Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
2003 posty 3294 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Purim zamiast Marzanny w Tarnowie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Strach być przedszkolakiem, bo jak nie masturbacja, to radosne świętowanie Purim, jak nie osoba z dokumentami zarejestrowanymi na nazwisko Anna Grodzka, to wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej, w dodatku z partnerem.

I zamiast „Pójdź dziecię! Ja cię uczyć każę” grozi nam „Pójdź dziecię, pokaż mi siusiaka, a pokażę ci, jak się nim bawić”.

I dawniej zboczeńcy i pedofile mieli chrapkę na nasze dzieci (wchodzi Trynkiewicz do sklepu i prosi o małego „Kubusia”), ale nawet za czasów PRL-u prawo pilnowało, żeby rzeczeni zboczeńcy i pedofile nie wychowywali naszych dzieci (tak jak syfilitycy do dziś nie mogą pracować przy żywności). Dziś tymczasem wchodzimy w okres terroru, kiedy sprzeciw rodzica wobec demoralizacji własnego dziecka będzie karany więzieniem, jak to się już dzieje na rzeczywiście przegniłym Zachodzie.

Naczelnik Państwa zapowiedział wprawdzie podczas konwencji PiS-u na Podkarpaciu, że „będziemy bronić naszych dzieci”, ale istnieje poważna obawa, że ta obrona będzie równie zaangażowana, jak przed żydowskimi uroszczeniami rozbójniczymi. Prawnicy z „Ordo Iuris” przygotowali wzrór pisma, które rodzic będzie mógł złożyc w szkole by zwolnić dziecko z zajęć brandzlowania na wesoło (jest szansa, że w stolicy zajęcia takie zainicjuje na własnym przykładzie prezydent Trzaskowski – gratulujemy jego wyborcom, że tak trafnie zidentyfikowali prawdziwe potrzeby mieszkańców miasta stołecznego), ale jest to stawianie sprawy na głowie. 

Jak podkreśla Krzysztof Karoń, mniejszości to ostatnie paliwo marksistowskiej rewolucji (po zdradzie robotników, którzy zamiast mordować burżujów i kułaków, sami wolą do nich dołączyć, co stało się możliwe dzięki wykształceniu i zdobyciu przydatnych kwalifikacji). Zaś w nauczaniu bradzlowania w szkołach nie chodzi nawet o demoralizację (co samo w sobie woła o pomstę do nieba), ale o będące jego skutkiem takie obniżenie poziomu wiedzy, że nauczeni natychmiastowej i darmowej gratyfikacji absolwenci walenia gruchy z elementami obsługi smartfona nie będą w stanie sami na siebie zarobić, a więc zostaną zdani na kradzież ... do czasu, aż zostaną wzięci za mordę przez cwańszych i chytrzejszych i zagonieni do niewolniczej pracy.

Por. Francja wycofuje obowiązkową maturę z matematyki. a na słodką Francję już patrzą Polacy: Najwyższa Izba Kontroli przygotowała raport, w którym przekonuje, że egzamin maturalny z matematyki nie powinien być dla uczniów obowiązkowy. - Egzamin maturalny z matematyki jest istotnym obciążeniem (czas i koszty korepetycji, stres) dla prawie jednej trzeciej osób kończących ten typ szkoły - podaje NIK. [Dałbym ja im korepetycje, za darmo, tyle, że pasem]

W to miejsce prezydenci dużych miast (Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Łódź analnie, tylnymi drzwiami) wprowadzają zalecenia WHO (której obecny prezydent związany był z marksistowsko-leninowskim Etiopskim Ludowo-Rewolucyjnym Frontem Demokratycznym – kiedyś była Aleksandra Kołłontaj [niestety, Polka z pochodzenia], a dziś jest Tedros Adhanom Ghebreyesus z Etiopii).

A wracając do wydarzenia tytułowego, w ramach oswajania przedszkolaków z obyczajami przyszłej szlachty Polin, w Tarnowie zamiast topienia Marzanny (może wykryto u niej eskimoskie pochodzenie?) obchodziły one „purim czyli najweselsze święto żydowskie”. Co więcej, „do zabawy spontanicznie dołączyli się także młodzi Izraelczycy, którzy przyjechali do Tarnowa śladami swoich przodków”. Pewnie, że spontanicznie, wszak cała nasza młoda demokracja to jeden wielki spontan.

