Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
2003 posty 3294 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Dawać te sankcje!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Chrześcijańskim odpowiednikiem podniesienia zbrodniczej ręki na własność żydowską, w dodatku zarządzaną przez kogoś tak znakomicie ukorzenionego jak pan Dominik Zaslav może być tylko grzech przeciwko Duchowi Świętemu.

Wprawdzie całkowicie fałszywa plotka głosi, że TVN został stworzony za pieniądze ukradzione z FOZZ, ale takie nieprawdziwki rozpowszechniać mogą tylko faszyści, istotny jest stan obecny, znaleziono portfel, przeliczono pieniądze – brakuje!
Nie dziwi zatem, że Wielki Szatan (pers. Szejtan-e Bozorg) rozważa nałożenie sankcji na Polskę. Zbiega się to ze zniesieniem sankcji na NS-2, a u Szejtana ich suma musi pewnie pozostać stała.
Nie ma zatem racji red. Michalkiewicz, kiedy twierdzi, że nasz sojusz egzotyczny jest tyle wart, co – cytuję – kupa gówna. Kupę gówna można by jeszcze przekazać AgroUnii do wykorzystania na polu. Sojusz ten jest po prostu dla Polski śmiertelnym zagrożeniem, w najlepszym wypadku skutkującym kolonizacją przez Argonautów Międzymorza (copyright posługujący się knajackim językiem Pan Nikt), a w najgorszym w lokalny, ściśle ograniczony terytorialnie poligon atomowy do przekomarzań z Moskalikami (a propos kolonizacji i stworzenia Żydolandu nad Wisłą – słowo kolonizacja można i należy tu rozumieć podwójnie – z łacińskiego „colonia” i z greckiego „kolon”, w który jesteśmy dymani).
Dlatego też z nadzieją patrzę na przeciekające do mediów (he, he, nasi dziennikarze śledczy dotarli) „nieoficjalne scenariusze” owych sankcyj:
1.Mogą nas nie zaprosić na światowy szczyt demonokracji – to chyba coś na kształt światowego kongresu pokoju w Moskwie za Stalina? Poszedłbym dalej: niech nam zagrożą, że już nigdy bez naszej wiedzy i zgody (ale za nasze pieniądze) nie zorganizują nam w Warszawie żadnej antyirańskiej konferencji (na wzór tej z 2019, podczas której znany bandyta Netanjahu jeszcze nam był naubliżał)
2.Mogą zablokować zakup Abramsów – o to, to! Jak najbardziej! Ów skandaliczny zakup jest uważam łapówką władz PiS-u za dalsze utrzymywanie się u władzy w Warszawiwie wobec dealu USA-Niemcy. Jeśli kto myślał, że zakupem czołgów zbudowanych ze złota (patrząc na ceny) uzyska licencję na irytowanie pana Zaslava …
3.Mogą przerzucić część swoich wojsk z Polski do Rumunii – ale czemu tylko część? Dawać po całości. Albo do banderlandu, niech tam obrzucają się taktycznymi atomówkami z Władymirem Władymirowiczem.
4.Mogą zastosować opcję atomową czyli sankcje personalne – Dudex nie mógłby już osobiście robić łaski w Białym Domu, a Kaczyński być może zrozumiałby na przykładzie własnym, czym skutkuje polityka bezalternatywna, która nie tylko z niego, ale i z całego Kraju robi jej zakładników.
Co ciekawe, jednym z tych, którym objawiono owe „nieoficjalne scenariusze” jest pobożny poseł Gowin (go and win!), znany jako człowiek renesansu, a którego zasługi w reformowaniu szkolnictwa wyższego porównać można tylko do zasług prof. Handkego w reformowaniu szkolnictwa średniego.
Po dalece mniejszych despektach ze strony upadającego mocarstwa, prezydent Turcji już dawno byłby z wizytą w Moskwie, gdzie Putin osobiście zagrałby mu na fortepianie „Do Elizy”. No ale to przecież zimny rosyjski czekista narzuca nam agende LGBT-RTV-AGD, to Putin walczy z antyszemajtyzmem w Polsce, Putin pilnuje realizacji roszczeń rozbójniczych, Putin rozsiewa Zwida-19, Putin nakazuje dekarbonizację Polski, Putin zamknął nasze stocznie, a teraz zamyka kopalnie i elektrownie … To dlatego Kluby Gazety Polskiej już teraz szykują się do protestu przed ambasadą FR w dniu 17 września...

