Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1866 postów 2442 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Polska w potrzasku i apel o jedność w działaniu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Apelować mogę co najwyżej w imieniu własnym, ale myślę, że czynię to w zgodzie i harmonii z głosem polskich patriotów, tym razem niezależnie od wyznania czy partyjnych sympatii.

Partia rządząca znalazła się w pułapce nie do pozazdroszczenia i choć nie mamy powodu, by ich żałować, albowiem nie tylko sami ją na siebie nastawili, ale w dodatku frymarcząc nami za naszymi plecami, to jednak nie czas na „schadenfreude”, bo tym razem wszyscy – wierzący i niewierzący, baby i chłopy, łysi i włochaci, komuchy i solidaruchy, lewaki i prawaki, wagino-sceptycy na równi z entuzjastami, trolle ruskie, pruskie i banderowskie, żywi i umarli – wszyscy możemy skończyć jak nawóz historii pod żydowskie  Pardesy.

Mamy do czynienia z piatą już w ciągu ostatnich stu lat próbą zawłaszczenia polskiego terytorium pod Judeopolonię, bodaj czy nie najgroźniejszą, bo pod politycznym patronatem mocarstwa światowego, przy jednoczesnej izolacji politycznej w Europie – wypisz wymaluj sytuacja z połowy sierpnia 1920 oraz z końca sierpnia 1939.

I jeśli tym razem nie staniemy murem, to eskimosi nas pogodzą niczym Palestyńczyków w getcie Gazy i wszyscy będziemy niewolnikami, zwierzyną łowną i bydłem -  co najwyżej bydłem z ludzką twarzą, pasionym rózgą żelazną ze względu na „organiczny polski antysemityzm, który doprowadził przecież do najważniejszego wydarzenia we wszechświecie czyli Holokaustu mimo takich niemieckich bojowników z polskim nazizmem jak rtm. Pilecki” – jak będziemy czytać w poprawionej wikipedii.

Po kolei:

Dziś nie musimy się nawet domyślać, bo mamy zbyt wiele dowodów bezpośrednich na to, że rządy warszawskie (warszawiwskie) od lat prowadzą rozmowy w sprawie przekazania Żydom polskiego mienia – bezspadkowego, lasów państwowych, wody, kopalin, dzieł sztuki i Bóg wie czego jeszcze (np. tzw. notatka Michalkiewicza, tzn. ujawniona przez red.M – a propos, obawiam się, że nie bez przyczyny polskie złoto w Londynie nie może wrócić do Polski, bo jest trzymane tam jako zastaw).

Zrządzeniem Opatrzności (albo jeśli ktos woli, szczęśliwym przypadkiem) mamy wyjątkowo korzystny kalendarz wyborczy tego roku i najprawdopodobniej przestraszony wewnętrznymi sondażami PiS zdecydował się odwołać rozmowy z izraelską delegacją mającą przyjechac na kolejny etap rozmów dot. wyłudzeń (data 13 maja nie miała związku z datą marszu przeciw 447, bo takie sprawy załatwia się pół roku wcześniej – z drugiej strony nagłe odwołanie takich rozmów prowadzi zazwyczaj do skandalu dyplomatycznego). Delegacja i tak przyjechała i prowadzi rozmowy nieoficjalne – ale czy mozemy wierzyć, że nikt z rządu się z nimi nie spotyka? – pytam retorycznie.

Z jednej strony sprawa utrzymywana od lat w tajemnicy ujrzała światło dzienne, co negatywnie wpływa na przewidywane wyniki wyborcze PiS-u (nalezy zakładać, że gdyby nie wybory, to nikt by się niczym nie przejmował), a z drugiej strona żydowska rozumie, że albo teraz, albo nigdy, bo opór Polaków przeciw grabieży będzie tylko narastał.

Tak więc z jednej strony PiS musi coraz bardziej desperacko kluczyć i ściemniać własnym wyborcom, a z drugiej czuje pieczenie w tyłku  i żydowski oddech na plecach.

I dlatego poczatkowo miał byc procedowany w Sejmie projekt przeciw uroszczeniom autorstwa Kukiz-15, ale żydowska strona musiała mocniej nacisnąć (może w trakcie „nieoficjalnego spotkania z nieoficjalną, bo odwołaną przez polski MSZ delegacji”) i już został spuszczony w kiblu:

Skandal! Projekt ustawy anty-447 został wyrzucony z porządku obrad Sejmu!

Jakby wiedziony przeczuciem, o jedność wszystkich Polaków ponad podziałami zaapelował wczoraj Grzegorz Braun:

Szanowne, Drogie, Kochane Pisiory! (koniecznie trzeba obejrzeć całość nagrania).

