Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
2003 posty 3294 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Marsz 11 maja 2019 – nowe PŁOWCE.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stoczone tego samego dnia bitwy, najpierw wygrana pod Radziejowem, a następnie nierozstrzygnięta pod Płowcami 27 września 1331 najprawdopodobniej uratowały świeżo wówczas zjednoczone Królestwo Polskie przed upadkiem.

Pamiętam ze szkoły podstawowej, iż obok wojskowych i politycznych, równie ważne były następstwa propagandowe, bitwa wzmocniła bowiem morale polskich wojsk, wśród których prysnął mit niezwycięzonej armii krzyżackiej, oraz zrobiła wielkie wrażenie w całym społeczeństwie.

Takimi nowymi Płowcami była uważam eksplozja mądrego patriotyzmu podczas sobotniego marszu przeciw żydowskim uroszczeniom w Warszawie. Śledziłem to wydarzenie na smartfonie w relacji telewizji internetowej wrealu24 i prócz rozmaitych wzruszeń byłem dumny z panującego tam porządku i sprawnej organizacji. Marsz nie był ani antyamerykański, ani antyżydowski, ale polski i propolski, pokazujący, jak być godnym Polakiem (dla mnie kwintesencją było kilka słów prawdy wypowiedzianych po angielsku przez Grzegorza Brauna bezpośrednio do Amerykanów przed ich ambasadą – w myśl angielskiego przysłowia, żeby zamiast z małpą rozmawiać z kataryniarzem, który wszystkim kręci).

Myślę, że policzyliśmy się, przestaliśmy się wreszcie bać i zrzucamy z siebie krępujące nas do tej pory żydokomunistyczne chałaty z „gazety wyborczej” rodem –  jak pod Płowcami okazało się, że krzyżacy nie są niepokonani, tak i teraz okazało się, że można złodzieja można nazwac po imieniu, nawet jeśli jest Żydem, a i z Amerykanami można rozmawiać normalnie, po męsku. „Mosbacher go home (prezydencie Trump, prosze ją odwołac jak najszybciej), Netanjahu go to hell” – i okazuje się, że nie tylko niebo nie spadło nam na głowy zabijając wszystkie skowronki, ale nawet nasz MSZ odwołał wizytę żydowskich wydrwigroszy w Polsce (komunikat MSZ).

Nasz naród obudził się wreszcie z letargu, strząsnął krępujące go więzy (okazało się, że nie były z żelaza, a jeno ze słomy) i mam nadzieję, że w kolejny letarg już nie popadnie – a wielka w tym wszystkim zasługa i towarzyszy amerykańskich, jak i żydowskich wydrwigorszy z przemysłu holokaustu, którzy tak się śpieszyli by obedrzeć nas za skóry, że aż wybudzili olbrzyma – olbrzym wstał i nagle okazało się, że ten, który chcial go obdzierać to ledwo karzeł.

Charakterystyczne, że marsz w obronie Polski, naszego majątku i honoru, był zorganizowany przez Polaków-katolików – nie widzałem tam bowiem ani „polskich Żydów” (którzy najwyraźniej przedłozyli plemienną solidarnośc nad wierność Polsce), ani opętanych syjonizmem sekciarzy z Lublina, ani Świadków Jehowy, ba, nie widziałem też hufców Wielkiej Lechii, wyznawców Śwarożyca z symbolami słońca ani innych rodzimowierców – byli za to księża, była modlitwa, był różaniec. Ciekawe, czy niektórzy z naszych zacnych współblogerów doświadczą w związku z tym jakiegos dysonansu poznawczego, jak choćby Autor, który dwa dni przed marszem nadął się i puścił specjalnego na tę okoliczność bąka z kleksem pt:

niepodległego państwa POLAKÓW nie zbudują rzymscy katolicy.

No proszę, a tu okazuje się, że na najwazniejszym tegorocznym wydarzeniu w obronie Polski prawie sami rzymscy katolicy ... i czy teraz nie wypadałoby walnąć się własną klawiaturą w głowę?

Link do filmowej relacji z protestu zamieścił też zawodowy pogromca „żydo-katolików”, nie bacząc, że na proteście byli sami „żydo-katolicy”, był ksiądz Małkowski,był różaniec, egzorcyzm, a na koniec zaśpiewano jeszcze „Salve Regina” i wezwano do modlitwy za Polskę i nawet za obecny rząd – ja miałbym poznawczy dysonans jak nic, ale to może wina dwuwartosciowej logiki, nauczanej kiedyś w katolickich, tzn „żydo-katolickich’ szkołach.

[tu jeszcze małe sprostowanie: nie był to protest przed ambasadą „BANDYCKICH” USA, przynajmniej w założeniu organizatorów, ale „prostest przed ambasadą USA”, nikt nie mówił, żeby USA czy ich ambasada wracały do domu, ale żeby konkretna, botoksowa, żydowska lalunia szkodząca interesom zarówno polskim jak amerykańskim, wracała do domu – wprowadzanie nieautoryzowanych przez nikogo ocen moralnych niczemu dobremu tu nie służy; podobnie nie był to protest przeciw współpracy polsko-amerykańskiej, ale przeciw pośrednictwu państw trzecich w tej współpracy – walkę z „bandyckimi USA” proszę prowadzić na własny rachunek, najlepiej podczas pierdylionowej manifestacji pogromców „żydo-katolicyzmu”, Lechitów, kosmitów, „Sławian” i innych rodzimowierców!].

Modlitwa za obecny rząd była bardzo ważna, albowiem jak bardzo pięknie powiedział na marszu Robert Bąkiewicz (MN) – parafraza z pamięci – jeśli rząd stanie po stronie Polaków, to otrzyma od nich wsparcie (choć będziemy bardzo uwaznie patrzeć i temu i każdemu innemu rządowi na ręce), ale jeśli będzie kręcił czyli stanie de facto po stronie Żydów z organizacji przemysłu holokaustu i innych wrogów Polski, to organizatorzy sami złożą w Sejmie projekt obywatelski, bo ustawa zabezpieczająca nas przed złodziejami i bandytami stojącymi za 447 musi być uchwalona PRZED WYBORAMI, a najlepiej TERAZ (przepraszam za skojarzenie: SUBITO!!!)

O ile portal wPolityce.pl zachowuje się dość powściągliwie (choć niestety wyczekująco), o tyle „wyborcza” red. Tomasza Sakiewicza chyba przegapiła zmianę mądrości etapu i nie tylko wali po organizatorach marszu na oślep, to jeszcze kłamie i manipuluje w sposób wyjątkowo głupi.

W nocnej rozmowie z Marcinem Rolą w Krakowie (po marszu 11.05!!! facet urabia ręce po łokcie), Grzegorz Braun apelował do nich o opamietanie, albowiem – parafrazując – „do końca życia nie wybaczycie nam tego, do jakiego stopnia się zeświniliście”.

W odpowiedzi niestety:

Lisiewicz demaskuje! Wszystkie maskirowki Grzegorza Brauna

No coż, wierni żydowskim interesom do końca ...

Dziś z ruskim agentem jest jak antysemitą – nie jest nim tylko albo dureń albo skończona świnia. Środowisko red. Sakiewicza oskarżało juz Grzegorza Brauna o to, że jest potomkiem morderców Żołnierzy Niezłomnych i jak widac brną dalej bez opamiętania. W sumie jest mi ich żal, bo do końca życia będa oglądali w lustrze twarze łajdaków ześwinionych za pieniądze.

Na zakończenie jeszcze kilka luźnych uwag:

Jednym z waznych przesłań manifestacji było podjęcie hasła: „Jeden naród ponad granicami” zaakceptowany przez uczestników niejako przez aklamację.

Red. Marcin Skalski podsumował krętactwa PiS-u w sprawie 447:

1.Ustawa nie dotyczy Polski. Kłamstwo: ustawa dotyczy krajów-uczestników konferencji w Terezinie, w tym także Polski


2. Ustawa nam nie zagraża, bo Polska już zapłaciła za mienie pożydowskie. Kłamstwo: ustawa dotyczy tzw. mienia bezspadkowego („heirless property”) 


3. Ustawa jest martwa. Kłamstwo: nie było jeszcze w historii przypadku, by Kongres USA i prezydent USA przyjmowali „martwe” prawo 


4. Ustawa nie zagraża Polsce, bo nie jest częścią polskiego prawa. Kłamstwo: Szwajcaria została zmuszona przez USA pod groźbą sankcji do wypłaty organizacjom żydowskim środków pozostawionych w tamtejszych bankach przez europejskich Żydów. Liczy się nacisk polityczny, który nie musi mieć nawet sankcji prawnej 


5. Ustawa nie zagraża Polsce, bo jako ofiara Niemiec nie musi nikomu płacić. Kłamstwo: ustawa 447 nie różnicuje krajów-ofiar i krajów-agresorów, ustawa mówi o „mieniu ery Holocaustu”, amerykański ustawodawca nie ma względu na to, czy dany kraj był ofiarą czy nie, lecz na to, czy w danym kraju znajduje się „niezwrócone” mienie.

za media narodowe.

