Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1918 postów 2776 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Przedwczesnie ujawniony program wyborczy PO-KO.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Program wyborczy wypłynął w Warszawie przed czasem.

Ponieważ młodzi zniekształceni z wielkich miast (to ci, dla których zbudowano w Warszawiwie strefę relaksu z palet, w cenie 2 tys PLN za europaletę) nie sięgają pamięcią wcześniej niz wczorajsza kawa ze starbucksa, więc warto przypomnieć info sprzed 3 lat:

Za rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz wybudowano w Warszawie najdroższą oczyszczalnię ścieków na świecie. CBA podejrzewa korupcję

Sprawa rzecz jasna przedawniona, papiery zlikwidowane, no ale gdzie rządzi PO, tam szambo w końcu musi wybić.


 

Gówno spływa królową polskich rzek (niestety, nie ma sprawiedliwości na tym świecie i spływa ono dopiero poniżej Warszawiwu, a to wielka szkoda). Wysłani na pomoc ochotnicy LGBT nie zdołali zapchać rury, wiceprezydent Rabiej wciąż w objęciach kochanka, prezydent Trzaskowski próbował tasma klejącą, ale tez nie trzyma, więc poinformował na twitterze:

Nie robimy polityki. Zajmujemy się rozwiązaniem problemu. (...)

Od 3 dni badamy alternatywne pomysły powstrzymania awarii. Jutro w MPWiK spotykamy się w tej sprawie ze specjalistami z całego kraju. Zapraszam również przedstawicieli rządu. Każdy pomysł będzie dalej analizowany. Opcje bez udziału wojska wydają się bardziej racjonalne.

Tymczasem premier błyskawicznie zgłosił propozycję szybkiej budowy alternatywnego rurociągu, z wykorzystaniem pomocy wojska (chodzi o niezbędny do tej budowy most przez rzekę).

Jak to skomentowała prezydent Freie Stadt Danzig:

Dulkiewicz dla "Rz": To cyrk wykorzystywany do walki politycznej

Co by nie mówić o nieżyjącym prezydencie Adamowiczu (o tym, który niczym burłak ciagnął "cumę" Marcinowi P. z Amber Gold), ale miał IQ wyższe od numeru butów.

Bogu dzięki władze Warszawy zdecydowały sie przyjąć pomoc wrażego rządu i nawet zgodziły się na udzial wojska (polskiego! ale skoro Europaarmee wciąz w powijakach ...)

Myślę, że jest to próbka tego, co czekałoby nasz kraj w okresie przejsciowym, gdyby udało się zrealizować niemiecki plan rozbicia dzielnicowego naszego kraju na nie tylko Wolne Miasto Gdańsk, ale i Generalgouvernement Warschau, Warthegau Posen itd. Gówno z programu PO-KO zalałoby wszystkie dzielnice, do czasu, aż Niemcy zastąpiliby miejscowe bydło swoimi fachowcami.

Na zdjęciu wprowadzającym – Wernyhora wszystko to przewidział 100 lat temu

PS

Daleki jestem od chwalenia obecnych neo-sanacyjnych rządów, ale chyba wolę, zeby mnie czasem krew zalewała, niż ... 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • W sferach rządowych i okołopisowskich
  Żałoba, bo Borat ma wiatry i nie przybędzie. Także Red Lis jest zadowolony, bo kłamca, rasistą i agent Putina odwołał wizytę w Polin. A Hania nasza kochana zostawiła całkiem sporo gówna prezydentu Trzaskowskiemu, które teraz wypływa. I wszystko płynie do Gdańska, więc radosny pochód, jaki zorganizowała prez Dulkiewicz zapowiada się w świetnej atmosferze.
 • @zbig71 12:29:25
  "Borat ma wiatry" - genialne!

  PS
  może w weekend zdobędę się tekst nieco polemiczny z negatywną ocena Borata przez Pana Nikt

  Borat ma wiatry - dobre, dobre ;)
 • @zbig71 12:29:25
  może i dobrze, bo przylatuje Mike Pence, za to nie będzie tego grubego wieprza Pompeo, który by nas gwałcił w wiadomej sprawie
 • @MacGregor 12:34:01
  Czyli przylatuje Pence? To człowiek DIA, to też może być groźnie. Będzie namawiał nas, tzn przepraszam, rozkaże nam napadać na złwrogi Iran? To może szkoda, że Borat ma tę wiatry..
 • @zbig71 13:05:22
  Ja naprawdę nie jestem pewien, czy USA rzeczywiście chcą napadać na Persów - to tylko Izrael jest w pułapce Kindleberger'a (o czym zgrabnie mówi dr Leszek Sykulski)
  Oczywiście Amerykanie chcieliby jak zawsze nas wykorzystać, żebyśmy się podłożyli w ramach proxy war - my to już robimy, póki co słownie i oby na tym sie skończyło.
  Co do pełnoskalowego ataku USA na Iran - nie wierzę, bo jest to potrzebne tylko Izraelowi, bynajmniej nie Amerykanom

  pozdr
 • @MacGregor 13:20:08
  Może burdel w naszej niezwyciężonej armi nas uratuje.
 • @zbig71 13:29:37
  "Może burdel w naszej niezwyciężonej armi nas uratuje" - wcale nie.
  wystarczyłoby, zeby w ramach kolacji poleciały tam nasze F-16 (zamiast patrolować pustynię Negew patrolowałyby jakis skrawek okolicy bliżej ciesniny Ormuz - wszak tochodzi o udzial symboliczny, że niby nie sami Amerykanie, ale cały świat demokratyczny ( jak w Iraku)
 • @MacGregor 13:33:50
  w ramach koalicji, nie kolacji ;)
 • @MacGregor 13:35:52
  Na kolację będzie 447 potraw.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031