Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1893 posty 2675 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Marian Miszalski: Waszczykowski proponuje - my też…

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poseł Witold Waszczykowski, b.minister spraw zagranicznych, złożył zaskakujące oświadczenia wskazujące, że lepiej nadawałby się chyba na posła Knesetu lub ministra spraw zagranicznych Izraela.

Powiedział mianowicie niedawno, że  „sprawa ekshumacji w Jedwabnem powinna być rozstrzygnięta w trójkącie Polska-Izrael-Stany Zjednoczone” dodając przy tym, że takie rozmowy „powinny być prowadzone nie przy otwartej kurtynie, ale poufnie”.

  Takie stanowisko z pewnością wyraża punkt widzenia żydowskich rasistów i musi ich szczególnie cieszyć.

 Sprawa ekshumacji w Jedwabnem celem ustalenia, jak było naprawdę – to wyłącznie sprawa polskich władz (polskiej prokuratury) i polskiego prawa, które w takich przypadkach wręcz nakazuje  ekshumację. Żadni rabini ani żydowscy lub amerykańscy politycy nie są tu do niczego potrzebni.

 Po wtóre: jakiekolwiek ewentualne rozmowy w tej sprawie z przedstawicielami Izraela czy Stanów Zjednoczonych powinny toczyć się nie „poufnie”, ale właśnie przy jak najszerzej otwartej kurtynie: odsłoniętej nie tylko wobec polskiej opinii publicznie, ale i europejskiej  (Bruksela) i światowej (forum ONZ w Nowym Jorku).

 Postulowana przez Waszczykowskiego „poufność” stwarza tylko żydowskim rasistom i ich poplecznikom możliwości manipulacji, szantażu i politycznej korupcji.

  Na marginesie: jeśli Warszawa okazała się akurat dobrym miejscem dla „ międzynarodowej konferencji bliskowschodniej dotyczącej bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie” – to dlaczego Teheran nie  mógłby być akurat dobrym miejscem dla „międzynarodowej konferencji na temat zagrożenia żydowskim rasizmem w Europie Środkowowschodniej”?

  Czy poseł Waszczykowski przynajmniej zaproponuje taką konferencję?...

   Czy p.Waszczykowskiemu przychodzi to do głowy - czy  raczej „takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy”?...  Od działaczy o ambicjach politycznych należałoby jednak wymagać więcej wyobraźni.

Źródło: http://marianmiszalski.pl

 

PS

Specjaliści od ruskiej agentury (np. pani Agnieszka Romaszewska przyznała kiedys, że ma taki wewnętrzny wykrywacz tejże, nie będziemy wnikac, wrodzony czy nabyty) zarzucą mi, że walę w ten biedny PiS bez opamietania, jakby mi osobiście Putin płacił. Nie rozumiem rzekomej moralnej wyższości jurgieltu wypłacanego w izraelskich szeklach nad jurgieltem w rublach – byle wymienić potem po dobrym kursie, ale niestety nie płaci mi ani Putin ani jego poputczikowie, może i szkoda.

Uważam, że akurat dekonstrukcja bredni p.Waszczykowskiego, byłego szefa MSZ, służy również samemu PiS-owi, zwracając uwagę na fakt, iż nie wolno powierzac najwazniejszych funkcji państwowych ludziom tego pokroju.

  