 Takie są skutki bycia zakładnikiem własnej propagandy. 

KOMENTARZE

 • 5*****
  Brawo Grzesiu, jesteś w formie!
 • Może kaczor jest w pokowidjańskiej mgle i zdaje się robić to myślą internauci o ussa ?
  Czyżby przejrzał na oczka i te kilka genów polskości zaczęło emisję z RNA czy jakoś tam ?
  Zakładając pomieszanie na umyśle daje nam prezes nadzieję, że morderca świata albo sam spiero.li z naszej ziemi, vide afganistan, albo przyciśnie śrubę a wtedy to już Naród zrobi swoje, czego nam życzę !
 • @provincjał 13:52:56
  A i jeszcze zadałbym bidetowi i jego towarzyszom partyjnym dwa pytania, bo może cały świat nie, że ussa finansowały tak niemcy jak rooskich podczas wojny światowej w Polsce i drugie, czy świat wie, że w 60 latach podpisaliśmy z ussa ustawę o zwrocie majątków żydów w Polsce na ok 40 mln $ przez rząd ussa i wobec tego jak się ma wyszarpanie kolejnych miliardów za to samo i czy ussa poprą Polskę w sprawie reparacji od niemców za II wojnę światową ?
  Taki test na antyżydoskość ussa !
 • taka prawda
  Z tym podlizywaniem się Rosji bo USA stała się "be" to był bym ostrożny.
  Co do TVN i politycznej awantury ich oraz szantaży, pisałem już o tym, ja dołożyłbym do TVNu na dokładkę MacDonalda aby wszystkie obce wojska sobie poszły. Tak dla pentagonu na rozwagę bo jak na razie przyjaciół to tu nie widzę a tylko mleczarza i dojną krowę.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:18:37 TVN to nie jest polską telewizją tylko żyda to żydowska.
  https://images90.fotosik.pl/528/7068cce2a1ad0bda.jpg

  Szczekają parchate w telewizji żydowskiej bo się boją o swoje koryta.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:18:37
  TVN – Telewizja Służb „Mewa” z „Konarskim”..Telewizja TVN jak w soczewce skupia poglądy elit III RP. Nie ma w tym nic dziwnego – stworzyli ją przecież ludzie, którzy Polsce Ludowej zawdzięczają kariery i ogromne pie­niądze. To w PRL biznesowe skrzydła rozwijał Jan Wejchert, tworząc w 1984 roku firmę ITI (International Trading and Investment), zaś Radiokomitet umożliwił telewizyjną karierę jego wspólnikowi Mariuszowi Walterowi. Z archiwów komunistycznej bezpieki wynika, że obydwaj zostali zarejestrowani przez bez­ piekę jako jej tajni współpracownicy. Według dokumentów znajdujących się w Mariusz Walter został zarejestrowany przez Służbę Bezpieczeństwa w 1983 roku jako tajny współpracownik o pseudonimie „Mewa”, natomiast wyre­jestrowanie nastąpiło dopiero w roku 1989. Z kolei Jan Wejchert według dokumentów komunistycznej bezpieki to tajny współpracow­nik Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie „Konarski”, pozyskany na zasadzie dobrowolności jeszcze 15 marca 1976 roku. W maju 2008 roku „Gazeta Polska” opublikowała informacje pochodzące z IPN-owskich akt Jana Wejcherta, właściciela TYN. Wynika z nich, że w latach 70. Wejchert otrzyma! paszport dzięki interwencji kontrwywiadu SB. Na dokumencie z 1972 roku widnieje odręczna notatka: „Wydział II prosi o wydanie paszportu ze wzglę­dów operacyjnych”. W notatce wymienione są dwa nazwiska – tow. Nawrocki oraz T. Grotowski. Adnotacje mówiące o Departamencie II MSW znajdują się także w aktach paszportowych Wejcherta z lat 80. Zachowało się m.in. podanie o paszport wielokrotnego użytku z 20 września 1984 roku dla Jana Wejcherta – dyrektora przedsię­biorstwa zagranicznego ITI w Polsce, na którym jest odręczny zapis: „popiera mjr Więckowski Wydz. II”. Całość tu

