Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1832 posty 2204 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Sakiewicz merda, szczeka, ale nie gryzie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

KONFEDERACJA zaczyna pomału przyprawiać Naczelnika Państwa o ból głowy, więc poszczuł na nią swojego nadwornego „ciaputowicza”, tzn. redaktora Sakiewicza.

Konfederacja KORWIN Braun Liroy Narodowcy (najnowszy konfederat to dr Hubert Czerniak) nie pasuje do pookrągłostołowego du(o)polu z wielu względów, choćby z tego zasadniczego powodu, że zamiast podwiesić się pod bezalternatywnego sojusznika (Wielki i Mały Szatan alias Usrael, Czwarta Rzesza Europejska Narodu Niemieckiego, Rosja Ojczyzna Słowian [skąd pewnie taka sztama z Izraelem i ciągłe wizyty premiera Nachuja w Moskwie]), ale stawia na suwerenność Polski. Zamiast Polin = Rzeczpospolitej Obojga Braci (Starszego i głupszego) stawia na Polskę, zamiast wschodniej flanki NATO i prężenia cudzych muskułów stawia na Wojsko Polskie, zamiast przekupywania Polaków zabranymi im samym pieniędzmi wierzy w naszą zdolność do samodzielnego wypracowania własnego dobrobytu.

Równie zasadnicza jest przepaść cywilizacyjna. Jeśliby nie daj Boże  stan chorego kolanka Naczelnika Państwa uległ pogorszeniu i wymagał hospitalizacji (chorego od ciągłego klęczenia przed Żydami, jak w starym i znów aktualnym dowcipie „co się dziś nosi w Warszawie? – Żydów na rękach”), to członkowie zakonu PiS będa równie bezradni jak ćwierćinteligenci po zabraniu im dostępu do Wyborczej czy wyłączeniu TVN-u – nie wiadomo, co myśleć. Takie są nieodłączne skutki turańszczyzny (brak prawdy obiektywnej) i etyki sytuacyjnej. PiS jest ręcznie sterowaną partią wodzowską i wystarczy uderzyć w pasterza, żeby rozproszyły się owce (proszę mi wybaczyć tę ewangeliczną parafrazę). Tymczasem nawet jeśli zabrakłoby obecnych liderów Konfederacji, ta rosłaby dalej. Ani wolnościowcy ani narodowcy ani żaden inny konfederat nie musi na bieżąco sprawdzać mądrości etapu, bo takowej po prostu nie ma – prawda jest obiektywna (różnice wynikają tylko ze stopnia jej rozpoznania), etyka jest bezwzględna, a celem dobro wspólne. To sprawia, że Konfederacja jest trudno sterowalna z zewnątrz – można nasłać krety, nękać przez policję, można zamilczać  w gównomediach, można wreszcie opłacić Sakiewicza, żeby obsikał nogawki, ale nic więcej.

Media Sakiewicza alarmują dziś:

Bosak udzielił wywiadu Sputnikowi: „Powinniśmy starać się mieć poprawne relacje z Rosją”

(A przecież jak przekonują nas obce agentury , nasze relacje z Rosją powinny być jak najgorsze. Izraelski premier Nachuj może spotykac się z Putinem co tydzień, ale Polakom wara!)

Na okładce najnowszego numeru „Gazety żydowsko-banderowskiej” jest zajawka: Narodowcy w służbie lewactwa Jest to tytuł prop-agitki samego naczelnego („autora bajek dla Marysi i Alicji”), który pisze w jakże charakterystycznym dla siebie stylu:

„CIEŃ KREMLA: Pseudonarodowcy stają się dzisiaj wielką nadzieją liberalnej lewicy. W USA prowokując konflikt pomiędzy Polakami i Żydami, mogą doprowadzić do zwycięstwa demokratycznego kandydata. W Polsce odbiorą PiS-owi parę procent i dzięki temu powstanie pierwszy po 1989 roku rząd liberalno-lewicowy. Z punktu widzenia światowego lewactwa – marzenie”.

“Pseudonarodowcy” …  swego czasu Dawid Wildstein pisał Uwaga na pseudokresowe portale. Odebrać Kresy rosyjskim agentom, mając na myśli https://kresy.pl/, popierane przez takich „pseudokresowian” jak prof. Włodzimierz Osadczy, dr Lucyna Kulińska, dr Andrzej Zapałowski, Stanisław Srokowski, ks. Isakowicz i in.

