Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
2003 posty 3294 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Red. Michalkiewicz demaskuje zdradę!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sprawa najwyższej wagi!

Informacja podana na pejsie przez red. SM:

Oto notatka polskiego MSZ z rozmowy nad ustawą 447 JUST z Departamentem Stanu USA! - Stanisław Michalkiewicz cytuje i omawia notatkę sporządzoną z rozmowy, z 25 października 2018 roku, pełnomocnika ministra SZ ds. kontaktów z diasporą żydowską Jacka Chodorowicza ze swoim odpowiednikiem z p. Thomasem Yazdgerdim, specjalnym posłannikiem Departamentu Stanu USA ds. Holokaustu, potwierdzającą tok tajnych umów między rządami Polski i Stanów Zjednoczonych nad realizacją majątkowych roszczeń żydowskich organizacji Przemysłu Holokaustu wobec Polski.

 
https://www.youtube.com/watch?v=D98IP1WWAx8

Komentarz redakcji ASME:

Tenże przedstawiciel strony amerykańskiej "konsekwentnie podkreślał, że zdaje sobie sprawę, iż sprawa restytucji musi być rozpatrywana w horyzoncie czasowym 2019 roku jako roku wyborczego w Polsce, z podstawowym terminem w postaci wyborów do parlamentu na jesieni 2019 roku. Podkreślił, że strona amerykańska jest zainteresowana, aby w okresie do wyborów parlamentarnych w Polsce, a jednocześnie do momentu przekazania do Kongresu raportu w ramach ustawy JUST strona polska w konkretny sposób posunęła kwestię restytucji do przodu. Postęp w kwestii restytucji zdefiniował jako »przystąpienie przez stronę polską do procesu prowadzącego do definitywnego rozwiązania kwestii restytucji«, który to proces rozumiał jako »podjęcie rozmów z przedstawicielami społeczności żydowskich, przede wszystkim - negocjacji o charakterze finansowym, mających na celu ustalenie konkretnych kwot możliwych rekompensat«, które - jego zdaniem - »mogą mieć częściowy charakter«. Podkreślił, że strona amerykańska nie oczekuje i nie spodziewa się działań legislacyjnych w określonym wyżej horyzoncie czasowym, natomiast uważa za możliwe konkretne rozmowy i działania nie mające wymiary publicznego i formalnego" - Stanisław Michalkiewicz cytuje w swoim wideoblogu, w telewizji internetowej TVASME, część treści notatki sporządzonej z rozmowy, z 25 października 2018 roku, pełnomocnika ministra SZ ds. kontaktów z diasporą żydowską Jacka Chodorowicza ze swoim odpowiednikiem z p. Thomasem Yazdgerdim, specjalnym posłannikiem Departamentu Stanu USA ds. Holokaustu, potwierdzającej tok tajnych umów między rządami Polski i Stanów Zjednoczonych nad realizacją majątkowych roszczeń żydowskich organizacji Przemysłu Holokaustu wobec Polski.

 
https://www.youtube.com/watch?v=D98IP1WWAx8

Mówiąc krótko, zachodzi uzasadnione podejrzenie, że obecne władze w tajemnicy przed narodem dogadują się z USA w sprawie żydowskich wymuszeń rozbójniczych, tzn. zostana one zrealizowane w zamian za gwarancję zewnętrznych znamion władzy. Ze względu na rok wyborczy sprawa jest utrzymywana w tajemnicy, ale po wygranej PiS-u na jesieni br., ruszą z kopyta prace legislacyjne mające nadać pozór legalności żydowskiej grabieży Polski (nie pierwszej w historii, ale tym razem mającej znamiona ostatecznego rozwiązania tzn. Endloesung der Polenfrage).

Polscy patrioci z PiS-u mogą zupełnie nie zdawać sobie z tego sprawy (np. Czy Polska zwróci organizacjom żydowskim mienie bezspadkowe? Patryk Jaki: po moim trupie! -NB, słowo „zwróci” w tytule jest merytorycznym błędem)

Jednym z adresatów omawianej przez red. Michalkiewicza notatki był min. Czaputowicz, co oznacza, że podczas swojego przemówienia w Sejmie z 15 marca br świadomie kłamał w sprawie ustawy 447 i wprowadzał opinię publiczną w błąd, najprawdopodobniej z polecenia Jarosława Kaczyńskiego.

