Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1893 posty 2675 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Krul kontra autocenzura myśli.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co by o nim nie mówić, Krul jest tylko jeden!

[Wyjaśnienie dla strażników polskiej ortografii:

JKM odczytywane jako Jego Królewska Mość to KRÓL przez O kreskowane.

JKM odczytywane jako Janusz Korwin-Mikke to KRUL przez U zwykłe.

Niniejszy tekst poświęcony jest KRUL-owi przez U zwykłe].

Krul jaki jest każdy widzi, zaś w poprzednich kampaniach wyborczych sytuacja niejednokrotnie przypominała przezabawną scenkę z „Fawlty Towers” („Hotel Zacisze”) z odcinka „Niemcy” ze słynnym „Don’t mention the war” (nie wspominaj o wojnie), a w przypadku Krula „tylko nie wspominaj o Hitlerze”. Nawet z lekka poirytowany red. Michalkiewicz zaczął w końcu twierdzić, że jego przyjaciel powinien się w końcu zdecydowac, czy chce byc politykiem czy raczej tylko ostrym jak brzytew publicystą, są to bowiem „incompatibilia”.

[Krul jest jedynym znanym mi politykiem, który dobrowolnie zrezygnował z synekur związanych z byciem euro-osłem na rzecz pracy w kampanii wyborczej w Polsce. Dla porównania, zawodowy pederasta Robert Biedroń (niech nam  żyje i dorasta), choć solennie obiecywał rezygnację, wybrał pieniądze z Brukseli, pomimo rozłąki ze swoim Śmiszkiem. Skarżą się teraz jego wyborcy, że ich oszukał, ale czyż nie czytamy w Talmudzie, że „przysiągł rabbi Akiba ustami, a w sercu swoim przysięgę unieważnił”? Do dupy taka sprawa dosłownie i w przenosni, jak się głosuje na pederastę tylko dlatego, że jest pederastą].

Tymczasem po skonfederowaniu się wolnościowców z narodowcami (por. profesor Wielomski o Konfederacji: liberalizm kosmopolityczny przekształcił się w liberalizm polski ) póki co wszystko „gra i koliduje”, choć dziennikarskie presstytutki tylko czyhają na jakiś lapsus linguae, o co wobec wieku i temperamentu Krula wcale nie jest trudno. Mało już brakowało, kiedy powiedział, że „trzeba wyrżnąć tych, którzy promują LGBT”. Krul używa języka czasem przesadnie dosadnego, ale ma rację: o ile jako katolik pierwszy stanąłbym w obronie poczciwych homosiów, ich bezpieczeństwa i prawa wzajemnego wkładania sobie co tam chcą w co chcą, o tyle jakakolwiek publiczna propaganda LGBT-HIV-RTVAGD powinna być surowo zabroniona.

No i wreszcie udało się, albowiem od wczoraj wszyscy powtarzają słowa Krula o sojuszu z Rosją, a jak wiadomo samo pomyślenie o Rosji chocby tylko nie będącej kanonicznym wrogiem jest w Polin myślo-zbrodnią.

A tymczasem co tak naprawdę powiedział Krul i jaki był prawdziwy sens jego wypowiedzi?

Jeśli niemożliwy jest dwustronny sojusz z USA na wzór tego między Stanami a Izraelem, Polska powinna współpracować z Rosją, dzięki temu unikniemy wojny z Rosją”

Rozbierzmy to sobie z uwagą:

Jaki musiałby być dwustronny sojusz z USA na wzór tego między Stanami a Izraelem? Ano Polska nie mogłaby być traktowana jako skarbonka dla zbrodniczych organizacji przemysłu holokaustu, ale jako panstwo frontowe, z coroczną kroplówką finansową rzędu 5 mrd USD na uzbrojenie i uprzemysłowienie, z transferem najnowocześniejszej technologii do Polski itd. Tylko wtedy moglibyśmy mieć tak złe stosunki z Rosją jak obecnie i być jako tako od niej bezpieczni.

Czy taki sojusz jest w ogóle możliwy?