Dyskusja z wyznawcami Sakiewicza nie ma jakiegokolwiek sensu – nawet gdyby objawiła im się Matka Boska wzywając do politycznego opamiętania, napisaliby w swoich prop-agitkach „Objawienie w cieniu Kremla?”

Ich sztucznie dziś utrzymywane przy życiu z budżetowej kroplówki media coraz pełniej pokrywają się z żydowską gazetą dla Polaków (scil. Wyborczą), zaś pod względem cywilizacyjnym, stosunku do prawdy a nawet stosowanej retoryki od dawna są od niej nie do odróżnienia.

Na szczęście Sakiewicz szczeka, a Konfederacja maszeruje dalej.

  

KOMENTARZE

 • dr Jan Ciechanowicz mówi o takich jak czytelnicy GP
  "żona zdradziła - wina Putina, przyrodzenie rozmiękczyło sień - wina Putina" :)
 • 5*
  Ty Grzesiu wiesz jak lubię Sakevycza :))
 • Ciekawe
  Dla kogo ten bydlak pracuje,? I kto mu dał środki na te jego media?
 • Spróbowałem przetłumaczyć fragment dla angielskiego kolegi, ale wyszło dość słabo
  (siłą rzeczy musiałem parafrazować):

  Thomas Sakiewicz wags and barks but does not bite

  The Pro-Polish Confederacy is becoming a real pain in Mr Kaczynski’s neck and so he let his Fido on them, i.e. editor-in-chief, Mr Sakiewicz.

  The Confederacy does not fit our current post-communist paradigm, if only due to the fact that they do not agree to any no-alternative alliances, be it with “Satan Great and Small” (USrael), European Fourth Reich of the German Nation or Russian “Motherland of Slavic Peoples”. We prefer building up our own strength to flexing somebody else’s muscles and being “NATO’s Eastern flank” (good place for a proxy war, fuck you very much) and rather than bribing the over-taxed Poles with their own money we believe in our nation’s ability to earn their own prosperity.
  Equally fundamental is the civilizational abyss. Should the State Leader’s knee become worse and require hospitalization (constant kneeling before others can surely make the knees hurt!) the members of his party will be like children in the fog – no-one will know what to think. But these are inherent results of “Turanism” (lack of objective truth) and situational ethics. Law & Justice is a party organised in a purely militarised fashion, so if you “smite the shepherd, the sheep of the flock shall be scattered”.
  As for Confederacy, we do not require special leaders to know the direction. We do not need constant enquiring of current wisdoms as there are none – the truth is objective; the ethics is absolute, and the only goal is common good (neither we need foreign ambassadors to inform us what is good for us).
  (…)
  Luckily Mr Sakiewicz can bark as much as he wishes or is paid for – we move on.
 • PSEUDONARODOWCY...
  "PSEUDONARODOWCY sprowokowali konflikt pomiędzy Polakami i Żydami w USA" - Sakiewicz
  I wszystko jasne.
  Jaki idiota może dzisiaj jeszcze czytać takie G?
 • @zbig71 13:45:47
  Zbigu

  Zadajesz pytania retoryczne - no przecież żyje jak Wyborcza za PO - z ogłoszeń spółek Skarbu Państwa (Wyborcza żyła jeszcze z ogłoszeń z warszawskiego Ratusza).
  i nie ma potrzeby nazywania go bydlakiem - jest zwykłym dziennikarzyną do wynajęcia, a że ma formację intelektualna jak Michnik, to i robi to z ochotą i przyjemnością.

  Ani jego nie nawrócimy, ani jego wiernych czytelników - to porównanie z matką Boską podkradłem od Michalkiewicza, bo wyjątkowo trafne ;)

  pozdr
 • @MacGregor 11:52:43
  Dziś odbyła się konferencja prasowa w sejmie z udziałem Michalkiewicza , ale dźwięk jest strasznie kiepski. Zagłuszanie jak radio WE za komuny.
 • @Robik 13:55:54
  też tak pomyślałem :)
  Gapol utrzymują przy życiu kroplówki ze spółek Skarbu Państwa
 • @MacGregor 13:56:04
  Chodziło mi o okres gdy przy korycie była PO. Wtedy, jak zakładali tv Republika , WŚmieci, Od rzeczy itd.
 • @zbig71 14:01:57
  "Gazeta Polska" jechała na fali antyrosyjskich fobii (którym sam wcześniej ulegałem, no co mam ukrywać) - mieli wówczas bardzo wysoką sprzedaż.