Co możemy robic w tej sprawie, to informować (prawda jest straszną bronią!), organizować się, wspierać Konfederację (za jej najsłabsze ogniwo uważam JKM, dlatego trzeba go wybrać do PE, żeby tam doprowadzał neomarksistów do szału, co i tak nie ma dla nikogo jakiegokolwiek znaczenia) i w przypadku osób wierzących modlić się do Pana historii o pomoc, bo potrzebujemy jej bardziej niż kiedykolwiek przez ostatnie 75 lat.

[W przypadku politycznych romantyków, mesjanistów, prometeistów i innych cudaków, apelowałbym, żeby chociaż raz w życiu zawiesili na kołku troskę o ukraiński Krym, o białoruską demokrację, o prawa człowieka w Wenezueli i prawa zwierząt w Burundi, gdziekolwiek to jest i skupili się tym razem na sprawie, która stanowi największe zagrożenie dla samego bytu narodu polskiego od roku 1939].

PS

Dopiero teraz zauważyłem, że ten sam temat porusza w swoim tekscie kol. Światowid:

U447 JUST: PiS ukrywa prawdę w sprawie żydowskich roszczeń 

KOMENTARZE

 • Tu jest potrzebna demonstracja jak Marsz Niepodległości
  Tu jest potrzebna demonstracja o takich rozmiarach jak Marsz Niepodległości. Nie po to, żeby pokazać PiSowi czy Kaczyńskiemu, że społeczeństwo jest przeciw żydowskim RABUSIOM z Waszyngtonu, Tel Awiwu i >>"Muzeum" Polin
 • @Światowid 12:02:56
  To prawda.
  Jest planowana na 11 maja w Warszawie:

  https://medianarodowe.com/ogolnopolska-manifestacja-stop447-w-obronie-polski-przed-roszczeniami-zydowskimi/

  Wczoraj jak posłuchałem Michalkiewicza na ASME TV to chyba ostatecznie spadły mi łuski z oczu. To jest jakis horror.
  Ciekawi mnie wypowiedź Patryka jakiego - chyba rzeczywiście chłopak nie nalezy do "zakonu wewnętrznego" PiSu czyli zaufanych luziJarKacza ...
 • Pan Dudasz i jego i teścia .. fundamenty
  https://pbs.twimg.com/media/D4QeLWqW4AIlukm.jpg
 • @trojanka 12:53:25
  Judeochrześcijanin z naciskiem na judeo...
  https://pbs.twimg.com/media/D4O8vHjWsAE4zXC.jpg

  tak jak na Ukrainie gdzie nareszcie "rozbroili" kolejny krzyż..
  https://youtu.be/7Ld3E3ChKII
 • @trojanka 12:57:23
  ktoś skomentował, ze nasz Andrzej Juda z tym swoim judeo-chrześcijaństwem jest jak Karol Młot, tylko z małej ;)
 • Judeo-chrześcijaństwo
  to oksymoron sam w sobie.
  Wniosek?
  Diablisko za Jezusa Chrystusa się przebrało i owieczki do Piekła prowadzi.
 • @MacGregor 13:09:31
  Niestety racja,takiej niewoli jeszcze nie było w Polsce!!w najgorszych czasach. Już zapowiadane są kolejne podwyżki, szpitale padają jak muchy!a z nimi Polacy!
  https://twitter.com/i/status/1116045025723416579
 • Będziemy z naszych podatków odbudowywać katedrę Notre Dame,a Lwy na Cmentarzu Orląt dalej w dykcie.
  Ponoć to symbol "chrześcijańskiej" Europy!
  Na razie, policja w Rzeszowie i Gnieźnie spałowała i zatrzymała przeciwników marszów LGBT, którzy ośmielili się protestować przeciwko wypełzaniu na ulice polskich miast i roszczeniom pederastów i lesbijek.To jest wsparcie "chrześcijaństwa"...
  Pederaści zostali uratowani tak jak KODziarze na swoim marszu.

  https://t.co/wZc15eMMNr
 • Jeszcze rozpieprzyć rolnictwo i niekoszerną produkcję rolną..
  https://t.co/eJF1774gzF
 • @trojanka 13:19:44
  ks. prof. Chrostowski - wspaniały człowiek i ma całkowitą rację.
  Problemem nie są Żydzi, ale ci, którzy za wszelką cenę chcą sięim przypodobać.
  ja nawet jestem skłonny dopuścić, ze jarKacz naprawdę chce dobrze, ale ma takie horyzonty masońskie jakie ma:
  Postrzega Rosję jakby był rok 1919/20 ( i jeszcze Putin zabił mu brata - tak sądzi), ratunek tylko w USA, a żeby miec dobre stosunki z USA musi miec jeszcze lepsze z Zydami no i mamy to, co mamy.
  A do tego turańszczyzna polityczna (tzn. partia wodzowska, prawdą jest to, co mówi wódz itd)
  A wystarczypowiedziec twardo nie - i co? USA wycofa armię z Polski? A to krzyż (albo lepiej menora) na droge.

