Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1897 postów 2686 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Już tylko plucie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poseł RP i polski konfederat, Jacek Wilk, pisze na pejsie:

W swej wściekłej bezsilności zarzucają nam – oczywiście bez żadnych dowodów - agenturalność. A kto pełza przed Izraelem, przemysłem holokaustu i Brukselą niszczącą całe gałęzie naszej gospodarki? My nie będziemy schodzić do waszego poziomu, nie będziemy odszczekiwać się wam "agenturalnością", bo wy macie na sumieniu prawdziwą hańbę – zdradę Sprawy Polskiej. Jedyne, co potraficie skutecznie robić za granicą, to licytować się z PO na wzajemne donosicielstwo do obcych stolic.

Dwa tygodnie temu ostrzegałem, że pisowscy gadziniarze nie cofną się w stosunku do Konfederacji przed żadnym pomówieniem i przed żadną kalumnią. To się właśnie dzieje i wiedzcie – ponownie ostrzegam – będzie już tylko "lepiej". Dobra zmiana jest przerażona wizją straty władzy, bo uczciwa władza ma ją z czego rozliczać w imieniu Polaków. Ale dlatego właśnie tym bardziej widać, że nie musimy być skazani na POPiSowe bagno, w którym sędzią bijatyki w kloace jest medialny pupil Kaczyńskiego – Robert Biedroń.

Możemy przerwać tę zaklętą, obrzydliwą spiralę POPiSowego, antypolskiego zaprzaństwa – po to startujemy w tych wyborach, żeby patrzeć im ręce – bezlitośnie patrzeć i rozliczać z tego, co z nami robią w polityce zagranicznej, co robią z Polską. Nie złamiecie nigdy naszej odwagi. PiSy szczekają, Konfederacja rośnie w siłę! A panom: Sakiewiczowi, Kurskiemu i Karnowskim polecam pomoc egzorcysty – wszak plucie jest oznaką opętania.

Jacek Wilk
Autor jest posłem na Sejm RP
tekst z profilu fb

za http://www.mysl-polska.pl

Z prasy:

Polska zapłaci za mienie pożydowskie? Premier Morawiecki: W moim odczuciu, to jest absolutnie wykluczone

Piekło jest wybrukowane dobrymi chęciami i „własnymi odczuciami”. O prywatne odczucia w tej sprawie to ja się mogę pytać panią Goździkową, która już raz mi dobrze poradziła Etopirynę na ból głowy. Od rządzących oczekiwałbym zgłoszenia ustawy jak niżej:

„Stanisław Michalkiewicz przedstawia projekt ustawy, która zablokuje rządowi możliwości prowadzenia dalszych rokowań z amerykanami w sprawie zwrotu mienia Żydom i uchroni Polskę od skutków ustawy 447. Jest szansa, że projekt ustawy zostanie wniesiony do Sejmu. Jeśli tak się stanie, będzie to znakomity test dla posłów przed wyborami parlamentarnymi”  (yt)

No chyba, że złośliwi mają rację uważając, iż prawdziwym premierem Polski jest Bibi Netanjahu, a p. Morawiecki (dzieci w żydowskiej szkole, podobnie jak dzieci amb. Chodorowicza, tego od notatki 447) służy jedynie do picowania na fasadzie.

Uwzględniając kontekst szerszy niż wczorajszy obiad, poniższe brzmi jak niezamierzona ironia:

Korespondentka "Haareca" wspomina Polkę, która uratowała jej rodzinę - czas już spłacić dawny dług

Mam nadzieję, że coraz mniej Polaków łapie się na tego typu plewy.

 

Sprawiedliwy wśród narodu Izraela – warto znać i pamiętać, bo nie ma ich wielu.

 

Z cyklu PO-PiSowe priorytety czyli „zna proporcję, mocium panie”

W tym roku senat RP przeznacza 100 mln PLN na pomoc dla Polonii i Polaków poza granicami kraju.

