Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1883 posty 2616 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Jak powstał dwużydzian Polaka,

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

specyficznie polski typ filosemity. [Znalezione, niekradzione]

Jak powstał dwużydzian Polaka, specyficznie polski typ filosemity

Powiedział Żyd do Polaka:
Nie mogę z tobą nic wspólnie kochać, czcić, uwielbiać, nad niczym wspólnie cierpieć i do niczego wspólnie dążyć – ale możemy wspólnie drwić ze wszystkiego.
Wydrwię ci twego Boga, twą Ojczyznę, twą tradycję i twe Ideały, twe pragnienia i twe wysiłki i obaj będziemy wyżsi ponad to wszystko.

Zapytał się Polak Żyda:
A czy z żydowskości też będziemy kpić?
Nie – usłyszał w odpowiedzi – bo to byłby antysemityzm.

I tak zszedł się żydowski KPIARZ i polski KIEP i zaczęli ze wszystkiego – co polskie – kpić.

I Wytworzyło się środowisko, w którym żadna wielka idea, żaden wielki czyn nie mógł dojrzeć. Albowiem żydowski ‚odczynnik’ rozkładał skutecznie na drwiny wszelkie przejawy woli. Jeżeli to nie skutkowało, to zawsze pozostawało oskarżenie o antysemityzm i hucpa.

Polski kiep filosemita zazwyczaj zostawał ateistą w jego najgorszej odmianie, wojującego ateizmu. Ale kpy filosemickie wśród katolików też są, a po 1989 r. liczba ich gwałtownie wzrasta.

Żydowski kpiarz też niby jest ateistą, ale niektóre praktyki judaizmu zachowuje, a już kpin z judaizmu nie toleruje. Kpić wolno tylko z katolicyzmu.

………………………………………………………
Grono polskich naukowców, zastanawiało się nad wpływami destrukcyjnymi żydostwa. I oto jeden z nich chemik, sięgając po porównanie do chemii, powiedział, że filosemitę można by określić jako ‚dwużydzian Polaka’. Na wzór ‚dwusiarczanu potasu’.

Połączenie czadu psychiki żydowskiej z kruszcem duszy polskiej, zwłaszcza kruchym, sprawia , że w owym smutnym typie Polaka, Żydom oddanego – na jedną cząsteczkę polską przypadają dwie cząsteczki żydowskie.

Asymilacja nie wytworzyła typu, w którym dałoby się powiedzieć, że to jest ‚dwupolan żyda’, to znaczy, by w Żydzie asymilowanym dwie cząsteczki polskości przypadały na jedną cząsteczkę żydowską.

Polskość nie jest kwasem rozkładającym kruszec żydowski; natomiast takim kwasem jest żydowskość i polski kruszec rozkłada.

Dlatego Żyd asymilowany będzie w ostateczności brał zawsze stronę żydostwa.
Co najwyżej o bardzo mocno „zasymilowanym” Żydzie możemy powiedzieć jednopolan dwużyda czyli coś bardzo podobnego do dwużydzianu Polaka.

Jednopolan dwużyda jest szczególnie licznie reprezentowany w polityce i kulturze polskiej. W czasach stalinowskich był też (obok Żydów) w zbrodniczej bezpiece, prokuraturze i sądownictwie.

Natomiast polski filosemita czyli dwużydzian Polaka przestaje być czułym na sprawy polskie, lecz będzie zawsze nadwrażliwy na sprawy, żydowskie.

Po 1956 r. Żydzi i filosemici utracili sporą cześć możliwości na wpływanie na kształt duszy polskiej. Na przeciętnego Polaka zabójczy wpływ żydowskiego jadu ustał niemal zupełnie. Żydowscy (jednopolan żyda) twórcy kultury nie ośmielali się produkować „dzieł” w rodzaju „Pokłosia”. To jeden z nielicznych plusów PRLu.
Jednak po 1989 r. ta zaraza na nowo wybuchła z niesłychaną siłą i sieje zniszczenie do dzisiaj. Gazeta Wyborcza organ Michnika dla głupich i bardzo głupich bydlaków czyli gojów zajął się masową produkcją dwużydzianów Polaka. Takich organów jest więcej.

Zaraza przedostała się do kościoła powodując tam szczególnie straszliwe spustoszenia. Mieliśmy ostatnio przykład upadku kościoła w postaci haniebnych wypowiedzi niektórych przedstawicieli hierarchii kościelnej na temat ludowego zwyczaju „Judaszków” na Podkarpaciu.
Nota bene to co wyrabiają w tej chwili organa państwa rządzonego przez ŻydoPiS przechodzi wszelkie pojęcie. Pisowskie dwużydziany w akcji.
Tzw. Judeochrześcijaństwo czyli ni to pies ni to wydra coś na kształt świdra – jest ich produktem.

