Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
2003 posty 3294 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Młodzi degeneraci od Korwina.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Spotkałem się z tym po raz pierwszy z życiu i nie mogę wyjść z przerażenia i odrazy.

Oglądałem sobie spokojnie najnowsze wystąpienie Leszka Żebrowskiego na jego kanale Wyklęci TV pod tytułem „Nie wolno nam wyzbyć się narodowej dumy z naszej przeszłości” (tu) i nagle w komentarzach wywiązała się taka „rozmowa”:
 
„Gdy pójdę na emeryturę i będę w końcu miał czas wolny to obejrzę wszystkie pańskie filmy.Do tej pory zdąrzyłem obejrzeć 30%.Pańska rola w odkrywaniu historii, jest wyjątkowo wybitna.Zaraza pan swoją wiedzą i chęcią odkrywana nieznanych mi faktów historycznych.Pozdrawiam serdecznie
 
Głos ten został nagle po chamsku zaatakowany przez młodych jak mniemam korwinowców:
 
„Chciałeś powiedzieć, że kiedy już zostaniesz beneficjentem socjalistycznego potworka jakim jest ZUS i zaczniesz pasożytować na zdrowej tkance narodu, obejrzysz wszystkie filmy...Tylko wtedy nie będzie ci się już podobało to, co mówi autor w swoich filmach. Zmieni się perspektywa, a od przyszłości narodu ważniejsza będzie "13-ta jałmużna".
 
(…pasożytować na zdrowej tkance narodu – ciekawe, czy wyczytał to z jakiejś partyjnej broszurki znalezionej w piwnicy …)
Odpisałem, że  idąc na emeryturę człowiek nie staje się beneficjentem ZUS-u, co najwyżej jego ofiarą.
Na moją kontrę, że „Pewnie ten czlowiek cale zycie ciezko pracowal placac grube podatki na darmowa szkole dla takich gimbusow jak ty" przeczytałem:
 
- Ja tego starego grzyba, ani nie zmuszałem, ani nie prosiłem, żeby płacił podatki na "darmową" szkołę. Zresztą skoro na nią płacił to znaczy, że nie była darmowa przygłupi obrońco starych, głupich grzybów. Płacił, bo chciał... Przez ostatnie 30 lat tak decydował przy urnie.
PS.Nie jestem pokoleniem gimnazjalistów. Gimnazjaliści dla beneficjentów ZUS-u będą zmuszeni przygotować odpowiednie zastrzyki. No, chyba, że PO-PiS do spółki z Pfizer'em i AstraZeneca ich uprzedzą, zdejmując z młodzieży ciężar odpowiedzialności"
 
Skąd wiadomo, że tak decydował przy urnie? No a podatków nie płacił dobrowolnie, bo haracz ściągało państwo. Generalnie ciekawy jest ten atak na człowieka który mimochodem wspomniał o niedalekiej emeryturze czyli o swoim prawie nabytym, atak ze strony gnojów zdegenerowanych przez publicystykę Korwina, a których guru sam jak lew broni przecież praw nabytych przez ubeków i esbeków.
Znowuż inny młodzian skomentował:
 
Hipoktyzja "level hard". Jakbym słyszał moich rodziców przed emeryturą. ...A teraz TVP Info 18/24h i oczekiwanie na jałmużnę z ZUS-u, kosztem młodego pokolenia. Jak chcesz się przysłużyć Polsce, nie doczekaj emerytury"
( „level hard” to nie jest w żadnym języku, a na pewno nie po angielsku)
 
I na koniec jeszcze raz pierwszy komentator:
"… Kiedy zostanie beneficjentem postkomunistycznej piramidy finansowej jaką jest ZUS, nie będzie już zainteresowany publikacjami Pana Żebrowskiego, a raczej będzie czujnie wsłuchiwał się w TVP z nadzieją wyczekując informacji nt. rewaloryzacji emerytur i prac legislacyjnych nad 14-tą emeryturą....Tak jak moi (tfu) rodzice, którzy jeszcze niedawno byli zdeklarowanymi antysocjalistami"
Podkreślmy: „tak jak moi (TFU) rodzice”
No tak, to prawda, rodzice popełnili jakiś poważny błąd wychowawczy, skoro syn wyrósł im na skurwysyna, który teraz będzie tylko patrzył, jak pozbyć się starych, by nie obciążali budżetu.
No cóż, społeczny darwinizm Korwina może prowadzić do moralnej degeneracji osób słabych intelektualnie.

