Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1883 posty 2616 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Majówka w cieniu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W odróżnieniu od Polski Wielka Brytania nie była nigdy okupowana ani przez Niemców ani przez Sowietów, ani tym bardziej przez obu strategicznych partnerów jednocześnie i dlatego też Wyspy nie popadają w nirwanę 1 maja,

ale poczynając od soboty też mamy tu długi weekend, będzie więc słoneczna majówka, tyle, ze jako zwolennik Konfederacji będę zapewne stale w cieniu ... Kremla, przynajmniej według coraz bardziej żarliwie obiektywnej TVP.

Ten sam żarliwy obiektywizm nie pozwoli zapewne rządowej telewizji na uczciwe poinformowanie o dzisiejszym Marszu Suwerenności w Warszawie, zwłaszcza, że władze warszawskie z wielka pompą obchodzic dzis będą erozję naszej suwerenności zapoczatkowaną przystąpieniem do UE 15 lat temu.  Skretyniała opozycja (POKO) oskarża skrajnie proeuropejski PiS o chęć „Polexitu” (to tak jakby oskarżać bliźniacze gazety Wyborczą i Polską o dbałość o polski interes narodowy), a ci odpowiadają infantylnymi akcjami typu

Rusza międzynarodowa kampania wizerunkowa PFN. Obywatele 9 państw zobaczą, co dzieci mówią o Polsce. (normalnie cukierki od Stalina dla dzieci) czy plandekami „jestesmy Europą” dla polskich przewoźników (kogo ma to przekonać do czego?),

zaś tęczowy lider PSL naciska, by członkowstwo w UE wpisać wręcz do polskiej konstytucji, por. Kosiniak-Kamysz. Myślę, że chłopom zmuszonym sprzedawać swoje produkty zachodnim supermarketom poniżej kosztów wytwarzania, zapis o UE w konstytucji jest równie pilnie potrzebny, jak prowadzenie LGBT-RTV-AGD pod wiejskie strzechy.

Tymczasem pojawienie się po raz pierwszy na naszej zabetonowanej scenie politycznej autentycznej alternatywy, w dodatku nie będącej efemerydą, wywołało w dotychczasowym establisz-męcie efekt przeczyszczający, a na szczególna sraczkę cierpi partia rządząca z podległymi jej mediami.

[Wielu może nie spodoba się to przypomnienie, ale ja doskonale pamiętam, jak dzięki Radiu Maryja doszło do rozszczelnienia rynku medialnegow Polsce, co zapoczątkowało upadek niepodzielnie przez 20 lat rządzącej michnikowszczyny (chodzi o rolę Radia Maryja w wygraniu przez PiS wyborów w 2005). Dziś sytuacja jest całkowicie odmienna, ale tak to wówczas wyglądało. Konfederacja to szansa na podobne rozszczelnienie partyjniackiego betonu, stąd coraz ostrzejsza sraczka].

O ile oskarżenia o prorosyjską agenturalność są niejako chlebem powszechnym propolskiej Konfederacji (kto jak kto, ale agentura żydowska i banderowska w Polsce znają się na agenturach najlepiej), o tyle zdarzaja się ataki wyjątkowo podłe, a jednocześnie prymitywne i łatwe do sfalsyfikowania (jak np. oskarżenia wobec prof. Włodzimierza Osadczego).

Wszystkich myślę tradycyjnie już przebił red. Tomasz Sakiewicz i niestety, to nie jest ani ironia, ani hakerzy, którzy włamali mu się na konto, ani szydera na Prima Aprilis, tylko  autentyczne przemyślenia tego Michnika PiS-u

Tomasz Sakiewicz w nowym numerze „Gazety Polskiej” kreśli „Scenariusz przyszłej wojny”:

"Z Królewca wyruszają grupy „ochotników” na motocyklach na pomoc protestującym w Suwałkach. Grupy „ochotników” uzbrojone są w lekką broń. Rozbrajają straż graniczną. Polska próbuje zmobilizować wojska, ale cyberatak paraliżuje łączność i znaczną część logistyki" - taki prawdopodobny scenariusz przyszłej wojny kreśli w najnowszym numerze "Gazety Polskiej" w swoim felietonie redaktor naczelny "Gazety Polskiej" oraz "Gazety Polskiej Codziennie" Tomasz Sakiewicz. Numer już dziś trafił do sprzedaży!