  Skad kasa na TV Republika - tego nie wiem.
  wazeliniarze wśmieci to są media pisowskie w sensie ścisłym, więc kasa poszła pewnie z PiS-u (po to są dopłaty z budżetu do partii)
 • Żydzi spuszczają nam szlaban na ekshumacje w Treblince i Jedwabnym
  z powodów ponoć religijnych ale sami niczego sobie nie odmawiają. Ekshumacji również.
  Jak wynika z medialnych doniesień Żydzi łaszą się do Rosji w sprawie szczątków nijakiego Eli Cohena zwanego "wywiadowcą wszech czasów"
  "Wywiadowca wszech czasów" działający na terenie Syrii w 1965 został schwytany,osądzony i powieszony.
  https://i.ytimg.com/vi/Nx-5rzC7AMU/hqdefault.jpg

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Eli_Cohen

  Od tamtego czasu Żydzi jakby niepomni swoich religijnych zakazów co rusz podejmują działania w celu odzyskania ciała Eli Cohena.
  Były próby wykupienia szczątków,były próby potajemnego wykradzenia i wywiezienia.Wszystkie spełzły na niczym.Obecnie były Cohen znajduje się ponoć w posiadaniu Rosjan .
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosjanie-odnalezli-w-syrii-cialo-slawnego-izraelskiego-szpiega/90g50w9

  Tak więc okazuje się że jak żydom na czymś zależy to znów tak bardzo nie przejmują się bożymi zaleceniami.Obłudnicy.
 • @ikulalibal 14:17:45
  prośba serdeczna - jak się wstawia obrazki do komentarza,bo jako żywo nie potrafię?
 • @MacGregor 14:08:33
  Ja podejrzewam wsparcie zza oceanu. Warto przypomnieć sobie wsparcie dla KLD od CDU na początku lat dziewięćdziesiątych. Od CDU czyli tak naprawdę od BND. Jeśli wtedy było można ,, wspierać,, to dziś tym bardziej. W końcu trzeba było troszkę zainwestować, aby w finale wyciągnąć 300mld$, ewentualnie przejąć obszar nad Wisłą.
 • Laureat orderu zasługi banderowskiej bezpieki, szczuje na Konfederację, na Polonię , na Ruch Narodowy??
  Finansowany z naszych podatków....nie wypłacająca pensji pracownikom finansowana bez naszej akceptacji..
  Żarliwy chazarski sługa....
  https://oko.press/fundacja-sakiewicza-dostanie-jednak-prawie-72-mln-zlotych-na-portal-o-puszczy/

  https://www.press.pl/tresc/54700,---gazeta-polska-codziennie----ma-problemy-finansowe_-zalega-z-wyplatami

  Nie może być lepszej reklamy i zachęty do głosowania na Konfederację...


  Obnażone kłamstwa T. Sakiewicza dot. Polonii i protestów przeciw ustawie 447

  Ciekawa opinia Polonii warto posłuchać.I poczytać komenty pod filmem....

  https://youtu.be/tPEPSFpSTFQ
 • @MacGregor 14:24:53
  Przykładowo na tej stronie:
  http://tinypic.com/
  można upload images i dostać do nich linki.
 • @MacGregor 13:56:04
  "i nie ma potrzeby nazywania go bydlakiem - jest zwykłym dziennikarzyną do wynajęcia, a że ma formację intelektualna jak Michnik, to i robi to z ochotą i przyjemnością".

  Hola, hola.
  Dziennikarz to zawód społecznego zaufania. Ma dostęp do informacji niedostępnych dla zwykłych ludzi. Jest przede wszystkim od kontroli władz państwowych i instytucji , w tym bankowości, gospodarki, handlu i obronności oraz porządku publicznego i sądów.

