Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1897 postów 2686 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

„Jezu Icki” czyli o właściwy stosunek Konfederacji do PiS-u.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Historia przyśpiesza na naszych oczach ... oraz przyznaje rację panu Krzysztofowi Karoniowi w tym, jaki powinien być stosunek konfederatów do PiS-u.

Zdjęcie wprowadzające: tzw. piątka Kaczyńskiego.

Gwoli wstępu dwie świeże informacje:

Propaganda Kaczyńskiego i Morawieckiego legła w gruzach. Żydzi nie odpuszczają ws. tzw. majątków bezspadkowych i alarmują dziennikarzy w USA

Konfederacja – wspólna lista narodowców i Korwin-Mikkego – może być zagrożeniem dla wyniku PiS – pisze "Rzeczpospolita".

Jednym z głównych tematów, który napędza Konfederację w tej kampanii jest sprawa dotyczącej zadośćuczynienia za majątek zabrany ofiarom Holokaustu tzw. ustawy 447. Politycy Konfederacji wielokrotnie podkreślali w tej kampanii, że rząd PiS jest w polityce zagranicznej zbyt uległy "Izraelowi i Waszyngtonowi" - czytamy w "Rzeczpospolitej".

[uwaga! cytat zawiera kłujące w oczy kłamstwo, bo nie chodzi o majątek „zabrany ofiarom”, ale o mienie bezspadkowe].

Z jednej strony zdaje się potwierdzać informacja podana przez JKM „Krula” o rzeczywistym poparciu dla propolskiej Konfederacji na poziomie 10% (mimo przemilczeń i wypuszczeniu na nich wyleniałych burków i azorków ze „Strefy Wolnego Słowa” z nudnym juz oskarżeniem o ruską agenturalność.

Z drugiej żydowscy złodzieje nie odpuszczają (zwłaszcza, że złoty cielec do zrabowania na Polsce i Polakach jest takich rozmiarów, że bandyci mogliby liczyć na bezkosztowe przejęcie polskiego terytorium razem z milionami dobrych niewolników, słowem, druga Palestyna, tylko, że pod każdym względem lepsza – i klimat łagodniejszy i słowiańscy Palestyńczycy łatwiejsi do spacyfikowania.

PiS został na nasze szczęście w sprawie 447 przyparty do muru przez Konfederatów (wliczając do ich grona nestora publicystyki patriotycznej i konfederatę honoris causa, red. Stanisława Michalkiewicza), że volens nolens musiał zmienić narrację (narracja w tym znaczeniu to de facto synonim kłamstwa szerzonego na użytek wyborców):

O ile jeszcze niedawno podpisana przez sługusa Wielkiego Syjonu, Trumpa, ustawa (UN)JUST Act 447 była wewnętrzną sprawą Ameryki, tak teraz grupa rekonstrukcji historycznej Sanacji robi nam powtórke z „nie oddamy ani guzika” (co oznacza, że sami z siebie oddadzą nie tylko guziki, ale i osrane ze strachu gacie).

[Jednocześnie przy użyciu medialnych przydupasów prowadzona jest wyjątkowo głupia i szkodliwa kampania lekceważenia niebezpieczeństwa, przypisując je ... tak, zgadli Państwo, rosyjskiej propagandzie:

Lisiewicz komentuje zamieszanie wokół ustawy 447. „Rosja musiała w jakiś sposób zareagować”

Ustawa 447 - co oznacza dla Polski? Debata w Polskim Radiu: "Obawy nie wydają się słuszne"

Dużo emocji wokół ustawy 447. Andruszkiewicz: Komuś zależy, by te sprawy dominowały w kampanii

Zapytany o to, na ile "wschodnie źródło", ma to "zamieszanie i podgrzewanie emocji" wokół ustawy 447, Adam Andruszkiewicz stwierdził, że "o tym można mówić publicznie".

Polityka korumpuje ludzi moralnie słabych, ale poseł Andruszkiewicz jak widać w ogóle nie należy do kręgowców.

