Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1948 postów 2925 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Smutek tropików w polskiej filii Muzeum Holokaustu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak słuchałem naszego pana Prezydenta podczas drugorzędnych uroczystości w Auschwitz - bo te ważne to były w Jad Waszem (Jad wa-Szem) - to było mi go po ludzku żal.

I jednocześnie ogarnęła mnie złość, bo dając sie po raz kolejny upokarzać różnym zbirom (wszak wystarczy spojrzeć na te twarze jak potwarze) pozwala na kolejne upokarzanie Polski. Nie wiem, czemu to robi – czy nakazuje mu to „zwykły poseł” Jarosław Kaczyński czy boi się cichych dni w domu czy po prostu nadaje sie na obecne stanowisko jak świnia pod siodło?

Myślę, że jedynym prezydentem III RP nieprzynoszącym nam ujmy był gen. Wojciech Jaruzelski – wiem, że spawacz stanu wojennego, zupełnie nieznający się na gospodarce i zginający się przed Sowietami w scyzoryk – ale nie przypominam sobie, by aż tak się upokarzał wobec kogokolwiek innego.

Nie chciałbym być źle zrozumiany – kontrkandydatka, posągowa pani Kidawa-Błońska ma wszystkie zalety „anatomiczne i inne” ale jeśli krytykuje Prezesa słowami: „Jak wiemy, Jarosławowi Kaczyńskiemu nie zależy na świecie, na Europie, jemu zależy tylko na Polsce” ( pomijam, czy to jest prawda, choć uważam, ze watpię) ... to nic dziwnego, że z góry wyklucza udział w wyborczej debacie, tak jak wcześniej uczyniła to gdańska Dulczessa – przy takich potencjałach intelektualnych są to decyzje racjonalne. Ale przecież słaba to pociecha, że zamiast niej czy rubasznego Bronka na spotkaniach ze zbirami (spotkaniach najczęściej niepotrzebnych) reprezentuje nas facet twardy jak  „pastereczka Zosia”:

Na głowie mam kraśny wianek,

W ręku zielony badylek,

Przede mną bieży baranek,

Nade mną leci motylek.

Na baranka bez ustanku

Wołam: baś, baś, mój baranku,

Baranek zawsze z daleka;

Motylka rózeczką gonię

I już, już chwytam go w dłonie;

Motylek zawsze ucieka.

Z jednej strony banda zbirów przychodzi, żeby nas okraść (na 65 mrd, na 300 mrd USD), zatrudnia do tego celu naszego „bezalternatywnego sojusznika” z wielką pałą:

Brody ich długie, kręcone wąsiska,
Wzrok dziki, suknia plugawa;
Noże za pasem, miecz u boku błyska,
W ręku ogromna buława.

Z drugiej strony nasza pastereczka Zosia opowiada jakies pierdolety o „rzeczpospolitej przyjaciół”, partnerstwie strategicznym, żydowskim przodku w każdym polskim domu i zagrodzie, przyjaźni itp.

W odpowiedzi jeden zbir pierdzi nam w nos w Jad Waszem, dopuszczając do głosu wszystkich sprawców Holokaustu, wykluczając tylko polskiego prezydenta, a drugi zbir z Auschwitz „"zdecydował się nie naginać historii i przypomniał Polakom o ich zbrodniach podczas II wojny światowej, nawet kosztem zasad grzeczności"
Jeszcze inny zbir zrównuje jakąkolwiek krytyke Izarela z antysyjonizmem, a ten z antysmeityzmem, a nasze patałachy kiwaja głowami, obiecują walczyć „ze złym słowem”, bo jak wiemy z Wolnego Miasta Gdańska:

 „Na początku było słowo, złe słowo. Słowo jednego przeciwko drugiemu. I to złe słowo było Polaka przeciwko innemu narodowi, Niemca przeciwko innemu narodowi. Europa została tym złym słowem podzielona”.

[Mój prosty umysł goja nie jest w stanie pojąć ewidentego nabożeństwa, jakie prezydent Adamowicz żywił do tradycji tego nazistowskiego potworka, jakim było WMG].

Milczą nasi purpuraci, jakby im kto tłuste gęby pozaklejał studolarówkami i nikt z nich nie zająknął się o ofierze św. Maksymiliana Kolbe, bo ogólnie pamięć o polskich ofiarach Auschwitz mogłaby opóźnić przekształcanie tego miejsca w eksterytorialną filię nowojorskiego Muzeum Holokaustu.

