Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1922 posty 2791 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Donald Trump prorokiem, Andrzej Duda ruskim agentem.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mam nadzieję, że stale nawracający dysonans poznawczy nie prowadzi do rozdwojenia jaźni.

Nie obawiam się o czytelników gazety żydowskiej (scil. Wyborczej), jako że jest to pismo tworzone przez półinteligentów dla ćwiercinteligentów. Ci ostatni żadnego dysonansu nigdy nie odczuwają - wczoraj Michnik kazał uważać Kukuńka za szaleńca z brzytwą i za takiego go uważali, jutro Michnik napisze, że tenże Kukuniek jest skarbem narodowym i ostatnim obrońcą OTUA i za takiego go będą uważać. Nic dziwnego, że największym zagrożeniem dla tej ćwierćinteligencji będzie sztuczna półinteligencja (tzw. 0.5 x A.I.), która wyprze ich z rynku pracy.

Obawiam się raczej o czytelników Gazety Polsko-banderowskiej pod redakcją coraz bardziej opuchniętego (zapewne od reklam spółek skarbu państwa) Tomasza Sakiewki.

Pamiętam, jak kiedyś młody Wildstein przejechał Ukrainę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu banderowca i nie mógł znaleźć, mimo, że nie wszyscy oni zdążyli się jeszcze przenieść do Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Breslau (copyright prezydent Sutryk). Tenże Wildstein porwawszy się raz z motyką na pisma starego nazisty Carla Schmitta napisał tyle, ile z niego zrozumiał, czyli Potrzeba rusofobii, co i wpisuje się i w zasadzie wyczerpuje myśl polityczną tej gazety.

Aż tu nagle w Stanach faceta z wiewiórką na głowie ogarnął duch proroczy niczym biblijnego Saula i w czerwcu tego roku wieszczył:

https://kresy.pl/wydarzenia/trump-na-konferencji-z-duda-mam-nadzieje-ze-polska-bedzie-miec-wspaniale-relacje-z-rosja/

Wieszczył, wieszczył i wywieszczył:

https://kresy.pl/wydarzenia/prezydent-duda-rosja-nie-jest-wrogiem-jest-sasiadem-i-partnerem/

Zaiste, jak powiada biblijne przysłowie: i Trump wśród proroków.

I tylko niedorozwinięci moralnie banderowcy nie odczytali w porę znaków czasu:

https://kresy.pl/wydarzenia/szef-msz-ukrainy-na-konferencji-nato-nie-widze-zadnej-roznicy-miedzy-terroryzmem-a-rosja/

I dlatego też skończą tak, jak inni bałwochwalcy Kanaanu czyniący obrzydliwość w oczach Pana.

 

Ale co z dysonansem poznawczym?

Dosłownie kilka dni temu portal „w wazelinie” z przekąsem komentował słowa Bosego z Konfederacji o tym, że Niedługo rusofobia będzie passe. No ale wiadomo, konfederaci, przez których ambasador państwa położonego w Palestynie spać nie może, to rusofile - jeszcze nadejdą piękne chwile, kiedy znikną rusofile – a tu proszę, sam pan prezydent Duda, lśniące pantofle, a mówi Bosakiem.

PS

Na specjalne życzenie dla kol. Morgana:

Bosy to poseł Krzysztof Bosak, któremu wielu Lechitów nie może darować tańcowania z piz ... wróć, z gwiazdami, bo jak wiadomo, nawet walc angielski jest pochodzenia niemieckiego, podobnie jak samo słowo taniec, w odróżnieniu od sanskryckiego „yabhati” i dlatego prawdziwy Sławianin powinien być raczej „yabhaką”, a nie tancorem. A jeszcze do tego to watykańskie imię Christo-phoros czyli niosący Chrystusa. A kto i czym zaprowadzał krystowierstwo w Wielkim Imperium Lechickim? Watykan i Niemcy, ogniem i pałaszem. Spalili runiczne kamienie, zatopili piramidy, wycięli święte gaje ... A w takiej Irlandii to święty Patryk nawet węże wytępił, które wróciły na Szmaragdową Wyspę dopiero razem z Unią Europejską.

