Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1893 posty 2675 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Trudniejszy marsz ku suwerenności.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Analityków politycznych jest ci u nas tyle, co znachorów i psychologów-amatorów. Niech i ja zatem dołożę swoje trzy monety: grosz, kopiejkę i centa.

Wynik wyborów do PE bardzo mnie rozczarował, bo już byłem w ogródku i witałem się z gąską. Gdyby Konfederacja zdobyła 3 mandaty, dalsza kampania wyborcza, tym razem ta istotna, bo do Sejmu, przyśpieszyłaby na fali entuzjazmu. Niestety, tak się nie stało i tym samym zostala ona przystopowana i trzeba będzie rozpędzać machine wyborczą od nowa.

Co więcej, mając trzech posłów w eurokołchozie mieliby oni dostep do mediów, a więc możność odpierania oskarżeń o bycie wielbłądem, por:

https://niezalezna.pl/273352-mocne-slowa-wicepremiera-o-konfederacji-beda-sie-smazyc-w-politycznym-piekle

Do wyniku wyborczego Konfederacji odniósł się w TVN24 minister nauki i szkolnictwa wyższego, Jarosław Gowin.

– [Konfederacja] to jest zagrożenie nie dla Zjednoczonej Prawicy, to jest zagrożenie dla Polski. Dobrze, że ono minęło. Politycy Konfederacji będą się smażyć w piekle politycznym za to, że próbowali uzyskać sukces polityczny, rozpętując, na szczęście nieudolnie, falę nastrojów antysemickich

 

https://wpolityce.pl/polityka/448533-macierewicz-rosja-probowala-wplynac-na-wyniki-wyborow

 

Zdaniem Macierewicza, Rosja próbowała wpływać na wybory europarlamentarne w Polsce.

 

Federacja Rosyjska próbowała wpłynąć na wyniki wyborów, które się właśnie odbyły w Polsce. Inaczej nie potrafię sobie wyjaśnić ludzi, którzy wprost głoszą hasła zrównujące wojska amerykańskie z wojskami okupacyjnymi, sowieckimi, stacjonującymi kiedyś w Polsce

— stwierdził.

Okazało się, że nie jest możliwe stworzenie w Polsce antynarodowej prawicy, że hasła antyamerykańskie, proputinowskie sie rozsypują, są miałkie i nieskuteczne i kompromitują ludzi, którzy ich używają

– dodał.

 

Kłamie w sposób świadomy brat zalożowany Gowin (sponsor Barbary Engelking-Boni), mówi od rzeczy skądinąd niezłomny pan Antoni, a my nie mamy jak się nawet bronić i dlatego będzie trudniej, niż się spodziewałem. Ale własnie w takich sytuacjach następuje odsiew gówniarzerii płci obojga od prawdziwych kobiet i mężczyzn, a tej pierwszej nam w sumie nie potrzeba.

Nieprzekroczenie progu wyborczego przez Konfederatów nie jest winą ani niekonwencjonalnego sumowania wyników ani głupoty wyborców – gdyby głosowało na nas 11% wyborców, to wycięcie nawet 5% niewiele by zaszkodziło, a jak głosowało poniżej 6%, to wycięcie 1% sprawiło, ze nie ma nagrody pocieszenia.

Wyborcy sa jacy są – jeśli 100% gazet i wszystkie telewizje poza rządową są w rękach niemieckich i żydowskich, to nawet najmądrzejszy by zgłupiał.

Myślę, że 95% Polaków o samym istnieniu Konfederacji dowiedziało się dopiero w wieczór wyborczy, albowiem mozna byc królem życia w internecie, ale dla większości szczegolnie nienajmłodszych rodaków istnieje tylko ten, kto występuje w telewizji.

[Tez jestem sfrustrowany – jak można było głosowac na pania premier Szydło, osobe w sumie bez charyzmy z wymęczonymi gestami i boleściwą twarzą, a która powtarzała beztreściową przeciez mantrę, ze „w Brukseli będę dbać o polskie interesy” – a jednak pobiła rekord popularności wśród wyborców].