Mówiąc przenośnie, mamy konstutucyjnie wybrane władze, z którymi jestesmy razem skuci łańcuchem; władze te stoją beztrosko nad przepaścią i jeśli spadną, pociagną w otchłań nas wszystkich. I oto środowiska żydowskie pchają te władze w kierunku otchłani coraz mocniej, coraz głośniej pohukując. Żeby nie spaść, musimy wszyscy ciągnąc w przeciwnym kierunku – i kochane Pisiory, i konfederaci, i patrioci z klubów „Gazety Polskiej” i Lechici i Słowianie, i cywile i żonierze i Polacy w Ameryce i Polacy na Litwie – nie wolno popuścic ani nie wolno spuścić obecnego rządu z oka chocby na chwilę – bo sprzeda nas wszystkich za miskę soczewicy i jak pisałem, będziemy tylko bydłem z ludzką twarzą, pasionym rózgą żelazną przez najgorszych we wszechświecie rasistów i szowinistów.

  

KOMENTARZE

 • "Ustawa Michalkiewicza" wyrzucona z porządku obrad
  https://www.youtube.com/watch?v=S0hAiSB_3bs

  I wszystko jasne!
 • @ikulalibal 13:55:29
  Tu chodziło o procedowanie projektu posła Tomasza Rzymkowskiego z Kukiz-15
 • eskimosom (inuitom) marzy się POL-UKR-RUM
  Z tych jedynie Polska jeszcze walczy z gangreną, UKR jest niewątpliwie stracona
 • @Autor
  To Pan nie wie,że wszystkie ustawy sejmowe dotyczące tego żmijowego plemienia muszą być konsultowane w Izraelu? Teraz na kolanach uda się tam delegacja sejmowa z ustawą w zębach i po krótkiej konsultacji dostanie prikaz odrzucenia ustawy w całości albo też nawet odrzucenie jej procedowania tłumacząc to jako wstrętną antysemicką napaść na pokojowy lud Izraela.
 • @matterhorn 14:12:09
  Szczęście w nieszczęściu, ze wraz z maskami ludziom opadają łuski z oczu.
  Jak widać nawet pedofilia w KK nie zdołała przykryć żydowskiej agresji na Polskę.
  PiS boi się Żydów (poziom froterki do podłogi), ale bo się tez Polaków w okresie przedwyborczym - i Bogu dziękuję, że własnie teraz sprawy te ujrzały światło dzienne.
  Jest nas bardzo wielu uważam - przecież i klubowicza GP i Pisiory (sam nim byłem przez lata, Pisiorem był prof. JR Nowak itd) to w 95% polscy patrioci, tyle, ze oszukiwani i manipulowani.

  Z jednej strony została przerwana tama kłamstwa, z drugiej plemie żmijowe tez wie, że teraz albo nigdy, bo czas gra na nasza korzyść.

  Info o odwołaniu procedowania ustawy T.Rzymkowskiego- w ciągu godziny liczba oglądających na mediach narodowych przekroczyła 10 tys - teraz jak sprawdzałem prawie 17 tys.

  marzy mi się kosmiczny wynik Konfederacji w wyborach 26 maja (NB dzień Matki) , bo nie tylko droga do Sejmu prowadzi przez te własnie wybory, ale tez dzięki wygranej konfederacji prawda o 447 dotrze do wszystkich Polaków

  pozdr
 • jasne
  Szef Kancelarii Premiera minister Michał Dworczyk twierdzi, że zdjęcie z dzisiejszego porządku obrad Sejmu pierwszego czytania projektu ustawy Kukiz’15 o ochronie własności RP przed roszczeniami dotyczącymi mienia bezdziedzicznego, nie oznacza porzucenia projektu. Według niego prace nad projektem zostały przesunięte na czas po wyborach.

  - a najlepiej po jesiennych wyborach?

  cholerne szabesgoje ...
 • baner do pobrania
  Media Narodowe

  Każdy kto chce sobie podmienić awatar może pobrać logo kampanii #NieDlaRoszczeń stąd:

  https://megawrzuta.pl/download/b1bc165eb98c3a3b4754f9133e33e4fd.html
 • A propos przyszłej kohabitacji w POLIN
  https://nczas.com/2019/05/15/szczerosc-rzeczniczki-izraelskiego-rzadu-zabijamy-cywilow-bo-nie-mozemy-ich-zmiescic-w-wiezieniach-video/
 • Największym dramatem i zdradą Polski, było sprowadzenie wyrzuconej przez ś.p.Prezydenta I.Mościckiego w 1938 roku
  loży Bnai Birth. Wtedy, zaczęło się na dobre panoszenie się judaszy!

  http://www.bibula.com/?p=71616

  Potem już tylko JPMorgan dołączył!
 • @MacGregor 14:31:43
  "Według szefa Kancelarii Premiera ministra Michała Dworczyka] prace nad projektem zostały przesunięte na czas po wyborach".