 

  

KOMENTARZE

 • Już
  O tym pisałem w paru komentarzach. Trup kazał i Gumiś szczeka, jak mu kazali. Trudno o jakikolwiek szacunek do polityków Polinu, jak tylko szczekają tak, jak im się każe. (tu trzeba dodać, że Gumiś jest wyjątkowo reprezentatywny jako polityk Polinu). To teraz pozostaje pytanie, kiedy Gumiś że Szczerskim polecą do Moskwy zaprzyjaźnić się że złowrogim czekistą Putinem? No i co na to Targalski Jerzy i ta kanalia Żurawski vel Banderski?
 • @zbig71 13:25:22
  "Trup kazał i Gumiś szczeka, jak mu kazali. Trudno o jakikolwiek szacunek do polityków Polinu, jak tylko szczekają tak, jak im się każe. "

  Nie sądze aby Amerykanie takie rzeczy nakazywali. Mają większe problemy na głowie, głównie aby od nich więcej kupować. Jest to naród praktyczny czyli biznesowy.
 • @Pedant 13:33:02
  Wystarczyło, że do Dudy odezwał się ktoś starszy i mądrzejszy i powiedział :słuchajcie Duda, poprawiliście stosunki z EU? To teraz poprawcie z Rosją.
 • @Pedant 13:33:02
  Żartujesz? Wszak Gumisia nie trza obrabiać przez dłuższy czas. Daje siepolecenie zawarte w jednym zdaniu. I nie musi tego robić Trump osobiście. Wystarczy, że byle jankeski urzędas palnie cos w merdiach i Gumis wiec co ma gadać. Jak ktoś jest wykonawcą poleceń?
 • @zbig71 13:25:22
  Targalski był w PZPR to się dostosuje. A Żyrawski vel Grajewski? Założy czarno banderowską sotnię i zacznie się odgrywać na wrogach "narodu" upaińskiego
 • @Wican 13:52:48
  Weźmie sobie Pawlo Kowala i Jacuchnę Łaskiego, no i jeszcze Gosiewską i będzie miał podstawy do własnego politbiura.
 • @Wican 13:51:39
  "Żartujesz?"

  A co, nie wolno?
 • Tak 5☆
  Żaden zdrowy na umyśle Polak nie chce by Polska w interesie Stanów Zjednoczonych i Żydów była wbrew Polskiej Racji Stanu państwem frontowym.

  My Polacy już to wielokrotnie przerabialiśmy, z negatywnymi dla nas skutkami, więc za taką współpracę ze Stanami Zjednoczonymi dziękujemy.
  Polska przez 1000 lat swojego isnienia była państwem frontowym. Nawet tak odlegli Mongołowie ("Tatarzy") mieli tu swój udział w mordowaniu nas Polaków ogniem i mieczem. Czy te 6 milionów ofiar ludzkich i ograbione, zrównane z ziemią POLSKIE miasta w tej ostatniej wojnie do rządzacych nic a nic nie przemawiają ?

  Dla nas Polaków już na prawdę to wystarczy.

  Nie chcemy być w imię cudzych interesów znowu ofiarami wojny 《A》
  ale tym razem to już całkowitej biologicznej nas Polaków zagłady.

  5☆
 • @Alfax 15:20:38
  Polska państwem frontowym już nigdy nie będzie . No chyba że Błaszczak sam strzelając z karbidu odstrzeli agresorów . " Mowa o pociskach ze sztucznego tworzywa, które przy strzale z hukiem i błyskiem rozpadają się w lufie. " http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/29697?t=T-72-strzelaja-na-poligonie Debil na górze i debil na dole . Salute :)))))
 • @MacGregor
  Salute 5*.
 • @Alfax 15:20:38
  Jak obserwuje się rządzących, to można odnieść wrażenie, że chcą oni sprowadzić na Polskę nieszczęście. A celują w tym pisiory, począwszy od wygłupów Lecha Kaczyńskiego w Gruzji w Sierpniu 2008 roku. Może, Jake posłuchają Trupa I poprawią stosunki z Rosją (ciekawe, co na to Rosja?) to troszkę się uspokoi.
 • 5* Super!
  Bardzo dowcipne, proszę o więcej!
 • Kto cierpi na dysonans poznawczy?
  „prawdziwy Sławianin powinien być raczej „yabhaką”, a nie tancorem”