I ostatni temat, chyba poruszany już na Neonie:

Bandyci chcieliby nas ograbić na 300 mrd USD. Za jedną trzecią tej sumy moglibyśmy kupić tyle uzbrojenia i wystawić taką armię, że obeszlibyśmy się bez jakichkolwiek baz amerykańskich (chyba, że bądą nam słono płacic za ten przywilej) i bylibyśmy w stanie obronić się i przed Niemcami i przed złym czekistą Putinem, o jakimś smiesznym i do niczego nam niepotrzebnym, rasistowskim kurniku położonym w Palestynie nie wspominając.

Podsumowując (i parafrazując):

American friends, if you want to stay that way, don’t eff it up!

As for thieves, thieves of land and water, thieves of property, peddlers of truth and honour yet without any of those qualities, eff off, you might as well go to hell!

 

 

  

KOMENTARZE

 • Oby rzeczywiście było to przebudzenie
  pytanie tylko, dlaczego akurat w tej sprawie następuje mobilizacja?

  https://interesariusz.neon24.pl/post/148882,quo-vadis-12-5-2019r-wojna-o-nasze-dusze

  można by pomyśleć, że pierwsze skrzypce odgrywa antysemityzm, a nie chęć przeciwdziałania rozbojowi, nie różniącemu się od innych, zignorowanych.
 • @interesariusz z PL 16:29:22
  "można by pomyśleć, że pierwsze skrzypce odgrywa antysemityzm" - można by, tylko po co?
 • @interesariusz z PL 16:29:22
  a ponadto w swojej w sumie judzącej notatce myli się Kolega - skala uroszczeń nie jest żadnym pikusiem, jest porażająca i stawka jest przejęcie całego terytorium Polski i zrobienie z niej drugiej Palestyny.

  To, ze już raz dalismy się okraść - bynajmniej nie solidaruchom, ale cwaniakom wystawiającym słupy typu balcerowicz - to nie znaczy, że mamy znów dac sie okraść
 • A to rozsądny wpis pana A.Zawiszy:
  Roztropny @pisorgpl powiedziałby: Żydzi nas cisną, USA ich wspiera, niech naród zgromadzi się wokół rządu, by obronić wspólny majątek. Wściekły @pisorgpl mówi: nikt niczego nie żąda , ustawa 447 jest bez znaczenia, polscy patrioci to ruskie onuce. To gorzej niż zbrodnia, to błąd!

  PS. Zmiana ambasadora nic nie da. Mosbacher jest przekaźnikiem tego co jej dyktuje rząd USA i ich nadzorcy z okupowanej Palestyny.Marionetka!
  No, może w dziedzinie estetyki by się co nieco poprawiło!
  Kolejny ambasador z Babilonu będzie śpiewał tak samo.

  Klepanie,jak do niepiśmiennych , że ustawa nie nakłada żadnych finansowych ani prawnych obciążeń jest już żenujące. Przecież widzimy, że nie ma tam kwot do zwrotu ani wyszczególnionych żądań.
  ALE to nie oznacza, że parcie i naciski żydów na uchwalenie tej ustawy to był taki sobie pic na wodę fotomontaż.Tylko tak sobie uchwalili dla hecy.....

  Ustawa Just 447,to jest coś w rodzaju audytu, na podstawie którego będzie nacisk i groźby do krajów tam wymienionych na uchwalenie w tych krajach ustaw, zmuszających pozbywania się swoich zasobów czy całych krajów /jak np.Polska/na korzyść "organizacji" żydowskich.
  Patrz wypowiedź Pompeo w Warszawie.
 • @MacGregor
  Salut . 5*
 • Ponownie daję opinię prof.M.Chodakiewicza, który od lat mieszka w USA,zna tamtejsze realia, była sugestia, ze pisał
  "pod Polaków" przemówienie D. Trumpowi przed wizytą w Warszawie.
  https://gosc.pl/doc/4475113.Przyjecie-przez-USA-ustawy-447-moze-oznaczac-nekanie-Polski

  Przyjęcie przez USA ustawy 447 może oznaczać nękanie Polski".

  Przyjęcie przez Stany Zjednoczone ustawy 447 (Justice for Uncompensated Survivors Today), może oznaczać nękanie Polski na rozmaitych płaszczyznach - powiedział PAP prof. Marek Jan Chodakiewicz. Jego zdaniem, ustawa może mieć negatywny wpływ na stosunki polsko-amerykańskie.

  W grudniu zeszłego roku amerykański Senat zaaprobował jednogłośnie projekt ustawy 447 (Justice for Uncompensated Survivors Today), która daje Departamentowi Stanu USA prawo do wspomagania organizacji międzynarodowych zrzeszających ofiary Holocaustu oraz wspierania ich poprzez swoje kanały dyplomatyczne w odzyskaniu żydowskich majątków, które nie mają spadkobierców.

  Zgodnie z procedurą projekt został skierowany do Komisji Spraw Zagranicznych, skąd następnie trafi pod głosowanie do Izby Reprezentantów. Na koniec ustawa znajdzie się na biurku prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa.

  Prof. Marek Jan Chodakiewicz, specjalizujący się w badaniu stosunków polsko-żydowskich powiedział w rozmowie z PAP, że w razie przyjęcia ustawy 447 "należy się spodziewać rozmaitych działań".

  "Od nieoficjalnych nacisków przez oficjalny lobbying aż do sankcji: pozytywnych czy negatywnych. Sankcje pozytywne to, krótko mówiąc, przekupstwa. Na przykład, jeśli Polska zapłaci odszkodowania zarządzone przez organizacje żydowskie, dostanie ochronę tarczy antyrakietowej albo faworyzowany status handlowy.

  Sankcje negatywne mogą oznaczać - w razie odrzucenia roszczeń - bojkot polskich produktów, cła zaporowe na nie, albo odmowę udzielenia kredytu. Są setki rozmaitych kijów i marchewek w kategorii sankcji" - ocenił prof. Chodakiewicz.

  Jak dodał, zgodność ustawy 447 z amerykańską Konstytucją nie jest obecnie podważana, ze względu na brak "polskiego lobby". "Polska dyplomacja na takich sprawach się nie zna. Po pierwsze trzeba zasięgnąć opinii ekspertów czy to jest w ogóle możliwe. Bo z jakiej racji RP ma ingerować w wewnętrzne sprawy USA. Jeśli w ogóle to powinni to zrobić Amerykanie polskiego pochodzenia. Niestety nie mają ani organizacji, ani środków, ani strategii, ani przywództwa" - wyjaśnił specjalista.

  Według prof. Chodakiewicza jedną z konsekwencji jakie może nieść ustawa jest "nękanie Polski na rozmaitych płaszczyznach, aż do czasu, gdy się złamie tak jak Szwajcaria w swoim czasie". Jak wyjaśnił, jeżeli ustawa zostanie przyjęta, będzie dotyczyć "wszystkich państw świata (...) ale w szczególności będzie to dotyczyć Polski i innych krajów postsowieckich".

  16 lipca 1960 r., rząd Polski podpisał ze Stanami Zjednoczonymi umowę, zgodnie z którą zobowiązał się zapłacić 40 mln. ówczesnych dolarów amerykańskich za całkowite uregulowanie i zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli USA, zarówno osób fizycznych jak i prawnych z tytułu nacjonalizacji i innego rodzaju przejęcia przez Polskę mienia, które nastąpiło w Polsce przed dniem podpisania i wejścia tego układu w życie. Spłata tego zobowiązania przez Polskę następowała w rocznych ratach i została w całości spłacona i 10 stycznia 1981 r.

  Prof. Chodakiewicz odnosząc się do kwestii podpisanego przez Polskę układu wyjaśnił, że nowa ustawa zastępuje starą, a jej autorzy "na pewno postarają się usprawiedliwić i wykazać dlaczego poprzednia była nieadekwatna".

