Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1922 posty 2794 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Którą folkslistę wybrać?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tytuł pochodzi od licznych wypowiedzi red. Michalkiewicza.

Wiem, że części Czytelników mistrz Stanisław słusznie czy niesłusznie podpadł, ale prosiłbym teraz tego nie wyciągać, bo nie ma to związku z tematem.

Podczas spotkań z czytelnikami red. Michalkiewicz niejednokrotnie zwracał uwagę na fakt, iż nie każda sytuacja zawsze musi zakończyć się wesołym oberkiem, że czasami happy endu po prostu nie ma.  Czasami żadne z możliwych wyjść z danej sytuacji nie jest zadowalające, ba, każde może oznaczać przegraną i wówczas trzeba kierować się minimalizacją przewidywanych strat.

W polityce, w przypadku Polski może to oznaczać choćby takie ubezwłasnowolnienie, ze jedyna decyzja jaka nam pozostanie to wybór między folkslistami: niemiecką, rosyjską czy amerykańsko-żydowską.

I tu warto przypomnieć różnicę między pesymistą a optymistą – ten pierwszy powie, ze gorzej być już nie może,a ten drugi, ze i owszem.

Przez ostatnie lata polityka polska była tylko i wyłacznie wypadkową sytuacji międzynarodowej i nagły a bardzo prawdopodobny reset amerykańsko-rosyjski może nie tylko gwałtownie zresetowac polskie priorytety, ale i wymienić rządząca ekipę na jeszcze bardziej spolegliwą i taką, która zrobi wszystko choćby za dolary w pudełku po butach.

Może też natąpić ostateczny finis Poloniae: gdyby rządziło Stronnictwo Pruskie, to wówczas Polska podpisuje się pod domknięciem projektu europejskiego, z wspólną walutą, armią i paneuropejskim rządem. Polacy zostają zredukowani do poziomu folkloru i obywateli siódmej kategorii, podczas gdy wyżsi działacze Stronnictwa Pruskiego zasilają szeregi niższej kasty europejskich szabesgojów, co daje im kategorię nr 5.

Znowóż bycie  pasywnym partnerem seksualnym w stosunkach z „Usraelem” (że użyję tego użytecznego skrótu) czyli obecna „polityka” stronnictwa amerykańsko-żydowskiego, w chwili bardzo prawdopodobnego resetu amerykańsko-rosyjskiego, w połączeniu w realizacją ustawy 447 moze uruchomić nastęujący ciag wydarzeń:

Polska uzyskuje nową elite finansową czyli szlachtę jerozolimską –

Polacy nadal wypychani są na zachód i zastepowani imigracją ze wschodu (por. słowa Gowina, ze ukraińscy lekarze i i inżynierowie będa nową elitą Polski)TU

Postępuje proces integracji Rosji z Białorusią (tu pozdrawiamy panią  Agnieszkę Romaszewską, bo to m.in. jej zasługa) oraz stopniowego „przejmowania odpowiedzialności” nad masą upadłościową po Ukrainie wschodniej i środkowej przez Rosję –

Powstaje pozbawiona zasobów naturalnych i przemysłu, ale za to pełna banderowskich sadystów, satanistów i ukrainskich grekokatolików Hałyczyna

Niemiecki jamochłon stopniowo wchłania i integruje ziemie polskie do granicy z 1937 roku, następnie z 1939 roku (dziedzictwo prezydenta Adamowicza czyli Wolne Miasto Gdańsk – realizująca jego testament ale pozbawiona jego chytrości Dulcessa zupełnie się już tym nie kryje).

Etniczna resztówka Polski zostaje połączona z banderlandem zgodnie w „proroctwem Michnika” (scil. UKR-POL vel POL-UKR) i powoli przekształcana jest w Judeopolonię, faworyzującą osoby z czynną znajomością języków żydowskich (np. dzieci pana premiera po szkole Laudera-Morasha w Warszawiwie).

Zresztą rejudaizacja Polski jest sprawą ponad pozornymi podziałami:

Ponad podziałami: PiS, PO i UE pomogą w budowie nowej synagogi w Łodzi

Zgodnie z relacją Rosłońskiego Wojewoda z PiS powiedział, że marzy mu się odnowić „synagogę wielką”. 

Jaka partia, takie marzenia ... nie wielką Polske, ale synagogę wielką.

Zapyta ktoś, po co to piszę, żeby jeszcze bardziej zdołować i zniechęcić? Bynajmniej!

Chodzi o to, żebyśmy byli świadomi faktu, jakie państwo zbudowalismy przez ostatnie 30 lat na gruzach PRL-u.

W PRL-u nie prowadzilismy własnej polityki zagranicznej ... w odróżnieniu od???