  Ale bezczelny idiota i zdrajca mający nas za głupków. To co by Polacy mieli wybierać?
 • @trojanka 15:01:00
  niestety, za sprawą s.p. lecha Kaczyńskiego.

  Co do ustawy anty-447, 100 tys. podpisów pod projektem obywatelskim będzie bez problemu
 • @MacGregor 14:59:23
  A propos szczerości

  https://www.youtube.com/watch?v=OLvO2Ibl8cI
 • @Mac.Iek 15:13:07
  Dobre:)))

  "Z obfitości serca mówią usta"
 • @Mac.Iek 15:13:07
  Freudowskie przejęzyczenie :)

  Jak ślepej kurze ziarno, tak eskimosom czasem prawda się wymknie ...
 • Sprawa naprawdę jest poważna.
  Jak skoordynowane są ataki na Polskę może świadczyć fakt iż jak za dotknięciem różdżki w amerykańskich mediach głównego obiegu nagle przestano pisać o Polsce, 447, Polaków antysemityzmie i protestach. Świadczy to tylko o nakazie "ciszy" aby przepchać w wyborach PiS czyli potwierdza wielką zmowę przeciw Polsce na szczeblu wyższym oraz podrzędność tej "polskiej" partii żydostwu.
  Dobrze jest także pamiętać który z senatorów USA wszedł w sztamę z Żydami i ŻĄDA dla nich odszkodowań:

  Tammy Baldwin
  Carles E. Schumer
  Benjamin L. Cardin
  Jack Reed
  Bill Nelson
  Sherrod Brown
  Cory A. Booker
  Richard Blumenthal
  Chistopher A. Coons
  Edvard J. Markey
  Ron Wyden
  Kirsten Gillibrand
  Dianne Feinstein
  Catherine Cortes Masto
  Maria Cantwell
  Gary Peters
  Elizabeth Warren
  Joe Manchin III
  Chris Van Hollen
  Amy Klobuchar
  Margaret Wood Hassan
  Thomas R. Carper
  Robert P. Casey, Jr
  Sheldon Whitehouse
  Doug Jones
  Michael F. Bennet
  Tina Smith
  Debbie Stabenow
  mark R. Warner
  Robert Menendez
  Marco Rubio
  Ted Cruz
  John Cornyn
  John McCain
  Tom Cotton
  M. Michael Rounds
  Cory Gardner
  Chuck Grassley
  John Hoeven
  Rob Portman
  John Boozman
  Steve Daines
  Pat Roberts
  David A. Perdue
  Thom Tillis
  Jerry Moran
  Roger F. Wicker
  Susan M. Collins
  Todd Young
  Tim Scott
  Ben Sasse
  Johnny Isakson
  Mike Lee
  james Lankford
  James M. Inhofe
  John Kennedy
  Dean Heller
  Lindsey Graham
  Heidi Heitkamp
 • @trojanka 15:01:00
  Za PRLu był jeszcze Gomułka który odsunął mafię żydowska od koryta władzy... a na osłodę pozwolił im wyjechać na zachód tym co chcieli bo nikt nie musiał (Polacy nie mogli wyjeżdżać na zachód).

  Solidaruchy ponownie oddały władzę nad Polską mafii żydowskiej.
  Teraz płacz i lament...bo słuchali "Wolnej Europy", słuchali ambony słuchali JPII... teraz konsumują skutki.
  Ja nie słuchałem od zawsze widziałem fałsz, obłudę, wrogą propagandę w wymienionych mediach... niestety też muszę konsumować skutki polityki solidaruchów.

  Polsce potrzebny jest kolejny Gomułka w kontekście problemu mafii żydowskiej i kolejny Gierek w kontekście rozwoju gospodarczego.
  A najlepiej dwa w jednym.

  Widać takiego polityka z zapleczem coby go Naród poparł..wbrew KK bo wiadomo kogo popiera współczesny KK (to moim zdaniem żydowska agentura stworzona przez JPII).

  Był Lepper i niema już Leppera...śledztwo umorzone.. nie ma sprawy.
  W gnojeniu Lepper ręce maczały solidaruchy solidarnie .

