, po jednym za każdy srebrnik,  Judasz dostaje jeszcze pięc ekstra za roszczenia-uroszczenia wobec Polski, co ewidentnie podpada pod groźby karalne względem obecnego rządu. Nic dziwnego, ze minister Brudziński i jemu podobni ćwierćinteligenci wzięli to do siebie i zapałali świętym oburzeniem (żeby im się tylko od tego ognia osrane ze strachu gacie nie zajęły).

PS

Kilka poświątecznych migdałków:

Botoksowa lala z amerykańskiej ambasady pożyczyła Polakom:

„Z okazji rozpoczynającego się dziś wieczorem święta Pesach, obchodzonego na pamiątkę wyjścia Izraelitów z niewoli egipskiej, życzę pokoju i radosnego święta! Chag Pesach Sameach, Happy Passover!” – o niestrawnej dla jej mocodwców Wielkanocy ani słowa, ale przynajmniej życzenia szczere.

Najwyraźniej podniecony paschalnym winem zawodowy łowca grantów i tropiciel antysemitników, Michał Bilewicz puścił bąka z kleksem na twitterze:

„Niewolnikami to byliśmy w Egipcie. W Polsce to my jesteśmy gospodarzami”.

Durnie mają już to do siebie, że są szczerzy – ciekawe, czy zajmą się nim odpowiednie służby za zdradzenie jednej z największych tajemnic państwowych „III RP plus”

Jeśli i tym razem będziemy głupi po szkodzie, to skończymy jak Palestyńczycy:

Poniżej:

Pełne tolerancji i radości obchody święta Purim w Tykocinie. W odróżnieniu od sądu nad zdrajcą Judaszem, powieszenie na szubienicy i bicie Hamana nie wzbudza ani w ministrze Brudzińskim, ani w polskim „epidiaskopie” żadnego oburzenia, a wręcz przeciwnie.


 

Linki źródłowe:

Wielkotygodniowy obrzęd palenia Judasza w Polsce południowej

WIELKANOCNE OBRZĘDY – SPALENIE KUKŁY JUDASZA W SKOCZOWIE

  

KOMENTARZE

 • polińcsy urzędasy, nota bene z krakowi działają !
  Prokuratura wszczęła postępowanie ws. spalenia kukły w Pruchniku !
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/sad-nad-judaszem-prokuratura-wszczela-postepowanie-ws-spalenia-kukly-w-pruchniku/rz7rd8t
  żydzi jak siebie określają to "narut wybrany", w losowaniu, na spartakiadzie czy na podstawie apokryfów, nosz w qrvę skoro są wybrani to dlaczego świat ma ich dość ?
 • @provincjal 09 15:58:59
  Albowiem tak wygląda Polin w budowie.
  Nie słyszałem był wcześniej o tym słusznym obyczaju, ale skoro już zrobiono mu taka reklamę, to myślę, że warto ten obyczaj wskrzesić w całej Polsce.
  Doczekaliśmy takich czasów, że kara dla zdrajcy "nosi znamiona mowy nienawiści". Ci, którzy zdradzają nas za naszymi plecami czują wielki dyskomfort.
  Najbardziej wszelako boli mnie zdrada części hierarchii kościelnej - nie wszystkich, ani tym bardziej całego kościoła, ale sporej części hierarchii.

  pozdr
 • @provincjal 09 15:58:59
  Nie w Krakowi ale w Jarosławiu.

  @sbalcerac
  3 godz.3 godziny temu
  Więcej
  Sprawą linczu na Judaszu w Pruchniku zajmie się w podskokach Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu, kierowana przez Agnieszkę Kaczorowską, która lubi złote pantofelki (zdjęcie). Może jej się #Midas pomylił z #Judas ?
  https://pbs.twimg.com/media/D41YYNDWkAE9QDq.jpg


  z netu:

  Michał


  @PremiumPPV
  21 godz.21 godzin temu

  Dla chrześcijan na Sri Lance śmierć to była kwestia biologiczna, naturalna, śmierć jak śmierć. Dla kukły żyda to była tragedia, dramatyczne doświadczenie, metafizyka, spotkanie z Najwyższym.
 • @trojanka 16:12:01
  Sąd nad Judaszem powoduje dyskomfort u polskojęzycznych judaszytów, no bo jak to tak, żeby "nas, prądem"? Już jedna tajna notatka MSZ-u wyciekła, być może ktoś będzie musiał beknąć za zdradę, ale co innego ewentualny sąd dla jaśnie państwa czyli trybunał stanu, a co innego pójść pod sąd dla chamów i skończyć jak w piosence Kaczmarskiego:

  Trzeci szarpie się jak umie
  Coś tłumaczy klęka pada
  Bo niełatwo mu zrozumieć
  W taki sposób słowo zdrada
  Zawisł - Tańczy przez minutę
  Życie w nim ugrzęzło twardo
  Jeszcze w pętli kopie butem
  Z płaczem wstydem i pogardą

  cała "dobra zmiana" i cała opozycja, a nawet spora cześć episkopatu woła "reka podniesiona na Judasza zostanie obcięta!"

  Spodziewałem się prędzej kosmitów na Ziemi, niż że doczekam takich czasów :(
 • @trojanka 16:12:01
  Miałem na myśli nadzorcę "prokuratury" i "ministerstwa sprawiedliwości", minia ziObrę !
 • @MacGregor 16:25:38
  No jak Panie Grzesiu???Odzyskaliśmy wolność i suwerenność, jesteśmy wyzwolonym z niewoli komunizmu...demokratycznym krajem, szanowanym i z silną pozycją na świecie, z którym wszyscy się liczą!!Jesteśmy "traktorem" i adwokatem Ukrainy, Litwy, Łotwy i Estonii w Jewropie i na świecie.....dla wszystkich krajów dawnego bloku wschodniego pod sowiecką niewolą.

  Mamy demokratycznie wybrane "rzondy". Jesteśmy bogaci i niezależni!Rośniemy w siłę,kraj się rozwija żeby ludziska dostali żytniej..pardon żyli dostatniej!!
 • @MacGregor 16:25:38
  Obrona Judasa ma podstawy!W końcu zrobił dobrą robotę,wydał znienawidzonego Jezusa na męczeńską śmierć.
  https://youtu.be/NdhnEvaSKBU
 • @trojanka 16:42:01
  W sumie dobrze, ze opadają kolejne łuski z oczu.

  "Odzyskaliśmy wolność i suwerenność, jesteśmy wyzwolonym z niewoli komunizmu...demokratycznym krajem, szanowanym i z silną pozycją na świecie" - byłem równie podatny na taką propagandę jak większość Rodaków.
  Pani dr Kurek mawia,że Żydzi są bardzo kiepskimi politykami - coś jest na rzeczy, bo nikt jeszcze tyle nie zrobił ostatnimi czasy dla przebudzenia Polaków i dla odbudowy ruchu narodowego jak oni.
  jeszcze kilka lat temu mówienie pewnych oczywistości było znamieniem oszołomstwa, a dziś ta wiedza dotarła pod strzechy.
  Wystarczy nie dopuścić do faktów dokonanych (np. ustawodawstwo nadające uroszczeniom pozór legalności), a damy radę.

  Poza tym 11 maja już niedaleko.
  ciekawe, co wymyśli ćwierćinteligent Brudziński...