  Boję się, że i sama Konfederacja jest jeszcze zbyt słaba i że jej wynik może być zbyt słaby, co więcej, wobec sprawy uroszczeń postawionych na ostrzu nożu piS moze dogadac się z PO no i wtedy mamy finis Poloniae.
  Póki co trzeba chyba za wszelką cenę wspierać Konfederację (tak myślę) i organizaowac się lokalnie na wzór Ligi narodowej sprzed pierwszej wojny?
 • @trojanka 13:28:00
  Zmieniłem awatar na stop447, bo to sprawa gardłowa
 • @MacGregor 13:29:58
  Ja z kolei obawiam się, że odpowiedni ludzie ,,policzą,, głosy ,,odpowiednio,,. Chyba, że ambasada USA ma już wyniki wyborów na jesień tego roku. Chodzi tylko o to, aby zbytnio nie roztrząsać tematu przed wyborami, bo po co babcię denerwować, niech się babcia cieszy.
 • @MacGregor 13:29:58
  Też tak myślę, Konfederacja jest atakowana bardzo w necie.Zaczynają specjalnie ją niby "popierać "np. na Twitterze ludzie nieciekawi, sadzę że to specjalnie żeby ich "umoczyć".Co nie zmienia faktu , że na pewno mają krety u siebie.Mam nadzieję, że o tym wiedzą ,i zdają sobie sprawę że patrzymy im na ręce i ze już skończyły się puste obietnice/przynajmniej dla coraz większej części społeczeństwa/.
 • @trojanka 12:53:25
  Czy będzie gorzej? Już jest gorzej.
 • @MacGregor 13:34:43
  Bardzo dobrze, trzeba trąbić gdzie się da!!To skandal żeby w biały dzień tak oczerniać, opluwać i grabić , ludzi którzy NAJBARDZIEJ na świecie ucierpieli z rąk niemieckich nazistowskich zwyroli .
  Te polskie miliony grobów na podwórkach warszawskich kamienic,na cmentarzach,te setki litrów polskiej krwi które wsiąkły w naszą ziemię, te łzy rozpaczy naszych polskich babć i prababć wylane nad ich bestialsko zabitymi dziećmi, mężami,synami,nad zrujnowanymi domami, szpitalami,fabrykami.
  Ten strach i rozpacz, do dziś dnia unoszą się w powietrzu nad Polską, ta harówka naszych Dziadków czy Rodziców, żeby z tych gruzowisk wybudować od nowa to wszystko i rodzić następne pokolenia Polaków.
  CO IM ZOSTAWIMY???
  Nędzę, brak wolnego Państwa,judejską niewolę i rządy???
  Lubię to:)))
  UWIERZ POLSKO!!!!!!!
  https://youtu.be/rVr2Qkb_0Ko
 • @trojanka 13:54:44
  https://pbs.twimg.com/media/C3v71a8WIAAp0au.jpg

  mają rozmach......
  https://t.co/L2FXDQuvKC
 • @zbig71 13:44:27
  Zbyszku..nie denerwuj mnie...bo Cie przestanę lubić.
  Jest gorzej, ale nie możemy się poddać.......jak NIE wiem, na razie próbować wepchnąć Konfederację do do Sejmu i zobaczyć co zrobią...Potem ,tak jak radzi MCGrzegorz!!
  https://youtu.be/AsVPHrhbP0M
 • @trojanka 14:07:59
  https://youtu.be/W9fQ6ORRtp0