  Zdaniem specjalisty, ustawa 447 może wpłynąć bardzo negatywnie na obopólne stosunki polsko-amerykańskie.

  "Za oceanem nastąpi niesamowita eskalacja medialnych i rządowych oskarżeń o antysemityzm i złą wolę Polaków. To będzie demonstrowane ich oporem wobec roszczeń organizacji żydowskich. Polska ludność odpowie pięknym za nadobne. Rząd RP będzie się starał łagodzić sytuację, ale naciski nie skończą się dopóki żądania o odszkodowania nie zostaną wypełnione. Warszawa powinna przesłać ten rachunek do Berlina. Być może wtedy operacja się skończy. Przynajmniej na jakiś czas" - powiedział prof. Chodakiewicz.
 • @trojanka 17:04:52
  Tu dla przypomnienia .Ukłony.https://naszeblogi.pl/49307-alpejskie-zloto-sprawa-polska
 • @MacGregor 16:47:32
  Czyli kolega nie umie porównywać liczb,

  w moim indywidualnym wymiarze, w porównaniu z rabunkiem na mojej osobie, którego dokonało państwo solidaruchów przy poparciu społecznym, przypadająca na mnie kwota wynikająca z owych roszczeń,

  to pikuś.

  Oczywiście, nie powinniśmy dawać się okradać przedsiębiorstwu holocaust.

  Ale dlaczego ma tak być, że Żydzi nie mogą mnie okradać, a Polacy, na znacznie większe kwoty, to owszem.
 • Szczególnie ciekawe od 38 minuty.
  https://youtu.be/2FtdiF4wdb8
  Antypolski Banderyzm przejął Ukrainę?! - dr Lucyna Kulińska w Morawicy! Mocne!
 • @ Autor - 1* - żydo-katolicyzm niebezpiecznie rozmiękcza Blogerowi mózg
  Bloger już nawet nie jest w stanie zauważać własnych niekonsekwencji:

  "nie był to protest przed ambasadą „BANDYCKICH” USA",

  ale

  "Robert Bąkiewicz: (...) ustawa zabezpieczająca nas przed złodziejami i bandytami stojącymi za 447 musi być uchwalona",

  "Bandyci chcieliby nas ograbić na 300 mrd USD."

  - w tych miejscach już Bloger nie protestował - dlaczego?

  I jeszcze jedno - nie wiem jak to nazwać, wariactwo, szaleństwo, debilizm - ? - ta pochwała modlitwy w intencji rządzących.
  ______________

  Protest przeciw 447 jest ważny bez względu na to kto, go organizuje, ponieważ skupia wielu Polaków i uświadamia im nie tylko problem żydowskiej grabieży związanej z 447, ale i poparcie USA - strategicznego sojusznika IIIRP -, dla tej grabieży na Polakach.

  Niewielu już, łącznie z Blogerem, zdaje sobie sprawę, że idąc za ciosem i organizując Polaków wokół problemu 447 można by zdemontować IIIŻydo-RP/Polin.
  Jednak ten problem dostrzegły środowiska żydowskiej V kolumny i one właśnie protest ten zorganizowały.
  A zatem, nie należy spodziewać się politycznych pozytywnych konsekwencji tegoż protestu - sprawdzono tylko, ilu ludzi skłonnych jest wyjść na ulicę i protestować przeciw 447 i zawczasu upuszczono parę w kociołku.
  Dokładnie tak samo jest z Ruchem Narodowym (RN) oraz Marszami Niepodległości (MN) (i RN i MN mają żydowską czapę) – są kongresy, są członkowie, więc niby polski RN jest, a jednak politycznie nie istnieje - i o to właśnie chodzi.
  _________________________

  Wiedza Kościoła w/s 447

  "według ustawy 447 pieniądze z mienia bezspadkowego mają przechodzić na konta organizacji przeciwdziałających antysemityzmowi w Stanach Zjednoczonych." (jak wiemy żydo-katolicki Kościół zwalcza i potępia antysemityzm, ale antypolonizmu już nie - DK)
  https://dorzeczy.pl/kraj/102402/Ks-Zielinski-o-polskim-antysemityzmie-Padly-bardzo-wazne-slowa.html

  Ten sam ks.Zieliński w studiu u J.Karnowskiego (TVP Info, 11.04.2019) stwierdził, że protest przeciw 447 przed ambasada USA ośmiesza Polskę i Polaków w oczach świata.
  _________________________

  Gratuluje Blogerowi dobrego żydo-katolickiego samopoczucia.
  Może kiedyś Bloger zauważy, że bycie żydo-katolikiem - Polakatolikiem jest równoznaczne z byciem antyPolakiem. (Wiara lub nie wiara w boga nie ma tu nic do rzeczy - KK nie jest bogiem, jest instytucją polityczną.)
 • well
  Czym jest 447? Ustawa ta faktycznie według prawa nie jest w Polsce wiążącą ale....
  Mówi całemu światu że Polacy to złodzieje, nawet żydowskim trupom
  z holokaustu ukradli majątki i icków dobra! O to właśnie w tym wszystkim chodzi. Zdyskredytowanie nas i państwa a następnie na podstawie pomówień popartych tą obcą ustawą ubieganie się o wielkie odszkodowania czyli okradzenie pomówionego państwa.
  Jeżeli Polska na tej podstawie odda nawet złotówkę będzie to przyznanie się do złodziejstwa które to usilnie próbuje nam wmówić strona żydowska!
  Obawiam się że w Polsce powagę i znaczenie tej sytuacji specjalnie zdewaluują media poprzez przerzucenie uwagi publiki na pedofilię w kościele
  która to równie jest drażliwa lecz dla państwa nie niebezpieczna!
 • PILNE! Sumliński, Budzyński i KsPILNE! Sumliński, Budzyński Małkowski o odwołanej delegacji z Izraela ws. 447 i sytuacji Polski
  https://youtu.be/8uwgRhggCps
 • Taaa...Delegacja z Izraela i tak przyleciała do Polski? "Odbywa nieoficjalnie spotkania bez udziału polskich władz"
  https://t.co/ufYSg4Bg4c
 • @Autor
  5*
 • Konferencja Grzegorza Brauna i Roberta Winnickiego nt. odwołanej wizyty delegacji z Izraela
  https://youtu.be/VoGYd3vcUxc
 • @reporter Wielkiej Lechii
  "No proszę, a tu okazuje się, że na najwazniejszym tegorocznym wydarzeniu w obronie Polski prawie sami rzymscy katolicy ... i czy teraz nie wypadałoby walnąć się własną klawiaturą w głowę?"

  I
  Jakby organizatorzy WPROST zaprosili Lechitów to bym poszedł :) Taki sam dylemat mam przy Marszu Niepodległości- niby każdy (?) może być ale potem jest tylko "patrzcie ilu nas jest katolicy". Dlatego na MN nie chodzę chociaż popieram. Na bezrybiu i rak ryba.

  II
  To właśnie katolicy (90% mieszkańców Polski wg statystyk kościelnych), WYBIERAJĄC TYCH SAMYCH LUDZI OD 30 LAT, doprowadziło do takiej sytuacji jaka teraz jest więc dobrze, że się trochę starają to odkręcić

  ale

  III
  20 tys. demonstrantów to dużo ale nie w kraju gdzie katolików jest podobno 14 mln (90% osób dorosłych tj. w wieku produkcyjnym)

  Jak widać, cienko katolikom idzie budowa Polski...
 • @Rzeczpospolita 18:51:10
  Instytucją polityczną, której m.in. zawdzięczamy wielkość. Polska była wielka, będąc katolicką. Prawdy historycznej nie da się zakłamać.
  Polski ruch narodowy (nie mylić z tylko z partią, bo ruch to coś szerszego) jednak istnieje. I nie tylko w sieci, jak antykatoliccy blogerzy
 • @kowalskijan584 20:43:00
  Lepiej niż antykatolikom, którzy w historii Polski nigdy niczego pozytywnego do naszych polskich dziejów nie wnieśli. Poza elementami folkloru.
  Poza tym, dla chcącego nic trudnego. Z katolicką MW potrafiło wielokrotnie współpracować Stowarzyszenie Niklot Tomasza Szczepańskiego, a z sedewakantystycznym NOPem Stowarzyszenie Zadruga.
 • Reżimowa TV na łeb bije Goebbelsa
  Wiadomości tak zmontowały materiał że wyszło iż głównym mówcą na Marszu był Morawiecki.
  film na stronie https://nczas.com/2019/05/13/goebbels-bylby-dumny-ohydna-manipulacja-tvp-przypisali-marsz-przeciwko-447-rzadowi-a-z-konfederacji-robia-agentow-kremla-video/