Proszę sobie samemu na to pytanie odpowiedzieć, choćby wobec ogłoszonego przez Baracka Obamę jeszcze w 2012 roku (a mającego miejsce już znacznie wcześniej) „zwrotu na Pacyfik” (ang. The Pacific pivot). Myślę, że nie będzie już nawet potrzeby, by porównywać wpływy żydowskiej pajęczyny w USA z wpływami rozbitej i nadal rozbijanej Polonii

(por. też słowa prezydenta Trumpa z 12-go czerwca br. „Mam nadzieję, że Polska będzie mieć wspaniałe relacje z Rosją”,wypowiedziane jako riposta na słowa prezydenta Dudy, ze nie można dziś nazwac Rosji naszym przyjacielem).

Słuchałem ostatnio wykładu Pana Nikt w Gliwicach, i najbardziej utkwiły mi w pamięci jego słowa, że przyszłość Polski zależec będzie od ilości elit potrafiących myśleć po polsku, w polskim interesie i bez strachu, bez autocenzury. Tymczasem widzimy jaką reakcję (satysfakcji, ze wreszcie  przyłapaliśmy na politycznym bluźnierstwie połączonej z autentycznym przerażeniem, że jak tak można) wywołały zdroworozsadkowe słowa Krula o możłiwości współpracy z Rosją. Nie, nie! tylko Ameryka! na pohybel Rosji!!! .. a tymczasem sam profesor Andrzej Nowak, skądinad organicznie antyrosyjski i czasami bredzący wręcz o rosyjskiej opozycji demokratycznej jako jedynej sile, z którą moglibyśmy się dogadać, tenże sam profesor twierdzi (np. w wykładzie o Arystotelesie z cyklu „Historia myśli politycznej”)  że jedynym godziwym rozwiązaniem jest świat ... wielobiegunowy.

A przecież w świecie wielobiegunowym nasza polska polityka tym bardziej powinna być wielobiegunowa i chocbysmy nawet mieli nienawidzieć Rosję, to Polskę winnismy kochać jeszcze bardziej, a nie odwrotnie.

Bo tymczasem to większość naszej – z braku innego określenia - „klasy politycznej” zachowuje się jak zgorszone kopią antycznej rzeźby w parku pensjonarki:

„- Co ten Korwin powiedział, co powiedział?

- Ach, cała aż płonę ze wstydu – powiedział, że trzeba współpracować z Rosją!

- Z Rosją??? nie wierzę! naprawdę tak powiedział??? I co teraz??? ... poczekaj, lecę powiedzieć koleżankom” 

KOMENTARZE

 • tu Krul łądnie wszystko wyjaśnia
  https://kresy.pl/wydarzenia/korwin-mikke-obydwaj-z-kornelem-morawieckim-nawolywalismy-do-realizmu-w-stosunkach-z-rosja/
 • @MacGregor 17:38:32
  jeżeli Konfederacja nie wejdzie do sejmu - to stanie się dzięki Korwinowi
 • Oj tam tu dopiero jest poświęcenie!!
  https://t.co/8bcbpSNVxG

  Kandydat PiS: wspierałbym Ukrainę, nawet gdyby chciała Przemyśla [WIDEO]
  Poświęcimy Polaków..co tam.
  Ciekawe ILU Polaków zmarło w ciągu ostatnich 30 lat z powodu niewydolności niedofinansowania służby zdrowia, braku wolnej karetki czy na trawniku pod szpitalem???setki tysięcy...procedury i limity ważniejsze.Bo NI MA PINIENDZY!!!

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/w-wolowie-pacjent-zmarl-przed-szpitalem-szpital-nie-wpuscil-pacjenta/rx610ks

  https://www.dorzeczy.pl/kraj/109282/pacjent-zmarl-przed-szpitalem-prokuratura-umorzyla-sledztwo.html  Dla ILU dzieci nie było na drogie leki czy zabiegi z zagranicy???i zmarły!!

  https://www.siepomaga.pl/


  http://www.bibula.com/?p=85032
 • @trojanka 18:01:37
  https://kresy.pl/wydarzenia/niewazne-czy-ukraina-odda-nam-4-mld-zlotych-wysoki-urzednik-pis-owskiego-msz/

