Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1893 posty 2675 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Żołte kamizelki to bunt francuskiej klasy średniej.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na portalu alexjones.pl moją uwagę zwrócił tytuł:” Żółte kamizelki” – detonator dotychczasowego ładu w Europie czy pacynki w rękach globalistów? (2)

Artykuł zawiera wiele ciekawych spostrzeżeń, ale tytuł prawie jak naszego Kolegi, pana DK w stylu „Ruch Narodowy Roberta Winnickiego czyli żydo-kato-syjonistyczno-rotszyldowska agentura globalnego nowego ładu” czyli znów zapomniałem zażyć tabletek.

Nie można wykluczyć, że początkowa inspiracja wyszła od CIA (ostatecznie, jak mawiał klasyk czyli pan Kononowicz: od tego oni są), szli chłopcy zaprotestować i akurat w drodze jakas dobra dusza z  amerykańskim akcentem miała kilka palet żółtych kamizelek do rozdania i kilka tuzinów transparentów „Makaron do dymisji”, ale zarówno skład etniczny (biali Francuzi) jak i socjalny (wiek średni i początkowy brak młodzieży) mówi za siebie.

W kontekście tych wydarzeń można się nadymać intelektualnie i mówić o euromarksizmie czy postmodernizmie, ale mechanizm jest taki sam, jak ten zauważony jeszcze przez Arystotelesa: ostoją ładu społecznego oraz wolności obywatelskiej jest silna klasa średnia. I choćby przyszło „acht und achtzig Professoren” i drugie tyle absolwentów szkół gotowania na gazie i stosunków (po jednej pozycji na każdy dzień roku i jeszcze jedna na rok przestępny) , a nawet ludzie biegli w talmudzie, to najważniejsza jest klasa średnia. To silna klasa średnia stanowi skuteczną zaporę dla globalistów, nazistów, satanistów, kabalistów itp. ona tez jest zaporą dla stworzenia człowieka masowego, bezpłciowego, ujednoliconego, konsumującego wszędzie to samo (co jest o tyle ważne,że zamiast produkować w tysiącach czy dziesiątkach tysięcy, można produkowac w milionach sztuk).

Dlatego to też własnie klase średnią trzeba zniszczyć – odebrać jej własność (liwidacja gospodarstw i wytwórni rodzinnych na rzecz molochów – np. za rządów PiS-u liczba rodzinnych gospodarstw rolnych spadła o 25%, małych sklepów na rzecz supermarketów i sieciówek, małych browarów na rzecz globalnego producenta końskich szczyn itd), rozbroić (dlatego żadnych marzeń odnośnie powszechnego prawa do posiadania broni w krajach UE) i tak jak to zrobiła pacynka w rekach globalistów czyli Macron: obniżyć podatki korporacjom i finasjerze, a docisnąć ledwie zipiącą klasę średnią.

I to własnie francuska klasa średnia podniosła desperacki bunt i daj im Boże zwycięstwo, bo walczą o swój byt i o wolność innych Europejczyków od bizantyjsko-talmudycznego molocha jakim jest dzisiejsza UE.

Tymczasem w Polsce obecny rząd (podobnie jak poprzednie, ale co do poprzednich nikt nie miał złudzeń) podpisał cyrograf z diabłem i służy globalizacji: najpierw za pomoca fiskusa nalezy ograbić Polaków z wszelkiego majątku, a potem ich zadłużyć w niemiecko-żydowskich bankach. Jak kiedyś powiedzieć miał prominentny polityk UW: Polacy nie muszą byc właścicielami, bo mogą być przecież pracownikami najemnymi. I o to chodzi panu Morawieckiemu i wspierającemu go wielkiemu biznesowi: po co komu Polak pracujący na swoim? Niech będzie pracownikiem najemnym w montowni, przetwórni, sieciówce czy w innych kamieniołomach i niech zapierdala za miskę ryżu, a jak będzie wierzgal, to wypchnie się go za granicę, a w to miejsce zaimportuje Ukraińca, bisurmana, Filipińczyka czy innego. Dla globalistów naród jednolity etnicznie, solidarny i posiadający wyraźną tożsamość jest przeszkodą w realizacji ostatecznego celu.