  Te PIS-iory to jednak świńskie ryje !
 • @Wican 21:05:31
  Czyli na czym stoimy? Mogę iść na MW mając na koszuli albo fladze symbole Peruna czy nie? Nie będzie to nikogo raziło?
 • Co po marszu "nie dla 447"?
  Co po marszu "nie dla 447"? Powstaje nowy ruch społeczny? Robert Bąkiewicz i Krzysztofa Lecha Łukszy

  https://youtu.be/0rcUVbectag
 • "Marsz 11 maja 2019 – nowe PŁOWCE."
  Najtragiczniejsze jest to, że ten rzeczony marsz też tubylcom zorganizował okupant.
  Wniosek?
  W kraju okupowanym przez dzieci diabła - nic nie dzieje się istotnego - bez ich udziału.
 • żydowska piąta kolumna opanował kluczowe stanowiska
  .
  - https://pppolsku.wordpress.com/2019/03/06/przyklad-kolab/

  w Polsce. Lista zaprezentowana w linku jest niekompletna, bowiem jest więcej spadkobierców tego zdrajcy.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_K

  Największe zagrożenie dla egzystencji narodu polskiego od wieków

  - http://att.neon24.pl/post/148894,wyrzucisz-drzwiami-wroca-kominem#comment_1548377
 • @autor
  Dałem 1 za całokształt wpisu.
  Nawet miałem głosować na konfederację ale zrezygnowałem po występach jej liderów. Konfederacja przyjęła dziwną taktykę na wygranie wyborów - poobrażać kogo się da a potem jak zwykle "Polacy nic się nie stało". Podobną taktykę przyjął autor no to i zbiera co zasiał.
  Wspominany marsz nie był żadnym sukcesem, byle festyn na wsi gromadzi więcej ludzi a byle sołtys potrafi przekonać więcej ludzi do wspólnego działania. Ale trzeba chcieć wygrać a nie znowu oszukać głupich goi.Wygrali jedynie koszerni no bo cała Polska już wie, że musi zapłacić prędzej czy później. Zobaczcie obiektywnie na działania liderów a zrozumiecie.
  Konfederacja by wygrać musi jednoczyć wokół siebie różne środowiska stojące w opozycji do POPIS-u a co jest?
  Niejaki rebe "Szczęść Boże" Braun, dziecko szczęścia epoki słusznie minionej najsampierw zabrał się za liczną grupę nauczycielską, którą zwyzywał od ćwierćinteligencji komunistycznej. No cóż, nie każden rodzi się jako dziecko szczęścia w rodzinie, która w każdej epoce ma szczęście. Większość nauczycieli to może i ćwierćinteligenci gdyż pochodzą ze wsi jako potomkowie chłopów, nie to co pan rebe Braun ynteligent całą gębą. Zauważcie gdzie nakręcono filmik o nauczycielach, ano w biblioteczce u rebe Brauna. Większość nauczycieli za te ich gówniane pensje to o takiej kolekcji książek może sobie jedynie pomażyć.
  A wystarczyło tylko siedzieć cicho, poklepać ich po plecach i mieli by tysiące głosów.
  Niestety akcja była chyba zorganizowana bo inny tuz Konfederacji niejaki Liroy również zaszczekał w temacie nauczycieli, coby dzieła zniszczenia dopełnić. Liroy to kolejny specyfik po rebe Braunie dla głęboko wierzących katolików. Człowiek który zajmował się produkcją pornosów, występował w obscenicznych teledyskach z własną żoną, teraz poucza nauczycieli i jest idolem narodowców co to "Bóg, Honor, Ojczyzna". Ciekawe gdzie schował na czas wyborów swoją piękną żonkę o wyglądzie klasycznej burdelmamy no i jak pięknie się modli z kolegami konfederatami.
  O rebe Korwinie to szkoda czasu na pisanie. Jedynie Winnicki jakoś się broni i stanowi jakąś przeciwwagę dla pozostałych tzw. liderów.

  Panie autor gdzie była Konfederacja gdy protestowała Agrounia w Warszawie. Dlaczego żaden lider nie pofatygował się na protest i nie wspomógł rolników. Czyżby kolejne tysiące głosów nie były im potrzebne?. Rolnicy to ludzie którzy naprawdę walczą o dobro kraju, bo zdrowa żywność to zdrowi Polacy i zdrowe państwo.
  A gdzie to była Konfederacja podczas protestu taksówkarzy, czy ci ludzie walczący z Uberem to nie Polacy?, oni nie mają prawa głosu?, nie mogliby zagłosować na konfederację?
  Błędy,błędy i jeszcze raz błędy.
  I tak piękna idea Konfederacji upada z każdą chwilą, jednakże nie ma co się dziwić gdy liderami są rebe i niewydarzony producent pornoli. Żenada, możliwa tylko w Polsce. Im tak naprawdę nie chodzi o wygraną, oni mają inne rozkazy i cele do wypełnienia.
  Panie MacGregor daje pan się łapać na "Szczęść Boże" rebe Brauna jak rybka na przynętę,i to jest ta ułomność Polaków wykorzystywana przez szmaciarzy wszelkiej maści.

  Konfederacja jak i jej marsz to tylko i wyłącznie zwykła koszerna wydmuszka.
 • @kowalskijan584 21:17:11
  Na Marszu było wielu niekatolików, rodzimowierców oraz nieklerykalnych katolików.
  MacGregor jak zwykle zobaczył i usłyszał jedynie to, co chciał (najzabawniejszy, to ten fragment: " Charakterystyczne, że marsz w obronie Polski, naszego majątku i honoru, był zorganizowany przez Polaków-katolików – nie widziałem tam bowiem ani „polskich Żydów”...)- czyżby MacGregor nie widział i nie słyszał występujących na trybunie "wodzów", którzy pletli o zawierzeniu Matce Boskiej, o różańcu - jako o gwaracji zwycięstwa, i o tym, że ponoć trzeba specjalnej ustawy żeby ścigać żydowskich złodziei i terrorystów zza oceanu i ich krajowych emisariuszy?!( kiedy wystarczy sięgnąć po kodeks karny art. 25 i 129 oraz do Konstytucji RP art. 85 pkt.1) A @kowalskijan584 - dzielny "Słowianin", ma obawy, że nie może pokazać się wśród Polaków ?!
 • @d.jaś 00:07:09
  Pełna zgoda.
 • @interesariusz z PL 17:32:14
  Po 30 latach nie zrozumiałeś, że tak naprawdę okradli Ciebie ci sami ludzie którzy teraz żądają spłaty 300 mld dolarów.
  Przecież to oni stali za rewolucją solidarnościową.
 • @Robik 02:34:49
  Tym bardziej należy pamiętać o całokształcie, a nie tylko o nędznej 447.
 • @d.jaś 00:07:09
  Przekonał mnie pan, zagłosuję na PIS!!
 • @stanislav 00:08:18
  "@kowalskijan584 - dzielny "Słowianin", ma obawy, że nie może pokazać się wśród Polaków ?!"

  Mogłem oczywiście iść na taki MN bo swoich poglądów nie mam wypisanych na twarzy.

  Ale nie pcham się gdzie mnie nie proszą.
  Skoro MN jak podkreślali liderzy jest katolicki,chrześcijański a "Bóg jest przed Ojczyzną" to grzeczność wymaga zapytać czy mogą w nich uczestniczyć Polacy o innych poglądach na życie.

