Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1793 posty 1695 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Kraj powazny i kraj tylko z nazwy.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kraj powazny i kraj tylko z nazwy.

 

( ... ) sprawa, która ogniskuje uwagę mediów to wymiana żydowskiego żołnierza Gilada Szalita za ponad tysiąc palestyńskich więźniów. ( ... ) Komentujący z uznaniem i podziwem wyrażają się o determinacji Izraela. Życie jednego żołnierza, nie generała, nie ministra obrony, zrównane zostało z kategorią izraelskiej racji stanu.Serce się kraje, bo nie mogę nie porównać działań mojego państwa w sprawie śledztwa dotyczącego katastrofy smoleńskiej.
Zestawienie tych dwóch wydarzeń, to zestawienie polityk kraju poważnego i bytu, który jest państwem tylko z nazwy.Jeszcze trudniej zrozumieć, że to, co działo się i wciąż się dzieje wokół smoleńskiego śledztwa mało obchodzi moich rodaków, że większa część polskich obywateli podziela narrację narzuconą w tej sprawie przez media. Czy to, jak postępują w obronie interesów własnych obywateli inne państwa naprawdę nie daje do myślenia? Oglądam to wszystko i boję się, że Tomasz Lis może mieć rację w ocenie własnych odbiorców. Oni nie są tak głupi, jak się wydaje, są dużo głupsi.
 

KOMENTARZE

 • "Serce się kraje, bo nie mogę nie porównać działań mojego państwa w sprawie śledztwa dotyczącego katastrofy smoleńskiej."
  tych, którzy mogli wychować kolejne pokolenia dając przykład życiem w większości odstrzelono dawno temu... tych którzy mimo wszystko próbowali pokryła mgła i smoleński piach. Serce się kraje, ma Pan niestety całkowitą rację.
 • @autor
  Nie mamy państwa, które reprezentuje interesy swoich obywateli. Mamy państwo, które zachowuje się jak zwykły okupant, z tą różnicą, że jego przedstawicie mówią w rodzimym języku i maskują kłamstwem swoje rzeczywiste cele.
 • @Ewa Rembikowska
  "... jego przedstawicie mówią w rodzimym języku i maskują kłamstwem swoje rzeczywiste cele"

  A dowodem na Pani opinię są te "nominacje":
  Polityk 2010 roku: Jerzy Buzek, Bronisław Komorowski, Grzegorz Napieralski, Janusz Palikot, Donald Tusk.

  Czy jakiś uczciwy, normalny człowiek zgodziłby się konkurować razem z nimi, w tej samej kategorii ...?

  Pozdrawiam.
 • Jeden żyd warty tysiąca gojów. Czysta propaganda
  o zasięgu międzynarodowym. Takiego rozmachu Goebbels móglby pozazdrościć.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728