A jaki to cel?

Jest nim podział ludzkości na finansowo-przemysłową elitę oraz na jednolitą mase proli (chłopów pańszczyźnianych, niewolników). Dzis takimi prolami sa nie tylko biedacy dźwigający tony paczek w Amazonie pod czujnym okiem emerytowanych trepów czy sikające w pampersy kasjerki we wczesnej Biedronce (nie mylić z Biedrońką czyli siecią seks-szopów), ale również niemogący związać końca z końcem prekariat, pracujący po 12-14 godzin dziennie w call-centre, mimo, że do pracy zakłada krawat, czy wreszcie inni pracownicy administracyjno-biurowi, ubezpieczyciele i in., zadłużający się co roku na wycieczkę do Turcji czy Egiptu, z kredytem samochodowym we frankach i mieszkaniem do spłaty za sto lat, a jako rodzice zależni od 500+ i innych programów rozdawniczych i głosujący na kogokolwiek, byle im nie zabrał tych wątpliwych benefitów.

Francuzi, których jeszcze niedawno błędnie uważałem za wydmuszkę narodu, zbuntowali się na zapowiedź podwyższenia cen benzyny (przy jednoczesnej obniżce podatków dla koncernów), bo wszyscy mali i średni przedsiębiorcy doskonale wiedzą, co to znaczy. Wśród buntujących się nie widac kolorowych imigrantów, bo oni akurat już są prolami albo pasożytami na zasiłkach – buntują się ci, którzy z coraz większym trudem utrzymują roszczeniowych pasożytów.

Francuzi to może i żabojady, ale my przy nich to powoli gotowana i już prawie rozgotowana żaba.

 

  

KOMENTARZE

 • A wszystko zaczęło się od tego
  https://www.youtube.com/watch?v=RkKzNWemmMQ&t=7s
  tzn to są juz skutki, bo zaczęło się to o wiele, wiele wcześniej, gdy Ludwik XIV nie dokonał Intronizacji Jezusa Chrystusa i tym samym nie przyjął Prawa Bożego.
  Dokonał tego dopiero jego następca, osadzony już w... więzieniu, ale wtedy było już za późno.
  Jak już dzisiaj wiemy, wszystko zaczęło sie od Rewolucji Francuskiej, by dzisiaj przybrać postać rewolucji żółtych koszulek. A czym się skończy, to jedyny Pan Bóg wie.
 • @autor
  Na nic tu odwracanie kota ogonem i pisanie n.t. CIA, Sorosa, itp.
  Francuzi PO PROSTU mają dość władzy żydo-komuny i jej EU!

  Na szafot z Komunistami i Socjalistami!

  Niech żyje Konstytucyjna Republika!
 • Ja się obawiam tylko tego, żeby tych protestów nie "zagospodarowało"USA!
  Bo zdaje się maja chrapkę na duuuuużą kolonię pod nazwą Europa i dalej na Wschód!Ogromny rynek plus niewolnicy!Żabojady mają nauczkę, zamiast wybrać Maryśke Le Pen, to wybrali niedorozwiniętą kukiełkę na pasku "wybrakowanych."
  Rozruchy antyimigracyjne w Bruskeli przeciwko paktowi z Marakeszu!itp.

  https://youtu.be/Ex0iE0CvPMU

  https://youtu.be/PPpB1bxrbj8


  W Donbasie zainstalował się specnaz brytyjski SAS.