  Tadeusz Matuszyk: obrzezany umysł Andrzeja Dudy - polskiego szabesgoja, strajk nauczycieli
 • @trojanka 14:07:59
  Obiecuję poprawę. Też będę głosował na Konfederację i namawiał do tego wszystkich. Bo ni ma innego wyjścia. Jestem jednak pesymistą, bo i w Konfederacji są zatrute jednostki, dobrze, że tego Całja pogonili.
 • @zbig71 14:30:21
  Grzeczny chłopczyk!!:))
  A jak myślałeś , że dadzą im spokój, cały czas próbują ich "uwalić" ?mam tylko nadzieję , że sami nie są zatruci, dlatego trzeba ich pilnować i patrzeć na łapki.Jeśli to nie daj Boże jakaś ustawka to się sypną i skompromitują.
  Jeszcze świerszcze są w polityce, ale mają w swoim gronie Kresowiaków, Zapałowskiego, panią dr Kulińską,Kaję Godek , mądrą dziewczynę.
  Ale jest też w gronie "Oświeconych" "Polaków", nawet tu na forum postawa "No co my możemy, rozjadą nas jak Jugosławię,lepiej dać co chcą i robić co tylko sobie zażyczą, mamy ciepłą wodę w kranie i pińcet plus"".
  Na dowód polskiego dobrobytu,wklejają zdjęcia samochodów na polskich ulicach i willi na polskich wsiach, żeby pokazać swoim braciom rzidom, ze Polacy mają z czego oddawać , bo są bardzo bogaci....
  Mam nadzieję, że od nich zaczną zabieranie dla żydów "mienia"....ich gospodarstw ogrodniczych, 2 emerytur jednej z USA,i oszczędności w dolarach.
 • @trojanka 13:28:00 @zbig71
  W normalnych warunkach ważniejsze od wyborów byłoby budowanie horyzontalnych więzi organicznych w narodzie, ale mamy ten kłopot, ze nie ma czasu - jeśli po wyborach na jesieni PiS z koalicjantami zdobędzie 45%,to rozpocznie się wdrażanie legislacji mającej na celu nadanie pozorów legalności żydowskim uroszczeniom.
  Sytuacja jest jak w greckiej tragedii, w sensie że i tak i siak będzie źle albo nomen omen tragicznie .
  I tu trzeba się zastanowić, co robić.
  [przy okazji - może właśnie ze względu na fakt, ze nauczyciele i tak w 90% zagłosują na PO, rząd prędzej da 15-ta emeryturę swoim potencjalnym wyborcom niż podwyżkę nauczycielom]
 • @MacGregor 14:50:20
  Trzeba cały czas mówić o 447. Wszystkim , w pracy, w szkole, na uczelni, przy obiadach rodzinnych , teraz zbliżają się święta to będzie okazja. I mówić ludziom prawdę o PiS. Że zdrajcy i szabesgoje.
 • Najsłabszym punktem
  Konfederacji jest zgraja Jakubiaka. Jego wice i jednym z głównych "programistów" jest młody Bartyzel. Wcześniej był u Palikota, potem chyba u Petru. Nie wierzę, że całkowicie zmienił poglądy. Wg mnie to lewy liberał
 • @trojanka 14:47:32
  "Mam nadzieję, że od nich zaczną zabieranie dla żydów "mienia"....ich gospodarstw ogrodniczych, 2 emerytur jednej z USA,i oszczędności w dolarach."
  Przecież to uny i szabesgoje (KOR , PZPR i agenci, których dotąd chronią) w ramach wielkiego szabru zwanego transformacją się uwłaszczyli na majątku, który był nasz, Polaków.
  Poszło im niezwykle sprawnie, zatem ichnie organizacje ameryckie postanowiły też sobie załatwić duży majątek. Duda udając się na spotkanie z jakimś burmistrzem, najpierw stawił się u przedstawicieli tych organizacji.
  Bolka nie chronili, a to celem obnażenia, kogo Polacy wybierają (chociaż jak mówi mec. Modzelewska na pół roku przed wyborami wiedzą już, kto wygra). Gdyby tak wszyscy poszli do wyborów i większość głosowała na Konfederację, nie byłoby łatwo o fałszowanie wyników.
 • @trojanka 12:53:25
  Ciekawe, jak za kilka dni powiaze wielkanocne jaja z judeo-chrzescijanstwem. Niby historyk a bzdury plecie.
 • @trojanka 14:07:59
  Podobno dr.Hubert Czerniak zasilil Konfederacje.
 • @wercia 19:26:09
  Pełna racja!musimy my też "na dole"propagować Konfederację jak się tylko da. Mają wrogów, Daniels węszy i naganiacze "obecnie rzondzoncej" też.I pilnować ich żeby dotrzymali słowa!
 • @morgan 19:26:35
  On jest prawnikiem z wykształcenia, a z przekonania i zamiłowania JIDEM, jak wszyscy którzy się w jakikolwiek sposób związali z żydówkami.To jest jak egzema.
 • @morgan 19:31:49
  oo to świetnie!!:))))
 • @Wican 18:20:04
  "Nie wierzę, że całkowicie zmienił poglądy. "

