Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1922 posty 2791 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Zrób prezent na Chanukę – zadenuncjuj antysemitnika!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Świat idzie z postępem i osiągnięciami, a Polska ze światem.

Mój ociec wspomina powojenny wierszyk ze studenckiego kabaretu:

„Mikołaju, wróć do raju, dziś Mikołaj pomysł stary, dzisiaj UNRRA daje dary”.

Dziś Boże Narodzenie to pomysł stary, a opłatek to czysty faszyzm, naruszający świeckość państwa, co pobudza nie tylko  panią Diduszko czyli wdowę po tragicznie zmartwychwstałym panu Diduszko do szaleństwa – innych też święcony opłatek zdaje się parzyć bardziej niż barszcz Sosnowskiego.

Nic zatem dziwnego, ze w ramach walki o świeckie państwo Boże Narodzenie pomału ustępuje publicznemu świętowaniu Chanuki, którą to ŚWIECKĄ tradycję zapoczątkował ś.p. Lech Kaczyński (co w całej rozciągłości potwierdza prawdziwość przysłowia, że lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć, szczególnie znaleźć sojusznika).

W tym roku Chanuka przypada na 23 grudnia więc tego dnia w całej Polsce będą miały miejsce -przepraszam za skojarzenie – łapanki na rabina, albo chociaż podrabinka, żeby razem z nim zapalić świeczkę w oknie urzędu i dać wyraźny sygnał organizatorom kastingu na szabesgojów przyszłej Judeopolonii, że tu jest kandydat i się zgłasza.

Ale można lepiej.

Jak napisała na Twitterze dziennikarka JTA.org oraz Jewish.pl, pani Katarzyna Markusz:

„Zatrzymanie byłego księdza Jacka M. przez ABW za szerzenie nienawiści do Żydów to dobry prezent na Chanukę”.

W Starym Testamencie raz po raz napotykamy na przykłady wyjątkowej mściwości ludu niegdyś wybranego i obcego nam czerpania radości z pastwienia się nad pokonanym. Np. w księdze Estery (która opisuje stosowany przez ich do dziś modus operandi) czytamy:

„I uwolnili się od wrogów, i zabili nienawidzących ich siedemdziesiąt pięć tysięcy, ale na majątek ich nie wyciągnęli ręki.  Tak było trzynastego dnia miesiąca Adar. A czternastego odpoczęli i urządzili tegoż dnia ucztę i zabawę”

Zabili 75 tysięcy „nienawidzących ich” czyli ówczesnych antysemitników takich jak Jacek Międlar.

Chrześcijanie odczytują to w świetle Nowego Testamentu, tłumacząc żydowskie okrucieństwa i mściwość realiami ówczesnej, odległej od nas o ponad 20 wieków rzeczywistości. A tymczasem bynajmniej nieodosobnione słowa żydowskiej dziennikarki wskazują na to, że jej plemię nie zmieniło się od tamtych czasów ani o jotę i nasza współczesna Salome, jakby mogła, to poprosiłaby, by przynieść jej na srebrnej tacy głowę Jacka Międlara].

Dlatego też w duchu żydowskiego święta ogłaszam akcję:

„Zrób strasznym braciom prezent na Chanukę – zadenuncjuj antysemitnika”.

Według najnowszego opracowania ADL, Polska jest najbardziej antysemickim krajem na świecie (por.https://global100.adl.org/map), więc nie powinno być problemu ze znalezieniem 75 tysięcy antysemitników na początek.

Jeśli pod te kategorię podpadają Twoi rodzice, rodzeństwo, bliscy, złóż na nich donos w duchu Pawlika Morozowa. A jeśli z lustra codziennie rano patrzy na Ciebie polska, antysemicka morda kolonizatora, właściciela niewolników i mordercy Żydów (copyright Olga Tokarczuk alias „królowa literatury”), nie wahaj się ni przez chwilę i donieś na samego siebie.