  Historycznym dramatem Polski są solidaruchy oraz KK.

  Przyszły zbawca Polski który uwolni Polskę od żydów jeszcze musi siedzieć w konspiracji jak nie chce skończyć jak Lepper.
 • @Stara Baba 15:22:11
  // Dobrze jest także pamiętać który z senatorów USA wszedł w sztamę z Żydami i ŻĄDA dla nich odszkodowań

  John McCain //

  Czy to ten "przyjaciel Polski" z wpisu prezydenta wszystkich PIS-iorów ?

  https://twitter.com/AndrzejDuda/status/1033640044945387530?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1033640044945387530&ref_url=https%3A%2F%2Fniezalezna.pl%2F234173-duda-mccain-byl-przyjacielem-polski
 • temat zastępczy pana premiera Morawera
  https://wpolityce.pl/polityka/446725-premier-do-ke-glosujcie-za-zaostrzeniem-kar-z-pedofilie

  Premier mówi "sprawdzam". Morawiecki: Apeluję do posłów Koalicji Europejskiej, żeby głosować za zaostrzeniem kar w sprawie pedofilii
 • Poseł R.Majka zwraca się z ciekawym pytaniem...
  https://twitter.com/Przemysl2013

  Więcej Robert Majka Poseł RP
  @PAPinformacje @MSZ_RP Panie ministrze @

  Piotr Wawrzyk
  uprzejmie proszę o wyjaśnienie na piśmie w jakim celu odbyło się spotkanie z delegacją izraelską w siedzibie ABW k/Warszawy i przesłanie jej
  na mój mail. Czekam. To Pilne.

  15.05.2019 r.,godz.14.35Robert Majka Poseł RP dodał/a,

  @SimonTemplar

  Dokładnie.
  W poniedziałek 13maja Sellin, Bielan, Wawrzyk, Pawluszek, Daniels i kilku innych spotkali się z delegacją izraelską w siedzibie ABW w Emowie k/Wawy !!!

  1 odpowiedź 15 podanych dalej 19 polubionych
  Odpowiedz 1 Podaj dalej 15 Polub 19
 • @trojanka 16:29:00
  A Zorżety nie zaprosili? Przykro jej będzie ...

  Dworczyk i Beata Mazurek zapowiedzili, ze nie życza sobie, by temat 447 był podejmowany w kampanii wyborczej, bo szkodzi Polsce

  - jest apel, żeby chociaz tymczasowo zmienić awatary na niedla447
 • @MacGregor 15:11:11
  Korwin radził pisać "nśp". I słusznie.
 • @ikulalibal 15:36:48
  Tak, to ten tylko że już umarł. To jest lista 50 senatorów ze strony
  jednego z nich którzy podpisali się rok temu pod listem i petycja aby Polska oddawała żydom ich dobra! To przez niego głosowałem na Obamę. Gdyby zasiadł na "tronie" wojen było by jeszcze więcej.
 • @trojanka 15:01:00
  Warto jednak wiedzieć, że ten dekret zwany dekretem Mościckiego w rzeczywistości został wymuszony przez służby wywiadowcze WP w przededniu rozpoczynającej się wojny. Naciski władz WP o wydanie takiego dekretu trwały kilka dobrych lat.
 • @MacGregor 16:35:29
  Już zmieniony!Przeczytałam zarzut ,że żółty to kolor którego używają rzidi.
  I dlatego ten znaczek jest żółty,uffff coraz gorzej z niektórych zdrowiem.
  Aż się zacięłam, przy krojeniu cytryny!
 • J. U. Niemcewicz „Rok 3333, czyli sen niesłychany"
  Warszawa to już Moszkopolis. Nie trzeba było czekać do roku 3333
 • Dr Kurek, Sumliński, Lisicki i Płużański! Stosunki Polsko - Żydowskie i ekshumacje w Jedwabnem!
  https://youtu.be/a36fHH1L7rE
 • NA ŻYWO Izrael ma nas za nic, a Polska udaje, że nic się nie dzieje? Witold Rosowski z USA u Szlachtowicza!
  https://youtu.be/3bQhsChId08
 • Bąkiewicz i Kita o wielkiej mobilizacji wobec hańby w Parlamencie!
  https://youtu.be/sFeRAvNQrq4
 • To przed czym ostrzegał prof.Chodakiewicz się realizuje!
  W Kongresie USA jest propozycja aby budowę Fortu Trump/uzależnić od spłaty przez Polskę uroszczeń żydowskich.
  https://t.co/AVSgDgycgR