A jak to święto nie ma być najweselsze, skoro jak czytamy w księdze Estery, najpierw podłożono żydowską konkubinę królowi Kserksesowi, a ta jak go ścisnęła odpowiednio udami i dojechała jak trzeba, to potem namówiła go do powieszenia złego Hamana i jego dziesięciu synów, a w całej Persji Żydzi zabili 75 tysięcy osób.  I do dziś żydowskie dzieci wieszają na domowych szubieniczkach i biją kukłę Hamana.

Myślę, że jak tylko eskimosi pod czujnym okiem ambasadoressy Mosbacher wydymają głupich polskich gojów na 65 czy 300 miliardów dolarów czyli po zupełnie bezkosztowym przejęciu polskiego terytorium, to zaraz ustanowią święto jeszcze weselsze od purim – święto duraczenia.

https://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/tarnow/w-pierwszy-dzien-wiosny-w-tarnowie-swietowano-purim/

 

  

KOMENTARZE

 • Ja po prostu
  w to nie wierzę,w to co się dzieje. Chanuka w sejmie, teraz Purim. Dlaczego nie Szczodre gody, a teraz Jare gody. Prastare święta rodzime wypychane przez żydowskie wynaturzenia. Ale co tam najważniejsza jest intronizacja Joszue na króla III RP/Polin, lub ustanowienie nocą święta krztu Polski na 14 kwietnia. Tylko gdzie to jest napisane że 14 kwietnia i czy w ogóle był to rok 966 i najważniejsze, czy miało to miejsce. Bo jakoś nigdzie nie mogę się tego doczytać.
  Żadne kroniki o tym fakcie nie mówią, chyba że kronikarz był klechą. A Długosz opisuje to zjawisko prawie 500, słownie pięćset lat później.
  Marzanna zła, purim dobry. Szczodre gody złe, chanuka dobra- kk się cieszy.
 • To jest skandal!
  świętowanie obcych "świąt" jest wykroczeniem przeciw I Przykazaniu Dekalogu.
 • @Jan Paweł 20:27:35
  Nie wiem co masz na myśli pisząc"obcych świąt". Purim jako obce? Według dekalogu to nie obce, bo to żydowskie i dekalog żydowski. Jeśli Szczodre gody i Jare gody są dla ciebie obce? To hmm. nie mam nic do dodania.
 • @goat
  Chciałeś dowalić katolikom a wyszło głupio. Ale niski poziom prezentują obecnie antykatolicy. Zarówno żydowscy antykatolicy, jak i jacyś rodzimowiercy (którzy nawet nie zauważyli, że mitologii słowiańskiej nie ma). Ta sama zajadlość, takie same prostactwo.Akurat Purim to bardziej święto narodowe Żydów, a nie religijne.
  A obchodzisz szczodre gody? Bo jeśli tak, to jestem ciekaw szczegółów? Czy tylko z ciebie taki netowy "tradycjonalista"?
 • @goat 20:22:04
  No właśnie.
  https://youtu.be/eEQGif2Y8e0
  https://youtu.be/s1xETnaaNA4
  https://youtu.be/6d_U5RVw2iA
 • Robert Bąkiewicz ,Nie Dla Roszczeń — USA żąda wypłaty roszczeń dla Żydów.
  https://youtu.be/cNQmAA3vEAE
 • Polin całą gębą
  Mazel tov, drodzy Polacy - Rodacy.
  Cóż tu można powiedzieć innego, bo słów brakuje.
  Swoją drogą, ciekawe skąd się takie guły biorą, jak ta polonistka. Nawet toto po polsku nie potrafi poprawnie mówić. „Fajna” taka, czyż nie?
 • @trojanka 22:25:03
  Zagłuszane ważne wypowiedzi Bąkiewicza!
 • @Wican 22:14:59
  Szczodre gody to w grudniu, a teraz obchodzę Jare gody i Marzanna jest jednym z elementów tego święta ,ku czci Jaryły.Jednak Jaryła to nie JHWE i nie podlega personifikacji.
  "Jacyś Rodzimowiercy", a ty kim jesteś? Nie ma tu zajadłości, tylko zadałem pytanie. I tak nawiasem, czy widziałeś w Izraelu obchody święta 11 listopada? Bo ja nie., I wcale nie wyszło głupio,bo głupio jest bronić czegoś, co od dawna jest 'popsute'. a w dodatku nie jest moje.
  O mitologi słowiańskiej to sobie poczytaj i doucz się
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Religia_S%C5%82owian
  https://wolnelektury.pl/katalog/lektura/mitologia-slowianska.html
  https://slowianowierstwo.wordpress.com/2015/04/09/jarowit-panteon/
 • @trojanka 22:25:03
  Jak poznać żyda