Opracowano na podstawie tekstów:
Andrzeja Niemojewskiego herbu Rola ps. „Lambro, Lubieniec A., Rokita” (1864 – 1921) – polski poeta, pisarz i publicysta okresu Młodej Polski, religioznawca oraz społecznik.
Członek Konwentu Polonia.

 

(źródło: komentarz pod Nczas.com: Jarosław Jakimowicz)

Orginalny esej Andrzeja Niemojewskiego z 1915 roku:

http://docs13.chomikuj.pl/5205479445,PL,0,0,Niemojewski-Andrzej,-Dwu%C5%BCydzian-Polaka.pdf

Zapamietajmy również tę szczerą wypowiedź zawodowego łowcy budżetowych grantów:

dr hab. Michał Bilewicz b. redaktor „Słowa Żydowskiego” z okazji Wielkanocy:

Niewolnikami to byliśmy w Egipcie. W Polsce to my [Żydzi] jesteśmy gospodarzami.

dzienniknarodowy.pl/b-redaktor-slowa-zydowskiego-okazji-wielkanocy-polsce-jestesmy-gospodarzami/

 

Zaiste, z obfitości serca mówią usta i jeśli ktoś nadal nie rozumie o co w tym wszystkim chodzi, to powinien wrócić do szkoły podstawowej, tym razem może o lepszym niż w poprzedniej poziomie kształcenia.

 

 

 

    

KOMENTARZE

 • Gryguć "Nie jesteśmy na ty, proszę mówić do mnie proszę pana"
  https://youtu.be/TM0ZZNERPpA
 • @trojanka 11:01:14
  Twardziele! jeden z komentarzy:

  "Grzegorz Braun i Pan Nikt to jak Batman i Robin!"
 • @trojanka 11:01:14
  dziwi mnie brak szerokiej reakcji na słowa dr Bilewicza:

  "dr hab. Michał Bilewicz b. redaktor „Słowa Żydowskiego” z okazji Wielkanocy:

  Niewolnikami to byliśmy w Egipcie. W Polsce to my [Żydzi] jesteśmy gospodarzami.

  dzienniknarodowy.pl/b-redaktor-slowa-zydowskiego-okazji-wielkanocy-polsce-jestesmy-gospodarzami/ "

  - facet wysypał się lepiej niż Michnik z UKR-POL-em (jądro terytorialne Judeopolonii) czy botoksowa lala z życzeniami na święto Pesach dla Polaków
 • @MacGregor 11:07:15
  To jest skandal!!

  NA CO i NA KOGO ciężko pracują Polacy, obarczani coraz większymi daninami, kosztem czasem przeżycia swoich Rodzin.

  https://wprawo.pl/2018/03/14/uwaza-grossa-polskiego-patriote-otrzymal-gigantyczny-grant-narodowego-centrum-nauki/
 • Izrael jest historyczną ojczyzną narodu żydowskiego, który ma wyłączne prawo do narodowego samostanowienia na swym obszarze –
  Izrael jest historyczną ojczyzną narodu żydowskiego, który ma wyłączne prawo do narodowego samostanowienia na swym obszarze – głosi ustawa przyjęta przez izraelski parlament.

  https://t.co/EX3ETUTt6A

  Pasuje to zdanie do Polski???
 • @trojanka 11:14:43
  jest więcej niż dobry:

  Antysemityzm wtórny”, ufundowany na wypieraniu odpowiedzialności za zbrodnie, u Polaków, podobnie jak i u Niemców, ma być jednym z trzech komponentów polskiego antysemityzmu, ufundowanego na „narcystycznej tożsamości narodowej” – twierdzi prof. @Michal_Bilewicz.

  Zauważmy, ze MHŻP Polin jest placówką de facto eksterytorialną, centrum antypolskiej propagandy itd, zaś kto kładł kamień wegielny pod budynkiem? niestety LK, ś.p.

  ma rację Tomek Gryguć, kiedy twierdzi, że w wolnejPolsce MHŻP powinno być zrównane z ziemią, a ziemia posypana solą
 • To jest trójżydzian lub cały żydzian!
  https://www.tysol.pl/a31463-Bilewicz-do-prezydenta-Dudy-ws-Notre-Dame-Budynek-przypomina-o-chrzescijanskich-mordach-na-Zydach-

  Pan muzyk akowski wielbiciel PIS tyż się zdenerwował..na chwilkę.
  https://wpolityce.pl/polityka/386355-jestesmy-we-wlasnym-kraju-obrazani-wyzywani-od-antysemitow-i-jeszcze-za-to-szczodrze-placimy-ewenement-w-skali-swiatowej
 • Wszyscy ludzie rodzą się jako gatunku zwierzątka homosapiens
  w kilku podgatunkach genetycznych (rasy)
  Te zwierzątka stają się ludźmi w trybie wychowania w określonym środowisku z określonymi zachowaniami, tradycjami, fobiami, wierzeniami...
  Wszystkie zwierzątka w trakcje dorastania się uczą od starszych zachowań i "kultury współżycia".