KOMENTARZE

 • Idioci
  Mają to do siebie, że są szczerzy. W sumie dobrze się stało, że Waszczu jest taki wylewny i mówi nam jak jest. Głupi ale też trochę sprytny, bo tą wypowiedzią przy okazji podlizuje się i Żydom i Amerykańcom. Także jak już zbudują Polin , to Waszczu będzie kiblowym dziadkiem w jakimś kibucu. Dba chłop o swoją przyszłość.
 • Problem w tym, że
  Piekło i tylko ono - dysponuje tutaj wielkimi mediami - więc kreuje fakty a z prawdy robi kłamstwo i odwrotnie.
  Wniosek?
  Większość ludzi odbiera świat poprzez media - a jest to świat podstawiony ludziom przez dzieci diabła.
 • idioci czy agenci
  zdecydowanie stawiam na idiotów - bo nikt poważny nie wziąłby takich na agentów
 • @Andrzej Tokarski 13:15:50
  No nie wiem, Panie Tokarski. Pamięta Pan historię imć Rocha Kowalskiego z "Potopu". Może chodzi oto, że idiota wykona to co mu się nakaże i nie ma zagrożenia, że zacznie coś kombinować na własną rękę. Problemem jest to, żeby nie spotkał na swej drodze jakiegoś Zagłoby.
 • WPS
  Panie MACGREGOR, w związku z tym, że często używa Pan tekstów p. Mariana Miszalskiego i tak jak wyżej dopisuje jakieś P.S. albo " ukrasza" Pan te teksty swoimi " przemyśleniami" spytałem Marian Miszalskiego, czy znane są Mu pana poczynania. Nie jestem agentem biznesowym p. Mariana, ale często dziwiłem się treścią pogladòw MCGREGORA- Miszalskiego.Niech Pan pisze raczej we własnym imieniu, gdyż p. Marian nieświadomy Pana poczynań był zbulwersowany.
 • @Jabo 13:46:21
  wiem - ale zasługują jedynie na miano idiotów - czynienie z nich agentów nadmiernie zawyża ich rangę. Kategoria agentów przysługuje im tylko w ramach procesu karnego, którego trzeba im życzyć
 • @Andrzej Tokarski 13:15:50
  Idiota, ale pożyteczny, to często wykorzystywany obiekt do manipulowania społeczeństwami.

  Takiego idiotę TW Bolka zrobili noblistą i "mędrcem Europy" i ten ciągle miesza w łepetynkach dużej części społeczeństwa.

  Po jego wiekopomnym pomyśle z 2013 roku, kiedy to proponował stworzenie z Niemiec i Polski jednego państwa pn. "Europa"(co za profanacja Rzeszy Niemieckiej), teraz proponuje likwidację UE i budowę nowej struktury opartej na jego"dziesięciu przykazaniach" wygenerowanych z jego komputera najnowszej generacji.
 • @stanislav 15:03:27
  Ma Pan całkowitą rację - kiedyś raz się spytałem o pozwolenie, ale to było dawno.
  Myślałem, że ten tekst wpadnie do szufladki "Co piszą inni", a nie bez sensu na SG
  Uważam pana MM za znakomitego publicystę, który zasługuje na szersze rozpropagowanie i jedyny sposób na jaki wpadłem, to kopiowanie z jego bloga tutaj, w sumie nieuprawnione.
  W wolnej chwili pokasuję kopie jego wpisów na moim blogu, zwłaszcza, że spełniły swoje reklamowe zadanie (nie wobec mnie, ale wobec Autora)

