Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1897 postów 2686 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Lepsza Judeopolonia niż Wielka Polska Katolicka?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Komentarz do dyskusji o marszu przeciw 447.

W moim poprzednim tekście Marsz 11 maja 2019 – nowe PŁOWCE. pozwoliłem sobie na niekonieczną i cokolwiek frywolną uwage, iż organizatorami tego wspaniałego wydarzenia, jego sponsorami, mówcami i uczestnikami byli w większości Polacy-katolicy.

Słoniły mnie do dodania tej uwagi tradycyjne już ataki na katolicyzm ze strony zawodowych jego pogromców na naszym blogowisku, zwłaszcza w przededniu tego wydarzenia.

Przykro o tym pisac, ale kiedy młodzi Polacy-katolicy przygotowywali się do obrony Polski, jej czci, honoru i własności, oszalali z nienawisci do Koscioła spinali się w kolejnych atakach na polski katolicyzm.

Przykro, ze połowa komentarzy pod artykułem to ... no własnie, toczenie antykatolickiej piany.

Nestorem antykatolickiej fobii jest rzecz jasna pan Dariusz Kosiur, który komentując sukces sobotniego marszu pisze m,.in.:

„bycie żydo-katolikiem - Polakatolikiem jest równoznaczne z byciem antyPolakiem” – a zatem owe 20+ tysięcy patriotów na marszu to byli ... anty-Polacy?

Nie wiem, kto upoważnił pana Kosiura do takiego etykietowania i do wyzywania 95% naszego narodu od „anty-Polaków z rozmiękczonym mózgiem”  - może kiedys sie dowiemy, czy to sprawa dla egzorcysty czy może stare więzi ... towarzysko-polityczne.

 

Napisał ktoś inny:

„Najtragiczniejsze jest to, że ten rzeczony marsz też tubylcom zorganizował okupant” – nie chce mi się nawet komentować; podobnie kiedyś faryzeusze oskarżali pana Jezusa, że wyrzuca szatana mocą belzebuba.

Inny komentator, o trafnym nicku „dupa jaś” pisze m.in.:

„Wspominany marsz nie był żadnym sukcesem, byle festyn na wsi gromadzi więcej ludzi a byle sołtys potrafi przekonać więcej ludzi do wspólnego działania. Ale trzeba chcieć wygrać a nie znowu oszukać głupich goi.Wygrali jedynie koszerni no bo cała Polska już wie, że musi zapłacić prędzej czy później.Zobaczcie obiektywnie na działania liderów a zrozumiecie. (…)

Konfederacja jak i jej marsz to tylko i wyłącznie zwykła koszerna wydmuszka”

Podobnie od lat działa p. Kosiur – ilekroć pojawi sie jakas dająca szansę na przetrwanie inicjatywa narodowa, z miejsca toczy pianę oskarżając o ... koszerność. Taki Sakiewicz, tylko z innym przechyłem. Nie zdziwiłbym się, gdyby Sakiewicz okazał się ruskim kretem, podobnie nie zdziwiłby mnie p. Kosiur, gdyby brał wypłatę w szeklach – wszak Żydzi niczego tak nie nienawidzą, jak katolicyzmu.

Kolejny komentarz przypisuję raczej nadmiernym emocjom i nerwom:

„Cieszę się, że nie poszedłem 11 maja na demonstrację ludzi o takim sposobie (bez)myślenia”.

Tylko po co tak pisac, że co, na złość mamie odmrozilem sobie uszy?

Pies drapał, ważne jest co innego, ale jak widać konsekwentne tocznie antykatolickiej piany przez p. Kosiura skutkuje niestety tym, że co jakis czas jakis młody człowiek nierozwaznie wdeptuje w to samo gie.