  Ależ nie, skądże, tańczący żydek jest lepszy, tym bardziej promowany na polskiego patriotę.
  Takim osobnikom jak Ty można każdy kit sprzedać, jeśli robić to wystarczająco zgrabnie. Nigdy nie pomyślałeś nad tym, dlaczego ten przemądrzały i zadufany żydowski szczyl jest od dawna promowany na wielką polską gwiazdę, przez żydowskie media, przez żydowski przemysł rozrywkowy, a teraz nawet na prezydenta RP, przez tę „żydowską czapę” ruchów narodowych, która dostała się do knesejmu?

  No ale żydzi z Watykanem trzymają sztamę, a dla Ciebie największym wrogiem jest Słowianin, a tym bardziej turbolechita. Bo to oczywiście turbolechici Polskę zniewalają, okupują, rabują i wyprzedają: oni, wyłącznie oni i nikt inny.

  Nieprawdaż?
 • Teraz pisiory
  powyciagają ukryte na dnie szafy stare onuce po swoich przodkach przywiezionych na T-34, wzują znoszone walonki i tak będą paradować po knesejmie.
 • @zbig71 13:25:22
  Tow.Targal???zależy jak wiaterek zawieje.
  Pan Tragalski podobnie jak pan Terlecki byli na stypendium u pana Sorosa
  poz. nr.298 oraz 303.
  https://www.fronda.pl/a/lista-345-stypendystow-sorosa-w-polsce-w-latach-1986-1990,133231.html

  A ponieważ pan Soros/ Sancho Pansa Rotszyldów/ wyjechał ze swoimi fundacjami na taczkach z Rosji i z Węgier też jego i Rotszyldów pretorianie dlatego tak szczekają wszędzie powtarzając używane przez niego argumenty/,to panowie Jt oraz RT,pewnie też " będą lojalni swojemu guru!!

  https://isis117528.wordpress.com/transformacja-ustrojowa-w-polsce-sachs-soros-balcerowicz/

  U nas fundacje tego osobnika mają się świetnie!nawet zadaje się za "prywatyzację " Polski dostał Orła Białego!!

  https://youtu.be/LAT7V6ksJh0

  https://www.reuters.com/article/russia-soros-idUSL1N13P22Y20151130
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:32:52
  Pietrowicz to niech odkurzy swoją legitymację partyjną.
 • @trojanka 16:45:02
  http://www.prezydent.pl/gfx/prezydent/pl/defaultaktualnosci/48/1159/1/n450636222.jpg Salute :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:32:52
  Miejmy nadzieję, że również i swoich mycek nie zapomną założyć.
 • @Lotna 16:30:42
  Moim wrogiem nie może być Słowianin, bo sam poczuwam się do słowiańskiej wspólnoty, ale nie jest to określenie wystarczające.

  Twórcami idei pansłowiańskiej byli Rosjanie i wg ich teorii Polacy powinni wrócić do słowiańskiej macierzy ... czyli do Rosji
 • @MacGregor 17:03:03
  To nie ma nic do rzeczy. Pansłowianie to nie Lechici, tym bardziej turbo.
 • @Lotna 16:30:42
  Dowody na zBosaka? Wiesz jak się sprawdza? Ale cóż, skoro ktoś wierzy, że Otton III był z Polan, to łyknie wszystko.
 • @Lotna 18:01:57
  Nie ma czegoś takiego jak Pansłowianie. Tzn. nigdy nie było, bo teraz byle wariat może uznać, że Otton III i poprzedni Ottoni to Polanie
 • Autor jest złośliwy
  Tak kpić z Gumisia, który bez zgody żony nie zawiąże sznurowadeł

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031