Por:

Co z podatkiem cyfrowym? Dziedziczak: Wycofaliśmy się z tego w imię dobrych relacji z innym państwem

– Wycofaliśmy się z tego w imię dobrych relacji z innym państwem – oświadczył polityk Prawa i Sprawiedliwości. – Inne zyski polityczne i bilateralne z tego mamy z innym państwem – dodał.Dopytywany o jakie państwo chodzi, odparł: "To oczywiste".

Skoro tak, to z calego serca życzę ministrowi Dziedziczakowi, żeby wpadł w oko jakiemuś wielkiemu murzynowi zatrudnionemu w administracji Trumpa i żeby dla zysków politycznych i bilateralnych z innym państwem musiał się poświęcić, z osobistego rozkazu prezesa Kaczyńskiego.

W imię dobrych relacji z jakim państwem nakazujemy Polakom na Litwie wyrzec się polskości? Por.

Prezes Falkowski wyłożył karty na stół i pokazał, do czego ma służyć Fundacja Pomoc Polakom na Wschodzie

W imię dobrych relacji z jakim państwem ...

Dobra, szkoda gadać, jak nie Wolne Miasto Gdańsk i regermanizacja Szczecina, to PiS, UPA i jarmułek kupa.

Wychodzi mi na to, że mając na względzie zachowanie polskości, kultury, języka i obecnych granic, najkorzystniejsze byłoby podpisanie folkslisty rosyjskiej, tylko, że dziś jest na to cokolwiek zbyt późno. Niby po co Putin miałby gwarantowac nam zachodnią granicę z Niemcami, jeśli może rozwijać z nimi partnerstwo strategiczne przy takim podziale obszaru środkowoeuropejskch limitrofów, który to partnerstwo jeszcze bardziej scementuje?

O coraz bardziej wątłych możliwościach szukania wyjścia w obecnej sytuacji – w nastepnym odcinku.

Wasz śmierdzący ruskimi onucami agent J23

  

KOMENTARZE

 • "Polacks forever", czyli -" jak nas widzą, tak na piszą!"
  https://4esnok.by/wp-content/uploads/2019/04/Polsha-SShA.jpg
 • Michalkiewicz...
  Michalkiewicz jasno się określił, że "lepiej byłoby podpisać folkslistę amerykańsko-żydowską NAWET gdyby miałoby to się wiązać z zapłatą uroszczeń".
  Czy w związku z tym podpadł niesłusznie?
 • Z cyklu: PiS, UPA i jarmułek kupa
  https://kresy.pl/wydarzenia/gowin-podniesienie-placy-minimalnej-zacheci-pracownikow-z-ukrainy-do-pozostania-w-polsce/

  por:

  https://medianarodowe.com/gowin-wprost-o-sciaganiu-ukraincow-do-polski-moga-byc-przyszlymi-przywodcami/

  Jeśli to kurwa mać nie jest budowanie UKR-POL-u to niech się obrzezam i zapuszczę pejsy!
 • @Robik 12:28:06
  Pierwsze słyszę, żeby SM tak kiedykolwiek twierdził.

  PS
  Bardzo lubię SM i uważam go za jednego z moich nauczycieli, ale nie znaczy to wcale, że mam takie same jak on poglądy
 • @MacGregor 12:30:19
  Dokładnie tak powiedział.
  Postaram się to znaleźć.
 • Potrafisz podnieść na duchu...
  A jak ktoś nie chce, tak jak ja, podpisać żadnej volkslisty to co ma zrobić? Na barykady czy emigracja na Grenlandię?
  Chociaż tam też już się robi gęsto bo Szatany Zjednoczone już wyciągają brudne łapska.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:38:46
  Polecam
  https://www.fly4free.pl/top10-najladniejsze-wyspy-tajlandii/nggallery/image/kut/#galeria18
  Daleko od eskimo i niedrogo. Sam też bym chętnie tam się przeniósł.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:38:46
  To była diagnoza, a propozycje tego "szto dziełat'" będą w kolejny wpisie.
  Ukraina nie potrafiła przez 30 lat zbudować państwowości innej, jak opierając się na zbrodniarzach z UPA i dzis jej nie ma - jest tylko masa upadłościowa.

  My w ciągu 30 lat roztrwoniliśmy wszystkie opcje.
  Wlasnie trafiłem na sentencję tego drania Churchilla o Polakach - że posiadamy wszystkie cnoty, ale nie ma tez błędu, jakiego byśmy nie popełnili.
  Całe życie winiłem innych - rozbiorców, zydów, amerykanów, brytoli,a to wszystko my sam na własną prośbę.
  dziśjużnie czas przykłądac plastry na ropiejące rany - szanse małe, ale jeśli już, to ciąc skalpelem i wypuszczac ropę
 • ??? aż tak dobrze widać z angielskiej prowincji
  wszyscy są dalekowidzami, czy jak?

  My tu też mamy dla wszystkich porady, tylko nie dla siebie.
 • @MacGregor 12:28:24
  Nie budowa UKRO- POLU, a UKROPOLINU.

