Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1948 postów 2925 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Od żenady do zdrady czyli „Lament żywych trupów”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

albo najnowszy odcinek serialu”Ulica i zagranica”.

Moim prostym umysłem goja nie jestem w stanie pojąć, dlaczego tylko w Polsce stałym elementem polityki jest „ulica i zagranica” – całkim niedawno Czesi pogonili europejsów próbujących wtykać swoje mięsiste nosy w wewnetrzne krzywdy Pepiczków, a u nas wybitny  chirurg ale polityczny kretyn i megaloman czyli marszałek Senatu nie przepuści okazji, by poskarżyć się zagranicy na pisowski reżim i prosic ją o pomoc w jego co najmniej zdyscyplinowaniu.

Za komuny co roku na maturze był opcjonalnie Władysław Broniewski i chyba dlatego nawet przeciętny komuch wiedział, że:

„Są w ojczyźnie rachunki krzywd, obca dłoń ich też nie przekreśli, ale krwi nie odmówi nikt" itd

A dzisiaj?

„Co jeszcze może zrobić Parlament Europejski? Czego jeszcze można od niego oczekiwać? Bo my w obecnej sytuacji zrobiliśmy wszystko, co było możliwe

pytał Juan Fernando Lopez Aguilar, który przewodniczy Komisji Wolności Obywatelskich PE podczas spotkania w Brukseli zorganizowanego przez polską opozycję. (...)

Profesor Wojciech Sadurski, ten, który wyzywał wyborców PiS-u od „nieoświeconego plebsu, któremu Kaczyński dał poczucie dostępu do władzy” [i wg słow jakiejś tam cwelebrytki przez 500+ pozwolił zakłócać krzykliwym dzieciakom wioch spokój na nadmorskiej plaży , zamiast gnić w czorakach]:

„Powinniście pomyśleć o zmianie łagodnego podejścia, które mówi o ryzyku zagrożenia dla praworządności na takie, które stwierdza, że już nastąpiło złamanie praworządności”

Marek Belka, szef rządu w latach 2004-2005:

„Polityka socjalna jest najważniejsza dla większości ludzi i z reguły to właśnie ona dostarcza politykom głosów w czasie wyborów. To ta polityka przyczynia się do ogromnej popularności Prawa i Sprawiedliwości”.

A zatem niech UE tak przyciśnie Polskę, żeby zabraklo pieniedzy na programy socjalne i wtedy PiS przegra.

W tym momencie skoczyła się żenada, a zaczęła zwykla zdrada.

I  tylko nomen omen Zdradek Sikorski przytomnie zauważył:

„Proszę wziąć pod uwagę, że jesteśmy nagrywani, więc proszę uważać, co pan mówi” (to było do Sadurskiego).

(wykorzystałem tu)

Póki co Mumia Europejska nie ma własnej armii,więc na prośbę Sadurskiego, Sikorskiego, Belki i im podobnych będzie co najwyżej nakładac coraz bardziej dotkliwe sankcje na Polaków, żeby wymusić na rządzie choćby likwidację komisji dyscyplinującej „wyjątkową kastę”

Obecny rząd jest jaki jest, żal serce ściska, ale miejmy choc to minimum szacunku do samych siebie, żeby zmieniać go samemu, a nie żeby robił to ręcznie Hans Timmermans czy inny niemiecki owczarek.

A dlaczego tylko w Polsce obserwujemy taki lament żywych trupów? Moze dlatego, że od śmierci Batorego każda zdrada nie tylko uchodzi na sucho, ale wręcz się opłaca.Wszak włos z głowy nie spadł z polskiej ręki ani Chmienickiemu po Beresteczku (za przebaczenie odwdzięczył się „sarmackim Katyniem” pod Batohem), ani Hieronimowi Radziejowskiemu, ani rokoszaninowi Lubomirskiemu.

I dziś trzecie pokolenie UB nie tylko walczy z trzecim pokoleniem AK, ale uważa się z elitę i właściciela „tego kraju”.

  