  Taktyka talmudystów na wybory jest taka:
  kto by nie zwyciężył, zwyciężą oni, bo wszystkie zakłady wyborcze obstawili swoimi wtykami.
 • @wercia 19:26:09
  Wybory w IIIRP nigdy nie były wolne, bo i III RP nie była i nie jest suwerennym bytem.

  Po 1989 roku USA/Izrael/Zachód, przejęli Polskę ze strefy sowieckiej(Jałta) do swojej strefy wpływów i na "dzień dobry" obrabowali ją z majątku narodowego a potem uczynili eksploatowaną kolonią.

  Zmiana sytuacji geopolitycznej po klęsce polityki resetu USA-Rosja na tle różnicy interesów USA/Izrael - Rosja w kwesti BW(Syria , Iran), poskutkowała wymianą ekipy pełniącej zewnętrzne znamiona władzy w IIIRP z nieprzydatnymi już proniemiecką i prorosyjską PO-PSL na prożydowski i proamerykański PIS.

  Aby przekupić Polaków na stronę PIS-u, żydobanksterstwo postanowiło mniej Polskę rabować, by rzad M.Morawieckiego mógł robić podarunki Polakom.

  O tym jak to ma wyglądać, mówił w kwietniu 2013 roku(już po odrzuceniu przez Putina oferty Obamy na II-gi etap polityki resetu USA-Rosja) w restauracji "Sowa&Przyjaciele", podczas spotkania z szefem PKO BP Zbigniewem Jagiełło, Krzysztofem Kilianem, który za czasów Platformy stał na czele spółki PGE, oraz z jego zastępczynią Bogusławą Matuszewską :

  (...)
  „To dobrze, jeżeli my, ludzie, „we the people”, prawda, a zwłaszcza „we, the people” w Niemczech, w Hiszpanii i tak dalej, we Francji, zrozumiemy, że musimy obniżyć nasze oczekiwania. Bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, da się zreperować.”
  (...)

  Lejb Fogelmann ....

  https://www.google.com/search?q=Lejb+Fogelman&rlz=1C1AOHY_plPL763PL763&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=X7LU7h_T55RyGM%253A%252C-2gYuD5ULA_wiM%252C%252Fg%252F11ghnfrzzs&vet=1&usg=AI4_-kSBAJlU3Uyho5JDfst7e7Nt6-7wtw&sa=X&ved=2ahUKEwjF0tLkodXhAhUI_SoKHUt-DRoQ_B0wEnoECAwQBg#imgrc=X7LU7h_T55RyGM:

  ....kolega szkolny Braci Kaczyńskich, podesłał J.Kaczyńskiemu Mateuszka, który wiedział jak "zreperować" i dostał zgodę rabusiów na "reperowanie" i "reperuje" dopóki będzie miał zgodę na "reperowanie".
 • @35stan 20:24:24
  //wszystkie zakłady wyborcze obstawili swoimi wtykami.//

  Akurat.Gdyby tak było nie miałoby sensu ukrywanie PIS-owsko-żydowskich negocjacji w sprawie 447.
  A jeśli ukrywają i to z uwagi na "sezon wyborczy" to znaczy że istnieje jakaś niekorzystna dla nich opcja której wybór skomplikował by sytuacje a być może uniemożliwił zdarcie z Polaków skóry.

  PS
  choć oczywiście rozumiem że wobec tak klarownie pokazanego grandziarstwa jedyne co pozostał PIS-owskim agitatorom to obrzydzanie wyborów.Chociażby sugestią że wszyscy oni po jednych pieniądzach.
 • @Wican 18:20:04
  Jakubiak to WSI.
 • @trojanka 19:34:16
  "I pilnować ich żeby dotrzymali słowa!"

  Z tym już może być gorzej!
  Proszę nie być naiwną, że w żydowskiej dupokracji można za pomocą kartki wyborczej odzyskać suwerenność kraju.
  Można co najwyżej próbować wybierać "mniejsze zło".
 • @ikulalibal 20:46:42
  "A jeśli ukrywają i to z uwagi na "sezon wyborczy" to znaczy że istnieje jakaś niekorzystna dla nich opcja której wybór skomplikował by sytuacje a być może uniemożliwił zdarcie z Polaków skóry."

