Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1883 posty 2616 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Tajne rokowania w sprawie żydowskich uroszczeń – co robić?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stanisław Michalkiewicz ujawnił notatkę dyplomatyczną z której wynika, że do wyborów parlamentarnych w Polsce rozmowy ws. roszczeń żydowskich będą tajne.

Sprawa zbyt ważna, żeby odfajkować i zostawić.

Za portalem https://medianarodowe.com:

Polski prawnik i publicysta Stanisław Michalkiewicz ujawnił notatkę dyplomatyczną z dnia 25 października 2018 roku. Rozmowy dyplomatyczne prowadzili: Jacek Chodorowicz (pełnomocnik ministra spraw zagranicznych do kontaktu z diasporą żydowską, były ambasador RP w Izraelu) i Thomas Yazdgerdi (specjalny posłannik Departamentu Stanu USA ds. Holokaustu).

Jak informuje Michalkiewicz tematem rozmów dyplomatycznych były roszczenia żydowskie wobec Polski.

Thomas Yazdgerdi uspokoił stronę Polską informując, że przed wyborami do Sejmu RP (październik 2019) nie będą prowadzone żadne jawne rozmowy ws. odzyskania mienia bezspadkowego. Jakiekolwiek rokowania będą tajne, ukryte przed opinią publiczną. Do wyborów w 2019 roku nie powstaną także żadne kompleksowe akty prawne regulujące żydowskie mienie bezspadkowe. To wszystko ma odbyć się po wyborach. Jednak do wyborów Sejmowych USA oczekują przybliżenia tej kwestii (cokolwiek to znaczy).

Jak mówi Stanisław Michalkiewicz:

-Strona amerykańska daje rządowi Polskiemu czas na spłatę roszczeń żydowskich po wyborach. Przed wyborami nie będą uchwalane żadne akty prawne, jakich przecież oczekiwał Pan Mike Pompeo.Po wyborach, jak rozumiem, będą już oficjalne.

Na 11 maja Stowarzyszenie Marsz Niepodległości zapowiedziało w Warszawie ogólnopolską manifestacje przeciw roszczeniom żydowskim i ustawie JUST 477. Więcej informacji TUTAJ

Komentarz własny:

Żarty się skończyły i przygotowywany od 30 lat żydowski plan rabunku Polski (przejęcia terytorium) wchodzi w fazę finalną, stawiając nas w sytuacji jak we wrześniu 1939 roku.

Wątpiącym sugeruję spojrzeć na podaną na wstępie mapę Palestyny – w 1946 roku też nikt nie wierzył, że kilkanaście tysięcy imigrantów to ledwo początek procesu, który zakończy się całkowitym przejęciem terytorium w ciągu 70 lat (mapka nie uwzględnia ukradzionych Syryjczykom wzgórz Golan, uznanych przez współczesnego Cyrusa – Donalda Trumpa za terytorium Izraela. Szkoda, że Amerykanie nie wiedzą, iż po Cyrusie jest Haman, ktory zawiśnie na wysokiej szubienicy wraz ze wszystkimi swoimi synami).

W mailowej dyskusji z niedowierzającym mi kolegą dostałem zapytanie, jaki miałby cel sam Jarosław Kaczyński i jego zorganizowana po wodzowsku (po turańsku) partia, żeby oddać nas w pacht Eskimosom. Nie wykluczam, że Jarosław Kaczyński naprawdę uważa sojusz z USA za bezalternatywny dla Polski wobec rzekomego zagrożenia agresją ze strony Rosji, nie widząc przy tym ani egzotyki tego sojuszu ani tragicznych skutków przyjęcia go za bezalternatywny. Jeśli w dodatku wierzy, że to Rosjanie zabili mu brata, to mamy poważny temat na doktorat z psychologii. A jeśli jeszcze dominuje fałszywe przekonanie, że jedyną drogą do dobrych stosunków z USA są jeszcze lepsze stosunki z Zydami (a nie z Polonią Amerykańską) to mamy to, co mamy, bez potrzeby oskarżania o zdradę i zaprzaństwo. Złe rozpoznanie, masońskie wzorce ideowe i turańskie wzorce organizacyjne naprawdę wystarczą do zdiagnozowania sytuacji. Tyle tylko, że to rozpoznanie przyczyn nic nam praktycznego nie daje – wszak nie przekonamy racjonalnie ani Kaczyńskiego ani jego „zakonu wewnętrznego” w samym PiS-ie.