  Dowolne ludzie zwierzątko stanie się żydem gdy los sprawi że będzie się wychowywać w środowisku żydowskim (czy to religijnym czy to już laickim), podobnie zwierzątko wychowywane w środowiskach katolickich stanie się katolikiem...wychowywane w środowiskach islamistycznych stanie się terrorystą islamskim... a wychowywane w Korei Pn stanie się wyznawca rodowych Koreańskich żywych Bogów... a za Hitlera dzieci stawały się nazistami..i oddawały swoje życie za nazizm..podobnie jak islamiści za islam.
  Zwierzątko wychowywane w środowisku PO stanie się bezideową gnidą goniącą za kasą i karierą.
  Rasa zwierzątka nie ma znaczenia, znaczenie ma środowisko w którym dorasta.

  jest jedno ale...zwierzątka bardziej inteligentne potrafiące samodzielnie oceniać to co widzą dookoła oraz budować własne zasady ...od czasu do czasu wyrywają się z tradycji swojego środowiska w kierunku własnych przemyśleń...
  Ja np byłem zwierzątkiem wychowywanym na katolika jak wszyscy Polacy...ale szybko się zerwałem z tej smyczy...zresztą sporym kosztem...
  bo jedna przyszywana ciotka, żydówka katoliczka obrzydliwie bogata i równie brzydka chciała mi zostawić swoją ogromną willę...
  ale zawsze mnie testowała z tego czy chodzę do kościoła.. co mnie dzieciaka strasznie wkurzało... wille dostał kto inny.

  W Polsce żydzi stali się Polakami nagle dzięki Hitlerowi i jego programowi eksterminacji żydów. Z dnia na dzień parę milionów żydów zgoliła brody, założyło polskie garnitury, zakupiło stosowne dokumenty na czarnym rynku i stało się "Polakami".... a wielu by się głębiej ukryć stało się katolikami bardziej katolickimi od Polaków.
  Ci co nie znali dobrze Polskiego języka łatwo zostali wyłapani...reszta przeżyła wojnę jako "Polacy" i tak już im zostało... ale ponieważ zniknęli ze statystyk jako żydzi to mafia żydowska ich doliczyła do "Holocaustu"
  W ten sposób nagle "Polakami" stało się na moje oko tak z 1-2 mln żydów (to moje szacunki nie upieram się przy liczbach).
  Wielu, może nawet większość, by ich nikt nie rozpoznał jako żydów (znajomi sąsiedzi) wyjechała na "ziemie odzyskane".

  Dzisiaj jak patrzę na swoje środowisko z lat dziecinnych ...to widzę że tam było wprost zatrzęsienie żydów...za dużo jak na Holocaust.. a wszyscy byli oczywiście "Polakami"... nikt się swoim żydostwem nie afiszował...
  Dzieci tych żydów wychowywały się w tych samych szkołach co Polacy na tych samych podwórkach, razem odrabiały lekcje, razem grały w piłkę pewnie nawet bez świadomości że ich rodzice nie są Polakami a tylko udają Polaków. Tylko w domach te dzieci mogły dostawać inne nie Polskie wzorce dziedziczne przez rodziców po swoich już czysto żydowskich rodzicach (z żydowskimi tradycjami).

  Ludzie rodzą się zwierzątkami gatunku ludzkiego...
  a żydem, Polakiem katolikiem czy Polakiem ateistą czy Niemcem zostaje się w trybie wychowania..i środowiska... a tylko czasami z własnego, świadomego wyboru.

  Jesteśmy jako dzieci "ofiarami" swoich wychowawców (nie zawsze są to biologiczni rodzice) którzy jak "Bóg" starają się nas wychować na swój obraz i podobieństwo.

  No a potem tworzą się mafię wzajemnej adoracji...(wspólnoty kulturowej)
  jak mafia żydowska, katolicka, banderowska...
  Do tego tworzą się mafie dziedzinowe jak
  mafię prawnicze, wymiaru sprawiedliwości, lekarskie, nauczycielskie, urzędnicze...kościelne..górnicze...
 • "Zaraza przedostała się do kościoła powodując tam szczególnie straszliwe spustoszenia."
  Ależ to nie prawda. Ona w nim tkwiła od samego początku.
  Judeo-chrześcijaństwo to jeden z jedenastu odłamów judaizmu. Pierwsi judeo-chrześcijanie modlili się razem z żydami w synagogach i razem obchodzili święto Paschy.
  Głównym i jedynym powodem rozdziału judaizmu i judeo-chrześcijaństwa (I w. n.e.) była judeo-chrześcijańska ortodoksja boskości Jezusa.