  Więc wg Waszmości, mogę iść na MN z symbolami Welesa czy Peruna i nikogo to nie urazi? Tak czy nie? "Niech wasza mowa będzie tak-tak, nie-nie, a co ponadto od złego pochodzi" (czy jakoś tak).
 • @kowalskijan584 08:19:15
  Nie przypominam sobie ,żeby zapraszano wyłącznie katolików.
  Polak, któremu zależy na Polsce nie czeka na specjalne zaproszenie, nie unosi się fałszywą dumą...tylko idzie jak ma możliwości.
  I ciekawe, że ponoć"koszerna" wydmuszka" wybrała tak słabych i odpychających liderów dla "swojego" ruchu, jak ponoć "rebe i niewydarzony producent pornoli".
  Przecież une są tacy sprytni!!i nie przewidzieli co się będzie święcić, ze "prawdziwi Polacy" zaraz rozkminią KTO jest kim..
  Zjemy ich w kaszy tych mośków!!
  Zwłaszcza, że inne partyjki działają intensywnie w tej sprawie grabieży Polski....i także ostro zaprotestowały przeciwko 447.A jeszcze inne wyją że to koszerna ustawka. Ahaaa to należy rozumieć żeby siedzieć cicho i czekać.Rozumiem , rozumiem..
 • @trojanka 08:57:46
  Delegacja z Izraela jednak przyleciała. Pisze o tym pan A. Tokarski. Będą z mośkami się dogadywać. Myślę, że Żydzi mają niezłe kwity i na Kaczyńskiego i na resztę też.
 • @zbig71 09:06:30
  Muszą coś mieć na nich, ostatni przykład afery podkarpackiej pokazuje jak łatwo można "polskich "polityków przekręcić.I tacy rządzą państwem i MY IM za to płacimy!
  Czasem istotnie człowiek myśli , ze jak Opatrzność nie walnie ,w małego i dużego szatana... piorunem to będzie nieciekawie.
  Za Braunem, niech idą do ....
 • @demonkracja 21:41:21
  "rzeczony marsz też tubylcom zorganizował okupant" - bynajmniej, prosze nie pierdolic głupot dla samego efektu
 • @d.jaś 00:07:09
  Rzeczywiście dupa jaś - pewnie alias p. DK

  nie wiem czemu, ale zajechało mi tu czosnkiem ...
 • @stanislav 00:15:02
  Widzę, że nienawiść do KK jest większa niż miłość do Polski - żal i tyle

  Znów mi tu czosnkiem zaśmierdziało i starym pejsem
 • @stanislav 00:08:18
  A @kowalskijan584 - dzielny "Słowianin", ma obawy, że nie może pokazać się wśród Polaków ?!

  - najwidoczniej wcale nie jest dzielny

  skąd ten odór czosnku i starych pejsów????
 • @trojanka 09:11:55
  Pani Trojanko

  część polskojęzycznych 'Sławian' tak nienawidzi kościoła katolickiego, ze woleliby, by Polska zginęła, byle nie była katolicka.

  Dyskusja z nimi to troche jak przerzucanie sie - excusez le mot - łajnem - im nie zaszkodzi, a nam pobrudzi ubranie.

  Pojawia sie jakis nomen omen dupa jasiu i bredzi o koszernych wydmuszkach.

  To nie red. Michalkiewicz, ale właśnie oni przekonuja mnie z każdym wpisem, że są 'ubeckimi rzygowinami'

  jeden był dzielny,ale bał sie katolików i nie przyszedł. Ciekawe, że żydów rzekomo się nie boi - może jest jednym z nich?

  proszę zauwazyć, że jeśłi cos pozytywnegopojawisię po narodowej stronie, toubecka rzygowina jedna z drugą z miejsca atakuje ja bezpardonowo.

  Ciekawe, z jakiej wsi pochodzi jasiu dupa, że na festyny z de maryny przychodzi tam 20 tys ludzi - moze ta wies to warszawiw?

  pozdr
 • @MacGregor 10:15:18
  Bzdzisz MacGregor- z pozycji fundamentalisty religijnego.
 • @zadziwiony 10:35:05
  nie zamierzam się gównem przerzucać z kimś, kto nie ma nic sensownego do powiedzenia - jest blog p. Kosiura, tam możecie sobie pogawędzić o żydo-katolikach i koszernej konfederacji.
  A co do fundamentalizmu - polecam słownik, a szerzej zalecam nieużywanie słów, których się nie rozumie.

  Widze, że kolejny z Knoblauch-Einsatzgruppe pod hasłem "niech zginie Polska, byle zginął KK"
 • @MacGregor 10:10:02 @trojanka 14.05.2019 08:57:46 @stanislav 00:08:18
  Po raz 3. zadam proste pytanie i fajnie by było nie dostawać pokrętnych odpowiedzi.

  Mogę iść na MN z symbolami Welesa czy Peruna i nikogo to nie urazi? Tak czy nie?

  "Niech wasza mowa będzie tak-tak, nie-nie, a co ponadto od złego pochodzi".
 • @interesariusz z PL 07:52:29
  Wprost mnie zatkało!
  Takie lekceważenie ustawy 447... jakby to było niewielkie zagrożenie.
  "należy pamiętać o całokształcie"
  Właśnie o tym piszę, że to byli CI SAMI ludzie.
  Ty zaś napisałeś:
  "Ale dlaczego ma tak być, że Żydzi nie mogą mnie okradać, a Polacy, na znacznie większe kwoty, to owszem".
  Raz jeszcze powtórzę:
  to nie Polacy Ciebie wcześniej okradli choć może i paru z nich dostało jakieś ochłapy.
 • @kowalskijan584 11:07:38
  Znaczy Pan mnie pyta o odczucia i jak się zachowa w stosunku do symbolu Peruna kilku tysięcy ludzi??Aha muszę zrobić sondaż.
  W SWOIM imieniu jako niezrzeszonego/ na razie/ narodowca, mogę powiedzieć ,że chodź se Pan , panie Jasiu z Perunem, czy Światowidem w klapie, czy gdzie tam Pan chce.Jeśli Pan jest Polakiem i zależy Panu na Polsce i nie jest Panu obojętne czy będziemy żyć jak niewolnicy / jeszcze bardziej/i na tym żeby wreszcie skończyła się grabież ciężko pracujących Polaków, to nawet powinien Pan wspierać wszelkie działania ostrzegające i informujące śpiących Polaków jakie buty nam szyją.
  Ja nie jestem Duchem Świętym i nie wiem co w ludziach np. Konfederacji siedzi , nie wszyscy cieszą się moja sympatią.....oceniam i będę oceniać po czynach, ryzyk fizyk!!BO NIKT dosłownie NIKT , żadna ze "słynnych" partyjek "patriotycznych"/ nie będących u władzy/ oprócz kłapania jęzorem ..NIE Protestuje, nie upomina się, nie INFORMUJE Polaków co się dzieje.
  Niech pan zapyta Roberta Bąkiewicza głównego organizatora MN, On wie lepiej.W Polsce jest sporo wyznań, są i świadkowie Jehowy i protestanci, prawosławni i ateiści,Pańska religia .Czy ktoś ich i Was prześladuje???
  Co do Pańskiej religii to zaprawdę NIC mi do tego.To wyłącznie Pańska sprawa ,ja wierzę w Jezusa Chrystusa i Jego Wielki Dar dla mnie i innych.
  Którego to Jezusa pewien naród nienawidzi ,dlatego że potępił właśnie te zjawiska, i tych co podle czynią....a ON uczył czegoś przeciwnego!którego obrzucają błotem i nazywają rzymskim bękartem, a Jego matkę ......./ nie przejdzie mi to przez pióro....

  Dlatego ,że potępił lwią część tego narodu, własnie za te podłe zjawiska, i uczył czegoś przeciwnego!nawet lał powrozem po grzbietach i nazywał plemieniem żmijowym i dziećmi diabła.
  A naród ten u siebie i swoich braci promuje pedalstwo, zabójstwa, kradzież, chciwość, kłamstwa.

  Kościół to ludzie, czasem zwykli, prości, bo Bóg "wieczność im włożył w serca"i dał łaskę wiary /co jest trudne/.

  I niech każdy sobie wierzy w co chce,ja nikogo nie skreślam i nie potępiam/ no chyba ze robią krzywdę psychiczną czy fizyczną czy materialną innym. np .sataniści,scjentolodzy/.
  Każdy z nas, ma jakąś drogę i kiedyś się wszyscy przekonamy jak jest Prawda.Wszyscy bez różnicy!!!

  https://youtu.be/yXTSOEjf7Zo

  I nie chce wyśmiewania , kpin, drwin z mojej wiary czy religii i chamskie usilne przekierowywanie jej/ i obarczanie wierzących /na draństwa eskimosów.
  PS. Znam kapitalnych, mądrych,uczciwych księży .Polaków i patriotów.

  Chociaż są i inni źle czyniący Bogu i Kościołowi, ma nadzieję ze zostaną ukarani
 • @MacGregor 10:07:53
  Żydo-katoliku, Blogerze,
  przestańcie bredzić.
  Czosnkiem może zajeżdżać właśnie od żydo-katolików. To w końcu, wy żydo-katolicy, „Jesteście potomstwem duchowym Abrahama, nasieniem Abrahamowym” (Pius XI w katolickiej rozgłośni belgijskiego radia, 8,09.1938r.).