I jeszcze Cezary „Trotyl” Gmyz na twitterze:

Wreszcie znalazłem trochę czasu i przeczytałem tekst źródłowy czyli tzw. ustawę 447. Wbrew narracji walącej ruską onucą na kilometr, dotyczy ona mienia wspólnotowego, religijnego. Polska tę sprawę uregulowała już w 1997 roku ustawą o stosunku do Gmin Wyznaniwych Żydowskich

10:07 - 7 maj 2019

W odpowiedzi do@cezarygmyz

Czyli Pompeo i Żorżetttta to ruskie onuce ? To przecie oni podnieśli raban że Polska ma się wywiązać z roszczeń i uregulować prawo tak żeby bulić

Cezary “Trotyl” Gmyz 21 godz.21 godzin temu

właśnie ten tweet wali ruską onucą

 

Prawda, jaka równie cięta, co merytoryczna riposta? Potrafi wyczuc ruskie onuce na pięc tysięcy kilometrów, ale duszącego odoru czosnku już nie zauważa ...

Widzialem gdzies takiego mema: prezydent Putin do premiera Nachuja:

- Bibi, jak ty to robisz, że Polacy się ciebie słuchają?

- To proste, oskarżam tych, którzy nie chcą się słuchać o bycie twoimi agentami!

 ].

Wątłe i spóźnione zaprzeczenia PiS-u w sprawie żydowskich uroszczeń rozbójniczych nie mają żadnej wartości prawnej [miałoby ja przyjęcie przez Sejm choćby ustawy wg projektu Michalkiewicza] i skierowane są li tylko do odczuwającego coraz większy dysonans poznawczy własnego elektoratu, ale i tego jest zbyt wiele dla bandytów z przemysłu holokaustycznego (patrz link na samym początku).

Gdyby ta sprawa nie dotykała Polski, gdyby nie stanowiła największego po roku 1939 zagrożenia dla panstwa i narodu, to możnaby sie śmiać, a wobec PiS-u odczuwac schadenfreude, tylko, że kiedy Żydzi i Amerykanie będą z pogardą spuszczac w kiblu niepotrzebne już pisowskie marionetki, do tego samego kibla spłyniemy my wszyscy, więc nie tędy droga.

PiS wije się dziś jak piskorz wciśnięty przez własne kłamstwa i kretactwa między opinię swojego własnego patriotycznego elektoratu (WIĘKSZOŚĆ ich wyborców to tacy sami POLACY i PATRIOCI jak my, nawet jeśli czasami zbyt wolno jak na mój gust rozwijają mózgowe zwoje, podobnie sprawa ma się z większością Klubów Gazety Polskiej – por. Grzegorz Braun do klubów Gazety Polskiej) a coraz bardziej rozzuchwalonych handełesów holokaustem i ich amerykanskiego „ochraniarza-gangstera”.

W tej sytuacji przed Konfederacją stoją dwa pilne zadania:

 

Pierwsze to walczyć o jak największe poparcie dla samej siebie (wg znakomitego sformułowania Grzegorza Brauna do wahających się pro-pisowskich patriotów: „Jeśli nadal wierzycie w dobre chęci PiS-u, to puśćcie nas przodem jako lodołamacz; my tez jesteśmy PiS-em, tylko bardziej, konsekwentniej, bez klękania przed Żydami”)

Drugie to zapewnić PiS, iż po jesiennych wyborach Konfederacja w Sejmie nie będzie bynajmniej opozycją totalną i KODerastyczną, ale opozycją wobec Polski i polskiego rządu LOJALNĄ. I w dobrych dla państwa i narodu polskiego wysiłkach będzie PiS wspierać, tak jak w złych, głupich i wobec naszych wrogów służalczych będzie oponować. I jakie by nie były w Ojczyźnie rachunki krzywd , to Konfederacja nie pozwoli, zeby Niemcy, Żydzi, Rosjanie, Easkimosi czy Papuasi zmieniali nam rząd, pisali nam prawo, pouczali, co nam wolno, a co nie itd itd.

(chodzi o to, żeby napierany z każdej strony rząd „dobrej zmiany” nie wpadł w jakąś panikę i nie padł plackiem przed bandytami z wołaniem”bierzcie, co chcecie, tylko nas nie bijcie”)

PS

Może dlatego, ze jest to głos pracownika naukowego, akurat ten apel napełnił mnie większą niż zwykle nadzieją:

dr Leszek Sykulski zaprasza na marsz #STOP447

Jest nas na swiecie ponad 60 mln – nie ma powodu, by choćby najbardziej bezczelni i rozzuchwaleni bandyci mieli nas zjeść w kaszy.

