Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
2003 posty 3294 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Cejrowski jak Spurek.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Starzejący się pajac irytuje mnie coraz bardziej.

Mimo, że ja też nie robię się coraz młodszy, choć z drugiej strony za Graucho Marxem „a man’s only as old as the woman he feels” – z racji odmiennej idiomatyki cokolwiek ciężko spolszczyć; jest to oczywiście „gra półsłówek” od skądinąd głupiego i NUDNEGO powiedzenia „A man is as old as he feels, and a woman as old as she looks”.

W wywiadzie dla „Do Rzeczy” WC wyciągnął z d*py (bo przeciez nie z cholewy, skoro chodzi boso ... nie nosi butów, żeby mu się z nich słoma nie rozsypywała?) opinię o liderach PSL-u czyli o Kosiniaku i Kamyszu:

„A Kosiniak-Kamysz nie ma twarzy prezydenckiej i słabo gada. W przypadku, gdy osobowość się nie liczy, twarz musi być przyjemna. Nie jego wina, ale ma twarz jak pupka. Może powinien zapuścić brodę lub wąs Witosa. Już na sam wygląd jest zbyt miękki na przywódcę. Gdybym był z Kosiniakiem-Kamyszem w knajpie i zaczęłaby się bijatyka, nie liczyłbym na to, że mnie obroni.A tego właśnie oczekuję od prezydenta – że nas obroni”.

W takim “zrazie” najlepszy do obrony i na prezydenta byłby Różal, na którego widok nawet Maorysi uciekaliby, gdzie pieprz rośnie.

Na tym samym poziomie intelektualnym co Wojtek Cejrowski wypowiedziała się na twitterze nasza „ameba intelektualna” w Parlamencie Europejskim:

„Bardzo dobra wiadomość z gali Oscarów. Jedną ze statuetek zdobył Joaquin Phoenix. Aktor od lat jest zaangażowany w walkę o prawa zwierząt i promowanie weganizmu.To kolejny ważny sygnał, że weganie i weganki rulez”.

Faktem jest, że cesarz Kommodus i Joker w jednym, dziękując za statuetkę Oscara (nie mylić z TW Oskarem) w swoim lewackim bełkocie sfazował się z naszą amebą mówiąc, że Wychodzimy do świata naturalnego i niszczymy go, myślimy, że możemy zapłodnić nienaturalnie krowę, a kiedy ona rodzi, kradniemy jej dzieci. Mimo, że słyszymy jej smutek. A potem kradniemy jej mleko i dodajemy je do naszej kawy i płatków”. Ale nagrode dostał za świetną grę aktorską, a nie dlatego, że jest wegetarianinem czyli że wegetował.

Tymczasem polityk mojej Konfederacji (choć akurat korwinowiec) czyli Jacek Wilk opublikował wizerunek Kaczora jako koronawirusa oskarżając go o kryzys konstytucyjny.


 Po niedawnej wypowiedzi JKM, że wiedząc, iż władzę przejmie PiS broniłby Komorowskiego do upadłego, mam podejrzenie, że sfrustrowana część wolnościowego skrzydła Konfy zaczęła odpalać protokół 2%.

Tymczasem prezydencki kandydat Konfy i mój, czyli Krzysztof Bosak się wziął i ożenił z kobietą, co skłoniło wielu do wniosków, że jest w związku z tym kryptogejem, jakby w byciu gejem było coś złego. Z drugiej strony, kryptogejów najlepiej potrafią wywąchać inni geje,  więc kto rozszyfrował Bosaka proszony jest o nieskradanie się od tyłu.

Wchodzę czasem na portal Interia.pl, głównie ze względu na linki do strony Smakera, i zdarza mi się czasem zerknąc na jeden czy drugi artykuł. Od dłuższego czasu przeraża mnie poziom komentarzy – nie z powodu, o którym mówił Stanisław Lem, że dopóki nie zaczął korzystac z internetu to nie zdawał sobie sprawy z tego, jak wielu idiotów jest na świecie, ale ze względu na dominujące w tych komentarzach najprymitywniejsze z możliwych chamstwo. Niestety, dziś w Polsce cham nie tylko nie czuje wstydu, ale wręcz z dumą narzuca swój styl. Dla mie osobiście kwinesencją chama jest film „Kariera Nikosia Dyzmy”, którego (po wielokrotnym obejrzeniu „Kariery Nikodema Dyzmy”z Wilhelmim w roli głównej) nigdy nie udało mi się obejrzeć do końca  - próbowałem na trzeźwo, próbowałem po małpce, nie udało mi się wytrzymać do końca.