Podstawą narzucanej wszystkim religii Holokaustu jest dogmat o wyjątkowości tej tragedii we Wszechświecie, co owszem, ma sens, ale tylko w ramach talmudycznego rasizmu, że – jak to ujęła pani profesor Engelking-Boni:

„Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym”.

Każda religia wymaga miejsc kultu, stąd o ile Żydzi mogli się pogodzić z meczetem Al-Aksa i Kopułą na Skale zbudowanymi na Wzgórzu Świątynnym w Jerozolimie, o tyle religia Holokaustu wymagała usunięcia krzyża ze Żwirowiska (gdzie Niemcy zabili 150 Polaków), za czym poszło usunięcie sióstr karmelitanek. W roku 2015 pojawiło się kolejne żądanie, tym razem usunięcia koscioła z Brzezinki. Kościół nie tylko nie wyciągnął z wczesniejszego „dialogu” żadnych wniosków, ale w myśl nowoprzyjętej religii świętego spokoju chowa głowę w piasek, licząc, że jak już powstanie Judeopolonia, to nie tylko zostanie oszczędzony, ale że zachowa również profity. Oby nie stracił ich nie tylko na tym, ale i na tamtym świecie.

 

   

KOMENTARZE

 • Rabin domaga się usunięcia kościoła z terenu Auschwitz!!
  https://dorzeczy.pl/swiat/127359/rabin-domaga-sie-usuniecia-kosciola-z-terenu-auschwitz.html
 • @trojanka 17:53:07
  Ja bym na jego miejscu wysuwał takie same żądania:

  - raz, ze logika zawłaszczania Auschwitz jako terenu eksterytorialnego (postulował to przecież nasz przyjaciel Jojne Daniels)
  - A DWA, czym kościół niby jest lepszy od krzyża na Żwirowisku tudzież klasztoru karmelitanek?

  pozdr
 • @MacGregor 17:59:32
  Co będzie następne do usunięcia???naród polski ....Już jest zakaz spalenia kukły Judasza, topienia Marzanny wielowiekowe tradycje polskie....

  kumpela Jonniego, "doradcy polskiego rządu", pracownika LOTu.
  https://pbs.twimg.com/media/EIW6dLkWsAALPn3.jpg

  https://youtu.be/ZAqyQkJdiOM
 • Mimo 30tu lat niezależności polscy politycy nie dopracowali się
  żadnej strategii dla Polski. A taka strategia, przynajmniej na dekadę na przyszłość, uzgodniona przez wszystkie strony polityki, powinna powstać i powinna być szanowana, niezależnie od tych przepychanek wewnątrzkrajowych.

  Polska dzisiaj nie może sobie pozwolić na wojnę ze wszystkimi. Musi być jasne stanowisko w polityce zagranicznej; gdzie zmierza polska polityka i co Polaków czeka na przyszłość. Brak jest ośrodka myśli politycznej, brak jest dyskusji i publikacji niezależnej od władzy centralnej. Rząd manipuluje zasobami budżetu tak, aby nie pozwolić na głos inny niż chwalenie władzy i to niestety robił i robi każdy rząd.
 • Wolne Miasto Gdańsk to
  nie tylko międzywojnie. Takie coś istniało już od 1807 roku do bodaj 1814. Znajdowało się pod wspólnym protektoratem Prus i Saksonii. Ale faktyczną ostateczną instancją był Napoleon.
  Tylko, że wtedy jeszcze byli Gdańszczanie. Używający języka niemieckiego, ale ówcześni Gdańszczanie byli takimi samymi "Niemcami" jak niemieckojęzyczni Szwajcarzy. Dopiero pod koniec XIX, zaczęto starych Gdańszczan wypychać, a ściągać kolonistów niemieckich.
 • @Anna-PK 18:26:18
  Jeżeli jeden gang ma w swojej strategii podłączyć się do,, Europy,, (czytaj Niemcy) a drugi chce podłączyć się do USA (i załatwić to podłączenie przez,, braci starszych,, to o jakiej strategii dla Polski jest mowa? Nie ma mowy o jakiejkolwiek strategii w takiej sytuacji. Jeżeli 19Lipca zeszłego roku za ustawą,, antyroszczeniową,, jeden gang wstrzymuje się od głosu, a drugi gang,, patriotów,, jest przeciw, to o czym my mówimy? A to jest przynajmniej jeden element strategi dla Polski właśnie, bo przynajmniej stara się zapobiec grabieży majątku obywateli i państwa polskiego.
 • Słynny „łowca nazistów” powiedział to wprost: Żydzi to ludobójcy ! Mordowali Polaków
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/slynny-lowca-nazistow-powiedzial-to-wprost-zydzi-to-ludobojcy-mordowali-polakow-2018-05