  https://archiwaipnpolska.wordpress.com/2017/01/14/tvn-telewizja-sluzb-specjalnych/
 • Nie nazywajmy Discovery Amerykańską firmą, to jest zasrane lewactwo.
  Polski rząd nie powinien odpuścić. Biden nie miał sentymentów z Nord Stream 2. Miał głęboko w dupie Polskę, teraz Polacy pokazali wała Amerykanom, taka jest polityka. TVN nie płaci podatków w Polsce, a jeśli już to jakieś okruchy. Zupełnie inaczej niż Polsat. Tak, tak ten wspaniały TVN zarabia na Polakach ale pieniążki wywozi gdzie indziej. V-ta kolumna medialna pt. TVN powinna być całkowicie zlikwidowana. Stacja założona przez sowieckich agentów za pieniądze ukradzioną Polakom z FOZZ. Piniendzy nie ma i nie będzie! Stację odkupił żyd z USA od żyda z Rosji - czyli wszystko pozostaje w rodzinie. Zarejestrowała siedzibę - firmę krzak / firma słup - na lotnisku w narko Amsterdamie, nie zatrudnia ani jednego pracownika. Kto tu z kogo robi idiotów? KTO bezczelnie obchodzi prawo i radośnie okrada ''Tenkraj''? Czy ta ciemnota amerykańska zrozumie że Polacy sobie nie życzą takiej stacji jak TVN z większością pakietu obcego kapitału. Czekam na te sankcje od naszego najlepszego sojusznika USA. Niech nakładają sankcje. Może nie prześlą gazu? A może Abramsów nie sprzedadzą. Świetnie. Wreszcie popatrzymy na naszych przyjaciół. Nic się nie zmieniło przez 80 lat. Jak sprzedali za Stalina, sprzedadzą teraz za judaszowe srebrniki. Myślę, że sankcje, choć byłby uciążliwe, to raz na zawsze wyleczyłyby Polaków z infantylnej miłości do Ameryki. Kilka razy już pisałem, że im Polska potrzebna jest jako mięcho armatnie na ich wojenki. I nie chodzi tu i Irak czy Afganistan, bo nasi co tam zginęli już nie ożyją, ale chodzi o przyszły konflikt z Chinami oraz na Bliskim Wschodzie. Persowie - Iran nie poddadzą się nigdy hegemonii Żydów w tym regionie. Zatem sankcje mogą być w gruncie rzeczy korzystne dla nas, bo polskie społeczeństwo nie pozwoli na wysłanie już tysięcy żołnierzy a żydowskie wojny na świecie.
  Niech nakładają.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:18:37 Czy ktoś chociaż raz słyszał w telewizji żydowskiej żeby pluli na Konfidencję? Nie nigdy.
  Jak Konfederacja dostała żłób koryta w Sejmie to od 2 lat nawet się nie zająknęli ustawą 447. Szukacie większego potwierdzenia żydowskich korzeni Jajko? TVN ich do ostatniej chwili pompował obiadzikami kolacyjkami śniadankami w ich telewizji i każda wizyta do 2 kawałki do kabzy to muszą się jakoś odwdzięczyć. A już myślałem, że narodowcy za jakich się uważają zagłosują za ustawą, a to tylko fasada. Jak to dobrze, że się odsłonili, bo mieli we mnie zwolennika. Ale już nie mają. kuńfederacja to dziwny stan umysłu przypominający stan umysłu strażników w sowieckich gułagach lub niemieckich obozach koncentracyjnych. one te kuńfederaty palą ale się nie zaciągają, posuwają ale się nie spuszczają.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:18:37
  A kto pamięta Michała Falzmana zamordowanego w młodym wieku, który osierocił 5 dzieci. Kto. A z tych pieniędzy TW stworzyli TVN. Nikt nie pamięta? To MY wam szubrawcy przypomnimy!
 • @MacGregor
  100/100 Salute 5*.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:18:37
  Zerwać stosunki z Izraelem na których nie zyskujemy, ale ewidentnie tracimy. Polska powinna zlikwidować stosunki z Izraelem całkowicie. Ambasadę Izraela w Polsce przekazać Palestynie. Ostatnio izraelski deweloper kupił teren 62 hektarowy po FSO, a my jakie tereny kupujemy w Izraelu? Jaki biznes tam prowadzimy? Bojaźliwa, chwiejna i poddańcza polityka wewnętrzna i zewnętrzna rządu doprowadziła do tego, że każe państwo rości sobie prawa do ingerowania w nasze ustawodawstwo i politykę. Rząd uległością i poprawnością polityczną doprowadził pan Polskę do tego, że byle kto ma gdzieś polskie prawo niezależnie od tego czy jest Polakiem, Niemcem czy żydem. Brak szacunku do Polski i Polaków w kraju i za granicą to zasługa obecnego rządu.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:18:37
  https://wpolityce.pl/polityka/562496-msz-reaguje-na-dzialania-izraela-to-szkodzi-naszym-relacjom