Do dzis mamy pełno takich, którzy bardziej nienawidzą Rosji niz kochaja Polskę. Widze, że pomału dorabiamy sie i takich, którzy bardziej nienawidzą kościoła katolickiego, niż kochają Polskę. Przed samym potopem szwedzkim tzw. dysydenci w Gdańsku pili zdrowie króla Karola Gustwa i tureckiego sułtana, bo i jeden i drugi był wrogiem znienawidzonego katolicyzmu. Dziś na zachodzie Europy nienawidząca katolicyzmu masoneria sprowadza do siebie bisurmanów jako młot na resztki chrześcijaństwa.

Obym sie mylił, że są wśród nas tacy, dla których nawet Judeopolonia jest lepsza od Wielkiej Polski Katolickiej.

 

PS

No właśnie, na marszu 11 maja co jakis czas padało hasło CWPK – może stąd włąśnie ta zapiekłość ze strony naszych neonowych „katolikożerców”?

 

 

  

KOMENTARZE

 • autor
  Tak się składa że to katolicy biją piane. Żydzi tak jak katolicy chcą zagarnąć Polskę dla siebie. "Polska ma być katolicka" tak powiedział pan Braun na tym że proteście. I jak to brzmi? Tak samo jak żydzi mówią o nowym Izraelu że "my tu jesteśmy panami". Więc przestańmy licytować jaka ma być Polska. Polska ma być Polska, a nie Polska katolicka, czy Judopolska. I tych i tych żądania trzeba zminimalizować do zera. I zgodzę się z tym że jedni są okupantami, a drudzy chcą zostać okupantami. Szkopuł w tym że KK dobrze pomaga żydom w przejęciu okupacji. Bedzie to tak samo wyglądało jak we Wietnamie Francuzi zamienili się z USraelem. Katolicyzm to nic dobrego i jako odprysk krześcijaństwa, jest religią stworzoną dla zniewolenia świata przez żydów. Islam nie odbiega w tej dziedzinie daleko, jest stworzony po to by siać terror i zniewalać
 • @goat 17:14:49
  jest różnica - Polska katolicka oznacza nawiązanie do naszej było nie było spuścizny cywilizacyjnej i dobrze w niej się mogą czuć i lipkowscy Tatarzy i wszyscy inni (chodzi o nasza cywilizację, nie religię)

  Akcja z 447 to próba przejęcia naszego terytorium przez "kosmitów" przez zupełnie obce ciało, nie mające nawet związku z polskimi Zydami( zakłądając, że tacy są)

  Co niby ma oznaczać przejęcie Polski przez katolików????
  No i katolicyzm trudno nazwac odpryskiem chrześcijaństwa :)


