Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1883 posty 2616 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Doda jest wporzo :)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zawsze mówilem, że Doda jest wporzo – prawda, że do tej pory nie zawsze wykorzystywała danych jej od Stwórcy walorów intelektualnych ( rzekomo wysokie IQ ), ale kompensowała to walorami innymi.

 

Jak pisał swego czasu Stanisław Michalkiewicz, jak Pan Bóg dopusci, to i z kija wypusci, a co by o tej Dodzie nie mówić, to do kija nie jest podobna.
Za podszeptem Stefczyk.info, zajrzałem Dodzie do fejsbuka ( https://www.facebook.com/officialdoda  ) i czytam:
Film "Miasto 44" zrobił na mnie tak wielkie wrażenie, że od jakiegoś czasu nie jestem już tą samą osobą. Nie przechadzam się już bezmyślnie ulicami Warszawy.. Polecam ten film szczególnie młodym ludziom. JEŻELI macie w sobie choć odrobinę ...wrażliwości, wychodząc z kina spojrzycie na wszystko, a zwłaszcza na nieżyjących rodaków, z wielkim szacunkiem i dumą. Chciałabym, żebyśmy mogli tak na siebie spojrzeć.. Nie życzę nam wojny, tylko odrodzenia postawy, którą należy w sobie pielęgnować, podobnie jak i wspomnienia o tamtym czasie. Przeczytałam dwie książki o Powstaniu Warszawskim, szereg wywiadów, odwiedziłam fantastyczne muzeum i postanowiłam ruszyć głową ..... i pędzlem. Właśnie maluję terenową grę edukacyjną dla dzieci "Luneta Czasu i Powstanie Warszawskie", organizowaną na terenie Uniwersytetu Warszawskiego:) Mam nadzieję,że się przyda;)
 
Szacun i tak trzymać.
Pisałem to ja, stary satyr, Jarząbek :)

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930