Co zatem mamy czynić?

Wielu wątpi w możliwość uzdrowienia państwa metodami demokratycznymi, co jest o tyle prawdziwe, o ile dotyczy mechanicznych przetasowań sceny politycznej. Ważniejsza i umożliwiająca sukces w dłuższej perspektywie jest oddolna przebudowa społeczeństwa, jego unarodowienie, (od)budowa więzi rodzinnych, lokalnych, stanowych itd.

Naszym problemem jest jednak brak czasu. Jeśli po zwycięskich wyborach na jesieni PiS wprowadzi ustawodawstwo nadające pozory legalności żydowskiemu rabunkowi (a wprowadzi to przy pelnym poparciu niemieckiej opozycji czyli PO), to na oddolną przebudowe będzie cokolwiek z późno, albowiem będzie nas czekac przebudowa odgórna w kierunku palestynizacji Polaków, pod czujnym okiem stacjonującej w budowanej Judeopolonii armii amerykańskiej.

Szanse w tej zgoła tragicznej sytuacji są nikłe, choć niezerowe i musimy się ich chwycić z całych sił, albowiem alternatywą jest degradacja nas wszystkich do kategorii zwierząt z ludzką twarzą, jak mówią o gojach talmudyści.
Pierwsze to głoszenie prawdy wszystkim rodakom (11 maja – wielka manifestacja w Warszawie przeciwko 447). Wielu i członków i zwolenników PiS-u wciąz nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczeństwa. Patryk Jaki  w rozmowie z red. Mazurkiem w radiu RMF powiedział:

Patryk Jaki: Czy Polska powinna się stosować do zaleceń ustawy 447? Po moim trupie

Prawdopodobnie jest to początek końca jego  kariery politycznej w PiS-ie, ale takich osób musi być większość, niedoinformowanych albo wręcz oszukanych przez kierownictwo partii.

Drugie to jedyna dziś realna sila polityczna niewieszająca się cudzej klamki, ale stawiająca na suwerenność czyli propolska Konfederacja. Nie maja ona szans na przejęcie władzy w tym roku, bo brak choćby kadr, ale zdobycie dajmy na to 7% w Sejmie nie pozwoliłoby zamieść szkodliwych spraw pod dywan i pozwoliłoby przynajmniej na bieżąco informować Polaków o próbach działania na naszą szkodę. A docelowo byłaby to szansa na zerwanie z obecnym duopolem PO-PiS-u.

  

KOMENTARZE

 • Otóż to!
  //jedyna dziś realna sila polityczna niewieszająca się cudzej klamki, ale stawiająca na suwerenność czyli propolska Konfederacja. Nie maja ona szans na przejęcie władzy w tym roku, bo brak choćby kadr, ale zdobycie dajmy na to 7% w Sejmie nie pozwoliłoby zamieść szkodliwych spraw pod dywan i pozwoliłoby przynajmniej na bieżąco informować Polaków o próbach działania na naszą szkodę. //

  Wedle mnie tylko Konfederacja.

  https://www.youtube.com/watch?v=3Iq56h8dE_s  PS

  // Nie wykluczam, że Jarosław Kaczyński naprawdę uważa sojusz z USA za bezalternatywny dla Polski wobec rzekomego zagrożenia agresją ze strony Rosji //

  a ja wykluczam.Jest kanalią ale przecież nie debilem.Jeśli J.Kaczyński oddaje nas w pacht Eskimosom to dlatego że od zawsze był i jest zdrajcą a ów pacht był od początku celem jego politycznej działalności.
 • Aż się musiałem zarejestrować...
  Od jakiegoś czasu zaglądam na ten portal - m.in. czytuję tu z zainteresowaniem Pana wpisy. Najczęściej się z nimi w dużej części zgadzam.

