Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1883 posty 2616 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Waldemar Tomaszewski – najlepszy współczesny polityk polski.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kandydat na prezydenta – przewodniczący Akcji Wyborczej Polaków na Litwie-Związek Chrześcijańskich Rodzin, europoseł Waldemar Tomaszewski – przedstawił dziś w Sejmie swój program wyborczy.

[Waldemar Tomaszewski – podobnie jak wszyscy myślący i czujący po polsku Polacy jest postrzegany jako wróg przez agenturalnych mikrocefali z „Gazety Wyborczej Polskiej” – jego jedynym zadaniem było według nich zlituanizować się w imię świetej wojny z Rosją. Oceniając po owocach, cała redakcja Gazety Wyborczej Polskiej to wbrew pozorom wcale nie banderowska, ale rosyjska agentura par excellence. Podobnie zresztą jak pan Antoni Macierewicz, który zniszczył zalążki polskiej agentury w Rosji oraz ośmieszył i rozmienił na drobne śledztwo smoleńskie. Nie piszę tu o szlachetnych być moze zamiarach, ale o owocach, po których poznaje się drzewo].

Starosta sejmowej frakcji AWPL-ZChR Rita Tamašunienė, która kieruje sztabem wyborczym Tomaszewskiego, podkreśliła, że opublikowany w sobotę najnowszy sondaż, przeprowadzony przez „Vilmorus”, najbardziej przychylny jest właśnie dla Tomaszewskiego.

Wybory prezydenckie na Litwie odbędą się 12 maja.

Całość tekstu Litwa24.pl

Przykłądowe komentarze pod tekstem:

„Europoseł Tomaszewski zawsze jest rzeczowy i konkretny. Nie obiecuje gruszek na wierzbie, ale mądre i rozważne rozwiązania. Doskonale rozumie i trafnie diagnozuje potrzeby zarówno mniejszości narodowych, w tym polskich autochtonów Wileńszczyzny, jak i mieszkańców narodowości litewskiej. Jego wybór byłby dobrym rozwiązaniem dla kraju i jego mieszkańców”.

...

„Za jego słowami idą też czyny, dlatego jest wiarygodny i cieszy się szacunkiem nie tylko Polaków i mniejszości narodowych, ale też coraz większej rzeszy wspólnoty litewskiej, która docenia jego pryncypialną postawę”

PS

Sparafrazuję wypowiedź doc. Józefa Kosseckiego: głupi (bałto)litewscy nacjonaliści odcinają się od historycznej wspólnoty z Polakami, wyrzucając nieoceniony wspólny dorobek na śmietnik. A mądrzy litewscy nacjonaliści pokazują mapę z atlasu historycznego i mówią: nasz Jogaiła przyłączył [słynne „applicavit”] małe Królestwo Polskie (wówczas nawet bez dostępu do Bałtyku) do olbrzymiej Litwy rozciągającej się od morza do morza, stąd cała historia od XIV wieku poczynając to nasz wspólny, wielki, cywilizacyjny dorobek. 

KOMENTARZE

 • Nie pamiętam
  Który idiota z,, dobrej zmiany,, cieszył się z faktu, że Bundeswera stacjonuje na Litwie, uznał to za sukces NATO.
 • @zbig71 16:49:01
  Chyba był to niestety pan Antoni - ręce opadają :(
 • @MacGregor 16:52:09
  AM ostatnio skrytykował SM na antenie tvTrwam za nielojalność p. Stanisława i G. Brauna w stosunku do PZPR, to przepraszam w stosunku do pis oczywiście.
 • @zbig71 17:14:00
  PZPR, tzn. PiS jest dogadany z jewrejami, a tu nagle przychodzą jacyś konfederacji ('peudonarodowcy') i wkladają noge w drzwi :)
 • @MacGregor 17:18:23
  Pis to może i dogadany jest, ale czy judejczycy nie spuszczą w końcowym etapie Kaczelnika że sforką do kibla? Żeleński wygrał w krainie U, będzie teraz preziem w banderlandzie, czyżby amerykańce dogadali się z zimnym ruskim czekistą?
 • @zbig71 17:30:06
  Niekoniecznie. Olali Poroszenkę, a postawili na frakcję Kołomojskiego. Jeden ..uj, tak naprawdę.
 • @Wican 17:55:05
  Ale były słuchy, że ten Żyd chce mieć lepsze stosunki z FT niż tamten Żyd.
 • @zbig71 18:00:17
  A tamten miał złe? Nikt mu fabryk czekolad w Rosji nie zamykał
 • Litwą rządzą Litwini?
  "głupi (bałto)litewscy nacjonaliści odcinają się od historycznej wspólnoty z Polakami, wyrzucając nieoceniony wspólny dorobek na śmietnik."
  --------------------
  Oni tam tacy nacjonaliści (bałto)litewscy jak u nas nacjonaliści polscy z „Gazety Wyborczej Polskiej”
  Wniosek?
  Przecież wiadomo - czyją domeną jest podjudzanie jednych na drugich - nieprawdaż?
 • @demonkracja 09:20:24
  "Litwą rządzą Litwini?" - nie wolno przesadzać, nie za wszystkim stoja eskimosi.
  Pierwotnie szczuciem Żmudzinów na Polaków zajmowali się Rosjanie po powstaniu listopadowym.
  Później wielkie wpływy zdobyła wśród nich agentura pruska/niemiecka (trwa to do dziś, zas klęska polskiej dyplomacji jest stacjonowanie Bundeswery na Litwie, co Antoni Macierewicz uznał za sukces)

  pozdr
 • Żydzi rozbijają organizacje polskie i polonijne – syjonizm triumfuje
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/16/zydzi-rozbijaja-organizacje-polskie-i-polonijne-syjonizm-tryumfuje/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930