Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1868 postów 2449 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Ewa Stankiewicz: Braun nie nawołuje do samosądów, ale do sądów.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Część mainstreamowych dziennikarzy i osób znajdujących się aktualnie na najwyższym szczeblu władzy w Polsce w wyniku wyroków wolnych sądów – należałoby poddać najwyższemu wymiarowi kary”.

 

„Nazywam się Ewa Stankiewicz i zgadzam się z sensem wypowiedzi Grzegorza Brauna, z której wynika, że jeśli w Polsce byłyby wolne sądy, a władze kierowałyby się racją stanu – to część mainstreamowych dziennikarzy i osób znajdujących się aktualnie na najwyższym szczeblu władzy w Polsce w wyniku wyroków wolnych sądów – należałoby poddać najwyższemu wymiarowi kary. ( ... )
Braun nie nawołuje do samosądów ale do sądów. To co w tej chwili mamy zamiast sądów to atrapa – narzędzie opresji władzy reżimu III RP.Państwo, które nie grozi karą mordercom i zdrajcom stanu, nawet tej zdrady nie pozwala nazwać – takie państwo nie może się ostać, jego byt jest zagrożony. Od co najmniej dwóch lat polskie władze wspierane przez mainstreamowe media promują obcą rację stanu w dziedzinie polityki, gospodarki, a także bezpieczeństwa państwa manipulując opinią publiczną w najważniejszej dla polskiej racji stanu sprawie, czyli w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności śmierci polskiego prezydenta na terenie Rosji. (... )
Siła prześladowań Brauna jest swoistym probierzem nowego reżimu – III RP. Brońmy Brauna. Widać jak nasza bierność rozzuchwala system oparty na coraz bardziej dotkliwych represjach za nazywanie rzeczy po imieniu.
Przy okazji: stosunkowo najmniej zaklamany z zaklamanych serwisow męt-streamowych ( kurwy, ale uperfumowane ), czyli Interia, podaly tak ( tu ):
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraziło "zaniepokojenie skandaliczną wypowiedzią reżysera Grzegorza Brauna, w której zawarte są spekulacje na temat potrzeby mordowania m.in. dziennikarzy "Gazety Wyborczej" i TVN" oraz osób o odmiennych od jego poglądach.
Slowem, rzetelnosc jak u Tomasza syfi-Lisa!!!
Tymczasem spora czesc dziennikarskich celebrytow GW i TVN smieje sie niby jak dawniej, ale nieco sztucznie i nerwowo …
 

KOMENTARZE

 • Podziwiam odwagę
  Pani Ewy i Pana Grzegorza.
 • @11jack 20:09:39
  Mądrość i odwaga cywilna Pani Ewy zawarta jest tym zdaniu:

  "Państwo, które nie grozi karą mordercom i zdrajcom stanu, nawet tej zdrady nie pozwala nazwać – takie państwo nie może się ostać, jego byt jest zagrożony."
  Kto tym baranom, wypasanym na Niżu Polskim i karpackich halach wmówił, że tylko urzędująca obecnie władza i kontrolowane przez nią instytucje mają rację i mówią prawdę?!
  Gdzie się nie obejrzysz, to widzisz te stada i słyszysz ich beczenie.
 • JEDYNA ZNANA MI DZIENNIKARKA KTORA GO BRONI
  Reszta jej kolegow i kolezanek albo siedzi cicho, albo potepia Brauna i donosi na niego - calkiem jak za komuny.

  Oto jacy potrafia byc Polacy wobec siebie.