  Nieważne, czy Ukraina odda nam 4 mld złotych
 • Bardzo
  Rozsądnie powiedział nasz Ozjasz Goldberg. Jeśli amerykanie chcą nas zmusić do zapłaty haraczy na ponad 300mld$, to powinniśmy pomyśleć o wyjściu z NATO i zaproponować FR sojusz. Zamiast rakiet patriot, niech przy naszej zachodniej granicy będą S400. Plus Jedwabny Szlak i kręcimy biznesy że wschodem. Chuj w dupę koniokradom. Ale polactfo woli 500+.i złudne sojusze.
 • powiem tak,
  oczy już nie bolą od tych wszystkich błędów ortograficznych i stylistycznych,

  już sam nie wiem, jak się po polsku poprawnie pisze, tyle oczy widziały, i podświadomość zapamiętała,

  dlatego jestem przeciwnikiem pisania dla dowcipu z błędami, co z tego, że wiem o co chodzi, ale organizm tę pisownię utrwala wbrew mojej woli.

  Dlatego weto dla tego tekstu.
 • Tak
  Wydaje mi się że NIKT nie wyłoży kasy bo z góry wiadomo , ze ma przesrane i umoczy na 100% plus odstrzelony łeb .
  Jedynie może startować reklamowo by uwiarygodnić własną obecnością okupacyjną wolność nieśmiertelnego Narodu Polskiego .
 • @Andrzej Tokarski 17:51:37
  Mają otrzymać 4.47 % , jako podziękowanie dla Jojnie Danielsa za 1000 letnią wspólną historię Polski z plemieniem obecnie okupującym Palestynę .Salute Amigo . :)))
 • "Czy taki sojusz jest w ogóle możliwy?"
  -------------------
  Ależ jak najbardziej jest możliwy taki sojusz w ramach zmiany etapu mądrości. Jest możliwy - ponieważ i Rosją i USrahellem i atrapą Polski i eurokołchzem i banderssynami - rządzi jedna i ta sama mroczna - capiąca smoła i siarka - siła.
 • @Repsol 21:19:43
  dobre - jedną czwórkę już dostali, więc najpewniej będą mieli 4,7% :)
 • @zbig71 18:14:36
  Tylko że Ozjasz gada to co myśli, a myśli to co mu ślina na język wyślini
  A po tym zapomina.
  Don Kichot polskiej polityki.
 • @MacGregor 17:38:32
  Jeden z internetowych komentatorów napisał tak:

  ,,Uderzanie w słaby punkt (przez Izrael) jedynego gwaranta polskiego istnienia – w USA, poprzez zagrywki z odszkodowaniami 447, tak aby popsuć stosunki Polska-USA, to priorytet w działaniach służb ru.”

  Jest to o tyle interesujący punkt widzenia, że ilość dobrze usadowionych w Izraelu rosyjskich żydów jest znaczna i rzeczywiście mogą to być ich pomysły sprzedane żydom amerykańskim, wśród których także nie brak zydowskich emigrantów z Rosji.
  Bo faktem jest, że 447 to taka ość w gardle naszych polityków i rzecz niezwykle dla nas bulwersująca, to nóż w plecy i to ze strony podajacej się za sojusznika.

  Jeśli by to była rzeczywista zagrywka rosyjskich służb, to trzeba by przyznać, że wykonana w sposób perfekcyjny.
  Jeśli nie, no to tylko wysoce szkodliwe działanie dla relacji USA– Polska samych chciwych na kasę żydów, na które Trump bezmyślnie i bezrefleksyjnie się zgodził.
 • @
  "...Na koniec przypomnę moją interpretację układu sił politycznych w tym rozdaniu: proszę przypomnieć sobie spotkanie Trump-Putin w Helsinkach. Tam było widać kto rządzi, a kto ma taką pozycję jak Duda wobec Trumpa. Putin i Bibi – to generałowie. Podejmują decyzje, choć niesamodzielnie, bo mają swoich wyższych oficerów. Tam rodzi się strategia, tam pewnie urodził się pomysł ograbienia Polski na 447. A Trump – to porucznik. Ma realizować zadania. Granice państw nie mają wiele wspólnego z granicami stref wpływów..."

  a wszystkich łączy jedno hasło, sięgające również do Macierewicza, Danielsa, Kutshnera, struktur PISu, ale i Zelenskiego będącego nominatem Kołomojskiego i samego Kołomojskiego: Chabad Lubawitz

