Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1883 posty 2616 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Paragraf 22 wg dr hab. M.Bilewicza.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie ma nic gorszego dla blogera jak monomania i nerwica natręctw.

Niestety, wobec przybierającej na sile wojny  z Polską wypowiedzianej nam przez pewne potężne środowiska żydowskie (z oficjalnymi władzami państwa położonego w Palestynie włącznie), nietrudno ulec pokusie monotematyczności.

A do tego jeszcze nasi wrogowie zatrudnili przeciw nam swoich amerykańskich szabesgojów, na czele z Trumpem, który w nagrodę za Kościuszkę, Pułaskiego i nasz udział w agresji i okupacji nic nam niewinnego Iraku podpisał ustawę 447.  Dobrze podpowiada red. Michalkiewicz, że Trump prócz Jerozolimy i Wzgórz Golan, mógłby jeszcze ogłosić Księżyc własnością Izraela , dzięki czemu każdy, kto miałby wobec Księżyca jakieś plany, musiałby wpierw uiścic Izraelowi opłate według astronomicznych stawek czyli w kosmicznej wysokości. A i my musielibyśmy zapłacić im z odsetkami koszty pobytu tam naszego szlachcica, mistrza Jana Twardowskiego. Myslę, że jeszcze wszystko przed nami, a zgodnie z prawem Lityńskiego możemy spodziewać się kolejnego księzycowego pozwu ze strony organizacjiPH jeszcze za kadencji obecnych ... prostratów i kastratów - prostratów bo prostracja jest ich ulubionym ćwiczeniem gimnastycznym, a kastratów, bo nie mają nie tylko jaj ale i krzty honoru. I dlatego muszą potem kompensowac, jedni długimi samochodami, drudzy młodymi laskami a jeszcze inni napuszczaniem policji na bezbronnych chłopów.

A propos histerii pod zbiorczym tytulem „wszyscy murem za Judaszem” (ewentualnie po yntelygęcku „je suis Judas”): czyż mikrocefale pokroju ministra Brudzińskiego nie zauważają, że Judasz był pierwszym szmalcownikiem, który wydał Żyda z pieniądze i że słusznie należało go obić kijami? No, ale z jakichś dziwnych powodów wielu zarówno Żydów jak i polskojęzycznych szabesgojów zdaje sie identyfikować z tym zdrajcą i szmalcownikiem. Może chodzi o poczucie przynależności do brudnej wspólnoty, bo przecież jakby tak każdy zdrajca i szmalcownik miał żyć pod groźbą obicia kijami, to w wielu kręgach politycznych zanikłaby typowa dla nich jowialność i „joie de vivre”.

Wspomniany w tytule dr hab. Michal Bilewicz  opracował genialne perpetuum mobile napędzania polskiego antysemityzmu:

Antysemityzm wtórny”, ufundowany na wypieraniu odpowiedzialności za zbrodnie, u Polaków, podobnie jak i u Niemców, ma być jednym z trzech komponentów polskiego antysemityzmu, ufundowanego na „narcystycznej tożsamości narodowej”.

Jednym z dowodow na polski „wtórny antysemityzm” jest wg dr Bilewicza niechęć Polaków do finansowania MHŻP Polin (sic! ukłony dla pani Trojanki za podanie źródła do tych wypowiedzi).

A jako że nie po to jest światło, by pod korcem stojało, ani pejsy, by je trzymać zwiniete w kieszeni, przypomnę jeszcze jedną wypowiedź dr Bilewicza, byłego redaktora „Słowa żydowskiego”:

Niewolnikami to byliśmy w Egipcie. W Polsce to my jesteśmy gospodarzami.

(z dedykacją dla wszystkich judeo-idealistów, z zaleceniem lektury uzupełniającej Chłop i źmija).

Ale ad rem: Antysemicki paragraf 22 wypracowany przez „niewolnika w Egipcie, ale gospodarza w Polsce” w ramach przyznanego mu przez Narodowe Centrum Nauki (brat Gowin) grantu na 2 mln PLN brzmi tak:

1.Polacy to antysemici.

2.Jeśli przyznają się do tego, to jak w p.1

3.Jeśli zaprzeczają, to tym bardziej są antysemitami czyli patrz p.1

Przejde teraz do części drugiej, w której postaram udowodnić, iż celem mojej pisaniny nie jest bynajmniej „judzenie na Judasza”.