  Żyd widzi bliski koniec Izraela i chce się przenieść na „swoje” stare ziemie Chazarii i Polinu. Im bardziej ludność tubylcza będzie wymieszana i wewnętrznie skłócona, tym łatwiej będzie nią zarządzać. Proste jak budowa sierpa i młota. :)
 • @Robik 12:28:06
  Wcale mnie to nie dziwi, że ten kret tak powiedział, ale on ma za uszami o wiele więcej niż pranie mózgów Polakom. Chodzą słuchy, że za komuny mógł swobodnie wyjeżdżać z kraju i że przewoził z Zachodu do Polski pieniądze na rozbudowę różnych KOR-ów podkopujących rząd Polaków w PRLu. Jeśli to prawda, to „zacny” pan Stanisław jest zasłużony dla swojego narodu o wiele bardziej, niż się nam wydaje. Zaznaczyć trzeba tylko, że nie chodzi tu o zasługi dla narodu polskiego.

  Nawoływanie za sojuszem z USraelem jest jak nawoływaniem Palestyńczyków do utworzenia Izraela. Radzę dokładnie poczytać o izraelskich zbrodniach w Palestynie, zanim ktokolwiek posłucha dobrych rad pana Stasia.
 • @1abezmetki 12:17:05
  Nic dodać, nic ująć. :(
 • "Którą folkslistę wybrać?"
  Pytanie sugeruje, że los tubylców w atrapie Polski zależy od tego, które stronnictwo wybiorą. Otóż wszystkim tymi stronnictwami wywija bez żadnych ograniczeń nie kto inny - tylko czarci pomiot. Po drugie - to najpierw zapadnie decyzja co do losu tubylców w atrapie Polski gdzieś w ciszy piekielnych gabinetów a dopiero potem zrobi się cyrk z wyborami - gdzie tubylcy po odpowiednim praniu mózgów - zagłosują - jak należy.
  Wniosek?
  Likwidację atrapy Polski już dawano przyklepano a świadczy o tym wskrzeszenie banderlandu na odwiecznych ziemiach polskich - oraz połączenie się Niemiec. Jest jednak jedno wyjście - Nowy Jedwabny Szlak - który zmarginalizuje gospodarczo Niemcy, Francję, etc. - a wtedy atrapa Polski ostanie się i może się nawet wzmocnić. Paradoksalnie atrapa Polski wślizguje się obecnie w USrahellski odbyt i tym samym pomaga zastpować w/w Szlak - czyli indyk myślał o niedzieli...
  Na koniec - jedno wiemy na pewno - Polakom - Piekło nie odpuściło za 1920 rok.
 • biedny land
  Polska jest bardzo biednym landem niemieckim pod żydowskim zarządem i okupacją wojsk US-Army. I większości rodakom to zdecydowanie nie przeszkadza. Nie pisze o tym landzie niemieckim, bo mnie to cieszy, tylko gospodarczo siedzimy u Niemców w kieszeni. do tego dochodzą ukraińcy, którychjest w Polsce całe zatrzęsienie. Przybywa także Hindusów i Arabów.Sam zaczynam powolimyśleć o ponownym wyjeżdzie za granicę.
 • @Lotna 13:30:28
  z tego co wiem, to przywoził pieniądze i działał w ROPCIO, a nie w KOR. Natomiast rzeczywiście wyjeżdżał do Francji i tam pracował jako barman i w winnicy. Inna sprawa, że pracował w Polsce dla radzieckiej Izwiestii, czyli oficjalnego organu Związku Radzieckiego, natomiast bardzo piętnuje dr Huberta Czerniaka, że ten służył w ZOMO, bo grał w piłkę. To daje do myślenia, zwłaszcza po nagonce na p.dr Czerniaka.
 • @zbig71 13:55:22
  masz rację - ROPCIO, a nie KOR

  nie pracował dla Izwiestii, a jedynie tłumaczył z rosyjskiego artykuły z Izwiestii.
  jest mimo wszystko różnica miedzy praca tłumacza w latach 60 czy 70, a wstąpieniem do ZOMO w roku 81 - nie róbmy sobie jaj proszę.
  Akurat w roku 1980 rozpocząłem studia w Gdańsku - sorki,ale wstąpić do ZOMO w stanie wojennym i jeszcze się tłumaczyć, ze palił ale nie zaciągał???