Jedyne pretensje można mieć do młodych wyborców, wśród których frekwencja była mniejsza niz poprzednio – nie mogąc zagłosowac przez internet nie stac było ich, by ruszyć tyłki sprzed komputera. Poniekad to rozumiem – mieszkam w UK i do komisji wyborczej miałem godzinę drogi samochodem w jedną stronę, poswięciłem zatem ponad dwie godziny czasu i kasę na benzynę, mimo, ze naprawdę mi się nie chciało. No ale ja uczyłem się czytać na „Elementarzu” Falskiego, a nie luzu od „Róbta co chceta”, więc może stąd ta różnica w zachowaniu (a może akcja przed jesiennymi wyborami „schowaj wnusiowi komputer”?)

I na koniec jedna rada (któż ich dziś nie udziela): warto czasem zamiast opinii entuzjastycznych zwolenników posłuchać opinii wrogów.

Np. ustawianie przez G. Brauna polskiej i kołchozowej flagi na właściwych miejscach w TV Rzeszów przedstawiono w NCzasie jako „hit internetu”, tymczasem większość widzów odebrała to jako bezsensowne i niezrozumiałe awanturnictwo na poziomie przekupki z kurzęcymi jajami ( z całym szacunkiem dla sprzedawców tychże).

Podobie „rzut jarmułką” w wykonaniu Konrada Berkowicza – miał pełną rację i mi się podobało, ale ja jestem wyborcą przekonanym i sprawie suwerenności oddanym, zaś dla większości niezdecydowanych było to i niezrozumiałe i przeciwskuteczne.

Podsumowując: alleluja i do przodu! Bo jak nie teraz, to nigdy. 

KOMENTARZE

 • Fałszerstwo
  Jest możliwe. Bo przy wszystkich bolączkach jakie trawiły Konfederację, było to jedyne ugrupowanie mówiące o żydowskim zagrożeniu. I to mogło być przedmiotem rozmów ,, izraelskiej delegacji,, z szabesgojami tubylczymi w siedzibie ABW. A PiS tak jak przejął MN 11 Listopada, tak przejął temat 447. Figi Brudzińskiego i bełkot Kaczelnika na ten temat w dniach zamykających kampanię wyborczą.
 • @zbig71 14:20:24
  Przepraszam za kiepską forme tekstu, ale śpieszyłem się, bo roboty po łokcie.
  Komplementem dla Konfederacji niech będą nieskrywane głosy ulgi, ze nie weszła.

  damy radę, ale niestety nie czas odpoczynek (jeśli kiedykolwiek będzie)
 • święto "demokracji"
  wybory to takie zawody, w których prawie każdy może startować a i tak wygrywają żydzi
 • @nieżyt 15:52:19
  Nie do końca, po prostu póki co POPIS rządzi i zabetonował scenę polityczną.

  Dla popisu nie jest niebezpieczna Wiosna zawodowych pedryli, ale Konfederacja właśnię, więc myślę uciachali ten procent i tyle.

  Mi tez jest smutno, ale od jutra dalsza praca nad rozbiciem betonu ;)
 • Trzeba oprzeć się
  na ludziach z Marszu Niepodległości. Do jesieni jest trochę czasu. Mam nadzieję, że pycha zawsze prowadzi do upadku. A betonuje się nam widzenie coraz bezczelniej.
 • Nie dla "Konfederasa" Unijna kasa.
  Czego oni szukali w UE ? Tylko kasy bo programu na UE nie znam.
  Konfederacja to zbieranina złotoustych trybunów ludowych zapatrzonych w swoja popularność.
  Polsce potrzeba prawdziwych kompetentnych polityków.
  A gawędziarze tacy jak Michałkiewicz czy Braun niech występują w Polsce
  dają naprawdę niezły show para polityczny.
 • @Oscar 18:31:46
  Kompetentnych do PE? Tam może iść kompletny kretyn, bo i tak nie ma na nic wpływu. I PiSdzielce powysyłali tam kretynów oraz tych, dla tkórych liczy się już święty spoków. POpaprańcy zresztą tak samo. AKurat PE to idealne miejsce dla ludzi jak Braun, Poza tym, wiedzielibyśmy co się tam dzieje. Obecnie więcej informacji można było uzyskać od DObromira Sośnierza niż od wszystki PiSiorów i POparańców, razem wziętych. Duże więcej, bo tam poza gadaniem, nic się nie uzyska w tej instytucji. Szkoda, że weszła koalicja pedryli, których PiS dyskretnie wspierał. Oni tam będą walić w Polskę i w Polaków jak niegdyś dobosz w bęben. Że dyskryminujemy pederastów, itd. I to będzie największy ciężar gatunkowy z tego całego PE.A PiS ich dyskretnie wspierał
 • PILNE! Jest zlecenie by zniszczyć niezależną wRealu24 i M. Rolę! Sklepowicz i Rola o dezinformacji!
  https://t.co/UuCi1gIO1F