  I właśnie ta zaraza tkwiąca w judeo-chrześcijaństwie spowodowała, że wielu Polaków stało się mentalnymi lub/i duchowymi żydami nie zdając sobie z tego sprawy do dzisiaj.
 • @Rzeczpospolita 12:51:06
  Nie ma czegoś takiego jak judeo-chrześcijaństwo (może poza okresem przejściowym w Jerozolimie do tzw. soboru jerozolimskiego), a Pan celowo i z uporem maniaka wciska ten termin zupełnie jak cyganka babie dziecko w brzuch :)
  Judaizm jest plemienny, katolicyzm uniwersalny, judaizm ma etykę sytuacyjną, katolicyzm uniwersalną, judaizm ma obiecane rządy Izraela nad światem, katolicyzm zbawienie dusz wszystkich ludzi - nie wiem, czegomozna tu nie rozumieć jeśli się nie ma złej woli?

  PS
  OK, relacje chrześcijaństwa do judaimu można porównac być może do relacji buddyzmu z hinduizmem, ale nikt nie bredzi buddo-hinduizmie

  pozdr
 • "Jak powstał dwużydzian Polaka,"
  Tutaj chodzi o stopień opętania danego Polaka przez dzieci diabła - i tyle.
  Wniosek?
  Ciało człowieka to swoisty skafander dla duszy na czas pobytu owej duszy na Ziemi. Bóg zasiedla duszami tylko skafandry przeznaczone dla ludzi. Inne skafandry zasiedla duszami ze swojej puli - Szatan.
 • @Oscar 12:29:11
  Trafiłeś w sedno z tymi szacunkami cudownej przemiany żydów w Polaków. Mam taką sytuację w rodzinie, że mój śp. dziadek miał dwóch braci, którzy z wojny nie wrócili. Szukał ich kilkadziesiąt lat, pisał do wszelakich instytucji, z Czerwonym Krzyżem na czele, i nic. Ni widu, ni słychu. Od ludzi udało mu się ustalić tylko, że jeden z tych braci był zabrany na przymusowe roboty do Niemiec, a drugi był w partyzantce i zginął podczas jakiejś dużej bitwy.
  Wiele lat po śmierci dziadka, znając dane osobowe jego braci, w czasie akcji Fundacji Polsko-Niemieckie Pojednanie o publikacji danych osób represjonowanych, wprowadziłem te dane do wyszukiwarki. No i zaskoczenie. Wyszukiwarka wyrzuciła obu braci. System wykazał, że obaj byli represjonowani jako przymusowi robotnicy. Jak wynika z tych dokumentów, obaj wojnę przeżyli. Problem polega na tym, że z tej wojny nigdy nie dotarli do domu, ani do matki, która na nich do końca życia czekała. Jeden z nich, była taka informacja, zmarł dopiero w latach 80-tych.
  Dziwne, niby obaj przeżyli, ale żaden nie pokazał się matce, bratu i rodzinie na oczy. Czy to rzeczywiście byli oni, czy tylko ktoś obcy podawał się za nich i posługiwał ich dokumentami? Napisałem do Fundacji o bliższe informacje nt. tego brata, którego datę śmierci podano. Uzasadniłem, że to był mój krewny. Ale Fundacja Polsko-Niemieckie Pojednanie nie odpowiedziała na tę korespondencję. Wtedy właśnie naszła mnie taka myśl, ile jest takich przypadków w całym kraju, że niby Polacy przeżyli wojnę, tylko nikt ich na oczy nie zobaczył? Kim byli ci, którzy się za nich podawali? Dlaczego do końca życia pozostali (przynajmniej ten jeden) przy tych najprawdopodobniej nieswoich nazwiskach?
  Podobnie ma się sprawa z żydowskimi dziećmi, którym księża katoliccy wystawiali metryki chrztu. Nigdy od Kościoła nie usłyszałem, ile tych lewych metryk było i gdzie są te dzieci. Czy wróciły do swej wiary i narodowości, czy wciąż uchodzą za Polaków? A może dlatego bezpieka po wojnie tych księży tak gnębiła?
  I właśnie w ten cudowny sposób Polacy statystycznie wojnę przeżywali (żydowskie dzieci z lewymi metrykami, a także dorośli z lewymi papierami), a ktoś inny tylko w statystykach "ginął"...
 • @rumpelsiltskin 13:52:30
  Moim zdaniem bardzo słuszna konkluzja na końcu wypowiedzi.
 • @demonkracja 13:41:13
  "Ciało człowieka to swoisty skafander dla duszy na czas pobytu owej duszy na Ziemi. "

  Ciało jako więzienie czy pojemnik duszy to jest pogląd pogański czy neoplatoński.