  A teraz do rzeczy - chodzi mi o drobny fragment zamieszczony w Pana tekście, fragment dotyczący Patryka Jakiego. Proszę się nie dawać nabierać na takie tanie numery. To mniej więcej to samo, co np. odwołanie wizyty premiera Morawieckiego w Jerozolimie po warszawskim szczycie - w zamierzeniu antyirańskim, w praktyce antypolskim. Przy czym wtedy mieliśmy do czynienia z gestem, a w przypadku Patryka Jakiego mamy do czynienia nawet nie z gestem, a zaledwie ze słowami... Ale cel jest ten sam: pokazanie patriotycznemu elektoratowi zawłaszczonemu przez PiS jak to przynajmniej niektórzy dygnitarze tej partii bohatersko walczą o narodowy interes. I moim zdaniem naczelnik nic mu nie zrobi, bo Jaki mówi to za jego wiedzą i zgodą - przecież wszelkimi środkami trzeba zatrzymać nawet najmniejszy odpływ głosujących na PiS do powstałej Konfederacji.
 • @Mac.Iek 19:53:55
  //fragment dotyczący Patryka Jakiego. Proszę się nie dawać nabierać na takie tanie numery. (...)w przypadku Patryka Jakiego mamy do czynienia nawet nie z gestem, a zaledwie ze słowami.//

  O to,to.
  "Po moim trupie"-austriackie gadanie.Jak przyjdzie co do czego to trup Jakiego będzie nam tak potrzebny jak umarłemu kadzidło.
 • @Mac.Iek 19:53:55
  "Aż się musiałem zarejestrować..."

  Zrób się jeszcze na (o zgrozo! ;-) ) na czerwono :-)

  Pozdro!
 • @ Autor
  5*
 • @Mac.Iek 19:53:55
  Dokładnie tak. Jaki ściemnia, bo Kaczelnik dobrze wie, że Konfederacja będzie odbierać głosy właśnie im. Ustawka z ,,moim trupem,, aż na miłe śmierdzi .......ustawką. Zresztą Jakubiak już robi swoje, jakiś koleś Danielsa Kamil Całek, jakieś poparcie młodego Tyrmanda, co to nie chciał oddychać powietrzem razem z dr.Kurek jakiś czas temu. JK nie ma żadnych dobrych intencji, to parszywe bydle i nic innego.
 • "Żadna konfederacja żydowskich przebieranców"
  "Drugie to jedyna dziś realna sila polityczna niewieszająca się cudzej klamki, ale stawiająca na suwerenność czyli propolska Konfederacja. Nie maja ona szans na przejęcie władzy w tym roku, bo brak choćby kadr, ale zdobycie dajmy na to 7% w Sejmie nie pozwoliłoby zamieść szkodliwych spraw pod dywan i pozwoliłoby przynajmniej na bieżąco informować Polaków o próbach działania na naszą szkodę. A docelowo byłaby to szansa na zerwanie z obecnym duopolem PO-PiS-u".

  Ona jest tak propolska jak Michalkiewicz. To agent wpływu.
 • @Analityk 22:18:16
  Zgadzam się z Tobą w 100%.
 • Po co i dlaczego to usprawiedliwianie Kaczyńskiego?
  Jest podłym zdrajcą, jednym z wielu, niestety i tyle. Jego psychika nie ma znaczenia, liczą się czyny. Traktowanie państwa jak swojego własnego podwórka do swoich personalnych rozgrywek nie ma absolutnie żadnego usprawiedliwienia i wytłumaczenia. Jeśli tłumaczyć jego zdrady jego stanem psychicznym, to powinien natychmiast zostać odsunięty bez możliwości piastowania żadnego politycznego stanowiska. Człowiek o rozchwianej psychice nie powinien sprawiwać jakichkolwiek odpowiedzialnych urzędów czy stanowisk.

  To jakby żona opowiadała o znęcającym się mężu: „on bije, bo pije, dzieciństwo miał nieszczęśliwe”. Gdyby nie pił, nawet gdyby miał cudowne dzieciństwo, też by chodziła przez niego pobita. Jeśli natomiast jest niepoczytalny i nie ponosi winy za swoje czyny, to powinien znaleźć się na oddziale psychiatrycznym.