  - kto tego nie zrozumie, niczego nie zrozumie, będzie roił sny o bratniej Rossiji i tp smętne dyrdymały... Rosja rosyjska była trochę za Breżniewa i Jelcyna, może nieco za późnego Stalina - przedtem ani potem - na pewno nie


  http://att.neon24.pl/post/150826,rajd-fregaty-duda-zaplacic-447-i-isc-na-wojne-z-iranem
 • WPS
  Dowód zidiocenia współczesnych Polaków: zwykłemu klownowi i oszustowi nie tylko politycznemu, ale w zwykłym, codziennym, potocznym znaczeniu, poświęcają rozważania i zabierają cenny czas ludziom poważnym.
 • @Andrzej Tokarski 23:48:30
  "Rosja rosyjska była trochę za Breżniewa i Jelcyna..."
  Za Jelcyna????!!!
  Większej głupoty już dawno nie czytałem.
 • Pompeo ruski agent!
  https://www.pch24.pl/ustawa-447-wraca--mike-pompeo-wzywa-polske-do-dzialania-w-sprawie-restytucji-mienia-prywatnego,66111,i.html
 • @Oświat 23:08:31
  Cały czas myślicie, że koniokrady będą wam dupki podcierać aksamitnym papierem. To złudzenie, tak naprawdę to my wylosujemy amerykański i żydowski zadek, bez papieru, własnym językiem.
 • 88 ruskich agentów.
  https://www.prawo.pl/prawo/zwrot-mienia-ofiar-holokaustu-apel-senatorow-usa,455540.html
 • @stanislav 00:33:09
  A kto jest poważny?
 • Prof.Chodakiewicz, o Boże ruski agent czy co???
  https://gosc.pl/doc/4475113.Przyjecie-przez-USA-ustawy-447-moze-oznaczac-nekanie-Polski
 • O rany...senatorowie ruscy agenci z USA powinni posłuchać "mondrych" z Neonu.Usypiaczy
  https://www.tysol.pl/a35467-Wraca-447-Senatorowie-USA-podpisali-list-do-Pompeo-z-zadaniem-nacisku-na-Polske-Przed-wyborami-w-PL
 • @Robik 06:21:16
  Może dlatego że Jelcyn skakał i skakał jak mu Clinton zagrał i w pijanym widzie sprzedał 70% zasobów Rosji rzidom. Mają do dzisiaj w swoich łapach bo ruszenie ich na skalę masową skończyłoby sie ruina finansów.
  Część został "wyekspediowana z Rosji, reszta niestety musi mieć względną swobodę w grabieniu,
  Za Jelcyna i jego "reform" Rosjanie umierali z głodu!!wysłał czołgi na Parlament.
  Może dlatego był prorosyjski???

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=8215&Itemid=47


  Niestety stało się inaczej. Byłem ogromnie zdumiony, kiedy zaraz po wyborach Lech Wałęsa zapowiedział, że L. Balcerowicz i jego plan muszą zostać. Jak to niedawno ujawnił bliski współpracownik L. Wałęsy, było to wynikiem żądań ambasady USA. L. Wałęsa szybko powołał nowy rząd premiera Jana Krzysztofa Bieleckiego, znowu z L. Balcerowiczem jako ministrem finansów. A premierem polskiego rządu został człowiek, który powiedział publicznie, że pierwszy milion trzeba ukraść. J. K. Bielecki błyskawicznie i po cichu rozprzedał za bezcen 1256 przedsiębiorstw państwowych , z których wiele było na wysokim poziomie rentowności i miało bogate inwentarze surowcowe. Do dzisiaj nie wiemy w czyje ręce te przedsiębiorstwa były oddane.

  Nie byłem nawet zaskoczony, kiedy się dowiedziałem dwa lata później w 1992 roku, że ten „cudowny” ekonomista J. Sachs wraz ze swoimi kolegami z Uniwersytetu Harvarda, jako faktyczni najemnicy George Sorosa, zmontowali amerykańsko – żydowski zespół doradczy dla prezydenta Rosji Borysa Jelcyna.

  A B. Jelcyn ich kolejny plan ” terapii szokowej “, wprowadził w życie dekretami prezydenckimi. I wbrew protestom rosyjskiego parlamentu. Dodam, że opór rosyjskiej Rady Najwyższej wobec “terapii szokowej”, skończył się w 1993 roku jej rozwiązaniem przez B. Jelcyna. Doszło do krwawej rozprawy wojska z protestującymi deputowanymi, w której zginęło oficjalnie 156 osób, a nieoficjalnie 700 do 800. Po raz pierwszy w historii i Rosji, i Europy, parlament ostrzeliwały czołgi.