  Polska nie potrzebuje jakichkolwiek stosunków dyplomatycznych z Izraelem. Natychmiast odwołać Magierowskiego z ekipą… nie wystawiać im żadnych polskich paszportów…Piękny poranek dla Polski! Mamy następny cud nad Wisłą i to w taki dzień, żydzi wreszcie wracają do siebie, nic mnie osobiście tak nie cieszy jak obrażalstwo Izraelitów, oby jak najdłużej czuli się obrażeni i tu już nie wracali. A Izrael sam sobie szykuje następny i ostateczny holokaust. Życzę im powodzenia.

  Przestańmy im ciągle ulegać?! Tusk podpisał deklarację praską z poparciem Sikorskiego i Bartoszewskiego. Chcieli wypłacić żydom 65 miliardów USD! W walce o stołki unijne, gotowi byli skazać Polskę na takie obciążenia. Trwa zacięta walka o zwrot rzekomego mienia żydowskiego

  Leszek Żebrowski Nie tylko Jedwabne

  https://youtu.be/kIXySgrTsyo

  Żydowskie elity wczoraj i dziś

  https://youtu.be/UXsUWzcmD_w
 • Co za manipulacja!
  https://media.wplm.pl/thumbs/558/OTYwL3VfMS9jY18yOTljYy9wLzIwMjEvMDgvMTQvMTIwMC83NjIvMjA4MGFjYTZlNDYwNGM4NjkxYTkwZmRhMzg2N2RmYjkuanBlZw==.jpeg

  Prezydent Izraela oburza się na nowelizację Kpa: "Haniebna decyzja. Pogarda dla pamięci o Holokauście". Premier Izraela Naftali Bennett skrytykował w sobotę w specjalnym oświadczeniu ustawę podpisaną przez prezydenta Andrzeja Dudę, nazywając ją „haniebną decyzją” i „haniebną pogardą dla pamięci o Holokauście”.

  https://wpolityce.pl/sport/562498-prezydent-izraela-manipuluje-ws-kpa-opowiada-o-holokauscie

  Ps...Pewnie! Tłumaczcie się! Przepraszajcie! Zamiast zaplombować ambasadę, nałożyć pieczęcie lakowe i dać im 24 godziny z plakatem M.Lempart! Zerwać stosunki dyplomatyczne. Natychmiast wydalić cały personel ambasady Izraela, zdelegalizować firmy izraelskie.