  Chrześcijanie wierzą, że czlowiek składa się i z ciała i z duszy. Dlatego Syn Boży wcielił się w ciele, i dlatego nastąpi powszechne zmartwychwstanie ciał, aby ciała i dusze (rozłączone przez śmierć) zjednoczyły się ponownie.
 • @Pedant 14:40:26
  trafna uwaga, aczkolwiek pogląd neoplatoński jest bardzo zakorzeniony w naszym Kościele, przynajmniej w warstwie językowej i wielu z nas wyraża się o duszy i ciele tak, jakby istotnie ciało było tylko tymczasową szatą dla nieśmiertelnej duszy :)
 • @Pedant 14:40:26
  "Ciało jako więzienie czy pojemnik duszy to jest pogląd pogański czy neoplatoński."
  ---------------
  Istnieją dwa światy - ten właściwy niematerialny i ten tymczasowy - materialny. Do świata właściwego - czyli niematerialnego - nie ma wstępu żadna forma materii. Tam jest Bóg, tam są wszyscy ci co już pomarli - ale w formie inteligentnej energii.
 • @MacGregor 11:07:15
  W ostatnim felietonie zatytulowanym "Ekselencjo! Za wczesnie! "
  red.S.Michalkiewicz elegancko uswiadomil p.Mosbacher, ze jeszcze nie wszyscy Polacy obchodza zydowskie swieta, wiec jej zyczenia nie trafiaja do katolickiej wiekszosci Polakow.
 • Roszczenia żydowskie czyli syndrom osy zielonookiej - P.Jankowski, W.Dobrzyński - NISS
  https://youtu.be/2KCt8ntnqsU
 • Prof. Nowak mocno o Sakiewiczu i nagonce na narodowców!
  https://youtu.be/PhvTK2jcBPg
 • @MacGregor 13:07:13
  Istota problemu tkwi w tym, że gdyby Polacy nie zostali skatolicyzowani nigdy nie zaistniałby twór, który A.Niemojewski nazwał "Dwużydzian Polaka" (tytuł artykułu z 1914r.).

  Co znamienne, Polacy, którzy analizowali problem niekorzystnego zjawiska kulturowego i politycznego jakim jest zażydzenie Polski i Polaków dochodzili również do wniosku, że żydo-chrześcijaństwo (żydo-katolicyzm) negatywnie ciąży na naszej historii także poprzez sprzyjanie zażydzeniu Polski.
  A.Niemojewski (początkowo filosemita opowiadający się za asymilacją Żydów) w 1911r. nazwał Żydów w Królestwie Polskim „armią piątego zaboru" - czwartym zaborem według Niemojewskiego był zabór dokonany przez żydo-katolicyzm.

  I co charakterystyczne A.Niemojewski - polski nacjonalista, był atakowany zarówno przez klerykałów (w 1911r. skazany na rok twierdzy za negatywną ocenę religii żydo-chrześcijańskiej i Kościoła) jak i przez Żydów ("Żywot i czyny Andrzeja Niemojewskiego" J.Tuwim, A.Słonimski - Kurier Polski, Warszawa 1920)
 • Marsz przeciw roszczeniom żydowskim! Wielka mobilizacja! - konferencja prasowa
  https://youtu.be/w75M5k3QSnk
 • O judaszkach
  Są w wielu krajach świata starą tradycją, podobno w Grecji nawet do kukły strzelają. O dziwo portal wpolityce.pl napisał, że w 2010 roku na wniosek Narodowego Instytutu Dziedzictwa w Pardubicach zwyczaj topienia Judasza, praktykowany w 29 okolicznych miejscowościach, został oficjalnie wpisany na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO.
 • @finka 21:34:38
  Farsy ciąg dalszy!!Już zostały oskarżone 2 osoby
  Dwóch mieszkańców Pruchnika, w wieku 45 i 17 lat, usłyszało zarzuty nieobyczajnego wybryku w związku z podpaleniem w Wielki Piątek kukły przedstawiającej Judasza Iskariotę. Starszemu z mężczyzn zarzucono też, że nieostrożnie obchodził się z ogniem, a młodszemu tamowanie drogi publicznej.
  https://kresy.pl/wydarzenia/dwoch-mieszkancow-pruchnika-uslyszalo-zarzuty-ws-sadu-nad-judaszem/

  To już przechodzi w etap prześladowań na podstawie wydumanych naciąganych oskarżeń.Jest gorzej niż nam się wydaje!Zaczyna sie reżim totalitarny jako przygotowanie przed ograbieniem!
 • @trojanka 21:45:58
  https://pbs.twimg.com/media/D4-vdA8W0AAmlQR.jpg


  1 maja - organizowany przez Konfederację Marsz Suwerenności. Pokażmy europejskim elitom, że tu jest Polska! Obecność obowiązkowa! #Konfederacja


