Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
2003 posty 3294 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Orędzie Bożonarodzeniowe prezydenta Trumpa 2020.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przyznam się, że słuchałem jego słów ze łzą w oku: „Bóg zesłał swojego Syna, by nas zbawić”.

 Słowa znane, ale jakże dziś rzadko publicznie wypowiadane z taką mocą, dziś kiedy argentyński komunista w Watykanie pod kuratelą Rothshildów bredzi coś o „wsłuchiwaniu się w płacz matki Ziemi”, kiedy ustawia szopkę betlejemską przypominającą postmodernistyczny remake filmu „Bliskie spotkanie trzeciego stopnia”, kiedy pajac belwederski odpala w Pałacu Namiestnikowskim chanukowe świece, a szambolan Warszawiwu robi to samo na tle Pałacu im. Józefa Stalina, to właśnie ustępujący POTUS wygłasza orędzie językiem prostym, szczerym i w dodatku ścisłym teologicznie.

Zeszłoroczne orędzie wygłoszone zostało 25 grudnia, ale tegoroczne wcześniej, być może ze względu na świadomość, że za chwilę do Białego Domu wprowadzi się inny gospodarz, szczelnie otoczony przez amerykańską żydokomunę.

Trwającego dwie i pół minuty prezydenckiego orędzia, zbojkotowanego przez większość „międzynarodowych” mediów w Ameryce można wysłuchać (i obejrzeć) tutaj

Jak komentuje na swoim blogu Taylor Marshall (katolicki konwertyta z Kościola Episkopalnego i m.in. autor książki „infiltracja”):

President Donald J. Trump gave his 2020 Christmas address in which he mentioned the following: (PDJT wygłosił tegoroczne orędzie Bożonarodzeniowe, w którym wspomniał co następuje)

“Merry Christmas”

God’s greatest gift is Jesus (największym darem Boga jest Jezus)

Angel appeared to Mary (anioł ukazał się Maryi)

Son of the Most High  (Syn Najwyższego por. Łukasz 1,32)

Son of God came into the world (Syn Boży przyszedł na świat)

birth changed history (Jego narodziny zmieniły świat)

thanks to God that he sent his only son to die for us (dziękujmy Bogu, że zesłał Swojego jedynego Syna by umarł za nas)

everlasting peace (wieczny pokój)

his teachings uplift billions (jego nauka umacnia i podnosi na duchu miliardy ludzi)

fills our heart with hope and faith (napełnia nasze serca nadzieją i wiarą)

Christians try to live: love one another (chrześcijanie usiłują żyć we wzajemnej miłości)

Almighty God sent his Son to redeem the world (Wszechmogący Bóg zesłał Swego Syna dla zbawienia świata)

Christmas full of joy hope and peace (Święta Narodzenia Pańskiego pełne radości, nadziei I pokoju).

 

Zaiste, jak prorokował Jezus podczas tryumfalnego wjazdu do Jerozolimy (Łk 19,40):

„Powiadam wam: Jeśli ci [scil. uczniowie powołani do głoszenia] umilkną, kamienie wołać będą”.

 

God Bless!

 

KOMENTARZE

 • nie, żeby to miało jakiekolwiek znaczenie
  ale pałke już zdążył postawić mi jak widzę jakiś niedouczony rodzimowierca (albo co prawdopodobniejsze judeo-soc rodzimowiercę udający).

  otóż chłoptasiu jeden z drugim, trudno wam zarzucić Trumpowi, że nie wspomina perkuna i welesa, bo w ameryce płn rodzimowiercy jarają zioła ku czci wielkiego Manitou, a znowuż sam trump ma pochodzenie niemieckie, więc co najwyżej walkirie i złoto Nibelungów ;)

  nazbierało się tej hołoty na Neonie i stąd każdy wpis musi być przez nich obsrany ...
 • 5*
  odstaw/zostaw nibelungów, covid nas nie zabije! Zabierzmy się za walkę z resetem- bo to jest wróg prawdziwy. mam nadzieję, że nie wołam na puszczy zbyt późno!

  Pozdrawiam
 • @ Autor
  "argentyński komunista w Watykanie pod kuratelą Rothshildów"

  To jak to w końcu jest z tym Argentyńczykiem, który donosił do argentyńskiej junty na lewicujących współbraci w wierze? Jest komunistą, czy nie?
  Potwierdzające to dokumenty opublikował Horacio Verbitsky w książce "El Silencio".

