Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
2003 posty 3294 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

O Obajtku, zespole rockowym Tourette’a i zatyczkach analnych

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Atak żydowskiej gazety dla polskojęzycznych mikrocefali na prejzesa Obajtesa to nie tylko kwestia plemiennej solidarności.

Postaram się własnemi słowy (jak w szkolnych wprawkach z języka polskiego, zadawanych nam w podstawówce w koszmarnych czasach PRL-u):
 
Kiedy na mieście pojawiły się fałszywe pogłoski, że Morawera, zużywającego się na naszych oczach w walce ze zbrodniczym kolano-wiarusem może zastąpić na stanowisku premiera prezes Obajtek, do boju ruszyła gazeta żydowska publikując nagrane słowa tego ostatniego, kiedy jeszcze jako wójt Pcimia klął jak szewc, bardziej nawet niż sam red. Michnik przyszedłszy z propozycją korupcyjną do Lwa Rywina (bardziej, choć krócej, bo przynamniej Obajtek podczas przeklinania się nie jąka – wyobrażam sobie Michnika „ku… ku…. ku…” aż w końcu jego rozmówcy muszą kończyć za niego).
 
Jak możemy obserwować od lat, red. Michnik jest w Polin prekursorem nowej, świeckiej tradycji wzajemnego nagrywania się, no ale jakie elity, takie obyczaje.
 
Wprawdzie Mateo przeszedł na ciemną stronę mocy, ale z jego opowieści o ciotkach (oraz z denuncjacji Szewacha Ajweissa dotyczącej edukacji jego progenitury) wynika, że pan premier posiada całkiem niezłe korzonki, podczas gdy prezes Obajtek, mimo, że Daniel, to w stu procentach goj, stąd oczywista u Michnika solidarność plemienna.
Ale może tez być i druga przyczyna: jakby tak Orlen wykupił w końcu całą Polskę (a potem jeszcze uwłaszczył wszystkich Polaków udziałami w spółce), to na kim potem Przemysł Holokaustu dochodziłby swoich uroszczeń? Oby tylko nie powtórzyła się historia Centralnego Okręgu Przemysłowego, który jak dojrzała gruszka wpadł w 1939 roku do fartuszka austriackiego akwarelisty.
 
PS

Chińscy lekarze doszli rzekomo do wniosku, że miast pobierać materiał do testu na kolanowiarusa z nosogardzieli, lepiej z odbytu – zasada ta sama, wetknąć patyczek i poobracać kilka razy. Co więcej, nowe odmiany wirusa atakują nie tylko z paszczęki, ale i z drugiego końca, szczególnie po grochówce. Rozwiązaniem tego problemu mógłby być powszechny obowiązek noszenia zatyczek analnych w miejscach publicznych, skwapliwie egzekwowany przez policję, służby miejskie i straż pożarną. Myślę, że stosowny projekt w Knesejmie z rozkoszą złożyliby posłowie Wiosny (np. poseł Gdula, który ostatnio tyle wycierpiał podczas lektury rasistowskiej powieści „W pustyni i w puszczy”). 

KOMENTARZE

 • Takie
  Wymazy z odbytu muszą spodobać się wszystkim kochającym inaczej z Biedroniem jako pierwszym gejem w 3ciej RP.
  A tak na marginesie, to ,,naszym,, MSZem nadal rządzi duch procesora Geremka?
 • autor
  Pomijając ,,ataki" GK na Obajtka, to pisowcy kradną na potęgę, w czasach tzw. III RP takich złodziei jeszcze nie było.
  Orlen to gigantyczne oszustwo, gdzie pazerni karierowicze robią z tej firmy wydmuszkę dla ,,obywateli" właśnie Michnika, nawet widzę, że autor nie rozumie potężnego przekrętu.
  A sam Obajtek, to pajac, sołtysowy celebryta, słup okreslonego srodowiska, taki sołtysowy pajac potrzebny jest też dla tych co go utrzymują z swoich pieniędzy zostawianych w punktach sprzedaży paliwa. To wyjątkowy szkodnik gospodarczy.
 • @Wrzodak Z. 20:38:52
  A zaczynał od handlu folią
 • @Wrzodak Z. 20:38:52
  Pomiędzy fundacjami "Kresy RP" oraz "Handicap Zakopane" . Biedny ten Obajtek musiał to wszystko Gliński z budżetu finansować ?. Salute .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930