Niech światła Chanuki zaświecą w tym roku jeszcze radośniej.

 

  

KOMENTARZE

 • Autor
  Donieść na siebie samego ? To za mało radykalne.Lepiej od razu się ukamienować ,lub popełnić samobójstwo strzelając sobie dwukrotnie w potylicę.
 • Błąd. Nie żydokomuna tylko obecnie jest PISbolazewia czyli ..
  Czyli żydobolszewia.

  Gdy Marx i Engels w grobie słyszą że w Polsce jest żydokomuna to się w grobie przywracają i chichot na Polach Elizejskich u HADESA.
 • Nie jest tajemnicą, że
  ten jest antysemitą - kogo dzieci Złego nienawidzą - a przecież oni nienawidzą wszystkich ludzi stworzonych przez Boga z Bogiem włącznie. Nienawidzą nienawiścią niewyobrażalna dla ludzi - bo to jest nienawiść szatańska.
  Wniosek?
  Czy się znajdą tacy na wzór Pawki Morozowa - czy też nie - to i tak nie zmieni to ani na jotę - obecnego stanu rzeczy na Ziemi.
 • Konserwatyzm Olgi Tokarczuk
  "copyright Olga Tokarczuk alias „królowa literatury”

  https://klubjagiellonski.pl/2019/12/15/konserwatyzm-olgi-tokarczuk-na-pohybel-kontrkulturze/

  "[...]
  Hippisi krytykowali kulturę ojców, aby zrealizować ideał jednostek wyzwolonych z okowów materialistycznej cywilizacji. Usiłowali budować swoją tożsamość w oparciu o grę z utartymi konwencjami, nowe formy zindywidualizowanej duchowości i ucieczkę ze świata w głąb psychodelicznych transów powodowanych syntetykami w celu doświadczenia prawdziwej transcendencji. Właśnie dlatego można pojmować rewolucję ‘68 jako zapowiedź Baumanowskiej ponowoczesności.

  Samotne, nomadyczne stworzenia, pozbawione wspólnej kultury (mitów, religii, definicji prawdy) tworzą atomistyczne społeczeństwa pozbawione celu i możliwości dialogu. Skazane na egoizm wyrosły z rozmytego ideału bycia autentycznym, pogrążają się w nieczułości, chowając starsze pokolenia do grobu jeszcze za ich życia.

  Wykład Tokarczuk, czyli głód sacrum

  Uważny słuchacz wykładu noblowskiego wygłoszonego przez Olgę Tokarczuk momentalnie dostrzega, że polska noblistka sprzeciwia się dorobkowi odziedziczonemu po rewolucji ‘68 . A jeśli przyjąć, że istotnym wyznacznikiem kulturowego konserwatyzmu w skali globalnej jest dziś krytyczny stosunek do skutków tejże rewolucji, to konserwatystką w tym aspekcie będzie również i sama Tokarczuk. Oczywiście, zaraz podniosą się głosy komentatorów z prawej strony, że to bzdury. Przecież ateistki oraz osoby o liberalno-lewicowym światopoglądzie nie można nazywać konserwatystką -- to pomieszanie pojęć, a do tego ordynarny clickbait stworzony wyłącznie po to, aby rozsierdzić czytelników i sprowokować burzę w komentarzach.