  Zdeklarowany żydo-katolik zawsze będzie antyPolakiem i nie będzie nawet - niestety - w stanie tego pojąć.
  ____________________________

  Stanowisko KK w/s 447 przedstawione przez ks.Zielińskiego:

  " (...) według ustawy 447 pieniądze z mienia bezspadkowego mają przechodzić na konta organizacji przeciwdziałających antysemityzmowi w Stanach Zjednoczonych."
  https://dorzeczy.pl/kraj/102402/Ks-Zielinski-o-polskim-antysemityzmie-Padly-bardzo-wazne-slowa.html

  Trzeba pamiętać, że KK potępia i zwalcza antysemityzm, potępia nacjonalizm, ale nie potępia i nie zwalcza antypolonizmu.

  W TVP Info, w programie J.Karnowskiego, 11.05.2019r., ks.Zieliński powtórzył to samo dodając, że tego typu protesty przeciw 447 ośmieszają Polskę i Polaków w oczach świata.
  _______________________

  Jako profilaktykę w zwalczaniu czosnkowego odoru polecam Blogerowi:
  ORAL-B Pro-Expert Strong Teeth 500 ml - płyn do płukania jamy ustnej - może warto zacząć go także spożywać, co by przepłukać krew w zwojach mózgowych.
  https://www.happydental.pl/oral-b-pro-expert-clinic-line-500-ml-plyn-do-plukania-ust-bez-alkoholu-b-promocja-b.html
 • @Wican 21:01:38
  "Instytucją polityczną, której m.in. zawdzięczamy wielkość. Polska była wielka, będąc katolicką. Prawdy historycznej nie da się zakłamać."

  Znakomity przykład.
  Tylko niech no mi Komentator objaśni, jak to należy rozumieć, że ta wielka, bo katolicka, Polska, gdy tenże katolicyzm zdecydowanie się już umocnił i rozpanoszył, to właśnie wtedy upadła - rozbiory Polski zaczęły się w XVIII w. (?).

  Analogicznie było po 1945r. Gdy KK przestał być zwalczany przez "komunę" i w latach 1970. był o wiele silniejszy niż w latach 1950., pojawił się przecież "polski" papież, to w 1989r. nastąpił upadek Polski - i dzisiaj nie wiadomo, czy przetrwa nie tylko państwo, ale i naród polski - naród katolicki przecież.
  I gdyby n ie współpraca KK i żydowskiej V kolumny w obalaniu PRL, to czy dzisiaj musielibyśmy protestować przeciw 447 - czy taki problem w ogóle by zaistniał?
 • @Rzeczpospolita 13:37:15
  Tak się złożyło, że Marsz przeciw roszczeniom zorganizowali katolicy, ostrzegł o niebezpieczeństwie katolik Michalkiewicz, ostrzega katolik Braun, zaś anty-katolik DK co zrobił, poza próbami niszczenia polskiej tradycji?

  To Polacy-katolicy podnieśli Korone królestwa Polskiego w 1025, w 1320, to katolicy ostatecznie obronili Rzplitą przed Szwedami , więc Pan tu tylko bruździ i przeszkadza niestety
 • @trojanka 14.05.2019 13:20:17 @MacGregor 14:05:17
  Trojanka:

  Na moje pytanie można było odpowiedzieć krótko:

  "Uważam, że możesz brać udział ale lepiej dopytać organizatorów MN"

  na co reszta tych wypocin? "Wszystko co nadto od złego pochodzi", pamiętasz, coś starasz się ukryć?

  MacGregor

  "Tak się złożyło, że Marsz przeciw roszczeniom zorganizowali katolicy,"

  Tak się złożyło, że to katolicy doprowadzili do tej sytuacji gdy Polacy będą sprowadzeni do roli niewolników,
  wybierając bezmyślnie od 30 lat katolików, chrześcijan itp. do władzy.

  I Wy się jeszcze nie czujecie winni???
 • @kowalskijan584 14:28:00
  Rozumiem,że tylko pańskie wypociny są bezcenne,inni niech piszą to co pan sobie życzy!charakterystyczna postawa jakże bardzo dla pewnej nacji.!cytaty z Biblii???ciekawe..
 • @MacGregor 14:05:17
  Ale mówmy całą prawdę:
  żydo-katolicy doprowadzili RP do rozbiorów w XVIII w. i do jej likwidacji.

  I dalej:
  - a czy to nie żydo-katolicy wybierają w wyborach polityczne elity IIIRP, które niszczą państwo i naród (a także opluwają KK przypisując mu pedofilię) -?
  - gdyby nie współpraca żydo-katolickiego KK i żydowskiej V kolumny w obalaniu PRL (ta współpraca rozpoczęła się już w 1956r.), to czy dzisiaj musielibyśmy protestować przeciw 447 - czy taki problem w ogóle by zaistniał -?
  __________________________

  Polecam lek Neotropli - stosowany jest w leczeniu wielu zaburzeń mózgu, związanych głównie z podeszłym wiekiem oraz trudności w zapamiętywaniu, przypominaniu.
  https://www.doz.pl/leki/p2746-Nootropil

  Może jeszcze nie jest za późno (?).
 • @Rzeczpospolita 18:51:10
  Pan Dariusz Kosiur trafnie zanalizował i przedstawił istotne okoliczności związane z protestem przeciwko 447. Byłoby lepiej, aby Polacy sami się zorganizowali nie tylko przeciw temu zagrożeniu, a nie pod żydowskim przywództwem bez względu na jego charakter. To byłoby nie tylko klarowniejsze, ale przede wszystkim bezpieczniejsze.
 • @trojanka 14:39:05
  tak mnie te komentarze wyprowadziły z równowagi, ze napisałem złośliwy tekst, ale przeszło mi, notatkę skasowałem ( do wyznawców Swarożyca i tak nie doszedłem) i teraz jest mi tylko smutno (po wybuchu nerwów łagodna depresja) ...
  Może w domu wieczorem napiszę jakąs łągodna w formie polemikę, ale chyba musimy niestety byc swiadomi protokołu rozbiezności - są ludzie bardziej nienawidzący KK niż kochający Polskę i musimy z tym żyć, bo co?

  Tekst dotyczy 447, a połowa komentarzy to ataki na katolików - smutne

  pozdr
 • @kowalskijan584 14:28:00
  Polską przez ostatnie 30 lat niepodzielnie rządzili katolicy - Michnika, Geremek, Kwasniewski, Soros, Rockefeller, WSI, byli esbecy - sami katolicy i biskupi u władzy.

  A trzeba było wybierac wyznawców Swarożyca, wtedy byłoby super :)

  nie wiem, po co Kolega pisze takie rzeczy, tłumaczę to emocjami

  PS

  "Wy" nie czuje się winny :)
 • @MacGregor 15:17:41
  Spokojnie Panie Grzegorzu! Większy jest ten......:)))niż ten który jest na świecie.
  Są jeszcze oprócz ataków tzw.Dobre rady.Najlepiej by było, żeby Polacy się zorganizowali,bezcenna rada, same rady.... łoł najlepiej by było... o rany.. No i CO???
  Nie zorganizowali się i "aktywiści" a i dobra rada też gó...no / przepraszam/zrobili w sprawie sprzeciwu do 447!!PYTAM JESZCZE RAZ :KTO I JAK zaprotestował przeciwko 447??????????????????????????
  Która z kanapowych partyjek zarejestrowanych lub NIE,mieniących się "patriotycznymi.... cokolwiek wybąkała na ten temat????????????????
  Która powiedziała" precz z łapami od naszego kraju????NIIII MAAA!!!żadnej, ale DOBRE RADY się sypią jak z rękawa.To takie "bezpieczne".
 • @Analityk 15:14:24
  Całe szczęscie to nie Kolega decyduje, kto jest , a kto nie jest Polakiem.
  Prosze razem z panem Kosiurem zorganizowac swoich "Polaków" i nie mieć do nikogo pretensji.

  nie Pan tez decyduje,kto jest Żydem, a kto nie - to takie nawyki z czasów chyba NSDAP?

  Wtedy, kiedy Polacy-katolicy walczyli z 447, pan Kosiur dzielnie pluł na KK
 • @MacGregor 15:28:24
  Polską przez ostatnie 30 lat niepodzielnie rządzili katolicy - Michnika, Geremek, Kwasniewski, Soros, Rockefeller, WSI, byli esbecy - sami katolicy i biskupi u władzy.