  Kuchciński za wszelką cenę usiłuje zagłuszyć..
  https://twitter.com/i/status/1121391521339777024
 • Grzegorz Braun OSTRO o ministrze Brudzińskim, wydarzeniach z Pruchnika i procesie M. Piskorskiego
  https://youtu.be/JhEfwYt3iak
 • Nie możemy mieć do nich pretensji, oni przecież tylko walczą o SWOJE!!
  Wszędzie jest "SWOJE"..w Polsce, w Palestynie, na Księżycu, i Marsie!!
  Zgodnie z "linią" całym jestestwem, musimy popierać w tych walkach naród przebranych nadludzi.Niektórzy już to robią!!
  https://socioecohistory.wordpress.com/2015/03/25/israels-every-day-terrorism-crimes-against-palestinian-children-for-hamza-arms-sanctions-against-israel/
  Mały chłopiec z Plaestyny po spotakniu z fosforem w bombie...
  https://socioecohistory.files.wordpress.com/2015/03/badly_burnt_palestinian_boy_hamza_musab_almadani_gaza.jpg

  Ciekawe linki po artykułem.

  https://socioecohistory.wordpress.com/2013/04/22/the-jews-are-not-the-seed-of-abraham-how-the-racial-hoax-of-the-jews-was-finally-exposed/

  Razan 21 letnia palestyńska pielęgniarka, ubrana w fartuch z czerwonym krzyżem, podnosząc ręce biegła ratować postrzelonego rodaka.. nie dobiegła...potem umierała........i umarła...

  https://youtu.be/Y1EQSGtlxn4
 • @trojanka 08:51:10
  Jej Matka!z tym co po Razan zostało.

  https://pbs.twimg.com/media/D48Rq-KWkAMJxXl.jpg

  https://t.co/IztBvZ5JwK
 • @Rzeczpospolita 20:37:35
  Gdyby Polacy (plemiona z których wykształcił się naród polski) nie zostali skatolicyzowani, to nigdy taki naród by nie zaistniał najprawdopodobniej.
 • Wielu narodowców polskich miało mentalność żydowską.
  Piłsudczycy i współcześni neopiłsudczycy również.
  Katolicyzacja polskiego ruchu narodowego dopiero przeskoczyła ową żydowskość.
  W cywilizacji żydowskiej etyka wynika z prawa. I jest inna niż w cywilizacji łacińskiej, w której to prawo wynika z etyki. Poza tym, Żydzi stosują podwójną etykę. Inna wobec Żydów, inna wobec gojów.
  W cywilizacji łacińskiej, ale też w wersjach słowiańskich owej cywilizacji, można uchodzić za prawego człowieka, nie znając prawa. U Żydów "najprawsi" są ci znający prawo.
 • @Wican 09:03:46
  Powinien pan udać się do psychiatry lub jeśli korzysta z takich usług koniecznie rozważyć zmianę psychiatry.

  A poważnie, nie zna pan historii.
 • @Wican 09:09:27
  Prawo, które wynika z etyki - oto cywilizacja łacińska
  (to tylko drobny przykład ludobójstwa Kościoła i cywilizacji łacińskiej)

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2017/01/e4d29b_777b30c78585442bb3c2139673486cf1.png

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2017/01/220px-kazimierz_c582yszczyc584ski.jpg
  Białoruski znaczek pocztowy wydany z okazji 375 rocznicy urodzin Kazimierza Łyszczyńskiego

  Łyszczyński został skazany na karę śmierci i konfiskatę dóbr za ateizm. Wyrok wykonano przed południem na Rynku Starego Miasta w Warszawie 30 marca 1689.
  Relacja biskupa Załuskiego:
  "Wyprowadzono go na miejsce stracenia i okrutnie znęcano się najpierw nad jego językiem i ustami, którymi on okrutnie występował przeciw Bogu. Potem spalono jego rękę, która była narzędziem najpotworniejszego płodu, spalono także jego papiery pełne bluźnierstw i na koniec on sam, potwór, został pochłonięty przez płomienie, które miały przebłagać Boga, jeżeli w ogóle za takie bezeceństwa można Boga przebłagać."
 • @Rzeczpospolita 11:39:50
  Znam historię, i to na pewno lepiej niż pan. Podkreślam "na pewno" Znam się też na filozofii, doktrynach, grafologii, oraz ogrodnictwie i sadownictwie. Praca na własny rachunek pozwala na niezależność intelektualna i na kształcenie się w różnych kierunkach.
  Nacjonalizm bez etyki (nawet polski) jest tak naprawdę zbliżony do syjonizmu. Dlatego bliska syjonizmowi była NSDAP. Również zasady kształtujące polski nacjonalizm takie źródła miały, ale na sczęście wyewoluowały w stronę konserwatyzmu czy choćby tradycji (główny nurt). A polska tradycja to tradycja chrześcijańska a zarazem tolerancycjna.
 • @Rzeczpospolita 11:46:08
  Ludobójstwo to termin prawny i w zasadzie nazywanie tak różnych działań zbrodniczych sprzed Norymbergi, jest ahistoryczne.
  Sądowy mord na jednym ateiście ma być przykładem na zbrodniczość jakiejś cywilizacji? Pan prezentuję klasyczną mentalność żydowską, czyli chce pan stosować odpowiedzialność zbiorową. W dodatku pod dawne wydarzenia podkładając współczesne pojęcia. Poza poznaniem faktów, należy historie też rozumieć. IW tym przypadku, proponuję zapoznac sie z podstawowymi zasadami statystyki.
  KK istnieje 2000 lat. Władze antyreligijne pojawiły sie w Europie dopiero pod koniec XVIII wieku. I gdyby policzyć wszelakie ofiary to okaże sie, że antykatolickie siły w krótkim czasie wymordowały dużo więcej ludzi niż KK w 2000 lat. Chodzi o mordy w imię religii katolickiej oraz w imię antyreligii
 • @Wican 11:58:54
  Specjalnie dla pana dodatek historyczny