  Tak, Tokarczuk nie jest polską konserwatystką. Rodzimy konserwatyzm najczęściej kojarzymy po prostu z afirmatywnym stosunkiem do Kościoła katolickiego i/lub heroicznego świadectwa odwagi Polaków na przestrzeni dziejów. Zgoda. Jednak, abstrahując już od nieszczęsnego barbarzyństwa niektórych komentatorów odsądzających Tokarczuk od czci i wiary za poglądy, nie znaczy to jeszcze, że teza o jej kulturowym konserwatyzmie pozbawiona jest uzasadnienia. [...]"
 • @Pedant 18:36:33
  ------------
  "Jednak, abstrahując już od nieszczęsnego barbarzyństwa niektórych komentatorów odsądzających Tokarczuk od czci i wiary za poglądy, nie znaczy to jeszcze, że teza o jej kulturowym konserwatyzmie pozbawiona jest uzasadnienia. [...]""
  ------------
  Może i ona jest konserwatystką na płaszczyźnie kulturowej - ale nie naszej kultury, Nie naszej, ludzkiej kultury!
  Wniosek?
  Przewrotność nie zna granic.
 • @
  Przychodzi Jan Śpiewak do sądu.
  Skazuję pana na grzywnę w wysokości 15 tys złotych orzeka sąd.
  Ale za co pyta Janek?
  Gdybym ja wiedziała za co to ty byś chłopie z więzienia za 10 lat nie wyszedł odpowiada pani sędzia.
 • @
  Wzruszający gest naszej Noblistki.
  Zamiast jakichś gówno wartych pieniędzy, Olga Tokarczuk przekaże na WOŚP replikę medalu noblowskiego.
  Poruszony tym faktem postanowiłem oddać na licytację replikę banknotu 500 złotowego, własnoręcznie wykonaną na drukarce Lexmark CS728de
 • DO @Husky 19:14:24
  Dobre porównanie !

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! pokojowo i przyjazna sąsiadom !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • ponawiam propozycję :-)
  Tyrania sanhedrynu umacnia się. Jej szczęki coraz mocniej trzymają nas za grdykę, więc na razie nie pozostaje nam nic innego jak jakiś zgniły kompromis. Można by użyć schemat już opatentowany, tzn. tyran mógłby wypuścić certyfikaty na "emisję" antysemityzmu zatruwającego atmosferę politycznej poprawności i podgrzewjącego klimat światowego judeosceptycyzmu. Każdy zdesperowany obywatel mógły taki certyfikat, powiedzmy raz na tydzień, zakupić za 5 złotych i sobie ulżyć pisząc prawdę oraz dowolne bluzgi. Tyran lubi pieniądze, więc miałby ich więcej, a obywatele w ramach terapii mogliby odreagować, aby dotrwać w jakim takim zdrowiu psychicznym do zbliżającego się nieuchronnie generalnego rozwiązania kwestii gojowskiej (albo tyrańskiej jak Bóg da).
 • Chanuka
  Warto zauważyć, że Chanuka jest świętem talmudycznym.

  Jak napisał Michael Hoffman:

  „Prawdziwe znaczenie święta Chanuka wyjawione zostało przez wspominanego już wcześniej rabbiego Leviego Isaaca Meira z Berdyczewa (znanego jako „Kedushat Levi”), wybitnego XVIII-wiecznego znawcę Halachy, według którego zapalanie menory na Chanuka nie ma bynajmniej na celu upamiętnienia zwycięstwa biblijnych Machabeuszy.

  Według tajnej doktryny Chazal dotyczącej Chanuka wyraża ona „upodobanie Boga w narodzie żydowskim” i w jego próżnych obrzędach. „Bóg” dał owe mityczne osiem dni oliwy bynajmniej nie dla ułatwienia zwycięstwa czy umożliwienia dopełnienia obowiązku religijnego, ale raczej jako znak (Halacha asah mitzvah) swego stałego podziwu dla narodu żydowskiego, któremu również my dajemy wyraz, ilekroć pozwalamy, by menora stawiana była tam, gdzie równocześnie zakazuje się postawić stajenkę.