  pozdr
 • @zbig71 13:55:22
  No więc właśnie. Daje do myślenia, ale wyłącznie tym, którzy myślą.
 • @Lotna 14:12:38
  a prosiłem na wstępie, żeby tego nie wyciągać, bo potem cała dyskusja będzie strollowana na boczny tor? ;)
 • jak zwykle 1*
  Wszedłem nie czytam daję 1* i uciekam szkoda czasu.
 • Daję 1 *
  Wchodzę daję 1* i uciekam szkoda czasu !
 • @MacGregor 12:30:19
  "Pierwsze słyszę, żeby SM tak kiedykolwiek twierdził."
  To słabo znasz swojego "mistrza".
  Podaję dokładny cytat z Michalkiewicza:
  "Uważam, że jeśli już mamy wybór między folkslistą amerykańską, niemiecką czy też folkslistą rosyjską... lepiej podpisać folkslistę amerykańską, CHOCIAŻ TO SIĘ WIĄŻE z haraczem dla Żydów".
  Skoro Michalkiewicz jest Twoim "mistrzem" więc prawdopodobnie nic to nie zmieni w Twojej ocenie nawet kiedy podam źródło tego cytatu.
  Michalkiewicz jest bezkrytycznym wielbicielem Ameryki. Jego prymitywna manipulacja w tym względzie sprowadza się do krytykowania Żydów z jednoczesnym całkowitym poddaniem się Ameryce.
  Jak to można pogodzić?!
  Tę wypowiedź możesz usłyszeć tutaj (32'32''):
  https://www.youtube.com/watch?v=L_f0GW84DyM
  Michalkiewicz często "rżnie głupa" mówiąc, że za nasze poddańcze relacje wobec Ameryki odpowiada WYŁĄCZNIE polski rząd.
  Gdyby polski rząd się domagał to ho ho... ale się nie domaga więc Amerykanie są OK.
  To tak jakby matka obarczała całą winą swojego siedmiolatka za to że daje się wykorzystywać łobuzom z najstarszej klasy.
  Przecież oni tylko realizują swoje interesy!
 • @ Autor - 5*
  "W polityce, w przypadku Polski może to oznaczać choćby takie ubezwłasnowolnienie, ze jedyna decyzja jaka nam pozostanie to wybór między folkslistami: niemiecką, rosyjską czy amerykańsko-żydowską."

  I na filmie z YT, z którego pochodzi powyższa wypowiedź red. S.Michalkiewicza, pada jego deklaracja, że mimo wszystko wybrałby on, S.Michalkieiwcz, folkslistę amerykańsko-żydowską. (Niestety, nie mogę tego filmu odszukać.) - Komentarz, co do osoby red. Michalkiewicza po tej deklaracji wydaje się całkowicie zbędny.
  ____________________________________

  Wniosek dotyczący naszej przyszłości nasuwa się smutny, bowiem w aktualnej sytuacji politycznej naszego kraju, nic co dotyczy Polski nie zależy od nas. Ten wniosek implikuje kolejny, że Polska od 1990r. znajduje się pod żydowsko-anglosaską okupacją.
 • @Rzeczpospolita 14:31:38
  "Niestety, nie mogę tego filmu odszukać."
  Wystarczy kliknąć na powyższy link.
  Ta wypowiedź pada w 32 minucie i 32 sekundzie.
  No właśnie, Polska znajduje się pod okupacją a Michalkiewicz udaje, że tego nie rozumie i obarcza wyłącznie polski rząd rozgrzeszając całkowicie Amerykanów.
 • @Tezeusz 14:25:14
  szkoda czasu na samodzielne myślenie, bo z tego potem i ból głowy i dysonanse poznawcze ...
 • To okazuje się , ze podniesienie pensji minimalnej , ma służyć głównie podmianie Polaków na Ukraińców.
  Jeden kraj Ukrpolin i wymieszana etnicznie "służba".
  Tak ,ze z głosowaniem nie będzie problemu.
  Niech żyje prezydent Ukrpolu Wołodymir Żełenski. Ja głosuję na niego!!

  https://t.co/ySfvciq81x

  i milionowa bonifikata na cerkiew.
  https://krakow.onet.pl/krakow-bedzie-nowa-cerkiew-miasto-da-ponad-milionowa-bonifikate-na-zakup-ziemi/vvex5rt

  Polskie kościoły na Ukrainie, pewnie też mają się świetnie!!
 • Rozdzierają tę Polskę na części
  Jedyna szansa Polski to ruski parasol.
  I dlatego anty ruska propaganda od 89r jest stałym głównym tematem w mafijnych mediach.
  Mafia się boi tylko ruskich...
  Co ruskie na to ...ruskie nie mają interesu rozbierać, najeżdżać, okupować Polski oni swój interes ustalili na Linii Kurzona..
  Tak ustalono po I wojnie światowej tak wyrównali front w 1939r i tak ustalili granicę Polski po II wojnie światowej...a ie musieli mogli łyknąć cała Polskę .. ale nie chcieli i nadal nie chcą.

  Ruskie chcą mieć na soje miedzy pokojowego sąsiada z którym można pohandlować i tyle.
  Polska solidaruchów takim sąsiadem nie jest a wręcz przeciwnie..
  to musi ruskich wk..wiać...przeszkadzać...
  po co Polska solidaruchów tak wk..wia. ruskich ? jaki ma w tym interes ?
  Polska w sensie Naród Polski nie ma żadnego interesu ale potencjalni zaborcy Polski którzy planują od lat podział Polski na landy niemieckie i Pollin...już taki interes mają.