  https://forumdlazycia.wordpress.com/2018/05/24/slynny-lowca-nazistow-powiedzial-to-wprost-zydzi-to-ludobojcy-mordowali-polakow/

  https://forumdlazycia.files.wordpress.com/2018/05/586d01d5-e366-4d7a-a41b-b672d5f965a6.png
 • @trojanka 17:53:07
  „(…) jeśli przyjdą niszczyć ten Naród, zaczną od Kościoła, gdyż ten Kościół jest siłą tego narodu. (…)”

  Prymas Polski Kard. Stefan Wyszyński
 • @Anna-PK 18:26:18
  : Jaja!- ale Pani jest z tego znana.
  Zaczynamy? :) Zaczynamy:

  "Mimo 30tu lat niezależności polscy politycy nie dopracowali się
  żadnej strategii dla Polski. A taka strategia, przynajmniej na dekadę na przyszłość, uzgodniona przez wszystkie strony polityki, powinna powstać i powinna być szanowana, niezależnie od tych przepychanek wewnątrzkrajowych." rozbieramy beznamiętnie zdanie blogerki Anna PK:
  " A taka strategia, przynajmniej na dekadę na przyszłość, uzgodniona przez wszystkie strony polityki,"- wcześniej blogerka Anna Pk wspomniała coś o: "strategii dla Polski"- nikt, tak.., no nikt nie wie co blogerka Anna Pk miała na myśli pisząc o "strategii dla Polski". ... Możemy zawsze sięgnąć do wcześniejszych wpisów, Pani Ani, ale z nich też /!/ nie wynika żadna super..., wróć!, żadna " strategia dla Polski".

  Co to są "wszystkie strony polityki"- tego też we wpisie i na blogu nie ma. Jakie strony... jakiej polityki?... no smutek, ale jest nadzieja: nagroda: "złote usta". :)

  idziemy dalej:

  "Polska dzisiaj nie może sobie pozwolić na wojnę ze wszystkimi"- a z kim może?

  " Musi być jasne stanowisko w polityce zagranicznej; gdzie zmierza polska polityka i co Polaków czeka na przyszłość." Ma blogerka Anka na to wpływ... MMM, acha.

  "Brak jest ośrodka myśli politycznej, brak jest dyskusji i publikacji niezależnej od władzy centralnej."- utyskiwaniom nie ma końca...
  JA brzoza, ja brzoza... hau, hau- zaszczekał pies- szarik.

  ". Rząd manipuluje zasobami budżetu tak, aby nie pozwolić na głos inny niż chwalenie władzy i to niestety robił i robi każdy rząd."- no.

  "Rząd manipuluje zasobami budżetu"- dowody plis.

  "tak, aby nie pozwolić na głos inny niż chwalenie władzy i to niestety robił i robi każdy rząd."- ledwie tlący się, nieuświadomiony anarchizm. Ohyda.
  Ja tego nie rozumiem. No chyba, że Anka coś zarabia na tych wklejkach. :)
 • @kula Lis 69 19:24:59
  100/100
 • @kula Lis 69 19:24:59
  Ten Kościół, to już jest ruina. Tych ruin nie ma sensu bronić. Teraz trzeba posprzątać i zacząć budować Kościół od nowa. Na prawdziwej Komunii ma być wybudowany. Dokładnie takiej, jak to Jezus przedstawił podczas ostatniej wieczerzy. Jak papież Franciszek postuluje się bratanie z antychrystem (bracia starsi w wierze), to ja mam poważne obawy, czy to nie są faktycznie jego bracia. Braćmi są ci, którzy mają tego samego Ojca.
  Jezus wyraźnie mówił, że tamci mają innego ojca.
 • @Anna-PK 18:26:18
  Pisze Pani z takim przekonaniem,

  " Mimo 30tu lat niezależności polscy politycy nie dopracowali się
  żadnej strategii dla Polski. A taka strategia, przynajmniej na dekadę na przyszłość, uzgodniona przez wszystkie strony polityki, powinna powstać i powinna być szanowana, niezależnie od tych przepychanek wewnątrzkrajowych."" itd...