  Gojom...tak to się robi talmudycznie!!
 • Forum Żydów Polskich o wyborach: Partia prożydowska wygrywa
  https://t.co/WQl4qJE7sv

  Forum Żydów Polskich skomentowało wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego: „W Polsce antyżydowskość nie popłaca” – napisali o Konfederacji.
 • @trojanka 20:06:01
  I chyba wiedzą co piszą. W tym przypadku akurat napisali prawdę. PiS to najbardziej prożydowska partia w Polsce. Także dobrze, że forum Żydów Polskich wydało takie oświadczenie. Można je pokazywać zatwardziałym zwolennikom Kaczelnika.
 • @zbig71 21:31:25
  Od Magdalenki tylko Qu..y i złodzieje . Salute .
 • @trojanka 19:58:25
  Salute . https://opolczykpl.files.wordpress.com/2017/10/antypolski-spisek-w-magdalence-pod-znakiem-menory.jpg
 • @Repsol 22:12:55
  A kto to taki siedzi najbliżej tego świecznika?
 • Macierewicz zawsze był szują i bydlakiem
  Na dodatek bezczelnym manipulantem

  „Federacja Rosyjska próbowała wpłynąć na wyniki wyborów, które się właśnie odbyły w Polsce. Inaczej nie potrafię sobie wyjaśnić ludzi, którzy wprost głoszą hasła zrównujące wojska amerykańskie z wojskami okupacyjnymi, sowieckimi, stacjonującymi kiedyś w Polsce
  — stwierdził.”

  On będzie na czarne patrzył, czarne wskazywał i wmawiał ludziom, że to jest białe.

  Wojska naszych największych wrogów ( bo kto rządzi USA?) stacjonują w Polsce, a on twierdzi, że to nie są wojska okupacyjne.
  Ja w życiu w Polsce nie widziałam rosyjskiego żołnierza, o ile wiem, nie było z nimi żadnych problemów, a amerykańscy żołnierze paradują na cywilnym lotnisku z bronią, szwendają się po całej Polsce i mogą robić co chcą, bo polskie prawo ich nie dotyczy. Prymitywny Niesiołowski z tym swoim szczawiem i mirabelkami to przy Macierewiczu tylko pół biedy.
 • @Lotna 02:34:03
  Mam przyjemność mieszkać w miejscowości przy poligonie i obserwować jankeskich żołdaków na codzień. Podsumuje jednym slowem - bydło. Budujące, że tubylcza młodzież miała okazję naprostować ich kilkukrotnie;)
 • Sowieci trzymali swoich
  w koszarach. A Amerykanie łażą sobie popołudniami i w weekendy. Chamówa. A Macierewicz to pospolity zdrajca. Czego się nie tknął to spieprzył. Uchwała lustracyjna, rozwalanie ROPu przed wyborami, rozwalanie LPR, nieudaczna likwidacja WSI (gdzie aneks), nieudaczne prowadzenie "śledztwa" smoleńskiego, nieudolne ministrowanie. Albo wariat, albo dyletant, albo agent?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031