W Suwałkach nieznany osobnik na peronie dworca kolejowego atakuje Rosjankę. W jej obronie staje kilku rosyjskich pasażerów pociągu. Wywiązuje się bójka. Policja próbuje rozdzielić walczących. Z pociągu wypada kilkudziesięciu Rosjan. Biją funkcjonariuszy i ich rozbrajają. Policja ściąga posiłki. Okazuje się, że setki Rosjan przybywają na dworzec, żeby bronić swoich. Niektórzy mają broń. Protestujący okupują dworzec i ogłaszają się ofiarami Polaków. Rosyjski ambasador składa ostry protest w MSZ i żąda natychmiastowego wypuszczenia protestujących. Rosja stawia w gotowości bojowej swoje wojska w Królewcu.

W tym czasie zaplanowane wcześniej demonstracje moczarowców przeciwko mieszaniu się Izraela w polskie sprawy przeradzają się w serię ekscesów. Dochodzi do podpaleń budynków sakralnych i znieważenia symboli żydowskich. Na ekscesy reaguje ambasada USA, a kongres Stanów Zjednoczonych zwołuje specjalne posiedzenie. Do czasu opanowania sytuacji przez polski rząd wstrzymana jest wszelka pomoc wojskowa USA. 

itd itd.

Zwracam uwage na ten fragment:

„W tym czasie zaplanowane wcześniej demonstracje moczarowców przeciwko mieszaniu się Izraela w polskie sprawy przeradzają się w serię ekscesów” –owi „moczarowcy” to wg zasłużonego dla banderowskiej bezpieki red. Sakiewicza: konfederaci, uczestnicy dzisiejszego Marszu Suwerenności oraz planowanego na 11 maja Marszu NIE dla 447 (w Warszawie oraz w USA), do owych moczarowców zalicza się też większośc autorów i czytelników neon24.

Czasem myślę, że red. Sakiewicz i jemu podobne bezmyślne przydupasy architektów Judeopolonii to jakiś koszmarny eksperyment psychologiczny na wielką skalę, cos w rodzaju doświadczenia Asha czy stanfordzkiego eksperymentu więziennego Zimbardo,ale niestety, to się dzieje naprawdę. I dlatego nasza reakcja i zaangażowanie w zachowanie suwerenności też muszą być prawdziwe.

 

 PS

Myślę, że za tydzień red. Sakiewicz dotrze do tajnego nagrania, na którym konfederaci grillują niekoszerne kiełbasy ku czci Putina w krzakach niedaleko siedziby TV Republika.

 

  

KOMENTARZE

 • A to dobre:
  wstrzymana jest wszelka pomoc wojskowa USA
  To jest dobre. Ta pomoc. Czyli nie musimy kupować złomu po 3razy droższej cenie. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Sakiewicza powinien przebadać jakiś weterynarz. I zapisać mu końską dawkę czegoś na uspokojenie.
 • @zbig71 13:28:01
  Weterynarz i to dobry. No i skąd on wziął tych "moczarowców" - taki sam sznyt, jak u Michnika!
 • To jest cały czas rozpaczliwa walka, o uśpienie Polaków i usunięcia wszelkich przeszkód do realizacji ustawy USA JUST 447.
  Konfederacja, oraz działacze z Marszu Niepodległości, coraz głośniej krzyczą na ten temat, oraz nasz kochana Polonia!!Arek Cimoch!też wg sakiewitzya ruski agent ..

  https://twitter.com/ArkadiuszCimoch

  Więc wypuszczono lisiska ze wścieklizną do ataku!
  Jeszcze oprócz Sakewytza , Perjera, Wild Stein, we współpracy z Jojnie Danielsem.
  Oraz dodatkowe przeszkolone posiłki straganiara "Gemba" z Kaliforni czy parchacze londyńskie.