  We Francji już na ostro,"społeczność międzynarodowa,polski MSZ, oraz ONZ i instytucje walczące o prawa człowieka nie protestują?????Aha zapomniałam, to nie Rosja tylko jak tam coś się dzieje,to wolno się "oburzać"...
  Leją Francuzów bez żenady , własna policja i "europejska??

  https://vk.com/video255630727_456245693


  A w naszym??pięknym kraju sporo fundacji sponsorowanych przez Sorosa/ sporo trolli na forach też/.Wywalony ze swoimi fundacjami z Węgier i Rosji z zemsty mąci dalej!!

  https://prawicowyinternet.pl/szokujace-lista-fundacji-i-stowarzyszen-wspieranych-przez-fundacje-batorego-zalozona-przez-georga-sorosa/

  Protesty przeciwko podwyżkom cen !!
  W Polsce po Nowym Roku kolejna podwyżka ceny gazu, prąd/ zastanawiają się/, wody, śmieci, podatków, ZUSu,opłaty przekształceniowej/ trwają podwyżki uz. wieczystego na podstawie którego będzie wyliczana/.
  Czyżby ruszyła z kopyta wypłata 300mld,w złocie deponowane w Londynie i w JP Morgan w Polin!!

  https://t.co/87YXosTDOF

  Będziemy dopłacać do emerytur dla obcokrajowców.
  Czy jest jeszcze coś lub ktoś, komu nie będziemy wypłacać i dopłacać/poza oczywiście Polakami i rzucanymi im kośćmi/???

  Polska zawiera sukcesywnie kolejne międzynarodowe umowy dotyczące koordynacji zabezpieczenia społecznego z poszczególnymi państwami. Na ich podstawie cudzoziemcy będą mogli otrzymywać polską emeryturę.

  W lipcu prezydent Duda podpisał ustawę ratyfikującą polsko-turecką umowę o zabezpieczeniu społecznym. W sierpniu zaś podobną ustawę z Mongolią. W kolejce czeka Izrael, a jeszcze potem Białoruś. Planowane są kolejne porozumienia międzynarodowe.


  Polska zawiera sukcesywnie kolejne międzynarodowe umowy dotyczące koordynacji zabezpieczenia społecznego z poszczególnymi państwami. Na ich podstawie cudzoziemcy będą mogli otrzymywać polską emeryturę.

  W lipcu prezydent Duda podpisał ustawę ratyfikującą polsko-turecką umowę o zabezpieczeniu społecznym. W sierpniu zaś podobną ustawę z Mongolią. W kolejce czeka Izrael, a jeszcze potem Białoruś. Planowane są kolejne porozumienia międzynarodowe.  Najwięcej kontrowersji wywołuje umowa z Ukrainą. Podpisana została już wcześniej, na początku 2012 roku, a obowiązuje od 2014. Była to jednak zupełnie inna rzeczywistość ekonomiczna.

  Od tamtego czasu migracja ekonomiczna z Ukrainy do Polski wzrosła lawinowo. Na jej podstawie Ukraińcy, w określonych okolicznościach,
  występując do polskiego ZUS-u o emeryturę, będą mogli doliczać sobie staż pracy uzyskany także na Ukrainie.

  A na Wigilie w ramach Integracji ,mamy zaprosić Ukraińca lub Bengala. Broń Boże nie samotna emerytkę z 1000 zł emerytury.

  https://twitter.com/i/status/1074933943651262464
 • @Autor
  "Na portalu alexjones.pl moją uwagę zwrócił..."
  Ciekawe wnioski, ale to źródło...? Pan AJ jest "cacy" czy jednak "be"?
  Alex Jones – druga strona medalu
  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/05/05/alex-jones-druga-strona-medalu/

  "francuska klasa średnia podniosła desperacki bunt i daj im Boże zwycięstwo, bo walczą o swój byt i o wolność innych Europejczyków"
  Po mojemu smacznie spali - socjalizm jest OK, zbuntowali się, jak socjalizm okazał się zbyt kosztowny. Ich postulaty to może "odbudujmy kraj" "uwolnijmy Europę od komunizmu" z hasłami chrześcijańskimi i wolnorynkowymi, czy może "precz z podwyżkami" i "precz z ich wprowadzaczem"?