  Żydkom pokrętne geszefty się skurczą. Zmiana kpa ucina możliwość zwrotu w naturze mienia z reprywatyzacji. To oznacza, że nie będzie zwrotu mienia w naturze z użyciem 447, a przed sądem mogą o odszkodowanie wystąpić tylko spadkobiercy. Ustawy blokującej przekazanie mienia bezspadkowego organizacjom żydowskim roszczenia majątkowe organizacji żydowskich nie poparli politycy Platformy Obywatelskiej I Konfederacji co jest kolejnym dowodem na to, że Platforma Obywatelska i Konfederacja będzie spłacać gigantyczne roszczenia majątkowe organizacjom żydowskim jeśli opozycja przejęła by władzę w Polsce. Politycy Platformy Obywatelskiej i opozycji zaprosili przedstawicieli strony izraelskiej podczas debaty w Senacie RP dot. nowelizację ustawę o zwrocie mienia W Sali senackiej zasiedli m.in. przedstawicielka ambasady Izraela chargé d’affaires Tal Ben-Ari Yaalon czy naczelny rabin Polski Michael Schudrich.

  „Haniebnie” to zachowują się żydki! Jak pijawki wysysają krew z całych narodów!!! Niszczą, okupują, grabią, łżą… i co najgorsze, uważają, że wszystko jest w porządku, bo wszędzie mają ustawy zabraniające krytykowania ich podłej postawy! Nie tędy droga. Największymi antysemitami są sami żydzi.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:18:37
  I tak trzymać PiS. Ciekawe czy te wrogie zachowania żydów zdołają otrzeźwić polskojęzyczną administrację i przekona ją, że im głębiej będzie wchodziła żydom w tyłek, tym głębiej będą ją żydzi w tyłku mieli, czy też górę wezmą dotychczasowe tchórzostwo, uległość i nieporadność w relacjach z żydami, którzy ewidentnie nienawidzą Polski i Polaków, są wobec nich agresywni, gardzą nimi i zupełnie jawnie chcą ich obrabować? To bandyckie ataki na nasz kraj, na naszą suwerenność. Aż trudno uwierzyć, że obecnie Izrael i USA stanowią większe zagrożenie dyplomatyczne dla Polski niż Rosja, czy Białoruś. Poza tym zrewidować powoli, ale skutecznie politykę wobec wszystkich organizacji żydowskich na terenie Polski. Zacząć od zezwoleń na wywożenie z Polski wód oligoceńskich. Powinniśmy chronić nasze zasoby tej wody. Przyszłość pokaże, że jest bezcenna.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:18:37
  "Polska jest państwem suwerennym". Fala komentarzy po decyzji Izraela. W sieci trwa ożywiona dyskusji po tym, jak izraelskie MSZ przekazało swoją odpowiedź na podpisanie przez prezydenta Polski noweli Kpa.