Opowiadał mi znajomy pracownik naukowy, jak kiedyś o mało mu plecy nie pękły, kiedy bezskutecznie próbował wnieść kolorowy telewizor po schodach (a były to zamierzchłe czasy, kiedy takowy nieporęczny był i ciężki jak skurczybyk). Szczęściem zauwazył to mieszkający w tej samej klatce uprzejmy a krzepki sąsiad-milicjant, który pomógł zatargać sprzęt na piętro, po czym pokazując najpierw na swój biceps, a później na czoło, skwitował: trzeba mieć tu, a nie tu!

  

KOMENTARZE

 • Cejrowski uwierzył, że jest ważną figurą.
  Wręcz opiniotwórczą. I coraz głupiej gada.
  A Oscarów nie oglądam i w ogóle nie skojarzyłbym nazwiska aktora Phoenixa. Teraz właśnie się dowiedziałem.
  A Jokera? Jokera kojarzę tylko z Jackiem Nicholsonem. Więcej Batmanów nie ogladałem.
 • nie taki znowu z niego Joker;
  Co do mowy akceptacyjnej Joaquin'a Phoenix'a to proszę łaskawie nie wyrywać z kontekstu, zapewne w celu wyszydzenia, tylko urywka o krowach. Uważam, że jego mowa była jedną z najlepszych i najbardziej wzruszających, jakie kiedykolwiek słyszałem na tego typu beznadziejnych imprezach i nie tylko. Jaoquin, przynajmniej takie odniosłem wrażenie, zaapelował do bezrefleksyjnego towarzystwa jakie tam zwykle zasiada o opamiętanie w kwestii aroganckiego "czynienia Ziemi sobie poddaną" i nie liczenia się z innymi, słabszych/mniej zaradnymi ludźmi i pozostałymi stworzeniami, z którymi przyszło nam dzielić egzystencję. Odniósł się również bardzo szczerze do swojej własnej ewolucji w zrozumieniu tego aspektu współistnienia, i pokajał się publicznie że sam ma sobie wiele do zarzucenia w kwestii traktowania innych i podejścia do natury.
 • @Nibiru 18:37:05
  Czyli chłopaczyna złożył samokrytykę, jak u nas w latach pięćdziesiątych. Ale aktor rzeczywiście dobry.
 • @Wican 18:24:33
  Bo dla Nicholsona tego Batmana warto obejrzeć. Tak jak Piratów z Karaibów dla J. Deepa. I tylko dla nich.
 • @Nibiru 18:37:05
  Załączm transkrypt mowy po ang. (przepraszam nie mam czasu na przetłumaczenie)
  Read the full transcript below.

  [We have to] continue to use our voice for the voiceless. I've been thinking a lot about some of the distressing issues that we are facing collectively. I think at times we feel, or were made to feel, that we champion different causes, but for me, I see commonality. I think, whether we're talking about gender inequality or racism or queer rights or indigenous rights or animal rights, we're talking about the fight against injustice. We're talking about the fight against the belief that one nation, one people, one race, one gender or one species has the right to dominate, control and use and exploit another with impunity.

  I think that we've become very disconnected from the natural world, and many of us, what we're guilty of is an egocentric worldview — the belief that we're the center of the universe. We go into the natural world, and we plunder it for its resources. We feel entitled to artificially inseminate a cow, and when she gives birth, we steal her baby, even though her cries of anguish are unmistakable. Then, we take her milk, that's intended for her calf, and we put it in our coffee and our cereal, and I think we fear the idea of personal change because we think that we have to sacrifice something to give something up. But human beings, at our best, are so inventive and creative and ingenious, and I think that when we use love and compassion as our guiding principles, we can create, develop and implement systems of change that are beneficial to all sentient beings and to the environment.