  Polska plująca na ruskich wkurzająca ruskich to dobry argument by dogadać z ruskimi podział tego "wrzoda" na przyjazne ruskim państwa...
  landy Niemieckie i wielki Izrael...

  I o to toczy się gra od 30 lat.. Polska jest do likwidacji .. a likwidatorami są solidaruchy... PO na rzecz Niemiec a z PIS to bardziej złożona sprawa...
  PIS jest jak wszystkie solidaruchy dzieckiem globalnej mafii...
  ale jest w nim jakiś pierwiastek propolski...
  PIS po cichu nienawidzi żydów ...ale głośno im w d..pę włazi...
  PIS próbuje coś dla Polaków zrobić socjal) a PO wcale...
  PIS kluczy .... Amerykanie jawnie pogardzają PISem...
  UE zwalcza PIS bo tam rządzą Niemcy a dla Niemców PIS to przeszkoda ...a PO to ich V kolumna w Polsce.

  Polsce potrzebny jest ruski parasol i tyle...
  bez tego parasola "przyjaciele " Polski pożrą Polskę z kopytami...

  taki jest stan faktyczny...
  a wszystko to zawdzięczamy solidaruchom oraz KK z JPII na czele.

  aa są jeszcze banderowcy co knują pożarcie Polskich ziem wschodnich..
  oni razem z globalna mafią budują Pollin choć pewnie o tym nie wiedzą...
 • @Robik 14:39:30
  Dziekuję
 • Gowin wprost o ściąganiu Ukraińców do Polski: Mogą być przyszłymi przywódcami.
  https://t.co/AIAg6yIOM9

  Jarosław Gowin wprost przyznał, że PiS chce ściągnąć do polski kolejnych imigrantów. Jednak jak tłumaczy – Ukraińcy mają tworzyć… elitę narodu.

  „Zamiast cieszyć się, że w Polsce pracuje dziś ponad milion Ukraińców wykonujących relatywnie proste prace, powinniśmy zacząć walczyć o ukraińskich lekarzy, informatyków, naukowców” – przekonuje polityk – „Tym, co mnie najbardziej interesuje, jest ściąganie do Polski ludzi, którzy mogą być polską elitą”.
 • Głos twitterowicza:
  Marcin Milczarek


  @MarcinMilczare1
  8 wrz

  To mówicie @PatrykJaki, @D_Tarczynski, @pisorgpl, że jak USA prosi o zniesienie podatku, to znosicie, jak o zmianę listy leków, to zmieniacie, jak o zostawienie TVN, to zostawiacie, jak o zorganizowanie konferencji, to organizujecie, ale jak poproszą o kasę #447, to odmówicie????
 • @trojanka 15:13:13
  Wykonają każdy rozkaz swoich mocodawców w podskokach.
 • @MacGregor 14:12:00
  Ok, to znaczy pracował jako wolny tłumacz?
 • @Lotna 14:12:38
  Powiem ci tak, że i Michalkiewicz i Patlewicz bardzo ostro atakują każdego, kto wykazuje zainteresowanie Wielką Lechią. Owszem, Szydłowski też nie przebiera w słowach i swoich przeciwników wyzywa od najgorszych, ale zwłaszcza Patlewicz ,, nienawidzi,, Lechitów,,. A dr . Czerniak coś wspominał o Wielkiej Lechii i to rozzłościło Patlewicza i Michalkiewicza.
 • @MacGregor 14:44:41
  Wpadł, zesmrodził się i uciekł. Jak Aronek że słynnego dowcipu o Marcu 68
 • @Robik 14:27:14
  Przecież oni tylko realizują swoje interesy!Gdyby polski rząd się domagał to ho ho... ale się nie domaga więc Amerykanie są OK.
  To tak jakby matka obarczała całą winą swojego siedmiolatka za to że daje się wykorzystywać łobuzom z najstarszej klasy.
  Przecież oni tylko realizują swoje interesy!"