  https://dorzeczy.pl/opinie/194991/internet-wrze-po-decyzji-izraela.html

  Ps...Dobrze że rząd Polski nie dał się okraść! Pasożydom skrytożercom mówię stanowcze wypierdalać! Musimy pamiętać, że mamy w kraju wrogo nastawione do rządu organizacje polityczne i polityków stojących po stronie Izraela i organizacji żydowskich. Wsłuchajcie się w głosy niektórych polityków opozycji, to was zatka - choćby Michał Kamiński. A le nie tylko on jest po stronie Izraela i bezprawnych roszczeń żydowskich wobec narodu polskiego. Wsłuchujcie się uważnie, bo podział na pisowców i zwolenników totalnej opozycji nie ma racji bytu. Jak żydzi USA i Izraela nas okradną, to okradną wszystkich bez wyjątku. A mieszanie holokaustu do swoich złodziejskich praktyk musi budzić najwyższe obrzydzenie i być zdecydowanie potępione, to jest profanacja pamięci ludzi w bestialski sposób zamordowanych przez Niemców. Kolejny raz dają dowód, że dla nich antysemityzmem jest wszystko to, co godzi w ich brudne interesy i ogranicza ich złodziejstwo oraz haniebne kłamstwa. Bardzo dobrze, że wreszcie redukowane są stosunki dyplomatyczne, gdyż nie powinno się współpracować z faszyzującym i najbardziej agresywnym na Bliskim Wschodzie państwem, które na bezprawnie okupowanych ziemiach arabskich morduje bezbronne dzieci i kobiety. W sumie dobrze, że Niemcy nas z tych Eskimosów przetrzebili, byłoby dziś tego raka i pasożyta z 10 mln u nas.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:18:37
  Pisałem już tyle razy, że sprawa TVN -u jest marginalna, choć nośna medialnie. Żydzi USA i Izraela tak naprawdę zaatakują nas za utrudnienie w rabowaniu Polski. Jak zawsze chodzi o pieniądze, a nie jakiś TVN, który i tak będzie nadawał, a polski rząd pewnie podpisze umowę dwustronną w tej sprawie z USA. Bo sam TVN nie jest wart takiego zamieszania. I tak większa część Polaków wie, że to żydowska szczujnia, a reszta przekona się o tym niebawem, jak zaczną w TVN-ie lobbować na rzecz Izraela. Czy przyjacielem można nazwać kogoś, kto chce nas okraść? Nie można w takim razie mówić, że Izrael to nasi przyjaciele. To prawda, prezydent Duda naraził się żydom, bo stanął po stronie Polaków. Pan Duda musi być bardzo zdziwiony, że mimo swoich usilnych starań, licznych prożydowskich demonstracji, powiązań rodzinnych itd., ukochani żydzi, jego współrodacy w Polin, współwyznawcy religii "judeochrześcijańskiej" i krewni, robią z niego krwiożerczego antysemitę, negacjonistę holokaustu i złodzieja żydowskiego mienia. To musi być naprawdę bolesne. Już nie będzie wspólnych aj waj i lukrowanych słówek. I jeszcze jedno, co podkreślam. Jest to historyczna szansa na otwarcie oczu większości Polaków, że dla żydowskiego USA i Izraela nie jesteśmy partnerem, a jedynie mięsem armatnim. Warto to zrozumieć i nie wysyłać naszych żołnierzy na wojny amerykańskiego żydowska. Bo co nam złego uczynili Irakijczycy lub Afgańczycy? Napadli nas? Oskarżają nas o niepopełnione zbrodnie? Czy może żądają odszkodowań? Nic o tym nie słyszałem. Zrozumcie, że USIsrael szykuje wojnę z Chinami na ogromną skalę. Może te złe relacje zapobiegną wysłaniu naszych synów, braci i sióstr na kolejną ich wojnę o panowanie nad światem. Może rząd i inni politycy otrzeźwieją i popatrzą na USA i Izrael chłodnym okiem. Bo jak widać jest to "miłość" całkowicie nieodwzajemniona.
 • Premier Izraela atakuje Polskę
  https://img.dorzeczy.pl/img/naftali-bennett/f9/28/58f04eb49494edabd293e6d58ec9.jpeg

  "Zdecydowała się dalej krzywdzić tych, którzy stracili wszystko". Premier Izraela atakuje Polskę. Premier Izraela Naftali Bennett w specjalnym oświadczeniu określił decyzję prezydenta Andrzeja Dudy o podpisaniu nowelizacji Kodeksu Postępowania Administracyjnego jako "haniebną".
  https://dorzeczy.pl/opinie/195011/premier-izraela-naftali-bennett-atakuje-polske-za-nowelizacje-kpa.html