  Hm jakby to rzec...
 • @trojanka 08:13:14
  Chodakiewicz to bardzo nieciekawy typ. Nawet w tym art. w "gościu" wypisuje bzdury. Z pewnością bliżej jest jemu do USAiż do Polski.
  Jakiś czas temu Chodakiewicz napisał:
  "opór wobec roszczeń popartych aktami normatywnymi Kongresu USA wpłynie fatalnie na pozycję Warszawy jako alianta Waszyngtonu.
  Rozkręcona machina medialna może doprowadzić do RYSY (!!!) na wizerunku naszego kraju w USA.
  A przy okazji przecież Bruksela zaciera ręce, by – wraz z Berlinem – utrzeć nosa rządzonemu przez krnąbrny i nieznośny PiS państwu nad Wisłą.
  Nad zawłaszczającymi cudze mienie Polakami ronić będzie też krokodyle łzy ROSJA”.
  W dalszej części Chodakiewicz trochę lekceważy te żądania: „Polska to nie Szwajcaria” – (niby, że z nami się trzeba liczyć!) by na końcu napisać coś bardzo szokującego:
  Polska powinna odrzucać te pozwy… „chyba, że... strategiczna sytuacja geopolityczna Polski będzie wymagać pewnego quid pro quo.
  Wtedy można się zastanowić, co za cenę takiego bezczelnego szantażu RP może uzyskać.”
  Zwróćmy uwagę na tę bezczelność: Amerykanie wbrew zasadom prawa domagać się będą od nas miliardów a w razie „OPORU” rozkręcą nam taką „machinę medialną” która może doprowadzić do „RYSY na naszym wizerunku”…
  Tak się o nas troszczy pan Chodakiewicz. Swój człowiek!
  Jakoś na razie p. Chodakiewicz jeszcze nam nie podaje kiedy dla nas może się to stać dobrym geszeftem.
  Masz jakiś pomysł? Co dostaniemy od USA za 300 mld dolarów? Pochwalą nas, poklepią po plecach?
  Międzymorze pod amerykańskim protektoratem - to jest oferta Chodakiewicza i Michalkiewicza.
  Strach mieć takiego protektora.”
 • @trojanka 08:13:14
  Poniżej kolejny fragment z Chodakiewicza:
  "Jednym z kluczowych warunków sukcesu gospodarczego projektu Intermarium jest usunięcie przeszkód w wolnym handlu. Należy też wspierać rozbudowę infrastruktury wzdłuż osi północ-południe,jak również wspólną politykę energetyczną, handlową oraz militarną. Rotacja wojska jest konieczna – nie tylko wewnątrz Intermarium, ale również w ramach UE. Dlatego żołnierze hiszpańscy powinni zajrzeć w oczy rosyjskiemu zagrożeniu na Litwie. I vice versa: wojskowi łotewscy powinni zaznajomić się z rozwalonymi granicami na południu Włoch, a co za tym idzie – inwazją z Trzeciego Świata. Powinny powstać wspólne media pan-Intermarium. Należy wykształcić młode elity, najlepiej po angielsku, który to język powinien stać się lingua franca regionu. Należy kłaść nacisk na wspólną historię, szczególnie obronę cywilizacji zachodniej przed Islamem i Moskwą. Warszawa musi zbudować infrastrukturę energetyczną, szczególnie wzdłuż osi północ-południe. Powinna tworzyć i powiększyć centrum, aby posiadać zdolność do otrzymywania transportów amerykańskiego gazu i ropy w cyklu permanentnym. Polska powinna blisko współpracować na tym polu z Chorwacją i zapewne z Bułgarią, które też powinny budować i utrzymywać podobne centra. Wszystkie te kraje zaopatrywałyby nie tyko Intermarium, ale również zachodnią Europę.To jest niezwykle istotne z geopolitycznego punktu widzenia. Wyzwoliłoby to Europę od uzależnienia energetycznego od Rosji i Bliskiego Wschodu.Berlin nie miałby wymówki, aby wskakiwać do łóżka Moskwie."
 • @Robik 09:02:06
  Je kości pod ameryckim stołem, więc generalnie będzie grał w ich dudy.
  Widocznie nt.447 mu się raz wymskła prawda, ze Polska będzie NĘKANA" na wielu płaszczyznach.
  Przecież jest BEZPIECZNY w USA!!i trzepie kasę jak Himalaje z polskiego budzetu czyli naszych podatków.
  Jak się nieogranoczony dostęp do budżetu kraju, to się opłaca "swoich", a Polacy umierają do lekarzy!!bo ni ma piniendzy na karetki, lekarzy,szpitale.