  "Francuzi, których jeszcze niedawno błędnie uważałem za wydmuszkę narodu"
  Dla mnie to dalej wydmuszka. Francja - kiedyś najstarsza córa Kościoła, dziś najmłodsza córka islamu. Po chrześcijańsku mi ich żal, ale jak zginą - będę płakać. Jakieś dwie minuty.
 • Przed protestami ,Makaron z pewną nieśmiałością zaproponował utworzenie "armii europejskiej"
  Oj jak to zdenerwowało pana Trumpa!!
  Macron się wyrwał jak ten Filip....no i....bum.
  https://dorzeczy.pl/swiat/83745/Macron-chce-europejskiej-armii-Ostra-odpowiedz-Trumpa.html
 • @Ruski troll 18:02:49
  Uważaj Ruski troll, gdyż Francuzi to też ludzie. Tylko że znają j. Francuzki (w odrożnieniu od Ciebie).
  Do tego, mają dość władzy żydo-komuny i jej EU!

  https://www.youtube.com/watch?v=Q6omsDyFNlk
 • @trojanka 18:14:00
  Pałowali kobiety i młodzież. Teraz Emmanuel Macron da brutalnym policjantom premie! Rząd Francji proponuje przyznanie wyjątkowej premii w wysokości 300 euro funkcjonariuszom sił porządkowych zmobilizowanych w czasie protestów "żółtych kamizelek". Poprawkę tej treści wniesiono w ramach dyskusji nad projektowanym przyszłorocznym budżetem. To o tyle szokujące, że działania policji cechowały się olbrzymią agresją, a nieraz wręcz okrucieństwem. Oto kilka przykładów działań policji, nagrodzonej przez "liberała" Macrona:

  https://youtu.be/clgy1vndXQE

  https://youtu.be/AKvsJy9ymNw

  https://youtu.be/HkxSLJKE2cY

  https://youtu.be/gvvHi0oI2tk


  http://niezalezna.pl/250918-palowali-kobiety-i-mlodziez-teraz-emmanuel-macron-da-brutalnym-policjantom-premie
 • @kula Lis 68 18:23:25
  My jesteśmy absolutnie bezpieczni!!
  https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Korzystal-z-trzech-roznych-tozsamosci-a-w-bagazniku-mial-prawdziwy-arsenal-n130317.html
 • Francja - to nie tyle wydmuszka
  co szatańskie odchody. Oni naprawdę wierzą w to:
  Liberté, Égalité, Fraternité, ou la Mort - a to właśnie przy pomocy tego hasła wykolejono kiedyś cywilizację białego człowieka.
  Wniosek?
  Dopóki Francuzi nie skupią się wokół Jezusa Chrystusa z pominięciem Watykanu bo i tam Szatan się zagnieździł, dopóki nie wstawią wykolejonej tam cywilizacji w boskie koleiny - dopóty pupile Szatana będą nimi wywijać - jak wywijają choćby i Ameryką i innymi narodami.
 • @trojanka 18:01:01
  Umowa polsko-izraelska o zabezpieczeniu społecznym została podpisana już w listopadzie 2016r.Zatem informacja, że "w kolejce czeka Izrael..." jest błędna.
  https://www.prawo.pl/kadry/polsko-izraelska-umowa-o-zabezpieczeniu-spolecznym-podpisana,287260.html
 • @Zdzich 18:22:54
  O jakich Francuzkach mowa?
 • prowokują narody na potęgę;
  Francuska drgawka jest tylko wczesnym symptomem agonii współczesnego świata drążonego koszernym rakiem. Ktoś w rządzie Macrona, zapewne przez roztargnienie, przykręcił Francuzom śrubę o dwa obroty zamiast o jeden w 2018 roku. Ciśnienie w kotle narasta i samozwańczy właściciele planety zabezpieczyli się przed gniewem gojów na wszelkie możliwe sposoby na wszelkich możliwych poziomach. Taki scenariusz też przecież musiał być brany pod uwagę. Po coś w końcu obdzierają nas ze skóry. Nie dla samego zysku przecież, gdyż niewolnik głodny i zły nie jest wydajny, a staje się wręcz niebezpieczny. Ostateczne rozwiązanie kwestii gojowskiej zostanie na pewno przeprowadzone rękami samych gojów (podobnie jak w przeszłości), bo Niegojów jest zbyt mało, a ponadto są zbyt płochliwi. Prowokowanie do niepokojów, wojny i chaosu ekonomicznego, aby potem wszystkich wziąć za twarz, to stały element gry. To taki reset oznaczający pozbycie się nadmiaru siły roboczej, inteligencji i wymazanie wiedzy o tyranie.
 • Gotowana żaba!!
  https://t.co/3YEjVI9CbO
  Resort finansów: Nowożeńcy dostali 585 wezwań od fiskusa.

