Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1920 postów 2788 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Piotr Lisiecki: Konfederacja – opozycja konstruktywna.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Piotr Lisiecki był „jedynką” Konfederacji w Olsztynie z ramienia Ruchu Narodowego.

Za SE.pl

„Ma 47 lat. Jest przedsiębiorcą. Prowadzi własną działalność gospodarczą, która zajmuje się wydawaniem czasopism i periodyków branżowych, związanych z hodowlą zwierząt gospodarczych. Jest prezesem olsztyńskiego Towarzystwa Miłośników Wołynia i Polesia. Należy do Ruchu Narodowego. Prezes Zarządu Krajowej Izby Producentów Drobiu i Pasz.

Od wielu lat uprawia strzelectwo sportowe. Niedawno został wybrany wiceprezesem Wojewódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego.Jest też prezesem klubu WMKS Kormoran”.

za https://www.olsztyn.com.pl: Konfederacja - opozycja konstruktywna.:

Utarło się w polityce polskiej, żeby opozycja zajmowała stanowisko dokładnie przeciwne do stanowiska rządzących. Tak dla zasady. Kiedy Premier powie „Dzień dobry!” liderzy opozycji natychmiast kwestionują: „Wcale nie taki dobry ...”. To znakomicie ułatwia prowadzenie polityki, ale spraw naszego kraju nie rozwiązuje.

 

Konfederacja wchodząc do Sejmu deklaruje wspieranie tych inicjatyw, które uznaje za słuszne i korzystne dla Polski, niezależnie od tego, kto za tymi inicjatywami stoi. I choć w naturalny sposób głównym konkurentem w zabiegach o elektorat dla Konfederatów jest Prawo i Sprawiedliwość, możemy z całą mocą zadeklarować popieranie dwóch ważnych dla Warmii i Mazur inicjatyw:

Przekop Mierzei Wiślanej i modernizacja drogi S-16.

Obie inicjatywy nie przekraczają możliwości obecnego Rządu. Obie napotykają na przeróżne opory z wielu stron. W obu Rząd Najjaśniejszej Rzeczypospolitej może liczyć na poparcie posłów Konfederacji.

Piotr Lisiecki

Ruch Narodowy/Konfederacja

Por. Droga_ekspresowa_S16_(Polska)

Tak trzymać! na taką Konfederację głosowałem.

  

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031