Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1639 postów 1111 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Cytat dnia ( RAZ )

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Tusk za dobrze wie, że każdy, kto po nim obejmie władzę, choćby to był wcale nie Kaczyński, a dajmy na to Cimoszewicz, wsadzi go do więzienia".

 

“Co do tego, że są szykowane przeciwko nam drastyczne posunięcia, nie mam wątpliwości - Tusk za dobrze wie, że każdy, kto po nim obejmie władzę, choćby to był wcale nie Kaczyński, a dajmy na to Cimoszewicz, wsadzi go do więzienia. Wsadzi, bo jest za co, i bo po prostu będzie musiał. Widać dobrze tę świadomość zarówno w wysiłkach lidera PO, by przez putinowskie ograniczanie wolności obywatelskich, zastraszenie niepokornych i kombinowanie przy ordynacji zabezpieczyć się przed utratą wpływów, jak i w determinacji, z jakąrządząca sitwa zabiega o zagraniczną protekcję na obu geopolitycznych kierunkach”.
Jako uzupelnienie:
„To już chyba ostatnia szarża bankrutującej władzy. Chcą postawić Kaczyńskiego przed Trybunałem w dniu, w którym kolejny szpital DZIECIĘCY - po Centrum Zdrowia Dziecka - wstrzymuje przyjęcia.
Nie dziwmy się. Co mają robić? Zadłużyli kraj, wydrenowali rezerwy, nie zbudowali żadnych mechanizmów rozwojowych, wypchnęli młodych, resztę skazali na spłacanie kredytów hipotecznych za nieruchomości warte dziś mniej niż owe kredyty.
Wytrzymajcie nerwowo. Zanim się obejrzymy, krzyk bankrutów zacznie śmieszyć”.
 
           

KOMENTARZE

  • Tego, ze zrobi to ewentualnie SLD, wcale nie byłabym taka pewna
    Oni umieją się dogadać z Palikotem i z Tusliem , w celu sobie wiadomym...utrzymaniu stołków choćby poselskich.
  • @ Autor
    Kilka miesiecy temu - mniej wiecej to samo napisał Marek Migalski. Stwierdził, że Tusk nie może oddać władzy, gdyż wie, iż nastepna władza wsadzi go do więzienia. Dletego dla jej utrzymania zrobi wszystko - dosłownie wszystko. Ciekawe tylko , czy w Polsce przejdzie teraz coś w rodzaju stanu wojennego i masowe aresztowania opozycji, a może nawet zajdzie powtórka z zachowania Kadaffiego i Asada. Tusk zapisuje sie powoli do listy tych uzurpatorów, których odsunć od władzy można tylko w wyniku wojny domowej, czy zamachu stanu. To są azjatyckie i pokomunistyczne zwyczaje - nie mające nic wspólnego z demokracją; na tej liście jest Putin, Łukaszenka, kolejny wódz narodu koreańskiego, Azarbajew, Janukowycz, Chawez, byłbym zapomniał - bracia Castro, jeszcze młody Asad i drobniejszy jeszcze płaz.

    Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930