  To wszystko gdyby skierowane było faktycznie do POLSKICH POLITYKÓW i POLSKIEJ WŁADZY to miałoby wielki sens. Szkopuł w tym , że od 1989 roku w Polsce po okrągłym stole, dominujacy glos mają polskojęzyczni politycy. A to jest nie to samo jak POLSCY POLITYCY.

  Musze znowu przypomnieć że ŻADEN UCZCIWY POLAK nigdy nie będzie popierać tych którzy dokonali przewrotu na Ukrainie pod flagami UPA--bandery i krwawo rozprawiają się z ludzmi którzy nie godzą sie żyć pod dyktatura reżimu banderowskiej junty.
  Tak jak ŻADEN UCZCIWY POLAK nie będzie stał w Kijowie obok spadkobierców UPA i darł się wychwalajac tych ktorzy maja na sumieniu ponad 200 tysięcy bestialsko pomordowanych naszych braci i sióstr, ojców i matek oraz dzieci.

  A tak ci w PO jak i w PiS okryli sie hańbą wspierając potomków UPA, którzy po przewrocie domonali masakry ludnosci w Odessie i w Donbasie.

  Więc sorry, o czym tu mowa o polskim rządzie ? Czy raczej o wasalskich rządach polskojęzycznych kreatur.

  To wina jest wyborów że od 1989 roku mamy u władzy i w parlamencie ludzi nie dbającch o nasze interesy o Polskę tylko są marionetkami sterowanymi z za oceanu, lub z Brukseli.

  ( wczasach zaborów także istniały niby polskie rządy i władze zależne od kuratorów ).
 • @kula Lis 69 19:21:44
  https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1923-raz-sierpem-raz-mlotem-zydowska-holote Salute Amigo.
 • @krzysiekniepieklo 20:16:30
  Chłopcze, nie chodzi o kościół, chodzi o NAS. :)!
 • @Monaco 20:30:49
  "To wszystko gdyby skierowane było faktycznie do POLSKICH POLITYKÓW i POLSKIEJ WŁADZY to miałoby wielki sens. Szkopuł w tym , że od 1989 roku w Polsce po okrągłym stole, dominujacy glos mają polskojęzyczni politycy. A to jest nie to samo jak POLSCY POLITYCY."

  oj tak... tak! racja! nie mówiąc o polskojęzycznych blogerach, którzy:


  "Musze znowu przypomnieć że ŻADEN UCZCIWY POLAK nigdy nie będzie popierać tych którzy dokonali przewrotu na Ukrainie pod flagami UPA--bandery i krwawo rozprawiają się z ludzmi którzy nie godzą sie żyć pod dyktatura reżimu banderowskiej junty.
  Tak jak ŻADEN UCZCIWY POLAK nie będzie stał w Kijowie obok spadkobierców UPA i darł się wychwalajac tych ktorzy maja na sumieniu ponad 200 tysięcy bestialsko pomordowanych naszych braci i sióstr, ojców i matek oraz dzieci."

  którzy, co tu dużo mówić, są tylko polskojęzyczni :)
 • Cóż
  ---------
  "W roku 2015 pojawiło się kolejne żądanie, tym razem usunięcia koscioła z Brzezinki."
  ---------
  Cóż - przecież une trzęsły Europą jeszcze przed II WŚ - więc tak naprawdę ten obóz jest ich - bo to oni wybudowali go panem, towarzyszem Hitlerem. Tam - gdzie teraz mieści się ten kościół miała być komendantura obozu w Birkenau.
  Wniosek?
  Jedno wiemy na pewno - une nie maja potrzeby reaktywowania obozu - bo tym razem - to cały eurokołchoz będzie takim obozem - oczywiście obozem bez drutów kolczastych - choć kto to wie.
 • @JimA 20:36:16
  No to mi wyjaśnij, w kim Ty swoją nadzieję pokładasz?
  Kogo sobie na króla wybrałeś, a który ma Ciebie ocalić? No i Polskę.
 • @krzysiekniepieklo 22:07:52
  Nie " pokładam nadziei" :)- to po pierwsze. Ja wierzę. :)- to po drugie.
  Nie wybierałem Króla!- Król wybrał mnie. :) Ocalić?- przed czym?- ja już jestem " ocalony" /.../ Polskę wyzwolą Polacy. :)
 • @krzysiekniepieklo 22:07:52
  A "to" polecam :)