  Nagonka pokazuje ,że jest DOBRZE!!!słychać wycie??znakomicie!!
  https://twitter.com/i/status/1123277396268978176
  Cieszy że Neon czytają, niedouki niepoprawione zaczynają dzień od Neonu,i tak cały dzień.Nawet zauważyłam linki ściągane z Neonu np. do Twittera.. boom boom :)))

  Młode pokolenie zmieni scenę polityczną w Polsce. 31%młodych Polaków wybiera natomiast eurosceptyczną i antyimigrancką @KONFEDERACJA_ Młodzi są zawsze najbardziej wyczuleni na hipokryzję i najwyraźniej mają dość hipokryzji

  https://pbs.twimg.com/media/D5YmdXPWAAAFxQN.jpg


  Jak pisze pani EwaL na twitterze typujemy nastepnę "sensacje" Sakewytza i spółki!

  "Redaktor Sakiewicz spocony pisze już kolejne sensacje na temat członków Konfederacji?
  Dziadek Bosaka służył Stalinowi,Babcia Wilka sypiała z Rasputinem,ciotka Brauna śpiewała w chórkach u Ałły Pugaczowej a dziadek Winnickiego ich wszystkich filmował i puszczał w Raszjatudej
 • bo to wszystko nie to, nie to, nie tak...
  bo to było tak z tą Gazetą Polską i red. Sakiewiczem:

  " tej telewizji, którą ja w swój autorski sposób nazywam TV Judeopolonia wraz z red Tomaszem Sakiewiczem -

  (to taki pan, który jest naczelnym takiej gazety, którą kiedyś dawno, temu, żydzi kupili od Polaków, by zyskać płaszczyznę do realizowania swoich interesów w Polin, gazety, która początkowo nazywała się Gazeta Codzienna, ale szybko przemianowano ją, najpewniej dla szydery z gojów, na Gazetę Polską, i tak jest do dzisiaj, również w zamiarze szydery z głupich gojów, którzy to łykają) ".
  Publikował w niej dużo i często Józef Ignacy Kraszewski, być może ratując ten tytuł od bankructwa - stąd niezmiernie pracowitego i patriotycznego Pana Józefa postrzegam jako wzorcowy model użytecznego idioty - ale kto wtedy mógł przewidzieć jak się historia ułoży.

  tako to polska jest ta Gazeta Polska, wiemy już też skąd się wzięła "Gazeta Polska Codziennie" - jako tytuł

  cytat z: http://att.neon24.pl/post/137929,smolenski-tryptyk-minal-rok

  pisał o tym obszerniej Andrzej Szczęśniak w "Judeopolonii"
 • Pewnego razu zaczęła się pierwsza od czasów zakończenia II wojny...odnowa życia w Polsce!!
  https://t.co/dbGPqbzdSh
 • @Andrzej Tokarski 13:40:57
  Wielkie dzięki za zwrócenie na to uwagi.
  Znalazłem choćby tutaj:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Gazeta_Polska_(1826%E2%80%931907)

  „Gazeta Polska” (w latach 1831–1861 „Gazeta Codzienna”) – ogólnopolski dziennik informacyjno-polityczny wydawany w latach 1826–1907 w Warszawie.

  W 1827–1829, gdy redaktorem jej był Ksawery Bronikowski a współredagował ją Maurycy Mochnacki, „Gazeta Polska” stała się trybuną romantyków w ich sporze z klasykami. Mochnacki opublikował na jej łamach słynną rozprawę Myśli o literaturze polskiej (1828).

  Historia
  Obóz przeciwników „Gazety Polskiej” za sprawą Kajetana Koźmiana wykorzystującego swoje wpływy w kręgach rządowych doprowadził gazetę na skraj bankructwa, powodując zmianę jej linii politycznej pod koniec 1829 roku.

  Po upadku powstania listopadowego jesienią 1831 tytuł dziennika zmieniono na Gazeta Codzienna. W 1859 Gazetę Codzienną kupił Leopold Stanisław Kronenberg i w 1861 roku przemianował z powrotem na Gazetę Polską. Dział literacki gazety redagował w latach 1859–1862 Józef Ignacy Kraszewski, który w tym celu został sprowadzony przez Kronenberga z Żytomierza. Z czasopismem współpracowało wielu publicystów, literatów oraz naukowców. W latach 1860–1864 współpracował z nią m.in. inżynier i wynalazca Stanisław Janicki[1], a w okresie 1873–1882 pisarz Henryk Sienkiewicz.

  - jak widze nazwisko Leopolda Kronenberga, to wszystko się wyjasnia.

