Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1832 posty 2204 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Red. Sakiewicz czyli „Żyd cybernetyczny”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uwaga! Żyda cybernetycznego nie należy mylić z dwużydzianem Polaka takim jak np. minister Joachim Brudziński, który ostatnio chyba nawet śpi na kolanach, a i tak nie wyrabia z przeprosinami.

Okazuje się bowiem, że nie tylko patron Gazety Wyborczej czyli Judasz Iskariota, ale również słowiańska Marzanna była Żydówką, o czym tutaj:

https://www.timesofisrael.com/warsaw-residents-burn-effigy-of-jewish-woman/

Minister Brudzinski nie zachował należytej czujności: ani nie przeprosił jako pierwszy, ani nie wyzwał przyłapanych na gorącym uczynku podtapiaczy od „imbecyli z białoczerwonymi flagami”, nie nasłał nawet na nich prokuratury i dlatego za karę, zamiast na polityczną emeryturę do PE (za 30 tys PLN miesięcznie plus dodatki) sugeruję, żeby wyborcy umożliwili mu powyborczy wyjazd do dupy na raki – może znajdzie pracę w charakterze szabesgoja u Jojne Danielsa, do której to pracy wykazuje wyjątkowe predyspozycje.

Ale ad rem:

W tym roku większość czasu przed Świętami musialem spędzić w kuchni (dopust Boży, zapewne po to, ażebym mógł wreszcie docenić trud kucharzenia będący zazwyczaj udziałem moich kobiet) i nadrabiałem w tym czasie zaległości słuchając na smartfoniku wykładów ś.p. doc. Józefa Kosseckiego z serii NOC (Nauka o cywilizacjach) w ramach Narodowej Akademii Informacyjnej.

Notatki z tych wykładów są dostępne tutaj

Cóż można powiedzieć – wykłady są gratis, przystępne, okraszone dowcipami i anegdotami, uczta intelektualna. Co więcej, Autor w sposób twórczy omawia podstawy nauki o cywilizacjach Feliksa Konecznego, co kontrastuje z jej często jałowymi omówieniami (np. profesora Piotra Jaroszyńskiego, ucznia o. Krapca i zapewne wybitnego tomisty, ale bez zaplecza inżynierskiego). Z jednej strony po ukończeniu serii sięgnę po kolejne wykłady doc. Kosseckiego (a także jego współpracowników jak np. dr Rafała Brzeskiego), a z drugiej nabrałem apetytu na powrót do orginalnych dzieł Konecznego, poczynając od nieczytanego jeszcze „Polskie Logos a Ethos – Roztrząsanie o znaczeniu i celu Polski” (pierwsze wydanie w 1921 roku czyli z okresu przed sformułowaniem teorii cywilizacji).

Z licznych ciekawostek, na czasie jest żartobliwie brzmiąca, a podana przez doc. Kosseckiego definicja „Żyda cybernetycznego” (por. tu , trzyminutowy fragment) czyli takiej osoby, dla której po pierwsze normy poznawcze wprawdzie istnieją, ale podporządkowane są normom ideologicznym oraz po wtóre, dla której etyka jest tożsama z prawem.

Skupię sie tylko na pierwszym elemencie. Poznanie dotyczy tego, co jest (co istnieje obiektywnie czyli co jest prawdziwe), zaś ideologia tego, co i jak powinno być. W cywilizacji żydowskiej (a więc w przypadku „Żyda cybernetycznego”, niezależnie od jego pochodzenia etnicznego), poznanie podporządkowane jest całkowicie wymogom ideologii, stąd zamiast historii mamy haggadę. Współczesne haggady żydowskie dotyczą nie tylko 6 milionów ofiar Holokaustu (identyczne liczby ofiar podawała żydowska prasa w Ameryce w czasie I wojny światowej) czy „liczącego sobie ponad dwa tysiące lat” (SIC!) polskiego antysemityzmu, ale i jego wysysaniu z mlekiem matki (Izrael Katz) czy tradycyjnych polskich zabaw wielkanocnych polegających na paleniu Żydów żywcem (Coren Giles) itd, itd.

Ale to sa sprawy poniekąd oczywiste. W kwestii podporządkowania norm poznawczych normom ideologicznym klasycznym przykładem Żyda cybernetycznego jest uważam red. Tomasz Sakiewicz, wraz ze swoją trzódką mizernych gryzipiórków, posługujący się słabiutką diagnostycznie metodą na Putina:

żona odeszła z sąsiadem – wina Putina, przyrodzenie rozmiękczyło się – wina Putina, żuk Kolorado wrócił na pola ziemniaczane – wina już nie Amerykanów, ale Putina, no i wreszcie konfedraci zdemaskowali kłamstwa i zdradę Umiłowanych Przywódców – na czyje polecenie i z  czyjej winy??? Putina!

... ja tam już wolę Żyda w mycce od „cybernetycznego” z orderem banderowskiej bezpieki.