Otóż twierdzę, że to nie pan Bilewicz jest tu problemem, podobnie jak chory na nienawiść do Polaków min. Katz (z tych Katzów, co to się je miewa na drugi dzień) ani rzesza im podobnych darmozjadów, pasożytów i idiotów.

Każdy musi z czegoś żyć i tak jedni zarabiają na utrzymanie swoje i swoich rodzin uczciwą i pożyteczną pracą, a inni kradną. Jedni złodzieje typu Masa, Kiełbasa, Chabanina czy Baleron kradną na wyrwę albo na rympał, a inni, tacy jak dr hab. Michal Bilewicz czy obżydliwa rasistka Engelking-Boni na rympał intelektualny.

Powiada taki Bilewicz do brata Gowina („do mnie dzieci wdowy!”)

„Brat da milion złotych, a ja za te pieniądze będę srał i szczał na Polskę i Polaków. - A rzygał też pan będzie? – A będę. – A jak tak,to bardzo proszę grancik nie na milion, a na dwa”

Tak więc kto tu jest złodziejem grosza publicznego? Czy ten, kto znalazłszy cudzy porfel przeliczył pieniądze i twiedzi, że brakuje, czy minister zbędnego ministerstwa, który futruje idiotów otwarcie mających srać, szczać i rzygać na Polaków?
Problemem nie jest bezczelny grubasek Jojne Daniels testujący granice cierpliwości Polaków (żeby tylko go jakies nieszczęście nie dopadło, bynajmniej nie ze strony stale obrażanych przez gnojka Polaków, ale ze strony jego mocodawców, którzy mogą się zdecydować na poświęcenie takiego małego pionka dla większej sprawy). Problemem jest premier chodzący na kolacje szbasowe do starszego sierżanta sztabowego izraelskiej armii po instrukcje. Skoro ja nie poszedłbym na drinka do burdelu, nawet gdyby był na koszt firmy, ani moja noga nie postąpi w MHŻP, to tym bardziej premier powinien się szanować. Problemem nie są antypolskie artykuły izraelskiej prasy, ale warszawski minister, wsłuchujący się w jej odgłosy w postawie służebnej. Problemem nie jest litwaczka Azari czy botoksowa lala od Trumpa, ale to, ze wciąż mają one zgodę na przebywanie w Polsce.

Jak słusznie prawi pan Krzysztof Karoń: jeśli Amerykanie mają w Polsce powazne interesy geopolityczne, to męskie sprowadzenie ich do pionu w sprawach żywotnego polskiego interesu w niczym nam nie zaszkodzi, podobnie jak nie zaszkodzi twarde i jednoznaczne NIET dla eskimoskich uroszczeń. Tyle, że do tego potrzeba normalnych Polaków, a nie miękkim wackiem robionych sierot po Geremku czy cybernetycznych Żydów  pokroju red. Sakiewicza. A jeśli jest to tylko watowanie popeliny, to wprowadzić wizy dla Amerykanów i rozmawiać z Chinami o forcie Xi i tyle.

 

Lubiącym podsmiechujki polecam Pod-Grzybki (z oczywistym zastrzeżeniem, iż służą one raczej upuszczeniu pary niż konkretnym rozwiązaniom).

 

 

 

 

  

KOMENTARZE

 • podobnie nie są rzeczywistym problemem ukraińskie rezuny
  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/duda-pogratulowa%C5%82-ze%C5%82e%C5%84skiemu-polska-jest-gotowa-do-dalszej-wszechstronnej-pomocy-ukrainie/ar-BBW9G3D?amp%2525252525253Bocid=UP97DHP

  Duda pogratulował Zełeńskiemu. "Polska jest gotowa do dalszej wszechstronnej pomocy Ukrainie"

  - czyli firmujemy w ciemno każda polityke Kijowa.
  Sprawy Polaków prezydent Duda ma wiadomo gdzie
 • Jak zwykle
  5*
 • @MacGregor 15:31:29
  Szabesgoj w te pędy pogratulował Żydowi. Że też bracia Czesi mogą mieć normalnych prezydentów np:W .Klausa czy teraz p. Miłosza Zemana, a my w takim gównie pływamy.....
 • Przedstawiciel Konfederacji nie został zaproszony i mimo przybycia nie wpuszczony do Polskiego radia w Bydgoszczy na dyskusję.
  Debata @PolskieRadio24 - rzekomo zaproszeni goście z każdego komitetu, a jedynka @KONFEDERACJA czyli @Drozdowski nie poinformowany i pomimo przybycia nie wpuszczony!

