Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1829 postów 2183 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Polityczny analfabetyzm red. Wojciecha Muchy.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W pierwszej chwili miałem chęć ponatrząsać się z redakcyjnego cienkusza („wynajęli też alfonsa, żeby ze mnie się natrząsał”) oraz z uderzającego podobieństwa red. Muchy do Lenina, ale zamiast folgować emocjom postanowiłem napisać coś pożytecznego.

Gazeta Wyborcza Polska (przynajmniej w jej wersji portalu niezależna.pl) jest intelektualnie płytka jeśli wręcz nie jałowa i szermuje bardzo wąskim zakresem prymitywnych chwytów erystycznych na poziomie „kto nie skacze, ten Moskal”. Nawet pomijając mizerię intelektualną, sama drętwota formalna i stałe powtarzanie tej samej mantry odstręczają normalnego  czytelnika, być może z wyjątkiem intelektualnych zombie. Na ich tle bliźniacza Gazeta Wyborcza jest doprawdy intelektualnie i estetycznie stymulująca – nawet epitety do obrzucania przeciwików politycznych obejmują tam szeroką i godną podziwu gamę , podczas gdy w GaPol-u jak u towarzysza Szmaciaka: „To się nadaje na podpałkę! Wiecznie ten klecha! Do znudzenia! Pewnie ci nie dał rozgrzeszenia za to, że w kwiecie swej młodości waliłeś konia bez litości!”. Z tą oczywiście różnicą, że dla szmaciaków z Gazety WyborczejPolskiej tym klechą jest Putin, car, Rosja, ruskie trolle, słowem zieeew.

W typowej dla tego środowiska obsrywance, red. Mucha pisze:

“Konfederaci (znów) biegną do cara”.

Chodzi o to, że Krzysztof Bosak („jeden z liderów efemerycznej partyjki Konfederacja”) ośmielił się udzielić wywiadu rosyjskiemu Sputnikowi (rozmawiał z „funkcjonariuszem kremlowskiej propagandy”) , a co gorsza postulował NORMALNE relacje z Rosją („z tym bandycko-terrorystycznym krajem za naszą wschodnią (i północną) granicą”).

Chciałoby się podsumowac „srały muchy (a red. Mucha w szczególności) będzie wiosna”,ale zapytajmy może tak:

Czemu służy postulowany przez funkcjonariusza goebelsowskiej propagandy uprawianej przez GaPola zakaz normalizacji stosunków z Rosją? Czy taka sytuacja poszerza przestrzeń geopolityczna Polski czy zawęża? A moze chodzi o pełne podporządkowanie Polski polityce ukraińskiej? (red. Mucha znany jest ze swoich banderowskich sympatii).

Uważam, że środowisko GaPola ponadziewane jest różną agenturą nie tyle może jak baba wielkanocna rodzynkami, co jak słonina czosnkiem – trafniejsze to porównanie w ich przypadku.

Moze chodzi o to, żebysmy tak zafiksowali sie na Rosji i Putinie, żeby w tym czasie inni mogli nas spokojnie obrobic od tyłu i od przodu, a zwłaszcza, zeby pejsaci argonauci Międzymorza mogli bezkosztowo przejąc nasze terytorium i jego zasoby?

Por.

https://niezalezna.pl/268903-konfederaci-znow-biegna-do-cara

 

  

KOMENTARZE

 • Czyżby porozumienie ponad podziałami????
  https://pbs.twimg.com/media/D5Fx_xtXoAEXLTw.jpg
 • Czytałem rano tego muchę
  Jelop i wygląda jak młodszy brat Davidka W.
 • @trojanka 17:59:48
  Czy to dotyczy marszu przeciw 447?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:02:46
  A Stary mason Wildstein ponoć spłodził dwóch synów. Także dobrze kombinujesz.
 • @zbig71 18:16:22
  Na razie Marszu Suwerenności organizowanego 1 maja.Ale sądzę, ze dołożą wszelkich starań, żeby uwalić 11 maja Marsz przeciwko zbójeckiej ustawie 447.

  KONFEDERACJA ma listę NR1.
  https://twitter.com/RobertWinnicki
 • Taaa..
  https://twitter.com/i/status/1107853043956105216

  Nigeryjski kapłan błaga o pomoc ONZ i Amerykę. Trwa ludobójstwo chrześcijan w Nigerii. Islamiści zabili od lutego 2019 roku 120 nigeryjskich chrześcijan!
  ŚWIAT MILCZY I UDAJE, ŻE NIC SIĘ NIE DZIEJE!!!

  Pan Ciaputowicz natomiast, rzucił się do potępienia polityki Rosji w sprawie wydawania paszportów rosyjskojęzycznym mieszkańcom Donbasu????/hm....
  ILE polskich paszportów wydano w 2108 roku jemiołom?
  https://t.co/5eSQZImfrw
 • Przyjdź na marsz #STOP447. Pokażmy, że Polacy nie zgadzają się na bezprawne roszczenia organizacji żydowskich.
  https://twitter.com/niedlaroszczen

  https://twitter.com/i/status/1121455910277341184


  https://pbs.twimg.com/media/D46VgzUX4AAmwyZ.jpg
 • @trojanka 18:45:24
  Ciaputowicz to jedyne co ma prawdziwe, to nazwisko. Bardzo adekwatne do jego całej kariery. To w końcu popłuczyny po Geremku.
 • @trojanka 18:45:24
  Łomatko... To przespałem sto lat?... :)
 • WIELKANOC TO JESZCZE CZY JUŻ PESACH, A EPISKOPAT MODLI SIĘ DO (ŚP.?) JUDASZA
  https://t.co/P5UDK7961U

  A także o wygranej w wyborach prezydenckich na Ukrainie pana Żeleńskiego „z porządnej, żydowskiej rodziny”, o przygotowaniach do rozbioru Ukrainy „de iure” i utworzenia „Judeopolonii” na terenie wschodniej Polski i zachodniej Ukrainy, o oficjalnym rozpoczęciu przymuszania Polski do realizacji żydowskich uroszczeń majątkowych „mienia bezdziedzicznego” przez Światową Organizację Restytucji Mienia Żydowskiego, o tresurze mieszkańców podkarpackiego Pruchnika przez Światowy Kongres Żydów w związku z różnicą między paleniem kukły Judasza i kukły Hamana oraz o prawdziwych przyczynach błyskawicznego zakończenia strajku nauczycieli…
 • @trojanka 18:32:32
  Czy pan Dobromir Sosnierz nalezy do KONFEDERACJI ?
  Pytam, bo niewiele o nim slychac a szkoda, bo to czlowiek wyjatkowej klasy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031