KOMENTARZE

 • "Konfederacja broni Polaków z Pruchnika! | Konferencja prasowa Konfederacji"
  https://www.youtube.com/watch?v=_UjhOcw9mck
 • @ikulalibal 14:45:20
  Brawo Jakimowicz

  https://nczas.com/2019/04/24/aktor-jaroslaw-jakimowicz-napisal-co-mysli-lewicowe-media-rzucily-sie-na-niego-dostalem-ok-300-postow-z-grozbami-i-obelgami/
 • Brzeskiego chcesz czytać?
  A po co?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:13:24
  chcę go posłuchać na NAI - bardzo przystępnie opowiada o służbach specjalnych od starożytności do dziś
 • Dziś rocznica "Rzezi Ormian"
  24 kwietnia 1915 r rozpoczęła się trwająca po rok 1917 seria koszmarnych wydarzeń które doprowadziły do tego że około 2.000.000 (a powiada się że więcej) Ormian straciło życie.
  Pomijając polityczne tło tamtejszych wydarzeń to nie sposób nie zauważyć że "wyznawcy religii holokaustycznej" starannie dbają o to aby nie nadawać tym wydarzeniom zbyt dużego rozgłosu.Chcą dzierżyć monopol na cierpiętnictwo jak również utrzymać światową opinię publiczną w błędnym przeświadczeniu że ludobójstwo na tle etnicznym jest absolutnym ewenementem.Że to co w latach 1939-1945 przytrafiło się im-Żydom,w historii świata nie przytrafiło się nigdy nikomu.
  Dlatego o Rzezi Ormian tak cicho jak to tylko możliwe.

  http://droplak.ru/wp-content/uploads/2015/04/89.jpg

  http://publikatsii.ru/uploads/posts/2015-04/1430136181_1430135859_35.jpeg

  PS
  istnieje też opinia że to "żydowsko-anglosaska mafia" sprowokowała owe wydarzenia dlatego dba o to aby nadmierny szum wokół wydarzeń nie spowodował nadmierne zainteresowanie tematem.
  http://publikatsii.ru/main/3399-genocid-armyan-ustroila-evreyskaya-anglosaksonskaya-mafiya-poetomu-priznaniya-ne-budet.html
 • @ikulalibal 16:19:56
  W końcu Żydy ciągną niezłą rentę z holomitu, to pilnują interesu i monopolu na cierpienie.
 • @ikulalibal 16:19:56
  Bardzo prawdopodobne, że maczała w tym palce dyplomacja brytyjska (bardzo często wykonawcami mordów na Ormianach byli Kurdowie).

  Doc. Kossecki twierdził, że o ile za holokaustem Polaków 1937-38 w Rosji Sowieckiej stał m.in. wywiad niemiecki (było to przygotowanie do pakturibbentrop-Mołotow), to za mordami w Katyniu, Miednoje etc czyli za eksterminacją polskiej elity stał wywiad brytyjski obawiający sie wówczas przejęcia polskiej elity przez Francuzów. po upadku Francji ta obawa przestała byc już aktualna i pozostala przy życiu elita polska przeszła pod egidę brytyjską
 • @MacGregor 16:45:17
  Ponoć Beria był agentem brytyjskim.
 • @zbig71 16:50:58
  "Ponoć Beria był agentem brytyjskim" - tak własnie uzasadnia to Kossecki.
  Dlatego też coraz podejrzliwiej patrzę na Sakiewicza i jego wyjątkowo cieniutkich warsztatowo pismaków (tyle lat pisac i nie nauczyć się!) -musi tam byc agent na agencie i to bynajmniej nie pojedyńczy.
  To oni uwalili ingres abp Wielgusa , od czego rozpoczęła się przyśpieszona degrengolada KK w Polsce, to dzięki m.in. jego propagandzie zamiast Jamału II mamy Nordstream, to dzięki gaPolowi (m.in) jesteśmy izolowani i w UE i na Wschodzie ...
 • @MacGregor 16:45:17
  Znany ukraiński bloger Filip Ekozjanin "turecki ormianin" którego rodzinę w straszny czas ukrył i przechował turecki sąsiad, w 2016 r zwrócił się z do prezydenta Erdogana z apelem aby ten ujawnił prawdę o rzezi.Wedle niego (filipa ekozjana) Turcja posiada dostateczną ilość dowodów aby i objaśnić światu "rzeź Ormian" i jednocześnie w znacznym stopniu zdjąć z siebie brzemię odpowiedzialności.
  https://www.youtube.com/watch?v=5mcXvVSAyLM
 • @MacGregor 15:17:35
  Tak, najchętniej pisze o ruskich trollach.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:14:36
  Każdy ma jakąś słabość, Jarku
 • @MacGregor 17:00:13
  Ich kumpel Wildstein stary był mocno zalożowany, a abp Wielgus nie przepadał za pejsidłami oraz,, braćmi,,
 • @MacGregor 17:00:13
  Do ferajny Sakiewki dołączyła już dawno Fronda, a właściwie frondelek. Gdy tam dominował Terlikowski czy pisał Adamski, to byli kaczystami, ale jednak trzymali jakiś poziom warsztatowy. Obecnie to taki sam bezwartościowy chłam jak u Tomka Sakiewki.Inna sprawa, że ogólnie poziom spada niemal w każdym piśmie. Kiedyś kupowałem NCzas, a teraz to nawet nie chce mi się wchodzić na ich portal. Wszędzie jakieś pisarczyki, jakby absolwenci korespondencyjnych gimnazjów. Taki poziom, z tym że Sakiewka ma też dojrzalszych pisarczyków, ale też warsztatowe i merytoryczne dna.
 • "Red. Sakiewicz czyli „Żyd cybernetyczny”"
  Dzisiaj judzi na Rosję Putina - ale gdy tylko zmieni się etap mądrości - będzie z równą determinacją judzić na kogo innego.
  Wniosek?
  Bez judzenia red. Sakiewicz by nie istniał w przestrzeni publicznej.
 • @demonkracja 18:14:19
  :))) Salut . https://kresy.pl/wydarzenia/sluzba-bezpieczenstwa-ukrainy-oficjalnie-nagrodzila-gazete-polska/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031