Dokładnie tyle, ile z inicjatywy ministra szerzenia kultury żydowskiej w Polsce, Glińskiego, przyznano na odnowe kirkutu w Warszawiwie. Tyle, że kwoty te nie sa wcale współmierne – na odnowę cmentarza 100mln, na ochrone polskiego dziedzictwa kulturowego 16,7 mln (z całej kwoty 100mln).

 

Ciekawi mnie, który z „judeochrześcijańskich” wyznawców Świętego Spokoju w randze biskupa jako pierwszy zakaże głosowania na Konfederację pod groźbą anatemy.

Okładka wprowadzająca – red. Sakiewicz był uprzejmy nazwać konfederatów moczarowcami (od autora „Barw walki” czy od ludzi z moczar?). Myślę, że nie będzie łatwo przebić tę stawkę. Niecierpliwie czekam, co będzie dalej – niestety, znając poziom redakcyjny GP /TV Rep pewnie „nu da” (jak mawia Putin). 

KOMENTARZE

 • Ogólnie jak poprzedniej się nie podobali tak i obecna! zgodnie z zasadą ...raz przejętej władzy NIGDY nie oddamy!
  Tak nam dopomóż święty Chabadzie !!
  https://youtu.be/qKgLkcI22-s

  Zmasowany atak na KONFEDERACJĘ! Kto za tym stoi (znak zapytania) Przegląd mediów
  https://youtu.be/J9FtkcbTfLM
 • Jeśli
  Idzie o dzieci ambasadora Chodorowicza to wszystko jest w jak najlepszym porządku. W końcu pan ambasador jest Żydem to i jego pociechy są Żydami. Także dobrą szkołę im tate wybrał.
 • @trojanka 12:35:22
  Z Bożą pomocą damy radę - przypomniałem sobie o jakże pięknej "Pieśni Konfederatów" Słowackiego:

  Choćby na smokach wojska latające,
  Nas nie zatrwożą.

  - i tego będę się trzymał.
 • @zbig71 12:38:06
  Mówił o tym były ambasador Krzysztof Baliński
 • Tylko czekam na koronny popisowy argument,
  że Konfederacja odrzucając act 447 jest antysemicka, hahahaha...
 • jaskólka?
  https://nczas.com/2019/05/03/tego-jeszcze-nie-bylo-zawoalowana-krytyka-sakiewicza-w-jego-wlasnej-telewizji-video/
 • @MacGregor 12:41:47
  Ja też :)).
  "Nie ma u Boga rzeczy niemożliwych".
  W dodatku, dał nam najlepszego z możliwych Przyjaciela i Doradcę oraz rozum!
 • @provincjal 09 13:18:15
  W ogóle napomknięcie o 447 jest antysemickie, sterowane przez Moskwę i niezgodne z polską racją stanu!
  Aż do momentu , znanego już z historii naszego kraju, kiedy "polskiej racji stanu" już nie będzie".
 • @trojanka 13:24:17
  Zdaje się, że tow amerykańscy mają zamiar zwalczać antysemityzm w Europie. No to jak PiS dostanie polecenia od Żorżety , to nie da się nikomu w zwalczaniu antysemityzmusa wyprzedzić.
 • @zbig71 13:35:54
  Oczywiście najlepiej sympatię i życzliwość do siebie wzbudzić, okradając , zakazując i strasząc.
  Nie próbując być po prostu życzliwym innym,współpracować, dogadać się.To taka metoda żmijowych.
  Bić, straszyć,zakazywać, oskarżać, ma nadzieję ze na niedługo!!
 • @trojanka 13:58:54
  Żydzi doigrają się.
 • @zbig71 14:13:49
  Co do doigrania się Żydów, to przecież nie o to nam chodzi, co więcej, nie dotyczy to wszystkich - myślę, że to jak z homosiami: Oscar Wilde umarłby ze wstydu i grozy, gdyby zobaczył poubierane w burdelowe skóry dziwadla na szwanc-paradzie.