  W religii judaizmu zapalanie menory podczas święta Chanuka symbolizuje uprzywilejowany status narodu żydowskiego. Podobnie jak w przypadku innych stworzonych przez ludzi tradycji talmudycznych, mających na celu samoubóstwienie, również Chanuka ewoluowała stopniowo na przestrzeni wieków w postać jaką ma obecnie, stając się kolejnym przykładem odchodzenia judaizmu od tekstów i prawd biblijnych.”
 • @Piotrx 21:05:40
  "„Prawdziwe znaczenie święta Chanuka wyjawione zostało przez wspominanego już wcześniej rabbiego Leviego Isaaca Meira z Berdyczewa (znanego jako „Kedushat Levi”), wybitnego XVIII-wiecznego znawcę Halachy, według którego zapalanie menory na Chanuka nie ma bynajmniej na celu upamiętnienia zwycięstwa biblijnych Machabeuszy.

  Według tajnej doktryny Chazal dotyczącej Chanuka wyraża ona „upodobanie Boga w narodzie żydowskim” i w jego próżnych obrzędach. "

  Ten rabin głosił błędna naukę. Wystarczy poczytać Księgi Machabejskie (które talmudyczni żydzi usunęli z kanonu w drugim wieku, a które są w Biblii katolickiej)
 • @Jwu 12:46:32
  No coś ty ... nie należy odbierać żydom przyjemności... osobistego mordowania "nienawistników".
 • PO zadenuncjowaniu można iść na chanukowy bal , sfinansowany przez MSZ, czyli nasze podatki!!
  https://pbs.twimg.com/media/EL8IAB-XUAAxsg2.jpg
 • @trojanka 09:38:13
  Pardon, sfinansowany przez MSWiA czyli nasze podatki!
 • @trojanka 09:39:33
  To już MSW jest od organziacji balu? Minister to kaowiec?
 • @Wican 09:51:33
  No jak widać!!Polacy finansują WSZYSTKO: dodatki do emerytur za II wojnę światową,cmentarze,festiwale w Krakowie:
  https://www.jewishfestival.pl/pl/fkz/28-fkz-sponsorzy-partnerzy-patroni/
  Finansują rolnictwo, sadownictwo, mleczarstwo,pożarnictwo, ratownictwo wodne, meliorację, lecznictwo,na Ukrainie, żeby oligarchowie o eskimoskich rodowodach mogli spokojnie grabić dalej.
  Gdyby te "datki" przeznaczyć dla narodu polskiego, może nie zostałyby zamknięte 70 szpitali w ostatnim czasie!!!!i mniej Polaków by umarło!!
  i mniej dzieci by odebrało sobie życie!!
  https://siecobywatelska.pl/raport-watchdoga-jak-zle-jest-w-polskiej-psychiatrii-dzieci-i-mlodziezy/

  http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,25273851,co-miesiac-likwidujemy-w-polsce-srednio-20-oddzialow-szpitalnych.html

  https://wiadomosci.wp.pl/dramat-w-szpitalach-zamykaja-kolejne-oddzialy-6430726128797313a
 • @trojanka 10:08:39
  Bo Polska to bogaty kraj. Wyżywimy wszystkich i jeszcze Amerykanów zwolnimy z podatków.
 • @Wican 10:13:02
  Dlatego jesteśmy łupieni podatkami , podwyżkami, aż wszystkie "datki"/te przedwyborcze też/,wrócą z nawiązką....do budżetu czyli skarbonce rządu/wg nich/!
  Za ich "firmy" ,zwolnione z podatku na rozkaz gubernator Mośkobacher, podatki zapłacą polscy podatnicy, za droższe leki których obecności na listach refundowanych przez NFZ, ona zażądała ,też zapłacą Polacy ..w dodatku ciężko chorzy!!!
  Az do redukcji narodu do 15 mln. Hydraulików, pakowaczy, sprzątaczek, kierowców i listonoszy!!
 • Prawowierny ksiądz!
  https://www.youtube.com/watch?v=sQHnSHGngpc
 • @Piotrx 21:05:40
  Oooo ! Nareszcie zrozumialam,skad wzielo sie ” pisz pan na Berdyczöw”.
 • @Wican 10:13:02
  Żydom jeszcze sfinansujemy bal chanukowy: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=26731&Itemid=100

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031