  

KOMENTARZE

 • "jak mniemam korwinistów"
  Ja nie mniemam , ale wiem , ze jesteś człowiekiem nieuczciwym.
  Te wydzieliny intelektu to raczej wielbicieli p. Lempart, niż uczciwych konserwatystów(jak mniemam)
 • @witas 13:50:27
  Korwin nie jest konserwatystą, ale jak sam o sobie mówi darwinistą.
  Ja nie twierdzę, że to chłopaki z głównego nurtu jego zwolenników, ale retoryka podobna
 • @MacGregor 13:55:51
  Pamiętam wykład Korwina nt. emerytur;przypomniał dawne znaczenie tego słowa-emerytura była lokatą, stanowiła wyłączną własność emeryta, mógł ja podjąć z konta, zainwestować lub przepić . To była jego własność.
  My mamy system emerytalny pomysłu Bismarca. A patrząc na niektórych beneficjentów tego systemu(najmłodszych na świecie mundurowych, "podbitych" emerytur urzędactwa) to frustracja młodych, finansujących starych czerwonych, jest zrozumiała. Ponieważ całe zasoby emerytalne zostały rozkradzione(w tzw. "prywatyzacji") ,nie wiem ,czy nie uczciwiej byłoby ustanowić dla tego pokolenia emerytów-emerytury obywatelskiej?
 • Kolejne pokolenia korwinistów są coraz bardziej lewackie
  Nawet publicysta N.Czasu Wozińksi na to zwrócił uwagę. Nieochrzczony liberalizm staje się libertynizmem i lewactwem
 • @witas 14:05:06
  A, co było przed Bismarckiem? Młodzi korwiniści nie chca mieć dzieci, przede wszystkim.
  "Emerere" to zasłużyć.. I Bismarck od tego nie odszedł, tylko że wprowadził solidarnoć międzypokoleniową.
  A przede wszystkim, Żebrowski nie mówił o emeryturach. Tylko szczyle od korwina (co mlodsi to głupsi) o tym pewnie niedawno słyszeli czy czytali, to na tym się skupili. Uciekając oid meritum, na ktorym pewnie gamonie sie nie znają?
 • @witas 14:05:06
  To prawda, bo wrzód i tak nabrzmiewa.
  Pracuję w UK i tu jest bardzo niska emerytura obywatelska plus emerytalne polisy prywatne - zakłąda ten, kto chce.

  Mnie w opisywanych komentarzach zirytował zupełnie niesprowokowany atak na Bogu ducha winnego cżłowieka oraz wykazywana pogarda wobec własnych rodziców.
  W Plsce mamy wiele skandalicznych i irracjonalnych rozwiązań - 35-letni emeryci wojskowi, karta nauczyciela (a kto spróbuje ją teraz odebrać), 13 i 14 emerytury tylko dlatego, że to jest elektorat PiS-u - to sie dobrze nie może skończyć.
  A dodajmy jeszcze bodaj trzy miliony osób w budżetówce ...

  nie jest dobrze, żeby sie nie skończyło wprowadzeniem płący minimalnej i dochodu gwarantowanego
 • @MacGregor 14:33:53
  W Polsce płacą minimalna już jest.....
  Gnojkom dać po dupie batem za brak szacunku dla własnych rodziców i dla pana, którego zaatakowali...
 • @witas 14:05:06
  Nie. Państwo ma oddać to co ukradło. Sam Tusk to 150 mld na "pożyczkę grecką", czyli faktyczną dotację dla niemieckiego banksterstwa.
  Świństwem, tchórzostwem i podłością jest winienie emerytów za to że ZUS z winy państwowego złodzieja stał się piramidą finansową.
  Autor tu czujnie wyłapał margines społeczny młodych degeneratów zbliżonych do kół korwinistycznych.
  Ich liberalizm jest fałszywy, antyludzki, i prowadzi wprost do ideologii satanizmu.
  Młodzi tu mają inne zadanie - doprowadzenie do wymiany władz na prawdziwie polskie i odpowiedzialne za rozliczenie złodziei i paserów dóbr narodowych, oraz majątku ZUS, oraz przywrócenie naturalnego i moralnego ładu gospodarowania w państwie w najlepiej pojętej służebności wobec obywateli, w tym ubezpieczonych w ZUS.
 • @miarka 14:54:06
  "Państwo ma oddać"-czyli kto? Tusk, Balcerowicz, Lewandowski?
  Tych pieniędzy nie da się odzyskać.(W/w powinno się wywindować na tyle wysoko, by palcami u nóg nie zdołali dotykać ziemi)-ale to zupełnie inna historia. Emeryci nie są niczemu winni i jest zdziczeniem pogarda dla własnych rodziców(ale co to ma wspólnego z nieźle wychowanymi korwinistami? przecież to owsikowe "róbta co chceta). Uporządkowanie wysokości emerytur jest palącą koniecznością i w związku z tym ,że majątek został rozkradziony odwoływanie się do "praw nabytych" nie może mieć miejsca. Z przykrością stwierdzam, że JKM bronił praw SB-ckich emerytów.
  My wszyscy(ja też) odkładaliśmy na godne życie na starość, niestety zostaliśmy z ręką w nocniku po "ustrojowej transformacji". Wypłacane są nam emerytury z pracy i podatków młodych i średniolatków, którzy mają prawo czuć się oszukiwani, bo taka "składka na ZUS" to tylko w czerwonym łbie mogła zostać wymyslona. Czas na uśrednienie wypłacanych świadczeń, obcięcie "kominów" i rozpoczęcie budowy sprawiedliwego systemu:np obowiazkowa składka 200zł miesięcznie(co powinno dać emeryturę w granicach minimum socjalnego a reszta to prywatna zapobiegliwość.
 • @witas 15:14:53
  ""Państwo ma oddać"-czyli kto? Tusk, Balcerowicz, Lewandowski?
  Tych pieniędzy nie da się odzyskać".