  Rabin: goje żyją po to by służyć Żydom.
  https://t.co/ej2hItLD4g
 • @demonkracja 18:37:15
  Pöki co, panie Lopek, sami Francuzi zdecyduja o swoim losie.
 • @trojanka 19:20:23
  Ponoć 44 posłów z PiS odchodzi bo nie będą oczami świecić z geremkami czerwonobnymi najgłupszy ministerek Polsce się trafił, chodzi o Czaputowicza i premiera Morawieckiego, oraz uciszenie Pawłowicz a teraz Tarczyńskiego. Jacek Czaputowicz to z chazarskiej Unii Wolności - czytaj PO/SLD. Ostatnim szefem polskiej dyplomacji był Minister Józef Beck a potem .....już taki się nam, niestety, nie przydarzył, bo obecni to tępe posowieckie chazarskie POpłuczyny. Ja także gdybym był posłem w obecnym PiS to także bym odszedł. No to po większości parlamentarnej będzie miał PiS, i po reformach.
 • @kula Lis 68 20:22:36
  https://pbs.twimg.com/media/DupA4a5XQAAjYIp.jpg
 • @kula Lis 68 20:22:36
  Tia..
  PO to zło...wybierzcie PiS!

  Morawiecki - doradca Tuska PO
  Gowin - PO
  Żalek - PO
  Czaputowicz - PO
  Emilewicz - PO
  Jaki - PO
  Kopcińska - PO
  Płażyński - syn zalozyciela PO
  Szydło - akces do PO
  Zalewska - UW
  Glinski - UW
  Duda - UW
  Ardanowski - PSL

  Glosuj na PiS by rządziła PO!
  JerryIron twitter.com
 • @trojanka 20:32:39
  Dobre!
 • Autor
  Brawo Francuzi, brawo żółte kamizelki, brawo Autor.
  Oby do nich cały zagrożony zbrodniczym korporacjonizmem-syjo izmem-globalizmem cały świat dołączył.
  A ten fragment to warto trzy razy przeczytać:
  "mechanizm jest taki sam, jak ten zauważony jeszcze przez Arystotelesa: ostoją ładu społecznego oraz wolności obywatelskiej jest silna klasa średnia. I choćby przyszło „acht und achtzig Professoren” i drugie tyle absolwentów szkół gotowania na gazie i stosunków (po jednej pozycji na każdy dzień roku i jeszcze jedna na rok przestępny) , a nawet ludzie biegli w talmudzie, to najważniejsza jest klasa średnia. To silna klasa średnia stanowi skuteczną zaporę dla globalistów, nazistów, satanistów, kabalistów itp. ona tez jest zaporą dla stworzenia człowieka masowego, bezpłciowego, ujednoliconego, konsumującego wszędzie to samo (co jest o tyle ważne,że zamiast produkować w tysiącach czy dziesiątkach tysięcy, można produkowac w milionach sztuk).