  Rząd w Polsce nawet nie usiłuje się domagać! Wręcz przeciwnie: posłał Magierowskiego z misją stonowania Polonii w kwestii protestów przeciw 447.
  A czyje interesy ma realizować amerykański rząd? Każdy niesprzedajny rząd chroni interesów własnego kraju, a że nad Wisłą wybierane są jakieś ubezwłasnowolnione dziwaki, to nie oznacza, że mają być szczególnie chronione w relacjach międzynarodowych.
  Łobuz Trump nie wymyślił przecież forttrampa, ale Duda na kolanach z propozycjami finansowania go o to prosił.
 • @zbig71 15:30:31
  Różne rzeczy ludzie mówią i myślą, do środka głowy nikomu się nie zaglądnie.
  Faktem niezaprzeczalnym jest, że wyłącznie S.M i grupa Konfederacji oraz R.Bąkiewicz z Rot Niepodległości jako JEDYNI INFORMOWALI i informują naród o uroszczeniach 447 i podchodach, ukrywaniu, kombinowaniu przy tej grabieży.
  Są sekowani, wyśmiewani, blokowani w TVP oraz innych TV,w przeciwieństwie do zapraszanych i fetowanych .... Wiosny Pedronia,Zandberga & company, Lewicy.
  Ostatnio w PISowskiej Wtylewizji, kandydatów Konfederacji, pokazywano puszczając na po ich postaciach karykatury muminków!Brawo, co za poziom.Co następne??
  To ,że brat Kusrskiego pracuje wydajnie w GW, że tate pana Smakiewicza wstąpił i działał oddanie w ZMS i Tow.Przyjaźni Polsko Radzieckiej, to że Płaszczak jeździł do ZSRR to pikuś.
  Że więksozść z "aktywistów pochodzi z rodzin PZPR owskich to pikuś/ beneficjenci tamtego i tego korytka/, a sami "aktywiści" z Unii Wolności oraz PO- pikuś.
 • @wercia 15:44:12
  Żydzi zabiegali o podpisanie 447, a Duda będąc w USA pary z ust nie puścił, bo "Trump go nie zapytał". Jak się chłoptaś nie nadaje na prezydenta kraju, to rychło powinien zrezygnować, bo przyszłość może mieć niewesołą. Ale jego wyobrażnia nawet szwankuje, pomijając rozum.
 • @wercia 15:44:12
  "Rząd w Polsce nawet nie usiłuje się domagać".
  No właśnie!
  Dlaczego?
 • @trojanka 15:48:24
  To prawda. Chyba chodziło ci o tate Pana Sakiewicza, a nie Smakiewicza? Wniosek jest tylko jeden, gen Kiszczak znał się na ludziach dobierając ,,stronę społeczną,, do obrad okrągłego mebla.
 • @wercia 15:49:27
  W tam, po prostu mamy nieśmiałego prezydenta.
 • @Robik 15:54:21
  Bo jest zawieszony na cieniutkiej nitce poparcia amerykańskiego. Dlatego niczego się nie domaga, ale łyka wszystko jak młody pelikan.
 • Być może będzie "podatek od cukru", OCZYWIŚCIE dla naszego dobra!!Jak pozostałe podatki.
  https://t.co/9BWi376Z7u
  Potem zapewne od soli,od cynamonu,gałki muszkatałowej,i kiszonych ogórków!
 • @zbig71 15:59:27
  Dokładnie tak!
  Po '89 roku Polska została podbita a nie wyzwolona.
  Ale że Michalkiewicz tego jeszcze nie zrozumiał...?
 • @Robik 16:03:41
  Chyba rozumie doskonale. Często lata do Stanów , sprzedaje tam książki, ma wiele licznych spotkań z Polonią. Aczkolwiek też w swoich publikacjach krytycznie odnosi się do polityki amerykańskiej. Może ma taki pogląd na sprawę sojuszy i tyle.....
 • @trojanka 16:00:52
  Dobry link:
  https://www.swiatrolnika.info/informacje/6407-nfz-chce-aby-cukier-byl-drozszy-bedzie-nowy-podatek
 • @Robik 16:03:41
  Podbita przez bandę magdalenkową, która dzierży atrybuty władzy sprawowanej w imieniu i dla innych. I dalej obowiązuje zasada "tera my". Ostatnio były dwie kadencje, to i tera tzw. koalicja musi se odbić. Dlatego kampania wyborcza POKO jest taka smętna. Byle przy korycie, koalicja, opozycja? Sami swoi.
 • Możliwy jest handel między USA i Rosją.
  Dogadają się w kierunku odwilży.
  To będzie oczywiście fałszywe dogadanie ze strony upadającego USA...
  ale nie mają innego wyjścia by przedłużyć swoje konanie.

  USA zaoferują Rosji rosyjską strefę wpływów w zamian za uznanie Amerykańskiej strefy wpływów.

  Zgadnijcie jak to wpłynie na Polskę i PIS...
  Amerykanie PIS sprzedadzą do dyspozycji Rosji... a Rosji Polska po ..h..j
  wiele razy to potwierdzali swoimi działaniami.
  Co zrobi Rosja z tym podarunkiem ?
  Tym trzeba się martwić...

  Rosja chce mieć na granicy swojej strefy państwo przyjazne...a nie wrogie jak PIS.
  Co zrobi Rosja ? o decyzję Rosji będą zabiegać Niemcy (landy wschodnie) oraz żydzi (Pollin).

  Tak więc los Polski już jest w rękach Rosji...
  ten globalny deal USA -Rosja jest już widoczny gołym okiem.
  nikt nie chce III wojny światowej...nawet jak PIS zechce...

