Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1883 posty 2616 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Z bloga x. Isakowicza.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie wszyscy neonowicze darzą kler katolicki ciepłymi uczuciami, ale chyba nikt nie odmówi księdzu Isakowiczowi-Zaleskiemu ("ormiańskiemu księdzu spod Krakowa") patriotyzmu oraz bycia tytanem pracy.

Dla mnie xiądz Tadeusz, podobnie jak prof. Jerzy Robert Nowak są tymi, których dotychczasową działalnością można by obdarzyć tuzin ludzi a i wtedy każdy z nich miałby sie czym szczycić.

Poniżej kilka „zajawek” (po polsku powinno być „zapowiedzi”?):

Wywiad szefa BBN to mitomaństwo i chciejstwo

„Szef BBN jednoznacznie: Jesteśmy skazani na współpracę z Ukrainą, choć w niektórych sprawach nie będziemy się zgadzać”

 

Jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej nie jesteśmy na nic „skazani”, bo skazani są tylko przestępcy. Niepodległy kraj ma prawo dokonać swoich wyborów, a nie ustawicznie iść pod dyktando USA, Izrael czy Ukraina.

 

Tomasz Sakiewicz, szef "Gazety Polskiej" atakuje Polonię w USA

[oraz kłamie, że ustawa 447 jest rzekomo „bezzębna”]

To co wyczynia „Gazeta Polska” jest żenujące. Zwłaszcza, że jej ideolodzy wciąż wyzywają wielu polskich patriotów, którzy nie popierają polityki uległości PiS wobec Izraela, Ukrainy i USA, od „agentów”, „śpiochów”, „kretów” i „pożytecznych idiotów”. Powinna więc sobie zmienić nazwę na „Gazeta Amerykańsko-Izraelska”.

A dla Polaków z Ameryki Północnej wielkie słowa uznania za ich patriotyzm i odwagę!

 

Furtki złego ducha. Ks. prof. A. Kobyliński o szamańskich zwyczajach w Kościele

W trakcie rekolekcji w Gdańsku ksiądz zorganizował akcję palenia książek oraz innych przedmiotów. Część wiernych przyniosła rzeczy, które uważała za negatywne duchowo, m.in. karty tarota, które zostały spalone po mszy świętej. (...)

-  W Polsce są dziś setki tysięcy katolików - także biskupów, księży, teologów - którzy są przekonani, że istnieje coś takiego jak furtki złego ducha. Jest to oczywiście magiczne, szamańskie, afrykańskie podejście do religii, którego nie było wcześniej w naszym kraju – powiedział w Polskim Radiu 24 ks. prof. Andrzej Kobyliński, etyk i filozof”.

Komentarz w porę, bo sam zaczynałem mieć niepotrzebne wątpliwości wobec figurki „wężowej bogini z Knossos” przywiezionej z wakacji na jeżu na Krecie.

 

strona internetowa ks. Isakowicza: isakowicz.pl

  

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930