  Zawsze za taka psychopatie wobec rodakow w koncu przychodzila kara, np. obce najazdy i panowanie.
 • Oszuści, nazywajacy się dziennikarzami
  Należy głośno i dosadnie piętnować tych oszustów zwących się dziennikarzami. Ta bezkarna banda sprzedajnych judaszowskich qrew udaje przed społeczeństwem ludzi uczciwych, działajacych zgodnie z prawem a w rzeczywistości działają jak ubowcy z ruskiej budy, gdzie kłamstwo mówione czy pisane można porównać z najcięższą zbrodnią, tak, dla mnie, kłamiąc notoryczne Polaków (doskonale mają tę świadomość !!!) popełniają najcięższą zbrodnie przeciw Narodowi a konsekwencje tych czynów równe są ze zdradą.
 • @
  Gdyby rzeczywiście Braun powiedział tak, jak przedstawia to Stankiewicz to ok. nalezy Go bronić.
  Ale On powiedział inaczej. postawić przed ścianą i co dziesiątego odstrzelić.
  Tutaj przegiął pałę i tego zwyczajnie wybronić się nie da, poza twierdzeniem, że to przenośnia, żart czy jak tam to zwą "licentia poetica"
 • Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP???
  Czy to ta sama instytucja, która w imię poprawności politycznej, czołgała Krzysztofa Skowrońskiego za poprowadzenie konferencji PiS z udziałem prof. Glińskiego?
  Nie ma co słuchać wypowiedzi tchórzów ...
 • @prawi co wiec
  "Tutaj przegiął pałę i tego zwyczajnie wybronić się nie da, poza twierdzeniem, że to przenośnia, żart czy jak tam to zwą "licentia poetica" "

  ---> Jaki żart! To co się dzieje to żaden żart. Czy nie określił trafnie - choć nie wszystkich przecież - zdrajców, którzy wcale nie żartem niszczą kraj, życzą Polakom jak najgorzej. O ile wiem, dla zdrajców kary się nie zmieniły!

  No i weź pod uwagę, kiedy to Grzegorz Braun powiedział i gdzie, a kiedy faszystowskie, bolszewickie media to wyciągnęły i upubliczniły ...
 • www.kontestacja.com/
  Braun - wywiad na zywo
 • jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej
  Zgadzam sie, ze nalezy pogonic zdrajcow po dokladnym obiektywnym osadzeniu. Pytanie kto osadzi ??? Nie mamy nie zawislych sadow. Przyczynil sie do tego adas strzembosz ktory naiwnie(trzeba byc palantem) glosil poglad, ze wymiar sprawiedliwosci z czasem sie sam oczysci z roznego rodzaju mend. Okazalo sie, ze jest odwrotnie. Mendy maja sie dobrze i wcale ich nie ubywa lecz mnoza sie jak karaluchy. TVN-y, wyborcza i inne pokurcze maja ochrone tych mend(karaluchow) wiec pogrywaja z nami smiejac nam sie w twarz.
 • Za samą Sprawę Smoleńską
  kilkudziesięciu mainstreamowych należałoby powiesić a kilkuset zakuć w lochach. Tak więc słowa p. Stankiewicz potwierdzają tylko co każdy nie zdeprawowany człowiek odczuwa i nie ma w nich nic nadzwyczajnego.

  Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

  „Nazywam się Ewa Stankiewicz i zgadzam się z sensem wypowiedzi Grzegorza Brauna, z której wynika, że jeśli w Polsce byłyby wolne sądy, a władze kierowałyby się racją stanu – to część mainstreamowych dziennikarzy i osób znajdujących się aktualnie na najwyższym szczeblu władzy w Polsce w wyniku wyroków wolnych sądów – należałoby poddać najwyższemu wymiarowi kary. ( ... )
 • dodam jeszcze:
  co się zaś tyczy p. Grzegorza Brauna to Bolszewia dopadła go nie za słowa o dziennikarzach tylko za powszechnie wyrażane przez niego poglądy i nauki na różnych spotkaniach i rozbudzanie myślenia w naszym Narodzie.

  On jest dla boszewii naprawdę groźny i tak należy to rozumieć.

  Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo
 • Nie wiadomo co gorsze...
  ..czy rzeczywiste samosądy, czy "wymiar sprawiedliwości" wg wyobrażeń Ewy Stankiewicz.
 • @ autor
  Przepiękne określenie...rzetelność jak u Tomasza syfa-Lisa.
  Młodzi dziennikarze, uczcie się tego określenia...
 • Syfi-Lis
  trafnie ,to jest wrodzone nie nabyte
 • Swój do swego...
  ...mnie akurat nie dziwi, że właśnie ktoś taki jak Ewa Stankiewicz staje po stronie kogoś takiego jak cham Braun.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031