  Dlatego to też własnie klase średnią trzeba zniszczyć – odebrać jej własność (liwidacja gospodarstw i wytwórni rodzinnych na rzecz molochów – np. za rządów PiS-u liczba rodzinnych gospodarstw rolnych spadła o 25%, małych sklepów na rzecz supermarketów i sieciówek, małych browarów na rzecz globalnego producenta końskich szczyn itd), rozbroić (dlatego żadnych marzeń odnośnie powszechnego prawa do posiadania broni w krajach UE) i tak jak to zrobiła pacynka w rekach globalistów czyli Macron: obniżyć podatki korporacjom i finasjerze, a docisnąć ledwie zipiącą klasę średnią.

  I to własnie francuska klasa średnia podniosła desperacki bunt i daj im Boże zwycięstwo, bo walczą o swój byt i o wolność innych Europejczyków od bizantyjsko-talmudycznego molocha jakim jest dzisiejsza UE.

  Tymczasem w Polsce obecny rząd (podobnie jak poprzednie, ale co do poprzednich nikt nie miał złudzeń) podpisał cyrograf z diabłem i służy globalizacji: najpierw za pomoca fiskusa nalezy ograbić Polaków z wszelkiego majątku, a potem ich zadłużyć w niemiecko-żydowskich bankach. Jak kiedyś powiedzieć miał prominentny polityk UW: Polacy nie muszą byc właścicielami, bo mogą być przecież pracownikami najemnymi. I o to chodzi panu Morawieckiemu i wspierającemu go wielkiemu biznesowi: po co komu Polak pracujący na swoim? Niech będzie pracownikiem najemnym w montowni, przetwórni, sieciówce czy w innych kamieniołomach i niech zapierdala za miskę ryżu, a jak będzie wierzgal, to wypchnie się go za granicę, a w to miejsce zaimportuje Ukraińca, bisurmana, Filipińczyka czy innego. Dla globalistów naród jednolity etnicznie, solidarny i posiadający wyraźną tożsamość jest przeszkodą w realizacji ostatecznego celu.

  A jaki to cel?

  Jest nim podział ludzkości na finansowo-przemysłową elitę oraz na jednolitą mase proli (chłopów pańszczyźnianych, niewolników)."


  Bez klasy średniej cała ludzkość nie może istnieć.
  Co prawda przejściowo rozpadnie się na te powyżej wskazane dwa twory, ale to twory już abstrakcyjne, iluzje, mutanty niezdolne do życia. - Skonsumują co będzie jeszcze do skonsumowania i zakończą swój byt.

  - Bo bez wolności, bez celów ideowych i dalekowzrocznych, bez wiary, nadziei i miłości, bez odpowiedzialności i w ogóle bez systemu wartości ludzkich - jednolitego, powszechnego, dotyczącego wszystkich nie istnieje motywacja ani do rywalizacji w dobru, ani ku doskonaleniu się w człowieczeństwie, ani ku poświęceniu się i ofiarach na rzecz innych ludzi, na rzecz całych wspólnot i dobra wspólnego.
 • @trojanka 20:34:19
  KASTA CHAZARSKA I ICH MIOT WSOBNY CHCE KASY i nagród – a SUWEREN OD SĄDÓW zwanych przez nich samych nadzwyczajną kastą, oczekuje etyki moralnej i powrót do przyzwoitości t.j. żeby przestrzegali i nie łamali prawa, żeby pracowali po 8 godzin a nie jak dotychczas 2-3 godz. dziennie i piętrzyli przez to sprawy, żeby nie kradli w sklepach, żeby nie uczestniczyli w aferach mafijnych, żeby bandytom nie dawali setki tys. odszkodowań za to że przebywają w więzieniu, żeby nie byli dyspozycyjni na telefon, żeby nie uniewinniali łapówkarzy, żeby nie uniewinniali roztargnionych swoich kolesi złodziei z kasty, żeby wyroki odzwierciedlały zapisy kodeksów prawa, żeby nie uczestniczyli w spotkaniach politycznych z opozycją przeciw rządowi , żeby nie jeździli po pijaku, żeby immunitetu nie używali w marketach i podczas kontroli drogowej, żeby karnie i finansowo odpowiadali za pomyłki wyroków i wynikające z lekceważenia etyki obowiązków sędziego, żeby nie uczestniczyli w hucpach i burdach ulicznych na scenach w towarzystwie z KODerastami oprychami POmiotów UB i agenturalnymi fundacjami „Otwartym dialogiem” i „Działania dla demokracji” i żeby nie donosili i nie szkalowali Polski do organizacji międzynarodowych i obcych Polsce mediów w celu zatrzymania jakże koniecznych po 73 latach reform w nadzwyczajnej kaście dla likwidacji ogromnej degeneracji wymiaru sprawiedliwości która ciąży jako pozostałość i ciągłość zaimplementowanej z b. ZSRR przez Stalina strukturalnej i personalnej organizacji sądownictwa w Polsce.
 • Coś się znów komuś pomyliło. MF majstruje przy VAT dot owoców- takich zabaw urzędników branża po trudnym roku może nie
  wytrzymać. Czy leci z nami pilot??
  https://twitter.com/kolodziejczak_m