  Żydo-chrześcijaństwo instalowano w Europie poczynając od jej zachodnich krańców – wyjąwszy wprowadzenie go w starożytnym Rzymie w IV w. n.e. W V w. n.e. wprowadzono je już w Irlandii, w VI w. n.e. w Hiszpanii. Ekspansja żydo-chrześcijaństwa zmierzała z zachodu na wschód. Narzucano je brutalnie i krwawo, siłą, podstępem, szantażem. W ślad za rozprzestrzeniającym się żydo-chrześcijaństwem instalowały się w Europie gminy żydowskie – najstarsza znajduje się oczywiście w Rzymie, w kolebce europejskiego żydo-chrześcijaństwa.

  Żydowskie gminy w Europie powstawały zawsze w najstarszych siedzibach biskupów – Kordoba, Wormacja, Kolonia, Paryż, Praga, Gniezno, Kraków – a więc zawsze zgodnie z kierunkiem podboju Europy przez żydo-chrześcijaństwo.

  (Istnieje zdumiewająca paralela dotycząca kierunku współczesnego rozprzestrzeniania się Unii Europejskiej - wspólnego tworu żydo-katolickiego Kościoła oraz światowej żydowskiej, syjonistycznej, finansjery -, było nie było cywilizacji chrześcijańskiej, a dokładnie żydo-chrześcijańskiej – także rozprzestrzeniała się z zachodu na wschód.)

  Polska (Lechia, Lechistan - pod taką nazwą występuje do dzisiaj w wielu językach państw Europy) była właściwie ostatnim państwem Europy, któremu narzucono żydo-chrześcijaństwo. Stało się to dopiero w X w.n.e. – tak długo stawialiśmy Rzymowi opór. Żydowscy i żydo-katoliccy historycy utrzymują, że nasze terytorium było nie zamieszkałe – że „Słowianie zeszli z drzew” dopiero w IX w. n.e. – stąd zwłoka w żydo-chrystianizacji naszego państwa.

  Zaskakująco silne i organizacyjnie okrzepłe musiało być jednak to nasze ledwo co powstałe państwo, skoro już w XI w. przeciw żydo-chrześcijaństwu, w obronie starej wiary, równocześnie wybuchły powstania właśnie w Polsce, w Szwecji, na Rusi i na połabiu.
  ("Postępy chrystianizacji i proces likwidacji pogaństwa w Polsce wczesnofeudalnej". Wrocław 1964r. W.Dziewulski)
 • @Rzeczpospolita 12:04:30
  Pan myśli, że jak pan napisze "żydochrześcijaństwo" to wzmocni przekaz.Chrześcijaństwo było reakcją na żydostwo. Żydostwo to prawo nad etyką, cywilizacja łacińska (też chrześcijaństwo)-prawo wynika z etyki. Taka różnica. Pan jest przykładem, że ci co najbardziej gardłują przeciwko Żydom, są najbardziej podobni do nich mentalnie.
  Żydowskie gminy powstawały w największych miastach, a że byli tam również biskupi? Cóż, specyfika wielkich ośrodków miejskich a nie dowód na jakis spisek.
  A Polski przed chrztem nie było. Bo gdzie źródła pisane?
  A dlaczego dopiero w X wieku nasze tereny ochrzczono? Bo najpierw chrystianizowały się tereny imperium rzymskiego, potem szło to dalej. A niektóre germańskie plemiona również się stawały
 • @Wican 12:03:39
  Chwali się pan erudycją, a nie rozumie, co czyta.

  Już na samym początku informacji o K.Łyszczyńskim, w nawiasach napisałem, że jest to tylko drobny przykład ludobójstwa Kościoła - to ludobójstwo to są miliony istnień ludzkich, wcale nie mniejsze niż te, które zginęły w II w. światowej.

