Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1948 postów 2934 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

W Polsce zdrajcy są bezkarni.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dawna Polska upadła m.in. przez bezkarność zdrajców – dziś niestety ponownie przerabiamy tę samą historię.

Jak informuje portal Niepodlegla Polska:

Unia Europejska to "mięczaki" - orzekł Radek Sikorski wyraźnie niezadowolony z reakcji Brukseli na sytuacje w Polsce.

Sikorski wystąpił w brytyjskim programie telewizyjnych Channel 4 News, gdzie ubolewał, że Komisja Europejska jeszcze nie pozbawiła Polski prawa głosu, ani nie wstrzymała należnych Polsce subwencji.

Naganę dostała również brytyjska premier Theresa May. Sikorski nie ukrywał, że jest "niezadowolony" z faktu, iż Konserwatyści "zachowują się cicho" w obliczu działań "polskich nacjonalistów".

(źródło:https://polskaniepodlegla.pl/ )

Czy innym jest, jeśli na Polsce jak na burej suce jedzie jakaś żydowska bladź z El Pais (El Pais i laureatka „Złotej Menory” plują na Polskę) czy lewicowy The Guardian, w którym zadaniowana picz krytykuje brytyjską parę książęcą za wizytę w Polsce (Ocieplili wizerunek przerażającego rządu). Nie dziwi mnie nawet wyjątkowa bezczelność niemieckiej stacji ZDF, która odwołuje się od wyroku sądowego i nie chce przeprosić za „polskie obozy smierci” tłumacząc tym,że jak nie rządził PiS to takie wyroki nie zapadały (por.http://wprawo.pl). – no cóż, ostatecznie ich matki i ich ojcowie. Z tokiem myślenia ZDF zgodzi się myślę niejeden platformers czy KOD-omita – jak nie rządził PiS, to spokojnie można było kraść i brać łapówki, a sędzia na zlecenie i tak w razie czego puścił wolno, zaś jedyna niedogodność to konieczność okresowych spotkań się na stacji benzynowej czy cmentarzu.

Czy innym jest natomiast, kiedy były wieloletni ambasador RP, od Ameryki Południowej po USA, po raz kolejny oluwa publicznie swój kraj:

2016: Ambasador Polski w USA porównuje sytuację w kraju do 1968 roku. Schnepf: Boję się o swoje dzieci. Boję się o Polskę

Były AMBASADOR znów pluje na Polskę! Kłamliwy list Schnepfa rozsyłany w USA!

Zadać można retoryczne pytanie: czyje interesy i jakiej diaspory reprezentował ten członek-założyciel loży masońskiej B’nai B’rith w Polsce, który jeszcze rok temu, a więc będąc wciąż ambasadorem w USA przyprawiał nam gębę antysemitów, co akurat w Ameryce jest oskarżeniem największego kalibru.

Pomińmy Annę Applebaum, która chyba w reakcji na odjęcie konfitur jej i mężowi (a cham łatwo przywyka do darmowego Pomerola), w amoku wystawia nam laurki  w’The Washington Post” (por.Żona Sikorskiego: Islam? To Polacy są największym zagrożeniem! - i słusznie, czy to czasem nie profesor Bydłoszewski mówił, że w czasie okupacji bardziej bał się Polaków niż Niemców – mam nadzieję, że dożyję jeszcza takich czasów, że to Polska będzie budzić strach w jej wrogach).

Co innego wspominany na poczatku Radosław Sikorski, były szef MON-u, marszałek Sejmu i wieloletni Minister Spraw Zagranicznych oraz niedoszły kandydat na prezydenta RP !!! Ten człowiek ubolewa, że KE jeszcze nie pozbawiła Polski prawa głosu, ani nie wstrzymała należnych Polsce subwencji, publicznie, bez cienia zażenowania.

I jeszcze jeden przykład:

Gronkiewicz-Waltz ustalała z Merkel umieszczenie uchodźców w Warszawie. ,,Bardzo chętnie nam pomoże”. Wcześniej Prezydent mówiła: ,,Nie boję się Polski muzułmańskiej”

Z Merkel, wbrew legalnym władzom własnego państwa.