  https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-wydatki-pfn-pieniadze-trafialy-m-in-do-rodziny-historyka-zwi,nId,3209908

  !ukoili jego niepokój w sprawie 447.

  https://superbiz.se.pl/wiadomosci/polska-fundacja-narodowa-za-miliony-promowala-polske-do-kogo-trafily-pieniadze-aa-nQ6v-kRnk-AFfk.html

  Redakcja Onet.pl dotarła do rozliczeń WHWG, z których wynika, że przelewy na wysokie sumy trafiały na konta siostry, żony i współpracownika Chodakiewicza. Jak ujawnił portal, w WHWG zatrudniona jest siostra prof. Chodakiewicza, Anna Chodakiewicz-Wellisz. Kontrakt PFN z WHWG zapewnił jej roczne zarobki w wysokości aż 120 tys. dolarów, czyli około 472 tys. zł. "Z dokumentacji wynika, że jest jedyną pracownicą WHWG, której płaca wprost zależy od kontraktu z Polską Fundacją Narodową. Pracuje więc w WHWG dlatego, że płaci za to fundacja z Warszawy" - podkreślono. W umowie Chodakiewicz-Wellisz ma znajdować się zapis, zgodnie z którym PFN zwraca pracownikom WHWG "uzasadnione" wydatki, które powinny być związane z wykonywaniem obowiązków dla fundacji. W przypadku Wellisz mowa m.in. o zwrotach pieniędzy za hotele czy przejazdy koleją w USA. Na czym jednak polega jej praca? Według portalu, Wellisz pisze m.in e-maile do ambasador USA Georgette Mosbacher.

  WHWG przelewało także pieniądze Monice Jabłońskiej, która jest żoną Chodakiewicza. Miała ona zostać zatrudniona we wrześniu 2018 roku, gdy WHWG organizowało konferencję "Ronald Reagan i papież Jan Paweł II: partnerstwo, które zmieniło świat". Jednym z jej zadań było zaproszenie ambasador USA w Watykanie Callisty Gingrich. W tym celu poleciała wraz z mężem do Watykanu. "Jabłońska zainkasowała w sumie 24 tys. dol. (prawie 100 tys. zł)" - podsumowano.
 • @Robik 08:56:48
  Chodakiewicz uważa siebie za koniokrada. Byłem kiedyś na spotkaniu z nim. Już wtedy mi się nie podobał. Polacy powinni trzymać się od Chodakiewiczów z daleka.
 • Taki cytowany tutaj często Liroy..hahahaha
  https://pbs.twimg.com/media/EGC-bXoWoAUsW3M.jpg

  "owocnie" porozmawiali..

  Liroy spotyka się z prezydentem Dudą: „Poważne, owocne rozmowy”

