Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1917 postów 2770 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

O bombę na „polski” MSZ.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uprzedzając delatorów z Rozwartej Stodoły czy jak tam nazywa się to stowarzyszenie zawodowych donosicieli uprzejmie informuję, ze tytuł jest stylistyczną hiperbolą.

Co nie zmienia faktu, ze nasz MSZ, wciąż w kształcie pozostawionym przez rebe Geremka to jedna wielka antypolska i śmierdząca kupa gówna  (stylistyczna przenośnia).

Nie sondując głeboko tego szamba (znów przenośnia):

 

Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz nie wyklucza udziału Polski w misji w Cieśninie Ormuz. - Konsultujemy tę kwestię. Z naszego punktu widzenia jest uzasadnienie społeczności międzynarodowej, żeby podjąć tam działania stabilizacyjne - powiedział minister spraw zagranicznych.

 

Wg niemieckiej DPA zostało to zinterpretowane następująco:

Polska jest gotowa wesprzeć dowodzoną przez Amerykanów lub Brytyjczyków interwencję militarną w Zatoce Perskiej, której deklarowanym celem jest umożliwienie swobody żeglugi przez cieśninę Ormuz – wynika z wypowiedzi ministra spraw zagranicznych Jacka Czaputowicza dla agencji dpa.

Bogu dzięki nasz Morawer zareagował dość szybko:

W wywiadzie dla niemieckich mediów premier Mateusz Morawiecki powiedział, że zwiększenie kontyngentu sił USA w Polsce jest konieczne, ale nie kosztem wycofania ich z Niemiec. Oświadczył też, że polskie wojska nie wezmą udziału w misji wojskowej USA w Zatoce Perskiej, choć niedawno szef MSZ deklarował gotowość do takich działań.

 

Red. Michalkiewicz, tez zapewne posługując się hiperbolą (jaki jest wzór na mimośród hiperboli, hę, hę?) twierdzi, że jeśli polskie tajne służby to kupa gówna, to lepiej byłoby ich w ogóle nie mieć, albowiem teraz wydaje nam się, że ktoś nas chroni, podczas gdy kupa gówna zajmuje sie owszem, operacyjnym rozpoznaniem antysemitników pokroju Michalkiewicz czy Miszalski, ochroną burdeli braci Rysicz i nagrywaniem ich klientów, zwłaszcza tych łudząco podobnych do marszałka Kuchcińskiego ps. Penelopa. A tymczasem nasz kraj jest penetrowany na metr w głąb przez Mosad, CIA, BND, SWZ FR i banderowską SBU.

Podobnie z MSZ – fakt jego istnienia z Pizdupowiczem na fasadzie wprawia nas w błędne mniemanie, jakoby jacyś Polacy zajmowali się prowadzeniem naszej polityki zagranicznej, podczas gdy jest to tylko odbijanie się od ściany do ściany będące wypadkową ścierania się interesów Izraela, żydowskiej diaspory, Wielkiej Ukrainy, Imperium Bałtolitewskiego oraz chęci dokopania Ruskim. Gdybyśmy w ogóle nie mieli takiego ministerstwa, to przynajmniej stan faktyczny byłby widoczny.

Dzis mija 80 rocznica paktu Ribbentrop-Mołotow, w związku z którym coraz częściej zapomina sie o niemieckim partnerze tego paktu, nie wspominając już nawet o tym, iz jego treść łącznie z tajnym protokołem znane były choćby perfidnym Anglikom, ktorzy – no patrzcie państwo – zapomnieli powiadomić o jego treści swoich polskich aliantów, ba, skutecznie naciskali na odwołanie spóźnionej mobilizacji 30 sierpnia 1939 roku, którą odwołano i ogloszono ponownie 31 sierpnia.

„Ty, Tatarczuk, dobry mołojec - rzekł Chmielnicki - i ja na ciebie nie nastaję, boś ty mój druh i nie Lach, ale Kozak, nasz brat. Bo gdyby Lach był zdrajca, to ja bym się nie smucił i nie płakał, ale jeśli dobry mołojec zdrajca, mój druh zdrajca, to mnie ciężko na sercu i żal dobrego mołojca”

To, że Stalin zdradnyk, nie powinno było być ani zaskoczeniem ani przyczyną smutku i płaczu, ale że Churchill, sojusznik i aliant zdradnyk, to mnie ciężko na sercu.

Nie wiedząc zatem, co by tu jeszcze spierd*lić, Ministerstwo Spraw Obcych podpisało na tę okoliczność wspólny apel-deklarację razem z Litwą, Łotwą, Estonią i Rumunią wzywając nie wiem już kogo do badań nad reżimami totalitarnymi (dziwi, że wśród sygnatariuszy nie ma banderowskiej Ukrainy). A czyim sojusznikiem w czasie II wojny była Litwa, Łotwa, Estonia i Rumunia i jakich to weteranów czci się dziś na Łotwie?

A zatem jak w tytule. 