  Bóg dał nam wolną wolę, Kaczyńskiemu też.
 • @Lotna 03:34:01
  Dziękuję.
 • @Mac.Iek 19:53:55
  Witaj,

  Bardzo możliwe - chyba zbyt pochopnie wziąłem swoje własne pragnienia za rzeczywistość

  pozdr
 • @Analityk 22:18:16
  "Michalkiewicz. To agent wpływu" - ależ oczywiście, polski agent polskiego wpływu.
  jako pierwszy poinformował o niebezpieczeństwie grożącym nam ze strony zawodowych "holokaustników"

  pozdr
 • @Lotna 03:50:24
  Co do Kaczyńskiego masz rację - z motywacji zda sprawę na Sądzie Ostatecznym, zaś dla nastu i teraz nie ma ona najmniejszego znaczenia.

  odnosnie Michalkiewicza - nie popadajmy w paranoję, agent wpływu ale czyjego? Wg mnie polski agent polskiego wpływu.
  A czyim agentem wpływu ja jestem? pewnie Watykanu :)

  pozdr
 • @MacGregor 09:40:34
  Radzi Polakom dawać ciała dużemu USraelowi, ale nie za darmo, tylko za mamonę. To naiwne i głupie. Nie po to robili nam rewolucję (wolnych sobót i taniej jaszanki, pluralizmu i demokracji) by teraz frajerom becelować mamonę. To my im robimy becel i to z pocałowaniem w rzyć. Jeśli taki bystrzacha jak sędzia Michalkiewicz tego nie widzi, to znaczy że jest agentem (wpływu). Zresztą, każdy solidaruch jest agentem, czy ma tego świadomość czy nie ma, albo udaje że nie ma.
  O takich duperelach jak ,,stręczenie" nam przed wyborami PiSu, robienie czystki na własnym forum przez pretorianina PiS (Zapinio), pod kątem niepisania za dużo o PiSie i jego funkcjonariuszach, łapanie za twarz co bardziej bystrych forumowiczów i ich wykopywanie z blokadą IP, to już nie wspomnę. Co nie znaczy, że czasem tam prawdy jakiejś nie poda.
 • @MacGregor 09:40:34
  Nie polski tylko żydowski. Trzeba oceniać nie tylko, co i kiedy mówi, ale w czyim imieniu. Może mieć "koncesję" na to, co mówi tak jak Grzegorz Braun i wielu innych podobnych agentów wpływu.
 • @Analityk 12:04:44
  Myślę raczej, ze to Kolega jest żydowskim agentem od Jojne Danielsa chcącym zdezawuować wieloletnią działalność Michalkiewicza obnażającego plan holokaustników wobec Polski. Podobnie z cąła Konfederacją - nazywając Grzegorza Brauna agentem obcego wpływu zdemaskował się Kolega wspólbloger całkowicie, nie trzeba już sciagac gaci celem sprawdzenia obrzezki.

  szalom
 • Konferencja prasowa Konfederacji.
  Ujawnić tajne negocjacje między rządami Polski i USA w sprawie ustawy 447 JUST! - konf. pras.
  https://youtu.be/p3tJmF_4yik
 • @Analityk 12:04:44
  tak się kamufluje Grzegorz Braun?

