Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
2003 posty 3294 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Zakompleksiony Bartosz Węglarczyk i prasa na Jamajce.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Aj waj! Żeby tylko na Jamajce! Japońscy samuraje popełniają seppuku czytając o tragicznym homosiów losie w Poorando.

Jak tweetuje zakompleksiony dziennikarzyna żydowskiej gazety dla polskich mikrocefalii (według fałszywej plotki wnuk Józefa Światły):
Japan Times: “W Polsce twoja orientacja seksualna może sprawić, że staniesz się wrogiem stanu” (chodzi oczywiście o dezorientację seksualną).
I co teraz? Czy japońscy geje (jap. Yebiesuki Nabosaka) nie będą już przyjeżdżać do Polski na podryw?
Japońscy autorzy tego artykułu nazywają się Marek Strzelecki i Dorota Bartyzel piszący dla agencji Bloomberg, z której przepisuje JT – jakie to jest wszystko przewidywalne, ten sam mechanizm co z komunistyczną „L’Humanite” za Gierka.
Węglarczyk tradycyjnie trąci zaściankowością ze sztetla rodem uważając, że przedruk polskiego (a najlepiej jednocześnie antypolskiego) artykułu za granicą to wielkie wydarzenie. Biedactwo. Ciekawe, czy uwierzył we własną propagandę i boi się sam wyjść na ulicę, żeby mu czasem grasujący po ulicach faszyści nie sprawdzili, co ma w spodniach.
Przy okazji: minister Czarnek został ukarany przez Sejmową Komisję Etyki za stwierdzenie oczywistej oczywistości, że LGBT to nie ludzie, a  ideologia. Polecam znakomity komentarz pani dr Ewy Kurek z telewizji Niezależny Lublin (link). Przypomina ona postać jednego z polityków rewolucji francuskiej 1789, Stanislasa Clermont-Tonnerre. Otóż w jednym ze swych pism posłużył się on dokładnie tym samym rozróżnieniem w kwestii nadania obywatelstwa Żydom: „nic dla Żydów, wszystko dla Żyda” (Il faut tout refuser aux Juifs comme nation et tout accorder aux Juifs comme individus – czyli zero jakichkolwiek praw dla mieszkających we Francji Żydów jako narodu i pełnia praw obywatelskich dla każdego z nich z osobna – rezultatem była ich pelna asymilacja). Dziś poniewczasie próbuje się nawiązać do tego rozumnego rozwiązania w stosunku do bisurmanów (Il faut tout refuser aux musulmans comme nation et tout leur accorder comme individus). To samo miał na myśli minister Czarnek: nic dla LGBT-RTVAGD (czyli ideologii zboczeńców i wariatów) i pełnia praw obywatelskich dla każdego geja i lezbijki (skutki nowomowy: uczynny człowiek woła za rowerzystą: halo, stop, gej się panu urwał). Inna rzecz, że żadna wściekła macica czy pierdolący-nierodzący (jak nie przymierzając red. Seweryn Blumsztajn) nie potrafią wskazać, które z praw nie przysługuje dziś w Polsce tym ostatnim.
Na zdjęciu wprowadzającym: tym razem nie japońskie, a koreańskie kobiety solidaryzują się ze Strajkiem Kobiet w Polsce.
Z ostatniej chwili: jedna z młodych uczestniczek „precza z preczem” przez budynkiem MEN przykleiła się klejem do bramy. Szczegółów na temat rodzaju kleju i poświęconej dla sprawy części ciała niestety nie podano.
 
 

    

KOMENTARZE

 • @McGregor
  "Z ostatniej chwili: jedna z młodych uczestniczek „precza z preczem” przez budynkiem MEN przykleiła się klejem do bramy. Szczegółów na temat rodzaju kleju i poświęconej dla sprawy części ciała niestety nie podano. " . Masz ten pustostan . https://twitter.com/PatrykSykut/status/1330920174782980103 Salute 5* :)))))
 • @Repsol 20:57:40
  Dzięki ;)
 • Redaktor
  Węglarczyk tresuje nas do Europy, ba!!!Do j
  JAPONI nawet, niczym jego dziadek, który naszych dziadków tresował do komunizmu. Oczywiście do czasu, kiedy spierdzielił nazachód no i tam już ćwierkał z innego klucza.
 • @MacGregor 22:09:49
  Anita ma 30 lat, a rozumu mniej, niż u 3-letniego dziecka. Kobieta wykonująca gest facepalm.


  https://pbs.twimg.com/media/EnkwsuKW4AEqSxh?format=jpg&name=360x360
 • @zbig71 22:57:23 Wnuk straszy to i tak postęp bo dziadek Światło nawet mordował,
  Węglarczyk to żyd były pracownik gazety wyborczej teraz pracuje u szkopa coś o tym typie może powiedzieć kochanica jego Ogórek. Niech opowie o tatusiu, dziadziusiu i ich kompanach z UB. A ma co opowiadać! Przypomnijmy czyim to potomkiem jest ten pejsaty śmieć, otóż żydowskiego sowieckiego bandziora z UB niejakiego Flajszfarba, który w porę ewakuował się na zachód…z niego taki Węglarczyk ,jak z Michnika -Michnik, hahahaha. Właściwie to nie ma co komentować żenady Węglarczyka (takiego pismaka z GW-na). Nihil novi. Mam przekonanie, z jego „tfu-rczości”, że jest on w stanie PO’chwalić ludobójstwo, byle było to na szkodę obecnie rządzących a z zyskiem dla o-PO’zycji. Dla mnie to dzban; taki bezmyślny i zakompleksiony prostak bez kręgosłupa, gotów na spełnienie każdego PO’lecenia czekając na akceptację przez mocodawców. Węglarczyk, Lis, Żakowski, Wielowieyska z jednej fermy pochodzą.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930