  pozdr
 • @MacGregor 16:59:43
  Myślę, że kombinuje z Danielsem i Sakewytzem itp... nad uwaleniem protestu!szukają pretekstu do zakazu!
 • "Pewne siły" mają jakaś słabość do Judasza
  nie wiem dlaczego ale że mają tego nie mogę nie zauważyć
  Pamiętam początek 90-tych,pamiętam że Gazeta Wyborcza jako pierwsza zaczęła drukować jakieś sensacje związane ponoć z historycznym Judaszem.Że niby w świetle "odkryć" (czy tez jakiejś "odnalezionej ewangelii") Jezus z uczniami to była swołocz a Judasz był jedynym sprawiedliwym.Nie znam szczegółów (GW nie czytam od pierwszego numeru),ale to jak ludzie z wypiekami na twarzy szukali po kioskach Wyborczą w której drukują jakiś kolejny odcinek "rewelacji",to akurat pamiętam.
  Minęło nieco czasu,nastał internet a wraz z nim łatwy dostęp do rozmaitych informacji. Więc szperam ja sobie w tym internecie,żegluje i serfuję w cyberprzestrzeni i na co trafiam?: W pierwszych miesiącach Bolszewickiej Rewolucji w Rosji wyłoniła się "grupa inicjatywna" która chciała wynieść na pomniki Judasza Iskariotę jako pierwszemu rewolucjoniście i zbawcy ludzkości.Pierwszemu który śmiało wystąpił przeciwko ówczesnym niesprawiedliwym porządkom społecznym a którego banda Nazareńczyka nie tylko zamordowała ale i odebrała honor.
  https://rusidea.org/250939687

  PS
  Judasz jako symbol zdrajcy mocno osadzony jest w naszej kulturze i historii.
  W 1709 car Piotr Wielki specjalnie dla "uhonorowania" hetmana Mazepy ustanowił "Order Judasza"
  Ustanowił go nie dlatego że Mazepa zdradził Cara (imperium rosyjskie) ale dlatego że hetmana Mazepa zdradzał każdego ze wszystkimi;Polaków z Turkami ,Turków z Ruskimi,Ruskich ze Szwedami itd
  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%80%D0%B4%D0%B5%D0%BD_%D0%98%D1%83%D0%B4%D1%8B
 • PILNE - BREAKING NEWS
  Ambasada Izraela oczekuje zwrotu 30 srebrników znalezionych u poszkodowanego Judasza z Pruchnika.
  "Majątek ten jest własnością narodu żydowskiego" czytamy w notatce.
 • @MacGregor 17:24:22
  Na razie jako przystawkę dostana 13 emerytury!!razem z Ukraińcami.
  Może ktoś jeszcze chce???Burkina Faso, Bangladesz, Wyspy Galapagos???
  Polscy emeryci maja za dużo!!
  Do roboty polscy niewolnicy!!trzeba na braci wybrakowanych i banderowskich zarobić
  https://t.co/lNJA4Gv6l5
 • Podobno w sprawie Judasza z Próchnika, zostaną przesłuchane dzieci!!
  https://pbs.twimg.com/media/D41Zd4LXoAMbUVS.jpg


  https://twitter.com/RBakiewicz
 • Gdzie jeszcze "naziści' palą kukłę Judasza!
  https://t.co/GY0Q27Dvlu
  Spalanie Judasza było niegdyś szeroko praktykowane w całej Europie i nadal praktykowane jest w niektórych częściach Grecji , [4] Meksyku , [5] Brazylii , [6] Portugalii , Polsce [7] [8] , Hiszpanii , Urugwaju , Wenezueli , Cyprze gdzie nazywa się „lambratzia”, [9] Filipiny , Paragwaj, gdzie nazywa się „Judas kái” i gdzie indzie

  W Anglii palą katolickiego buntownika ,Guya Fawkesa .
 • Czy ktoś się dziwi, że
  dzieci diabła utożsamiają się - jak jeden mąż - z Judaszem?
  Wniosek?
  Choćby na świecie nie było już ani jednego goja - to i tak dzieci diabła nadal będą - jak jeden mąż - Judaszami.
  Hiena nie żywi się trawą i nie ma w tym nic dziwnego.
 • Aja jaj pan Joachim się nerwował co mocodawcy powiedzą!!
  https://t.co/FCP6GrVrys

  Żydzi braćmi? Brudziński starł się z Jakubiakiem: "

  http://www.bibula.com/?p=105558

  Skandal! Brudziński wyzywa Polaków od imbecyli i antysemitów. Ostra odpowiedź ks. Isakowicza-Zaleskiego.