KOMENTARZE

 • Polska
  Będzie rosła w siłę, a ludzie będą żyć dostatnie. O tym nas zapewni nasz pan i władca Donald Trup już 1go Września. Zapewniając PiS owi i Dudzie następną kadencję. A premieru Morawieckiemu jak pan Pompeo przypomni, skąd mu wyrastają nogi, to ten w try miga wyśle żołnierzy ile , kiedy i gdzie chcą nasi najważniejsi sojusznicy. Także spokojnie drogi Grzegorzu wszystko przed nami.
 • @zbig71 14:51:06
  To zależy od nas. Trump nie jest prezydentem Polski więc trudno, zeby troszczył się o nasz interes, skoro lekceważy go nasz prezydent i nasz rząd.
  Olac eskimosów i rozmawiac z Trumpem i jego administracją bezpośrednio.

  Pytanie jest proste: czy jest gotów poświęcic interesy USA dla szemranych interesów bandytów zprzemyśłu holokaustu?
  jestem przekonany, ze zdziwiłby sie i odpowiedział: oczywiscie, ze nie!

  pozdr
 • @MacGregor 15:32:35
  O interes amerykański troszczą się politycy z obszaru Wisły. Kiedyś, chyba u Pospieszalskiego, padło pytanie do Naimskiego, dlaczego Polska nie przeprowadziła z Rosji kolejnego rurociągu z gazem. Ten w odpowiedzi oświadczył, że to uderzyło by w interesy ukraińskie. Takich to mamy mężyków stanu w Polsce. Konfederacja jaką jest, każdy widzi, ale nie dostanie się do Sejmu. Sojusznicy na to nie pozwolą.
 • @zbig71 15:41:45
  Tak, to chodziło o Jamał II, a potem o tzw, peremyczkę omijającą Ukrainę, która kradła ok. 30% przepływającego z Rosji gazu.
  Dzięki takim idiotom jak wspomniany Naimski (piękne, frankistowkie nazwisko od zwolenników Jakuba Franka) mamy dziś dwie rury gazociągu pólnocnego, tym bardziej omijającego Ukrainę).

  Konfederacja spokojnie ma szanse się dostac, ale trzeba pamiętac, jaki jest jej cel i horyzont możliwości na dzis: lojalna opozycja z prawej od PiS-u - nie mniej ni więcej
 • No i co by tu powiedzieć.
  Autor 5*
 • @MacGregor 15:32:35
  Trump to syjonistyczn pacholek. A od czasów Reagana żaden prezydent w USA nie sprzeciwil się Eskimosom.
 • @MacGregor 16:00:45
  Oczywiście, będę głosował na Konfederację. Tylko pamiętaj, że do naszego cudnego Raju zawsze może przybyć Elan Carr, z departamentu stanu do spraw zwalczania antysemityzmu w Europie, a Konfederacja jako jedyna podnosi kwestię 447, oraz mimo wszystko przynajmniej stara się proponować jakiekolwiek inne sojusze dla Polski. A to bardzo nie podoba się szabesgojom z PoPisu.
 • @Wican 16:10:01
  Zdaje się, że JFK miał inne zapatrywania na FED i posiadanie broni jądrowej w jednym państwie na Bliskim wschodzie. I chłopak tak nieszczęśliwie jechał, że wjechał na kule w Denver 22 Listopada 63.
 • @zbig71 16:26:10
  Do duetu FED, Izrael doszła jeszcze CIA...

  Już jeden taki nieprzyjaciel jest śmiertelnie niebezpieczny, ale trzech...
  To się nie mogło dobrze dla niego skończyć.
  Niech mu ziemia lekką będzie.

  Pozdro!
 • @Jasiek 16:46:35
  Podwykonawcy muszą być.
  Pozdrawiam.
 • @zbig71 14:51:06
  Tramp nie ma poco jechać do Polski.
  Tramp jechał do Europy kupić Grenlandię...
  Dania obraziła Trampa odmawiając.
  To już nie ma po co jechać do Europy.

  No chyba żeby przeżyć orgazm na tle nie odległej Rosji i jej Putina.
  ale to bez sensu.
 • Od 89r Polski MSZ nigdy nie był Polski.
  ... zawsze był żydowski.

  Po 89r na arenie międzynarodowej Polska jest reprezentowana przez żydów...
  Dla zagranicy Polska to państwo żydowskie zamieszkałe, podobnie jak Palestyna, przez jakichś tubylców którzy w Polsce nie mają nic do gadania podobnie jak Palestyńczycy w Palestynie.

  A wszystko zawdzięczamy solidaruchom oraz KK z JPII na czele (ktoś słusznie zauważył że JPII grał w piłkę nożną za młodu...i słusznie dodał że w drużynie żydowskiej przeciw drużynie Polskiej).
  To w nawiasie to do wyznawców JPII i żydowskiego Boga.
  To wasza wiara i w żydowskiego Boga i w JPII doprowadziła do tego co mamy po 89r.

  Zróbcie coś z tym choćby teraz do cholery !!.
 • @Oscar 08:06:03
  Jedzie przypomnieć nam cyfry. 447. I osobiście przypilnować ich spłacanie
  A Dania? Zaraz znajdzie się cały stos przykładów, że nie przestrzega demokracji i praw człowieka.
 • @zbig71 09:44:31
  Pewnie tak...
  jedzie odebrać przysięgę że 447 będzie płacone...
  .. a w Danii będzie demokratyczny przewrót .. i nowe demokratyczne władze Danii sprzedadzą USA Grenlandię za symbolicznego dolara.
  Grenlandia ma służyć USA jako gigantyczna baza rakietowa i lotnicza do agresji na Rosję a raczej cały szereg baz.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031