  Paskudnie to wygląda...
  chyba że PIS zrobi woltę...
 • @Robik 16:03:41
  Michalkiewicz jest lepszy....to co pan pisze to sie panu tak tylko wydaje..ze Wojski gra jeszcze....eeeeeee…… Pan Stanislaw wie , ze nic sie nie zmienilo procz nazw..i funkcjonariuszy na szczeblu srednim. PRL zamienil sie w PRLbis....w otoczce expertow:-))))od nazewnictwa zlodziejstwa ladnisjzzymi nazwami,.
  Co do jego wizyt w USA...to spotkania jakie odbywa to sa spotkania z Polakami....Polonusi na takie spotkania nie chodza...w zasadzie nie mowia po polsku na tyle, by rozumiec to co mowi pan Stanislaw...
  Zreszta Polonia n4ei doszla do siebie po ogromnym wysilku jaki wydrenowal wszystkie jej srodki w okresie kryzysu w Polsce ..Do dnia dzisiejszego nikt nei oszacowal ile milionow dollarow gotowka I dobr materialnych w tym lekow Polonia pompowala w Polske , zapuszczaajc swoje wlasne interesy I tracac wplywy w polityce USA, wlasnie przesuwajac wszystkie fundusze na ratowanie narodu polskiego zagrozonego fizyczna degradacja.
  Nie slyszalem ,ze by ktos nawet dla zartu podziekowal za to Polonusom...ktorzy robili to w sytuacjei- kiedy Sluzby PRL I POlski robily dywersje przeciwko zorganizowanej Polonii….I organizoway swoje macki mafijne za polskie pieniadze w USA....
  To jak narazie temat..incognito….I non grata....ktorego nikt nie chce poruszyc nawet 30 stopowa zerdzia….
 • @Oscar 17:38:24
  Istnieje dobre dla polaki wyjście z tej pułapki ..
  Polska chce być postrzegana jako państwo zachodnie...choć jest słowiańska
  ...i nie ma nic wspólnego z bandycką od 2 tysięcy lat zachodnia Europą poza wrogą kolonizacją przez Watykan.

  Polska może zachować swoją Słowiańskość i bliskie stosunki z zachodem ...
  ale wyłącznie pod słowiańskim parasolem Rosji..
  bez tego parasola Niemcy pożrą natychmiast Polskę bo kto im zabroni ..Prezes .. prezes pierwszy wyjedzie na Zaleszczyki ?

  Banderowcy Polsce nie zagrożą bo sami znajdą się w ruskiej sferze wpływów czyli stracą władzę i będą ścigani za liczne zbrodnie na ruskojęzycznych... oni uciekną przez Polskę na zachód do USA do Kanady (tam mają swoją kolonię) jak podczas II wojny światowej.

  Pozostają żydzi ale ich rola wraz z upadkiem USA się zmieni.. staną się albo patriotami USA albo Rosji i uszy położą po sobie...
  Żydostwo proamerykańskie ucieknie z Polski żydostwo proniemiecki ucieknie do Niemiec.. pozostali zadeklarują sympatię do Rosji...

  Ruski parasol i dobre stosunki i ze wschodem i z zachodem...
  a dodatkowo Hub jedwabnego szlaku...

  To jest recepta na pomyślność Polaków na przyszłość.
  .. no i trzeba dbać by Polska była Polską ... nie rajem imigrantów, dewiantów LGBT ...oraz katolickich ortodoksów.

  Ot taki PRL bis tylko bez żelaznej kurtyny...
  Za PRLu tylko ta kurtyna ograniczała nas gospodarczo ... a szliśmy mocno do przodu...

  Jak do tego dodać silny naci~k na wysoki poziom edukacji pokolenia 500+
  to Polska może być równie silna jak Niemcy czy Francja zwłaszcza że zachowa swój Narodowy i Słowiański charakter.

  ...i tak nam dopomóż Tramp, Putin oraz XI.
 • @Robik 15:54:21
  ----------------
  ""Rząd w Polsce nawet nie usiłuje się domagać".
  No właśnie!
  Dlaczego?
  ----------------
  Jest tylko jedna logiczna odpowiedź - mianowicie pomysłodawcą dojenia tubylców w atrapie Polski na ciąg cyferek - 447 - są polskojęzyczni - zażerający się codziennie polskim chlebem. Natomiast USrahell chętnie ten bez precedensu deal - kupił.
  Tak myślę dlatego, że za Bolka czy to sam Bolek czy Adddaś Szechter - będąc za granicą - mówili do swoich tam ziomali po smole i siarce, że mają oni do atrapy Polski przyjeżdżać robić "interesy" - bo Polacy to idioci.
 • @Oscar 15:01:56
  --------------
  "
  Polsce potrzebny jest ruski parasol i tyle...
  bez tego parasola "przyjaciele " Polski pożrą Polskę z kopytami..."
  --------------
  Jak Pan myśli Panie Oscar - kto ten ruski parasol by trzymał nad głowami Polaków - czy aby nie kosmata łapka.
  Wniosek?
  Czarci pomiot wywija jak tylko chce USrahellem a Rosją by nie wywijał?
  Na koniec - jeżeli PiS ma odwagę pluć, szarpać ruskie nogawki - to tylko dlatego, że rządzący Rosją mu na to pozwolili. Przecież naprawdę rządzący Rosją wiedzą wszystko o pisowskiej szpicy - więc kaczelnika i innych mogą obnażyć w każdej chwili - jeżeli tylko uznają to za stosowne - i kaczelnik o tym dobrze wie.
 • @Oscar 18:07:01
  Jest jeszcze jedna możliwość.