  Now, I have been a scoundrel in my life. I've been selfish. I've been cruel at times, hard to work with and ungrateful, but so many of you in this room have given me a second chance. And I think that's when we're at our best, when we support each other, not when we cancel each other out for past mistakes, but when we help each other to grow, when we educate each other, when we guide each other toward redemption. That is the best of community.

  When he was 17, my brother wrote this lyric. It said, 'Run to the rescue with love, and peace will follow.'"
 • @Nibiru 18:37:05
  A jakim autem jeździ? Skoro taki wrażliwy na przyrodę to powinien najwyżej smartem. A bliższe odległości to rower
 • @zbig71 18:47:24
  Tego gościa trudno posadzać o uleganie politycznej poprawności i lewackim modom. Napiętnował niesprawiedliwość naszej cywilizacji i tyle. Utozsamiam się z większością jego opinii i wcale się tego nie wstydzę :-)
 • @Wican 18:49:41
  Auto (chodzi o pojemność) to tylko tyci i wtórny fragment problemu. Współczesne miasta są zorganizowane nonszalancko pod względem odległości miejsc pracy od miejsc zamieszkania ludności i to powoduje konieczność poruszania się samochodami. W takich urbanistycznie nie do końca przemyślanych rozwiazaniach nawet najlepszy transport publiczny niewiele rozwiązuje.
 • @zbig71 18:47:24
  Ma oczywiście odpowiednie korzenie. Rodzice zmienili nazwisko.A wielu filmów z nim nie oglądałem.
 • @Nibiru 19:01:32
  Ale można mieć auto mniej smrodzące. Arnold w Polsce sie produkował że niby elektryki, itd. A sam ma ponad 10 aut. W tym większość to amerykańskie krążowniki
 • @Wican 19:03:57
  Tylko o którym piszesz?
 • @Wican 19:05:08
  Jeszcze motocykli trochę posiada.
 • Szczerze powiem, że nie podoba mi się ta przeróbka zdjęcia pana Kaczyńskiego.
  Wprawdzie,ta przeróbka jest na tym samym poziomie, jakim obrzuca się w tej chwili K.Bosaka, i całą Konfederację, ale zniżanie się do poziomu ścieku, to nie jest chyba najlepsza metoda!!Być może, że do pewnego poziomu ludzi tylko taka metoda przemawia!!
  Wklejam "życzenia"z okazji ślubu wzięte z netu ze str.PIOSPOjednozło z netu zapewne od wyborców obecnej grupy trzymającej...
  Sądzę tak, ponieważ tutaj również niepełnosprawny umysłowo swojego czasu obśmiewał do zarzygania /przepraszam za trywializm/Bosaka z powodu jego twarzy, określenie "pryszcz',pryszczaty" było tu w użyciu na porządku dziennym.

  No może uspokoić przystojnego inaczej,nieobecnego ziontrolla, że tera/z/ chłop Bosak się ożenił , a ponoć intensywne wypełnianie obowiązków małżeńskich świetnie wpływa na cerę!!
  Oprócz tego plujnia donosi,że Bosak jest oczywiście gejem,miał na ślubie brzydki garnitur z lumpeksu,oraz miał nie taką minę jak trzeba na ślubie!!
  Oraz pełno prześmiewczych i prostackich zdjęć liderów Konfy .Aaaale strach zapanował w czosnkowych czworakach........
  No i schadenfreude, bo Bosak nie ma dotacji na kampanię!!!
  To jest ten poziom, muszę pokazać mojej sąsiadce pisiorce, jutro na kawce!!

  Aż pan Cenckiewicz, wrzucił na swojej stronie zdjęcie swoich Rodziców ze ślubu:
  za twitter S.Cenckiewicz pisze :

  Sławomir Cenckiewicz
  @Cenckiewicz
  ·
  9 lut
  A ja uważam, że Pan poseł
  @krzysztofbosak
  , któremu w małżeństwie życzę szczęścia wielkiego, w porównaniu do mojego ojca wypadł na tej fotografii na całkiem radosnego.