  W międzywojniu to pismo sanacyjne
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Gazeta_Polska_(1929%E2%80%931939)
 • @trojanka 13:33:38
  :)
 • Sakiewicz nie na darmo nosi order ukraińskiej bezpieki
  Każdy kto czyta lub słucha rosyjskojęzyczne media wie i potwierdzi że takich "scenariuszy" ukraińska bezpieka (w osobach tzw ekspertów) publikuje przynajmniej cztery tygodniowo.
  Sakiewicz tylko nieco zmienił pewne szczegóły np miast "separatyści" są "moczarowcy" nie ma "ruki kremla" są "siły prorosyjskie" itd
  Niejasne jest tylko to czy kompilacji dokonał z własnej inicjatywy czy na polecenie.

  PS
  Konfederaci zaczynają mnie niepokoić.Wczoraj p.Bosak "gęsto" się tłumaczył z zarzutów jakie stawia im Gazeta Polska.
  Czy oni do cholery nie mają jakiegoś socjotechnologa z którym konsultują swą kampanię !!?? zarzutu ze strony PIS-iorów będą coraz częstsze i coraz bezczelniejsze i jeśli Konfederaci nie zmienią taktyki będą grać na PIS-owskim polu wedle PIS-owskich reguł.Numer stary jak węgiel a Bosak choć młody to przecież nie dziecko.
 • @MacGregor 13:30:02
  Widać, wyrastają z jednego pnia. W końcu JJ Lipski był ukochaną duszeńką A.Michnika jak i braci Kaczyńskich.
 • @ikulalibal 13:53:35
  Weź pod uwagę finansowanie, przecież te partie plus ich gadzinówki mają do dyspozycji miliony z naszych podatków oczywiście!mają media TVP, itp.
 • @ikulalibal 13:53:35
  Podróbka cy co??
  https://twitter.com/i/status/1123504454832132097
 • Rozum chlopu odebrało
  Tomasz Sakiewicz

  https://twitter.com/TomaszSakiewicz/status/1123497564857425922


  @TomaszSakiewicz
  Obserwuj Obserwuj @TomaszSakiewicz
  Więcej
  Źródła finansowania prawdziwych patriotów: mafia z Sołoncewa, mafia Vatowska. Media współpracujące Sputnik. Organizacje zaprzyjaźnione: Nocne Wilki. Korzenie; Armia Czerwona, Rosjanie z Donbasu. Chłopaki maszerujcie z dumą aż na Płac Czerwony

  01:01 - 1 maj 2019
 • @MacGregor 13:51:10
  jak to mówią? szukajcie - a znajdziecie.
  Starczy mocniej poskrobać - i zawsze koniec pejsa wylezie
 • Minister Nauki i Szkolnictwa..
  https://youtu.be/vqzzPbHREcg
 • @MacGregor 14:04:58
  Ponoć resortowa Stokrotka zaczęła cisnąć jakiegoś pisowca o 447 u siebie na przesłuchaniu w WSI24? Prawda to?
 • MARSZ NA ŻYWO!
  https://youtu.be/2QHP2KDXRpg
 • @MacGregor 13:51:10
  dokładnie - Kronenberg, to ten koleś, który organizował dostawy broni dla Powstania Styczniowego - trzeba nieszczęśliwego trafu, że te transporty, sowicie przez Polaków opłacone, trafiły, no cóż - w ręce Moskali.

  A Kronenberg za swe knowania dostał - order od cara. Wot, żizn...


  o Sakiewiczu i różnych wątkach towarzyskich obszernie pisał AdNovum tu:

  http://adnovum.neon24.pl/post/107757,t-sakiewicz-troche-informacji-z-netu
 • Sakeiwcz bredzi, bo ktoś coś na niego ma, w stylu
  jakieś sextaśmy z Tiahnybokiem, albo jest wariatem.
  Ale co gorsza, wciąż ma jakiś odbiorców. I ci odbiorcy mają prawo głosu, co gorsza.
 • @zbig71 14:14:28
  Bielana cisnęła - i pytała go czy to prawda, co podał do wiadomości Stanisław Michalkiewicz o tajnym porozumieniu pisowsko-amerykańsko-żydowskim o zamilczaniu sprawy 447 do czasu zakończenia wyborów