  Ps...Jak mu się ta beretka utrzymuje na łysym łbie? Na przyssawkę? I to się nazywa wdzięczność narodu żydowskiego za krew Polaków przelaną w ich obronie. Zapomnieli o tym, że to dzięki Polsce, utworzyli swój Izrael. UK i USA byli temu bardzo przeciwni. To co robią żydzi na świecie jest haniebne i okrutne. Dzieci żydowskie pisały na bombach rysunki. Na bombach przeznaczonych dla Palestyńczyków! Te bomby zabijały i okaleczały dzieci Palestyńskie. Żydówki w Armii uprawiają sex z kilkoma żołnierzami! Bóg skaże ten Naród. Wszyscy żydzi będą w Piekle! Poza tym polski MSZ z Prezydentem na czele, powinien uzależnić zwrot mienia spadkobiercom, od zwrotu zagrabionych ziem Palestyńczykom, przez okupanta. Izrael wszystkich wprowadza w błąd, że się krzywdzi żydów, że nie mogą odzyskać swojej własności. Im chodzi mienie bezspadkowe, za które chieliby kasę organizacje żydowskie w USA. Spadkobiercy żydów mogli odzyskać swoje spadki ,ale jak dużo podszywając się pod spadkobierców zwróciło się po mienie pożydowskie. Te złodziejstwo umożliwili im polscy urzędnicy i sądy. Mienie bezspadkowe należy się państwu czy miastu talk jest na całym świecie .Dlatego żydzi oskarżają nas o wszystkie możliwe zbrodnie, bo przestępca nie może korzystać na zbrodni .Niektórzy u nas w dobrej wierze mówią, że nie będziemy płacić odszkodowań za Niemcy, ale jak pisałem tu chodzi o odszkodowanie za mienie bezspadkowe a nie za zbrodnie. My odszkodowania od Niemiec nie chcemy tylko takie gadanie i już DieWelt pisze o polskich gettach, a co nie można? Jak zawsze żyd chce przekręcić to co jest jasno napisane, człowieku to jest obrona naszych interesów przed zaborem naszego majątku przed jakimiś fundacjami które sobie przypisują prawo do majątku bez spadkowego które w żadnym kraju cywilizowanym nie istnieje a jeśli znajdzie się żyd polskiego pochodzenia i przedstawi dowody, że był albo jest spadkobiercą przedwojennego majątku to oczywiście ma prawo ubiegać się o swój majątek i powinien dostać 10 % wartości ziemi i wiele wywrotek gruzu do utylizacji i oczywiście samemu zapłacić za utylizację bo nasi rodzice odbudowali zniszczenia które wasi teraźniejsi przyjaciele z Niemiec nam uczynili. Tak jestem Polakiem antysemitą nienawidzę żydów. Cześć i Wieczna Chwała Królowej Hiszpanii Katoliczce i Królowi Portugalii za wyrżnięcie setek tysięcy pejsatych w 15 i 16 wieku w tym samych czasie jak Kolumb odkrywał Nowy Świat. Mam dość tych ludzi. Nie ma podlejszej grupy ludzi na tej planecie. Ci ludzie tak marudzą, tak mieszają, tak nos wsadzają w rewolucje i afery każdego kraju. Jak się wcale nie dziwię, że ci ludzie byli traktowani jak robactwo przez stulecia. Również uważam, że król Kazimierz wcale nie był Wielki, i to był zdrajca który wpuścił tych ludzi na nasze terytorium. To był najgorszy moment historyczny w historii naszego narodu. A kiedy ma się za przyjaciela Izrael, wróg jest zbędny. Oni już w 1939 poszli na współpracę z Niemcami wypinając się na Polskę, odstawili do pieca swoje dzieci, starców i rodziny. Poczytajcie i na yt dr Ewa Kurek. Trudno o bardziej łajdacką plemienną mentalność. My dla nich to bydło do golenia. Jeszcze nam nie oddali złodzieje podatku i odsetek do dziś z XVII w. którego nie zapłacili, wystawili swoich ziomków w wierze do pieca, a dziś wyciągają łapy po odbudowane kamienice przez nas, a które przed wojną były zawalone długami hipotecznymi i przypominały meliny i lepianki. Bezczelne to draństwo i zuchwałe, dosyć tego, pora