Zachodzi teraz pytanie: czy naród i państwo telerujące takie zachowania ma szansę przetrwać? Uważam, że nie.

Na zdjęciu wprowadzającym – dziwki z gatunku przydrożnych-niskopłatnych, Pomerolu za państwowe niepijących. 

KOMENTARZE

 • Świetne Mac!
  .
  :))))))
 • W Polsce zdrajcy są bezkarni
  bo nie ma kary śmierci za zdradę stanu. Państwo polskie daje gwarancję życia dla zdrajców stanu.
 • Sikorski, to Prezesa kolejna pomyłka personalna... Duda,"Bolek" ,Mazowiecki itd.I tak od prawie 30 lat.
  .
 • @Seth 19:05:27
  Bo facio ma kompleks mełego kotka, małego pistolecika i swojego wizażu, porażka w każdym calu !
 • Nie miałem styczności z w/w wymienionymi
  kobietami oferującymi seks za pieniadze, tym bardziej przy drogach, ale może warto zwrócic uwagę jakie to powody skłoniły owe kobiety do tego typu zachowań, no tak, pierwszy to pieniądze, chociaż dola dla alfonsów musi być znaczna, drugi to Przeżycie ich samych i rodzin a zwłaszcza dzieci, nie usprawiedliwiam, wszędzie na świecie ten sposób zarobkowania ma miejsce, ile trzeba mieć w sobie poczucia wstydu a ile Koniecznej Potrzeby, aby sprzedać swoją intymność i pocałować w czoło swoje dziecko po "pracy" ?
  A tych qrwów to zgodnie z kodeksem karnym w PRLu pod ścianę !!!
 • Powiem więcej
  zostają nawet świętymi - JPII, Staniław ze Szczepanowa
 • UWAGA żyd Schnepf pisze !
  cytuje Schnepf
  2016: Ambasador Polski w USA porównuje sytuację w kraju do 1968 roku. Schnepf: Boję się o swoje dzieci. Boję się o Polskę [ koniec cytatu ]

  Słowianie ! ten żydowski skurwie... Schnepf ma nas za morderców jego dzieci ? ty skurwysyni.. żydowski to co mamy do usranej śmierci znosić wasze wszawe rzady bo ty zydzie i twoi kamraci sie boicie ? to wypierdala do Izraela sukisyni.. żydowski !!!

  POLSKA TO SŁOWIAŃSKI KRAJ ! i dla żydów jest miejsce w Polsce pod warunkiem że nie będziecie kraść i pasożytować na nas SŁOWIAN !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach !
 • @PodziemnyRycerz 18:31:24
  Karę śmierci-nawet za zdradę na polu walki- znieśli sobie kilka lat temu.Przeczucie mieli,czy co?
 • @Cheval Noir 20:11:51
  Zawsze mogą powstać "Trybunały Ludowe" i "samotni egzekutorzy"... ;p

  Miało być pięknie, mieli być "zamiast liści", ale oszukali pokolenie naszych ojców...
 • Jakie tam znowu państwo
  -
  "czy naród i państwo telerujące takie zachowania ma szansę przetrwać? Uważam, że nie."

  Po pierwsze to Polska nawet prawnie od Traktatu Lizbońskiego nie jest państwem

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_K

  a jedynie mniej ważną prowincją imperium

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Sikorski jest jedynie jednym z licznych w Polsce jurgieltników, co przypomina czasy targowicy. O organizacji "państwa"

  - http://Hoyt.neon24.pl/post/139468,kto-naprawde-broni-niezaleznosci-sadow-apel-obywatelski#comment_1401742
 • Popełnia samobójstwo naród i państwo które nie eliminuje zdrajców !
  Tolerowanie zdrajców i wrogów to samobójstwo narodu i państwa. O nagradzaniu ich stanowiskami tytułami i majątkiem, jak jest w dotychczasowej powojennej Polsce, nawet nie wspomnę.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829