  https://youtu.be/3LikYwE4nzM
 • @goat
  Czyli słabiutko jednak. Poza tym, gdzie ja broniłem obchodów narodowych świąt żydowskich w Polsce? A ty mi wyskakujesz z 11 listopada. Z notabene naciąganą datą, bo Rada Regencyjna ogłosiła niepodległość 7 października.Ale trzeba było zalegendować Piłsudskiego.
  Nawet w smiesznej wikipedii (która w kwestiach historycznych nie jest poważnym źródłem, jest zapisane, że mitologia słowiańska nie dotrwała w oryginale do naszych czasów. W zasadzie chrześcijaństwo uratowało niektóre zwyczaje, a pełna rekonstrukcja starych wierzeń jest niemożliwa. I sam się doucz.
  Jakie było stworzenie świata wg Słowian?A to jest podstawa. I słabych bożków musieli posiadać, skoro przegrali. Jak to ktoś powiedział jakiś czas temu: "Bóg sprzyja silniejszym batalionom" (czy jakoś tak). Nie ma nic bardziej kompromitującego dla współczesnych rodzimowierców niż pozwolić im mówić (działać). Najczęściej mają jakieś wyobrażenie, ale skąd ono się wzięło? Cóż, w internecie pełno śmiecia i ktoś o nikłych walorach łyka wszystko to co pasuje.
 • @goat
  Sam nawet nie rozumiesz co czytasz? Podałeś mi Brucknera jako źródło, a tam stoi napisane:
  "Mity słowiańskie same do mitu raczej należą, skoroż pewne o nich wiadomości, to jest ani urojone, ani powtarzane tylko, na stronicy druku się zmieszczą. O kultach słowiańskich, to jest o świątyniach i kapłanach, o posągach i obrzędach, o ofiarach i wieszczbach wiemy nierównie więcej i lepiej; ba, gdy po mitach głucho od wieków zupełnie, z kultów do dziś tu i owdzie niejedno ocalało, szczególnie na Rusi i na Bałkanie[1], np. w kulcie przodków (zadusznym)."

  Imiona bogów i nazwy świąt to jeszcze nie jest mitologia. Nawet pustynne bandziory potrafiły stworzyć mitologię, a u koczowników zawsze był problem ze źródłami pisanymi. Natomiast po osiadłych Słowianach, mitologia się nie zachowała.
 • Święto rzezi. Cieszmy sie...
  Najweselsze święto żydowskie, czyli Purim w tym roku zaczyna się wieczorem 20 marca i trwa do wieczora 21 marca.
  Upamiętnia wyswobodzenie Żydów z rąk Hamana. Od setek lat Żydzi celebrują Purim poprzez wesołą zabawę, której nieodłącznym elementem są fantazyjne kostiumy i maskarada.
  A z czego oni tak się cieszą ?
  Ano z tego, że powieszono Hamana i jego 10 synów, a następstwie wyrżnięto 75 tysięcy persów płci obojga, od dzieci do starców. Jednym słowem - celebrują rzeź.
  Obawiam się, że to dzieje się w Palestynie, spowoduje, że święto owe będzie obchodzone codziennie. Skoro nic nie mamy do Palestyńczyków, to dlaczego Polacy będą musieli je obchodzić ?
  A swoją drogą, żydzi to jedyny chyba naród na świecie, który cieszy się z mordów dokonanych przez nich na innych narodach i świętuje je...
 • @SZS
  Cóż, koncepcja narodu wybranego zobowiązuje. To jedyny naród świata, który jest dumny z ludobójstwa popełnionego przez ich domniemanych przodków (na pewno przodków mentalnych). Czy to purim, czy mordy wykonywane przy zdobywaniu Ziemi Kaanan
 • @Wican 07:09:38
  Skąd u ciebie takie zacietwierzenie Rodzimowiercami. Sądzę że jesteś ortodoksyjnym katolikiem, albo jeszcze gorzej, bo specjalizujecie się w zwalczaniu pogan. Więc czcij sobie tego JHWE i Joszue, wraz z Miriam z Izraela i to są właśnie pustynne bandziory. Widocznie tam jest twoja ojczyzna, twoja wiara, twoje korzenie. Nie będę wdawał się w dyskusje z kimś i udowadniał że chrześcijaństwo nie uratowało zwyczajów, tylko je ukradło i zaadoptowało do swoich potrzeb.
  "Akurat Purim to bardziej święto narodowe Żydów, a nie religijne", a niby jak to trzeba rozumieć.
  Ponadto . Jakie jest Stworzenie świata według żydo-bibli(tanach), stworzenie roślin, gdy jeszcze nie było słońca, a fotosynteza- gdzie? od samego początku czyli od Genesis zbiór bzdur, kłamstw, morderstw i wymuszeń.
  Więc po zostane Rodzimowiercą nawet z tym co przetrwało przez te tysiąc lat podłości i hańby.
 • @Lotna 00:14:30
  Powiem tak, film obejrzałam i zastanawiam się jakie realnie mamy możliwości rzetelnej i prawdziwej oceny polityków.Oczywiście, tych co już pokazali co potrafią jest znacznie łatwiej ocenić w konkretnych ruchach.
  Co do Konfederacji to również są różne zdania,jedni uważają ich za ukrytą agenturę tasiemców, mając ich kontrolować i opanować.Inni za ukrytą agenturę rosyjską/ tak jak Orbana i Zemana, oraz Kurza/.
  Patrząc realnie ci, którzy nie zostali docenieni przez Rn są obrażeni.Tak jak niektórzy są obrażeni na Kołodziejczaka z Agrounii, sa emocje, i gorycz odrzucenia.
  Prawda jest taka że wyboru NIE MA.Znowu ten nieszczęsny wariant wchodzi do gry.
  Jeśli ktoś zdecydowanie nie chce popierać PO z przybudówkami, a również PISu/o zgrozo/, to po prostu nie ma wyjścia.
  Tylko próbować ostatni raz uwierzyć ,że ci ludzie z Konfederacji coś tam chcą zmienić na lepsze, że polityka pełzania i wykonywania natychmiast poleceń pewnej pani z botoksem, nawet jeśli są z wielką szkodą dla Polaków i Polski/repolonizacja PKP Energetyka, TVN,UBER , podatki/, ze polityka głupiego uśmiechu i prawie zero reakcji, gdy na Polaków leci szambo z każdej strony, otóż ze taka polityka wbrew pozorom,prowadzi do dalszej eskalacji i dalszego poniewierania nami.No jeśli to jest polska racja stanu, to ja nie wiem jakiego stanu.Chyba Kalifornia albo znad Morza Martwego.
  Łatali taką koalicję, jaka była możliwa na zawłaszczonej scenie politycznej.Dlatego jak sadzę, dostał się tam także trudny JKM np.