  http://mufti.polacy.eu.org/6184/grzegorz-braun-o-tyle-tylko-mamy-prawo-zyc-o-ile-podporzadkujemy-sie-i-bedziemy-sluzyc-zydom-/
 • @MacGregor 09:44:07
  Jestem daleka od popadania w paranoję. Ani Braun, ani Michalkiewicz nie wzbudzają we mnie zaufania. Wiem, że to Twoi guru, teraz zapewne również pan Nikt, którego już kompletnie, ale to absolutnie nie trawię, ale fakt, że mają mnóstwo wiadomości o Polsce i są erudytami, nie stanowi o tym, że są pro-polscy.
  Michalkiewicz się świetnie bawi swoimi felietonami i pogadankami; zbyt świetnie, biorąc pod uwagę poruszane tematy, a dzięki zaufaniu, które zdobył, ukierunkowuje myślenie odbiorców. Zauważ, że nigdy nie sugeruje jakichkolwiek rozwiązań, a wnioski z jego pogadanek sprowadzają się do tego, ze jesteśmy w czarnej d. i nigdy z niej nie wyjdziemy - nawet nie ma o czym marzyć.
  Braun też bez przerwy ględzi o kondominium pod żydowskim zarządem powierniczym. To jest programowanie Polaków na to, co ma się stać w przyszłości, a raczej na to co się właśnie dopina. Ten jeszcze na dodatek każe się modlić i przy okazji dorzucić Watykanowi na tacę ( bo przecież Watykan biedę klepie, podobnie jak polscy emeryci).

  Każdy agent wpływu, aby się uwiarygodnić, musi podawać fakty. Zazwyczaj jest tych faktów co najmniej ok. 80-90%, a więc tylko gdzieniegdzie trafi się ziarenko nieprawdy kiełkujące w umysłach słuchaczy danego Ałtorytetu (nie poprawiać proszę).

  Czyim agentem Ty jesteś? Z całym szacunkiem, na takich jak Ty jest inne określenie; nie gniewaj się, Ty jesteś tylko naiwny.

  Pozdrawiam,
 • @MacGregor 16:43:45
  „nazywając Grzegorza Brauna agentem obcego wpływu”

  No racja, aż taki obcy to on nie jest, przecież to polski Żyd.
 • @MacGregor 16:43:45
  To możliwe ,chociaż pan A.wydawał się rozsądny!!Bez złośliwości,ale Pan Analityk sam obwieścił,że miał "właściwą" żonę.Mam niejasne wrażenie, że w takich sytuacjach "właściwych" żon, ich mężowie dzielnie przejmują role sayanaim, nawet po rozwodzie!
  Jak sam Pan Analityk rzekł był w swoich wpisach o ile dobrze pamiętam, jego syn pracowała dla Pan Prezesa Jarosława. Był czy nadal jest...dyrektorem organizacyjnym.
  Dlatego może dla niego WSZYSCY są agentami wpływu.
  Cóż nam wobec tego pozostało...zakładajmy prześcieradła i czołgajmy się w kierunku cmentarza , zanim nas okradną ze szczętem i pomrzemy z głodu wyrzuceni z mieszkań i domów.
  PSD. Ciekawe czyimi agentami są działacze Kresowi pan Zapałowski, Osadczy, panie dr Kulińska i Kaja Godek???
 • @Lotna 17:11:41
  ja jestem agentem Watykanu, zaś ktoś, kto nie podaje rozwiązań, jak wyjść trudnej sytuacji nie musi być agentem.
  SM akurat podaje konkretne (choćby w sprawie 447)
  To akurat on jako pierwszy obnazył holokaustników.
  A to,ze ujawnił notatkę MSZ kilka dni temu jest akurat przełomem!

  nie wiem, jakie pochodzenie czy geny ma GB, jest akurat tradycyjnym katolickiem, jako pierwszy zdemaskował szewacha Weissa, że stary dziad az dostał zadyszki

  pozdr
 • @MacGregor 17:24:00
  Australijskie służby też widocznie "uwierzytelniają SM, wcześniej "szarpało" Go ABW!!
  https://wiadomosci.wp.pl/prawicowy-publicysta-wywolal-skandal-w-australii-zydzi-chca-okrasc-polakow-6352321792128641a
 • @ikulalibal 18:54:17
  est kanalią ale przecież nie debilem.Jeśli J.Kaczyński oddaje nas w pacht Eskimosom to dlatego że od zawsze był i jest zdrajcą a ów pacht był od początku celem jego politycznej działalności.

  NO K... RACZEJ NIE INACZEJ !