  Więc dajcie spokój! Popatrzcie na "szczęście" Ryśka Cenckiewicza

  https://pbs.twimg.com/media/EQVCQ2SX0AEDgfn?format=jpg

  Życzenia ślubne dla K.Bosaka.

  https://pbs.twimg.com/media/EQa3BZRWsAEPByJ?format=jpg


  Robi to oczywiście zawzięta jaczejka partii trzymającej władze, która od początku czuje się jakoś niebywale zagrożona, przez tę formację, lub też otrzymała takie rozkazy z ambasady , a raczej z 2 ambasad.


  Mizerią tego prymitywnego ataku jest to, że tak samo atakowano państwa śp.Kaczyńskich,za urodę ś.p pani Marii, za siatkę ze śniadaniem wręczaną mężowi na schodach do samolotu itp.pana J.Kaczyńskiego za:
  łupież na marynarce
  brudne buty
  wystająca ze spodni koszulę
  rozpięty rozporek
  że o innych wadach wyglądu nie wspomnę.Zdjęcia są w necie, lecz ich nie wklejam , bo po co....

  I proszę bardzo jak ta metoda im przypadła do gustu!!Kalemu nie wolno, ale kali innym może!!
 • @trojanka 19:14:09
  Sławomir Cenckiewicz od lat przyspawany do dobrej zmiany i do kasy dobrej zmiany przyspawany jeszcze bardziej. Ostatnio ponoć pisał książki o patriotach masonach. No i biografię LKaczyńskiego naskrobał, prawdopodobnie w samych superlatywach.
 • @zbig71 19:31:40
  No i dlatego zaskoczyły mnie te życzenia dla Bosaka,na jakim takim poziomie!Chyba już ilość hejtu i obsry...nia Konfy przez jego partyjnych pobratymców, mu się przejadły!!
 • @trojanka 19:36:03
  Chciał być politykiem, to ma. Musi mieć grubą skórę.
 • @zbig71 19:43:30
  Pisałam o Cenckiewiczu!!
 • @zbig71 19:11:12
  Phoenix-matka 100% Żydówki.A u nich pokrewieństwo liczy się po matce. Niezależnie, czy jest ktoś naprawdę zdolny, to rywalizację wygra Żyd. Już nawet Czarni się nie liczą
 • @zbig71 19:31:40
  A zapowiadał się na dobrego historyka. Okazał się hunwejbinem
 • @trojanka 19:14:09
  ja jestem przeróbką "koronawirusa" bardzo zniesmaczony - poziom Palikota niestety
 • @MacGregor 20:20:20
  Mi sie nie podoba, ale rozumiem. PiS jest jak wirus, opanoweć chce wszystkie organizmy państwa
 • @trojanka 19:45:11
  A ja o Bosaku.
 • @Wican 19:48:21
  Ale ponoć w tym Joker naprawdę zagrał super.
 • @MacGregor 20:20:20
  Czyli mamy ich wszystkich pieścić i głaskać po główce?
 • @Wican 20:24:39
  W punkt.
 • @zbig71 20:38:30
  Nie no Zbig ....nie głaskać, ale starać się jak najmniej taplać się w ich ścieku, do którego wciągają !!bo można dojść do kompletnego dna moralnego ludzkiego!!jak na tych wpisach pistrolli.
  Walić merytoryką i już!

  https://youtu.be/XZ_xbTL0DCE
 • głupim wywodem o świetnym filmie z nikosiem
  spaskudziłeś całą notkę.
 • @trojanka 19:14:09
  A mnie dziwi, że takie zdjęciowe paszkwile są dozwolone. Epitetem nie można uraczyć, bo godzi w dobra sobiste, a to co!? To dopiero jest naruszenie dóbr osobistych.