  Bielan jak to się mówi - łgał jak z nut, ale oczka miał niepewne
 • @trojanka 14:15:17
  https://youtu.be/FiuuN6O_KB4
 • @trojanka 14:31:29
  https://nczas.com/2019/05/01/relacja-na-zywo-marsz-suwerennosci-w-warszawie-tysiace-osob-na-pl-zamkowym-tu-jest-polska-korwin-mikke-braun-liroy-winnicki-bosak-jakubiak/

  14:22 Na tym własnie polega różnica pomiędzy polskimi patriotami a PiSem. :/


  Adam Wojtasiewicz ✝️⚔️
 • @MacGregor 14:37:37
  uciekło:

  Oglądam relację z #MarszSuwerenności na @wrealu24_pl i jednocześnie mam włączone @tvp_info W chwili kiedy polscy patrioci na Marszu śpiewali nasz hymn narodowy w TVP Info pokazali jak sympatycy rządu i PiSu śpiewali "Odę do radości"...
 • @MacGregor 14:04:58
  Nie wiem czy jest wielki sens w powtarzaniu tego co mówi Sakiewicz.
  Proszę zwrócić uwagę na to jak napisany jest ten tekst sakiewicza.
  Niech mi nikt nie mówi że nie przechodził specjalistycznego szkolenia.
  /Źródła finansowania prawdziwych patriotów mafia z Sołoncewa, mafia Vatowska....../
  mówi a tak naprawdę niczego nie mówi.Gdyby zamiast "prawdziwi patrioci" napisał Braun,Michalkiewicz,Bosak ,można by go zaskarżyć do sądu.Ale przecież nie napisał choć akurat to chciał i zasugerował czytelnikowi.
  Zwykła szmata.Ponoć pieniążki wielce lubi i dla nich zrobi wszystko ale muszę sobie dopiero przypomnieć kto to niedawno mówił.
 • @Andrzej Tokarski 14:27:06
  Czyli Stokrotka dostała ,, koncesję,, na temat 447. Robi się coraz ciekawiej.
 • @zbig71 14:52:39
  mało tego - głęboko patrząc Bielanowi w oczy dopytywała czy chcą oddać Polskę żydom i zrobić z Polski - POLIN

  mówiła rzeczy niewymowne
 • @Andrzej Tokarski 15:18:55
  To w takim razie jest to ,,fest koncesja,, . Ciekawe, jaki interes ma w tym David Zaslaw, faktyczny właściciel TVN24, oczywiście Eskimos jak się patrzy.
 • Zwróćcie uwagę. że redaktorowi Sakiewiczowi
  udało się - chyba mimowolnie - powiedzieć coś, czego pewnie wprost nigdy nie ośmieliłby się wyrazić. Ten napisany przez niego scenariusz ujawnia, ile w rzeczywistości jest warta armia wschodniej flanki NATO ("Armia nasza jest zwycięska...") i ogólniej - cały ten sojusz pod przywództwem amerykańskim. I tak dobrze, że nie opisał obezwładniania przez motocyklistów ochroniarzy pilnujących obiektów polskiego wojska...
 • @ikulalibal 14:47:11
  "Zwykła szmata.Ponoć pieniążki wielce lubi i dla nich zrobi wszystko ale muszę sobie dopiero przypomnieć kto to niedawno mówił."
  Mówił o tym prof. JR Nowak.
 • @zbig71 15:29:41
  To rozgrywka między dwiema wielkimi bandami sprawującymi przez ostatnich kilkanaście lat namiestnictwo w Polsce. Rodacy pana Zaslava mają obstawione obie opcje - wywiad Monisi to oznaka grania na opcję niemiecką albo chęć podbicia ceny u gangu filosemickiego będącego obecnie u władzy. Oba gangi będą żydowski rabunek Polski realizowały w podskokach.
 • @Mac.Iek 15:46:16
  Też tak myślę. Jedna banda nie da się drugiej wyprzedzić w realizacji uroszczeń.
 • Zastanawia jedno.Skąd ta histeria u magdalenkowców??
  Przecież mają milionowe dotacje z budżetu, na reklamę , na propagandę, dostępną TV /TVP, PO-TVN/.Przecież właściwie Konfederacja ich nie przebije..na razie.
  I nagle popłoch, najbardziej brudnymi metodami, szukaniem bzdetnych "haków" na Konfederację, wciąganie w to Kukiza itp.Szał!!
  Odpowiedź może być tylko taka, że denerwuje ich i ich mocodawców, samo wspominanie o uroszczeniach , ustawie 447, zahamowaniu lawiny uchodźców na naszym garnuszku, i imigrantów, która już jest w Polsce, zahamowaniu coraz bardziej bezczelnych żądań środowisk LGBT/chronione marsze przez policję/.
  Dlaczego ich tak denerwuje przypominanie o 447??.
  Ano prawdopodobnie dlatego, że po cichu już zostało ustalone WSZYSTKO!!!!!!!chcą wypłacać WSZYSTKO, w ziemi, spółkach Skarbu Państwa,złocie, zakupi niebotycznie drogiego gazu/jeszcze z Izraela/.
  Chodzi o to żeby tubylcy wiedzieli jak najmniej, żeby nie obserwowali CO się dzieje w kraju,JAK są uzasadniane zabijające Polaków podwyżki wszystkiego.
  Ostatnio "pokazały" się WODY POLSKIE" z obostrzeniami i podwyżkami.Niedługo będzie jak w Palestynie po 2 litry wody dziennie na głowę Polaka.Za własną studnie trzeba będzie płacić.