  Dobrze byłoby, gdyby rzeczywiście GB i R.Winnicki się określili stanowczo i raz na zawsze.Dlaczego tego nie zrobią??nie wiem, czy nie chcą się poddawać presji czy maja coś do ukrycia.
  Dodam ze do Konfederacji dołączyli Kaja Godek oraz cenieni naukowcy jak prof. Osadczy, prof. Zapałowski , dr Lucyna Kulińska.Usiłujący podnieść z kolan Polaków, rzucanych na nie przed banderowsko żydowską Ukrainą, metodycznie i z uporem przez kolejne rządy, zwłaszcza ostatni!!
  To wszystko pod hasłem "No co ja mogę kochani, co ja mogę".
  Może huknąć Orban,może Zeman, Kurz, szef gabinetu Rumunii a nawet ukraiński prokurator Łucenko omówił "ochrony" osobom wskazanym do "nietykalności" przed prawem ,przez ambasadę USA!Wprawdzie ten ostatni, przedstawiciel swojego kraju, jako amerykańskiego "cyngla' i hodowanej banderowskiej Al kaidy....może zapewne więcej.
  Tak że w sumie, kto nie chce głosować ,jak zawsze,na jedną czy drugą partię, a w ogóle chce zagłosować musi jakoś zaufać i podjąć spore ryzyko. I zagłosować na Konfederację.
  Mnie trochę przekonuje fakt , że rozlega się tasiemcowe wycie na konkretnym portalu, londyńsko amerykańska hodowla tasiemców nienawidzi RN, nasz prezydent Jojnie aż się dławi, naczelny rebe też ma uwagi.A amerykansko rzitowska TVN produkuje w lesie spoty...
  https://wprawo.pl/2018/11/13/posel-winnicki-zapowiada-interpelacje-w-sprawie-finansowania-fundacji-danielsa-z-pieniedzy-podatnikow/

  https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1630-jonny-daniels-nakazal-rozwiazanie-marszu-onr-1-sierpnia-2018