  pozdr

  skąd ta teza o chrzesicjaństwie jako żydowksimnarzędziu doopanowania gojów??? ludzie,opamietajta sień
 • @goat 17:14:49
  Na razie to antykatolicy idą w parze z Żydami. KK to ich główny wróg. Mimo, że umieszczono już agenturę w KK
 • @MacGregor 17:29:46
  Czym za tym jest katolicyzm, jak nie odpryskiem, czy prawosławie, protestantyzm i inni adwentyści to nie odpryski.
  Nie napisałem że chcą przejąć, tylko napisałem że chcą zagarnąć dla siebie. Przejcie zrobili już dawno, teraz przy wzrastające świadomości Rodzimowierczej, nie chcą do tego dopuścić.
  I jaka to spuścizna cywilizacyjna? Za cytuję teraz Waldemara Łysiaka:"Dzieło Chrystusa zburzyło Rzym i niczego nie ulepszyło. Było więc tylko dziełem zniszczenia. Upadek Rzymu cofnął cywilizację o całe wieki, dopiero w tysiąc kilkaset lat później nadrobiono dystans pod względem kultury i prawa. Gdyby Rzym rozwijał się do dnia dzisiejszego, świat byłby lepszy- ten grzech chrześcijaństwo dźwiga na swoim sumieniu. Chrześcijaństwo bowiem nie jest siłą, lecz chorobą. Wymyślili ten kult przegrani i słabeusze, jako balsam dla takich samych nieudaczników, dla tych, którym biologia poskąpiła żywotności i chęci walki. Żeby przetrwać, musieli wynaleźć ideologię gloryfikującą słabość, pokorę, ubóstwo i wyższość samoponiżenia, a oczerniający siłę i tłumiącą zdrowy instynkt. Uczynili najwyższą cnotą niemoc pariasów, wymyślając poczucie winy, wyrzuty sumienia, łaskę, odkupienie i przebaczenie, bezwstydnie ściągając ludzkość do poziomu własnej nędzy, także intelektualnej".
  Cytat z książki Waldemara Łysiaka pt."Statek"
 • @goat 18:07:29
  "Wzrastająca świadomość rodizmowiercza"? A gdzie spisana mitologia? Współcześne "polskie" rodzimowierstwo" to odprysk new age. Tak samo jak zachodniacki buddyzm i inne tego typu "wynalazki".
  Cóż, plony dla hochsztaplerów pokroju Bieszkai innych wynalazków.
 • @goat 18:07:29
  Ci niby "słabeusze" w pył roznieśli "pamięć" o "Wielkiej Lechii".To pogaństwo dopiero musiało być słabe i mało atrakcyjne. Tak dla wojowników, jak i dla mędrców. A chrześcijaństwo, w tym katolicyzm, to różne propozycje dla ludzi o różnym temperamencie i różnej wrażliwości.
 • @Wican 18:25:54
  Wielkiej Lechii nie było jest to synonim całej słowiańszczyzny, a nie twór państwowy. W pył nie roznieśli, tylko wymordowali. Bo pazerność i chciwość to pozostałość po żydach i tym się charakteryzują krześcijanie.
  Jeśli Rodzimowierstwo to odprysk new age, to dla czego praktykujesz Boże Narodzenie (stawiasz 12 potraw, sianko pod obrusem, ubierasz choinkę, wieszasz jemiołę), Wielkanoc(robisz pisanki, stawiasz zajączka, kurczaczka, polewasz się wodą w dyngusa), 15 sierpnia obchodzisz WNMP, przecież to pogańskie święto plonów. Jeśli nie znasz pogańskich bogów naszych przodków, to gdzie ty się urodziłeś. Mniemam że nad Jordanem i boso hasałeś po pustyni, a nie po zielonej trawie pokrytej rosą.
 • @autor
  Panie autor a pan to" cytaty i pisaty" czy tylko pisaty. Gdzie ja coś pisałem o katolikach lub ich atakowałem. No chyba, że ma pan na myśli żydokatolika Brauna. Może wyjaśni mi pan taki fakt jak pan-gorliwy katolik może propagować takich ludzi jak producent pornoli Liroy lub koszerni bracia Braun i Korwin no i znowu bym zapomniał o agencie służb Jakubiaku. Sumienie pana nie gryzie? Ja jako zwykły katolik tego nie rozumię i nie pojmuję.
  Starałem się panu wyjaśnić, że tej koszernej bandzie nie chodzi wcale o sukces Konfederacji a tylko o własne pozycje na liście. Gdyby chcieli sukcesu Konfederacji zjednoczyliby bez problemu pół Polski, trzeba tylko chcieć.

  Co do marszu- widziałem i zamarłem z przerażenia. Gdzie ci dumni i niezależni Polacy. Czyżby wszyscy już wyjechali na roboty do Anglii?. Co to za marsz gdzie Polacy we własnym kraju nie mogą maszerować gdzie chca, z transparentami jakie chcą, nawet im za głośno krzyczeć nie pozwolono. To miał być marsz narodowców?. We własnej Polsce już się boją?. Nieźle przez swoich koszernych liderów zostali wyszkoleni.