  Skorumpowany dziennikarz to już zbrodniarz. Nazwanie dziennikarza "zwykłym dziennikarzyną do wynajęcia" to też bandycki cynizm i równanie postaw patologicznych ze szlachetnymi, a więc i postawa samozatraceńcza, i promowanie postaw samozatraceńczych.

  Mam na dzieję że nie pisałeś tego pod rozumienie dosłowne.
 • @MacGregor 14:24:53
  Jak to jak? normalnie.Wkleja się skopiowany adres obrazka.Zaś skopiowanie dokonuje się w taki sposób że klika się lewym klawiszem myszki w obraz a z wszystkich opcji jakie się ukażą wybiera się opcję (kikając w prawy klawisz myszki) "pokaż informację o obrazie .Kiedy ukaże się ramka z owym adresem wystarczy go skopiować a potem wkleić w komentarz.
 • @Robik 14:32:00
  IMG Code for Forums & Message Boards

  http://i63.tinypic.com/kch091.jpg
 • A pan Dawidek, co to portal... Kresy chciał likwidować...wnusio zasłużonych komunistów
  / dziadełe i bebełe/, synek masona przebranego w katolika, koleś Danielsa it..
  też świetna rekomendacja do wydawania osądów i panoszenia się wszędzie za swoją "opinią".
  http://www.ekspedyt.org/wp-content/uploads/2017/03/Z-Dawidem-Wildsteinem.jpg

  zdjecie za ekspedyt.org

  Jonny Daniels i wiceprzewodniczący Knesetu Hilik Bar (po prawej). W środku Dawid Wildstein – ” z najbardziej znanym w Polsce, i wpływowym żydowskim dziennikarzem” (podpis z facebooka)


  https://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/428253,bronislaw-wildstein-bylem-masonem-zostane-katolikiem.html

  Czcigodny mistrz Wildstein

  Po 1989 roku roku konspiracyjna loża Kopernik została podzielona na trzy, wśród których znalazł się "Przesąd Zwyciężony". Loża zaczęła działalność w 1991 roku. Jej pierwszym Czcigodnym Mistrzem był obecny prawicowy publicysta Bronisław Wildstein. Do masonerii przystąpił we Francji. Kiedy przewodził loży, kierował Radiem Kraków. Od lat twierdzi publicznie, że odszedł z masonerii.
  za gazetakrakowska.pl

  Tak ze korzenie "patriotów" sa jednoznaczne.
 • @miarka 14:35:10
  Ma także dostęp do archiwum IPN. I korzystają z tego przywileju kiedy to dla nich wygodne. Poza tym dostał order od służb obcego państwa, co by było, jakby jakikolwiek dziennikarz dostał order od .....FSB? Gniłby w pierdlu jak Piskorski i byłby skończony jako dziennikarz. Pamiętam sprawę arcybiskupa Wielgusa i rolę jaką wtedy odegrał Sakiewicz. A teraz akcja z Polonią. Dlatego nazwałem go bydlakiem.
 • @trojanka 14:40:03
  Może i odszedł. Tylko czy loża odeszła od niego?
 • @zbig71 14:57:43
  Otóż to...
 • Informacja o Konfederacji celowo zamilczane we wszystkich telewizjach.
  https://twitter.com/SlawomirMentzen

  TVN dzisiaj wspomniał nawet o Jedności Narodu, Normalnym Kraju, Związku Słowiańskim i innych potężnych komitetach, ale na @KONFEDERACJA_ zabrakło mu miejsca. To oczywiście przypadek, a nie celowe zamilczanie.
  https://pbs.twimg.com/media/D4TACqeXsAA21h4.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/D4TACqeWAAEPP4s.jpg
 • @zbig71 14:55:07
  "...Dlatego nazwałem go bydlakiem."

  Nazwanie to jeszcze mało. - Na tym się skończyć nie może.
  - Z jednej strony zdrajca i zbrodniarz, oszust i manipulator mający w planie doprowadzać Naród Polski do tragicznie złych dla niego decyzji, a z drugiej strony wróg zaprzysięgły i to podstępny, bo utajony, nadto funkcjonujący jako podpora państwa terrorystycznego i i z podparciem jego władz, oraz poczuciem bezkarności... Samo najgorsze.
 • @miarka 15:23:36
  Robię co mogę. Nigdy mi nie pasował. Tak jak bracia Kaczyńscy, którzy jak już dziś wiadomo, zostali wyznaczeni przez g.Czekiszczaka do odgrywania roli prawicy i patriotów.
 • Ujawnić tajne negocjacje między rządami Polski i USA w sprawie ustawy 447 JUST! - konf. pras.Konfederacji.
  https://youtu.be/p3tJmF_4yik
 • @trojanka 16:57:45
  Słuchającym tego dziennikarzom albo opadły szczęki albo z trudem zaciskali pośladki, żeby im się ze strachu nie ulało.

