Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1868 postów 2449 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Skandal, panie Gutman! Straszliwy skandal!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- A mów Pan zaraz, panie Rosenbaum, co jest skandal?

- Polacy nie chcą płacić za drugie wojne!

- Ale przeciez to nie oni zgotowali nam to piekło, panie Rosenbaum.

- A czy ja mówię, że to oni? Ja tylko mówię, że nie chcą płacić!

 

No właśnie. A co zrobić, żeby zapłacili? Trzeba przekonać cały świat, że to jednak Polacy zgotowali to piekło.

I z tego też powodu, bynajmniej nie przez pomyłkę, ale celowo i z rozmyśłem, idzie w świat przekaz, że „powstańcy w getcie warszawskim walczyli z polskim ( i ) nazistowskim rezimem”. Eskimoska kurew niby zaraz przeprasza, w stylu niewiernej żony przyłapanej przez męża w łóżku z kochankiem „zaraz, zaraz, jeśli ty dopiero wróciłes z delegacji,to z kim ja tu w łóżku leżę?” tudzież „przepraszam pana premiera Tomaszewskiego za nazwanie go bandytą z Łodzi, albowiem pochodzi z Pabianic”.

Tym razem jednak chyba Eskimosi przelicytowali, bo nasz Morawer odwołał szczyt V4  w Jeruzalem, przy poparciu pozostałych uczestników (pomijam, że wszystko u nas stoi do góry nogami – cyrk antyirański powinien odbyć się w państwie położonym w Palestynie, zaś szczyt V4 w Warszawie). Trudno mieć pewność, czy premier Morawiecki otarłszy kał z twarzy spróbował i doszło do niego, że Eskimosi obrzucają nas jednak kałem, a nie wedlowską czekoladą, czy to tylko taka gra między nim a mentalnym eskimosem czyli Kaczyńskim.

Z miejsca odezwał się „uśpiony brat” loży Kopernik, pan Wildstein senior czyli Bronisław:

Wildstein: Mamy w Polsce ośrodki, które służą deformacji historii naszego narodu. To, że znajdują rezonans w Izraelu to jest oczywiste.  

Nawet lubię tego Bronka i za profesorem Jerzym R. Nowakiem uważam, że przejsciowo nadałby sie na ambasadora Polski w Tel Awiwie, ale tu albo jest naiwniakiem, albo takiego udaje. Owszem, skandalem jest, że polski podatnik sfinansował i utrzymuje Świątynię Holokaustu w Warszawiwie (alias MHŻP Polin, skądinąd opus magnum i dziedzictwo ś.p. Lecha Kaczyńskiego), skandalem jest, że haggadysta JT Gross wciąż cieszy się orderem orła białego, że brat Gowin dał milionowy grant rasistce Barbarze Engelking-Boni itd itd, ale czym innym jest wrodzona postawa służebna tego czy innego szabesgoja tudzież bycie paszkwilantem za pieniądze, a czym innym jest rozplanowana na kilkadziesiąt lat gruba akcja wyszlamowania Polski i innych krajów regionu do gołej skóry.

Całkiem trzeźwo wypowiedział się w temacie kol. Rała Ziemkiewicz (za Nczas.com)

– Wystarczy zobaczyć np w filmie Joaua Szamira „Zniesławienie” jak wygląda od strony ucznia „marsz żywych”, obowiązkowy element izr. edukacji. Kilka pokoleń Żydów wychowano w usprawiedliwiającym każdą nienawiść poczuciu osaczenia i to jest problem przede wszystkim dla nich samych – napisał Rafał Ziemkiewicz.

Zaznaczył również, że „wszystko to już historia przerabiała”, zaś „stałe zagrożenie wytresowało ten naród w wierze Starego Fryca, że Żydzi nie mają innego przyjaciela, niż swoja armia”.

– Izrael stał się Prusami swojego regionu, a Żydzi – tropikalnymi Prusakami. Niestety, z grubsza wiadomo, co czego to prowadzi – dodał Ziemkiewicz.

– Żydzi nie wysysają nienawiści do nas (i nie tylko nas) z mlekiem matki – są nią nasycani przez swe szkoły, media i liderów. Nieliczni tylko pamiętają, że, jak to ujął rabin Moskwy, „za winy Trockich cierpią Bronsteinowie” i widzą, że to droga do kolejnej katastrofy – ocenił publicysta.

