Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1917 postów 2770 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Nacycnik na głowie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Parafrazując tekst „Elektrycznych Gitar”

Przyszedł na paradę z nacycnikiem na głowie,
nikt go nie poratuje, nikt mu nic nie powie
tylko się każdy gapi, tylko się każdy gapi i nic.

Jedna z ciekawszych przygód Sherlocka Holmesa to historia „Człowieka z wywinięta wargą” (The Man with the Twisted Lip). Zrozpaczona kobieta prosi detektywa o odnalezienie męża, który znikł bez śladu na jej oczach, zaś policja aresztuje tajemniczego i wyjątkowo odrażającego żebraka, którego przyłapano w pokoju, w którym ostatnio widziano zaginionego.

OSTRZEŻENIE: poniższy fragment zdradza fabułę i rozwiązanie zagadki!

... no ale nie takie numery, Brunner, z Cherlawym Szolmsem, który mocą samej Myślungs-arbeit wyjaśnia zagadkę i rozwiewa stracha, którego nima: okazuje się, że mąż udający przed żoną prosperującego biznesmena tak naprawdę pracuje jako profesjonalny żebrak (wspomagając się zdobytym za młodu doświadczeniem aktorskim), zaś podejrzany o zabójstwo zaginionego męża żebrak to nikt inny, tylko on sam.

Historia ta przypomniała mi się na widok łatwo rozpoznawalnego człowieka z brusthalterem na głowie (na zdjęciu wprowadzającym), który jak wiemy obstawia dosłownie wszystkie przedstawienia cyrku objazdowego lgbt-abw (skrót abw raczej od Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, ze szczególnym uwzględnieniem oddziału rzeszowskiego czuwającego nad bezpieczeństwem interesów braci Rysicz i ich klientów łudząco podobnych do marszałka Sejmu, Kuchcińskiego, niż od niemieckiej abwery / Abwehry).

Nie wykluczam, że grający Królewnę Śnieżkę (z horroru dla dorosłych) aktor jest w życiu prywatnym bogobojnym i kochającym mężem oraz ojcem wspaniałej czwórki dzieci i który prędzej dałby się zabić, niż narazić je na demoralizację ze strony lgbt-abw. Ale jako absolwent kulturoznawstwa z elementami znajomości Excela, na codzień pracuje jako prekariusz w korporacji, a nie będąc w stanie utrzymac rodziny nawet z nadgodzinami i 500+, volens nolens dorabia w weekendy jako statysta objazdowego cyrku.

 

  

KOMENTARZE

 • @
  Oj tam, oj tam.
  Toż to jest osobnik, którego nienawidziła własna matka i nigdy nie był przytulony i pogłaskany po głowie.
  Stąd nacycnik - skojarzenie, że pod spodem jest coś do pogłaskania, przytulenia, ...
  On chce jakiegokolwiek zainteresowania sobą, nawet zwykłego kopnięcia w dupę.
  Ale żeby to dotyczyło jego samego.
  Dla znawców psychologii - jest to zapisane na twarzy tego osobnika.
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:47:35
  Hm ... może tak być, ale jak tak się ubiera, to troszku go strach przytulic.
  Specyficzny sposób bielenia twarzy kojarzy mi się bardziej z pracą mima czy innym teatrem.

  Dostał chłopak kontrakt, daj mu Boże, choć lepiej byłoby da nas wszystkich (i w sumie dla niego samego), gdyby za lepsze pieniądze robił coś pożytecznego ;)
 • Dewiant
  Pedały to pedały i tyle.
 • @MacGregor 15:54:41
  Wygląda, jakby urwał się z planu filmowego jakiejś części Star Wars-ów. Grał epizod kosmity, i zwiał na paradę równości.
 • część rowerowa !
  https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/962253,popierasz-lgbt
 • kto zatrzyma dewiantów ?
  https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/942021,czy-onr-obroni-polske-przed-dewiantami-z-lgbt-sprawa-jest-grozna
 • Wakacje w Poznaniu i co tam było ?
  https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/959043,poznan-posmiewiskiem-patriotycznej-polski
 • Lewacy to nie są mili ludzie
  Poczytajcie:

  http://rebeliantka.neon24.pl/post/150439,przedsad-ws-odszkodowania-dla-ofiary-b-zakonnika-pedofila

  Ps. Krótkie i treściwe.
 • Chcą zmusić do umawiania się ze zmiennpłciowcami. Tak amerykańska organizacja kochających dziwaczniej walczy z transfobią
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/03/LGBT_nczas.jpg

  Organizacja Human Rights Campaign rozpoczęła akcję propagandową, która ma zmusić normalnych ludzi do umawiania się i wchodzenia w związki ze zmiennopłciowcami. To jeden z elementów i etapów walki z transfobią, którą prowadzi organizacja. Założona w 1980 roku Human Rights Campaign to największą organizacja lesbijek, homoseksualistów, kochających dziwaczniej i zmiennopłciowców w Stanach Zjednoczonych. Teraz zaczęła ona prowadzić, głównie w mediach społecznościowych, wielką akcję propagandową na temat transfobii i praw osób zmiennopłciowych. Kampania skierowana jest głównie do ludzi normalnych, którzy nie chcą wchodzić w związki ze zmiennopłciowcami, czy nawet umawiać się z nimi. Działacze kochających dziwaczniej uważają, że zmiennopłciowcy są dyskryminowani z powodu transfobii. Według nich możliwość umawiania się i wchodzenia w związki należy do praw człowieka i zmiennopłciowcy powinni być także nimi objęci. Tymczasem mało kto chce się z nimi umawiać. „Walcz z bigoterią. 98% heteroseksualnych mężczyzn z powodu nienawiści nie chce umawiać się z transkobietami (prawdopodobnie chodzi o mężczyzn, którym wydaje się, że są kobietami). To się musi zmienić” grzmią na plakatach obrońcy praw człowieka zmiennopłciowego. Aktywiści powołali się na kanadyjskie badania opublikowane w magazynie „Journal of Social and Personal Relationships”. Okazuje się, że praktycznie wszyscy heteroseksualiści wykluczali zmiennopłciowców z ich „puli” randkowej. Możliwość umawiania się z nimi bierze pod uwagę tylko 1,8% heteroseksualnych kobiet i 3,3% heteroseksualnych mężczyzn. Według Human Rights Campaign także kochający dziwaczniej dyskryminują zmiennopłciowców. Możliwość umawiania się ze zmiennpołciowcami bierze pod uwagę 11,5% homoseksualistów i 29% lesbijek.
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/08/LGBT_plakat_zmiennop%C5%82ciowcy_nczas.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031