  Na tym polega ich strategia ustawiania wyborów, by skierować większość wyborców do głosowania na opcję, która na danym etapie(tzw. mądrość etapu) najlepiej będzie realizowała ich interesy.

  Chyba nie łudzisz się, że w 2007 roku nie ci sami(no trochę się poróżnili po klęsce polityki resetu USA-Rosja; Niemcy/niemiecka UE i ci z "deep state" Obamy-Clintonowej Hilarii contra USA D.Trumpa/Izrael Netanjahu) stali za wygraną PO-PSL a w 2015 za wygraną PIS-u(USA/Izrael)?
 • @zbig71 20:48:25
  "Jakubiak to WSI"

  a kumpel G.Schetyny z czasów studenckich, P.Kukiz nie jest z WSI?
  A "wiosenny" Robercik, nie?
 • @35stan 20:48:29
  Tak, ale nie mamy niestety MY POLACY innej opcji, to cała mizeria i żałość tej sytuacji. Myślę, że Konfederacja też jest "zarażona" ostatnio uaktywniają się tam różne "spady"typu Tyr ,mand etc.
  Próbują Konfederację skompromitować i rozwalić.
  No chyba że to jakieś "ustawki" też w Konfederacji....wtedy jesteśmy już bez żadnej opcji, na obecnej scenie politycznej.

  I będą próbowali cały czas, przecież nie oddadzą możliwości obrabowania łatwowiernych Polaków do cna .To złodziejstwo to będzie "Wielka GRA",z tajnymi zakupami z 10 krotną cenę z USA czego się da...,przejmowanie po kawałku LOTu,przewozów regionalnych /Mobilis/, ziemi, przedsiębiorstw związanych z rolnictwem i produkcją żywności.


  Mnie przynajmniej z lekka przekonuje to,ze dołączyli uczciwi ludzie , działacze Kresowi pani dr L.Kulińska, pan Prof. A. Zapałowski, pani Kaja Godek,ostatnio dr Hubert Czerniak.
  A oni wszyscy dają sobie sprawę ,że jak zawiodą i zdradzą ludzi to w najlepszym razie są skończeni zarówno politycznie jak i moralnie w oczach ludzi.
  Bardzo uwierają "pasożytów", bo szczekają na wszystko co nosi ślady polskości, czyli np.Marsz Niepodległości aż ich pali w pięty.
 • @35stan 21:05:59
  Możliwe. Schetyna to ,, układ wrocławski,, z Kukizem nie wiadomo. Wiosenny Robercik to wstawka szkopska, nawet on mówi o finansowaniu jego partii przez ośrodki niemieckie. Co nie oznacza, że Stare Kiejkuty nie miały mocy sprawczej w powstaniu ,,Wiosny,,
 • @zbig71 21:15:16
  "...przejmowanie po kawałku LOTu,przewozów regionalnych /Mobilis/, ziemi, przedsiębiorstw związanych z rolnictwem i produkcją żywności."

  Mają wielkie "pragnienie" na "wody polskie"(Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie) bedące właścicielem wszystkich polskich zasobów wodnych, które powołał Mateuszek od 1.01.2018 roku.
  Wody Polskie opracowują Plany Gospodarowania Wodami.
  Te dokumenty strategiczne opisują aktualny stan wód w Polsce oraz wskazują cele, które powinny zostać osiągnięte dla jego poprawy.

  Koszt realizacji działań rekomendowanych dla utrzymania lub poprawy stanu naszych wód do 2021 r. oszacowano na ok. 27 mld zł.

  Inwestycje w nasze wody to dobry krok, gdyby nie perspektywa ich prywatyzacji.
  W 2011 roku rzad D.Tuska podczas pobytu w Izraelu podpisał z Izraelem umowę o współpracy pomiędzy Izraelem a Polską w dziedzinie gospodarki wodnej ale o przekopywaniu kanału łaczacego Polskę z Izraelem nie było w tym dokumencie mowy.
  O jakiej współpracy w tej dziedzinie mogła być zatem mowa?
  O próbach prywatyzacji polskich przedsiębiorstw wodociągowych na rzecz firm izraelskich pisano w mediach wielokrotnie.
 • @trojanka 12:53:25
  Żydowska menda się odezwała.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930