  Poseł @PSzramka stwierdził, że takie zasady i trzeba się dostosować...


  https://twitter.com/DrzewinskiPiotr/status/1121833285422809088

  https://youtu.be/7j35CtoTfJk

  KOMENTARZE pod filmem.
 • @trojanka 21:30:30
  https://pbs.twimg.com/media/D5F-F51W0AEKnUq.jpg
 • Polonia rządzi!!
  https://pbs.twimg.com/media/D413SHRWAAABQ3a.jpg
 • @trojanka 21:40:41
  Ciekaw jestem tej demonstracji 11 Maja .
 • @zbig71 22:02:27
  Jeśli na tej demonstracji będzie mniej niż 100 tys Polaków to znaczy, że jest już pozamiatane.
 • W Polsce to Żydzi są gospodarzami...
  "Niewolnikami to byliśmy w Egipcie. W Polsce to my jesteśmy gospodarzami."
  To już nawet nie "współgospodarzami" jak to mawia Duda?
  Szybko przeszliśmy na wyższy etap.
 • Polski już nie ma. Jest tyko jej atrapa.
  Atrapa - gdzie sieroty po Polsce są tutaj elementem niepożądanym - więc okupant robi wszystko - aby sierot tych było tutaj coraz mniej.
  Wniosek?
  Od dłuższego już czasu sierotom po Polsce przyprawia się na świecie gębę jakiegoś czarnego luda - bo szykuje się ostateczne rozwiązanie dla sierot po Polsce. Dlatego radziłbym dyskutować - jak w/w sieroty mają tutaj przetrwać biologicznie - i czy to w ogóle jest możliwe.
 • @demonkracja 08:17:21
  "Od dłuższego już czasu sierotom po Polsce przyprawia się na świecie gębę jakiegoś czarnego luda - bo szykuje się ostateczne rozwiązanie dla sierot po Polsce."
  .............
  Maszyna propagandy już rozkręca się

  .https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://wjro.org.il/mypropertystory/&prev=search

  .https://twitter.com/WJRORestitution
 • @Robik 06:58:38
  Judeochrześcijanin Duda mocno się zasłużył w szybkim przechodzeniu na wyższy etap.
 • W sprawie uroszczeń
  Żydzi rozmawiają z Żydami. Przy okrągłym stole uzgodniono, że MSZ ma być żydowskie. Ciaputowicz to były działacz KOR. Warto posłuchać byłego ambasadora Polski w Syrii i Jordanii Krzysztofa Balińskiego:
  https://www.youtube.com/watch?v=BVxrvPlpsmI&t=8s

  ps. Wczoraj jeszcze słuchałam wcześniejszej rozmowy p.Balińskiego z Jakubem Zgierskim (MSZ polski czy antypolski). Teraz nie mogę znależć. W tej rozmowie mówił, że szef Mossadu otrzymał w ubiegłym roku obywatelstwo polskie, a merdia nawet się nie zająknęły. Pisała o tym izraelska prasa.
  Nad MSZ-etem parasol Morawiecki i Duda Obaj z protekcji kaczelnika.
 • @demonkracja 08:17:21
  Polska jest na drugim miejscu w Europie pod względem udanych prób samobójczych dzieci i nastolatków!
  W kryzysie psychicznym jest aż 20% polskich dzieci i nastolatków czyli ok. 1,2 miliona!
  No i po ptokach...
 • LISTA NR 1 .I zobaczymy!!!
  https://pbs.twimg.com/media/D5F03zxW4AAbkNK.jpg
 • @wercia 10:04:03
  Widać, że przyjaźń i nauki jakie wchłonięte zostały przez bliźniaków Kaczyńskich od Jana Józefa Lipskiego nie poszły w Las.
 • Tak na dobrą niedzielę ,od sojusznika "rzondu"RP, który w imieniu swojego rządu żąda "przyspieszenia prac nad ustawą 447
  Może nowe przysłowie Polak sobie kupi..... " Pokaż mi swoich "sojuszników, a powiem ci kim jesteś".
  http://www.brytol.com/cia/

  Pompeo: Byłem dyrektorem CIA. Kłamaliśmy, oszukiwaliśmy i kradliśmy.

  https://youtu.be/DPt-zXn05ac

  https://www.telesurenglish.net/news/We-Lied-Cheated-and-Stole-Pompeo-Comes-Clean-About-CIA-20190424-0033.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930