  Myśle, że nie mielibyśmy jakichkolwiek z nimi problemów, gdyby wsród Polaków dominował - cytując G. Brauna - judeorealizm a nie judeo-idealizm.
  podobnie w wiekach wcześniejszych - tylko lenistwo i brak rozwagi pozwolił na stworzenie żydowskiego sejmu 4 ziem, instytucji sztadlana, ryczałtowego opodatkowania (zawsze zaniżanego o połowę) itd itd.

  Na tyle ich lubię, że życzę im wszystkim jak najlepiej, byle jak najdalej od Polski - stan Utah w USA to piękne miejsce,mogliby konkurowac z Amiszami czy kim tam, madagaskar wyspa zielona, Birobidżan pod chińska granica to uroczy zakątek. Niech żyja, niech prosperują, daj im Boże jak najlepiej, ale może juz tym razem nie w Polsce :)
 • @MacGregor 14:38:44
  To nie jest moje życzenie, aby się doigrali, tylko skutek ich postępowania. A raczej skutek lobby żydowskiego w USA i polityki państwa Izrael. I niestety wielu niewinnych ludzi może ponieść konsekwencje polityki owego lobby i Izraela.
 • @zbig71 15:04:25
  To prawda - podobnie z homosiami, bo to ci niewinni dostaną baty za brewerie bandziorów z LGBT-RTV-AGD-sklep-z-częściami-do-rowerów
 • @zbig71 15:04:25
  No i wyszło na to, że najbardziej leży mi na sercu dobro poczciwych homisiów :)
  Ale swoją drogą ci poczciwi, jeśli już są po tzw. coming-out-cie, to powinni się odciąć i potępić te obrzydliwe szwanc-parady itp.
  Swego czasu jeden z nich (nazwiska nie pamiętam) nawet chyba wezwał do głosowania na PiS, bo wyszło mu, ze akurat PiS zapewni im spokój i bezpieczeństwo.
  dziś powinien swe głosy przerzucic na Konfederację, chocmoze podejrzliwie spoglądac na G. Brauna po jego niefortunnych myślę słowach o karaniu sodomii ( w Polsce zniesiono w 1932, co Tuwim skomentował 'cieszył sie podex, że nowy codex' -ej, en Tuwim, Tuwim, a tam nie wim)

  pozdr
 • @MacGregor 15:54:02
  To całe LGTB to bęcwały. Mięso armatnie nowej lewicy. Która tak naprawdę nimi gardzi i jednocześnie wykorzystuje do niszczenia ich największego wroga. Czyli Cywilizacji Łacińskiej.
 • Mam nadzieję, że Autor pozwoli
  wkleić krótką ustawę autorstwa Stanisława Michalkiewicza, o której mowa we wpisie (usunąłem 1 przecinek i 1 literówkę w stosunku do tekstu zamieszczonego na stronie SM):

  Ustawa o ochronie własności Rzeczypospolitej Polskiej i własności obywateli polskich przed grabieżą

  Art. 1.1. Zobowiązuje się Radę Ministrów do oświadczenia, że Rzeczpospolita Polska nie zadośćuczyni żadnym roszczeniom, kierowanym pod adresem Polski przez środowiska żydowskie, a odnoszącym się do tak zwanej własności bezdziedzicznej.

  2. Oświadczenie, o którym mowa w ust. 1 powinno zostać ogłoszone niezwłocznie po wejściu w życie niniejszej ustawy.


  Art. 2. Kto wbrew postanowieniu niniejszej ustawy podejmie próbę zadośćuczynienia w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej roszczeniom, o których mowa w Art. 1, albo podejmie próbę obejścia wynikającego z niej zakazu, podlega karze jak za kradzież zuchwałą.

  Art. 3. Ustawa wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.
 • @Mac.Iek 16:55:15
  Wielkie dzięki :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031