  https://pbs.twimg.com/media/DuuXM7xWkAMkbe6.jpg
 • @trojanka 21:27:38
  Oczywiście chodzi tutaj o zniszczenie tej branży (kolejnej) i póxnijesze przejęcie jej za gorsze.
  Scenariusz sprawdzony w Polsce od czasów gdy Solidarnośc zaczęła mieszać w Państwie Polskim
 • @trojanka 21:27:38
  "MF majstruje przy VAT dot owoców- takich zabaw urzędników branża po trudnym roku może nie
  wytrzymać. Czy leci z nami pilot??"

  PRZECIEŻ TO DLA PRODUCENTA FORMALNOŚĆ. VAT SIĘ DOLICZA DO CENY OWOCÓW, KTÓRA TRUDNYM ROKU MOŻE BYĆ I 3X WYŻSZA JAK DOTĄD, A KLIENT ZAPŁACI WSZYSTKO. W CZYM PROBLEM?

  A klienci jak nie chcą zapłacić to niech nie jedzą. - Zobaczymy jak długo będą zdrowi?
  Co, wypasione konta w bankach chcą trzymać i jeszcze wysokie odsetki od kredytów bankowych wymuszać na producentach owoców?

  Mają to niech płacą. A mają bo przecież inaczej nie nazywaliby tych pomiotów Okrągłego Stołu partiami politycznymi i nie głosowaliby na nich w wyborach. Za dobrze im.

  Od jutra jabłka po 100 zł za kilo, czosnek po dwieście, a co?
  - Chcą takich rządów to niech płacą albo chińskie czy izraelskie jedzą.
 • @Jan Paweł 22:05:16
  "Solidarnośc "

  Co, i Ciebie pogięło jak Oscara? Nie masz za grosz rozumu żeby znaleźć prawdziwego winnego?
 • @Jan Paweł 22:05:16
  Położą cuchnące łapska na krajowej produkcji żywności, położyli łapy na wodzie, energetyka i telekomunikacja oddana, zalew Ukraińców i uchodźców social dla nich na utrzymanie budżetowi.
  Muszą być wobec tego ,drakońskie podwyżki i daniny.