z całym szacunkiem do ludzi zerwać stosunki z tymi wyłudzaczami i geszefciarzami szermującymi antysemityzmem do którego przyłożyli ręki organizując z Niemcami getta i odstawiając ziomków do wagonów do obozów. A kilkudziesięciu walczących w desperacji nic nie zmienia wobec nich. Pora zaprzestać finansowania żydowskich cmentarzy, które oni sami mają w dupie, żydowskich szkalowników np Engelking z PAN, a jak PAN to nie przeszkadza to solidarnie niech się sami utrzymują, to samo z władzami uniwerków co zatrudniają oszczerców. Parszywym oszczercom, złodziejom i łajdakom trzeba podziękować. Otworzyli oczy Polakom na zuchwałą próbę kradzieży 447. Należy deportować Danielsów, Szuldrichów i Waisów do ich ojczyzny, zaprzestać wypłacanie 100€ emerytur żydom w Izraelu, pozbawić danych ostatnio 15000 paszportów polskich, zakazać tzw holokaustiańskich wycieczek nienawiści pod ochroną Mossadu do Polski, przywrócić ustawę IPN, ale na terenie Polski, zakaz wjazdu i wizy dla udokumentowanych oszczerców, zlikwidować TVN Davida Zaslawa, uderzyć progresywnym podatkiem katastralnym od 2 mieszkania wzwyż żydowskie fundusze i firmy, wywalić Goldman Sas bank. Podjąć współpracę z Turcją, Iranem. Już Iran wydał oświadczenie, że każdy Polak udający się do Iranu ma zapewnione tam jedzenie i spanie za darmo. Nie dajmy się okradać tym cwaniakom, na pewno nas nie obronią, a sprzedadzą i sprzedają zawsze. Ostatni dowód na ns2. No i ta zboczona ideologia. Popatrzcie kto ją szerzy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:18:37
  Jeśli ustąpimy przed uzurpacją TSUE i KE, to będziemy musieli ustępować dalej, aż do kompletnej utraty suwerenności. Ponadto poniesiemy koszty brnięcia w ewidentnie nieudaną reformę. Dlatego Polexit to przyszła konieczność. Trzeba koniecznie wyjść z Unii, a dlatego, że ogranicza nam suwerenność. Jak teraz ustąpią to w UE rozwiąże się wór z kolejnymi żądaniami. A jak widać ochoczo ustąpią. Oni niestety tego nie rozumieją. Polska błyskawicznie traci suwerenność za przyzwoleniem PiS. Suwerenność prawną praktycznie już straciliśmy. Myślałem, że UE to traktat gospodarczy, choć głosowałem na nie, ale okazuje się, że gumkują takie zapisy i wklejają ideologiczne. Nie ma szans na przetrwanie Unijny neobolszewicki twór w jaki zamieniła się Unia, a ten żydolewacki terror, demolowanie praw obywatelskich oraz polityka propagowania kretynizmu a także polityka Kalego ..już wychodzą bokiem ludziom w wielu krajach Unii..Lewokracja będzie terror nasilać i pozbawiać państwa członkowskie suwerenności w przyspieszonym tempie...więc na efekt tego rodzaju okupacji długo czekać nie będziemy. Myślę, że kiedy fit55 zacznie obowiązywać i lwia część firm upadnie, gospodarka będzie zniszczona a społeczeństwo zacznie żyć w nędzy, wtedy może dojść albo do wielu exitów albo do krwawej rewolty. Co oferuje unijny Komintern jego zwolennikom najlepiej widać po tych dwóch ostatnich demonstracjach w Berlinie .Jedni chcą tylko dupojebania i narkotyków zaś drudzy wolności, praworządności i samostanowienia:

  Christopher Street Day CSD in Berlin 24 07 2021 Tausende Teilnehmer

  https://youtu.be/mCEtuU0tsQ4
  A tych unia nie lubi:
  Erschreckende Bilder aus Berlin, 1. August 2021- ob nicht GENAU DAS so gewollt ist!?

  https://youtu.be/B0II0wU7qcM

  Polizeigewalt in Berlin am 01.08.2021

  https://youtu.be/nRFdTczH8Ak
  Jak widać unia gwarantuje walenie w arschloch albo po głowie!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930