  Trzeba było zmądrzeć i wybierać inaczej, ale żeby rozeznać swoje błędy i wyciągnąc z nich wnioski, do tego trzeba umysłu analitycznego a nie skatolicczałego :D

  "Wy" nie czuje się winny :)

  Super. Sprawa jasna :D
  Cieszę się, że nie poszedłem 11 maja na demonstrację ludzi o takim sposobie (bez)myślenia.

  Nibyś mój wróg ale ile się od Ciebie można nauczyć...
 • @MacGregor 15:32:17
  https://kresy.pl/wydarzenia/polityka/prominentna-poslanka-pis-twierdzi-ze-sprawa-ustawy-447-to-rosyjska-propaganda/
  no comments, nie jestem psychiatrą!!
 • @MacGregor 15:32:17
  https://www.facebook.com/jkm.wolnosc/videos/416744479057225/
 • @kowalskijan584 15:40:21
  "Cieszę się, że nie poszedłem 11 maja na demonstrację ludzi o takim sposobie (bez)myślenia" - dobrze, że się Kolega odkrył, kto jest wrogiem prawdziwym (KK), a kto pozornym. Widac lepsza Judeopolonia niz wielka Polska Katolicka - żal

  "Nibyś mój wróg ale ile się od Ciebie można nauczyć..." - niestety, nie moge się odwdzięczyć podobnym komplementem, nie studiuje psychiatrii i takie przypadki do niczegonie sa mi potrzebne
 • @trojanka 15:40:44
  p.Lichocka - kłamca czasem sam wierzy we własne kłamstwa.
  Ale w Bogu nadzieja i w jego Matce, a naszej Królowej
 • OO przyspieszają, A Ile to protestów "patriotów" w Polsce, aż duszno od głosów protestów dwoją sie i troją wszyscy...!!!
  https://t.co/hau3NMSnFj
 • Orban w Białym Domu!! siedzi i podpisuje dokumenty....
  https://t.co/SPifYQss6r
  https://pbs.twimg.com/media/D6gaT__WwAAomTK.png
 • @trojanka 16:38:21
  https://dzieje.pl/sites/default/files/styles/open_article_750x0_/public/201807/prezydent%20duda.jpg
  za dzieje.pl

  Poroszenko w Sahryniu.

  https://kresy.pl/wp-content/uploads/2018/07/dc600afaf93ed937b27f8d58c956fba5_1531056128-970x542.jpeg
  kresy.pl

  https://cdn.natemat.pl/390933d756fdc6e0529c79aafb5419f2,780,0,0,0.jpg
  natemat.pl


  DUUUMA!!!
 • @MacGregor 10:06:15
  "rzeczony marsz też tubylcom zorganizował okupant" - bynajmniej, prosze nie pierdolic głupot dla samego efektu"
  ----------------
  Kto tutaj głupoty p....... osądzą inni dyskutujący - i tyle mam do powiedzenia na ten - jakże błyskotliwy komentarz, którego każdy szanujący się troll by się powstydził.
 • @MacGregor 15:32:17 - ale czy jest się głupcem, czy myślącym osobnikiem, każdy Polak decyduje sam
  Beniowski – J. Słowacki

  O Polsko! jeśli ty masz zostać młodą
  I taką jak ta być, co dzisiaj żyje,
  I być ochrzczona tą przeklętą wodą,
  Której pies nie chce, wąż nawet nie pije;
  Jeśli masz z twoją rycerską urodą
  Iść między ludy jak wąż, co się wije;
  Jeśli masz zrównać się z podstępnym Włochem:
  Zostań, czym jesteś — ludzi wielkich prochem!

  Ale to próżna dla ciebie przestroga!
  Ciebie anieli niebiescy ostrzegą
  O każdej czarze — czy to w niej przez wroga,
  Czyli przez węża i pająka swego
  Wlane są jady. — Jesteś córką Boga
  I siostrą jesteś Ukrzyżowanego.
  Ciebie się żadna trucizna nie imie;
  Krzyż twym papieżem jest — twa zguba w Rzymie!

  Tam są legiony zjadliwe robactwa:
  Czy będziesz czekać, aż twój łańcuch zjedzą?
  Czy ty rozwiniesz twoje mściwe bractwa,
  Czekając na tych, co pod tronem siedzą
  I krwią handlują, i duszą biedactwa,
  I sami tylko o swym kłamstwie wiedzą,
  I swym bezkrewnym wyszydzają palcem
  Człeka, co nie jest trupem — lub padalcem.
 • Trwa wojna o wypłatę roszczeń żydowskich | Jacek Wilk
  https://youtu.be/WxyGBMiwDDw
 • @MacGregor 15:47:29
  ,,Dla nas, Partyjniaków prawdziwą ojczyzną jest Związek Radziecki. Tylko bez Żydów ,,. Dlatego tak kłuje ich w oczy kler. I wiara. To dzieci tow.Moczara. Dzieci i wnuki. Cóż, nowe pokolenia rosną, nie tylko żydokomuny. Inni ubowcy też się rozmnażali jak widać.
 • W naszym Narodzie brakuje czynnika, który nas połączy! | M. Kołodziejczak i R. Bąkiewicz
  https://youtu.be/Df45tQoiPzM
 • Efekty dojenia i niewolnictwa już idą pełną parą!
  https://t.co/M476BNWt3w
  Słono zapłacimy za drogi gaz zza mórz i oceanów...
  Przez kilkanaście lat PGNiG będzie musiało odbierać ponad 10 mld m3 rocznie najdroższego gazu na świecie. Nie chcą płacić takiego frycowego gazowe koncerny europejskie, gdyż gaz amerykańskie jest o połowę droższy od europejskich giełd.

  Andrzej Szczęśniak
 • @MacGregor 15:45:59
  "dobrze, że się Kolega odkrył kto jest wrogiem prawdziwym (KK), a kto pozornym."

  no to już przesada!

  nieraz już na Neonie JAWNIE DAWAŁEM WYRAZY UZASADNIONEJ NIECHĘCI DO KrK więc robienie ze mnie jakiegoś niby tajnego agenta co się czai i ukrywa i nagle odkrywa się z antykatolicyzmem to zwykła ... krótka pamięć? nieuwaga? hasbara? przyprawianie mi gęby? chęć dopieprzenia mi?

  "lepsza Judeopolonia niz wielka Polska Katolicka"

  Konfucjusz powiedział:

  "Polska Niepodległa to polska lechicka,
  i nie żadna tam pejsata ani katolicka".
 • @Analityk 15:14:24
  Gdzie , kto , jak i kiedy . Polacy mogą tylko od 30 lat skomleć na portalach , niestety wybranych . Reszta pelikanów i tak nie wie o co chodzi . Salut . Ps .Popierajmy każdy anty system.
 • @Rzeczpospolita 19:32:19
  Gamoń ?. Salute :)))
 • @kowalskijan584 20:20:56
  Intelektualista Macgregor nie potrafi odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Czy wyznawca innej religii niż katolicka może dostąpić zbawienia i wstąpić do Królestwa Bożego. Ale w mędrkowaniu to jest mistrzem.
 • @kowalskijan584 20:20:56
  :))))))) Ty to poważnie , czy do kompa w Tworkach się dostałeś . Salut :))) Ps . Tylko pytam ?.
 • PILNE! Delegacja z Izraela w Polsce, pedofilia w Kościele i bierność Polaków! Piotrowski i Łuksza!
  https://youtu.be/vSH2rvE3Src
 • @MacGregor 15:17:41
  O ile dobrze odczytałem pana elaborat to pan pierwszy i bez powodu zaatakował "sławian, lechitów i wyznawców Swarożyca". Ja tam na smartfonie za boga nie mogłem odróżnić polaka-katolika od polaka-lechity. Ale pan jesteś pewnie specjalnie szkolony. Szacun.
  Kto mieczem wojuje ten na starość głupieje czy jakoś tak.
  CWKP.
 • @Repsol 20:58:19
  Czy niejaki Liroy znany producent pornoli to też antysystemowiec?
  Chyba muszę poszerzyć horyzonty.
 • @d.jaś 22:36:52
  Albo dokładnie odwrotnie , bracie obrzezany inaczej . Kumasz ?. : )))))
 • @d.jaś 22:52:26
  Akurat on ma wyje...e na żydków . Rozumiem że ciebie akurat to musi zaboleć . Salut . )))))
 • @Repsol 22:59:36
  I co Repsolu odkąd nie jesteś adminem to jakoś słabo. Innych obelg to już nie ma?. Chyba nie zaprzeczysz, że Liroy to producent pornoli.
  Do czytelników - a sprawdźcie czy Liroj nie kręcił pornoli.
  Ja też niebracie mam wyjebane na takich żydków jak ty!
  Masz rację jestem obrzezany inaczej niż ty!
  https://www.filmweb.pl/news/%2269+fantazji%22+-+Liroy+kr%C4%99ci+film+erotyczny-21468
  https://www.youtube.com/watch?v=IGCLBnrI_Bs
  Salut. Amigo. Paniał?
 • @MacGregor 15:32:17
  Ja nie muszę o tym decydować, ja wiem, kto nim jest. Nie swoich "Polaków" tylko Polaków. Bardzo Pan jest chaotyczny.
 • @Repsol 22:59:36
  Aaa..... zapomniałbym muza dla ciebie:
  https://www.youtube.com/watch?v=buB6-pEoJUs
  no i poproś swoich kolegów adminów.....no wiesz.....jak zwykle
 • Żadne przebudzenie.
  Po prostu jeszcze jeden ddobny wyłom w murze.
  Takich wyłomów musi być mnóstwo i każdy Polak może jakiś mniejszy lubwiekszy zrobić.
  Najprostszy jest bojkot produktow i uslug oraz szptana propaganda.
  W końcu mur runie.