  KACZYŃSKI (KALKSTEIN) JEST SYJONISTĄ A PIS TO PARTIA INTERESÓW SYJONISTYCZNYCH
 • @MacGregor 16:43:45
  Braun gra na polskich słabościach i sentymentach mających swoje źródło w katolicyzmie. Odsyłam do kompetentnych tekstów Dariusza Kosiura i Pawła Ziemińskiego. W nich są szczegółowe informacje n.t. pochodzenia Grzegorza Brauna i kariery. A konfederacja składająca się z takich figurantów i pozorantów sama się definiuje jako agentura wpływu. Z paszkwilami nie polemizuję.
 • @Analityk 22:18:16
  A czyim agentem Ty jesteś? PiSiackim? Konfederacja idealna nie jest, ale to jedyna formacja z propolskimi założeniami.Obrzydzanie Konfederacji jest na rękę PiSdzielcom.
 • @MacGregor 17:08:31
  To nieważne, że o tym mówi dopiero teraz. O holokauście Polaków napisałem jeszcze na Nowym Ekranie kilka lat temu. Znam wielu polskich patriotów, którzy od dawna ujawniali prawdę o zbrodniach Żydów wobec Polaków. I nie są tak promowani jak Braun czy Michalkiewicz. Polakom nie są potrzebni tacy figuranci jak oni. Sami się będziemy reprezentować.
 • @Lotna 17:11:41
  Zgadza się z Panią w pełni.
 • @trojanka 17:23:46
  Nie wszyscy. Nie mniej jednak Konfederacja nie reprezentuje polskich, narodowych interesów. To teatr dla goji.
 • @Wican 20:07:35
  Ja jestem Polakiem o słowiańskim rodowodzie. Jeśli Konfederacja jest faktycznie propolska, to moja krytyka jej nie zaszkodzi. Prawda wyjdzie na jaw.
 • @Analityk 20:20:22
  Zawsze mnie śmieszą ci mówiący o słowiańskim rodowodzie. A może to rodowód gocki? Albo celtycki? Do którego pokolenia dałeś rady się sprawdzić.
  A ty nie krytykujesz, ty obrzydzasz. I nikt nie zauważa tam bardzo podejrzanych ludzi, zastępców Jakubiaka. Zawisza i młody Bartyzel. A to lewus, który był z Palikotem a potem petrystami. Taka organizacyjna chorągiewka, ale przekonania lewe.
 • @Wican 20:42:45
  Najważniejsze kim się czuję. Na pewno nie Żydem.
 • "Taka to Konfederacja"
  https://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/148531,posel-rp-robert-majka
 • @Analityk 20:15:04
  Głosujmy na PIS!Pasuje??
 • @trojanka 17:23:46
  „Bez złośliwości”? Trudno o większą złośliwość, niż wypominanie byłego małżonka, czy małżonki, tym bardziej, że o ile dobrze pamietam, ta pani się nie reklamowała swoją proweniencją.
 • @Wican 20:07:35
  Chciałabym przypomnieć, że całkiem niedawno PiS też miał propolskie założenia. Na zdrowy rozsądek, należałoby dmuchać na zimne, ale nie, Polacy, jak to Polacy, będą sobie do oczu naskakiwać, dając się nabrać po raz n-ty.
  Poza tym doprawdy nie ma się czym podńiecać, bo europejski parlament jest kompletnie bezzębny.
 • @Analityk 22:10:58
  O jejku rany.. to błagamy o wskazówkę NA KOGO Polacy mają głosować, PIS czy PO, a może Wiosna,...kogo wybrać na jesieni, może "oświeceni" i "poinformowani"wiedzą KTO nie jest agentem ???
  wszędzie zdrajcy i agenci,chyba na jakąś partie w Kanadzie??
 • @trojanka 23:15:23
  https://youtu.be/rLNS9x3XVY4
  Grzegorz Braun u Roli!
 • @Lotna 23:01:25
  Współmałżonek i wspólne dzieci ,bardzo ważna rzecz proszę Pani! te właściwie urodzone ..należą do dobrego plemienia i Rodzice powinni wszystko robić dla ich dobra!Praca u pana Prezesa Kaczyńskiego i Jego mocodawców to wielki prestiż i zaszczyt!
 • @trojanka 22:44:15
  To niewłaściwe podejście do problemu. Trzeba szukać dobra, a nie wybierać mniejsze zło. Zresztą to zło nie jest wcale małe.
 • @trojanka 23:15:23
  Trzeba się najpierw organizować, aby było na kogo głosować.
 • @trojanka 23:24:46
  Proszę się skoncentrować na kwestiach merytorycznych. Józef Piłsudski miał wiele partnerek i żon, konkurował nawet z Romanem Dmowskim o Marię Juszkiewiczową i jak skończył? Z kiłą.
 • @Analityk 22:10:58
  https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/148540,notre-dame-wtc-apokalipsa
 • @Analityk 22:10:58
  "Znam wielu polskich patriotów, którzy od dawna ujawniali prawdę o zbrodniach Żydów wobec Polaków. I nie są tak promowani jak Braun czy Michalkiewicz. Polakom nie są potrzebni tacy figuranci jak oni. Sami się będziemy reprezentować"