KOMENTARZE

 • Odcedzić ziarno od plew
  Hitler mordował polską inteligencję, Stalin mordował polską inteligencję.
  Później na sowieckich czołgach przywieziono nam nową inteligencje i przez czterdzieści pięć lat ją doglądano aby zapuściła korzenie. To czego się teraz spodziewasz po inteligencji? Ta nasza nie może się przebić, bo nie ma dostępu do światła. Odgórnie nic się nie da zrobić. Można tylko od dołu.
  Żeby judasze nie wchodzili pomiędzy nas. to trzeba się z nich oczyścić.
  Już pisałem - jak to zrobić.
 • Smutne
  Jest to, że dominujące ugrupowania polityczne w Sejmie to ugrupowania wywodzące się z układu okrągłostołowego, czyli danie, które przygotował Kiszczak z Jaruzelskim. Preferencje Polaków skłaniają się już do tego, kto obiecał 500+, plus pół litra do obiadu, lub ci, którym wbito do tępych łbów bajeczki o europejskości. Wszyscy ci, którzy są pokłosiem wyboru obydwu generałów, już dawno powinni być straceni w przepaść niebytu, niestety szkodzą cały czas i mają niecne wobec nas zamiary na przyszłość.
 • @zbig71 20:35:01
  W sumie ja dzisiaj po biala wode siegnalem.w imię solidarności z Sxawanezami, których szamana rozpili
 • @Wican 00:32:50
  To zdrówka jak najwięcej. Ja oglądam dziś klasyka: Dobry, zły, brzydki. Zajebisty film.
  Pozdrawiam.
 • @krzysiekniepieklo 19:42:03
  "Odcedzić ziarno od plew"

  Hitler odcedzał, Stalin odcedzał a teraz kolejny chce odcedzać...
  Na sowieckich czołgach nikt nam nie przywoził inteligencji.
  PRL budowali Polacy ci którzy z Hitlerem walczyli oraz ci mądrzejsi z AK którzy z Hitlerem nie walczyli na rozkaz przełożonych (stali z bronią u nogi gdy ginęły miliony).
  Podobnie armia Andersa uciekła przed walką z Hitlerem.
  Polskę wyzwalały dwie armie Polskie stworzone z Polaków...
  uzbrojone przez Rosjan ...
  Kreatury historyczne które wymazują z historii ten fakt to wrogowie Narodu Polskiego.

  I tacy chcą segregować Polaków po raz kolejny...
  Oba odłamy solidaruchów to nurty zdrady narodowej.
  żrą się między sobą ale oba te nurty to zdrajcy.
  Takich wychował KK oraz "wolna europa" czyli media globalnej mafii żydowskiej.
 • @krzysiekniepieklo 19:42:03
  Czy ty choć trochę myślisz, czy tylko bezmyślnie powtarzasz ,,rewelacje '' tych dzisiejszych politruków ? Wiesz ile lat jest po wojnie ? Mój ojciec który był inżynierem wykształconym tuż po wojnie (bo przed wojną zdał maturę, jedyny z wszystkich okolicznych wsi, jeszcze jeden w okolicy był ,,uczony'' bo poszedł do klasztoru) nie żyje już 20 lat, a przecież żył jeszcze na emeryturze parę lat. Od wojny już przeszły 3 a może nawet 4 pokolenia pracowników, a wy pieprzycie o komuchach przywiezionych na czołgach. Dziś ci którzy zbliżają się do emerytury za PRL kończyli szkoły. A może wreszcie zdekomunizować tą Polskę i wprowadzić zakaz pełnienia jakiś funkcji państwowych dla wszystkich którzy są po pięćdziesiątce. Ci którzy mają więcej to zdążyli przesiąść PRL-em.
 • @Oscar 10:24:15
  Mam takie samo zdanie, ale czy się z tym przebijesz ? Cały ten KOR i większość doradców solidarności to pogrobowcy tych przywiezionych na czołgach. To ich kliki kształtowały Polskę po wojnie, bo chcieli mieć kraj na wzór ZSRR, gdzie gdzie grupka elit chroniona i idąca ręka w rękę z NKWD i bezpieką trzęsła całym krajem. Gomułka im pomieszał szyki i ich odstawił od żłobu to za kasę CIA zorganizowali najpierw KOR później solidarność. Teraz piszą na nowo historię bo ta prawdziwa jest dla nich bardzo niepoprawna politycznie. Zresztą łatwo ich wytropić , wystarczy zobaczyć gdzie pracowali za PRL i z jakich rodzin się wywodzą.
 • @marek500 12:49:24
  no to się zgadzamy...
  Najlepsza część solidaruchów to pożyteczni idioci.
  Cała reszta czyli aktywiści, władze, doradcy to wroga Polsce agentura.
  teraz już się żrą "jewrpejczycy" z "Amerykanami"...
  Obie frakcje są wrogie Narodowi Polskiemu i obie mają jedną misje ...pchnąć polskiego pożytecznego idiotę na wojnę z Rosją.
 • @Oscar 10:24:15
  Przywieźli nam inteligencję Sowieci. I ich potomkowie szli w media. Stary Kwaśniewski, stary Michnik. Zniszczono nauki społeczne, a są one potrzebne. Czy humanistyczne. A są one też potrzebne. Wykształcenie techniczne za PRL bylo na wysokim poziomie. Ale społeczne i humanistyczne bez szału. I dzisiaj mamy niedouczonych socjologów, historyków, politologów, filozofów. Albo douczony, a przesiąkniętych myślą zdradziecką.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829