  Brawo red. Michalkiewicz, brawo konfederaci, hańba Pisożydom i Szabespisdom (przepraszam Panią za wulgaryzm)
 • @MacGregor 17:14:25
  Czasem trzeba, bo nic tak nie odda rzeczywistości jak soczyste mięsko:)))
  Jeśli rzadko to OK.
 • @trojanka 17:34:57
  a tu nasz milusiński raz jeszcze:

  https://nczas.com/2019/04/17/odloty-pisowskich-gadzinowek-sakiewicz-twierdzi-ze-braun-i-korwin-mikke-to-narodowcy-a-konfederacja-broni-nazizmu-i-hitlera-video/
 • @MacGregor 17:38:45
  Dobrze go tam nazwali, rzeczywiście Sakiewicz jest Michnikiem Pisu. Natomiast jeśli idzie o Konfederację, to uważam, że piętą achillesową tego ugrupowania jest Jakubiak. Wystarczy zobaczyć za jakimi ustawami w Sejmie głosował, jaką ma przeszłość, jakie biznesy robił, kogo promuje w Konfederacji (Całek i Tyrmand?!!! kolesie Danielsa!!!!!) Dla mnie jest to wrzuta WSI.
 • @MacGregor 17:38:45
  Niech ten żałosny człowiek, a raczej atrapa człowieka poczyta sobie komentarze pod filmami Youtube czy w mediach.
  Szkoda że PIS go promuje,sobie na szkodę.Ale on tez jest finansowany przez PIS z naszych podatków, bo gazeta antypolska już padała na pysk!
  Zapewne niedługo, jak mu się paliwo skończy po naziźmie i hiltleryźmie ,przyjdzie czas dla tego pana oskarżenie Konfederacji i ...na podstawienie panienki molestowanej równocześnie przez Brauna i Winnickiego,okradanie staruszek " na wnuczka" przez Wilka,i szpiegostwo Konfederatów na rzecz Peru, które chce nas zaatakować we wrześniu o 6 po południu!
 • @zbig71 17:58:16
  Być może w ten sposób chcą " uwalić " protest 12 maja w Warszawie,instalując rzidów i prożidowskich gnomów.Jakubiak niech się nie puszy bo jak ludzie zaczną naciskać szefostwo Konfederacji, to może się pójść paść!My przyszli wyborcy mamy prawo pytać i żądać wyjaśnień od R.Winnickiego czy pana Brauna!
  https://twitter.com/RobertWinnicki?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor
 • @trojanka 18:12:15
  A Słyszałaś o rezygnacji z ekshumacji w Treblince? Bo jakiś urzędas z USA sobie tego nie życzy?
 • @trojanka 18:12:15
  //https://twitter.com/RobertWinnicki?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor //


  Ale szuja.Sakiewicz już nawet nie jest bezczelny,to laboratoryjnie czysty chucpiarz.
  Braun i narodowcy popierają nazizm a on-Sakiewicz włażący w dupsko ukraińskiej bezpiece jest demokratą.Ukraińskiej bezpiece która już bez ogródek,całkiem otwarcie,niczego nie udając nawiązuje do haniebnych wzorców SS-Galizien.
  To bydle! (przepraszam bydlątka) Kto wogóle słucha tego radia Wnet? jacyś ludzie specjalnej troski czy jak?
 • @ikulalibal 18:40:20
  Krzysztof Skowroński , jeden z szefów radia Wnet prawdopodobnie dostał ,, bezzwrotny,, kredyt od SKOK. I to niemały, dlatego ćwierka tak, jak mu każą.
 • Zwróciłem uwagę na ten fragment:
  "Pseudonarodowcy stają się dzisiaj wielką nadzieją liberalnej lewicy. W USA prowokując konflikt pomiędzy Polakami i Żydami, mogą doprowadzić do zwycięstwa demokratycznego kandydata".