  Imbecyle z biało-czerwonymi flagami” – tak Joachim Brudziński określa niezadowolonych wyborców, którzy apelują do PiS-u o wstanie z kolan.
 • @trojanka 20:19:37
  https://pbs.twimg.com/media/D413SHRWAAABQ3a.jpg
 • „Rozdziobią nas kruki wrony”
  .
  jeśli przynajmniej część Polaków nie pojmie, że mafia żydowska zabrała się do likwidacji chrześcijaństwa, patrz znakomicie zorganizowane przez zagranicznych fachowców zamachy na Cejlonie (Sri Lnka). Na „słupa” znowu wybrano znaną talmudyczną organizację „Daesh”, wykreowaną przez służby działający na BW dla potrzeb małego kraiku z 6 milionami mieszkkańców

  https://jasiek.neon24.pl/post/145217,republikanin#comment_1483259

  Daesh został utowrzony, bo wiedza o powstaniu Al Kaidy z łudziałem wywiadu USA stała się na tyle powszechna, że utraciła swe znaczenie propagandowe.
 • Być może nie wszyscy znają źródło
  .
  "Dla chrześcijan na Sri Lance śmierć to była kwestia biologiczna, naturalna, śmierć jak śmierć. Dla kukły żyda to była tragedia, dramatyczne doświadczenie, metafizyka, spotkanie z Najwyższym."

  dobrze jest przy takiej parafrazie wskazać link do źródła.

  - https://www.youtube.com/watch?v=Tyyi-NimsJU

  w tym linku kolejny przykład koszernej wieprzowatości, o której także w

  - http://wawel.neon24.pl/post/148578,orgia-herezji-w-tvp-i-chabad-czyli-polscy-zelenscy-w-akcji#comment_1544034
 • Modlą się też psalmem 149?
  Wielu członków Episkopat "modlą" się słowami psalmu 149 i powtarzają żydowskie złorzeczenia pod adresem gojów.
  I to im nie przeszkadza?

  Śpiewajcie Panu pieśń nową, *

  głoście Jego chwałę w zgromadzeniu świętych.

  Niech się Izrael cieszy swoim Stwórcą, *

  a synowie Syjonu radują swym Królem.

  Niech imię Jego czczą tańcem, *

  niech grają Mu na bębnie i cytrze.

  Bo Pan swój lud miłuje, *

  pokornych wieńczy zwycięstwem.

  Niech święci cieszą się w chwale, *

  niech się weselą przy uczcie niebieskiej.

  Chwała Boża niech będzie w ich ustach, *

  a miecz obosieczny w ich ręku,

  Aby pomścić się na poganach *

  i karę wymierzyć narodom,

  Aby ich królów zakuć w kajdany, *

  a dostojników w żelazne łańcuchy,

  Aby się spełnił wydany na nich wyrok. *

  To jest chwałą wszystkich świętych Jego.

  Chwała Ojcu i Synowi, *

  i Duchowi Świętemu.

  Jak była na początku, teraz i zawsze, *

  i na wieki wieków. Amen.
 • @trojanka 20:19:37
  "Imbecyle z biało-czerwonymi flagami” – tak Joachim Brudziński określa niezadowolonych wyborców, którzy apelują do PiS-u o wstanie z kolan."
  Co innego "szlachta jerozolimska"
  "Żydowska TRADYCJA święta PURIM.
  `
  W tym przypadku wieszanie goja jest OK.
  `
  proszę rozpowszechniać, bo w Pruchniku na Podkarpaciu
  to im jeszcze sporo brakuje entuzjazmu w stosunku
  do Żydów bawiących się bez skrępowania.
  `
  SZALOM"
  https://www.facebook.com/azog.mordor.18/videos/438349160248557/UzpfSTkzNDUxNjYxNjYwNjk5NjoyMjM2NDQzNzYzMDgwOTM1/
 • @trojanka 17:34:51
  Czyli na "złodzieju czapka gore".
 • @rysio 00:48:57
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/04/hamana-wieszanie-01.jpg

  Wieszać mogą tylko Żydzi, Żydów wieszać nie wolno - w końcu co naród wybrany, to wybrany zwłaszcza, że i żydo-katolicki Kościół to potwierdza.
 • @Rzeczpospolita 02:14:27
  https://www.youtube.com/watch?v=3Kh4-_ze0ug
 • @MacGregor 17:24:22
  Świetne

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930