Stwierdził również potem, że „kolejni politycy opozycji coraz większym półgębkiem czują się zmuszeni potępić Izrael”. – Niewykluczone, że „Bibi”, Lapid i dwóch Katzów załatwią nam upragnione pojednanie narodowe – pod hasłem „bij Żyda” – podsumował Rafał Ziemkiewicz.

Odwołanie szczytu V4 w Jeruzalem to też, jak słusznie zauważa prasa izraelska, cios w kampanię wyborczą premiera Netanjahu, ale pozostawiam specjalistom dzielenie włosa na czworo i wybadanie, czy rasistowskie słowa min. Katza to był świadomy akt sabotażu wobec Netanjahu czy tylko szczerość serca.

Najwyższy czas wydorośleć, wezwać naszego ambasadora w Izraelu do Warszawy na pilne konsultacje, wydalić w trybie natychmiastowym litwaczkę Azari oraz zerwać umowy o współpracy w zakresie bezpieczeństwa, bo przeciez nie sposób powierzać swoje bezpieczeństwo komuś, kto chce nas ograbić i zrujnować.

PS

Głos zabrał też Rabin Schudrich, który publicznie ubolewa, że nazwano wszystkich Polaków antysemitami. Ja też ubolewam, ilekroć wszystkich Eskimosów wrzuca się do jednego worka z żydowskimi zdrajcami, modercami  i katami narodu polskiego – wszak i wśród nich byli ludzie uczciwi.

  

KOMENTARZE

 • Ja wiem, że żydów cały świat miał i ma ratować,
  ale czy chociaż czy jeden żyd uratował Polaka ot tak, z potrzeby serca i humanizmu ?
 • @provincjal 09 16:37:12
  Były takie przypadki i tym bardziej takich dobrych ludzi należy pokazywać.

  pozdr
 • @MacGregor 16:41:52
  O to ciekawe, mówię serio.Może jakiś namiar chętnie poczytam, bo nie znam tematu!!
 • A może to wszystko to parada oszustów ?
  Jedni graja ultra patriotów żydowskich a inni ultra patriotów Polskich.
  Te patriotyzmy od wieków są kolizyjne.
  a wybory na horyzoncie.. trzeba być ultra patriotą.
  ...
  ni i te dwa teatry się zderzyły po prostu.... bo nie było reżysera
  który skoordynował wypowiadane "kwestie"
  .. i od słowa do słowa ... i aktorzy zabrnęli .. za daleko.
  a teatrzyk w całości jest żydowski przecież.

  Teraz jakiś stary mądry rabin musi pogodzić zwaśnionych "we peaple".

  Chciałbym się mylić...
 • prof. Jacek Bartyzel
  ''Nie znajduję w historii drugiego takiego rządu, który by wciągał swój naród do wojny z państwem odległym o kilka tysięcy kilometrów, niemającym do nas żadnych pretensji terytorialnych ani sprzecznych interesów, przeciwnie - wykazującym i w przeszłości i obecnie życzliwe nastawienie, nadto, mimo swojego odmiennego wyznaniowo ustroju pozwalającego chrześcijanom żyć w spokoju i praktykować swoją religię, natomiast w interesie prawie tak samo odległego, jawnie rasistowskiego państwa plemiennego, którego klasa polityczna i zdecydowana większość ludności żywi do nas nieskrywaną nienawiść, systematycznie uprawia wobec nas przemysł pogardy, używa wszelkich możliwych środków nacisku, żeby ograbić nas pod pozorem rzekomych należności, i od którego jedyną rzeczą, jaką możemy spodziewać w "podzięce" za to, że staniemy po jego stronie będzie zepchnięcie nas w oczach świata w metafizyczne inferno ludobójców współwinnych (jeśli nie wręcz głównych sprawców) mordowania ludzi tej rasy kilkadziesiąt lat temu. To jest postępowanie tak bezrozumne, tak irracjonalne, że nie sposób tego nawet określić w kategoriach zwykłego zdrowego rozsądku''.
 • @trojanka 17:09:36
  ... Jankiel w "Panu Tadeuszu" ....

  serio, to mój ojciec opowiadał o jednym przypadku, kiedy Żydówka pracująca w UB w Lublinie rozpoznała znajomego chłopaka z pobliskiej wsi, który "stał na świecy" podczas nieudanego zamachu na nią (nie pamiętam roku, 45 albo później) ale nie wydała go, po prostu nic nie powiedziała, a w sumie mogła skazać go na śmierć.