  https://wiadomosci.wp.pl/liroy-w-palacu-prezydenckim-owocne-rozmowy-6400843559036545a
 • @zbig71 09:17:04
  Podobnie Polacy dają się nabierać Cejrowskiemu i Michalkiewiczowi.
 • Korwin przypomniał okropne materiały polskich mediów o Kornelu Morawieckim
  https://nczas.com/2019/10/04/korwin-przypomnial-okropne-materialy-polskich-mediow-o-kornelu-mazowieckim-zaznaczyl-tez-co-laczylo-go-z-ojcem-premiera/
 • @Robik 09:22:21
  Cejrowski kocha Amerykę. Jego prawo, natomiast wygaduje bzdury, jeśli idzie o Rosję i podjudza swoich widzów i fanów przeciwko Rosji i Chinom. No cóż, najlepiej podsumował Cejrowskiego Tomasz Gryguć: lata melanży, 3 dekady w branży. Michalkiewicz od lat opowiada to samo. Lubię jego poczucie humoru, ale już nie słucham, tak jak kiedyś.
 • @zbig71 08:09:59
  Spytaj Michalkiewicza albo Grygucia.
 • @stanislav 10:15:51
  Już ich pytałem. Michalkiewicza nawet ze 3 razy.
 • @Andrzej Tokarski 17:51:37
  Korwin: "obecność wojsk USA w PL jest prowokacją, nie jestem entuzjastą Polski w NATO, jestem za tym by zawrzeć sojusz z Rosją, dzięki temu unikniemy groźby wojny z Rosją. Jestem za wyjściem PL z UE". A "konfederacja" to jest palikociarnia udająca prawicę i "patriotów". To są bojówki ruskiego agenta Korwina, zwanego tow. Wazelinowicz. Konfederacja jest gnuśnym antypolskim wytworem chorej wyobraźni. Prawda o konfederacji zgranego od lat JKM i jego młodych i tępych przydupasów, na powrozie byłej? WSI i przez nich stworzonej, jak każdej "partyjki" przed wyborami, by rozbić głosy, (przykładem palikociarnia i N. tępego "ekonomist" i na dziś bankruta żyda rumuńskiego Petru czy Kukiz15 alkoholika, ćpuna i grajka prymitywa Kukiza, ostatnio,) złożonej z żydów i krypto żydów zabolała? Ma boleć, taki był cel. PiS NIE JEST IDEAŁEM, ALE NA DZIŚ INNEJ OPCJI NIE MA I DŁUGO NIE BĘDZIE. Celowo capsem by dotarło. Ekonomiczny „ekspert” Konfederacji za ukraińską imigracją. Ograniczenie imigracji do Polski jest jednym ze sztandarowych postulatów Konfederacji, czyli komitetu grupującego między innymi członków Ruchu Narodowego. Najwyraźniej nie jest to jednak stanowisko do końca konsekwentne, ponieważ Sławomir Mentzen(jakie to czysto polskie i słowiańskie nazwisko szlachty kurlandzkiej lub jak kto woli jerozolimskiej), kreowany na głównego ekonomicznego eksperta Konfederacji, nie ma nic przeciwko przybyszom z Ukrainy, którzy jego zdaniem „nie stwarzają żadnych problemów”. Konfederacja jako jeden z pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych, wbrew twierdzeniom swoich liderów skupiających się jedynie na roli telewizji publicznej, coraz częściej jest obecny w mediach głównego nurtu. Tym samym politycy ugrupowania konserwatywnych liberałów i narodowców biorą udział w cyklu debat przedwyborczych, organizowanych przez popularną stację RMF FM. we współpracy z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i portalem Interia.pl. Wczoraj w kolejnej z nich brał udział dr Sławomir Mentzen, jeden z liderów Konfederacji oraz wiceprezes partii Janusza Korwin-Mikke, który kreowany jest przez swój komitet jako jego główny ekonomiczny ekspert. Zabierając głos stwierdził on między innymi, że Konfederacja jest przeciwna „imigracji z krajów odmiennych kulturowo”, lecz jednocześnie „Ukraińcy nie stanowią problemu”. Mentzen dodał przy tym, iż w tej kwestii nie zgadza się z programem swoich koalicjantów z Ruchu Narodowego, stąd przedstawia on poglądy zgodne z deklaracjami samej Konfederacji. Jego zdaniem Ukraińcy przebywający w Polsce „nie stwarzają żadnych problemów”, dlatego powinni dalej pracować w Polsce. W czasie swojej dotychczasowej działalności, rozpoczętej kilka miesięcy przed majowymi wyborami do Parlamentu Europejskiego, komitet konserwatywnych liberałów i narodowców wielokrotnie krytykował politykę imigracyjną obecnej władzy. Najwięcej do powiedzenia na temat ukraińskiej imigracji mieli działacze RN-u, którzy przestrzegali od dłuższego czasu przed podmianą populacji naszego kraju.

  https://youtu.be/0wg3KvBUQI0
  Na podstawie: rmf24.pl, twitter.com/rmf24pl.
 • @Andrzej Tokarski 17:51:37
  Ale bez niego to w ogóle by szans nie miała. Taki paradoks. Korwin jest głównym atutem, ale też największym obciążeniem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031