  https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/2300-rabin-schudrich-o-marszu-niepodleglosci-faszyzm-hanba-skandal
 • @trojanka 14:28:20
  Ostatnio padł kolejny rozkaz z Izraela, chodzi o to, aby do Polski nie mógł wjechać David Irving , znany ,,kłamca oświęcimski,, . I ponoć Ciaputowicz oświadczył, że brytyjski historyk nie wjedzie do Polski. A Konfederacja? No cóż.....a czy jest jakaś inna opcja?
 • @zbig71 14:53:39
  Najgorsze jest to, że TA eskalacja żądań... się NIGDY nie skończy, tylko pójdzie 2 , 3 50 krotnie szybciej /,na wszystkie obszary życia w Polsce/jak lawina śnieżna lub raczej błotna!!Chyba ,że Yelowsotne się wk...wi
  Na końcu zażądają kluczy do domów i mieszkań oraz nerek i rogówek!!
  Pomyślmy, do JAKIEGO etapu to dojdzie???do całkowitego wyzucia Polaków z możliwości podejmowania jakichkolwiek decyzji czyli ubezwłasnowolnienia narodu!!!
 • @zbig71 14:53:39
  Co myślisz o tym??o co kaman pastuchowym lokajom??
  https://kresy.pl/wydarzenia/media-polska-nie-uznaje-wladzy-izraela-nad-wzgorzami-golan-i-podziela-stanowisko-ue/
 • @trojanka 15:36:22
  Mydlenie oczu dla zmylenia narodu. Takie stanowisko ,, polskiego rządu,, tak jak ,,odwaga i determinacja,, Morawieckiego w sprawie spotkania grupy Wyszehradzkiej w Izraelu. Oni już nas sprzedali. Tylko teraz siedzą cicho, aby naród się nie zorientował.
 • Polska w tej chwili znajduje się pod multiokupacją, inną niż do tej pory,
  Matka Boża: „Polacy, wzywam was do modlitwy i ofiary, jako wasza Pani i Królowa. Polska w tej chwili znajduje się pod multiokupacją, inną niż do tej pory, dlatego o wiele dla was groźniejszą. Udało się złemu duchowi dostatecznie odciągnąć was od wiary, a zwłaszcza od modlitwy. Grzechy, które na co dzień popełniacie, przebijają sobą Niebiosa. Coraz więcej grzechów jest pośród polskiego duchowieństwa wszystkich szczebli. Coraz częściej upadają kapłani, biskupi oraz kardynałowie w coraz więcej i w coraz cięższe grzechy.
  Jeżeli się nie opamiętacie, jeżeli nie zaczniecie dostatecznie pokutować, to także w Mojej umiłowanej Polsce będzie to samo, co jest na Zachodzie. Można ratować Kościół i Naród, lecz do tego, potrzebna jest modlitwa, post o chlebie i wodzie oraz ofiary wielu, wielu modlących się i pokutujących.
  Cieszy Trójcę Świętą i Mnie Matkę Bożą fakt, że jest już mała grupka wiernych Bogu osób, które się modlą i ofiarują Bogu. Módlcie się do Boga o pomoc i o ratunek, bo niebawem zło zaleje wasz kraj, Moją umiłowaną Polskę nową, zwielokrotnioną siłą. Jest wiele, bardzo wpływowych osób, które walczą z wami, poświęcając w tym celu wiele pieniędzy, bo aż 2 000 000 000 000 (dwa biliony) zł. Niestety jest w Polsce zbyt wielu chciwych, którzy za
  odpowiednia ilość pieniędzy sprzedają swój kraj, za swoiste „srebrniki”.

  Orędzie z 2 lutego 2019r., Święto Ofiarowania Pańskiego. www.viviflaminis-deogracias.pl.tl  Matka Boża: „Polacy, jako wasza Królowa proszę was i błagam, ocknijcie się, nawróćcie, opamiętajcie się o biskupi i kapłani, odrzućcie daleko od siebie zniewalające jarzmo demonów, zacznijcie się uczciwie modlić z ludem, tak, jak jest w Medziugorie. Jeszcze tylko wy możecie zmniejszyć rozmiar karania, by przebiegał łagodnie. Niestety, grzechów ludzkich jest tak wiele, że nie jest już możliwe odwołanie kar na grzeszną ludzkość. Zastanówcie się dobrze, bo macie możliwość przetrwać, jako 40 000 000 (czterdziestomilionowy) naród, lub zostać zredukowanym do 8 000 000 (ośmiu milionów). Wybierajcie więc, to wasz jest wybór.”

  Orędzie z 15.02.2019 www.viviflaminis-deogracias.pl.tl
 • @Wican 07:02:40
  Niektórzy maja wieksza wiedzę: https://3rp.livejournal.com/45301.html
  Ale do tego trzeba byc urodzonym aryjczykiem, z dziada pradziada.
  Piast II Chrobry

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930