  Prosze przeanalizowac to zdanie - POLAKOM nie są oni potrzebni - czyli Michalkiewicz i Braun nie są Polakami? na jakiej podstawie oparte jest te twierdzenie? na felietonach p. Kosiura? To Pan jest Polakiem, a oni nie, to oni są figurantami, a pan nie? a czemu nie odwrotnie? ich akurat znam od 20 lat ...
  A moze przyczyna jest inna - w typowej dla DK nienawiści do KK, do cywilizacji łącinskiej,do personalizmu łącińskiego itd?
 • @Analityk 09:31:10
  Aha to jeszcze może raz zapytam skoro pytanie zostało pominięte milczeniem czy niezrozumiane.KOGO pan poleca do jako kandydatów do PE oraz w wyborach jesiennych??Nie widzę żadnych nazwisk, które pan poleca...
  Organizować się, to co zorganizował się pan i pańscy koledzy? mamy już na kogo głosować,są kandydaci ... czy umyślnie czekamy aż 447 wejdzie w życie??
  Poza tym łaskawy panie, będę się koncentrować nie na tym, czego pan sobie życzy, ale na tym na czym mam ochotę!!nie jest pan dla mnie żadnym autorytetem.Owszem jakaś pańska notka mnie zaciekawiła, ale proszą sobie nie przypisywać szczególnej charyzmy.EOT
 • @MacGregor 11:22:15
  Rzuca się w oczy ,jakaś ciekawa zgodność niektórych osób w uwalaniu Konfederacji,z obecnymi "obozami' będącymi naprzemiennie u władzy.
  Rozszalała się nagonka. Jakoś partie PO czy PIS czy SLD mogły pokazać na co je stać.Konfederacja nawet tego nie może!Ciekawe...komu zagraża....
 • @trojanka 11:33:58
  Do PE nie polecam nikogo, gdyż ten Eurokołchoz ulegnie rozpadowi. Do jesiennych wyborów jest jeszcze trochę czasu. Proszę się uzbroić w cierpliwość.
 • @Analityk 21:17:10
  To nie jest tożsame z rodowodem. I może ulec zmianie.
 • @Lotna 23:01:25
  To nie idzie o PE tylko o polski sejm. Ale sukces w tych wyborach może dać kopa, albo uwalić.
  PiS nie miał nigdy propolskich założeń. Wie o tym każdy, kto znał drogę polityczną ichnich liderów.
 • @Analityk 12:12:47
  Jakoś rozpaść się ten kołchoz nie chce. Na pewno nie narody go obalą
 • @Wican 16:55:19
  PiS nie mial propolskich załoźeń? A to ciekawostka przyrodnicza! To dlaczego tak wielu Polaków, z Autorem łącznie wierzyło im jak Zawiszy i na nich głosowało?
 • ..i mu bylo 44..a im jest 447..
  ...kilkanaście posiedzeń Rządu RP w Izraelu czemuś musi służyc...znasz inny kraj europejski którego rząd regularnie odbywa swoje posiedzenia na terenie obcego państwa ???? .....chyba,że na wychodźstwie...
 • @MacGregor 17:08:31
  Przestań pieprzyć tylko z uwaga czytaj...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930