  

KOMENTARZE

 • Autor
  Co Pan to kombinuje? - Antypolityczna koalicja? Nowa zmowa antynarodowa pookrągłostołowa? Nowa bandycka zmowa? Tolerowanie patologii i zdrady?

  Po wyborach ani PiS, ani PO, ani nic co by się wyłoniło z ich rozpadu i przekształceń nie może mieć żadnej politycznej racji bytu.
  Czas już głęboko zakopać wszystko co się z nimi wiąże i zabrać się ostro za naprawianie wszystkiego co zepsuli.
  Dla nich nie może być już żadnej tolerancji. Żeby obiecywali że już będą najgrzeczniejsi, to im już wierzyć nie można.
  I pamiętać trzeba że politykom nigdy przebaczać nie wolno. Ich nie wolno traktować jako ludzi. Zresztą już pokazali że to bestie w ludzkiej skórze i antypolacy.

  Nowa ordynacja wyborcza znosząca jakiekolwiek listy wyborcze poza zbiorczą. Komisje wyborcze gwarantujące niefałszowane wybory. Ścisłe przestrzeganie dostępu do sfery polityki wyłącznie polskim patriotom oraz osobom bez zarzutów moralnych. - To pierwsze ustawy które muszą być uchwalone.

  A Konfederacja jak tak jasno postawi sprawę to może uzyskać nie 10, a przynajmniej 70%.
  Taki cel sobie stawiać trzeba.
  Co wyjdzie to wyjdzie, ale próbować to nasz obowiązek i konieczność. Przed większym zagrożeniem jak dziś, włącznie zaborami to Polska jeszcze nie stała.
  Jeśli da się to zrobić bezkrwawo, na drodze wyborów, to na tym nam się trzeba skupić..
 • @miarka 17:03:06
  jestem (skądinąd za s.p. Jędrzejem Giertychem, nie mylic z "koniem") przeciwnikiem zawartej w "Warszawiance" 1831 roku koncepcji pokerowej "dziś twój triumf albo zgon"

  Konfederacja - którą z całego serca popieram - może przejąc władzę, ale najwcześniej za 4 lata, a nie teraz, bo nie ma nawet na to kadr.
  Grzegorz Braun zachrypł, prof. JR Nowak dwoi się i troi,ale daru bilokacji nikt nie ma.
  orban na obecne poparcie na Wegrzech ile pracował?

  No i 70% to piękna, ale fantazja. Daj Boże niech będzie 15% jesienią - i co Pan wtedy zamierza? Otóz jedyną wtedy opcją jest lojalna opozycja -jakopisalem w treści

  pozdr
 • @miarka 17:03:06
  no i napisałem jak byk "lojalna OPOZYCJA",a nie KOALICJANT

  pozdr
 • Przecież ci od Belzebuba
  nie potrzebowali żadnej liczby - 447 - aby nas strzyc i golić na niespotykana skalę - od 1989 roku.
  Wniosek?
  Tym razem ci od Belzebuba - szykują nam coś gorszego od strzyżenia i golenia.
 • @MacGregor 17:36:23
  "no i napisałem jak byk "lojalna OPOZYCJA",a nie KOALICJANT"

  Nie istnieje opozycja do patologii. Jeżeli patologia jest tolerowana to już jest to zbójniczy układ i wspólnictwo z bandytą, choćby nazywane mniejszym złem czy złem koniecznym.
  Owszem, istnieje zło konieczne ale z celem moralnym.
  A jak oni - jedni i drudzy pozostają w układach z wrogami Polski to i sami są wrogami Polski i o żadnej moralności nie ma mowy.
  Stare polskie przysłowie mówi: "Dopóki lis ma choćby jeden ząb, nie ma mowy o żadnej moralności".
  - A oni zęby żeby nam szkodzić wciąż by mieli. Wynik 10-15% nic a nic nie daje. Zrobili by co by chcieli, a za cztery lata o Polsce i Polakach mało kto by pamiętał.
 • Autor
  Jako trzecie zadanie dodalabym: zadnego wiecej goszczenia Knesetu w naszej Polsce. Blizej im do Waszyngtonu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031