  Słowiańskie korzenie, słowiańska miłość - mam na myśli stosunki Polska - Rosja - to jedno, ale polityka opiera się wyłącznie na pragmatyzmie.
  Jeśli więc dojdzie do odbudowy dawnej strefy wpływów Rosji (ZSRR) w Europie, w której znajdzie się Polska - czego trzeba sobie życzyć, to z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, iż rządy w Polsce w dalszym ciągu będą należały do syjonistycznego Żydostwa.
  Pamiętajmy, że było tak już w latach 1945-56. W dzisiejszej IIIRP nie istnieją poza żydowskimi jakiekolwiek polskie siły polityczne. To zorganizowane politycznie Żydostwo w nowych warunkach politycznych - w nowej rosyjskiej strefie wpływów -, realizujące swoje cele polityczne i zawsze na bazie nienawiści do Polaków, da gwarancje Rosji na prorosyjskie rządy nad Polakami. Niezorganizowani Polacy, wśród których większość jest bezrozumnie (ale zgodnie z żydowską i kościelną indoktrynacją) antyrosyjska, ze zrozumiałych względów żadnych gwarancji Rosji dać nie mogą - po prostu nie istniejemy politycznie.
  Dlatego tak ważne jest stworzenie autentycznej polskiej narodowej, nacjonalistycznej, organizacji, której przedstawiciele będą mogli rozmawiać z Rosją - ale dla tej politycznej konieczności Polacy nie mają zrozumienia.
 • @Oscar 18:07:01
  Panie Oskar, nie będzie żadnego "rosyjskiego parasola" nad Polską. Rosji to nie jest do niczego potrzebne, a poza tym Rosja jest obecnie za słaba i musi zrobić porządek ze swoją bardzo wpływową żydowska V kolumną. Jeśli tego nie zrobi żydowscy oligarchowie rozwalą Rosję gospodarczo i socjalnie, czego są już niepokojące symptomy. Albo Rosjanie zrobią " antykapitalistyczną", tzn. antyżydowską rewolucję, albo Rosję czeka los Ukrainy. Jeśli ewentualnie powstanie antychiński pakt "rosyjsko-amerykański", to będzie to w istocie pakt żydów anglosaskich z żydami rosyjskimi. Polska jest marginesem tak długo, jak długo będzie postępować żydowska kolonizacja Polski- błogosławiona przez Watykan.
 • @stanislav 22:05:08
  Pomimo istotnych atutów( na szczęście odstraszanie strategiczne jeszcze działa) także militarnie Rosja nie ma wystarczających środków i zdeterminowanego zaplecza społecznego wskutek żydowskiej demoralizacji i konsumpcyjno-pauperyzacyjnego walca tzw. gonitwy za "kulturą Zachodu". A wiadomo, że wojnę wygrywają rezerwy. Niestety, z bólem to konstatuję, że Putin, to nie Stalin. Najbliższe 2-3 lata pokażą, czy Rosja strząśnie z siebie syjonistyczno-anglosaską zarazę, czy spleśnieje i pogrąży się w chaosie ku uciesze żydowskiej banksterii. Rosja kilkakrotnie podnosiła się z upadku dzięki potędze słowiańskiego ducha, ale zarówno żydowsko-anglosaski walec, jak i pompowana także przez syjonistów " chińska ekspansja" są obecnie olbrzymim zagrożeniem zwłaszcza, że wewnętrznie Rosja demoralizowana i demontowana jest konsekwentnie. Rosję najskuteczniej można zwyciężyć od środka. Wróg to wie i działa.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:38:46
  Cóż, jak państwo nie działa w interesie narodu, a nie można go od razu obalić, to czekać po cichu na okazję. Zbroić się, bogacić, kształcić, robić marsz przez instytucje...
 • @Autor
  A jednak może być normalnie i spokojnie kiedy notki nie przychodzą obsrywać jakieś tezeusze,dupki z Gdyni,czy głupki beznapletka.Jakże przyjemnie wejść na taki blog i spokojnie podyskutować czy nawet tylko poczytać.
  Oby jak najwiecej notek bez oszołomów!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031