  https://t.co/gHT6H9K4Id
 • Ambasador Polski w UK!
  https://pbs.twimg.com/media/D6B3TTNXoAAGW6m.jpg
  zdjecie ze str.pana ambasadora
 • @Autor
  W związku ze wzrastającym oporem Polaków przeciw usraelskiej ustawie żydzi żadają natychmiastowej wypłaty odszkodowań za mienie bezspadkowe a że Polacy się ociągają podnieśli kwotę odszkodowania z 300 mld dol. na kwotę 447 mld dol.
 • @autor
  Widać że bez nerwów potrafi pan pisać normalnie.Jedność jest nam koniecznie potrzebna. Niestety obawiam się, że to tylko pan potrafi się zreflektować i przemyśleć swoje działanie. Obrzucanie każdego o innych poglądach epitetami żyd , troll, ruska onuca itp. ma starą tradycję na neonie. I tak zamiast dyskusji nad problemami mamy zwykle tylko prymitywną nawalankę.

  Co do jedności wszystkich Polaków przekonaj pan do niej tych buców z tzw. Konfederacji. Wykazałem panu jak potraktowali nauczycieli, rolników, taksówkarzy, niepełnosprawnych. Zero reakcji w czasie ich protestów a czasem wręcz obrzucanie błotem. To są fakty.
  Ostatnie ich dokonania są nie lepsze. Kilka tzw. niezależnych telewizji chciało włączyć się do akcji promowania kandydatów Konfederacji, między innymi telewizja NTV(160 tyś subskrybentów), ale panowie antysystemowcy odpowiedzieli : z bezbożnymi telewizjami nie współpracujemy. A h.j w d..pe takim konfederatom gardzącymi setkami tysięcy Polaków. Jeżeli Pan i panu podobni zwolennicy i twardy elektorat Konfederacji tego nie zmienicie, to te setki tysięcy powiedzą im na wyborach: a idźcież wy w p..du.
 • @d.jaś 10:09:53
  przepraszam za nerwy - istotnie niepotrzebne.

  nie jestem twardym elektoratem Konfederacji, bo Konfederacja tak nie działa - łączy nas idea suwerennej Polski, a nie lojalność partyjna.
  Ponadto jestem tylko ich sympatykiem, ideowo ciąże ku narodowcom

  konfederacja nie da rady byc wszędzie i wszystkim pomóc - Braun startuje na Podkarpaciu i ma dwa-trzy spotkania dziennie, nie da rady więcej

  prosze zauwazyć, ze podczas marszu przeciw 447 wśród honorowych gości był Kołodziejczak z AgroUnii - wszyscy sympatycy konf od poczatku pojawienia się AgroUnii sugerowali natychmiatowa współprace Konf a AgroUnią

  "Co do jedności wszystkich Polaków przekonaj pan do niej tych buców z tzw. Konfederacji. Wykazałem panu jak potraktowali nauczycieli, rolników, taksówkarzy, niepełnosprawnych. Zero reakcji w czasie ich protestów a czasem wręcz obrzucanie błotem. To są fakty." - nie śledze wszystkiego, wierze, że to jakies nieporozumienie.
  na pewnio nieporozumieniem jest brak wsparcia rolników, bo tu akurat wszystko jest na jak najlepszej drodze

  Co do strajków nauczycieli, taksówkarzy i niepełnosprawnych - szczegółów nie znam, prosze mi wybaczyć

  nie znam tez sprawy telewizji "bezbożnej" - sorki, naprawdę nie wiem, o co poszło

  pozdr
 • @d.jaś 10:09:53
  To G.Braun tak odpowiedział Januszowi Zagórskiemu w czasie wyborów w Gdańsku. Całej Konfederacji bym w to nie mieszał.
 • @d.jaś 10:09:53
  No właśnie, jak to miło nareszcie przeczytać, że można być Polakiem i patriotą nie będąc katolikiem i nie broniąc pedofilów w kościele.
 • @MacGregor 11:22:55
  Ja również przepraszam jeśli pana czymś uraziłem. Podobnie jak pan czuję się narodowcem niestety podejrzewam, że jakiejś gorszej kategorii według niektórych liderów Konfederacji.
 • @zbig71 12:15:36
  Pan Janusz Zagórski chciał wspierać całą Konfederację a nie rebe Brauna. Podejrzewam że Brauna nie reklamowałby nawet za pieniądze. Trudno wymagać od kogoś aby chodził i od jednego lidera do drugiego i się wpraszał z pomocą. Ale nie ma o co bić piany. Zobaczymy już wkrótce efekty.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031