  Panie MacGregor wolę być swojskim D. jaś niż jakimś podszywanym Mac.
 • @Wican 18:23:58
  I tacy niby hop do przodu, a w tyle za Litwinami z tym rodzimowierstwem. Litwini tuż po upadku ZSRR latali rankami nad jeziora i składali pokłony gusłom w kamieniach."Prawdziwi" Polacy tyle, że bez wiary i tępiący polskie tradycje.
 • @wercia 23:08:34
  Co nazywsz Polskimi tradycjami?
 • @goat 18:45:56
  Wymordowali? Kolejne bzdury i właściwie kłamstwa. Gdzieniegdzie nawet zgermanizowali. New Age wymyślono w XX wieku. I nie równaj guseł, bez żadnych źródeł pisany do wielowiekowej tradycji, bo to tylko dowartościowuje guślarza..
  A 15 sierpnia nie obchodzę. Inna sporawa, że podaj "rodzimowiercze" źródła, że to jakieś stare święto?
  Mniemam, że jesteś antykatolickim parchem, który innym przypisuje swoje przymioty. Łatwi jesteście do "bicia".
 • @wercia 23:08:34
  Dokładnie. Litwini nawet zarejestrowali swoje tradycje i są traktowani nawet poważnie. Nie to co nieucy z naszych ziem, których wymyśliły odpowiednie komórki w bezpiece,.
 • Alternatyw może być nawet więcej niż 4
  Judeopolona ma alterntywę judeokatolicystyczny lub judeoepiskopalny itd. Jeśli nawet porozumienie kard Wyszyńkiego z bermanowskim PRL 14 kwietnia 1950r w sprawie opanowania Watykanu marksistowsko leninowsko bermanowską polityką kadr i kompromisów doprowadziło do wyboru JP2 na Papieża to sentencję o starszych braciach w wierze wygłosił nie jako dogmat lecz kurtuazyjnie. Luna Brystyngier i inn szefowie Urzedu ds Wyznań mieli małe możliwości wyboru kandydatów na biskupów niemal jak prezessimus z Ziobrą swoich sędziów. http://telewidz.neon24.pl/post/148478,porozumienie-prl-z-kosciolem-14-iv-1950-r-i-skutki Chociaż Episkopat składa się z biskupów głównie potalmudycznej prowenencji to nie muszą uznawać zasadę pokladania nadziei na pasożytnictwo po wsze czasy w każdej kropli krwi talmudycznej rasy. Wspaniałym Polakiem był gen Fildorf a ludzkie racje respektuje także Shlomo Sand profesor Uniwersytetu Hebrajskiego nawet przeciw chęciom większości nowohebrajczyków. Po judeobiskupach można się spodziewać, że znając Ewangelię i po przeczytaniu książek Shlomo Sanda (o mityczności Starego Testamentu i narodu wybranego oraz ziemi obiecanej) zrozumieją, że naród żydowski utworzony został przez proroków, który okolo 2000 lat temu zauważyli, że są tylko rabinami i zaczęli pisać Talmudy na cześć Jahve swej mitycznej rasy. Zrozumieją błąd swej oceny sytuacjiprowadzacy do podpieania się kultem katastrofozamachu i nadawaniem gebelsowskim kregom podejrzeń naszego prezessimusa mocy sądowej w systemie wlaDZY JEGO SLUPÓW.
 • @d.jaś 22:17:26
  ok, niepotrzebnie wyszedłem z nerw niestety, sorki
 • @goat 07:44:26
  Takie pytanie może zadać ktoś, kto nie jest Polakiem. Jednym lub kilkoma zdaniami nie jestem w stanie cię wyczerpująco uświadomić. Zajrzyj może do brzydowskiej wiki, bo ona coś też musi wiedzieć.
 • @wercia 09:59:05