  A co do kurateli Rothshildów raczej nad Watykanem, niż tylko nad papieżem, to jest w tym sporo prawdy. Finansowe interesy Watykanu od dawna prowadzi ta zacna rodzina bankierów i starszych braci w wierze - i wszyscy są zadowoleni.
 • @MacGregor 14:33:08
  Jednak trudno chyba o gorszą hołotę niż ta wśród Polakatolików, do których i Autor się przecież zalicza, czemu niejednokrotnie daje upust poprzez niewyszukane słownictwo, ale zawsze przepojone duchem głębokiego żydo-katolicyzmu.
 • @Rzeczpospolita 15:30:35
  Bergoglio to karierowicz i oportunista. Gdy mu pasowało to donosił wojskowym, gdy wiatry zwiały inaczej, stał sie lewicowcem, ekologistą i neopoganinem od Pachamany. Zdarza się.
  tak jak polscy antykatolicy pozujący na suwerennych i patriotycznych a popeirających wszelkich antypolskich zboków, byleby byli antykatoliccy
 • @Rzeczpospolita 15:38:48
  Pieprznij sie w pusty leb, załgany hipokrytu. Raz kpisz z klęczących mężczyzn bo to takie cioty. A gdy Ci pasuje to się czepiasz ostrego słownictwa a czasem ostrych działań. Widać parchate korzenie, otwocki rabinku. Żydowska duża, na pewno. Etyka sytuacyjna. I tylko sekciarzu, nie zauważasz własnej śmieszności.
 • @Wican 15:42:27
  spoko - to jest akurat przyznawanie wyższości moralnej katolikom ;)
 • @MacGregor 17:09:49
  To "przyznawanie wyższości moralnej katolikom" możliwe jest jedynie tej samej zasadzie, co twierdzenie, że istnieją mniejszości seksualne - jedno i drugie to wierutne bzdury i kłamstwa.

  Żydo-katolicyzm winien być rozliczony i zdelegalizowany tak samo jak nazizm i faszyzm.
 • @MacGregor
  Dobra notka .Salute 5* .
 • @Rzeczpospolita 15:38:48
  https://img.wiocha.pl/images/5/3/538e13d027d9b993813aed67af02ca8d.jpg
 • @rabszak 21:14:56
  5* - super
  ____________
  DK
 • @MacGregor 17:09:49
  Mnbie coraz bardziej drazni głupota. Typowa przypadłość lewaków, jak mawiał śp. profesor Wolniewicz. Na szczęście, moje dzieci zachowuja "azymut". Syn mnie zaskoczył studiami w Akademii Morskiej w Szczecinie. Ale pierwszy rok na razie zdalnie, nie wiem więc jak pójdzie. Wiem, że matura dla debili, skoro mój syn był z matmy średniakiem trójkowo-czwórkowym, amaturę wyciągnął na ponad 80%. Aby zrobić ojcu przyjemnośc, to wybrał kilka rozszerzeń. W tym jedno z historii. Z trzech rozszerzeń, nie zszedl poniżej 60%. A w szkole zawsze był myślącym pyskaty średniakiem.
 • @Rzeczpospolita 17:58:44
  To moze parchu nas pokonaj, a nie delegalizuj? Widac żydowskość. Niższość intelektualna, czyli korzystanie z administracji. Eh, te rabinki
 • @MacGregor 17:09:49
  Mnie do trochę drazni. Przy.ebać nie mogę, bo zabije. Rabinki z Otwocka nie chodza w mojej wadze. A ja kiedyś otarłem się o starcie z lidze z Andrzaejem Wrońskim. Do dzisiaj czuję niedosyt, ze wtedy jednak nie zawalczyłem z mistrzem. Wytarłby mną matę, ale walczyłbym z mistrzem. A teraz mnie wqrwiac będa parchy z Otwocka? Tam było mnóstwo judejczyków. Kosiiur to pewnie dla antykatolicyzmu sam sobie siusiaka okaleczył kozimiem. On nie jest ujem. To tylko mały okaleczony pisiorek
 • @Wican 09:58:11
  Usiłujesz podbudować swoje żydo-katolickie ego, śmieciu.
  Tyle tylko, że z kościelnej ciury wyłazi coraz większy katodebil.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930