  DLatego ciiiiiii szaaaaaa.
  tzw. "opozycja" ani piśnie o uroszczeniach ciii sza...Tylko podwyżki co miesiąc.I " uszczelnienie", skądinąd słuszne jeśli chodzi o kombinatorów.
  Ale zagraniczne korporację pod ochroną, jeszcze im dorzucimy co??
  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/cwierc-miliarda-od-rzadu-dla-zagranicznych,98,0,2403170.html
  JP Morgan, Mercedes itp.


  http://macgregor.neon24.pl/post/148706,roman-zielinski-polska-pod-sciana
 • @trojanka 16:30:11
  Zobacz Trojanko, ta cała zasrana ,, opozycja,, to nic innego, jak kupa gówna z tego samego rozdania WSI. Każdy prawdziwy Polak nawet nie pomyśli o oddaniu głosu na KE, PSL, Stonkę Biedronkę, czy tego marksistę Zandberga. Na PiS oddają głosy Ci, co nie chcą myśleć o Polsce, ich zadowala propaganda w tvpis i GP. Tylko Konfederacja.
 • @zbig71 16:41:47
  Dokładnie Zbyszku!!
  Nie prześwietlimy ich /Konfederacji/ nie wiemy do końca jacy są i czy są prawdziwi.
  Ale zauważ , ze jako JEDYNI cokolwiek powiedzą, a nawet wykrzyczą w obronie Polski czyli naszej.
  Przecież ludzie NIC by nie wiedzieli albo prawie nic o 447,i tym ze jest blisko tego żeby Polska padła...., wikłani bezustannie w wojenki , podrzucane nam na żer, żebyśmy sobie skakali do oczu, anie patrzyli im na brudne łapy!

  Nagonka i jej skala jest porażając, Judaskieiwcz ostatnio oskarżył ,ze są potomkami morderców Żołnierzy Wyklętych!!
  To już wymaga egzorcyzmów i to porządnych!!
  Podobnie ja Ty, uważam że już jakieś spłaty są fizycznie, oraz ustalenia też są.
  Dlaczego się zgodzili???nie wiem czy sa szantażowani, zastraszeni uwaleniem ekonomicznym Polski/ sankcje USA/czy robią to z własnej woli, bo mają gwarancję swojego dobrobytu i bezpieczeństwa????I Targowica...
  Tak czy siak, jak nie obronimy Polski to jest koniec, zaduszą nas butem na gardle.

  Więc na jedno wychodzi czy będą sankcje czy nie za niesubordynację.... więc przynajmniej zginiemy z honorem...... JAK POLACY!!!!!!!!!!!!
  A une i oni zdechną w niesławie!!
 • @zbig71 16:41:47
  Tak mnie to wq.... że nie mogę..i ja kurde na majówce w pięknych okolicznościach przyrody, siedzę w ogrodzie nad laptopem zamiast iść na spacer w górki z towarzystwem siedzę z 2 psami.!
  Niedługo, za oddychanie na łonie przyrody we własnym lub przyjaciół ogrodzie.... też będziemy płacić.10 szekli za wdech i 20 za wydech/CO2/
 • @trojanka 17:00:43
  Leć na spacerek. Potem piwko z karkóweczką z grillika. I patyk na aport pieskom rzuć!!!!!
 • Firma lichwy pozyczkowej sponsorem klubów GP
  https://pbs.twimg.com/media/D5bYgWjXoAANbFl.png
 • W wywiadzie dla RM arcybiskup Mokrzycki wydał wspaniałą opinię Panu prof.W.Osadczemu
  http://www.radiomaryja.pl/informacje/tylko-u-nas-ks-abp-m-mokrzycki-prof-osadczy-jest-osoba-niewygodna-bo-upomina-sie-o-prawde/