  Zadałem to pytanie ponieważ, nie wiem dlaczego negujesz Rodzimowierstwo. Dlaczego tak usilnie bronisz judo-chrześcijaństwa skoro dokładnie wiesz, że nam Polakom zostało to siłą narzucone. Chociarz dalej obrzędy pogańskie są praktykowane z powodu braku siły i mocy wytępienia ich przez KK zmieniły tylko otoczkę. Bo ja wiem że na.pewno tradycją Polską nie jest żaden orszak trzech króli(proroków). Tzw. Boże narodzenie, Wielkanoc, Wszystkich świętych, czy WNMP też mają Rodzimowiercze korzenie. Ale ty i taki który podpisuje się Wican urodziliście się nie nad Wisłą tylko nad Jordanem i tam szukacie swoich talmudycznych korzeni.
 • @Wican 09:18:22
  Kolejne bzdury i kłamstwa.To z czego te powstania z X i XI w. Upadek Arkony to też zrobili kosmici, eksterminacja Jaćwingów, Łużyczan i Wieletów to też kosmici. mimo tych zbrodni to na wsiach do XIX w. w ukryciu praktykowano pogańskie zwyczaje. nie potrzeba więc żadnych źródeł pisanych, bo Rodzimowierstwo dalej działa i funkcjonuje. Natomiast mitologia zwana tanach i Nowy testament była tyle razy zmieniana że tylko naiwniak wierzy w to co tam jest napisane, ponadto nie wszystko zostało zawarte w Nowym testamencie, bo Rzym nie wszystko zaakceptował.A mordowaliście nawet swoich "braci po krzyżu" Gnostycy, Katarzy nie wspomnę już mordy w byłej Jugosławii.
  15 sierpnia to pogańskie święto plonów, jak nie wiesz to poczytaj matołku
  https://swietaslowianskie.pl/
  https://polskiedziedzictwoslaska.pl/2017/08/22/tradycja-swieta-plonow-siega-czasow-slowianskich/
  https://www.slawoslaw.pl/dozynki-czyli-swieto-plonow/
  Więc jakie to święto WNMP, gdzie to jest napisane w żydo -bibli że coś takiego miało miejsce, gdzie jest napisane w żydobibli że 25 XII narodził się Bóg, gdzie jest napisane że Mieszko I przyjął krzesst 14 kwietnia, gdzie jest napisane że Miriam to królowa Polski, a Joszue to król Polski. Wskaż mi proszę to sobie poczytam.
 • @goat 10:46:01
  Ale ja jestem Polakiem, a wybory polityczne Połabian, które były przeciwko nam, mnie nie interesują. I Połabian już nie ma. Zwłaszcza głupio robiła oligarchia kapłańska wśród Wieletów. Tacy jak oni szkodzili wi8elkim jak Mieszko czy Niklot. To tematyka, na której się znam.
  A jak do Bibli dodasz okreslenie żydo to czujesz się lepiej , parchu? Ja czekam na źródła poisane antykatolickiej Lechii. Za darmo ropbisz z sioebie głupka? Bo jeżeli Ci płacą, to jeszcze zrozumiem
 • @Wican 11:53:41
  A ja czekam na żródła piane, że 25.XII to dzień w którm narodził się bóg JHWH, czy Joszue, czekam na żródło pisane że Mieszko I przyjąl krzest 14 04 966 r. I parcha to sobie znajdz w swoich majtach. A tobie kto płaci, plebanek, czy bierze w naturze.
 • @goat 12:09:19
  I może nie pisz już bo twój poziom rozmowy jest zerowy, jak na żydo-katolika przystało. Tu dałeś właśnie świadectwo. Jeśli uważasz że nie pozostane ci dłuzny w obrzucaniu mnie epitetami, to się mylisz.
 • Pogaństwo to nie chrześcijaństwo
  Jeżeli Polska będzie watykańska, to nigdy nie będzie wielka. Sukienkowi to mali ludzie wymuszający na Polakach bezrozumne postępowanie, prowadzą Polaków do różnych grzechów które niosą przekleństwo. Bałwochwalstwo zawsze obraża Boga i skutkuje przekleństwem dla kraju, dla pojedynczego człowieka, miasta, rodziny.
  Przeklęty kraj nigdy wielkim nie będzie. Co najwyżej przeklęci kapłani zadbają - i już to czynią, o swoje interesy kosztem błogosławieństwa Polaków.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031