  pozdr
  McG
 • Otwartym tekstem żydzi chcą wmówić światu, że Polacy nie byli ofiarą II WŚ
  a ten spolegliwy wobec żydo_narracji chce w zaciszu gabinetów mossadu ustalić prawdę w trójkącie, czy nas to dziwi, ależ skąd, partia interesu syjonistycznego gra razem z przemysłem holocolo, to tak jakby np. walesa usłyszał na ucho od tacherowej kto zabił sikorskiego i do końca swoich dni nie ma prawa o tym mówić
  Głupotą jest mniemanie, że Polacy są durniejsi od pisu a granie do jednej bramki z największymi mordercami wcale mnie nie dziwi, ten żmijowaty gen poparty szeklami robi swoje, brawo waszczykowski tak dalej, a Naród w końcu zmądrzeje.
  Kiedy ustawa w sprawie majątku bez spadkowego, Michalkiewicz na kolanie ją naPISał a działanie jej niszczy wymysły żydokracji, zależy wam na tym czy już nie ?
 • Zauwazyl pan Marian cyt:
  Takie stanowisko z pewnością wyraża punkt widzenia żydowskich rasistów i musi ich szczególnie cieszyć. "
  Tak oczywiscie, ale co wyraza bezposrednio …..to stan umyslu pana Wszczykowskiego i reszty elitaskuff PiSu…
  Ten stan umyslowy jest charakterystyczny dla sluzalczych elit, potomkow polskiej szlachty goloty...fenomenu w skali swiatowej!!!!
  To stan umyslowy pozbawionych majatkow zostawionych tylko z pelnia praw.... i "Honorem":-)))) Tzw. kasta sluzalcza- jurgieltnicza, ktora na wymiane ma tylko to co ma:-)))
  Patrzac do literatury odnajdujemy cytaty: np.. pod listem pan Cz, sklada podpis…. " sluga, sluzka i podnozek"
  Za odpowiedni baserunek , zatem mozna bylo sie "panem bratem" podetrzec ..trzeba bylo tylko lapac za szable...bo inaczej mozna bylo ja sobie wbic do..mniejsza z tym...gdzie... Ale metoda ta sama. i tradycja tez ta sama:-))) sakramencka tzn.pardon ... sarmacka….
  A, ze takie puszczanie oczek, minek i baczkow w kierunku ...arendarskim??? coz mistrz Feredro wyraznie pisal,,
  ,i jak z procy szlachcic leci
  i do swego komisarza
  idzie w sluzbe za szafarza…
  Czy to cieszy rasistow zydowskich….Otoz moze si epan zdziwi ale wcale nie..Oni do tego tak przywykli przez wieki..ze to uwazja za norme. Nie widzi pan tego???
 • @MacGregor 15:12:37
  Jedwabne, Oświęcim i inne miejscowości w Polsce, są wyłączone z jurysdykcji Polskiej. Żydzi decydują co i jak. Niedawno zwiedzałem obóz zagłady w Oświęcimiu Polaków i żydów i spotkał mnie szok. Nie można wnosić Polskich flag, a tylko żydowskie. Grupa Polaków nie chciała zwinąć flag z barwami Polski, bo tak chciał dyrekcja muzeum, to zadzwonili na Policję i grupę Polaków usunięto z muzeum. Więc się pytam, czy to jeszcze Polska, a może już Polin.
  Pozdrawiam.
 • "Holocaust" jako selekcja i kreacja "zdolnych do odnowy żydostwa" raczej się nie udał z wielu względów
  Naród nowohebrajski uformowany został z alii pilsudczykowskiej i stalinowsko andersowsko bermanowskich formalnie i zbyt realnie walczących z głownie muzułmańskim środowiskiem nieprzejednanie wrogim i trudnym do pasożytniczego wykorzystywania przez "potomstwo Abrahama".. Uniweraslizm talmudycznej rasy jako wzoru narodowego pasożytnictwa po wsze czasy wymaga potwierdzenia niwelacją polskiego przypadku nieudanych prób wciągnięcia do zbiorowej odpowiedzialności golusu za holocaust jako potwierdzenia leninowskiej zasady największego cierpienia ucisku przez naród uciskający (w porównaniu z uciskiem narodów uciskanych)(.
 • @provincjal 09 15:41:59
  Jak traktować to bydło skoro przeżarte szeklami mózgi wytwarzają takie żmijowate myśli, dlaczego, już sobie sam odpowiedziałem, rządy mieniące się polskimi chowają łby w PIaSek, gdzie honor Polaka aby jeb...mu żydowi wygarnąć to co myślą o nich Polacy ?
  Najpierw trzeba się postawić mordercy świata ussa i wygnać ich na zbity ryj a potem "uregulować" stosunki z żydami, przenieść auschwitz na synaj, muzeum polin zrównać z ziemią, albo zrobić muzeum nienawiści żydów do Polaków, które zresztą pod płaszczykiem jest, zerwać jakiekolwiek więzi z żydami, ja już się nie dziwię pogromom i wywaleniu zydów z hiszpanii, francji, holandii, niemiec, wpadliśmy na własne "życzenie" i naszą wspaniałomyślność, której nagrodą ma być polin na Naszych Polskich Ziemiach !
  Nie pozwólmy na to !
 • @provincjal 09 09:13:54
  I jeszcze link do szma...rza !
  https://fakty.interia.pl/swiat/news-lapid-polacy-wspolpracowali-przy-prowadzeniu-obozow-zaglady,nId,2982842#comments4-1

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031