  https://www.youtube.com/watch?v=G2mi9csQGeI
 • Fajnie dosadnie i celnie napisane. Gregor ma talent.
  Polska solidaruchów tkwi po uszy w mafijnym g..nie.
  Jeżeli w tym tkwieniu nie ma drugiego dna..a może być...
  to sytuacja Narodu Polskiego jest paskudna.

  Tramp rozdaje Palestynę żydom, rozdał już kawałek Syrii żydom (wzgórza Golan)...do dlaczego nie miałby rozdać i Polski żydom ?
  a przy okazji Niemcom co by znacznie poprawiło relacje UE z USA.

  Rozdawnictwo Trampa jest perwersyjne.
  Mafia żydowska się raduje a Tramp uzyskuje chwilę na złapanie głębszego oddechu w tym nieustającym uścisku, nacisku żydowskich "przyjaciół".
  Rozdawnictwo Trampa jest tak pomyślane (jak cała jego polityka) by w warstwie zewnętrznej formalnej radowała mafię żydowską.. natomiast w głębszej warstwie tę mafię niszczyła.
  Zabójstwo Irańskiego generała cieszy żydów ale prowadzi do wywalenia USA z Iraku i z Syrii.
  Oddanie wzgórz Golan czy Palestyny Izraelowi cieszy żydów ale konsoliduje świat nie tylko arabski przeciw mafii żydowskiej.
  Wszystkie prezenty Trampa dla mafii żydowskiej są politycznie zatrute.

  Tramp walczy z tą mafią będąc praktycznie w rękach tej mafii.
  Mafia o tym wie i nie wie.
  Mądrzejsi to wiedzą a w mafii władzę mają głupsi ale bardziej krzykliwi ekstremiści... oni widzą tylko lukier na powierzchni "prezentów" Trampa.

  Czy PIS gra w to samo ?
  Było by miło...ale pewności nie ma i być nie może w sytuacji okupacyjnej (mafia praktycznie okupuje Polskę od 89r).

  Czekamy na załamanie się dominacji mafii i na radosne odkrycie że nasi zdrajcy okazali się patriotami...ryjącymi od lat pod mafią.

  Fantazja mnie ponosi a i tak nie dorównam Gregorowi..
 • @Oscar 08:59:25
  No nie oscar: bardzo dobrze kombinujesz. Tylko trzeba zastosować skuteczną kuracje, jeśli już doszło do sepsy. Trzeba ograniczyć albo zlikwidować namnażanie inwazjonisty i zacząć filtrować i pozbywać się go wszędzie tam, gdzie to jest możliwe. Skoro dowództwo jest w obcych rękach, to trzeba organizować się od dołu i identyfikować i zwalczać okupanta na każdy możliwym poziomie władzy. My też możemy rosnąć w siłę. Trzeba tylko obudzić tych, którzy śpią.
 • @Oscar 08:59:25
  Czy Polacy we własnym kraju, w swojej Ojczyźnie, muszą żyć tak jak Polacy na Syberii?
 • @JimA 15:21:47
  Po 89r muszą żyć tak jak Palestyńczycy w Palestynie.
  ...coraz mniej jest w Polski w Polsce podobnie jak Palestyny w Palestynie.

  Ostatnio Tramp podarował Izraelowi kolejny kawałek Palestyny...
  kiedy podaruje Izraelowi kolejny kawałek Polski ?
  To kwestia czasu..
 • @Oscar 16:41:22
  "To kwestia czasu.."- nie! Określił to w swoim "Planie Wyzwolenia Bliskiego Wschodu". :) Otóż:" od dziś do "za cztery lata"- ma panować "pokój" między plemionami na pustyni"- dla nas- Polski... i "reszty świata"- oznacza to tyle, że :

  PRZEZ NASTĘPNE CZTERY LATA BĘDZIEMY KLĘCZEĆ PRZED JAMOCHŁONEM.

  ( mnie się ten plan nie podoba)

  :/! :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829