Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1916 postów 2768 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Mój bliski kolega waginosceptyk.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mam w Polsce bliskiego kolegę, który istotnie określa się jako waginosceptyk (może nawet nie tyle sceptyk, co agnostyk, choć niedobry tu prognostyk),

 ale jak każdy zwykły człowiek dotknięty czy niedotknięty problemem nienormatywnych skłonności seksualnych nie ma nic wspólnego z cyrkiem objazdowym lbgtquerty. Jest polskim patriotą, konserwatystą, specjalistą w swojej profesji, a swoje sprawy domowe załatwia w domu.

A propos cyrku:

Organizatorom tego objazdowego cyrku przy okazji jego GOSCINNYCH występów w Płocku na oczach wszystkich ściagnął gacie pan Dariusz Matecki (zareżimowa TVP):

Z wideo zamieszczonego przez szczecińskiego radnego z PiS Dariusza Mateckiego na Twitterze wynika, że uczestnicy sobotniego zgromadzenia do Płocka przyjechali z całego kraju. Jak sami przyznają – jeżdżą autokarami i samochodami od jednego do drugiego marszu środowisk LGBT. 

– Ekipa jest mieszana: Poznań, Szczecin, Gorzów, Zielona Góra; tamta część Polski – przedstawia Monika „Pacyfka” Tichy, szefowa szczecińskiej Lambdy, zaprezentowana także w artykule „Wyborczej”. – Byłam już na każdym marszu w tym roku – przyznaje przed kamerą. 

Stałym elementem występów jest i gruby facet z brodą z biustonoszem na głowie udający królewnę Śnieżkę i stale ten sam typek ze sprofanowanym obrazem MB Częstochowskiej, gostka z durszlakiem na głowie tym razem nie widziałem (może mama potrzebowała odcedzić makaron), była i pani posłanka Schleswig-Holstein i pani Diduszko czyli wdowa po tragicznie zmartwychwstałym panu Diduszko i HIV-pozytywna pani Leokadia Jung, i Władysław Czarzasty, który prowadząc LSD ku nowoczesności uważa, że „adopcja dzieci przez pary tej samej pełci to właściwy kierunek”, był rabin-jehowita Onan z Kanaanu, był nawet rzekomo ktoś, kto kiedyś może nie tyle mieszkał w Płocku, co przez Płock przejeżdżał.

Nie wiem, czy prezydent Płocka ostatecznie utrzymał swój honorowy patronat nad szwanc-paradą, ale najwyraźniej lokalny polityk PO uznał publiczne obnoszenie sie z obyczajem wkładania jeden drugiemu penisa do okrężnicy, połączone z obrażaniem uczuć osób nawet nie tyle wierzących, co zwyczajnie cywilizowanych za godne honorowego poparcia. Ja uważam takiego prezydenta za godnego wywiezienia za rogatki na wozie z niekoszernym, świńskim gnojem, no ale my klero-faszyści tak już mamy.

Niemiecki Złonet nawet przy pomocy satelity szpiegowskiego nie mógł znaleźć wystarczająco przekonywującego zdjęcia, którym mógłby okrasić swoje kłamstwa o szwanc-paradzie, więc wstawił zdjęcie archiwalne z Pragi czeskiej i potem złapany za rękę tłumaczył się, ze to wicie rozumicie, schlamperei cholera jasna, błąd jak wielbłąd – a ja uważam, że to szwabskie świnie i tyle.

Nie obyło się bez incydentów – jednemu z przypadkowych przechodniów wypadł portfel, z przodu policja, z tyłu geje, ani kucnąć ani się nachylić, pieniądze szlag trafił.

Co więcej, na drodze cyrku stanął w geście księdza Ignacego Skorupki, z krzyżem i różańcem przeciw juz nie czerwonej, a tęczowej zarazie 15-letni płocczanin, co wprawiło starego Żyda, profesora Wojciecha Sadurskiego we wściekłość niczym na filmie „Egzorcysta”. Albowiem według talmudycznej logiki, gdyby piętnastolatek dawał się „paciakować w popielnik” (copyright red. SM) jakiemuś zboczeńcowi, to byłby dowodem na to, że miłość nie zna granic, ale jak stoi z krzyżem i różańcem, to jest już niezrównoważonym dzieckiem bez opieki rodziców.

[Ciekawe, co o paciakowaniu w popielnik sądzą jehowici – niby sa przeciw, ale jak biskup katolicki jest przeciw, to wówczas zdają się być za, co mi wygląda na typową dla judaizantów etykę sytuacyjną].

A wracając do mojego znajomego waginosceptyka, nie ma on żadnego związku z pałkarzami lgbt-rtvagd i dlatego tym bardziej martwi mnie, że mógłby czasem oberwać rykoszetem za niewinność.

KOMENTARZE

 • Strasznie
  Się towarzysz Sadurski przestraszył 15latka. Ale reakcja towarzysza profesora była prawidłowa, jak na staliniątko przystało, czyli do tiurmy chłopaka razem z rodzicami. Czyli Fejginięta mają szczerą i prawdziwą zapamiętałość do totalniactwa.
 • @zbig71 16:29:31
  Myślę, że prawdziwą wściekłość wywołał ten krzyż - gdyby tak chłopak szedł w paradzie z gumowym fajfusem na głowie, to nikt by się o jego rodziców nie dopytywał
 • A tu mini fotoreportaż z Płocka
  http://antykomunista.neon24.pl/post/150159,teczowy-terror-trwa

  5*
  Pzdr
  8-)))
 • @MacGregor 16:51:08
  Grzegorz Kramer, jezuita:
  "I znów ktoś wziął krzyż w ręce i poszedł na Drugiego. I znów krzyż stał się głupstwem w oczach pogan, tym razem za sprawą chrześijanina.
  Nie wiem kto temu młodemu człowiekowi podpowiedział tę akcję, ale mam nadzieję, że nie człowiek dorosły. Nie wiem dlaczego nikt z dorosłych chrześcijan nie podpowiedział temu człowiekowi, że nie każde wzięcie krzyża do ręki i wyruszenie „przeciw” jest ewangelizacją. Nie wiem dlaczego nikt temu gorliwemu młodzieńcowi nie powiedział, że dobre chęci to za mało."

  https://m.salon24.pl/5c732db5d5cb20f1c62ba610a2fb833a,860,0,0,0.jpg
 • @roux 20:52:22
  serio, ten ojczyk KRAMER:

  https://www.pch24.pl/liberalny-jezuita-znowu-szokuje--grzegorz-kramer-tym-razem-pochwalil-samobojstwo,55761,i.html

  może jeszcze cytat z Michnika? taki sam katolik
 • Skąd się bierze światopogląd
  .
  stara się wytłumaczyć SM, bo światopogląd to dostajemy "za darmo", ale niemało trzeba będzie za ten światopogląd zapłacić

  - https://marucha.wordpress.com/2019/08/10/pelzajacy-podboj-swiatopogladowy/

  jeśli spojrzeć na rachunek pod pozycją 447. Pan Szymek wyjawił, że ograbiać Gojów to przecie specjalność wybrańców

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8
 • @MacGregor 21:02:05
  ja się na nich nie znam, nie mój cyrk
 • @roux 21:58:59
  Jak nie Twój cyrk, jak wyjadasz im z dzióbków - proszę się zdecydować, bo póki co jak widzę każdy zdegenerowany ksiądz czy zakonnik katolicki jest Waści przyjacielem, ba, autorytetem w sprawach KK

  albo rybkum albo pipkum!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031