  Wszystko stoi na głowie.
 • Biedni ludzi (ci na tych zdjęciach)...
  i jeden i drugi...
 • @zbig71 19:31:40
  Właśnie mój zięć podarował mi (po złości) autobiografię L. Kaczyńskiego 1000 stron, no i co tam wyczytałem, a no to, że piękny miał ślub......................cywilny o kościelnym ani słowa. Póżniej sobie przypomniałem, że ten trockista, zwany mlaskatym nie miał ślubu kościelnego i o tym mówiło się na posiedzeniach KK Solidarności, której byłem członkiem w latach 90 -tych.
  A Bosak!!!!! ma ślub kościelny i to doprawionej w trybie mszy trydenckiej.
  Szkoda, że tak służbowo musial iść do tego ołtarza??? No bo i czas nagli!!
  Nie narzekajcie, tyle reklamy niemieckie szmatławce dali Bosakowi, że może byc II tura, swój chłop ten Bosak, tak go chyba widzą niemieckie media, no bo kto może mieć aż 43 zdjecia w jednym dniu w gazecie a w drugim 23 zdjecia, no i w tvnie wielkie zdjęcia, komentarze, swój chłop ten Bosak???
 • @Wrzodak Z. 23:09:51
  Szkopy wiedzą, że Bosak odbierze głosy Dudzie, to go dają.
 • @trojanka 19:14:09
  „łupież na marynarce
  brudne buty
  wystająca ze spodni koszulę
  rozpięty rozporek...”

  Przykro mi, ale osoba reprezentująca państwo nie powinna się prezentować jak Kiepski, choć chyba nawet Kiepski nie chodzi publicznie z rozpiętym rozporkiem.
 • @Wrzodak Z. 23:09:51
  „Szkoda, że tak służbowo musial iść do tego ołtarza??? No bo i czas nagli!!”

  Szkoda, bo może by ładniejszą wybrał, gdyby miał więcej czasu. Ale co tam, przed Bosakiem kariera, to i Bosakowej się nos zmniejszy.

  Braun zrobił to samo przed wyborami na prezydenta, no bo jak ktoś się szykuje na prezydenta to i pierwsza żydówka też musi być, żeby prezydent, tak jak Duda, według jego własnych słów, mógł „pełnić obowiązki służbowe z żoną”.

  Taka śliczna żydowska para, ciekawe, czy po ceremonii kościelnej do rabina też pójdą, czy dadzą sobie spokój, skoro ten ślub taki służbowy?

  Tak czy owak: Mazel tov!
 • @Wican 18:24:33
  Cejrowski od zawsze był pajacem.
  Kiedyś zadałem jemu tylko jedno pytanie i to wystarczyło.
  Robi za "patriotę" chociaż i to nie za bardzo mu wychodzi.
 • @zbig71 20:36:47
  Aktor dobry. Tak jak Woody Allen. Żydzi to zdolna i pracowita nacja.
 • @Lotna 02:00:36
  "Taka śliczna żydowska para"

  Na naziolkę Pani się nie nadaje. Bo naziści traktowali antropologię (fizyczną) poważnie. Inaczej większość Niemców okazała by się Żydami.
 • King of the corona.
  W necie jest mnóstwo obrazków zmontowanych z otoczki rzeczonego wirusa i twarzy znanych osób.
  Bodajże u nas pierwszy miał to "szczęście" JKM gdy na Demotach pojawił się "Korwinowirus". Tak że nihil novi…
  Jakby dobrze poszukać znajdzie się pewnie i dudawirus oraz kidawirus czy inne.
  Chociaż ta ostatnia wyróżnia się prowadzeniem na żywo kampanii viralowej:)
 • @Wrzodak Z. 23:09:51
  panie Zygmuncie, chyba nie autobiografii,a biografię autorstwa Cenckiewicza ;)
 • A pojadę jak JAM.M, co mi tam...
  A powiedz mi tak szczerze
  Szanowny Jokerze
  Na litość boską i wszystkich aniołów
  Nie chciałby się odrodzić jak Feniks z popiołów?
  Czy kochać zwierzęta i dobre odżywianie
  Czy jednak miłość do wrogów jest prawdziwym wyzwaniem?
 • @Robik 08:09:53
  Lata melanży
  3 dekady w branży

  Tyle o Cejrowskim.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930