  Samorządy podnoszą 4-6 krotnie opłaty za użytkowanie wieczyste, żeby zachapać mnóstwo pieniędzy po wprowadzeniu opłaty uwłaszczeniowej /przymusowej/.U mnie w bloku ,już ludzie zdruzgotani zwłaszcza emeryci SKĄD wezmą na tę opłatę. 8- 10 tysięcy to dla wielu jest niebotyczna kwota, przy skoku wzrostu kosztów życia, czynsze pójdą w górę i właściwie wszystko!!
  Żal bierze patrzeć, jak została zgnojona Polska i Polacy.Nie mówię o beneficjentach " przemian" i byłych "opozycjonistach "zatrudnionych w kolejnych rządach, sejmie, senacie, spółkach Skarbu Państwa i nowych "resortowych dzieciach " czyli ich ....bo ci "patryjoci" mają w d... resztę narodu!!JAK ma wyżyć Rodzina /mieszka koło mnie/ za 1 pensję we 4.
  Pracuje tylko mąż/ całymi dniami/, żona ma już 50 lat i "jest za stara"jak jej powiedziano w kilku firmach gdzie szukała pracy. "Stawiamy na młodych ", rzekła pani w kadrach.
  Więc chodzi opiekować się dzieckiem sąsiadów, jak ją biorą od czasu do czasu.

  Państwo w sejmie i senacie i rządach kolejnych mają " za mało", w poprzednich też!!Kempa bezustannie żąda podwyżek, i pewno dostają po cichu, żeby tłuszcza nie pyskowała.
  Kwota wolna dla posłów to"30.000 zł dla zwykłego Polaka 10 razy mniej ok. 3000 zł.
  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kwota-wolna-przywileje-poslow,82,0,2209362.html
 • @trojanka 20:32:39
  No palce lizac !
 • @demonkracja 18:37:15
  http://niezalezna.pl/251009-polak-probowal-zatrzymac-terroryste-zginal-prokuratura-krajowa-wszczyna-sledztwo

  Przecież on był za ich przyjmowaniem i popierał lgbt. To w czym problem. Dlaczego rodzina tego pana miałaby dostawać pieniądze od polskiego podatnika? 20 lat temu opuścił Polskę nawet podatków tu nie płacił. Pytam no i po co to śledztwo komu potrzebne kto za nie zapłaci przecież nic ciekawego nie wynajdą i życia już nie przywrócą wszystko już wiadome jak zginął i dlaczego,trzeba będzie wydać kupę kasy na pracę prokuratorów wyjazdy służbowo-turystyczne do Francji a ni lepiej czym innym się zająć tymi co Polaków okradli przez ostatnie 30lecie!
 • Kolejne zdobycze feminizmu. Piękna lekcja równouprawnienia. Internetowy hit z Holandii [VIDEO]
  https://nczas.com/2018/12/19/kolejne-zdobycze-feminizmu-piekna-lekcja-rownouprawnienia-internetowy-hit-z-holandii-video/?fbclid=IwAR2At3JfQ18zHhyxVNEzzPm2hMsX4H1AL-HhWGsEWBMDZxcZjoSJq0QbGEc
 • Już dziesięć śmiertelnych ofiar protestu „żółtych kamizelek” we Francji. Dziś zginął kierowca [VIDEO]
  Niedaleko Perpignan na południu Francji zginął kierowca, który w piątek w nocy uderzył w ciężarówkę blokującą rondo w ramach protestu „żółtych kamizelek” poinformowały w sobotę miejscowe władze. Kierowca miał 36 lat – podała lokalna policja. Mężczyzna zginął na miejscu tuż przed północą poinformował prokurator Perpignan, Jean-Jacques Fagni. „Kierowca ciężarówki pozostał na miejscu i czekał na przybycie policji, w przeciwieństwie do ludzi, którzy zablokowali drogę i uciekli” powiedział prokurator. Dodał, że na miejscu pozostały „jedynie dwie lub trzy zszokowane uczestniczki protestu, które również czekały na policję”.
  https://nczas.com/2018/12/22/juz-dziesiec-smiertelnych-ofiar-protestu-zoltych-kamizelek-we-francji-dzis-zginal-kierowca-video/


  Ps..Lewactwo to ścierwa.. Socjalistyczny próżniaczy aparat państwa jest coraz droższy w utrzymaniu przez podatników skoro sama tylko biurokracja liczy już sobie 5 milionów bezproduktywnych pasożytów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031