  Wraz z rozwinięciem z radia Wnet wypowiedź Sakiewicza jest dobrą ilustracją powiedzenia „kłamstwo ma krótkie nogi“. Nie sądzę bowiem, że redaktor Gazety antyPolskiej jest durniem; o tym, że nie jest, świadczy chociażby jego obecna postura, będąca zapewne owocem ssania rządowego cycka (niedługo zamiast przemieszczać się na nogach będzie przetaczany niczym antałek przez jakichś podwładnych albo wolontariuszy-klubowiczów GaP - szybciej i wygodniej).

  Jako rasowy propagandysta Sakiewicz ma za zadanie utrzymać swoich akolitów w różowej mgle propagandy sukcesu obecnej władzy i dbać o to, żeby ich pamięć nie była wiele dłuższa od pamięci jętki jednodniówki.

  Żeby nie być gołosłownym: w wywiadzie radiowym Sakiewicz mówi, że „grupa kilku osób [...] postanowiła robić te demonstracje; one były robione bardzo szybko, więc one nie mogły się udać... Rzeczywiście te kilkadziesiąt osób w Nowym Jorku czy w Los Angeles to nie był pokaz siły tylko raczej zachęta do uruchomienia tej ustawy [447 - dopisek mój Mac.Iek], bo oni po prostu przypomnieli - New York Times i inne gazety amerykańskie były pełne tekstów o polskich antysemitach i konieczności uruchomienia 447".

  Z zestawienia fragmentu „Pseudonarodowcy stają się dzisiaj wielką nadzieją liberalnej lewicy.“ z przytoczonym wyżej fragmentem z radia wynika, że kilka (kilkadziesiąt) osób, które bynajmniej siły nie pokazały, jest (uwaga, uwaga!) wielką nadzieją liberalnej lewicy! I osoby te mogą - o zgrozo - doprowadzić do zwycięstwa demokratycznego kandydata! Pomijam już to, że z naszego dzisiejszego punktu widzenia różnica między kandydatem demokratycznym a republikańskim jest taka jak różnica między dżumą a czarną śmiercią ( co nawiasem mówiąc potwierdził expressis verbis Jacek Chodorowicz, pełnomocnik ministra spraw zagranicznych PiS w ujawnionej przez Michalkiewicza notatce) . Sympatykom Gazety antyPolskiej (tym z rodziny jętkowatych) przypomnę tylko, że przed ostatnimi wyborami prezydenckimi w USA politycy PiS popierali Hilarzycę Clintonową. Po co więc te krokodyle łzy nad ewentualną przegraną Trumpa, panie Sakiewicz? Laskę będziecie robili za darmo identycznie.

  Nie chce mi się rozpisywać o tym,że z tej pełnej mądrości wypowiedzi Sakiewicza wynikałoby, że ustawa S447 jest czymś w rodzaju straszaka na przebrzydłych antysemickich Polaków i jak tylko będą wystarczająco grzeczni, to nic złego się nie stanie. Bzdura bzdurę goni...
 • @zbig71 18:36:11
  Tak słyszałam o tej bezczelnej akcji!
  Natomiast w USA bez skrępowania,rozkopali sprzedany wcześniej pod parking żydowski cmentarz. Wykopali kości i mieli je zawieźć do Jerozolimy. Po drodze zgubili 135 sztuk, gdzieś się zawieruszyły
  https://www.nytimes.com/2004/07/07/nyregion/lost-in-yonkers-a-cemetery-and-135-of-its-children.html
 • @ikulalibal 18:40:20
  Chyba nie ma takiego przypadku, żeby służba bezpieki obcego państwa, nagradzała orderem , obywatela innego państwa!!
  Dla mnie to dno moralne!!
 • O podpaleniu Notre Dame, ataku Sakiewicza i 447!
  https://youtu.be/rLNS9x3XVY4

  Grzegorz Braun u Roli: Lotnisko w Rzeszowie przejmowane przez Żydów na czas obsługi pielgrzymów z Izraela do Leżajska, na grób cadyka Elimelecha.
  Żydzi mają dostęp do całego lotniska z wieżą kontroli lotów włącznie!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031