  Jak będę u rodziców to dopytam szczegóły tej dziwnej historii

  pozdr
 • @trojanka 17:09:36
  to faktycznie trudne, lecz trzeba tez w pewnym sensie stwierdzic iz to oni byli wowczas na celowniku - innymi slowy zlapanie zyda bylo w lepszym jak by to delikatnie powiedziec - tonie niz zlapanie Polaka...
  Nie ulega tez watpliwosci fakt ze "podziemie" dawalo czape za szmalcownictwo...
  badz co badz zawsze szczerze podziwiam gest Artura Rubinsteina z 1945r z San Francisco - w sumie nie musial tego robic a jednak zrobil - piekny ludzki gest.
 • Hmm......
  //Wildstein: Mamy w Polsce ośrodki, które służą deformacji historii naszego narodu. To, że znajdują rezonans w Izraelu to jest oczywiste. //

  "Naszego" to w tym konkretnym przypadku jakiego?
 • pochodzenie łeb kamery (web camera);
  Une nawet jak się modlą to mataczą. Dlatego też nieufny Belzebub dla pewności nakazał im w czasie modlitwy stosowanie łeb kamery (takie dwa czarne pudełeczka przypasane do czoła "tefilin").
 • @MacGregor 16:41:52
  Pewnie. Pan Pompeo szczycil sie takim jednym na minionej konferencji...
 • @MacGregor
  Brak dekomunizacji i nie opublikowanie Aneksu WSI . Mamy to co mamy . Salut . Ps : Magdalenkowa hołota . https://nczas.com/2019/02/14/zydow-krytykowac-nie-wolno-interia-wylacza-komentarze-pod-artykulem-o-roszczeniach-stop-hejt/ .Czekam na ACTA 2 .
 • @MacGregor 17:34:31
  He, he, komuś się pomyliło nie wysdanie kogoś na śmierć z uratowaniem go od śmierci, czyli aktywnym zaangażowanienpm ze wszystkimi tego konsekwencjami, a nie tylko zamilczeniem. Z całym szacunkiem, ale różnica jest dość zasadnicza. Może czuła miętę do tego chłopaka z tej samej czy pobliskiej wsi. UBeczka, na którą planowano zamach, no to doprawdy musiała mieć serce po prostu złote.
 • @Nibiru 18:42:27
  :))
 • "Odwołanie szczytu V4 w Jeruzalem to też, jak słusznie zauważa prasa izraelska, cios w kampanię wyborczą premiera Netanjahu"
  ...hehehehe "cios w kampanię..." chyba kop w górę - będzie rządził samodzielnie i oto chodziło.
 • @Oscar 17:10:09
  "bo nie było reżysera"
  hehe, oj naiwny, naiwny; w teatrze zawsze jest reżyser, ale rzadko go widać :)

  Pozdrawiam
 • @MacGregor 17:34:31
  haha.. kawał miesiąca!!! niczym: "SS-man spojrzał groźnie na Polaka trzymającego w tornistrze kredki, nie zabił dziecka, ani kredek nie zabrał, ludzki człowiek!!!"

  Tu pytają raczej o czynie typu: "w grudniowy mroźny dzień, chłopiec (Polak) wpadł do rzeki, przechodząca obok funkcjonariuszka UB, nie zważając na mróz oraz pochodzenie chłopca rzuciła się w nurt rzeki ratując dziecko, a sama po 5 dniach zmarła na zapalenie płuc"

  Pozdrawiam
 • @Seth 10:34:30
  ja gdzieś czytałem, że nic nie odwołano, przynajmniej Orban poleciał
 • @wk..ny 17:12:54
  ...tfu,to co ten Orban & Co. zrobili tym wyjazdem do Izraela,to pokazali,że to są wschodnioeuropejskie ciemniaki i można nimi dowolnie manipulować.
 • @Seth 22:07:53
  zadajmy sobie raczej pytanie; co w grupie V4 jako zwierzchnik robi Izrael?
  Pytanie retoryczne :((((((((((((((((((

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031