  W przyrodzie nic nie ginie. One gdzieś poszły i mają wrócić. Problem jest wyłącznie w znalezieniu uczciwych, moralnych i polskich egzekutorów.
 • @witas 15:14:53
  ""Państwo ma oddać"-czyli kto? Tusk, Balcerowicz, Lewandowski?
  Tych pieniędzy nie da się odzyskać."-

  - wiem, że pytanie "dlaczego?" jest raczej dziecinne, ale... dlaczego jeśli "Państwo" coś zajuma, to z góry wiadomo, że się tego nie odzyska, a gdy zwykły obywatel zajuma (nie ważne czy baton z głodu, czy 50 mln bankowi z głupoty) to nachodzą go komornicy i inne ścierwa? Weź to wytłumacz. Tym bardziej, że na te wszystkie pożyczki rządowe, żaden obywqatel nie wyraził osobistej zgody! Więc, tak, powinni oddawać! niby robili to w naszym imieniu, tak? e:/
 • @miarka 15:44:43
  Problem jest wyłącznie w znalezieniu uczciwych, moralnych i polskich egzekutorów.

  Zgłaszam się na ochotnika.Na pal i w rzędzie na Krakowskim Przedmieściu.Transmisja w TVPis na żywo w porze największej oglądalności. Tylko powoli i równo,jak Azję Tuhajbejowicza.
 • @JimA 15:56:07
  Troszkę infantylne te oczekiwania. "Państwo" jako wspólnota? czyli my wszyscy mamy sobie oddać? "Państwo" jako establishment polityczno-administracyjny? To jak najbardziej. Tylko te niedojdy intelektualne "zajumały" może 1% a pozostałe 99% przetraciły. Więc nawet skazanie głąbów na ręczne oczyszczanie ścieków w zastepstwie nieudanej Czajki , nie wygeneruje zysków rekompensujacych nasze straty. Możemy i powinniśmy ich przykładnie ukarać , pozbawić nieuzasadnionych dochodów , ale nie liczyłbym na wiekszą forsę z tego tytułu.
 • @witas 16:53:54
  "Więc nawet skazanie głąbów na ręczne oczyszczanie ścieków w zastepstwie nieudanej Czajki ,..."-

  - gdyby choć jeden z nich został przykładnie ukarany inni by się zastanowili. Choć w dzisiejszej naszej sytuacji, niestety uważam, że cały rząd, Sejm i Senat powinien podać się do dymisji. Koniecznie należy karać za złe decyzje.
 • Tu dam 5*
  "Młodzi degeneraci od Korwina." - ale czy degeneraci są tylko od Korwina -? Otóż bardzo w to wątpię.

  Gloryfikowanie żydowskiego liberalizmu i likwidację socjalnych funkcji państwa ma w swoich postulatach (encyklikach papieskich) także Kościół - polecam:

  „Katolickie” media w służbie żydowskiego kapitalizmu - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/123823,katolickie-media-w-sluzbie-zydowskiego-kapitalizmu
 • Ja już się zetknęłam z podobnymi poglądami.
  Oglądałam wideobloga pewnego polskiego schizofrenika w wieku 30+, który - ze względu na przewlekłą chorobę psychiczną - żyje z renty inwalidzkiej. Facet opowiada w swoich filmikach o przebytych hospitalizacjach, zażywanych lekach, treściach doświadczanych urojeń itd. Pod jednym z jego materiałów jakiś osobnik napisał, że "tacy ludzie powinni popełnić samobójstwo", bo stanowią zbędne obciążenie dla budżetu. Można powiedzieć, że komentator zachęcał do samobójstwa człowieka, który i tak już jest w grupie ryzyka odebrania sobie życia (obecnie szacuje się, iż 5% schizofreników ginie śmiercią samobójczą).

  Serdecznie pozdrawiam Pana MacGregora! :-)
 • @witas 16:53:54
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/03/skandal-ujawniono-tajne-pismo-wewnatrz.html
 • @Cheval Noir 15:58:54
  Popieram! Mogę osobiście i i jako wolontariusz ich sprawiać. Pzdr!
 • Fraszka.
  "Na Muchozola".
  Skoro ze starosci.
  We lbie mu sie ebie.
  Chce eliminowac?
  Niech zacznie.
  Od siebie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930