Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1948 postów 2925 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Wojciech Cejrowski czyli pyszałkowaty allwissend.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W niedawnej rozmowie w Mediach Narodowych dr Wojciech Szewko dał nieśmiały wyraz pewnej zazdrości,

W niedawnej rozmowie w Mediach Narodowych dr Wojciech Szewko dał nieśmiały wyraz pewnej zazdrości, bo kiedy on jest ledwo specjalistą od spraw Bliskiego Wschodu i z trudem ogarnia tamtejsze arabskojęzyczne media, to w państwowej telewizji i ciałach doradczych przy władzy warszawskiej aż roi sie od specjalistów od wszystkiego.

W podobny sposób moją zazdrość wzbudza prawicowy człowiek renesansu czyli Wojciech Cejrowski, który zna się na wszystkim i tak, jak piszą o laskach pokazujących cycki, że „nie wstydzą się swego ciała”, tak on nie wstydzi się dzielić swoją wiedzą, która najczęściej przybiera postać bolkowego „ja rzucam pomysły, a wy je łapcie”.

Mądrości te potem, szczególnie w chwilach niedyspozycji jasnowidza Jackowskiego, podaje dalej skądinąd atrakcyjny i chętnie przeze mnie czytany portal nczas.com

[Wiem, że bez sensu,ale tak mi się zawsze kojarzy: - Jak na imię miał Wojski w „Panu Tadeuszu”? – Natenczas!].

Przykłady (od najnowszych do najstarszych)

Wojciech Cejrowski miażdży auta elektryczne. „Są niewydajne. Nazywanie ich zeroemisyjnymi to oszustwo” [VIDEO]

Mój znajomy przez lata chorował na miażdżycę, bo ilekroć siadał to mu brzuch jądra miażdżył i dopiero jak się odchudził, to przeszło jak ręką odjął i znów mógł się przywitać ze starym znajomym.

Wojciech Cejrowski ostro o Izraelu i 447! „To państwo niechętne wobec Polski” [VIDEO]

Serio? Co to znaczy, ze jakies państwo jest wobec kogoś chętne albo niechętne? Np. Ukraina jest chętna wobec Polski, na początek wobec Zakerzonia, Przemyśla i Chełmszczyzny.

Ostre słowa Wojciecha Cejrowskiego. „On nie czyta konstytucji, czy co?!”

No proszę, niby mieszka w dżungli, a okazuje się być konstytucjonalistą. Ja tam nie namawiałbym prezydenta Chanukowicza do sypiania z konstytutą (alias OTUĄ), bo jakie z tego potem rodzą się potworki, to widać po ubywatelach RP, którzy spokojnie i bez charakteryzacji mogliby dorabiać jako statyści w filmach o zombi.

Wojciech Cejrowski ostro do PiS! „Niech Izrael walczy skoro jest pompowany przez USA”

Dobrze prawi, ja też powtarzam za Grzegorzem Braunem i innymi Konfederatami: żadnych wojen za Izrael. Ale jaki miałby być ciąg przyczynowo-skutkowy: PiS już pokazywał Iran palcem na globusie, już chciał przenieść polskie (w tym sensie, że to my za nie zapłaciliśmy) F-16 z pustyni Negew do sąsiadującego z Iranem Iraku, aż tu nieoczekiwanie wpada do gabinetu Prezesa jakas giętka asystentka i woła: stop, stop, nie możemy, boWojtek Cejrowski do nas ostro!

Cejrowski ostro do PiS-u, pani profesor Pawłowicz ostro na twitterze do Hansa Timmermansa i sprawa odwalona, obiad zjedzony, dzień zaliczony, dobre samopoczucie po dobrze spełnionym obowiązku.

Wojciech Cejrowski upokorzył premiera Morawieckiego! „Sekretarka, laufer do załatwiania spraw bieżących”

Wojciech Cejrowski po prostu…porównał premiera do sekretarki. – Głowa państwa powinna odpowiadać głowie państwa, a nie sekretarka, bo premier to drugi w szeregu, wynajęty przez parlament laufer do załatwiania spraw bieżących, coś w rodzaju sekretarki – powiedział podróżnik.

(chodziło o to,ze na kłamstwa Putina odpowiedział premier, a nie prezydent)

Jak widac specjalista nie tylko od dyplomacji, ale i od dworskiej etykiety, jak każdy kowboj.

 

Wojciech Cejrowski ostro o słowach Putina: „Powinniśmy Polakom rozdawać broń i uczyć, jak strzelać” [VIDEO]

– Jesteśmy bezbronni wobec takich ataków Putina, bo on będzie cytowany wszędzie, a nasze odpowiedzi będą cytowane być może w przypisach, że kilka krajów się oburzyło. Co powinniśmy robić w przypadku stałych ataków? Rozdać broń powinniśmy Polakom, bo się musimy spodziewać jednego z możliwych scenariuszy, że jak połknie Białoruś, to może przyjdzie połykać Polskę – stwierdził Cejrowski.

 Powinniśmy ludziom rozdać broń, powinniśmy terytorialsów rozwijać, armię polską rozwijać. Jeżeli nie mamy nic innego, jak sojusz ze Stanami Zjednoczonymi i NATO, to powinniśmy to rozwijać, w to inwestować, Polakom rozdawać broń i uczyć, jak strzelać – wskazał publicysta.

Znów ładnie, Polska jest dziś bowiem najbardziej rozbrojonym krajem w Europie, ale co to znaczy „powinniśmy ludziom rozdać broń”? W ramach kolejnego programu rozdawniczego? I jaki to ma związek ze słowami Putina? A jak Putin „połknąwszy Białoruś przyjdzie połykać Polskę” (według analiz dr Targalskiego?) to ci Polscy z rozdaną bronią będą do żarłocznego Putina strzelać, podobnie jak terytorialsi do rosyjskiego specnazu (wg Antoniego Macierewicza)?

I na koniec klasyczna juz perełka mądrości autorytetu moralnego:

Cejrowski o Rosjanach: „To jest nasz wróg do którego trzeba strzelać… Rusek to jest wróg !” (wideo)

[odpowiedź na pytanie o to, czy warto czytać literature rosyjską]

Wróć, na koniec to:

https://dorzeczy.pl/kraj/41616/Cejrowski-Szczecin-trzeba-oddac-Niemcom-ale.html

Były kiedyś takie czasy (1994-1996), kiedy cały naród dostawał raz w tygodniu (bodaj w piątek) biegunki i pędził na WC Kwadrans.

Dziś wolałbym się raczej napić wody z kibla niż czerpać z tej jak widać nieświeżej i nieodpowiedzialnej za słowa „krynicy”.

PS

 

Niech zgadnę - ceny prądu powinny być niższe?

 

  

KOMENTARZE

  • No i zawsze to "OSTRO"
    żeby się tylko nie pokaleczył przypadkiem ...
  • 5* Fajne!!! Człowiek musi z czegoś żyć. Zrobił taką a nie inną
    karierę i ją kontynuuje póki zdrowie. Wszystko przemija, więc i p. Cejrowski, wcześniej czy później też przestanie nadawać. Wbrew pozorom jego praca nie jest łatwa; zawsze trzeba być w dobrej kondycji aby ktoś chciał słuchać, czy oglądać.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829