  Byle za nim nie było fosy lub drugiego, jeszcze potężniejszego muru.

  Wracajac do tematu.
  Problemem jest socjalizm i komunizm rujnujacy Polskę.
  Przy obecnym zadłużeniu wystarczy sama groźba nie wykupienia kolejnej transzy polskich obligacji, żeby postawić rząd do pionu.
  Owsz poem, taka groźba, czy nie wykupienie obligacji nic by nie dały, gdyby nie socjalizm.
  Poprostu sila gospodarcza Polski, nasz mjatek i dochody, wzroslyby CO NAJMNIEJ 10 razy, relatywnie obniżając tak nasze zadłużenia i łamiąc solidarność "rynków".

  Przypomnę, że gdyby nie idiotyczne programy rozdawannicze, ktorych celem bylo wywolanie inflacji, w celu rabownia z 80 miliardow zł rocznie z 800 miliardów polskich prywatnych oszczędności, nasze zadłużenie by nie rosło, ale spadało.
 • @zadziwiony 21:00:59
  "Intelektualista Macgregor nie potrafi odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Czy wyznawca innej religii niż katolicka może dostąpić zbawienia i wstąpić do Królestwa Bożego."

  Jeśli jest prawdziwym katolikiem i zna doktryne krk to wie, że bez widocznej przynależności do krk każdy inny jest skazany na potępienie. Ale nie może tego głośno powiedzieć bo jakby to wyglądało :)

  Ja nie mogę od sir MacGregora wydobyć odpowiedzi na znacznie łatwiejsze pytanie: czy na Marsz Niepod. mogę przyjść ze znakami nie-katolickimi i nie dostać w gębę ? :)
 • @trojanka 17:11:16
  Pozwole sobie Pani odpisać.
  Tak n prawdę, jedyne co mają, by nas naciskać, to agenturę i jurgieltników w Polsce.
  Nic wiecej.
  Sankce?
  W odpowiedzi natychmiast możemy sprzedać ich obligacje, ktore nie wiado o pomco trzymamy.
  Kolejne sankcje?
  Co gazu nam nie sprzedażą?
  To my od nich nie kupimy i to będą realne sankcje?
  Nie będą nas bronić i wycofają wojska?
  Przecież oni chcą tu zrobić pole bitwy w ograniczonej wojnie raczej niż nas bronić.
  Tarcza?
  Nas nie obroni, bo to ich ma bronić naszym kosztem, wystawiajac nas na pierwszą salwę, na której konflikt może się zakończyć.
  Broni nam nie sprzedadzą?
  Zrobimy sami lubkupimy 3x taniej.

  A jak będą skakać, to mogą mieć tysiąc kilometrow na zachód dalej rosyjską broń.

  Porownanie ze Szwajcarią jestchybione, bo oni prowadzili rozległe i niezwykle intratne interesy ze stanami, dlatego po przeliczeniu, zdecydowali się zapłacić.
  A znając Szwajcarów, będą to najdrożej wymuszone pieniadze dla us i państwa okupujacegp Palestynę.
  Poczekamy, zobaczymy.
  My prowadzimy interesy w stanach w mikroskali i nawet nie odczujemy ich utraty.
  Prawdopodobnie z Estonią mamy większą wymianę handlową i większe i inwestycje.
  Tak, że pozostaje tylko agentura inurgielt.
  W taki właśnie sposób upadla I RP.
  Agentura i jurgielt, co widać, słychać i czuć na kazdym kroku.

  Proszę zauważyć, że wobec Bialorusi jakoś nikt żadnych uroszczeń nie wysuwa.
 • @Rzeczpospolita 14:03:46
  Każde państwo ma etapy wzrostu (Bolesław Chrobry) i upadku (XVIII wiek). Ale to nie katolicyzm był przyczyną tego kryzysu. Nawet przy rozbiciu dzielnicowym to polscy hierarchowie rozumowali w kategoriach całego państwa (np. arc. Jakub Świnka)
 • @kowalskijan584 14:28:00
  UW, SLD to antykatolicy. Tak samo POPiS. Czyli to antykatolicy doprowadzili do obecnej sytuacji.
 • @Rzeczpospolita 14:45:04
  A czy to nie jakis Kosiur uderza w próby budowania wspólnoty polskiej? Podajesz rękę syjonistom. Albo jesteś zdrajcą, albo agentem, albo kretynem, albo tylko naiwniakiem. Innej mozliwości nie ma.
 • @kowalskijan584 15:40:21
  Ale ty głupi jesteś. CHyba zbyt głupi i zbyt prostacki na agenta. AntyPolakiem jesteś.
 • @zadziwiony 21:00:59
  A jakie to pytanie ma związek z tematem? Kolejny parch, próbujący rozbic dyskusję.
 • @d.jaś 22:52:26
  Rap jest antysystemowy.
 • @kowalskijan584 07:39:30
  Kowalski Marian, który jakoś jest znanym antykatolikiem, był ważnym czynnikiem marszy. Ale to nie pizda jak ty, która sie boi. I nie tego, że dostanie w dziób, tylko, że mocodawcy pustynni mogą nie zrozumieć, że to tylko krecia robota bo kowalskijan chce dostać jaką robotę w jakiejś cieciówc, gdy oni przejmą nasz kraj.
 • Jezus!!Chwała Tobie!
  https://youtu.be/1by8JEwPifo
 • @Wican 09:28:50
  Dokładnie tak!świeżo się rejestrują, "tykają" adminów żywcem jak parchy z niepoprawionych ....bo góra dała zadanie , zaatakować Marsz przeciwko 447 i Konfederację!
 • @Wican 09:25:00 @Wican 15.05.2019 09:31:24 @Wican 15.05.2019 09:27:30
  "UW, SLD to antykatolicy. Tak samo POPiS. Czyli to antykatolicy doprowadzili do obecnej sytuacji."

  Ale sami się do tej władzy wybrali czy ktoś ich wybrał?
  Zdradzę ci tajemnicę: wybrali ich katolicy.

  "Kowalski Marian, który jakoś jest znanym antykatolikiem,"

  On chyba antypapistą ale katolikiem. Chyba że coś mu się pozmieniało.

  "Ale ty głupi jesteś. CHyba zbyt głupi i zbyt prostacki na agenta. AntyPolakiem jesteś."

  Upominam cię, że popełniasz grzech gniewu. Bóg to widzi i cię pokarze, marsz do spowiedzi grzeszniku!
 • @kowalskijan584 11:48:17
  Dałbym Ci w głupi ryj, ale nie honor dla mnie tłuc półgłówka.
  Ty antykatroliku przyczyniłeś się do obecnej sytuacji
 • @Wican 09:26:07
  Jest inna możliwość, taka, że to właśnie ty jesteś kretynem albo trollem - stąd twoja bezczelność -, który zapomniał:
  - o współpracy KK z żydowską V kolumną (KOR w latach 1970. zaczynał protesty w kościołach)
  - o udziale KK w obradach okrągłego stołu,
  - o naganianiu Polaków do UE,
  - o potępieniu antysemityzmu i nacjonalizmu Polaków.

  Chrześcijaństwo i Kościół a upadek Polski - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/136277,chrzescijanstwo-i-kosciol-a-upadek-polski
 • @Autor i Komentatorzy
  Ma ktoś może link do tego marszu z widokiem z drona albo z jakiegoś dachu?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930