Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1868 postów 2449 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Nu, Panie Sakiewicz, to sze nie mieści w żadna rubryka!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Spasiony na dotacjach PiS-u (Parchów i Szabesgojów) Tomasz Sakiewicz znów poleciał do USA rozbijać protesty Polonii przeciw ustawie 447.

Protestów przeciwko ustawie 447 nie należy organizować, bo to pokazuje raczej słabość niż siłę. Organizowanie pikiety, podczas której mocniej atakuje się polski rząd i „Gazetę Polską” niż samą ustawę nie pomaga i daje paliwo Kongresowi czy Żydom amerykańskim do tego, żeby nam dokręcić śrubę – twierdzi redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz.

czytaj całośćhttp://www.bibula.com/?p=107385

Co tu komentować, koń jaki jest, każdy widzi, wcześniej Marek Magierowski,ambasador Izraela w Izraelu, teraz spasiony specjalista od wykrywania ruskiej agentury.

Ja nie twierdzę, że PiS klepnął deal z przekształceniem Polski w „Polin dwojga narodów” (por. brat Gowin: „Polska jest ojczyzną dwóch narodów. Jest ojczyzna narodu polskiego i jest ojczyzną narodu żydowskiego. Nikt nigdy tej prawdy z polskiej historii nie wymaże”) i tylko teraz kombinuje, jak to ukryć przed Polakami do czasu, gdy będzie po ptakach, faits accomplis, nim wszyscy znajdziemy sie w rezerwacie. Tego broń Boże nie twierdzę, ale co poradzę, że wszystkie przesłanki prowadzą mnie uparcie do tego wniosku? Odrzucam go instynktownie, bo przecież „to w ogóle nie przechodzi w żadna rubryka”, ale co mam robić, gdy kolejne przesłanki znów prowadzą do tego samego?

[z Pod-Grzybków Piotra Lewandowskiego publikującego m.in. w Warszawskiej Gazecie:

Nasz „wielki przyjaciel” Jonny Daniels pochwalił się interwencją w sieci marketów Carrefour − zażądał mianowicie, by nie sprzedawano tam antysemickiej i wypełnionej nienawiścią (hate-filled) „Warszawskiej Gazety”. Niech zgadnę – następna ofiara Messiego? A swoją drogą – może my też wyślemy do Izraela jakiegoś sierżanta-spadochroniarza, który będzie rozstawiał tam wszystkich po kątach? ].

Sytuacja jak z „Protokołami mędrców Syjonu” – skoro wiadomo, że to fałszywka carskiej Ochrany, to czemu Żydzi uparli się, żeby zrealizować zawarte tam postulaty co do joty?

Skoro PiS nie obiecał bandytom zaspokojenia roszczeń, to czemu robi wszystko, żeby bandytom w ich rabunku nie przeszkodzić?

A co do samego Sakiewicza i Klubów Gazety Polskiej: komu z lodówki nie wyskakuje Putin, ten niech pójdzie śladem śląskich struktur KUKIZ-15, niech strząśnie kurz z sandałów i przyłączy się do propolskiej KONFEDERACJI (KORWIN Braun Liroy Narodowcy etc)

Alternatywa jest taka, że obudziwszy się za parę lat w Polin jako obywatel trzeciej kategorii, wyzuty z własności, z przeszłości i jakiejkolwiek przyszłości, nadal będzie gardłował na Putina i żądał powrotu Krymu do Ukrainy, najlepiej pod masońskimi „schodami do nieba” na placu marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie, przemianowanej na Warszawiw.

 

 

 

  

KOMENTARZE

 • "Tomasz Sakiewicz poleciał do USA rozbijać protesty Polonii przeciw ustawie 447."
  Jeśli ktoś miał wątpliwości na temat tego jegomościa,jego szmatławca i opcji politycznej przy której się kręci jak w przeręblu,to bardzo mu współczuję.
  Pamiętam go z roli jaką odegrał w medialnym kopaniu arcybiskupa Wielgusa i nigdy tego nie zapomnę.Nigdy też nie zaufam żadnej opcji politycznej,żadnemu politykowi,żadnemu publicyście, którzy medium Sakiewicza traktują jak medium informacyjne.I tak będzie do Drugiego Przyjścia Chrystusa.Potem problem zniknie w sposób naturalny czyli w jeziorze ognistym .
 • @ikulalibal 14:41:47
  Święta racja - drugą osobą, która doprowadziła do utrącenia ingresu abp Wielgusa był red. Terlikowski
 • Sakiewicz
  Przynajmniej odsłonił swoje karty. Szkoda, że tak wielu ufa temu szulerowi.
 • Gowin
  ma lekko na bakier nie tylko z historia, takze z logicznym mysleniem.
  Nikt nie obsrywa Ojczyzny, panie Gowinie, skoro juz chce pan wcisnac Polakom sublokatora. A panscy starsi bracia robia to zaciekle, z piana na wrednych ustach!
  Möwi sie, ze z wiekiem wzrasta rozwaga a Gowin durnieje.
 • @zbig71 16:11:11
  No właśnie.

  Najważniejsze jest myślę, żeby patrioci skupieni w klubach GP przestali dawać się wodzić za nos i oszukiwać a najlepiej żeby przeszli gremialnie do konfederacji - mają struktury, mają wspaniałych ludzi, a Sakiewka na front do Donbasu - z samego strachu schudłby błyskawicznie.
 • @MacGregor 16:53:59
  Świetna myśl. Tylko niech chłopaczyna nie jedzie sam, to dołożyć mu do towarzystwa Gosiewską. Będzie mu robiła za przewodnika, w końcu Piła wódę z tymi z Azow-a.
 • Wszystko wskazuje na to, że
  ten pomysł rabowania Polaków na - 447 - zrodził się tutaj czyli w michnikowszczyźnie - co to na co dzień zajada się ona tutaj polskim chlebem.
  Wniosek?
  Piekielna nienawiść michnikowszczyzny do tubylców musiała znaleźć swoje ujście w postaci - 447 - bo USrahell to chętnie kupił.
 • @zbig71 17:01:25
  Gdyby wysłać wszystkich (kochających banderowców) ,to utworzyliby parę dywizji.Przykro o tym pisać ,ale taka (niestety) jest prawda.
 • Korwin,Bosak itd. fagasi Giertycha...nowa ekipa prawicowa... Hahaha
  Te typy,w kabarecie powinni działać.
 • Przedsiębiorstwo holocaust i celowe wykańczanie polskich firm
  Prawniczka Ewa Rzewuska o wykańczaniu polskich firm, lektura obowiązkowa https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=TyKgP07F7ME
 • Polonia o Sakiewiczu!
  https://youtu.be/tPEPSFpSTFQ
 • @trojanka 19:43:03
  Polacy o Sakyiewiczu . Salute . :))) http://www.mysl-polska.pl/gif/sbu%20a.jpg
 • Ja pierdziele!
  Przepraszam za emocje ale właśnie dotarła do mnie informacja że podczas swojej niedawnej wizyty w USA Sakiewicz organizował "Kluby Gazet Polskie" składające się z Ukraińców.
  Słuchajcie: https://www.youtube.com/watch?v=HJY4bv_YbvM

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031