  Prof. Osadczy jest osobą niewygodną dla niektórych środowisk, ponieważ upomina się o prawdę. Myślę, że jest na odstrzale. Jak wiele innych osób próbuje się niszczyć go moralnie. Zaświadczam, że jest to człowiek bardzo prawy, bardzo uczciwy, człowiek, któremu zależy na dobru, człowiek kierujący się zasadami moralnymi, prawdziwy katolik – oznajmił ks. abp Mieczysław Mokrzycki, metropolita lwowski, w rozmowie z Redakcją Informacyjną Radia Maryja.

  Ks. abp Mieczysław Mokrzycki przypomniał, że prof. Włodzimierz Osadczy, dyrektor Ośrodka Badań Wschodnioeuropejskich Centrum Ucrainicum na KUL, wzrastał i wychowywał się w archidiecezji lwowskiej.

  – Jest znany wszystkim tamtejszym wiernym, kapłanom, także mojemu poprzednikowi ks. kard. Marianowi Jaworskiemu. Zawsze był blisko Kościoła i interesował się życiem swojej archidiecezji. Bronił wartości, zawsze stawał po stronie skrzywdzonych, zwłaszcza wtedy, kiedy nasz rzymsko-katolicki Kościół był dyskryminowany ze strony Kościoła greko-katolickiego poprzez zabrane świątynie – mówił metropolita lwowski.

  Przewodniczący Konferencji Episkopatu Ukrainy zaznaczył, iż prof. Włodzimierz Osadczy broni prawdy szczególnie w kwestii ludobójstwa Polaków na Wołyniu.

  – Ciągle upomina się, aby dokonać historycznej oceny tych faktów, by wszyscy stanęli w prawdzie, a sprawcy uderzyli się w piersi i przeprosili za ten nieludzki czyn. Prof. Osadczy jest osobą niewygodną dla niektórych środowisk, ponieważ upomina się o prawdę. Myślę, że jest na odstrzale. Jak wiele innych osób próbuje się niszczyć go moralnie, wyciągając fakty nawet z lat młodzieńczych. Przecież każdy chłopak, który urodził się w byłym Związku Radzieckim, musiał służyć w Armii Radzieckiej – wskazał ks. abp Mieczysław Mokrzycki.

  Zaświadczam, że jest to człowiek bardzo prawy – akcentował rozmówca Radia Maryja.

  – Prof. Osadczy to człowiek bardzo uczciwy, człowiek, któremu zależy na dobru, człowiek kierujący się zasadami moralnymi, prawdziwy chrześcijanin, katolik. Przekazuję wyrazy bliskości. Jednocześnie przykro nam, że musi znosić pewne upokorzenia i trudności, ale wierzę, że prawda zwycięży. Zapewniam prof. Osadczego o naszej solidarności z nim i wsparciu modlitewnym dla niego oraz jego najbliższych – powiedział metropolita lwowski.

  PS.Więc dokładnie widać jakiego autoramentu i z jakiej diaspory są typy które atakują uczciwego, prawego Polaka.
  Każda metoda jest dobra, pomówienia, kłamstwa wyssane z brudnego palucha, kpiny.Jakże charakterystyczne dla pewnej nacji, az bije po oczach!!
  Z żałosnej gazetki i takiegoż portaliku,londyńskie szczurki obszczymurki i ich kolesie!
 • cud uzdrowienia
  Okłady z witek wierzbowych , te energicznie dozowane, są jedynym lekiem podawanym zewnętrznie a działającym zarówno na intensyfikacje wymiany skórnej patogenów przez wzmocnienie ukrwienia. Jak i działają odświeżająco na morale i poglądy leczonego osobnika

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930