  Co do mentalności żydowskiej, to podzielam opinię znanego, czołowego żydowskiego opozycjonisty względem polskich władz PRL, K.Modzelewskiego: „(…) bez Kościoła czeka nas (nas Żydów – D.K.) w Polsce zgroza”.

  Pan się zastanowi w wolnej chwili, czy ta opinia nie dotyczy właśnie pana.
 • Okupacja postępuje , plus miejscowi sayanim...
  PALESTYNA W EUROPIE! – ŻYDZI TWORZĄ W POLSCE NOWY IZRAEL
  pod egidą USA!!
  https://www.odkrywamyzakryte.com/zydzi-tworza-w-polsce-nowy-izrael/


  DESTRUKCJA SŁOWIAN – INWAZJA ŻYDÓW NISZCZY EUROPĘ
  https://t.co/UAwpZfhOWb
 • Taka ciekawostka, tycząca tematyki żydowskiej,
  aczkolwiek niezwiązana z Polską.
  Chodzi mi o Żydach w Chinach. Pojawili się tam dawno, bodaj w VII wieku.. Przybyli z Persji i Indii. Tekst modlitw hebrajskich znalezionych w początku XX wieku, pochodzi z początku wieku VII. W XIII wieku, Marco Polo spotkał Żydow w Pekinie. Żydzi mieszkali głównie w Kajfeng (stolica z czasów dynastii Song). Mieli pełną swobodę kultu.
  W połowie XIX wieku zburzono im ostatnią synagogę. Żydzi mogli się żenic z Chinkami, ale odwrotne związki były zakazane. Dzisiaj w Kajfeng mieszka jeszcze ponad 500 Żydów. Przez wieki ulegali chińskim tradycjom.
  Ponoć (ale głosy są różne) Czou Enlai miał rodzinne korzenie żydowski.
 • @Rzeczpospolita 12:17:38
  II wojna to 6 lat. KK to 2000 lat. I w okreśnie najnowszym, humanizm spowodował zanik agresywnej roli Kościoła. Natomiast siły antykatolickie, nadal są wściekłem.Taka to różnica. A ludobójstwo to określenie prawne przede wszystkim. Ale dla kogoś o mentalności żydowskiej, to prawo jest ważniejsze od etyki.
  KK to różne wzory. Są wariaci, są zbrodniarze, ale jest też św. Franciszek czy Matka Teresa.
 • Jak zawzięcie sojusz z Izraelem budowano!!
  https://t.co/fcCBhIXJ8F
  Hmm..w ramach spłaty uroszczeń może najpierw willa żoliborska??
 • @Wican 12:13:26
  Coś mało warta jest ta pańska erudycja skoro prowadzi do fałszywych wniosków, ale zadziwiająco harmonijnie współbrzmi z żydowskimi i żydo-katolickimi twierdzeniami o Polakach, którzy zeszli z drzew, gdy przyszli do nich Żydzi i żydo-katolicyzm.

  "A Polski przed chrztem nie było. Bo gdzie źródła pisane?"

  Istnieją w kronikach sąsiednich państw:

  http://kronikihistoryczne.blogspot.com/2016/03/lechia-wg-focjusza.html
  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/kara-smierci-w-lechii/

  i nawet w Biblii:

  http://www.poselska.nazwa.pl/wieczorna2/lechia/wzmianki-o-lechii-w-biblii
  https://tajemnice.robertbrzoza.pl/zagadki/polska-opisana-jest-w-biblii-na-1000-lat-przed-chrystusem/
 • @Wican 12:27:03
  Zachodni świat to cywilizacja łacińska - i ten zachodni świat, zwłaszcza USA, od 1945r. nie przeżył dnia bez prowadzonej agresywnej wojny, choćby ostatnie konflikty na Bliskim Wschodzie, ale warto pamiętać wojnę w Jugosławii. Czy Kościół potępił zachodnich zbrodniarzy?

  Encyklika "Laudato si" - pochwała "zrównoważonego rozwoju" dla "walki z ociepleniem klimatu", a faktycznie pochwała depopulacji.

  Etyka przed prawem - byłoby dobrze, gdyby to było prawdą, ale pańska interpretacja jest iście rabiniczna.
  Proszę przeanalizować swoją mentalność - czy nie płynie ona z żydowskiego ducha, bo ten tkwi w całym żydo-chrześcijaństwie.
 • @Wican 12:27:03
  Brednia wyssana z brudnego palucha, mająca fałszować obraz rzeczywistości. KRK istnieje 1700 lat i o tyle za dużo. Od pierwszego momentu zaistnienia zabrał się za mordowanie i terroryzowanie uczniów Chrystusa.
 • @Autor
  nie ma czegoś takiego jak dwusiarczan potasu. Żyd od chemii nie straszył pałą?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930